nahoru

Talentmania se potápí, posádka (ne)opouští loď

Luděk Staněk4. října 2010 • 09:44
Alena Šeredová
Alena Šeredová
• foto: 
abl

Jedno je fajn - totiž vidět, že to TV Nova a tamní parta, která má na starost Talentmanii, nevzdává.

 

Momentálně se totiž naplňuje to, co bylo evidentní už po prvním díle nebo dvou. Novácká Talentmania klání s primáckým Česko Slovensko má talent prohraje a jediné, o co teď jde, je, aby ho prohrála se ctí. Otázka tedy zní - je ctnostné vyhodit z poroty Alenu Šeredovou za pochodu?

 

Nova se tím přiznává jednak to, že přípravu svého pořadu odflákla, když si nezjistila, že Alena Šeredová je v Itálii za televizní idol nikoli díky své duchaplnosti, ale díky svému výstřihu. Což se v Talentmanii ukázalo jako problém. Stejně tak nasazení asi momentálně nejpopulárnější dvojice této televize, totiž Suchánka s Genzerem, je spíš zoufalství, než dramaturgický tah netušených strategických rozměrů. Navíc - Michal Suchánek po několika letech konečně v posledních dílech pořadu Mr. GS nevypadal utahaný k smrti, což se teď asi velmi rychle změní.

 

(Mimochodem, proč vlastně všechny úspěšné hvězdy televize Nova s Leošem Marešem v čele vypadají, jako by se potřebovaly zoufale vyspat?).

 

Je to zkrátka sympatická snaha „něco" udělat, vystřídat uprostřed utkání, které začínám prohrávat výrazným gólovým rozdílem. Ale i tak všichni víme, že to bude málo.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější