Archív

Zpět na článek

Atentát na odvykající kuřáky

1 komentářů

kocab
22. dubna 2012 • 23:35
Asi před pěti lety jsem přestal kouřit. Bohužel to nebylo tak jednoduché, jak jsem si představoval. Přes kamarády jsem se dostal k snusu, což je tabák, který si vkládáte do pusy mezi ret a dáseň.U mne to funguje suprově.Dostávám dávku nikotinu rovnou do"hlavy" a nemusím vdechovat kouř, který mi způsoboval poslední dobou dýchací potíže.Kouřil jsem cca 40 cigaret denně.Snus je (alespoň pro mne) velice návykový, ale alespoň nemusím vdechovat kouř. Cca před rokem jsem zažil obrovský šok, když jsem na internetu v zahraničním shopu vyplnil objednávku a dozvěděl se, že evropská unie zakázala dovoz snusu do zemí EU. Když totiž kouříte a dojdou vám cigarety, tak si je jednoduše koupíte.Tady jsem najednou neměl možnost žádné náhrady. Proto to zděšení. Zkusil jsem znova kouřit, ale to už mi nechutná. Naštěstí je pár shopů,které s tímto nesmyslným nařízením nesouhlasí, a dál posílají.Myslím, že jakýkoliv jiný způsob dodání nikotinu do těla,kdy nedochází ke spalování, je pozitivní. Proto mi zůstává nad tímto rozhodnutím rozum stát.Sem napište váš vzkaz!