Komentáře

Zpět na článek

Šmíru na vás, lid si to žádá! Hudbu na Radiožurnálu vybírá řidič metra

36 komentářů

ebuu
14. prosince 2011 • 03:16
Pražský primátor je gynekolog, ministr financí chemik a Karel Gott je elektrikář. Rádoby senzační titulek článku poněkud připomíná bulvár.
sibrak
12. prosince 2011 • 14:02
Vysílaná hudba (lze-li to tak nazvat) je téměř jediný důvod, proč Radiožurnál neposlouchám. A vím, že nejsem sám.
skorpios
10. prosince 2011 • 22:33
"Mimochodem – zpravodajství Radiožurnálu je často vydáváno za vzor veřejnoprávnosti a vrchol kvality. Jak kvalitní ale doopravdy je, když vedení této stanice musí lidem pouštět dokola hity zpěvačky Enyi, jen aby náhodou nepřeladili a vydrželi poslouchat?"

Já bych Radiožurnál poslouchal právě kvůli zpravodajství a ne obráceně. Teorie že vytrpím zpravodajství kvůli Enyi je kolosální blbost. Mimochodem kdo to vůbec je? A kvůli absolutně neposlouchatelné "hudbě" oželím zpravodajství a už leta jedu jen Čr 3 Vltava.
yodocq
10. prosince 2011 • 20:54
Tenhle typ média zajímá už jenom seniory.A těm se ty ,,písničky'' líbí.
von.rammstein
10. prosince 2011 • 18:50
že vy jste se zase ztřískal na Jamajce
placirkabodlo
10. prosince 2011 • 19:55
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=cds7­lSHa­wAw
von.rammstein
10. prosince 2011 • 20:22
tak tohle by si snad na Jamajce nedovolil ne? to možná tak maximálně na Základně
simunek
10. prosince 2011 • 13:09
Jestli hudbu na Radiožurnálu vybírá řidič metra, potom redaktory do Reflexu asi nějaký podkoní. Stavět image časopisu na tom, že budu kopat do všech a do všeho bez uvední alternativy je trochu málo. Proto jsem tištěný Reflex už dávno přestal kupovat. Když se Česká televize neřídí sledovaností, ale dává důraz na kvalitu, je to podle Reflexu špatně, když se Radiožurnál poslechovostí řídí, je to podle Reflexu zase špatně. V Reflexu bude špatně vždycky všechno, zvláště, když do něj budou psát takoví "odborníci" na zaplnění bílé stránky jako je Staněk. To jsem se zase nechal zlákat na titulek. Už to zase dlouho neudělám. Půjdu si pustit Radiožurnál, abych si spravil náladu.
petezl
11. prosince 2011 • 17:29
S tímto příspěvkem souhlasím. MLAMOJi šafrovi se podařilo zkanalizovat i dřívě hodně čtivý Reflex ... ( blicí smajlík )
hanak11
10. prosince 2011 • 11:52
Kdysi jsem se snažil v této věci apelovat, ale bylo mi sděleno, že skladby vybírá automat a nelze to ovlvnit.Od té doby jsem to začínal sledovat a dnes po dlouhé době muhu říci, kdo z redaktorů má dnes službu. Jsou dny /půldny/, kdy je "přeRotrováno celý dem, "přeSlovakováno" celý den /Žbírka..../.Takže chyba je asi v řidiči metra.