Komentáře

Zpět na článek

Upřednostňujeme prý kvalitu. Tak proč nakupujeme to nejhorší?

9 komentářů

torinese
30. července 2012 • 08:25
S těmi Vietnamci jste to vystihla. Žiju v menším městě a je to bída, ale naštěstí to mám kousek do Prahy a tak si tam vždy nakoupím na celou sezónu. Marks je tady opravdu příšerný - prodávají samé šílené kreace pro staré báby, zřejmě odpad pro východ. Dcera kamarádky si z Británie dovezla kufr oblečení , a to úžasně levného. Holec by neměl zapomínat na to, že k této situace přispěla také jeho oblíbená strana, jež dala řetězcům a podnikatelům volnou ruku (podílela se na tom ovšem i levice). Co se kvality potravin týká, za bolševika byl sice malý výběr, ale jídlo bylo rozhodně kvalitnější (žádná éčka apod., v salámu bylo skutečné maso, v mléku mléko...) - ještě v 90.letech jsme měli velmi tvrdé normy, které se začaly nepochopitelně změkčovat. Naše vláda je neschopná, jestliže nedokáže zakázat ani dovoz těch nebezpečných sraček z Polska. Jestliže Poláci odmítají zveřejnit seznam nekvalitních potravin, který už údajně mají, pak bych s nimi nedělala žádné štráchy a unie by mi mohla leda tak skočit na bendžo. Stát by měl přece chránit své občany před zdravotními riziky, pokud to nedělá, chová se jako zločinec. Já teď musím u každého výrobku studovat s lupou, jaké je provenience. Kocourkov!
Uživatel_237602
30. července 2012 • 16:12
Souhlas,až na toho bolševika a éčka.Ta byla,jen se jim tak neříkalo.Na špekáčky vzpomínám se slzou v oku,to platí i pro liberecké párky.Ovšem vzpomínám také na mléko v pytlíku z měkčeného PVC a ftalát­(změk­čova­dla),k­teré se z něj do toho mléka dostávaly.Dnes jsou zakázané i u dětských hraček.A jak se pálilo máslo a vybíjely dojnice protože se krmné žlaby natíraly jedovatými(PBC) barvami,ačkoli se to v západní Evropě už vědělo.Tedy co je to za rakovinotvorný svinčík.
torinese
30. července 2012 • 17:11
O způsobu vzniku rakoviny a alergií se toho moc nevědělo. Nikdo netušil, že slunce může být vražedné (v té době taky ještě nebyla ozónová díra), že cigarety škodí zdraví. ..
V masokombinátu sice občas rozšmelcovali nějakou tu krysí rodinku (ale nejsem si jistá, že v Kostelci u Babiše tam občas něco nepřibalí taky), ale uzenina byla excelentní. co se éček týká nejsem si jistá, narodila jsem se v 60.letech a mám dojem, že tehdy nebyla používána. Máslo nemělo rozhodně trvanlivost dva měsíce (včetně ostatních mléčných výr.).
Uživatel_237602
30. července 2012 • 22:54
To s tím PBC se vědělo a používat se ty barvy přestali až po převratu.Takže mínus.Éčka jsou prakticky všechny přísady do potravin,třeba i ocet.Tenkrát to nikdo nesledoval,nikde v Evropě a tedy to nemělo ani jméno.Později se to začalo ve světě sledovat,udělal se v tom systém a dostalo to pojmenování.
Máslo od Babiše je humus,v lednici nechávám jen jednu kostku a rezervu mám v mrazáku. Většina uzenin je hnusná,ale zdraví škodlivé nejsou.Narodil jsem se patrně o 20 let dřív než Vy a žiju.Tak to snad nebude tak hrozné.
Spíš mi připadá,že se ta éčka hodí když chci pomluvit konkurenci.Vážně by mne zajímalo,co je pravdy na těch polských zvěrstvech se silničářskou solí a podobně.Jestli to není pomsta za slepičí klece,s jejichž rozměry poslali(Poláci) EU do háje a mají tak levnější vejce.
