Komentáře

Zpět na článek

Jiří Paroubek: Leváci táhnou doleva

20 komentářů

atreides
15. října 2011 • 20:07
je jen pologramotné hovádko ze střelnice a Šlégra je dnes už je trapná hokejová nula. nicméně to jak zneužívají hloupého nicméně s hokejkou šikovného "kluka" je donebevolající prasárna. Paroubkovi nepřeji nic dobrého a Šlégra je mi upřimnně líto. ten alespoň pro český hokejněco udělal.
whiteboard
13. října 2011 • 10:10
Jen by mě zajímalo,zdali by jste to řekl Šlégrovi přímo do očí!!!! Co pane holče????
atreides
15. října 2011 • 20:08
já ano!
panna
12. října 2011 • 10:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
kaca01
12. října 2011 • 01:45
Zase jste mne rozesmal a pobavil.....fakt dobry!
mirekrott
11. října 2011 • 21:28
Paroubek je zpátky, zase bude o čem psát a na kom si brousit ostrovtip.
PS: S těmi neustálými zmínkami o koulích jděte už do ...
sendyman
11. října 2011 • 13:06
Paroubeček Vám jde skvěle!
filiprx
14. října 2011 • 14:05
squash
10. října 2011 • 12:05
Krásně se ukázal další pravicový jouda, v podobě autora článku. Vaše sebe libost mě vskutku dostala se smíchem až do kolen....vy se ještě budete divit co to ,,staré bláto´´ ještě dokáže. Tohle je jasný úkaz toho jak je 80% nebo i více našich medií otočená směrem doprava, utahovat si z dobrého politika a jeho kolegů, na základě jeho vzhledu a jakých si pomluv a vašich domněnek je vskutku k smíchu buřtíku. Nehledě na to,že tu máte tu drzost nejen psát zaujaté zprávy ale dokonce je transformovat do směšného subjektivního komentáře....raději byste se měl podívat trochu doprava, jak cestou snížení platů, nesmyslných poplatků a dalších škrtů náš rozpočtový schodek neklesá ale naopak stoupá do absurdně rekordních výšin, tady lze jen tleskat tomu, jaké čaroděje tu napravo ve vládě máme, že systémem radikálních úspor dokáží vykouzlit radikálně vysoký dluh. Takže já tleskám, tleskám, tleskám....
aznom
10. října 2011 • 12:32
Vždycky potěší,když Holec na*** idioty tvého ražení,hlupáku!