nahoru

Massive Attack se vrací do Prahy, tentokrát na festival Metronome

Marek Gregor1. března 2018 • 09:40
Massive Attack
Massive Attack
• foto: 
Festival Eurockéennes/Rod le Hiboo

Už několik dní se po Praze šuškalo, že zakladatelé trip hopu, žánru, který v devadesátých a nultých letech zcela zásadně ovlivnil vývoj elektronické hudby, se chystají do Čech. Reflex zjistil, že pořadatelům Metronome festivalu se podařilo vyjednat volný termín na 22. června, tedy mezi jejich koncerty v Bukurešti a Budapešti.

Povedl se tak majstrštyk, oběma dnům letošního ročníku Metronomu bude vévodit vystoupení slavných britských elektronických kapel. V pátek Massive Attack a v sobotu The Chemical Brothers, a to nesmíme opomenout vystoupení dalších legend typu Davida Byrnea známého z Talking Heads nebo Johna Calea, zakladatele The Velvet Underground.

Sečteno a podtrženo, společně s dýdžejskými sety The Faithless a bubeníka Blur Davea Roventree se na pražském Výstavišti o předposledním červnovém víkendu sejde line up snů, až by se chtělo dodat, že jde o jakýsi dárek skupině Tata Bojs, která právě tam oslaví 30 let své existence!

Vše o festivalu Metronome najdete zde >>>
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,820
22,070
29,140
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější