Komentáře

Zpět na článek

ODS mínus

8 komentářů

jsjs
7. května 2010 • 07:34
to je neuvěřitelné,takový článek by nenapsalo snad ani prase...Holcova demagogie je neuvěřitelná,kdo to je? Co dokázal že takhle muže psát? samozřejmě nic...škoda pro Reflex....
stone_pilot
6. května 2010 • 19:55
Jsem sice věčně ožralej a hloupej Moravák, ale socany jsem nikdy nevolil a pochybuju, že bych je volil v budoucnu. Do 3 promile volební lístky přečtu a pokud bych měl víc, tak do volební místonsti stejně nedojdu. Aby vám ti vidláci z venkova tu ODS-ku nakonec nezachraňovali; vypadá to, že i v té Praze podle preferencí taky nějak ubývá kultivovaných a inteligentních voličů. Kolikrát mi připadá, že v Praze je sena víc naž na celém lontu - v hlavě některých novinářů.
c.vadim
6. května 2010 • 13:08
Na Moravě skoro všichni volí ČSSD. Voliči ČSSD jsou hlupáci. Voliči ODS jsou vzdělanci, jakým není ve světě rovno atd atd.Uf uf. Pane Holče já vám závidím váš jednoduchý svět. Jo a přijeďte se někdy podívat na ODS do Děčína.To uvidíte elitu národa. Jeden vzdělanec vedle druhýho...
ch.hana
5. května 2010 • 19:40
Musím říct, že článek je ve své podstatě pravdivý, co se týče předvolební kampaně ODS, ale zásadně nesouhlasím, pane Holec, s Vašim vyjádřením o Moravácích... To je fakt nechutná podpásovka a jako typický předsudek i logická chyba, které se inteligentní lidé (voliči ODS či Pražáci) snad nedopouští...
sajmorost
5. května 2010 • 20:26
No, taky mě poznámka o Moravácích docela na*rala...chápu, že to nebylo myšleno doslova, ale zdá se mi to laciné.
janasjanas
5. května 2010 • 14:03
Pane Holče, Vaše analogie a zobecňování není hodno seriozního média. Tak jako třeba přehmaty ODS (kterou jsem nikdy nevolil a asi ani nebudu), které popisujete, si nezadají s Vašimi demižóny. Takže to, co kritizujete, to sám děláte.
cipisek12
5. května 2010 • 12:34
na hlavičku a trefil jste opravdu přesně, bohužel lidi jsou nepolepšitelný a tak dokud se nespálií nepochopí.
cipisek12
5. května 2010 • 12:34
na hlavičku a trefil jste opravdu přesně, bohužel lidi jsou nepolepšitelný a tak dokud se nespálií nepochopí.