Protest proti kapitulanství: Petici podepsalo už přes 35 000 lidí

Petice   |   Foto:  Jarmila Kubátová
10.02.2011 08:00 - text: Reflex.cz
Aktualizováno: Petiční protest proti kapitulanství před nátlakem lékařských odborů, který iniciovala skupina novinářů z Reflexu společně s dalšími občany, podepsalo už přes třicet pět tisíc lidí.

 

Aby vláda odvrátila hromadnou výpověď části lékařů ze zdravotnických zařízení k 1. březnu, nabídla jejich odborům dvě miliardy korun z fondů zdravotních pojišťoven na zvýšení mezd, aniž byly nejdříve provedeny potřebné systémové reformy. Skupina občanů, kteří s vládními ústupky vůči drastickému nátlaku LOK nesouhlasí, zveřejňuje následující stanovisko.

 

Protest proti kapitulantství

před nátlakem lékařských odborů, jejichž metody považujeme za morálně nepřijatelné.

 

„My, níže podepsaní občané, protestujeme proti tomu, že vláda České republiky ustupuje nepřijatelné metodě nátlaku Lékařského odborového klubu na zvýšení platů ve zdravotnictví.

 

Jsme pobouřeni skutečností, že platové požadavky může prosadit jedině ta skupina zaměstnanců, která má z povahy své profese značnou moc brát si nezúčastněné spoluobčany za rukojmí a vydírá celou společnost tím, že je schopna ohrozit zdravotní péči hromadným a organizovaným odchodem. Taková metoda je morálně zcela nepřijatelná. Je v rozporu s elementárními hodnotami spravedlnosti a rovnosti před zákonem, na nichž stojí naše demokracie.

 

Díky, jděte! Lékaři šli jen po penězích. Teď chtějí zpátky

 

Vládní ústupky vůči lékařským odborům vytvářejí alarmující precedens, podle něhož všichni ti, kteří mají ve své moci bezpečnost, zdraví i životy lidí, si vydobudou postavení občanů nadřazené kategorie. Jejich ohodnocení se totiž nebude odvíjet od individuálních schopností a pracovního výkonu, nýbrž od toho, jakému množství lidí jsou schopni svým protestem ublížit.

 

Naopak občané, kteří přispívají k dobru společenského celku v mnoha jiných profesích, kupříkladu v oblasti školství a vzdělávání, pak zůstanou podhodnoceni, neboť by jejich protest nikoho neohrozil na životě či zdraví, a tudíž nemají patřičnou sílu prosadit totéž.

 

Ženy se bojí krize v porodnicích. Jsou odcházející lékaři spokojeni?

 

Apelujeme na vládu, aby podobným praktikám vydírání neustupovala. Vyjadřujeme přesvědčení, že právní stát nesmí preferovat silnější skupinu zaměstnanců na úkor slabších skupin. Aby ti, kdo mohou ohrozit chod zařízení nezbytných k zajištění pomoci lidem v nemoci či nouzi, měli vyšší ohodnocení jen pro svoji vyšší schopnost ohrožovat spoluobčany.

 

Na lékaře z Lékařského odborového klubu apelujeme, aby si uvědomili svoji společenskou zodpovědnost a již nikdy nepoužívali pacienty, nově narozené děti či umírající lidi jako rukojmí pro své platové požadavky.“

 

V Praze dne 30. 1. 2011

 

(Údaje procházejí po odeslání redakční kontrolou, po níž jsou zveřejněny.)

 

Petici podepsali:

