nahoru

Tak zní láska. I po 73 letech společného života

Tereza Stonišová 23. září 2015 • 08:00
Láska na smrtelné posteli i po 73 letech
Láska na smrtelné posteli i po 73 letech
• foto: 
youtube.com

Lauře je 93, Howardovi o rok méně. Jsou svoji už 73 let. Jejich vztah je však stále sejně pevný, jako na začátku. Důkaz pořídil jejich vnuk, který zaznamenal jejich loučení v nemocnici.

Laura je upoutaná na lůžko, nemůže chodit, nevidí. V hospicu, kam musela být převezena, je u ní Howard skoro pořád. Jedno z jejich loučení natočil jejich vnuk.  

Howard své ženě zpívá píseň, která je provázela celým společným životem. “Mí prarodiče jsou svoji už 73 let. Nyní, Howard, můj děda, zpívá mé babičce písničku, kterou mu naopak zpívala ona, když Howard odcházel do II. světové války,” napsal na svůj Facebook Erin Solari. “Měl jsem štěstí, že jsem mohl být u této vzácné chvíle, mohl to vidět a natočit,” dodává. 

Video se připravuje ...
Manželé po 73 letechVIDEO Youtube/Erin Solari

Dojemné video jen na jeho facebookovém účtu vidělo skoro pět milionu lidí. "Síla lásky povzbudí každou duši," píše o popularitě videa Solari. "Včetně mé babičky. Dávali ji jen týden života, ale její stav se nakonec tak zlepšil, že ji pustili domů," dodává. 

 

 

 

.

 

 

 

 Klíčová slova: VIDEODiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.