Komentáře

Zpět na článek

Konspirace pravicových stran odhalena

9 komentářů

Jarabak
11. července 2010 • 17:44
Člověče, mluví se tam o protilidových postojích. Já nejdřív myslel, že to psal jyrka paroubků a ne nějakej komunista, co tedy oficiálně není komunista, jelikož nemá komunistickou legitimaci. Ale ono je to vlastně jedno, kdo to psal, jestli kachna nebo údajná husa, co kváká jako kachna a vypadá zrovna tak
limak007
7. července 2010 • 21:54
zkorumpovaná zrůda? A v čem je podpásovka? To, co jsem napsal je pravda. Pan redaktor nemůže jít proti svým chlebodárcům. To by dlouho redaktorem nebyl. Apropos, vy jste u toho Jandourkova psaní byl? Že víte tak jistě, že si ty svoje články píše sám? No, možná jo, třeba jste partneři. Není se za co stydět.
ringiero
7. července 2010 • 21:53
Sem napište váš vzkaz!Doleček se zlobí na Kalouska, že mu přebral kšeft na zeštíhlení té naší demokracie.
limak007
7. července 2010 • 14:18
ptáte se " A v čím žoldu letos někdo napíše paměti Petry Paroubkové..." Já se zase ptám : V čím žoldu píšete vy? Trochu nasměruji ty, koho by to mohlo zajímat. Chlebodárci pana redaktora Jandourka: Ringier AG a nově i Axel Springer AG. Takže asi tak, "Koho chleba jídáš, toho píseň zpíváš."
pismenacislice
7. července 2010 • 18:18
Fór je v tom, že Jandourek si píše ty svoje články sám. U Paroubkové si tím ovšem nejsem jistý, spíše jsem přesvědčen, že to za ní napsal vždy někdo z tiskového oddělení ČSSD.

Jo, ještě jsem se chtěl zeptat, pro koho pracujete vy - a tady čí píseň zpíváte?! A jestli podnikáte, tak vás alespoň obviním z toho, že zpíváte píseň vašich klientů, když už od nic pojídáte ten chlebíček, vy zkorumpovaná zrůdo.

Jak se vám chutná vaše medicínka, když vám ji někdo vrátí stejně podpásově a idiotsky. ))
frolec
8. července 2010 • 11:18
muehehe....bravo, krasna odpoved
limak007
8. července 2010 • 13:58
Vy jste hlopý, ta,ta,ta,ta, jak ten frolec, ta,ta,ta,ta,...
panna
7. července 2010 • 13:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
ferdabrablenec
7. července 2010 • 12:48
a ty Jandourku prestan hulit tu travu ... este se mrknem kdopak ze nam to vlastni Reflex a bude asi jasno