1. Bohumil Doležal, Ph.D., politolog

2. Pavel Šafr, novinář

3. Viliam Buchert, novinář

4. PhDr.Jan Jandourek, Ph.D., sociolog a spisovatel

5. P. Zbigniew Czendlik, katolický kněz

6. Petr Nárožný, herec

7. Luboš Dobrovský, bývalý ministr obrany ČSFR

8. Miloš Rejchrt, evangelický duchovní

9. Adam Drda, novinář a dokumentarista

10. Ing. Arch. Zdeněk Lukeš, historik architektury

11. Petr Placák, spisovatel a historik

12. Zbyněk Hejda, básník

13. PhDr. Michael Špirit, univerzitní učitel

14. Lucie Bartoňová, redaktorka

15. Jana Dědečková, podnikatelka a publicistka

16. Marek Douša, výtvarník

17. PhDr. Jiří X. Doležal, novinář

18. Alexandra Doležalová, psycholožka

19. Terezie Pokorná, redaktorka

20. Radka Prošková, koordinátorka kulturních projektů

21. Viktor Karlík, výtvarník

22. Gabriela Doušová, novinářka

23. Prof. Jiří Beránek, akademický sochař

24. Lukáš Lhoťan, muslimský aktivista

25. Lukáš Tomek, sportovní novinář a šéfredaktor

26. Ing. Milan Boehm, podnikatel, CEO

27. MUDr. Miroslav Macek, bývalý politik

28. Petr Onufer, překladatel a redaktor

29. Tomáš Cikrt, novinář a mluvčí, Praha

30. Ing. Miloslav Cindr, geodet, Česká Třebová

31. Prof. PhDr. Jaroslav Malina, DrSc., antropolog a spisovatel, Brno

32. Hanka Fifková, lékařka, Praha

33. Mgr. Vladimír Lukaštík, vedoucí konzulárního oddělení, Skopje, Makedonie

34. MUDr. Jakub Čech, lékař, Plzeň

35. Ing. Jiří Kodera, důchodce

36. Aleš Dohnal, vysokoškolský student, Hradec Králové

37. Ladislav Dušek, důchodce

38. Jana Hamplová, pracovník v mediích

39. Petr Mach, student, Chotutice

40. Adéla Vondrušková, student, Tábor

41. Ing. Miloslav Kašpárek, projektant

42. Jan Fait, sportovní novinář, Praha

43. Jaroslav Beran, specialista řízení rizik, Praha

44. Petr Martinovsky, grafik

45. Daniel Suchý, provozní apartmánů, Karlovy Vary

46. Václav Knor, OSVČ, Jihlava

47. Ing.Radoslav Budil, ekonom, Česká Třebová

48. Ing. Stanislav Calda, programátor, Choceň

49. Jakub Kopecký, hudebník, Králův Dvůr

50. Michal Rolínek, student

51. David Nezdaril, Upstream Procurement Buyer EM, Praha

52. Jan Příhoda, Jednatel společnosti FRIGOM s.r.o., Hostěradice

53. Ing. Renata Jankovcová, důchodce, Praha 5

54. Drápala Miloš, operátor, Příbor

55. Marcela Moravcová, účetní, Praha 9

56. Jan "Puník" Reichel, server specialista, Praha

57. Ondřej Klestil, programátor, Praha

58. Otto Budelovsky, Praha

59. Petr Homoláč, soukromý podnikatel, Brno

60. Ing. Radoslav Richtar, důchodce, Ostrava-Poruba

61. Olga Richtarová, důchodkyně, Ostrava-Poruba

62. Jakub Čech, mistr zvuku, Praha

63. Petr Hovorka, IT administrator, Praha

64. Milan Mišák, OSVČ, Brno

65. ing. arch. David Prudík, architekt, Brno

66. Martin Vrba, učitel a překladatel, Praha 2

67. Petr Smolař, IT, Praha

68. Robert Mázdra, správce sítě, Praha

69. Ing. Petr Albl, IT analytik, Praha

70. Tatiana Dacková, překladatelka, Štiřín

71. Petr Benda, projektový vedoucí, Karlovy Vary

72. Milan Žatečka, OSVČ, Praha

73. Ing. Mojmír Jurka, důchodce, Valašské Meziříčí

74. Nicla Brůžková, DiS., OSVČ, Vodňany

75. Karel Douša ,učitel , Příbram

76. Ing. Jiří Basl, projektant, Plzeň

77. RNDr. Petr Mácha, překladatel, Nový Knín

78. Ing. Jiří Malý, Ph.D., pensista

79. Petr Soukup, vydavatel a publicista, Chvaletice

80. Štěpán Dlouhý, Account Executive

81. Michal Hruban, programátor, Smržice Trávníky

82. Oldřich Průcha, fotograf, Klášterec nad Ohří

83. Petr Schön, živnostník, Šeránkova 27, Brno

84. Ing. Ivo Tomeček, důchodce, Opava

85. Pavel Bláha, finanční manažer, Černošce

86. Libor Nuska, projektant, Praha

87. Pavel Pilecký, student, Obořiště

88. Petr Eugel, kormidelnik, Kolin

89. Alena Maštálková, knihovnice, Nosálov

90. Milan Kosík, dělník, Tišnov

91. Pavel Stránský,dělník, Nýrsko

92. Vladimír Kordač, oblastní manažer, Jablonec nad Nisou

93. David Hrbek, programátor, Praha

94. MUDr. David Feltl, Ph.D., MBA, přednosta Onkologické kliniky FN Ostrava, Ostrava

95. Přemysl Skála, důchodce, Vrchotovy Janovice

96. Jiří Kadet, výrobce hudebních nástrojů, Praha

97. Jan Krásenský, technik

98. Ing. Pavel Fiřt, grafik

99. Ing. Jiří Duchoň, OSVČ, Lázně Kynžvart

100. David Girsa, lékař, Praha

101. Jiří Jurčák, živnostník, Zlín – Lužkovice

102. Jana Kopejtková, na mateřské dovolené, Běsno 37, Kryry

103. Milada Čalkovská, důchodce, Přerov

104. Stanislav Kantor, ved. konstruktér v důchodu, Příbram

105. Marie Kantorová, vrchní sestra v důchodu, Příbram

106. Jan Pavlík, OSVČ, Praha

107. Josef Bašta, důchodce, Praha

108. Ing. Martin Chyba, obchodník, Brno

109. Michaela Tejchmanová, studentka, Brno

110. Lucie Kazlepková, knihovnice, Kopřivnice

111. JUDr. Jaroslav Němeček, advokát, Šumperk

112. Jan Pěnkava, manažer, Jirkov

113. Ivana Krchovová, zdravotní sestra v důchodu, Praha

114. Ing. Petr Humplík, učitel, Jindřichov (okr. Bruntál)

115. Ing. Zdeněk Rychlý, důchodce, Rýmařov

116. Jan Záruba, důchodce, Brno

117. Lukáš Salák, zaměstnán v sociálních službách, Kojetice

118. ing. Miloslav Bašniar, technik

119. Jana Porschova, chemik, Praha

120. Kopal Jiří, důchodce, Lomnice nad Popelkou

121. PhDr. Jan Pavlík, středoškolský učitel, Praha

122. Jan Antoš, Data warehouse architect, Praha

123. Vintr Václav, OSVČ, Organizační poradce, Karlovy Vary

124. Ondřej Nosek, podnikatel, Praha

125. Tomáš Průša, hudebník, Madrid

126. Jiří Pressfreund, důchodce

127. Václav Patejdl, důchodce, Plzeň

128. PhDr. Josef Bláha, VŠ pedagog, Olomouc

129. Pavel Štěrba, Software Localization Engineer, Vyskov

130. Martin Štěrbák, student, Zbůch

131. Ladislav Nagy, univerzitní učitel, překladatel a literární kritik, Tábor

132. Jitka Matuszková, Ph.D., etnolog, Brno

133. Daniel Korábek, IT zaměstnanec, Čáslav

134. Ing. Rudolf Vrabec, důchodce, Děčín

135. Mgr. Irena Köhlerová, MBA, zdravotní sestra

136. Ing.Oldřich Honzík, CSc, technik

137. Pavel Dobrovský, podnikatel, Praha

138. Martin Uher, student, Uherské Hradiště

139. Jaroslav Minařík, posluchač ČVUT

140. Daniel Klega, student, Praha

141. Libor Želinský, novinář, Žatec

142. Ing. Vlastimil Kraus, technik, Zihle

143. Ivo Šlahora, IT specialista, Praha

144. Tomáš Procházka, student – ekonom projektu, Brno

145. Mgr. David Franke, advokát, Dobrčice

146. Ing. Lucie Budilová, vedoucí poradny

147. Mgr. Lukáš Verner, terénní sociální pracovník, Čistá u Mladé Boleslavi

148. Jarmila Pavlíková, odborná referentka v pojišťovně, Praha

149. Radka Prošková, producentka, Praha

150. Vít Hanslian, pracovník ČRo, Brno

151. Ondřej Koběrský, student, Ostrava-Hrabůvka

152. Ing. Ladislav Kalina, penzista, Brno

153. Josef Havránek, důchdce, Osek

154. Ing. Jiří Skotnica, důchodce, Havířov-Podlesí

155. Svatava Nováčková, knihkupec, Zlín

156. Karel Rajm, letecký mechanik, Praha

157. Martina Nejezchlebová, studijní referentka

158. Dagmar Frischová, důchodkyně, Český Krumlov

159. David Rýpal, Client Service Director

160. Jan Chromík, nezaměstnaný, Kopřivnice

161. Ing. Roman Šulc, zeměměřič, Praha

162. Zdeněk Lednický, konstruktér, Zlín

163. P.Bajtlerová, důchodkyně, Praha

164. Štěpán Mandler, skladník, Praha 4

165. Bc. Zdeněk Ryšavý, úředník, Svitavy

166. Petra Ryšavá, DiS., na mateřské dovolené, Svitavy

167. Ivana Skálová, Dobřichovice

168. Dana Skálová, Dobřichovice

169. Jan Vašut, nakladatel, Praha 5

170. Ludmila Kusá, v důchodu, Jihlava

171. Vladimír Kusý, v důchodu, Jihlava

172. Mgr. Ondřej Matyáš, grafik na rodičovské dovolené, Praha

173. Jan Kruliš ml., student

174. Luděk Oberhofner, projektant, Ostrov

175. Ing.arch. Pavel Vandas, architekt, Dobříš

176. Vlastimil Hanzlík, jednatel, Běsno

177. Jan Píbil, důchodce, Praha 7

178. David Stránský, programátor, Hradec Králové

179. Karel Štindl, velvyslanec ČR v důchodu

180. Jiří Průcha, technik, Tábor

181. ing. František Lebeda, architekt, Praha

182. Ing. Ladislav Kvapil, důchodce, Praha 7

183. RNDr. Štěpánka Máchová, učitelka, Nový Knín

184. Mgr.Milan Lukeš, právník, Nivnice

185. Daniel Švik, stolař, Ostrava

186. Josef Hons, podnikatel

187. Ing. Michal Krčmář, ekonom, Praha

188. JUDr. Bohumil Dvořák, Ph.D.,soudce, Praha 7

189. Vlastimil Šimek, důchodce, Praha

190. Pavel Urban, správce webových aplikací, Pardubice

191. Ing. Martin Bouzek, programátor, Praha

192. Josef Molín, jednatel, Praha

193. Ing Petr Paulczynski, důchodce, Brno

194. Rudolf Lang, vydavatel měsíčníku Klatovan, Klatovy

195. Jan Kerner, starosta města, Louny

196. Pavel Smetana, letecký instruktor, Ústí nad Labem

197. Alena Zemanová, invalidní důchodkyně

198. Ing. Radoslav Horák, zdravotní technik

199. Irena Sobotková, fakturantka, Brno

200. Lukáš Pruška, student VŠ, Bystré

201. Michaela Freiová, redaktorka, Praha

202. Ing. Jaroslav Mikš, projektant, Valašské Meziříčí

203. Miroslava Táborská, OSVČ, Heřmanův Městec

204. Mgr. Šárka Ambrožová, manažer, Jeseník

205. ing. Jan Lupoměský, jednatel, Jesenice u Prahy

206. Bronislav Šimoník, podnikatel, Brno

207. Miroslav Stehno, podnikatel, Žďár nad Sázavou

208. Johanovská Zdeňka, důchodkyně, Ústí n.L.

209. Mgr. Radim Iška, právník

210. Ing. Petr Lukavec, Praha 4

211. Jindřich Moravec, podnikatel

212. Ladislav Rameš, letecký mechanik

213. Doc. Vojtech Kolman, vysokoskolsky ucitel

214. Hana Lamková, loutkářka

215. Đobroslav Jarý, tesař

216. ing. Jana Mašterová, účetní

217. Ivo Solanský, analytik

218. Karel Mikulanda, technolog

219. Ing. Jiří Šamánek, programátor, Brno

220. Jan Tomiska, technik, Pihel

221. ing Vladimír Sázavský, technik, Brno

222. Jindřich Vavruška, konzultant, Praha

223. MUDr. Tomáš Zábranský, Ph.D., vedoucí pro vědu a výzkum, Praha

224. Ing. Jiří Langr, podnikatel, Řetová

225. Ing. Milena Budilová, ekonomka

226. Radovan Homola, konstruktér

227. Jiří Novotný, podnikatel

228. ing. Valentin Kusák, OSVČ, Hradec Králové

229. Jaroslav Kubík, správce budov, Hlučín

230. Dagmar Jánětová, mzdová účetní, Postřelmov

231. Jiří Janda, mediální odborník - Radio HEY

232. Radek Velička, předseda rady, Ostrava 8,

233. Ing. Ivo Dršťák, Praha

234. Tom Řiha, Osvč, Brno

235. Davidová Libuše, podnikatelka, Děčín

236. Arnošt Richter, t.č. nezaměstnaný, Opava

237. Mgr. Jiří Dohnal, vedoucí oddělení památkové péče, Mělník

238. Klepsa Miroslav, OSVČ, Plzeň

239. Jan Říha, vedoucí projektant, Praha 4

240. Zdeňka Kroulíková, asistentka, Choceň

241. Ing.Tomáš Šperk, univerzitní učitel, Ústí nad Labem

242. Ing. Jindřich Pařík, statik-programator, Velké Popovice

243. Milan Jonáš, úředník, Liberec

244. mjr. Ing. Pavel Fousek, odborný asistent, Brno

245. Ing. Jan Filgas, úředník, Ostrava

246. Ing. Štěrbová Kateřina, ekonomka

247. Mgr. Vlastimil Tománek, firemní právník

248. Josef Karásek, důchodce

249. Ing. František Kolařík, technický ředitel, Ostrava

250. RNDr. Jiří Hořejší, profesor MFF UK, Praha 7

251. Ing Petr Feřt, programátor, podnikatel v oboru IT, Mladá Boleslav

252. Josef Beran, živnostník, Vitějovice

253. Ing Ivan Bičiště, Dib s.r.o - ředitel

254. Ing. Zuzana Kousalíková, Zlín-Malenovice

255. Ing. Hana Málková, ekonom, Praha

256. Milan Pálka, zaměstnanec územní samosprávy

257. Zdeněk Miča, důchodce, Zlín

258. Jiří Rohlíček, systémový administrátor

259. Libor Seidelmann, IT, Zlín

260. Jan Broulík, vedoucí obchodního oddělení, Hostivice

261. Ing Emil Šubrt, důchodce, projektant-konstruktér strojař, Brno

262. Ing. Martin Žák, podnikatel, Dolní Břežany

263. Kavalec Vladimír, důchodce, Střelice

264. Kavalcová Olga, důchodce, Střelice

265. Ing. Petr Vašourek, výpočtář, Kuřim

266. Ing.František Brůžek, důchodce, Praha

267. Richard Šneidr, Praha

268. Marcela Dvořáková, Brand Manager

269. Ing. Chromý J. jednatel, Třebíč

270. Ing.Radomír Matulík, živnostník, Otrokovice

271. Igor Petrecký, student, Stařeč

272. Rudolf Marek, penzista

273. Bohumil Nekolný, konzultant a penzista, Český Brod

274. MUDr. Zuzana Sikačová, manažer - vývoj léčiv

275. Zdeněk Dočkal, systémový manažer,

276. Bohdan Bartoš, důchodce, Kopřivnice

277. Jan Žďára, důchodce, Dolní Újezd

278. Pavel Bárta, úředník a občas internetový publicista, Havlíčkův Brod

279. Oleg Heczko, PhD., Academy of Sciences, Czech Republic, Praha

280. JUDr. Stanislav Handl, právník, Olomouc

281. Kateřina Mudrayová, pomocná účetní

282. Ing. Jan Šelder, důchodce

283. Věra Žáková, podnikatelka

284. Soňa Derahová, zapisovatelka ,Cheb

285. Urban Tahotný, t.č. důchodce, Praha9

286. Milan Kříž, referent, Český Krumlov

287. Ing. Vladimír Javora, OSVČ, Kuřim

288. Ing. Petr Kletečka, ekonomický náměstek, Havlíčků Brod

289. Mojmír Halen, manager, Praha

290. Hana Kulová, laborantka, Brno

291. Petr Hnilička, fotograf, Trhové Sviny

292. Ing.Vrtílek Bohumil, důchodce, Praha

293. Ing. Jiří Kupka, konzultant ICT, Praha

294. Jan Fišer, technik

295. Ing.Miloslav STRÝČEK, ředitel společnosti, Zlín

296. Miroslav Hýža, OSVČ, Vítkov

297. Ing. Zdeněk Kunčar, zaměstnanec, Příbor

298. MUDr. Michael Bartoš, anesteziolog, FN Hradec Králové

299. Ing. Milan Voves, administrátor, Příbram

300. Jiří Poulík, IT konzultant, Brno

301. Zbyněk Šolc, předseda NNO

302. Jiří Vohralík, architekt, Jihlava

303. Ivan Lochner, penzista, Ústí nad Labem

304. RNDr.Vladimir Cermak, DrSc, vedecky pracovnik - geofyzik Praha

305. Petr Dvořák, bankovní úředník, Praha

306. Arnošt Kundrata, důchodce, Hradec Králové

307. Ing. Matěj Pánek, vědecký pracovník, Praha

308. Ing. Jaroslav Kočí, bývalý starosta Koryčan, v současné době důchodce, Koryčany,

309. Anna Šplouchalová, důchodkyně, Ostrava

310. Václav Šplouchal, důchodce, Ostrava

311. Ludmila Vlčková, důchodkyně, Olomouc

312. Stanislav Vlček, důchodce, Olomouc

313. Ing. František Lux, obchodní ředitel, Uherský Brod

314. Jan Wied, geodet

315. Jan Vydlák, stavební technik, Uherské Hradiště

316. Milan Machů, dispečer v dopravě, Hrobice

317. Věra Hubená, majitelka cestovní agentury, Otrokovice

318. Blanka Kroupová, korektorka, Praha 6, Makovského 1204

319. Patrik Chmelíček, příprava staveb, Praha

320. PhDr. Libuše Doubková, důchodkyně

321. Zdeněk Zvolský, důchodce, Hradec Králové

322. Ing. Vladimír Svoboda, důchodce, Brno

323. MUDr.Karel Bečka, dětský lékař, Praha

324. Ing. Věra Bečková, stavební inženýrka, Praha

325. Helena Turková, business analytik, Praha

326. Jiří Cimbálek, Povltavské mlékárny, Sedlčany

327. Doc.Ing. Jiří Pernikář,CSc. vysokoškolský učitel

328. Petr Horák, důchodce, Děčín

329. Vanda Machotová, důchodkyně, Praha

330. Jan Kavka, ekonom, Rudolfov

331. Bohumil Kavka, student, Rudolfov

332. Josef Halama, manažer, Brno

333. Ing. Pavel Lašťovka, technik, Praha

334. ing.Pavel Kudláč, soukromý podnikatel, Mohelno

335. Doc. Ing. Karel Dočkal, CSc., vysokoškolský pedagog, Brno

336. Ladislava Daňková, důchodkyně

337. RNDr. Bohumil Havel, informatik, Brno

338. Vratislav Němec, technik v oboru pozemní stavby, České Budějovice

339. Jan Maget,Výtvarník, Všenory

340. Eva Hašková, ak. mal., Všenory

341. Pavel Zezula , obchodník, Ostrava

342. Radim Antoníček, asistent správy pohledávek, Ostrava

343. Ivo Paleček, důchodce, Radešínska Svratka

344. Ing. Eva Frýdová, PhD student, Hostinné

345. RNDr. Stanislav Chromý, DrSc, OSVČ, Brno

346. Petr Pavlas, Ekonom, Klimkovice

347. Mgr. Emilie Zedníčková, státní úřednice

348. Petr Hudlička, psycholog, Praha 1

349. Iva Koláčková, žena v domácnosti, Radešínská Svratka

350. Hana Fořtová, PhD., vědecký pracovník, Hradec Králové

351. Eduard Krček, realitní makléř, Praha

352. Karel Klika, technik v oboru technických zařízení, Ostrava-Poruba

353. Martin Rejman, člen Generální rady Konzervativní strany, Praha

354. Dušan Všelicha, podnikatel, Vrané nad Vltavou

355. Ing. arch. Pavel Med, architekt, Praha

356. Pohořelský Josef, důchodce, Nový Jičín

357. Pavel Ulman, Česká inspekce životního prostředí

358. Miroslav Rudzinskyj, Deštné v Orl. horách

359. Eva Horká, analytik

360. ing Vlastimil Kasina, důchodce, Praha

361. Štěpán Sirovátka, redaktor, Praha 7

362. Milan Okřina, technik

363. Ing.Bohdana Šobáňová, obchodník, Uherský Brod

364. Vladimír Hruška, Ředitel společnosti, Uherský Ostroh

365. Mgr. Jiří Chmela, policista, Praha

366. Věra Hronová , specialista IT, Praha

367. Dan Pikálek, vedoucí arcidiecézního katechetického střediska, Praha

368. Igor Zahradníček, manažer, Praha

369. Vladimír Poláček, důchodce z Jablonce nad Nisou

370. Bartoš Vladimír – technik

371. Ing. Jiří Štětina, důchodce, Praha

372. MUDr. Jan Hnízdil, lékař, Praha

373. RNDr. Jiří Skála, fyzik, Praha

374. Jiří Dršťák, důchodce, Rýmařov

375. Jakub Šimůnek, grafik, Praha

376. Šimon Novotný, student, Praha 3

377. PhDr. Irena Balošáková, psycholožka, Velký Újezd

378. Martin Žlábek, podnikatel, Písek

379. Ing.Věra Dubská, projektant, Praha

380. Michal Fikera, podnikatel, Brno

381. Ing. Antonín Minařík, senior, Vizovice

382. Mgr. Marie Minaříková, senior, Vizovice

383. Daniela Opočenská, redaktorka, Praha

384. Kroupová Lucie, prodavačka

385. RNDr. Vladimír Vorlíček, důchodce, Praha

386. RNDr. Dana Vorlíčková, důchodkyně, Praha

387. Ing. Ladislav Tyl, podnikatel, Praha

388. Ing. Jan Petr, manažer, Praha

389. Mgr. Čestmír Nekvasil, státní úředník, Liberec

390. Ondrej Nekola, programator, Praha

391. Milan Brabec, publicista-živnostník, České Budějovice

392. Pavel Vaněk, důchodce, Pardubic

393. ing. Jaromír Bajer, důchodce, Kladno

394. Jagla Rudolf, důchodce

395. Milan Vytlačil, IT pracovník, Plzeň

396. Ladislava Frühaufová, důchodkyně, Zlonín

397. Ing. Pavel Černý, projektant, Jihlava

398. Jan Línek, architekt, Praha

399. Ing. Martin Šmejkal, elektroing, Rakovník

400. Kanioková Jaroslava, důchodce, Frýdek-Místek

401. Ing. Allan Jaroš, jednatel, Praha

402. Oldřich Schnabl, výtvarník, Olomouc

403. Vladimír Kott, živnostník, Kladno

404. Jiří Kočárek, předseda představenstva, Jablonec nad Nisou

405. Břetislav Jakuba, důchodce, Hradec Králové

406. Pohořelská Mária, důchdkyně, Nový Jičín

407. Ing. Jiří Kopic, lesník

408. Karel Kynzl, operator CTP, Praha

409. Ing. Jiří Lokaj, odhadce majetku, Praha

410. Ing. Miroslav Marek, technik, Plzeň

411. Věra a Vladimír Kosteleckých, důchodci, Praha

412. Ing. Jiří Řezáč, důchodce, Otrokovice

413. Ing. Martin Bělohradský CSc., vědecký pracovník, Praha 6

414. Ing. Miroslav Vincent, důchodce, Brno

415. Michal Poléfka, manažer zakázky divize, Bor

416. Jan Klein, důchodce

417. Miroslav MORAVEC, OSVČ, Prostějov

418. Ing. Karel Lukeš, projektant, Ostrava

419. Jan Balošák, Podnikatel, Velký Újezd

420. Josef Drda, podnikatel

421. Ing. Ilona Drdová, podnikatel

422. Tomáš Drda, podnikatel

423. Vít Novák, podnikatel, Praha

424. Petr Klimeš, důchodce

425. Ing. Petr Zeman, OSVČ, Ostrava – Poruba

426. Monika Brezinova, IT admin, Praha

427. Helena Kašová, NNO, Praha 5

428. Vít Pelc, spolumajitel reklamní společnosti, Brno

429. Marcel Derian, podnikatel, Praha 4

430. Antonín Míček, soukromý poodnikatel, Znojmo

431. Vladimír Škorpík, společník spol.s r.o., Praha

432. Oldřich Janeba, podnikatel, Praha 4

433. Jaroslava Janebová, podnikatelka, Praha 4

434. Pavel Pelikán, živnostník

435. RNDr. Ladislav Záhorský, manažer, Milovice

436. Míša Hamplová, metodik, Praha

437. MUDr. Martin Formánek, stomatolog, Česká Třebová

438. Jan Filip, důchodce, Jaroměř

439. Michal Adamec, OSVČ, Vysoké Mýto 56601

440. Ing. Radomír Vychytil, ednatel a majitel společnosti, Aš

441. Martin Dvořák, účetní, Dobruška

442. Ing.Ivana Havlová, ekonomka, Praha 8

443. Luděk Vala, konzultant, Kostice

444. Jana Galgociová, učitelka, Polička

445. Martin Vojtek, úředník, Praha

446. Jaroslav Mareš, konstruktér, Polička

447. Andrea Šulcová, OSVČ, Litvínov

448. Jiří Kepr, manažer logistiky, Praha 102

449. Jaroslav Mareček, OSVČ, Praha

450. Markéta Chromcová, asistentka, Praha

451. Radim Janíček, překladatel, Brno

452. Vladimír Čech ing., důchodce, Dubňany, Polní 1718

453. Šárka Bittnerová, učitelka v AŠ, Litvínov

454. Martin Motyka, vedoucí marketingu, Brno

455. Marie Peterková, důchodkyně, Polička

456. Jiří Kepr, důchodce, Praha 10

457. Ing. Roger Svatoň, podnikatel, Česká Lípa

458. Václav Chodounský, Specialista IT, Praha

459. Petr Fiša, project manager, Brno

460. Eva novotná, důchodce, Praha

461. Ing. Václav Hanus, Chemik JE Temelín, Hlincová Hora

462. Taťána Románková, knihovnice, Zlín

463. Ing. Marie Čevonová, učitelka, Ústí nad Orlicí

464. Luboš Dařbujan, dělník, Pardubice

465. Hrabec Bedřich, důchodce, Hutisko-Solanec

466. Zdena Hlaváčková, OSVČ, Proboštov

467. Mgr. Radomír Smetana, matematik, Liberec

468. Vít Mazurek, technik, Plzeň

469. Miloš Hlaváček, stavbyvedoucí, Proboštov

470. Josef Navrkal, projektant, Znojmo

471. Ing.Karel Roháček, důchodce, Prostějo

472. Kindl Jiri, Network Managment Engeneer, Brno

473. František Havlín, projektový manažer - OSVČ, Praha

474. Richard Kelbich, technik klimatisace, Praha 5

475. Michal Jakob, vyzkumny pracovnik, Praha

476. Ing. Věra Kopecká, podnikatelka, Plzeň

477. PhDr. Pavla Radová, sociální služby, Teplice

478. Mgr. Aleš Toman, prokuktový manažer, Praha 8

479. Vladimír Vávra, důchodce, Praha

480. Kvapil Luděk, starosta obce, Kmetiněves

481. Ing. Vladimír Musila, OSVČ, Opava

482. Hovorková Javorková Ladislava, rodičovská dovolená, Praha

483. Tomáš Kořán, důchodce, Plzeň

484. Karel Vilim, duchodce, Sobeslav

485. Milan Vaňkát, student, Praha

486. Vladimír Štverák, učitel, Plzeň

487. Pavel Dočekal, projektant, Mělník

488. Věra Kotasová, důchodce, Brno

489. Josef Tomunak, IT specialista, Brno

490. Mgr. Petr Schink, knihovník, Darkovice

491. Ing. Vojta, OSVĆ, Brno

492. Ing. Viktor Langer, konstruktér, Hranice

493. Gabriela Nogová, OSVČ, Úštěk

494. Pavel Čopf, Student, Znojmo

495. Aurelie Peterková, důchodce, Příbram

496. Jiří Kliment, živnostník, Mělník

497. Miroslav Peterka, důchodce, Příbram

498. Jiří Novotný, Projektant, Praha

499. Pavel Švéda, Obch. Zástupce, Zábřeh

500. Radek Kopal, provozní ředitel, Praha

501. Zdeněk Bureš, OSVČ - projektant, Albrechtice nad Orlicí

502. Patrik Satinský, Student, Opava

503. Tomáš Diblík, úředník, Kostelec nad Orlicí

504. Vojtěch Hladký, filosof, Praha

505. Tomáš Werner, vyzkumnik, Praha

506. Květ. Urbánek Ing., Projektant, Brno

507. Pavel Novák, stavební technik, Prostějov

508. Kamil Hampl, Supervisor Automotive, Hradec Králové

509. Ing. Jaroslav Fiala, OSVČ, Brno

510. Ing. Ivan Lichtenberk, důchodce, Praha

511. Vojtěch Spěvák, produkční festivalu, Praha

512. Jiří Koráb, důchodce, Praha 5

513. Jaroslav Noga, Elektrikář, Úštěk

514. Ondřej Černý, student, Praha

515. Hana Jiráková, důchodkyně, Praha

516. Ondřej Černý, student, Praha

517. Dušan Mrňa, podnikatel, Nučice

518. Aleš Kratochvíl, OSVČ, Deblín

519. Milan Sysel, OSVČ ve stavebnictví, Praha

520. Iva Syslová, pracovník v médiích, Praha

521. Ivan Ryčovský, překladatel, Olomouc

522. PhDr.Jjitka Hodáňová, důchodkyně, OSVČ, Ostrava

523. Ing.Olga Havlová, důchodce, Praha 8

524. Jakub RIedl, IT specialista, Praha

525. Lenka Novosadová, rodičovská dovolená, Velešovice

526. Jan Motyka, obchodní manažer, Třebíč

527. Alena Čížková, důchodkyně, Praha

528. Lubomír Satinský, IT Administrátor, Žimrovice

529. Antonín Kašík, OSVČ, Babice u Rosic

530. Ing Pavel Michlíček, aplikační inženýr, Rožnov p. R.

531. ing. Hana Bobáková, OSVČ, Mělník

532. Ing Karel Páral, podnikatel, Pardubice

533. Miroslav Frank, technik, Odolena Voda

534. Jaromír Malý, důchodce, Semily

535. Ivan Mitin, Důchodce, Přerov

536. Petr Václavík, důchodce, Dříteň

537. Vítězslav Hrabal, konzultant komunikačních sítí, Čtyřkoly

538. Mgr.Jiřina Boková, důchodkyně , Polná

539. Josef Plesl, zemědělec, Slatina nad Zdobnicí

540. Marcel Gajdoš, řidič, Havířov

541. Jiří Cecava, ekonom, Praha

542. Jaroslav Ivanovský, elektrikář, Kynšperk n.Ohří

543. František Václavík, živnostník, Jičín

544. Ing.Dana Hlavačková, účetní, Křemže

545. Slavomír Turoň, OSVČ, Ostrava

546. Jitka Dvorská, v domácnosti, Kunovice u Uh.Hradiště

547. ing. Monika Mrázová, účetní, Praha

548. Richard Mrázek, grafik, Praha

549. Jaroslava Tutková, Ing., důchodce (jak potupné), Veselí nad Moravou

550. Jiří Mňuk, d§chodce, Habartov

551. Ivana Skálová, výtvarník, Dobřichovice - Pha západ

552. Zdeněk Vedral, OSVČ, Soběslav

553. Věra Gabrielová, důchodkyně, Teplice

554. Olga Linhartová, asistentka, Olomouc

555. Jana Švábová, důchodkyně, Plzeň

556. Václav Kovář, důchodce, Plzen

557. Vladimír Štursa, stavitel, Hradec Králové

558. Rolenc, OSVČ, Prostějov

559. Milan Černý, elektrikář, Přerov

560. Jaroslav Křivský, dělník, Řevnice

561. Karel Wodinský, důchodce, Bechyně

562. Mgr. Ivo Tomandl, fyzik, Libčice

563. Miloslava Richterová, důchodce, Havířov

564. Tomáš Fábera, OSVČ, Praha

565. Vladimír Frimmel, elektrotechnik, Brno

566. Markéta Škodová, studentka, Praha

567. Luděk Müller, pracovník banky, Praha

568. Radim Habrnál, Vedoucí prodejny, Ostrava

569. Ing. Vladimír Havlíček, CSc, emeritní vědecký pracovník, Kolín

570. Karel Hacker, živnostník, Mariánské Lázně

571. Jiří Balej, vedoucí organizační složky města, Krupka

572. Jiří Řehka, senior, Příbram

573. Marta Vostra, OSVČ, Valašské Meziříčí

574. Štefan Berec, fotograf, Olomouc

575. Jiri Kubik, urednik, Plzen

576. Daniel Švik, stolař, Ostrava

577. Klaska Jan, osvč, Znojmo

578. Antoníček Petr, důchodce, Ostrava-Poruba

579. Mgr. Alexandra Profantová, IT, Brno

580. Tereza Kudějová, OSVČ, Praha

581. Ing. Martin Novosad, OSVČ, Rousínov

582. Petr Janoušek, podnikatel, Nový Jičín

583. Vladˇka Mastná, důchodce, Brno

584. Alexander Prochazka, podnikatel , Praha

585. Petr Mráz, analytik, Praha

586. Markéta Gošová, účetní, Brno

587. Ladislav Svoboda, student, Kutná Hora

588. Milan Jelínek, podnikatel, Teplice

589. Jan Pukl, dispečer MKD, Brno

590. MUDr.Daniela Singerová, před r. 1006 internistka a ředitelka zdravotní politiky VZP, Jesenice u Prahy

591. Ing. Marian Kováč, OSVČ, Praha

592. Zvelebil Vladislav, důchodce, Trutnov

593. Vojtěch Hanák, student, Tišnov

594. Jan Ostatek, soukromý podnikatel, Chrudim

595. Pavel Glogovský, OSVČ, Štemplovec

596. Jaromír Červek, důchodce, Frýdek-Místek

597. Pavel Kalina, hudební skladatel, Praha

598. Mgr. Petra Kottomová, Marketingový specialista, t.č. na rodičovské dovolené, Praha

599. Karel Herčík, důchodce, Mladá Boleslav

600. Ing. Jiří Zavadil, technik, Prostějov

601. Michael Canov, starosta, Chrastava

602. Miluše Herčíková, důchodkyně, Mladá Boleslav

603. Kamil Bébr, důchodce a podnikatel, Praha

604. Jiří Čech, správce počítačové sítě, Praha

605. Ing.Milan Fiala, podnikatel, Praha

606. Tomáš Rippl, Student , Praha

607. František Širůček, OSVČ, Prostějov

608. Milena Červková, v důchodu, Frýdek-Místek

609. Josef Vlček, důchodce, Turnov

610. Jan Šindlář, analytik, Praha

611. Zdeňka Širůčková, důchodce, Prostějov

612. Jiří Malinský, důchodce, Praha

613. Ing. Petr Sedlák, IT manager, Havlíčkův Brod

614. Zdeněk Korf, důchodce, Praha

615. Ing. Luděk Morávek, technik IT, Pardubice

616. Ing. Ondřej Hasman, projektový manažer, Most

617. František Kříž, ředitel LUFACO LTD, Benešov

618. František Volfschütz, technik, Český Krumlov

619. Ing. Antonín Trčálek, novinář, Brno

620. Jindřich Frenzl, OSVČ, Plzeň

621. Jiří Šádek, důchodce, Dolní Branná

622. František Kroupa, obchodník, Praha

623. Ing. Michal Rybáček, projektant, Praha 10

624. Ing. Pavel Hvlík, OSVČ, Brno

625. RNDr. Radomír Strnad, učitel, Šumperk

626. Anna Svobodová, důchodce, Liberec

627. MUDr. Eva Míšová, soukromá lékařka, Polešovice

628. Vít Michalina, odborný prodejce, Varnsdorf

629. Irena Pittelkowová, asistentka v soukrome firmě, Praha

630. Josef Jůda, bankovní úředník, Žďár nad Sázavou

631. Zdeněk Míša, spokojený senior, Polešovice

632. Suchochleb Milan, Důchodce , Most

633. Jiří Straka, architekt, Praha

634. Karel Zikmunda, důhodce, Hradec Králové

635. Mgr. Vlastimil Kubíček, ředitel školy, Králíky

636. Aleš Cafourek, Lékař, Praha

637. Ivana Gottwaldová, OSVČ, Praha

638. Mgr. Petra Feglerová, psycholožka, České Budějovice

639. Petr Kvíčala, malíř, vysokoškolský učitel, Brno

640. Kamil Pavlíček, strojař, Plzeň

641. MUDr. Jan Prášil, lékař, Šumperk

642. Ing. Aleš Ryšán, OSVČ, Ostrava

643. milan krejci, podnikatel, baltimore

644. Věra Kaufová, Zdrav. laborantka, Brno

645. Miloš Suchan, trader, Chýnov

646. Ing.Petr Suchomel, projektant, Praha

647. Ing.Tamara Průšová, chemik, Kladno

648. Ing. Stanislav Kotačka, důchodce, Praha

649. Jaroslav Čech, technik, praha

650. Irena Bodanská, úřednice, Zlín

651. Leopold Kelnar, důchodce, Chlumec nad Cidlinou

652. Ing. Petr, Labaj, OSVČ, Brno

653. Mgr. Daniel Srot, IT Project Manager, Olomouc

654. Stanislav Sedláček, soukromník, Prostějov

655. Jiří Žák, podnikatel, Dukovany

656. Martin Blazek, student, Pelhrimov

657. Slavík Jiří, nezaměstnaný, Teplice

658. Petr Harapát, důchodce, Praha 10

659. Radek Matějka, programátor a obsluha CNC strojů, Svitavy

660. Pavel Klika, živnostník, TMAŇ 26721

661. Bedřich Karel, publicista, Praha

662. Haklová Pavla, Kino Krupka, Krupka u Teplic

663. Tereza Antoníčková, učitelka mateřské školy, Ostrava

664. Alena Hlávková, důchodce, Žatec

665. Ing. Václav Brož, CSc., ředitel výrobní společnosti, Chyňava

666. Petr HANA, policista, Liberec

667. Mgr. Karel Sumbal, učitel, Znojmo

668. Pavel Rudolf, výtvarník, Brno

669. Helena Šimonová, důchodce, Horažďovice

670. Vladimíra Dočekalová, OSVČ, Mělník

671. Jan Polanský, skladník, Praha

672. Martin Mikolajek, překladatel, Praha

673. ing.Vladimír Němec, důchodce, Lysá n. Labem

674. Ivana Fojtíková, výzkumný pracovník, Praha

675. Jarka Šimoníčková, důchodkyně, Poděbrady

676. Jan Špaček, důchodce, Rokytnice v O.h.

677. jan schmejkal, student, praha

678. Lešek Semerádt, invalidní důchodce, Olbramov

679. Jan Martyčák, student, Praha

680. Ivan Jandek, Pečující osoba, Olomouc

681. Jiří Havlík, účetní, Brno

682. Karel Nožička, důchodce, Pardubice

683. Pokorský Karel, Invalidní důchodce, Prostějov

684. Ing. Leopold Jansa, IT specialista, Mladá Boleslav

685. MVDr. Jiří Čížek, veterinární lékař, Vnorovy

686. Aleš Beran, OSVČ, Neratovice

687. Ing. Lukáš Mazánek, Architekt IT, Praha

688. Zdeněk Blažek, architekt, Praha 1

689. ing. Helena Jiráková, projektantka, Praha

690. Ivo Kosíř, policista, Prostějov

691. Zuzana Bachnová, zdravotní sestra, Praha

692. Šárka Špičáková, t.č. na mateřské dovolené, Praha

693. Jiri Kucera, OSVC, Brno

694. Zdeněk Krása, IT, Praha

695. Jakub Kovář, student a publicista, Kopřivnice

696. Ing. Stanislav Ptáček, OSVČ, Nové Město nad Metují

697. Bohdan Knězek, student, Příbor

698. jiří Bartásek, důchodce, Liberec

699. Schab Michal, Sales representative, Havířov

700. Karel Kosek, živnostník, Brno

701. Dudysová Eliška, logistic specialist, Havířov

702. Tomáš Machula, vysokoškolský učitel, České Budějovice

703. Helena Machulová, vysokoškolská učitelka, České Budějovice

704. Pavel Hraba, důchodce, Praha

705. Josef Louthan, důchodce, Liberec

706. Pavel Horký, , Praha

707. Martin Novák, admin, Praha

708. Václav Hendrych, učitel, Česká Lípa

709. Petr Stanečka , obchodník, Rožnov pod Radhoštěm

710. Petra Hanzelínová, OSVČ, Praha

711. Václav Loukota, seřizovač, Trutnov

712. Mgr. Miroslav Trlica, učitel, Francova Lhota

713. Petr Saidl, důchodce, Chomutov

714. Arnošt Růžička, důchodce, Ostrava

715. Jan Pechanec, sales engineer, Plzeň

716. Ing.Oldřich Mrázek, důchodce, Třebíč

717. Menšík Vladimír, důchodce, Praha 9 Kbely

718. Menšíková Olga, býv. rehabilitační sestra, Praha 9 -Kbely

719. Jaroslav Bekr, invalidní důchodce, Hořice v Podkrkonoší

720. Helena Polášková, na rodičovské dovolené, Praha

721. Kateřina Vaidišová, redaktorka, Plzeň

722. Petr Novosad Ing., senior, Třinec

723. Bronislav Musil, Obchodní ředitel, Ostrava

724. Ing. Michal Křístek, technik, Brno

725. Tomislav Plzenský, důchodce, Liberec

726. RNDr. Erika Stařecká, Ph.D., překladatelka, Praha

727. JUDr.Eva Klusáčková, pedagog, Brno

728. Ing. Vlastimil Klusáček, OSVČ, Brno

729. Mgr. Tomáš Stařecký, astronom, Praha

730. Tomáš Hejda, návrhář, Pelhřimov

731. Ing. Vojtěch Šrejber, systémový administrátor, Mladá Boleslav

732. Hana Kozáková JUDr., Agentura domácí zdravotní péče, Děčín

733. Anna Kozáková Bc., zdravotní sestra, Děčín

734. Martin Kozák RNDr., matematik fyzik, Praha

735. Dana Maršálková, manažer, Praha

736. Bohuslav Hruška, starobní důchodce, Poděbrady

737. Oldřich Studihrad, projektant, České Budějovice

738. Viktor Plass, konzultant, Praha

739. Mgr.Eva Číhalová, seniorka-důchod., Příbram

740. Ing.Jindřich Kappel, důchodce, osvč, Frýdek-Místek

741. Mgr. Živan Jüttner, důchodce, Vysoká n.L.

742. Petr Fojtík, historik, Olomouc

743. Ludmila Seidlová, daňový poradce, Praha

744. Ing.Jaroslav Mareš, důchodce, Ostrava

745. Jan Nedvěd, důchodce, Praha

746. Ing. Ladislav Klaboch, inženýr, Praha

747. Erich Seidl, důchodce, Praha

748. Lenka Husáková, lékárnice, Valašské Meziříčí

749. Ing. Pavel Bouša, důchodce, Mělník

750. Jan Boháč, restauratér, Praha

751. Ing. Tomáš Vašíček, technik, Šumperk

752. Pavel Svoboda, důchodce, Brandýs n.Labem

753. ing Václav Culka, důchodce, Kostelec n.Orl.

754. Bohumil Pidrman, OSVČ, DAČICE

755. Martin Zezula, technik, Vlcatin

756. Bogdan Bocek, hasič, Valašské Meziříčí

757. Jiřina Čechová, soudní osoba, Brno

758. Iveta Pidrmanová, Na mateřské, DAČICE

759. Eva Horová, nezaměstnaná, Kluky u Písku

760. Gačová Blanka, mamina na MD, Praha 6,ŘEPY

761. Martin Kabátník, Technolog, Kynšperk/Ohří

762. Jana Vnoučková, invalidní důchodce, Teplice

763. Leoš Zezula, IT specialista, Velké Meziříčí

764. Mgr. Václav Mikula, pastorační asistent, Chýnov

765. Bohuslav Hamáček, OSVČ, Mezouň

766. Jiří Beníček, důchodce, Mokrá

767. Petr Aixner, obchodní zástupce, Praha

768. Jan Scheinost, novinář, Praha

769. Václav Krmela, OSVČ, Ústí nad Orlicí

770. Gabriel Kopáčik, VŠ učitel, Brno

771. Milena Kořínková, důchodkyně, Praha

772. JUDr. Petr Kotáb, právník, Praha

773. Jan Oplatek, produktový manažer, Brno

774. Petr Švejda, programátor, Řásná

775. Vladimír Michl, důchodce, Vysoké Chvojno

776. akad. arch. Milan Janů, architekt, Praha

777. Vladimír Michl, důchodce, Hradec Králové

778. Miloš Fišer, zvukař, Sobkovice

779. Luděk Čermák, OSVČ, Štětí

780. Česlav Taranza, konstruktér, Brodek u Přerova

781. Jiří Hora, důchodce, Kluky 39819

782. Ivana Mala, podnikatelka, Praha

783. Otto Pelc, senior,

784. Miroslava Těhanová, důchodkyně- zdrav. sestra, Jihlava

785. Marcela Košková, důchodkyně, Hradec Králové

786. Jan Štrobl, IT, Havlíčkův Brod

787. Ing.Zdenek Herzan, technik, Olomouc

788. Alois Slavík, penzista, Libčice nad Vltavou

789. Lenka Malinová, podnikatelka, Hradec u Stříbrné Skalice

790. Ing. Petr Bureš, projektant, Plzeň

791. Martin Přibil, podnikatel, Kladno

792. Petr Sedláček, náměstek, Kroměříž

793. Věra Rosíková, referent, Zlín

794. Antonín Karoch, novinář, Praha

795. Ondra Málek, poradce, Praha

796. Helga Kratochvílová, důchodkyně, Cheb

797. aleš fuchs, nakladatel, Praha

798. Jiří Michalec, technik, Frýdek-Místek

799. Čeněk Červenka, zámečník, Sokolov

800. Miloš Sedláček, pilot balonu, Brno

801. Jiří Šorer, vedoucí obchodního týmu, Česká Lípa

802. Ing.Eva Novotná, učitelka, Třebíč

803. Miloslav Michálek, důchodce, Pardubice

804. Antonín Kerner, v důchodu, Smolnice

805. Mareš Miloš, důchodce, Křivoklát

806. Ing.Václav ANDRÝS, důchodce, Česká Skalice

807. vratislav vaňásek, elektromechanik, praha 3

808. Petr Junek, Produkce, Plzeň

809. Ing.Voldánová Marta, důchodce, Praha 9

810. Pavel Jírovec, obchodní referent , Praha

811. Ing. Lenka Chovancová, důchodkyně, Pardubice

812. Ondřej Tichý, student, Pardubice

813. Mgr. Květa Sekyrová, na mateřské dovolené, Netolice

814. JUDr. Jan Kačer, advokát, Zdíkov

815. Libor Špůrek, daňový poplatník, Studénka

816. Tomáš Hruška, podnikatel, Praha

817. Miroslav Irovský, projektant, Karlovy Vary

818. Ida Kantorová, M.Sc., Ph.D., matematik, Praha

819. Marta Nálevková, prom.fil., knihovnice v důchodu, Prahga

820. Vlastimil Obereigner, Důchodce, Praha

821. ing.Květoslava Charvátová, technický poradce, Praha 7

822. ing.Pavel Sedlák, podnikatel, Mnichovo Hradiště

823. Michal Marinčák, student, Most

824. Petr Volf, kameraman, Jičín

825. Vladimíra Sedmíková, metodička, Praha

826. František Vrábel, student, Brno

827. Martin Kaman, marketingový konzultant, Velké Meziříčí

828. Jaroslav Kovač, OSVČ, Praha

829. Eva Palátová, stavební technik, Zlín

830. Lucie Hradilová, IT analytik, Olomouc

831. Ivan Kučera, OSVČ, Chomutov

832. Michal Roubíček, právník, Praha

833. Zbyněk Chmela, IT konzultant, Praha

834. Zdena lošáková, zdravotní laborantka, Ústí nad Labem

835. Ing. Václav Svoboda, vedoucí odboru, Kladno

836. Jaroslav Karlík, technik, Staré Město

837. Ing. Vojtěch Soudek, technik elektrárenský, Lišov u Českých Budějovic

838. Ing.Zdeněk Zlesák, finanční poradce, Jilemnice 636

839. Miroslav Jurečka, technik, Louny

840. Jiří Perný, důchodce, Hradec Králové

841. petr nedělník, důchodce, vřesina

842. Tereza Rudolfová, právník, Praha

843. Blanka Grácová, úřednice, Zlín

844. Dagmar Čermáková, účetní, Bělá pod Bezdězem

845. Mikuláš Tancoš, technik, Kadaň

846. RNDr. Vladimír Baumruk, DrSc., profesor MFF UK v Praze, Kralupy nad Vltavou

847. Marie Bílková, manažerka, Praha

848. Dagmar Hojerová, účetní, Praha

849. Ing.Jiří Holman, OSVČ, Sokolov

850. Vlastimil Havlíček, podnikatel, Starý Plzenec

851. MUDr. Miroslav Vlasák, lékař, Jindřichův Hradec

852. Mgr.Miroslava Ungerová, OSVČ, Louny

853. JUDr.Oldřiška Hollová, advokátka, Liberec

854. Bc. Štěpánka Šulcová, státní správa, Praha

855. Lenka Šafaříková, Přípravář staveb, Praha

856. František Horák, důchodce, Přerov

857. Olga Vohradská, důchod., OSVČ, Příbram

858. Ing. Karel Hladík, IT auditor, Praha

859. Ing. Jan Straka, geodet, Praha

860. Ivana Bobková, ekonomka, Nové Veselí

861. Petr Polanecký, manažer, Beroun

862. Ing.Mojmír Novotný, geodet, Třebíč

863. Michaela Pravcová, účetní, Zlín

864. Jan Němec, technik BOZP, Staré Hradiště

865. Karel Rýdl, učitel VŠ, Pardubice

866. Jiří Engliš, překladatel, Rožnov pod Radhoštěm

867. Kamila Losertová, referentka, Opava

868. Blanka Sniehottová, Tiskové služby OI, Dolní Benešov

869. Filip Zach, programátor, Praha

870. Jiří Kočí, letecký mechanik, Praha

871. Radka Kališová, úřednice, Praha

872. Jindřich Kuznický, stavbyvedoucí, Praha

873. ing. Petr Puš, manažer, Jablonec nad Nisou

874. Ondřej Tichý, Vývoj a konstrukce zařízení, Horni Újezd 9

875. Ing. Ivan Budík, finanční ředitel, Brno

876. Ing. Jan Musil, důchodce, Kamenná

877. Matěj Dlask, IT analytik, Praha 8

878. Jiří Kozák, programátor, Praha

879. pavel širůček, nezaměstnaný, velké opatovice

880. Jiří Nohel, důchodce, Blažovice

881. Bořek Müller, Technik, Bystřice pod Hostýnem

882. Stanislav Vágner, OSVČ, Liberec

883. MIluše Příborská, dúchodce, Šternberk

884. Emil Nemota, zahradník, Nemošice

885. Tomáš Toman, správce objektu, podlahář, Praha

886. Ing. Karel Koubek, auditor, Praha

887. Jiří Nesejt, technik, Ústí nad Orlicí

888. Milan Slíva, OSVČ, Ostrava

889. Petra Finferová, právník, Veselí nad Moravou

890. Karel Kašparec, programátor, Olomouc

891. Ing. Zdeněk Žalud, ekonom, Cheb

892. Irena Dlasková, matka, Praha 8

893. Marie Stránská, brand manager, Brno

894. Jiří Walter, podnikatel, Cvikov

895. Jan Zahrádka, důchodce, Třebíč

896. Zdeňka Čermáková, daňové poradenství, Praha 8

897. Vítězslav Nesvadba, důchodce, Zlatá Olešnice

898. Ondřej Černý, bankovní obchodník, Praha

899. Ing. Irena Martínková, manažerka jakosti, Praha

900. Antonín Marek, mechanik MaR, Olomouc

901. Libor Macháček, stavbyvedoucí, Želetice

902. Jiřina Jaňáková, živnostník, Praha

903. Jaromír RUSEK, učitel, Teplice

904. Ing. Jiří Šmíd, podnikatel, Vestec

905. Jitka Kliková, důchodkyně, Ostrava

906. Martina Řápková, učitelka, Chomutov

907. Jan Bek, realitní makléř, Liberec

908. Roman Fiala, Technik, Hradec Králové

909. Dolejška Rudolf, doprava, Česká Lípa

910. Ludvík Gaudin, dělník, Ml.Boleslav

911. Fuxa Eduard, důchodce, Kladno

912. Emil Dadák, penzista, Olomouc

913. Jaroslav Bořil, důchodce, Lázně Bohdaneč

914. josef kunagl, důchodce, dobříš

915. JUDr.Oldřiška Hollová, advokátka, Liberec

916. PhDr. Alois Matuška, invalidní důchodce, Rýmařov

917. andrej bednár, živnostník, velké karlovice

918. Petr Malý, manažer, České Budějovice

919. Kundratová Věra, důchodce, Hradec Králové

920. Ing.Zdeněk Žalud sen., Lukas cz., Skalná

921. Vlastimil Musil, IT konzultant, Mělník

922. Ivo Kosař, vedoucí odbytu, Brno

923. Pavel Kříž, technik, Úštěk

924. Magdalena Krystlová, produkt manažer, Praha 9

925. ing. Kotuč, důchodce, Kyjov

926. Zdeněk Rýpal, technik, Brno

927. Petr Pokorný, masér, Liberec

928. Hana Valentová, účetní, Praha

929. Václav Koudela, důchodce, Nové Město na Moravě

930. Jarmila Vlasáková, adm. prac., Třebíč

931. JUDr. Luboš Rosický, důchodce, Praha

932. Pavel Kepr, manažer, Praha

933. ing.arch. Miloš Solař, architekt, Praha

934. Josef Baranka , Invalidní důchodce, Znojmo

935. BROUSEK MIROSLAV, PROJEKTANT, Č. BUDĚJOVICE

936. ing.Jiří Šíša, důchodce, Znojmo

937. Petr Míkovec, IT specialista, Praha

938. Vítězslav Švejdar, vysokoškolský učitel, Praha

939. Petr Volný, zaměstnanec-podnikatel, Valašské Meziříčí

940. Vladimir Šimoníček, duchodce, Podebrady

941. Bohumila Grégrová, knihovnice, Vrbice

942. Urszula Chyrowska, tester SW, Praha

943. Jiří Houška, v důchodu, Praha

944. Ing.Radomír Dufka, projektant, Valašské Meziříčí

945. Ing. Marcela Zajícová, programátor, Kladno

946. Antonín Mašanka, důchodce, Větřní

947. Ing. Václav Říha, OSVČ, Týniště nad Orlicí

948. David Hofbauer, programátor, Praha

949. Leoš Starý, vrátný, Praha

950. Dostálová Anna, důchodce, Brno

951. Dostál slávek, důchodce, Brno

952. Ing. Denisa Hojsáková, učitelka , Jablonec nad Nisou

953. Svobodová Vlasta, geoložka, Brno

954. Martina Hašková, student, Chrast u Chrudimi

955. Svoboda Vladimír , malíř, Brno

956. Pavel Lukeš, důchodce, Praha

957. Stanislav Vacek, logistik, Plzeň

958. Michal Poléfka, manažer, Kornatice

959. Josef Kališ Ing., státní zaměstnanec-inspekce, Prtaha

960. Marie Kvěchová, OSVČ, Praha

961. Bedřich Mrázek, OSVČ, Olomouc

962. Petr Fries, podnikatel, Ostrava

963. Marie Straková, OSVČ, Most

964. Mirek Linhart, hudebník, Praha

965. Petr Dočekal, OSVČ, Lázně Bohdaneř

966. Ing.Martin Dědič, technik, Sokolov

967. Freudl Antonín, technik, Praha 2

968. Mgr. Aleš Kemr, programátor, Praha

969. Mgr.Petr Nováček, manager, Třebíč

970. Alena Poková, důchodkyně, Praha

971. Roman Pavlíček, Přípravář staveb, Jihlava

972. Král PAvel, důchodce, Děčín

973. Vladoimír Tichý, správce sítě, Třeboň

974. Kazimír Bernacik, důchodce, Havířov

975. Eva Bernaciková, bez zaměstnání, Havířov

976. Jiří Zahrádka, účetní, Teplice

977. Miloš Steiner, finanční poradce, Praha

978. Josef Novák, bez práce, OSTRAVA

979. Miroslav Polanský, živnostník, Třebíč

980. Michaela Hájková, Webdesignérka, Praha

981. Václav K. Dvořák, živnostník, Praha

982. PhDr. Petr Kreuz, Dr., archivář, Praha

983. Ing. Jaromír Kvapil, OSVČ, Olomouc

984. Martin Hošna, programátor, Plzeň

985. Vlasta Honskusová, knihovnice, Jindřichův Hradec

986. Ing. Tomáš Jendrulek, Auditor, Třinec

987. Dana Jandová, radiologická asistentka, Jablonec Nad Nisou

988. Tomáš Vondra, Systems Administrator, Jičín

989. Vlastimil Novák, OSVČ, Praha

990. Leopold Čiháček, OSVČ, Třebíč

991. Jaroslav Linhart, důchodce, Ostrava

992. Ing. Lukáš Němec, Manažer IT, Praha

993. Ing. Rudolf Sticha, rozvodný, Děčín

994. Petr Rutta, technik, Písek

995. Jan Prouza, grafik, Praha

996. Pavel Fiala, podnikatel, Praha

997. Adam Rezek, editor, Praha

998. Terezie Strettiová, řádová sestra, Praha

999. Jan Polc, grafik, Česká Třebová

1000. JIŘÍ MATOUŠEK, PODNIKATEL, PRAHA

1001. RNDr. Ivan Studničný, důchodce, Příbram

1002. Jaroslav Šponar, referent, Ústí nad Orlicí

1003. Iva Kokošková, důchodkyně, Kolín

1004. Ing. Vít Pošta, Ph.D., ekonom, Praha

1005. Jaroslav Mrnůštík, THP, Vsetín

1006. MUDr. Pavel Strnad, lékař, Chlumec

1007. Ivana Polanská, OSVČ, Třebíč

1008. Jirka Večeře, vedoucí potravin, Žatec

1009. Václav Klik, OSVČ, Plzeň

1010. Mgr. Hana Vaníčková, archivářka, Dačice

1011. Roman Pátek, ekonom, Hradec Králové

