Komentáře

Zpět na článek

J. X. D. : Smějí psychiatři souložit?

7 komentářů

lukreciab
12. září 2011 • 21:25
To, že jste kamarádi, pane J.X.D. by vás nemělo ještě nutit stavět se do role kamarádova obhájce. Mám s tímto odborníkem svou vlastní, nesdělitelnou zkušenost: když jsem se dostala do úzkých (ano, jsem pacient, naštěstí ne jeho), zavolala jsem na DPS Ondřejov.. Čirou náhodou ten telefon vzal p. Jarolímek (možná měl v práci ten mejdan - mimochodem: ať si - dle vaší argumentace dělá co chce, nikdo mu to nebere, ale v příp. těch kněžích, jak se jimi oháníte by asi taky nebylo vhodném, aby pořádali mejdany a své zvrácené koníčky na nedůstojných, veřejně jiným lidem přístupných místech..) na mou prosbu, zda-li by nezařídil sanitku něco lakonicky prohodil, abych byla v klidu (měla bych podotknout, že jsem byla v "nepřehledné" nepříjemné, vyhraněné situaci, kolem shluk lidí, ochranka, policie.. Na jeho: "Zachovejte klid, nic nedělejte..", jsem nějak v zoufalství odpověděla a on: "Jsem snad odborník na schizofrenii já, nebo vy?" (podotýkám, že nejsem schizofrenik, jen jsem spadala pod DPS Ondřejov). Na to jsem se podívala na mobil, zavrčela "Vy mě taky..", zahodila telefon, frčela do cely předběžného zadržení, byla hospitalizovaná, jako vrah s policejním doprovodem v poutech, s výronem kotníku narvaná do kurtů, "nadopovaná" haloperidolem (tomu se někdy přezdívá "chemická lobotomie" a nejeden pacient zemřel na jeho předávkování, já si jen v důsledků křečí rozdrtila stoličky), vydána do spárů dalších psychopatů, kteří si užívali "nebudete jíst prášek haloperidolu?, tak půjdeme do kurtů a dáme injekci.." (brečela jsem, prosila, že jsem alergická, ať mi dají akineton), dokud nepřišel "opravdový doktor", neseřval všechny a po 10ti dnech jsem mohla odejít. Propouštějící lékař mi sdělil: "to víte, my to nemůžeme tak hlídat, to musíte vy podat stížnost." Na to máte fakt náladu.. P. Jarolímek je pochopitelně Váš kamarád: máte to, čemu se říká "společné zájmy, názory, vibrace..", tak se Vaší reakci není co divit. Ale diskutujícím bych doporučila ještě tyto stránky http://www.znamyle
lukreciab
12. září 2011 • 21:27
http­://www­.zna­myle­kar.cz­/27003­/prim-mudr-martin-jaro­limek­/psych­iatr/­praha
opatrovnik
11. září 2011 • 10:08
Samozřejmě.každý si senm může napsat co se mu líbí,ale vytahovat takovéto téma a takto o něm psát-i když jsem renomovaný novinář-to snad nikoliv.Je zajímavé jak pan J.X.D. -protože vlastně mu ubívají čtenýři,rtak neustále alespoň přez tuto "bázi vědění"se snaží hledat porozumění.Ale asi skutečně díky svému životu a návyku ztrácí soudnost.Takže ode mne prst dolů.
harve
10. září 2011 • 11:31
když to napsaly dvě (asi neuspokojený) ženský........
http­://www­.bles­k.cz­/cla­nek/zp­ravy-udalosti-domaci/158836/dalsi-skandal-psychiatra-jarolimka-divoke-mejdany-v-keni.html

Odpovím si sám: Jsou to drby.
harve
10. září 2011 • 11:18
Jste pšknej kazišuk a zloprcfek, pane doktore!
harve
10. září 2011 • 11:20
oprava: ZLOPRCEK.
jirixdolezal
11. září 2011 • 22:48
Jsem zloprcek zlý!!