Život a styl

Zpět na článek

Do redakce Reflexu přijela policie

43 komentářů

kkk999
6. května 2010 • 20:23
Můj názor je, že člověk, který má nějaké hodnotné mimopracovní nebo mimoškolní záliby, ve kterých chce nad jiné lidi vyniknout a něco dokázat, něco znamenat, nemá potřebu se uchylovat k braní drog. K tomuto svinstvu se ve velké většině případů uchylují ti, kdo neumí nic, nic je nebaví, nudí se a jejich jedinou relaxací je pobyt v zakouřených putykách a případně braní drog, což je berličkou pro tyto ubožáky, protože jinak nejsou schopni se slušnými lidmi vůbec komunikovat, natož věcně diskutovat. Pan Doležal je živoucím důkazem, jak skončí dřív nebo později každý, kdo si zahrává s vlastním zdravím. Já být šéfredaktorem, tak tento vyhulenec na hodinu letí z práce....
kkk999
6. května 2010 • 20:18
mimochodem, tyto zakony, ktere asi tak moc uznavate, jsou v rozporu s listinou prav a svobod, neni mozne nekomu zaprit pristup k rostline a pravo k uzivani jejiho lecebneho prostredku...

Listina práv a svobod:
Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

MUSÍTE ČÍST VŠECHNO A NEJENOM TO, CO VÁM VYHOVUJE!!! DEMOKRACIE NEJSOU JEN PRÁVA, ALE I POVINNOSTI A RESPEKTOVAT PLATNÉ ZÁKONY TÉTO ZEMĚ JE JEDNA Z POVINNOSTÍ!!!
skaska
2. května 2010 • 22:30
kkk999 nevím zda seš další z řady debilních rudých hajzlů či co, ale každopádně seš jeden z TOP nejubožejších lidí na tomto portále...obviňovat někoho kdo má v hlavě milionkrát víc (ačkoliv je podle tebe jen feťák, navíc ani evidentně nevíš co to slovo znamená)...to je moc. Jasně říkat si můžeš co chceš, to je tvý právo, ale meleš p1čoviny a nechápu proč sem lezeš když jen kritizuješ jaký jsou všichni smažky a asi si přeješ aby tu vládli komouši, nebo nevím o co ti jde. Každopádně tvoje demence mě natolik dopálila, že jsem ti to musel oznámit...ale stejně už to asi víš, takovýmu ***ovi to lidi zřejmě říkají každej den...Doufám že lidi jako ty s takovýma debilníma předsudkama co enjrychleji vymřou a bude tu panovat klid...
kkk999
3. května 2010 • 06:10
Stačí si přečíst tvůj příspěvek a hned je jasné, co jsi zač...vyhulenec, který už dávno vyhulil mozek. Jenom takový "pííííííííííp" se může zastávat jiného vyhuleného zmetka, který navíc soustavně porušuje platné zákony této země. Být to kdokoliv jiný a ne pan Doležal, už by dávno za tuto činnost seděl ve vězení. Jak je vidět, jsme si všichni rovni, ale někteří jsou asi rovnější....
demontormen
6. května 2010 • 08:49
mimochodem, tyto zakony, ktere asi tak moc uznavate, jsou v rozporu s listinou prav a svobod, neni mozne nekomu zaprit pristup k rostline a pravo k uzivani jejiho lecebneho prostredku...
emiliem
30. dubna 2010 • 17:11
Nevím, čemu se pan redaktor diví. Už od dob Czech Teku bylo jasné, že ČSSD s Paroubkem vždy!!! použije hrubou sílu, kdykoliv se jim něco nebude hodit. Hrubou sílu a manipulaci. Nesouhlas se studentskými volbami, policie bránící demagogické předvolební mítinky ČSSD, kde dělají z lidí za párek a pivo nesvéprávné blbce, jen tak dál....
zdislava
29. dubna 2010 • 20:58
Možná, že by si měl pan Pecina ujasnit, co říká kterému médiu. Pro Právo totiž uvedl toto : "Policie je odpovědná za veřejný pořádek i na mítincích stran. Požádal jsem o to policejního prezidenta Oldřicha Martinů, zejména v souvislosti s tím, co se loni stalo Mirku Topolánkovi v Hustopečích ... ... Já jsem přislíbil, že požádám policejního prezidenta, aby mítinky chránil. ... Toto jsem opět tlumočil policejnímu prezidentovi".
tritecky
29. dubna 2010 • 20:37
jen houšť a větší kapky! myslím, že by čtenáři měli volat policii častěji, aby postupně všem došlo, že si těch trotlů nemají všímat, jako to už zjevně vědí na státním zastupitelství, kdy podle mě musí trestními oznámeními na oba pány tapetovat.
taipan
29. dubna 2010 • 12:20
spíše než na realitu to odhaduji na fantazii zhuleného Doležalova (zbytku) mozku. Nedává to žádný smysl...
kkk999
29. dubna 2010 • 14:56
Co můžete čekat od vypatlance jako je Doležal? Já se divím, že pan šéfredaktor takového "pííííííííp" na hodinu nevyhodí.