1012. petr hubert, lesy, Úpice

1013. Petr Maláč, evangelický duchovní, Hošťálková u Vs.

1014. Jiří Majer, dělník, Teplice

1015. Svatopluk Krbec, Ing., mediální konzultant, Ostrava

1016. Mgr. L. Studenkova, duchodce, Brno

1017. Fiala František, pracující důchodce, Rakovník

1018. JUDr. Petr Valenta, advokát, Praha

1019. Martin Prášek, živnostník, IT, Opava

1020. RNDr. David Kunke, védecký pracovník, Chrudim / Oslo

1021. Pavel Michálka, technický poradce, K.Vary

1022. Dita Horochovská, lektorka, Náchod

1023. Miroslav Tlach, modelář, Strážnice

1024. Iva Štorková, účetní, Valašské Meziříčí

1025. Karel Slanec, důchodce, Česká Lípa

1026. Josefr Němec, důchodce, Pardubice

1027. Věra Němcová, důchodce, Pardubice

1028. Jaroslava Bachnová, důchodce, Praha

1029. Josef Hübšman, důchodce, Praha

1030. Tomáš Učeň, konzultant, Zlín

1031. Tomáš Jiroušek, podnikatel, Praha

1032. Miroslav Petřík, technik, Praha

1033. Petr Hlubůček, důchodce, Poděbrady

1034. Martin Antoníček, rodičovská dovolená, Dobrá u Frýdku Místku

1035. Radomil Harazim ing.arch, projektant - OSVČ, Brno

1036. Zuzana Helešicová, student, Valašské Meziříčí

1037. Hana Sekaninová, inv. důchodkyně, Brno

1038. Milan Nitmar, důchodce, Tábor

1039. Borkovcová, lékárnák, Tábor

1040. Lukáš Kosina, Manažer konferencí, Praha

1041. Petr Malý, manažer, České Budějovice

1042. Karei Štromajer, starobní důchodce, Teplice

1043. Milan Michal, živnostník, Praha

1044. Mgr. Ing. Petr Dohnal, ekonom, Olomouc

1045. Michaela Rozumová, Sociální asistentka, Praha západ

1046. Milan Ulbrych, projektant, Jablonec nad Nisou

1047. Milan Kodíček, profesor VŠCHT, Praha 6

1048. Božena Holbová, asistentka, Ratiboř

1049. Ing. Jiří Holba, ředitel, Vsetín

1050. Křivánková Věra, chemik, Brno

1051. Ing. Přemysl Brzák, úředník, Varnsdorf

1052. Petr Frank, stavební technik, Praha

1053. Martin Netolický, Student, IT administrátor, Praha 9

1054. Jiří Kroupa, dispečer, Brno

1055. Věra Olšinová, důchodce, Opava

1056. Ing. Robert Kunft, projektant, Praha

1057. Adam Kracík, Student- Univerzita Karlova, Železnice

1058. Ing. Jiří Kotas, důchodce, Brno

1059. Radek Příhoda, projektant, České Budějovice

1060. Ing. Pavel Stříbrný, důchodce, Praha

1061. Mgr. Miroslav Polášek, Ph.D., chemik, Praha

1062. Zdeněk Míša, spokojený senior, Polešovice

1063. PhDr. Pavel Vacek, Ph.D., vysokoškolský pedagog, Hradec Králové

1064. Zbyněk Jiránek, ekonom, Liberec

1065. Ing.Tomáš Nejdl, podnikatel, Liberec

1066. David Bartoň, hlídač, Praha

1067. Ing Zdeňka Ternbachová, důchodkyně, Lysá nad Labem

1068. Ing. Vladimír Troníček, manager, Praha

1069. mach vaclav, podnikatel, praha

1070. RNDr., Mgr. Petr Soudek, Ph.D., výzkumný pracovník a zastupitel, Kladno

1071. Josef Grunt, ITC, Ostrava

1072. Igor Vydra, důchodce, Praha

1073. Miroslav Pichl, vedoucí servisu, Jablonec nad Nisou

1074. Magda Řezáčová, masérka, Otrokovice

1075. Zdenek Novotny, Technicky pracovnik, Chrudim

1076. Jaroslav Činátl, technik, Praha

1077. Ing Miloš Krbec, důchodce, Praha

1078. Karel Procházka, technik, České Budějovice

1079. Petr Šmída, důchodce, Jihlava

1080. Ing Pavel Zadražil Csc, důchodce, Dolní Branná

1081. Pavel Rasejev, Živnostník, Praha

1082. Marcela Rasejevová, Důchodce , Praha

1083. Zuzana, úřednice, Loučka

1084. Pavla Stodůlková, účetní, Valašské Meziříčí

1085. Alena Křížová, důchodkyně, Most

1086. Aleš Kopecký, ošetřovatel zvířat, Dvůr Králové nad Labem

1087. Jana Včelná, účetní, Valašské Meziříčí

1088. Jana Zahradníčková, vedoucí odbytu, Valašské Meziříčí

1089. Miroslav Zink, řidič, Karlovy vary

1090. Ing. Pavel Kvapil, IT, Krnov

1091. Jaroslav Zink, dělník, Karlovy vary

1092. Jaroslav Zink, důchodce, Karlovy vary

1093. JUDr. Radim Kříž, advokát, Praha

1094. Vladimír Kvapil, důchodce, Krnov

1095. Jaroslava Tučková, v důchodu, Praha

1096. Jaromír Hanuš Ing., stavební technik, Praha západ

1097. Kateřina Volfová, student, Valašské Meziříčí

1098. Judita Kabzanová, ticketing agent, Králův Dvůr

1099. Ivan Parlesák, důchodce, Děčín

1100. Marie Juklová, důchodce, Ostrava

1101. Kristina Románková, student, Zlín

1102. Aleš Roháček, OSVČ, Prostějov

1103. Ivana Zemánková, lékařka, Kyjov

1104. Ing. Ivan Mašek, analytik, Praha

1105. Josef scupak, OSVC, Karlovy Vary

1106. Jiří Němec, projektant, Ostrava

1107. Michal Skurovec, grafik, Praha

1108. František Kornherr, IT, Praha

1109. Roman Studený, výtvarník, Přerov

1110. Mgr. Hana Fialová, sociální pracovnice, Nové Město na Moravě

1111. Ing. Vít Langer, softwarový analytik, Velká Bystřice

1112. Petr Koubek, živnostník, Kladno

1113. S. Miňovská, Conference manager, Praha

1114. Ivo Románek, novinář, Zlín

1115. Otakar Šámal, podnikatel, Blatec

1116. Jaroslava Pavlicová, důchodkyně, Jeseník nad Odrou

1117. Helena Filipová, důchodkyně, Jaroměř

1118. Klára Průchová, překladatelka, Praha

1119. Jiří Vajdík, mistr, Břeclav

1120. Milan Píšek, OSVČ, Vsetín

1121. Kristýna Procházková, učitelka, Liberec

1122. Pavel Dvořák, zemědělec, Skorkov

1123. Karel Jakoubek, chemik, Vimperk

1124. Ing. Karel Frauknecht, hasič, Týnec nad Sázavou

1125. MUDr.Jitka Chmelová, psychoterapeut, Brno

1126. Miroslav Křetínský, vysokoškolský student, Brno

1127. Miroslava Dvořáková, v domácnosti, Úsobí

1128. Miroslav Dvořák, zemědělec, Úsobí

1129. Jiří Moučka, technolog, Praha

1130. Ing. Jiří Černý, soukromý podnikatel, Brno

1131. Irena Pištěcká, učitelka, Zlín

1132. Lubomír Sklenář Ing., projektant, Uherské Hradiště

1133. dušan šrámek, novinář, praha

1134. Martin Pošvář, úředník, Náchod

1135. Mgr.Iva Ševčíková, důchodce, Ostrava-Poruba

1136. Lenka Šedová, překladatelka, Brno

1137. Igor Hrnčíř, grafik, Brno

1138. Tereza Machová, studentka, Brno

1139. Dagmar Harazimová, THP - školství, Brno

1140. Jiří Černý, OSVČ, překladatel, Praha 1

1141. Jan Škeřík, knihovník, Praha

1142. Josef Novák, technik,

1143. Vladimíra Hájková , asistentka , Praha

1144. Lída Thurnová, obchodní zástupce, Říčany

1145. Eva Petrovická, důchodkyně, Praha

1146. Martin Maťha, programátor CNC, Praha 5

1147. Zuzana Zuzaňáková, občanka, Frýdek-Místek

1148. Ing.arch.Tomáš Kupka, projektant, Ostrava

1149. Pavel Matula, důchodce, Luhačovice

1150. Vladimír Svoboda, Malíř, Brno

1151. Ing. Miloslav Spálenka, stavební technik, Praha

1152. Josef Karkoška, OSVČ, Otrokovice

1153. RNDr. Vlasta Svobodová, bývalá senátorka, Brno

1154. Josef Jasanský, důchodce, Praha

1155. Hana Navrkalová, mateřská, Znojmo

1156. Martin Navrkal, architekt, Znojmo

1157. Jan Souček, manažer, Kroměříž

1158. Ondřej Meissler, IT konzultant, Praha

1159. Josef Navrkal, projektant, Znojumo

1160. Katka Harazimová, architektka, Brno/Uherské Hradiště

1161. Marie Nováková, důchodkyně, Liberec

1162. Ing.Karel Beran, pedagog, Ústí nad Orlicí

1163. Ondřej Pacovský, programátor, Tábor

1164. Ludvík Šourek, důchodce, Vrbno u Mělníka

1165. Milan Novák, OSVČ, Praha

1166. Milan Pučelík, Správce IS, Meclov

1167. Michal Čermák, ekonom, Praha

1168. Mgr.Jana Nováková, učitelka, Praha

1169. Krčmová Iva, na mateřské dovolené, Mikulov na Moravě

1170. Jan Pokorný, DiS, Krizový konzultant, Zeleneč

1171. Kosek Oldřich, OSVČ, Mikulov na Moravě

1172. Antonín Beck, Projektant, Meclov

1173. Alžběta Kopecká, student, Praha

1174. Alice Vítů, Produktmanager, Bělá

1175. Zuzana Pavlíčková, ., Praha

1176. Ing. Petr Drabek, Programator, Brno

1177. Milan Pučelík, důchodce, Horšovský Týn

1178. Ing. Jaroslav Kovář, technik, Brno

1179. Zuzana Poláčková, System administrator, Lochovice

1180. Eva Valentová, důchodce, Praha

1181. Otto Pelc, senior, Napajedla

1182. Jaroslav Hotový, obchodník, Brno

1183. Ing. Hana Dohnalová, poradce, Brno

1184. Ing. Stanislav Kužel, konzultant, Pečice

1185. Adam Dvořáček, IT Administrator, Praha

1186. Martin Netolický, student, Praha

1187. Ing. Petr Boháč, CSc., vědecký pracovník,

1188. ing. Michal Kůs, programátor, Ostrov

1189. Ing. Miroslava Kočárková, místopředseda a.s. Ecoglass a.s., Jablonec nad Nisou

1190. Jan Podešva , zástupce šéfkuchaře, Liberec

1191. Lubor Veleba, , jednatel společnosti, Znojmo

1192. Ing. Miloslav Rybáček, podnikatel, Praha 10

1193. Ing Miloš Kučera, důchodce, Rakovník

1194. Kamila Vrtišková, OSVČ, Chomutov

1195. Bc.Jiří Sochor, důchodce, Chrast

1196. Luboš Novák, obchodní ředitel, Praha 10

1197. Martina Rajnochová, prodavačka, Nový Jičín

1198. Jiří Příplata, projektant, Liberec

1199. Svatopluk Krejčí, ekonom, Brno

1200. Ing.Mojmír Novotný, geodet, Třebíč

1201. Ing. Jiří Šulc, poslanec, Most

1202. MVDr Marek Bonk, veterinární lékař, Praha

1203. Žďárský Jiří, obchodní zástupce, Praha

1204. Josef Novák, důchodce, Tábor

1205. Zdena Brunclíková, v důchodu, Řevnice

1206. Ing Roman Brunclík, v důchodu, Řevnice

1207. Jaroslava Fridrichová, účetní, Nové Bránice

1208. Petr Fiša, project manager, Brno

1209. Martin Dytrych, obchodní referent, Liberec

1210. Kuželová Irena, podnikatelka, Příbram

1211. Ing. Vlasta Maternová, geodetka, Plzeň

1212. Ivan Svoboda, QA/QC Manager, Praha

1213. Jan Nedvěd, důchodce, Praha

1214. Jan Trčka, politolog, Jirny

1215. Ing.Zora Vališová, ekonomka, Přerov

1216. Jaromír Vališ, výtvarník, Přerov

1217. Ing. Miroslav Zálešák, manažer a auditor,

1218. Antonín ŠEBEK, řidič, Kvasiny, okr. Rychnov nad Kněžnou

1219. Pavel Kesner, konzultant IT, Praha

1220. Tomáš Dušek, redaktor, Hradec Králové

1221. Jiří Kliment, živnostník,

1222. Petr Novák, administrativní pracovník, Soběslav

1223. František Kohout , konstruktér , Praha

1224. Jiří Bakkal, důchodce, Chudoslavice

1225. Barbora Lettlová, socioterapeutka, Praha

1226. Ing Václav Borecký, důchodce, Praha

1227. Petr Musil, QM, Plzeň

1228. Martin Lála, soudce, Jihlava

1229. Jiří Skořepa, student PřF UPOl, Olomouc

1230. Pavel Horák, stavební inženýr, Praha

1231. Ing. Zdeněk Kruliš, nezávislý konzultant - důchodce,

1232. Hladký Bohuslav, důchodce, Praha

1233. PhDr. Irena Poláková, duchodce, Praha

1234. Ing. Irena Martínková, manažerka jakosti ,

1235. Ing. Jaroslav Hanyáš, daňový poradce, Brno

1236. Ing. Jan Hejátko CSc., předseda představenstva, Náměšť nad Oslavou

1237. Ing. Radek Šílený, stavební technik, Turovec

1238. Marcela Pelcová, úředník, Brno

1239. Ing.Jiří Zítko, důchodce, Ostrava-Poruba

1240. Magda Loumová, psychoterapeut, kouč, Praha

1241. Ing. Radek Mikuláš, Fotograf a grafik, Praha

1242. Jan Pospíšil, realitní makléř, Praha

1243. Jan Kouba, podnikatel, Ústí nad Labem

1244. Ing. Jiří Čech, OSVČ (stavební inženýr), Praha

1245. Vlastimil Dostálek, stavbyvedoucí, Žamberk

1246. Pavel Dočekal, projektant, Mělník

1247. Jiří Dušek, technik, Praha

1248. Jaroslava Vašáková, OSVČ, Bystřice

1249. PhDr. Martin Tuček, sociolog, Praha

1250. MUDr.Čeněk Adamec, anesteziolog, Nemocnice Prachatice, Prachatice

1251. Věra Beňová, knihovnice , Praha

1252. Marie Balázsová, důchodce, Písek

1253. Radomil Koudela , strojvedoucí instruktor , Praha

1254. Zdeňka Mazáčová, prodavačka, Prostějov

1255. Ing. Jan Dvorský, soukromý zemědělec, Olešenka

1256. Ing. Rudolf Havlický, podnikatel, Opava

1257. PharmDr. Karel Husák, lékárník, Valašské Meziříčí

1258. Petr Tesař, důchodce, Praha

