Komentáře

Zpět na článek

Věci veřejné: Kolikrát lze být idiotem?

17 komentářů

pepcza
9. ledna 2012 • 17:57
církvím ukradený majetek.A bolševici a ateisti nechť se sepnou železnými obručemi,aby nepukli vzteky.
von.rammstein
9. ledna 2012 • 19:31
podle mě by mně měli vrátit taky poklice od auta, co mě někdo ukradl.
bigmogul
10. ledna 2012 • 00:51
Vám ukradl poklice nějakej kněz? Máte mimochodem krapet problém s "mě" a "mně", možná by pro Vás bylo jednodušší zkusit "mi".
Petr Eugel
11. ledna 2012 • 11:26
Komiku. Jsem ateista a proti vraceni majetku cirkvim nic nemam. Fakt jsem pln obdivu k temto pausalizujicim h0vadum.
pismenacislice
9. ledna 2012 • 10:30
Copak to nechápete? VV si vybraly populistické téma, protože vědí, že většina lidí s nimi bude souhlasit. To, že znovu porušují svoji dohodu s koaličními partnery, to už je pro ně vedlejší. Lidi prostě nemají rádi církve, tak nechtějí vracet to, co jim bylo ukradené. A tak se VV naoko čertí, že neexistuje seznam nemovitostí s vyčíslenými tržními cenami, protože vědí, že jejich potenciální volič je vesměs hlupák, kterému nedojde, že i jeden posudek na jeden blbý tisícimetrový pozemek by stát stál pár tisíc.

Já bych řekl, že každý slušný člověk musí vědět, že dohody se nemají porušovat a kradené majetky že se musí vracet. A pokud je toto dáno, vše ostatní z toho vyplývá.
najmada
9. ledna 2012 • 10:37
můžete mi jako idiotovi dát odkaz na seznam restituovaného majetku, který církvím náleží?
pismenacislice
9. ledna 2012 • 12:01
Jestli si myslíte, že ten seznam mám - a navíc že ho vždycky s sebou tahám do práce, tak to jste se otituloval(a) přesně.
najmada
9. ledna 2012 • 12:36
opravdu jsem nečekal, že mi ho budete posílat poštou. stačil by mi odkaz. ať vím, jaké to jsou dohody, které se nemají porušovat.
von.rammstein
8. ledna 2012 • 21:02
že Radek John by se měl přejmenovat na Radek Onan.
najmada
8. ledna 2012 • 18:08
mně spíš nejde do hlavy, že jaxi není přesný seznam restituovaného majetku