Komentáře

Zpět na článek

Petr Nečas: Ticho léčí!

10 komentářů

gardnes
29. února 2012 • 10:42
Reflex jsem považoval za jedinou tiskovinu, krterá měla úroveň díky zasvěceným článkům objektivních autorů. Přestože chápu, že udržet se na trhu vyžaduje atraktivnost a jistou podbízivost vkusu čtenářů, ale stále častěji shledávám, že se tak děje na úkor serioznosti. Současné tažení Reflexu proti premiérovi je za hranicí vkusu, protože jsou ve větší míře spekulace vykládané za fakta a celková dehonestace vrchní ředitelky jeho kabinetu je vedena unfér pomocí nálepek mzdová účetní z Chodova ap. Asi jak když V. Havel byl titulován jako kulisák. Nic o skutečné pracovní náplni, nic o odborných kvalitách. Jednoduše řečeno - politický pamflet s cílem uškodit premiérovi, kterému chybí přišít nějakou kauzu.
sopouch
3. března 2012 • 19:32
Naprostý souhlas s Reflexu, který čtu od prvního čísla se stává pomalu a jistě bulvár
sete
28. února 2012 • 11:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
torinese
27. února 2012 • 17:23
To by mě docela zajímalo. Asi má jiné přednosti a není prudérní,jako katolička Nečasová.
von.rammstein
27. února 2012 • 18:00
tak už nežárlíme na Alex, ale na Janu?
torinese
27. února 2012 • 18:33
Koukám ,že ji oslovujete důvěrně - znáte se blíž? Jo, žárlivost mne přímo stravuje - Nečas to je dívčí sen...
zajda61
27. února 2012 • 14:54
Ať jde pan "Čistý" do ***e,... je z něj regulérní posera, darebák a navíc ho ovládá taková přiblblá bestie,..... to už je vrchol ubohosti,..... a já toho hajzlíka volil,.... ty voe co dál,... kam sáhneš,.. všude samý póvl a smrad,.....
aznom
27. února 2012 • 10:54
" kdo je tady vlastně premiér a šéf ODS a kdo bývalá mzdová účetní z Chodova."---
--božínku a není to jedno v tomto kabaretu?
cartouche66
28. února 2012 • 08:31
To víš až teď? Asi blbej po dědkovi, co?
pehasko
27. února 2012 • 07:38
Je přeci zcela normální, že nahoře všichni kradou a mají ukradené i tituly, přičemž ani neví, do jaké školy chodili a kdo je "učil". Podvody, rozkrádání, korupce a obelhávání lidí je programem nejen vlády, ale i poslanců, senátorů, soudců, státních žalobců a policie. Včera nám zloděj Dvořák z DP Praha předvedl, jak se to dělá. Systém je vypracován a nikdo ho nemůže narušit ani nabourat. Oni kradou, ale zcela legálně. A nikdo je ani nebude soudit, protože na tom nemá nikdo zájem a propletenec zlodějů je zcela dokonalý. Vždyť už i prezident prodává své milosti svým, nebo manželčiným kámošům či kámoškám. Je to děs a kde to má konec???????