torinese
28. července 2012 • 19:17
Holec chodí nejspíš oblečen zásadně do Diora nebo Versace - je to na něm vidět (viz jeho poznámka o lacině vypadajících lidech). Ohledně těch mobilů - superdrahé si pořizují maximálně adolescenti nebo lidé bohatší, nevím, kam na ty hovadiny chodí. Kupovat kvalitní potraviny u nás je velké umění - tzv. "farmářské" trhy jsou jenom další mystifikace zákazníků. Je to samý překupník, který nakoupí v supermarketu a pak ty "výdobytky" prodává několikanásobně dráž. Ráda bych viděla autora toho slintu, jak by kupoval olivový olej a prosciuto crudo, kdyby vydělával 12 tis.hrubého měsíčně. Ale to máte marný, píšeme to tady pořád dokola. Ani v cizině to není až tak růžové - Italové si dnes nemůžou dovolit chodit nakupovat k řezníkovi (za pořádný steak jsem u něho dala v přepočtu dvěstě korun) a nakupují v marketech. V it.televizi jsem viděla pořady o tom, jak se snaží běžný italský občan ušetřit - na trhy se zeleninou a ovocem chodí k večeru, aby dostal slevu a maso jí dvakrát týdně. To, že mají Italové kvalitnější kuchyni a i na vsi se najíte královsky je sice pravda, ale protočí se vám panenky, když vás zkasírují. My jsme za oběd s několika předkrmy dali ve dvou kolem tisícovky ( v horší restauraci to bude o něco míň). Kdo si to tady může dovolit???
pooch.ledog
29. července 2012 • 21:08
Netvrdim, ze chyba neni i na strane zakazniku. Nechali jsme si hospodarit Vietnamce s jejich mizernou kulturou prodeje i sortimentu, protoze to bylo levne a predevsim jim to stat dovolil za podminek, o jakych se ceskym prodejcum ani nesnilo. K tomu si prictete jak nas zmasirovali komunisti diky kterym zmizely veskere tradice spravneho gurmetstvi a dobre vyroby potravin. Ted uz to nejak jede samospadem. Supermarkety, hojne podporovane mistni spravou nastolili svou tvrdou vladu a jdou zasadne jen po nejvetsim zisku. Tudiz absolutne nehledi na to, co prodavaji hlavne kdyz je z toho co nejvetsi vyvar a zakaznik, kteremu to nestaci nema prakticky sanci aby si koupil neco lepsiho, i kdyz po tom dnes uz nemalo lidi skutecne touzi a to navzdory tomu ze to stoji treba vic. Mimochodem, proc by muselo radne udelane jidlo stat vic? Kdo vymyslel takovou kravinu? Ti, kteri by na tom nemohli poradne trhnout, zisky by byly mensi. V Britanii probehlo nekolik pokusu zda se da kvalitni vec vyrobit doma, nikoli zalevno dovezt, a vyslo to prekvapive dobre. Evropsky zamestnanec neni zase tak drahy jak se nam snazi namluvit. To jsou jen kecy tech co nas drou z kuze jen aby vydelali co nejvic. Pro jidlo plati uplne to same.
Tyhle problemy jsou vsude. V tv vystoupil znamy kuchar Rick Stein, ktereho si osobne dost povazuji. Vyjadril svou podporu britskym farmarum kteri uz maji po krk natlaku supermarketu aby produkovali co nejlevnejsi mleko takze kravy jsou vyslovene nicene, nemluve o dalsich produktech. Stein promluvil velice rozumne, zda je opravdu to, co vseci chceme voda obarvena na bilo, misto radneho mleka, zato levna...v tomhle vidim cestu jak dal. Nenechat se. Nekupovat to...v UK mate jeste porad na vyber. Ale u nas, kde? Pokud nechcete najezdit tydne desitky kilometru za malymi rezniky, farmari a pekarnickami apod., kterych je vsak malo. Jejich podminky znacne zhorsuje teror nastoleny u nas hygieniky. To vazne nema po Evrope obdobu. Tezko pak muzeme cekat ze bude lip.
pooch.ledog
29. července 2012 • 21:20
A co se tyka toho obleceni, ano, u nas je to vazne dost bida a stereotyp, predevsim rifli a bagancat. Ovsem co muzete cekat pri tak mizerne nabidce? Kdyby u nas bylo bezne k mani to co je v UK a jeste za ty ceny, tak to taky vypada jinak. I nasi lide by se radi oblekali lepe, ale kde? V te hruze NewYorker a podobnych desech? V UK mate i v malych mestech bezne k nalezeni obchody jako Dorothy Perkins, Evans (vetsi velikosti), M&S ktery tu prodava neco uplne jineho nez u nas, River Island a New Look ci Topshop, nebo ten i Primark, ktery je sice dost levny sunt, ale pokud clovek od toho moc neceka, nakoupit se tam da, hlavne mladi kteri kteri maji potrebu jit pokazde na parbu v necem novem a na vic by nemeli penize. Nebo Debenhams, pricemz vsecky tyhle obchody maji pravidelne velke slevy kde se v pohode obliknete dle posledni mody. Co mate u nas, zvlast na mensich mestech? Nic, jen vietnamske hruzaky.....s personalem ktery uz je dneska stejne protivny jako jsou bohuzel i nekteri Cesi. Vzdyt ani v te Praze nenajdete solidni obchody, kde byste nemusela nechat majlant za uplne bezny veci. Az na male vyjimky.