1259. Vratislav Houdek, důchodce , Praha

1260. Ladislav Vaškeba, OSVČ, Praha

1261. Tomáš Gayer, MUDr., důchodce, Hradec Králové

1262. Ludmila Rudolfová, v důchodu, Brno

1263. Ing. Věra Chlupatá, důchodce, Ostrava

1264. Ing. Chlupatý Bedřich, důchodce, Ostrava

1265. Helena Becková, důchodce, Praha

1266. Alena Šebestiánová , Marketing manager , Praha

1267. Eva Chaloupková, tajemnice úřadu, Brno

1268. MUDr. Eva Bartošová, lékařka SD, Trstěnice

1269. Petra Bůnová, ředitelka ZŠ, Jilemnice

1270. Dana Novotná, právník, Brno

1271. Alena Svobodová, výzkumný pracovník, Praha

1272. Libor Douša, hostinský, Praha 8

1273. JUDr Yvona Vavříková, v domácnosti, Jevany

1274. Dagmar Saktorová, úředník, Ostrava

1275. Dr. Libor Michalík, pracující důchodce, Opava

1276. David Kučera, konzultant, Praha

1277. Olga Helclová, úřednice, Mělník

1278. Václava Burešová, nezaměstnaná, Albrechtice nad Orlicí

1279. Jaromír Jonáš, důchodce, Ostrava

1280. Marek Binar, konstruktér, Hradec nad Moravicí

1281. Jana Hutyrová, OSVČ, Příbram

1282. Karin Brusová, mateřská dovolená, Nový Jičín

1283. Taťána Románková , knihovnice , Zlín

1284. Zdenek Dostál, živnostník, prostějov

1285. Michal Šolc, Technik, Žižkov

1286. Pavla Pražáková, učitelka MŠ v důchodu, Beroun

1287. Mgr. Viktorie Měřínská, Speciální pedagog, Brno

1288. Miloslav Všetička, technik IT, Syrovice

1289. Jan Zedníček, OSVČ, Liberec

1290. Ing. Esterka Jan, učitel, Hrušky

1291. Ing. arch. Jana Hurníková,, urbanista, Brno

1292. Ing. Ondřej Týl, lesník, Jablonec nad Nisou

1293. Danuše Janoušková, v důchodu, Karlovy Vary

1294. Alex Elgart, Manažer, Zlín

1295. Josef Navrkal, Projektant, Znojmo

1296. Olga Pospíšilová, důchodkyně,

1297. Ing. Petr Liškář, letecký inženýr, Praha

1298. Karel Hořický, Ing., konzultant - ekonomika a řízení podniku, Černošice

1299. Ing. Netopilík Zdeněk, projektant, Karlovy Vary

1300. Josef Němec, v důchodu, Pardubice

1301. Stanislava Záhorková, důchodkyně , Jindř. Hradec

1302. Michal Bureš, student, Svitavy

1303. Jiří Andrejs, student, Jaroměř

1304. Jiřina Jandová, v důchodu, Kadaň

1305. Ing.Jindřich Chaloupka, důchodce, Brno

1306. Kateřina Chmelová, student, Brno

1307. Jana Petříčková, asistentka, Rokycany

1308. Jan Ráž, důchodce, Brno

1309. Věra Kovářová, Manažerka, Brno

1310. Marie Doleželová, živnostník, České Budějovice

1311. Lucie Weysserová, ekonom, Praha

1312. Karel Růžička, důchodce, Hustopeče u Brna

1313. Jaroslav Kvasnica, důchodce, Ostrava

1314. ing. Jiří Štěrba, elektrotechnik, Mělník

1315. Emilie Matulová, důchodce, Luhačovice

1316. František Petr, důchodce, Nová Role

1317. Eva Bárová, pojišťovací zprostředkovatel, Kozmice

1318. Martin Fořt, manažer, Praha

1319. Věra Moravcová, konzultantka (SW), Brno

1320. dagmar Štursová, v důchodu, Praha

1321. Simona Jermářová, podnikatelka, Praha

1322. Ing.Milan Pavlovský, podnikatel, Praha

1323. Jiří Zeman, vedoucí pracovník, Jihlava

1324. RNDr. Tomáš Páv, důchodce, Praha 5

1325. Ing. Zdeňka Wolfová, ekologický poradce, Opava

1326. Martin Chytil, OSVČ, Holešov

1327. Dr. M. Steiner, důchodce, Blatná

1328. MIloslav Navrátil, galerista, Praha

1329. Ing. Michal Baumgartner, manažer, Praha

1330. Jan Kašpar, podnikatel, Blansko

1331. Petr Haškovec, Ing., rentiér, Beroun

1332. Tomáš Morkus, ing., podnikatel, Brno

1333. Adéla Najserová, Prodavačka, Úsobí

1334. Jan Řezáč, ředitel Nadace dřevo pro život, Hradec Králové

1335. Veronika Procházková, administrativní pracovnice, Praha

1336. Gayerová Vladimíra,MUDr., lékařka, Hradec Králové

1337. Jarda Topinka, zvukař, Olomouc

1338. Luboš Němec, grafik, Polička

1339. František Petrík, inženýr, Liberec

1340. Lidie Koháková, lékař, Praha

1341. Jiří Čermák, OSVČ, Bělá pod Bezdězem

1342. Helena Kolomazníková, důchodce a podnikatelka, Třemošnice

1343. Ing. Jaroslav Kudyn, důchodce, Pelhřimov

1344. Antonín Bára , technik, Benešov

1345. Ing.arch.Otakar Kahánek, soukromý projektant, Uherské Hradiště

1346. Mgr. Robert Hart, kazatel Církve bratrské, Praha

1347. Zdeněk Pácha, důchodce, Deštné v Orl.horách

1348. JItka Kašparová, na MD, Blansko

1349. MUDr.Tomáš Havlík, zubní lékař, Přerov

1350. Petr ZELENKA, OSVČ, Praha

1351. Hana Valentová, účetní, Praha

1352. Petr Novotný, IT expert, Brno

1353. Ing.Jiří Brousil, OSVČ, Praha

1354. Pavel Šimsa, Projektový manažer, Praha

1355. Marian Kamenický, matematik, Praha

1356. JAROSLAVA cIRKOVSKÁ, ÚČETNÍ, původně zdrav.sestra, Praha

1357. Ing-.Růžena Burešová, důchodce, Plzeň

1358. Běla Svobodová, graphic designer, Praha

1359. Ladislav Dvorský, číšník, Staré Město

1360. Jiří Pavlíček, podnikatel, Mladá Boleslav

1361. Tomáš Polák, podnikatel, Praha 3

1362. Dana, momentálně v domácnosti, Valašské Meziříčí

1363. Karel Hříbal jr., povaleč, Praha

1364. Čeněk Urban, OSVČ, Liberec

1365. Renata Pospíšilová, důchodce, Brno

1366. karel Kříž, ekonom, Praha

1367. Petr Zikmund, důchodce, Jihlava

1368. Matěj Houdek, Fotograf, Praha

1369. Jiří Půlpán, OSVČ, Pardubice

1370. Jitka Vlasáková, studentka, Praha

1371. Ondřej Šipr, vědecký pracovník, Praha

1372. ing. Jan Horák, fin. poradce, PRAHA

1373. OLGA HORÁKOVÁ, FIN.PORADCE, PRAHA

1374. Hana Antošová, Technik, Křinec

1375. Vítězslav Trnka, řidič autobusu MHD, Praha

1376. Vladimír Antoš, IT, Křinec

1377. Lucie Moudrá, ekonom, Praha

1378. Anna Růžena Vučková, řeholní sestra, Praha

1379. Mgr. Barbora Bydžovská, OSVČ, Praha

1380. PhDr. Zdeněk Pousta, důchodce, Praha

1381. Pavel Vaculík, OSVČ, Bzenec

1382. Vladimír Řezáč Ing., programátor, okr. Beroun

1383. JUDr.Miloš Hoff, advokát, Brno

1384. Leicht Alois, důchodce, Plzeň

1385. Marie Linhartová , důchodce, Ostrava

1386. Pavel Liška, ivalidní důchodce, Havířov-Šumbark

1387. Martta Kadlecová, pokladní, Nedvědice

1388. Jan Bartošek, státní zaměstnanec, Praha

1389. Pavel Níd, OSVČ, Ostrov

1390. Ing. Jana Hlavatá, důchodce, Želešice

1391. Radmila Dobešová, učitelka, Šenov

1392. Ing. Vladimír Kovrč, důchodce, Děčín

1393. František Kříž, důchodce, Most

1394. Miroslava Grosmanová, důchodce čerstvý, Most

1395. Petr Krpálek, ITC administrator, Havlíčkův Brod

1396. Mgr.Jiří Vojas, důchodce, Otrokovice

1397. Petr Isteník, IT specialista, Praha

1398. Ivana Bednarova, duchodce, Kostelec nad Lab

1399. Stanislav Spousta , soudní znalec, Hradec Králové

1400. Petr Král, důchodce, Brno

1401. Luboš Svoboda, webdesigner, Brno

1402. Vladimír Gregor, programátor, Praha

1403. Kadlčík Zdeněk , senior, Uh.Hradiště

1404. Karel Oktábec, důchodce, Praha

1405. Luzar Petr, řezník, Prostějov

1406. Ing. Václav Pavlík, projektant, Liberec

1407. Vladimír Stuchlý, živnostník, Černošice

1408. Ladislav Malina, hudebník, Hradec u Stříbrné Skalice

1409. Stanislav Šidlichovský, OSVČ, Praha 9

1410. Jan Smejkal, středoškolský učitel, Havířov

1411. Ing. Martin Langer, OSVČ, Velká Bystřice

1412. Dana Kokošková, pracovník ve výzkumu, Praha

1413. Rostislav Vodárek, důchodce, Uh. Hradiště

1414. Ing. Jan Došek, jednatel, Blansko

1415. Eva Lorencovičová, SŠ pedagog, Studénka

1416. Martin Bilík, překladatel, Brno

1417. ing.Petr Plachý, důchodce, Sviadnov

1418. Ing. Miloslav Kilián, úředník, Praha

1419. Jiřina Konečná, důchodkyně, Zlín

1420. Martin Lev, OSVČ, Sedlec-Prčice

1421. Jiří Vymětal, živnostník, Valašské Meziříčí

1422. ing.Petr Dudycha, důchodce, Pardubice

1423. ing. Jindřich Zuklín, OSVČ, Praha

1424. Petr Krejčí, důchodce, Brno

1425. David Trojan, manažer, Brno

1426. Ing.Dagmar Černá, důchodce, Jevany

1427. Lenka Simonová, podnikatelka, Praha

1428. Daněk Zdenek, důchodce, Otrokovice

1429. Ladislav Voráč, prodejce, Ustí nad Labem

1430. Pavel Knobloch, správce sítě, Liberec

1431. Markéta Sookyová, učitelka, Kamenice

1432. Václav Eliáš, pracovník v dopravě, Plzeň

1433. Pavel Zachar, OSVČ, Uh.Hradiště

1434. Hana Eliášová, prodavačka, Plzeň

1435. Jakub Tuma, Kadernik, Cerveny Hradek

1436. Pavla Sladká, dětský lékař v důchodu, Jilemnice

1437. Josef Mikula, podnikatel, Sokolov

1438. Pavel Berka, Manazer, Brno

1439. Jiří Kolumberský, živnostník, Praha 5

1440. Andrea Antoníčková, manager týmu, Dobrá u Frýdku-Místku

1441. Pavel Šigut, OSVČ, Ostrava

1442. Jan Sobola, ekonom, Hradec Králové

1443. Monika Krásenská, asistentka pedagoga, Bystřice u Benešova

1444. Eva Rajmová, adm. pracovnice, Praha

1445. Roman Češka, ekonom, Praha 1

1446. Anna Svobodová, příslušníce HZS ČR, Klecany

1447. Monika Štefková, učitelka, Chuchelná

1448. Jirka Bejček Stehlíček, OSVČ, Praha

1449. Ing. Jan Krčma, důchodce, Kunovice u Uh.Hradiště

1450. Krupička Pavel, Ing., zaměstnanec zdravotní pojišťovny, Praha

1451. Ing. Kolapo Gbadebori, Quality Manager, Praha

1452. Irena Horešovská, designérka, Vsetín

1453. Eva Krylová, Důchodce, Ostrava

1454. Tomáš Poznar, OSVČ, Zlín

1455. Svatopluk Pražák, zaměstnanec, Kojetín

1456. Marie Štěříková, důchodce, Nová Role

1457. Julie Kyselková, dúchodce, Praha 8

1458. Mgr. Martin Štěřík, geolog, Karlovy Vary

1459. Mgr. Jana Štěříková, hydrogeolog, Karlovy Vary

1460. Václav TINTĚRA, OSVČ, Odolena Voda

1461. Manfred Štěřík, důchodce, Nová Role

1462. Ing. Petr Wolf, invalidní důchodce, Opava

1463. Ing..Radomír Kubák, CSc., podnikatel , Brno

1464. Hana Machová, učitelka, Postřelmov

1465. Petr Frimmel, CNC fréžař, Modřice

1466. MUdr. Milan Novák, lékař, Mladá Boleslav

1467. Ladislav Pidra, autolakýrník, Brno

1468. Mgr. Marie Škarpová, Ph.D., univerzitní učitelka, Praha

1469. Dr. Vratislav Kovář, advokát, Ostrava

1470. Josef Mačák, manažer, Tišnov

1471. venca sykor, řeznik, prostejov

1472. Petra Moravcová, účetní, Prostějov

1473. Roman Skřejpek, OSVČ Kamnář-Krbař, Písečná

1474. Ludmila Skřejpková, Prodavačka, Písečná

1475. Jan Skřejpek, OSVČ Dřevorubec, Písečná

1476. Milada Matyákova, důchodce, Otrokovice

1477. Jana Fajfrová, redaktorka, Praha

1478. Heda Jiroušková, v domácnosti, Praha

1479. Jan Jakeš, důchodce, Praha

1480. Petra Jakubcová, podnikatelka na mateřské, Cheb

1481. Adam Novák, producent, Praha

1482. Ing. Daniela Jakubová, důchodce, Hradec Králové

1483. Ivana Novotná, MD, Nové Město na Moravě

1484. Ing.Dagmar Zikešová, důchodkyně, Liberec

1485. Roman Hrebejk, ing., IT Specialista, Praha 10

1486. Zbyněk Stanjura, tunelář, Opava

1487. Hanzlíček Karel, OSVČ, Praha

1488. Stanislava Dangl, ucitelka, Mlada Boleslav

1489. Zora Zachová, úřednice, Praha

1490. Lenka Jandová, ekonomka, Kadaň

1491. Stan. Kaláb, penzista, Litoměřice

1492. Alena Marková, daňová poradkyně, Uničov

1493. Ing. Jan Horák, IT Manager, Praha

1494. Adam Křikava, podnikatel, Praha

1495. Ing. Blahoslav Kolman, důchodce, Praha

1496. Mgr. Marta Kolmanová, důchodce, Praha

1497. Homolka Miloš, Projektant, Praha

1498. Ing. Vladimír Kotrejch, vodohospodář, Litoměřice

1499. Miroslav Stuchlý, technik, Praha

1500. Josef Šmatla, důchodce, Zlín

1501. Petr Páleník, webdesignér, Brno

1502. Ivana Karbulková, finanční poradce, Praha

1503. Ing. František Klein, technik, Modřice

1504. Bc. Petra Totušková, Administrativní pracovnice, Brno

1505. Ludmila Dobešová, důchodkyně, Starý Jičín

1506. Skopal Petr, důchodce, Široký Brod

1507. Ing.Jana Čechová, podnikatelka, Brtnice

