nahoru

12 filmových tipů na víkend pro malé i větší děti

Reflex 30. května 2014 • 10:00
Ivio
Ivio
• foto: 
Archív

V on-line kině IVIO.tv mohou děti slavit svůj svátek od pátku 30. května až do neděle 1. června. Celé tři dny si mohou zdarma vybírat z bohaté nabídky dvanácti celovečerních filmů.

Na úvod jedna novinka: Na filmy a seriály zdarma se nyní můžete dívat nejen na počítači, ale i v iPhonu a iPadu. Aplikaci stáhnete zde.

A co připravilo IVIO.tv pro děti k jejich svátku?

Zambezia ZambeziaFoto Archív
V animované komedii Zambezia se můžete se sokolíkem Kaiem vypravit na výpravu do bájného ptačího města. V Sammyho dobrodružství se zase seznámíte s mořským želvákem a jeho kamarády. V jeho pokračování - Sammyho dobrodružství 2  pak budete svědky vzrušujícího útěku želvích přátel ze zajetí v akváriu.

Mýšák a přátelé Mýšák a přáteléFoto Archív
V animovaném příběhu Rychlý Stripes se dozvíte, jak může obyčejná zebra porazit ušlechtilé závodní koně. A v Myšákovi a přátelích uvidíte, jak si mezi všemi zvířátky na farmě získá uznání malá myška. Dva osiřelí psíci, kteří umějí uzdravovat, se v Zázračných pejscích 2 zase vypořádají s chamtivými zloději.

Kouzelné pírko Kouzelné pírkoFoto Archív
O tom, že také divoká zvířata si někdy musejí hájit své území proti lidem, vypráví komedie Chlupatá odplata. Ztracené Kouzelné pírko pak zavede tři děti do světa fantazie, kde se plní i ty nejodvážnější sny. 

Astro boy Astro boyFoto Archív
Pokud si vaše děti na zvířátka připadají už trochu velká, pobaví je mechanický kluk Astro Boy, který na filmové plátno přiletěl přímo z populárních japonských komiksů. Mězi hvězdy se vypraví i kouzelné hudebné nástroje v dobrodružném snímku Pikola a saxofon.

Reflex