Život a styl

Zpět na článek

Kdosi je za dveřmi

3 komentářů

vrkal
18. srpna 2010 • 17:51
Předesílám že za mnou stojí jen vlastní blbost. Jeden mazaný ústecký advokát se rozhodl svádět mojí manželku.(Už bývalou) Mimo jiné jí nasliboval hory dolyco pro ní může udělat. Snažil se. Zajistil u teplického soudu exekuci pro 0.-Kč (nula korun). Majetek v hodnotě cca 2 mil.Kč dostal do exekuce litoměřický kolega exekutor. Jakákoliv snaha o nápravu byla marná. Exekutorská komora, ombucman,ministr spravedlnosti, prezident republiky TV NOVA nikdo nebyl schopen mi pomoci či poradit. Pan- Iik advokát přes dámská prsa měl takové vazby na justici prostřednictvím členství ve vedení advokacie, že byl téměř neprůs­třel­ný.Ch­lubil se, že soudce vždy vydá takový rozsudek jaký on bude chtít, a byla to pravda. Nemluvě o policii a státní správě. Za ohromného úsilí se mi podařilo exekuci zabránit, ale stálo mě to na exekučních poplatcich 18 000.- Korun. Tak rozhodla ona teplická soudkyně. To nešní stížnost. pouze obraz české justice i moje hloupost, že jsem si s bývalkou vůbec kdy začínal.
panna
1. června 2010 • 08:32
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
jecchus
31. května 2010 • 20:48
Pan Berwid-Buquoy zapomněl na jednu důležitou věc. Než přijde ke slovu exekutor, musí proběhnout soudní jednání, kde se řeší, jestli je žaloba po právu či nikoli. Ve fázi exekuce už není moc prostoru argumentovat, že nic nedlužím, protože to a to... Lidé, kteří jsou takto "znenadání" postiženi exekucemi v naprosté většině případů pouze dlouhodobě ignorovalo obsílky a nevyzvedávalo si doporučenou poštu. Výsledek je takový jaký je. A je trochu naivní formulovat problém na podstatě "hodní dlužníci, zlí věřitelé". Zkuste třeba někomu půjčit 100.000,- Kč a když vám je dohodnuté lhůtě nevrátí, obrátit se na soud. Obrňte se trpělivostí, užijete si ...