1508. Vlastimil Doležal, PhDr., OSVČ, Litvínov

1509. Ondřej Michl, skladník, Hradec Králové

1510. Daniel Konopáč, OSVČ, Praha 5

1511. Petr Kopecký, obchodní manažer, Praha

1512. Vojtěch Havlík, ing., keramik, Ostrava

1513. Petr Burýšek, Galvanizér, Brno

1514. Daniel Gurovic, poradce, Praha

1515. Jiří Tůma, docent matematiky MFF UK, Praha

1516. Dušan Lipina, OSVČ, Ostrava

1517. Petr Kohoutek, projektant, OSVČ, Praha

1518. Luděk Rychetník, vysokoškol.učitel v důchodu, Praha 10

1519. MUDr Vránová Eva, důch., Brno

1520. Leos Tovarek, Ing., CSc., konzultant, Brno

1521. Eliška Křížová, studentka, Praha

1522. Miroslava Křenková, OSVČ, Most

1523. Ing, Jiří Kačerovský, finanční konzultant, Brno

1524. Jiří Vaverka, důchodce, Praha 5

1525. Ivo Sedláček, systémový inženýr, Lund

1526. Jiří fuchs, filosof, Praha

1527. Pavel Urbánek, správce budov, brno

1528. Viktor Romanovský, Strana Práv Občanů Zemanovci, Brno

1529. Jan Vrána, právník, Praha

1530. Radka Lukáčová, makléř, Praha

1531. Markéta Křížová , studentka, Praha

1532. Ing.Miroslav Šulc, OSVČ, Praha

1533. Richard Šmilňák, student, Prostějov

1534. MUDr.Zdeněk Kos ml., lékař, Karlovy Vary

1535. Luboš Moravec, tlumočník, překladatel, učitel jazyků, Kostelec nad Orlicí

1536. František Trantina, marketingový specialista, Praha 2

1537. Jan Dostál, student, Liberec

1538. Štěpán Bartoš, fotograf, Pardubice

1539. Luboš Moravec, tlumočník, překladatel, učitel jazyků , Kostelec nad Orlicí

1540. Ing. Pavel Rybár, SW Analytik, Domažlice

1541. Katka Laštovková, účetní, Praha

1542. Josef Černý, stavební dozor, Praha

1543. Jaroslav Prokop, důchodce, Brno

1544. Ing. Petr Souček, podnikatel, Praha 6

1545. Zdeněk Kalvach, lékař, Praha

1546. Jiri Kral, CEO, Praha

1547. Jaromír Bartoň, OSVČ , Praha 4

1548. Ing. Jaroslav Klíma, Předseda představenstva, Brno

1549. Danuše Glacová, úřednice, Fulnek

1550. Jirka Bejček Stehlíček, OSVČ, Praha

1551. Veronika Šlapáková, student VŠ, České Budějovice

1552. Dagmar Rychlá, důchodce, Praha

1553. P. Josef Opluštil, katolický kněz, Velká Bystřice

1554. Jiří Leskauer, zásobovač, Železný Brod

1555. Ondřej Grulich, student, Opava

1556. Tomáš Říčka, pedagog, Praha

1557. Martin Velechovskký, zaměstnanec, Praha

1558. Petr Ohnheiser, důchodce, Ostrava

1559. Mgr. Ludmila Ohnheiserová, důchodkyně, Ostrava

1560. Zdeňka Ďurčáková, důchodce, Cheb

1561. Ivan Motyčka, OSVČ, Praha 4

1562. Věra Chládková, důchodce, Brno

1563. Robert Metelec, Obchodník , Praha 1

1564. Vladimír Berka, OSVČ, Praha

1565. Zdeněk Toušek, vysokoškolský pedagog, České Budějovice

1566. Ing. Petr Rogner, bankovni pracovnik, Praha

1567. Ing. David Tlustý, jaderný fyzik, Vimperk

1568. Bohumil Kříž, důchodce, Hradec nad Moravicí

1569. Milada Šmahová, úřednice, Praha

1570. Otakar Kurz, důchodce, Zásmuky

1571. Hropková Iveta, technička, Nelahozeves

1572. Ivan Sedlák, OSVČ, Hanušovice

1573. Dagmar Marková, učitelka, Olomouc

1574. Radek Šamberger, Recepční, Praha

1575. Jaromír Hába, důchodce, Nová Paka

1576. Irena Marcolová, rehab. pracovnice, Albrechtičky

1577. Karel Nezveda , projektant, Tábor

1578. Naďa Charvátová, důchodkyně, Přelouč

1579. Ing.Pavel Mores, důchodce, Uh.Hradiště

1580. Jiří Klečka, zaměstnanec státní správy, Vítkov

1581. Karel Horčička, úředník, Loket

1582. Mgr.Zdeňka Meixnerová, středoškolská profesorka, Liberec

1583. Jana Hrušková , referent obchodu , Pardubice

1584. Svatopluk Strýček, vedoucí výroby, Varnsdorf

1585. Eva Stanková, mzdová účetní, Liberec

1586. Bc. Miroslav Jeništa, úředník, Rumburk

1587. Mgr. Pavla Adámková Kličková, státní úředník, Praha

1588. Martin Dratnal, manipulant rozvodny, Havířov

1589. Jan Šiller, OSVČ, Stará Ransko

1590. Mgr. Šárka Hájková, ředitelka - sociální služby, Příbram

1591. Iva Lupková, redaktorka, Český Těšín

1592. Jiří Vydra, Mgr., středoškolský učitel, Liberec

1593. Jaroslav Jarkovský, důchodce, J Hradec

1594. Vyskočilová J., účetní ve školství, Liberec

1595. Rostislav Grossmann, důchodce, Mariánské Lázně

1596. Žaneta Scheffcziková, projektantka, Kravaře

1597. Josef Erhard, Ing., úředník, CHEB

1598. Milena Davidová, knihovnice, Brno

1599. Radomír Říčný, Geodet, Opava

1600. Tamara Štěrbová, ekonom, Uherské Hradiště

1601. Ing. Radim Finrašek, konstruktér, Hradec Králové

1602. Zdena Chrápavá, důchodce, Brno

1603. milena čihařová, důchodce, Pardubice

1604. Blanka Jelínková, účetní, Třebíč

1605. Ing. Petr Procházka, analytik, Praha 8

1606. Ing. Martin Beneš, Analytik, Mělník

1607. Věra Petrová, účetní, Třebíč

1608. Ing. Jan Hanzl, důchodce, Opava

1609. Robert Štulajter, podnikatel, Štětí

1610. Knapcok Jan, Duchodce, Prostejov

1611. Petr Kopa, manažer , Uherské Hradiště

1612. Věra Jakobiová, důchodkyně, ČeskéBudějovice

1613. Manfred Casadio, podnikatel, Chotěbuz

1614. Bc. Pavla Holubová, podnikatel, Praha

1615. Ing. Miroslav Kohout, technik, Pec pod Sněžkou

1616. Michal Bydžovský, projektant, Pecka

1617. Ing. Marie Mlejnková, důchodkyně, Havlíčkův Brod

1618. Ing. Jana Adámková, důchodce, Praha

1619. Miroslav Týce, starobní důchodce, Praha

1620. Jiří Peták, servis IT, Praha

1621. Mgr. Alena Dufková, historik, Pardubice

1622. Andrej Rehák, logistik, Hodonín

1623. Petrskovská Bronislava, asistentka, Nový Jičín

1624. Pavel Rasejev, obchodník, Praha

1625. Štěpán Jelínek, starosta, Opočno

1626. Ing. Huba Miroslav, OSVČ, Cheb

1627. Mgr. Radek Stehlík, Psycholog, Praha

1628. Tomáš Ulrich, nákupčí, Brno

1629. Antonín Terber, komunální politik, Litoměřice

1630. Jiří Straka, důchodce, Pardubice

1631. Kristina Hynková, státní zaměstnanec, Valašské Meziříčí

1632. RNDr. Helena Matyášová, překladatelka, Brno

1633. Martin Lukš, IT specialista, podnikatel, Brno

1634. Jan Švec, OSVČ, Mšeno

1635. Jana Švecová, OSVČ, Mšeno

1636. Vladimír Ambroz, architekt, brno

1637. Zbyněk Hanák, Software Engineer, Kyjov

1638. Vladimír Skoumal, Ing., referent státní správy, Šumperk

1639. Ing. Jan Hanč, manager, Pardubice

1640. Ing. Miroslav Rádl, stavební inženýr, Hradec Králové

1641. Jiří Bayer, ředitel, Teplice

1642. David Dunka, OSVČ, Česká Lípa

1643. Petr Hemerka, hasič, Praha

1644. Ing.J.Nováková, pracovník ve zdravotnictví, Praha

1645. Václav Hojný, úředník, Praha

1646. Michal Hynek, hasič, Jemnice

1647. ing. Tomislav Z d ě n e k, ekonom, Znojmo

1648. Aleš Chod, úředník, Lovosice

1649. Vladimír Šámal, důchodce, Písek

1650. Václav Rod, administrativní pracovník, Jihlava

1651. Květa Valentová, personalistka, Praha

1652. Ing. Kadlčík Aleš, technik, Ostrava

1653. Květa Bajerová, terapeutka, Kladno

1654. Jaroslav Kolský, zaměstnanec, Sedlčany

1655. ing. Petr Kuhn, podnikatel, Praha

1656. Ing. Miroslav Kroupa, Projektant, Litvinov

1657. David Sotolář, konstruktér, Zlín

1658. Ilona Sadílková, důchodkyně, Ostrava

1659. Pokorná G., Mgr, Důchodkyně, Brno

1660. Jiří Charvát, důchodce, Přelouč

1661. Mgr. Lukáš Brandejs, živnostník, Praha

1662. Jiří R. Šupka, pensista, Uherské Hradiště

1663. Radka Hemerková, pečovatelka, Praha

1664. Martin Člupek, fyzik, Praha

1665. Lukáš Sedláček, automechanik, Drnovice

1666. Jana Bajerová, úřednice, Rožnov pod Radhoštěm

1667. Helena Koryntová, Vězeňská služba ČR, Praha

1668. Petr Korynta, Vězeňská služba ČR, Příbram

1669. Peter Beran, invalidní důchodce, Hejnice

1670. Jana Minaříková, restaurátorka, Brno

1671. Ing. Zdeněk Žabička, projektant, Brno

1672. Ing. Alena Žabičková, projektantka, Praha 6

1673. Lubomír Sedláček , důchodce, Brno

1674. Ponc Viktor, důchodce, Havlíčkův Brod

1675. Irena Štrbíková, administrativní pracovnice v soukromém sektoru, Praha

1676. Ing.Vladimír Novák, OSVČ, Praha

1677. Věra Kundratová, důchodce, Hradec Králové

1678. Marcela Tichá, účetní, Rožnov pod Radhoštěm

1679. Jan Musil, programator, Praha

1680. Vojta - KeKy Hubinger, hudebník, Beroun

1681. ing. Jindřich.Čermák, technik, Praha

1682. Ing. Ivana Vojtová, OSVČ, Moravská Třebová

1683. Helena Merianová, úřednice, Zlín

1684. Jana Zajíčková, referent, Praha

1685. Pavel Šindelář, úředník, Smečno

1686. Maud Janouškovcová, učitelka, Praha

1687. Alžběta Chlubnová, ekonom, Praha

1688. Ing.Robert Ágh, ředitel společnosti, Karviná

1689. Radek Pecher, Obchodní zástupce, Tábor

1690. JUDr. Pavel KMENT, právník, Jihlava

1691. Petra Jurásková, redaktorka, Třinec

1692. Roman Mazánek, filmař, Chrudim

1693. Josef Andrle, zkušební technik, Olomouc

1694. Miloš Hrdlička, podnikatel, Teplice

1695. Marcela Urbánková, úřednice, Rožnov pod Radhoštěm

1696. Roman Šimůnek, zaměstnanec, Polička

1697. Karel Starý, účetní poradce, Černošice

1698. Blanka Plzenská, seniorka, Liberec

1699. Karel Prochazka, Projektovy Manazer, Svojsice

1700. Jaroslav Reitmeier, důchodce, Roztoky u Prahy

1701. Marie Vurcfeldová, podnikatelka, Praha

1702. Pavel Kamiš, podnikatel, Praha

1703. Gabriela Grossmannova, důchodce, Mariánské Lázně

1704. Pavel Fišer, důchodce, Ostrava

1705. Miroslava Polová, OSVČ, Praha

1706. Ing. Petr Hladký, Ekonom, Brno

1707. František Šipr Ing., OSVČ, Zaječí

1708. Miloslav Jon, Projektant, Liberec

1709. Ing.Milan Oravec, středoškolský učitel, Svoboda nad Úpou

1710. Tomáš Daněk, úředník, Praha

1711. Marek Vokšay, speditér, Ústí nad Labem

1712. Zdeněk Straka, důchodce, Jaroměř

1713. Jiří Vodárek, manažer, Uherské Hradiště

1714. Václava Simeonová, redaktorka, Cheb

1715. Adéla Renotiere, doktorandka, Olomouc

1716. Bronislav Špičák, ředitel společnosti, Ústí nad Labem

1717. Ing. Pavel Černý, programátor, Praha

1718. Jan Srnka, zaměstnanec, Frýdlant

1719. ing Pavel Lhotský, manager žv, Havlíčkův \brod

1720. Petr Sedláček, důchod, Rokytnice /Rokytnou 136

1721. Sedláčková Danuše, důchod, Rokytnice /Rokytnou 136

1722. věněk švorčík, fotograf, rychaltice

1723. E.Smržová, učetní v důchodu, Pardubice

1724. Jan Jirka, podnikatel, Hradec Králové

1725. Ing Václav Šerlovský, důchodce, Lysice

1726. Václav Ponikelský, OSVČ, Aš

1727. Ondřej Čech, podnikatel, Liberec

1728. Petr Jasko, technik, Praha

1729. Jan Rákosník, řidič, Nymburk

1730. Alena Pařízková, vedoucí expedice, Předklášteří

1731. Pavel Kačer, redaktor, Praha

1732. Ing. Marek Chramosta, ekonom, Valašské Meziříčí

1733. Ing. Kovács Michal, OSVČ, Holýšov

1734. Marie Šírková JUDr., advokátka, Ústí nad Labem

1735. Vladimír Ptáček, účetní, Praha

1736. Hana Žáková, úřednice, Louny

1737. Ondřej Duha jr., překladatel, Hradec Králové

1738. Jaromír Beran, student, Rokytnice nad Jizerou

1739. Radmila Švecová, účetní poradce, Havlíčkův Brod

1740. ing. Pavel Svoboda, učitel na VŠ, Pardubice

1741. Miroslav Švec, dělník, Havlíčkův Brod

1742. Silvie Pourová Pelikánová, vedoucí stravování, Veselí nad Lužnicí

1743. Josef Dvořák, důchodce, Praha

1744. Petr Hubený, category manager, Praha

1745. Petr Konečný, osvš, Zlín

1746. Zdeněk Sláma, supervisor, Praha

1747. Miroslav Fleischman, obchodní zástupce, České Budějovice

1748. Jindřich Pospíšil, Projektový manažer, Praha

1749. Mgr. Alena Konečná, vědecký pracovník, Plzeň

1750. Ing. Karel Záruba, podnikatel, Děčín

1751. Alena Jakubcová, důchodce, Dobříš

1752. Petra Ťoupalíková, asistentka, Hradec Králové

1753. Petr Waller, OSVČ, Mladá Boleslav

1754. Petr Hubený, category manager, Praha

