Komentáře

Zpět na článek

Už i Babišovi leze na nervy korupce

15 komentářů

filiprx
26. září 2011 • 15:48
2Sendymand s Ružou: Tak to jsem se dneska poprvé pořádně zasmál
pismenacislice
23. září 2011 • 13:35
Člověk si říká: Kdo asi Babiše přeplatil, když se pan Babiš takhle najednou vzteká?! Zrovna on, který se při svém podnikání rozhodně musel opírat o bratříčkování s politiky a státními úředníky. Já státní zakázky nikdy k ničemu nepotřeboval, 100% našich klientů jsou soukromé subjekty, tak nemám zájem aby za mě mluvil nějaký Babiš, který by se bez politiků neobešel.
sendyman
22. září 2011 • 23:18
Hele, Růžo, tak pojď taky. Protože jestli něco miluju, tak mlátit žencký, to si vždycky spravím náladu!
ruzenka71
22. září 2011 • 13:45
slizmane ty seš huuustej...z tebe jde strach jako ze sádrovýho trpaslíka..až půjdeš do tý hospody tak si vem náhradní pleny ať tak pak nesmrdíš až se pose.reš strachy
sendyman
22. září 2011 • 07:54
Poslyšte, Aznome, vy jste zajímavá figurka. Naše animozita je zdejším stálým diskutérům známá, přesto máme mnohdy podobné názory. Jen se způsobem Vašeho vyjadřování nemohu souhlasit. Zrovna jako teď: víte vůbec, že mluvíte s dámou?
Poměrně nedávno jste na RX někde napsal, že mi rozkopete hlavu, nebo tak něco, abych na sebe dal kontakt, že to příjdete vykonat. To jsem udělal, ale žádný majl s upřesněním místa a času mi od vás nepřišel.
Nechcete to napravit? Zajímáte mě. Co takhle zajít na pivo? Tu hlavu mi přece můžete rozkopat i tam, neskonale se na to těším!

Sendyman@seznam.cz
samael
21. září 2011 • 21:34
krycí jméno whitebeard?
torinese
21. září 2011 • 17:20
Vy se na tu sbírku jelit díváte? Já rozhodně ne.
torinese
21. září 2011 • 17:18
To už si o té korupci může jít cintat pentli třeba Babišův kámoš "mašinfíra".
Stbákům zdar!
promirul
21. září 2011 • 14:50
Velice špatné přirovnání,jedině tak, že zloděj křičí: chyťte zloděje!To že má prachy neznamená,že může mít přístup k mínení lidí.
whitebeard
21. září 2011 • 14:50
nebuď blb..Martin Šmíd byl výmyslem Chátry 77 a ne StB..stačí si operační hlášení, jak ho estebáci po Uhlově oznámení hledali a jak mu přidělili ochranku, aby se mu něco "náhodou" nestalo ..člověče, když nevíš, tak nežvaň.."smrt" Šmída musela přijíz, protože jinak by žádná revoluce nebyla, zeptej se pamětníků..17.11. bylo "divadlo" na Národní, 18.11. se nic nedělo..do oznámení o smrti Martina Šmída..teprve pak se daly věci do pohybu..jak průhledné ..na rozdíl od Tebe, Jandourku, jsem byl na Národní a druhý den ve Špalíčku, takže..slinty, Jandourku, nic než slinty