Co se tyka Holce, tak ten ma tak nejmensi pravo nekoho kritizovat za obleceni. Verejne se o nem vi ze chodi ve vytahnych trickach prave od Vietnamcu a k tomu ma, jak jinak, ojete jeans. Tak pry chodi i na spolecenske akce. Pry to tak praktivoval jako mlady coby vyraz nejake sve vnitrni revolty a vydrzelo mu to dodnes, ackoli pribral peknych par kilo a tudiz vypada spise jako zanedbany homeless. Clovek, ktery se sam neumi oblect by mel radeji pomlcet o obleceni tech druhych.
A poridit si bryle. Pri moji posledni navsteve Ceska pred necelym mesicem jsem v supermarketech, kam clovek bohuzel musi sem tam zajit, videla lidi oblecene i lepe nez jak to popsal pan postizeny Holec.
torinese
28. července 2012 • 19:16
Holec chodí nejspíš oblečen zásadně do Diora nebo Versace - je to na něm vidět (viz jeho poznámka o lacině vypadajících lidech). Ohledně těch mobilů - superdrahé si pořizují maximálně adolescenti nebo lidé bohatší, nevím, kam na ty hovadiny chodí. Kupovat kvalitní potraviny u nás je velké umění - tzv. "farmářské" trhy jsou jenom další mystifikace zákazníků. Je to samý překupník, který nakoupí v supermarketu a pak ty "výdobytky" prodává několikanásobně dráž. Ráda bych viděla autora toho slintu, jak by kupoval olivový olej a prosciuto crudo, kdyby vydělával 12 tis.hrubého měsíčně. Ale to máte marný, píšeme to tady pořád dokola. Ani v cizině to není až tak růžové - Italové si dnes nemůžou dovolit chodit nakupovat k řezníkovi (za pořádný steak jsem u něho dala v přepočtu dvěstě korun) a nakupují v marketech. V it.televizi jsem viděla pořady o tom, jak se snaží běžný italský občan ušetřit - na trhy se zeleninou a ovocem chodí k večeru, aby dostal slevu a maso jí dvakrát týdně. To, že mají Italové kvalitnější kuchyni a i na vsi se najíte královsky je sice pravda, ale protočí se vám panenky, když vás zkasírují. My jsme za oběd s několika předkrmy dali ve dvou kolem tisícovky ( v horší restauraci to bude o něco míň). Kdo si to tady může dovolit???
pooch.ledog
28. července 2012 • 08:38
z konce dokola. To jste to vazne jeste nepochopil? Tak teda znova:
V CESKU SI TEN SUNT VETSINOU KOUPIT MUSITE, PROTOZE NIC JINYHO PROSTE NESEZENETE. Treba zelenina. Bezte treba Prahou a najdete mi obchod, ne supermarket, kde nebudou prodavat Vietnamci (zeleninu dovezenou ze supermarketu z Nemecka), kde budou skutecne kvalitni vypestky, at uz z domova ci ciziny. Proste nenajdete.
Stejne tak hadry. Kalamita navazena k nam dokonce i znackama ktere v cizine prodavaji neco uplne jineho. Kdo to chce? Rekla bych ze hlavne nenazrany management ktery nakupuje ve vyprodejich a u nas to seka po neskutecnych cenach jako modni novinky.
Vietnamci jsou kapitola sama pro sebe. Nechapu to ceske - ale oni tvrde makaj. No a co? Na NAS ukor, kdy nemame sanci platit najmy ktere si oni hrave dovoli. Vazne si myslite, ze by se nenasli lidi kteri by v tech vecerkach jeste radi delali, zvlaste ted, kdyz je krize o praci? Kecy, totalni kecy kteryma se zduvodnuje proc u nas tak upadly obchody a veci s tim spojeny.
A navic - vite kolik je normalni plat? Ve vetsine zamestnani? No, tak co cekate, kolik muzete mesicne utratit?
A v te cizine, pane Holec, neni ani zdaleka vsecko tak koser jak si myslite. Ja to znam dokonale, vzdyt v ni nepretrzite ziju uz peknych par let a nemalo po ni cestuju, soukrome i pracovne. Udelejte to samy a nebudete pak porad zkonce dokola psat stejna klise.