1755. Karel Netík, SDI, Zbiroh

1756. Jan Sedláček, student MU, Brno

1757. Helena Frankenbergerová, zastupitelka Praha 6, Praha

1758. JUDr. František Urbanec, advokát, Brno

1759. František Bednařík, programátor, Zlín

1760. Jarda Frana, delnik, Most

1761. Hana Kukrechtová, technička, Brno

1762. Michal Bydžovský, projektant, Pecka

1763. Zuzana Hloušková, Interní auditor, t.č. na mateřské, Brno

1764. Petr Martin, produkce, Praha

1765. Ľuba Peterková, novinář, Znojmo

1766. Dr. Jiří Cykl, důchodce, Praha

1767. Ing. Vladimír Čermák, důchodce, Mníšek pod Brdy

1768. Marta Čermáková, důchodkyně, Mníšek pod Brdy

1769. Michal Jakubů, zdravotník, Brno

1770. Lucie Petráková, moderátorka, Praha

1771. Antonín Švec, OSVČ, Vesce

1772. Ing. Erik Geuss, úředník, Sázava

1773. Patrik Poduška, Prodavač, Praha

1774. David Marek, IT, Petkovy

1775. Jiří Dajč, OSVČ, Žďár nad Sázavou

1776. Václav Porš, živnostník, Liberec

1777. Milan Šebesta, filmový tvůrce a pedagog, Zlín

1778. Ing Elvíra Čermáková, top manažérka, Mníšek pod Brdy

1779. Ondřej Bouma, Rozpočtář, Havlíčkův Brod

1780. Ing. Petr Brož, podnikatel, Kladno

1781. Ing. Miluše Geussová, manažerka, Sázava

1782. Helena Stachová, překladatelka, Praha

1783. Roman Pitter, ing.chemie, Praha

1784. Pavel Pelc, podnikatel, Brno

1785. Světlana Kubíková, úřednice, Praha

1786. Petr Lenc, Důchodce, Horákov

1787. JUDr.Vladimír Rybář, právník, Brno

1788. Jan Šiller, OSVČ, Stará Ransko

1789. Jarmila Lencová, Důchodkyně, Horákov

1790. Jan Šiller, OSVČ, Staré Ransko

1791. Ing. Petr Klenka, důchodce, Praha

1792. Mgr. Jakub Němec, úředník a hudební publicista, Praha

1793. Lupek Vladimír, OSVČ, Český Těšín

1794. Kateřina Krobová, OSVČ, Praha

1795. Arnošt Steffan, policista, Karviná

1796. Růžena Zítková, důchodce, Ostrava-Poruba

1797. Ing. Tomáš Hála, podnikatel, Pardubice

1798. Robert Pitro, účetní, Hrob

1799. Aleš Waldhans, IT, Opava

1800. Petr Skopal, Dělník, Kroměříž

1801. Ing. Miroslav Vitvar, příprava stavby, Hořice v Podkrkonoší

1802. Mgr. Jaroslav Kořistka, OSVČ (hydrogeolog), Praha

1803. Radoslav Huleš, produktový manažer, Praha

1804. Adela Skopalova, student, Kroměříž

1805. Petr Janovský, podnikatel, Plzeň

1806. Josef Kuňák, statik, Praha

1807. Ing. Alena Polanska, ekonom duchodce, Praha

1808. Ing. Jan Šika, důchodce, Praha

1809. Jan Strich, důchodce, Měchenice

1810. Marta Drahošová, podnikatelka, Pardubice

1811. Kolský Jiří, důchodce, Sedlčany

1812. Helena Šedivá, produkční, Praha

1813. Radek Slavík, IT, Mělník

1814. Magdalena Hudranová, důchodkyně, Opava

1815. Luděk Rotrekl, ICT Projekt manager, Praha

1816. alice novotná, zdravotní sestra, Jihlava

1817. Karla Klacková, obchodní referentka, Kopidlno

1818. Eva Stará, seniorka, Černošice

1819. Karel Starý, účetní poradce, Černošice

1820. Marie Anna Lepší, důchodce, Duchcov

1821. Jiří Pancíř, Kulturní komise ČR, Praha 5

1822. Luděk Lepší, důchodce, Duchcov

1823. Ivana Haslingerová, šéfredaktorka, Praha 5

1824. Marie Kolská, učitelka v důchodu, Sedlčany

1825. Blanka Zemanová, důchodce, Zlín

1826. Mroslav Minařík, OSVČ, Brno

1827. Zuzana Dvořáková, sekretářka, Praha

1828. MgA Josef Víšek, kameraman, Brno

1829. Danuše Sedláčková, důchodkyně, Praha

1830. Ondřej Ščuka, geolog, Nymburk

1831. Petr Bouška, elektrikář, Karviná

1832. Marek Bajer, Technik, Brno

1833. Mgr. Filip Bartoš, asistent soudce, Praha

1834. Jan Kopelent, recepční, Cheb

1835. Tomáš Stříbrný, řidič mhd, Praha

1836. Tomáš Přibislavský, místostarosta, Brno-Bystrc

1837. Jaroslav Ptáček, Administrativa, Mokrá

1838. Maňák Jan, důchodce, Starý jičín

1839. Oldřich Valenta, Obch.zástupce, Brno

1840. Irena Cindrová , učitelka mateřské školy, Česká Třebová

1841. René Eška, technik, Ostrava

1842. Libor Kořistka, geolog, Praha

1843. Petr Novák, podnikatel, Malšice

1844. Mateusz Zwyrtek, student, Brno

1845. Roman Mikulec jr., Student, Uherské Hradiště

1846. Lubomír Ottich, elektroinženýr, Brno

1847. Radek Šesták, obchodní manažer, Rudná u Prahy

1848. Ing. Jan Gregora, projektant, Mladá Boleslav

1849. Jana Šnytrová, úřednice, Janov nad Nisou

1850. Ing. Zdeněk Brejša, projektant, Praha

1851. Ing. Bohumil Hruša, projektant, Praha

1852. Matěj Lázna, asistent pedagoga, Praha

1853. Jiřina Sládečková, student, Aš

1854. Václav Kvirenc, důchodce, Trutnov

1855. Pavel Mráz, projektový manažer, Praha 4

1856. Mgr. Ing. Jiří Karlíček, MBA, poradce, Plzeň

1857. Tomáš Pucholt, technik, Cheb

1858. Petr Vlček, technik, Valašské Meziříčí

1859. Marcela Kýrová, sekretářka, Praha

1860. Jana Martincová, zahradnice, Praha

1861. Ing. Michael Tomek, programátor, Praha

1862. Marek Příleský, OSVČ Fotograf, Uherský Ostroh

1863. MUDr. Adrian Javorek, lékař, Litvínov

1864. Miroslava Zděnovcová, důchodce, Praha

1865. vladimíra Králová, účetní, České Budějovice

1866. Petr Kolaja, OSVČ, Aš

1867. Bohumír Zídek, advokát, Brno

1868. Helena Štěrbová, studentka, Uherské Hradiště

1869. Luděk Herda, podnikatel, Praha

1870. Jiří Zděnovec, důchodce, Praha

1871. Marie Čadanová, Programátor, Praha

1872. Jaroslav Hadrava, ekonom, Plzeň

1873. Tomáš Brokl, OSVČ, Polička

1874. Blažek Tomáš, Pracovník v sociálních službách, Aš

1875. Martin Unzeitig, advokátní koncipient, Brno

1876. Bc. Luboš Račanský, softwarový inženýr, Český Brod

1877. Štěpánka Šťastná, účetní, Ústí nad Labem

1878. Michal Brutvan, Development Lead, Brno

1879. Jindra Fišerová, dúchodce, Blansko

1880. Karel Kovář, policista, Přerov

1881. Josef Fišer, dúchodce, Blansko

1882. Jan Severa, dispečer dopravy, Litomyšl

1883. František Drozdek, nezaměstnaný, Berlín

1884. ivana škubalová, duchodce, jesenik

1885. M.V.Vik, důchodce, Pihel

1886. Anna Matiková, důchodkyně, Pardubice

1887. beranek vaclav, duchodce, předmerice n.jizerou

1888. Saša Herainová, podnikatelka, Praha

1889. Jiří Prokopec, grafik, Praha

1890. Ing. Josefa Straková, důchodce, Opava

1891. Iveta Malá, účetní, Jesník

1892. ing. Zdeněk Pospíchal, technik, Zlín

1893. Dr. Ing. Ivana Kabelková, VŠ pedagožka, Praha

1894. Ing. Jan Šmíd, manager , Praha

1895. Čestmír Čurda, podnikatel, Klimkovice

1896. Luděk Novosad, geolog, Rudná

1897. Aleš Trunc, , Praha

1898. Michal Zeták, tesař, Vsetín

1899. Thomas Ranzinger, ---, Č.Budějovice

1900. Zdeněk Souček, úředník, Praha

1901. Tejkal Milan, důchodce, Týn nad Vlt

1902. Tejkalová Hana, důchodkyně, Týn nad Vlt

1903. Jan Křivánek, důchodce, Praha

1904. Hana Vydrová, důchodce, Praha

1905. Jiří Gerla, Student, Kelč

1906. Ing. Viktor Zeman, finanční konzultant, Slaný

1907. RNDr. Pavel Jireš, CSc, IT architekt, Praha

1908. Pavel Kopecký, technik GIS, Ostrava

1909. P.Platenková, administrativa, České Budějovice

1910. Lucie Mudrová, nastávající matka, Klecany

1911. Jan Frej, Test Engineer, Havířov

1912. Bohdan Povýšil, student, Praha

1913. Milena Čermáková, důchodce, Žďár nad Sázavou

1914. Josef Mlejnek st., historik,

1915. Jiří Klinkáček, Asistent prodeje, Praha

1916. RNDr. David Elsnic, obchodní zástupce, Praha

1917. petra stejskalová, grafička, kojetín

1918. Petr Legutko, podnikatel, Žatec

1919. Jan Pikula, státní úředník na penzi, BRNO

1920. Irena Vašíčková, důchodkyně, Brno

1921. Jakub Zíka, Lektor NJ, Brno

1922. Věra Holíková, OSVČ, Pec pod Sněžkou

1923. Ing. Navrátil Josef, důchodce, Frenštát p. Radh,

1924. Karel Fleischlinger, důchodce, Adamov

1925. Jan Zaoral, OSVč-účetní, Jeseník

1926. Blanka Šibravová, důchodce, Dobříš

1927. Naděžda Pikulová, penzistka, BRNO

1928. Helena Kadlecová, skladnice, Dobříš

1929. Jiří Sládek, stavbyvedoucí, Velká nad Veličkou

1930. Věra Přibylová, důchodkyně, BRNO

1931. Josef Lukács, Technik, Liberec

1932. ing. Ludmila Foblová, OSVČ , Praha

1933. Jan Pikula, státní úředník na penzi, BRNO

1934. Blanka Zednickova, IT, Brno

1935. Michal Porsch, skladník, Klecany

1936. Pavel Doucek, redaktor, Hradec Králové

1937. Martina Harazimová, studentka, Brno

1938. Josef Kotva, penzista, Polička

1939. Jaroslav Červenka, živnostník, Praha -Východ

1940. Jiří Sazima, duchodce, Cheb

1941. PhDr. Miroslav Macík, starožitník, Prostějov

1942. Jan Vidím, politik, Benešov

1943. Mgr.Jiří Ratajík, právník, Trutnov

1944. Zdena Gregorová, účetní, Pardubice

1945. Vítězslav Kudláček, recepční, Roztoky u Prahy

1946. Ivana Macková, lektorka, Chrudim

1947. Tomáš Macek, architekt, Chrudim

1948. Ing. Miroslav Šindelář, konzultant, Praha

1949. Marie Najbertová, OSVČ, Sudějov

1950. Ivana Ouhelová, gymn. učitelka, Jablonec nad Nisou

1951. Jan Kotaška, HR & PR Assistant, Praha

1952. MUDr.Eva Špičanová, zubní lékařka, Praha

1953. Ing. Jan Čadek, OSVČ, Praha

1954. Jan Štěrba, programátor, Praha

1955. Bc. Anna Tobková, asistentka generálního ředitele, Litomyšl

1956. Eva Pěničková, domovnice, Hradec Králové

1957. Ing. Marcela Hocková, účetní, Ostrava

1958. Jiří Pavlát, podnikatel,

1959. Jan Marcol, důchodce, Ostrava

1960. Jiří Hrádek, obchodník, Žatec

1961. Věra Spurná, důchodce, Beroun

1962. Michaela Vejvarová, účetní, Praha 3

1963. ing Vlasta Jinková, ekonom, Praha

1964. Miroslav Macík, důchodce, Prostějov

1965. ing. Zdeněk Kořínek, technik, Praha

1966. Božena Macíková, důchodkyně, Prostějov

1967. Augustin Bocek, starosta, Staré Heřminovy

1968. Ing. Josef Šafra, důchodce, Praha 9

1969. Petr Bureš, překladatel, Ústí nad Labem

1970. Milan Jirman, administrativní pracovník, Dobříš

1971. Ivana Valešová, farmaceutická laborantka, Český Krumlov

1972. Martin Pulec, projektant, Praha

1973. Anna Malá, student, Praha

1974. Josef Řimnáč, OSVČ, Třeboň

1975. Aleš Jandera, Grafik, Praha

1976. Vladimír David, manažer, Praha

1977. Alena Hanzalová, mediální pracovník, Praha

1978. Ivana Bažantová, zubní instrumentářka, Praha

1979. Petr Kuruc, terenní pracovník, Karviná

1980. Eva Liščinská, učitelka, Brno

1981. Ing. Jana Zaoralová, důchodce, Vrbno pod Pradědem

1982. Miloslava Patočková, referent, Brno

1983. Dalibor Kabourek, finanční ředitel, Brno

1984. Jan Pikula, penzista, BRNO

1985. Daniela, Ernestová, Studentka VŠ

1986. Petr Pražák, projektant, Praha

1987. Tomáš Kratochvíl, živnostník, LIpov

1988. Milan Dlouhý, nezaměstnaný, Lomnice nad Popelkou

1989. Viktor Kempf, technik, Karlovy Vary

1990. Vladimír Kummer, zubní technik, Aš

1991. Marie Lukavcová, v důchodu, Praha

1992. Michal Fojtík, technik, Žďár nad Sázavou

1993. Karel Fikejs, důchodce, Pardubice

1994. Eva Dziubanová, OSVČ, Vohančice

1995. René Hašler, technik, Ostrava

1996. Mgr. Jitka Schovancová, OSVČ, Křenovice

1997. Bc. Veronika Nováková, studentka VŠ, Plzeň

1998. Martin Kučera, Správce IT, Uherské Hradiště

1999. ing. Pavel Vozábal, grafik, Uherský Ostroh

2000. Bc.Veronika Volková, student,, Vsetín, Brno

2001. Ludmila Studenkova, duchodkyne, Brno

2002. Monika Hocková, historička, Praha

2003. Renata Vyhlídalová, všeobecná sestra, Brno

2004. Jana Švaříčková, student, Brno

2005. Tomáš Kratochvíl, živnostník, Prostějov

2006. Jana Pokorná, ředitelka, Jičín

2007. Zdeňka Kratochvílová, asistentka, Prostějov

2008. Viliam Mlich, informatik, Slušovice

2009. Jiří Chyba, obchodní zástupce, Hradec Králové

2010. Stanislav Martan, důchodce, Vimperk

2011. Mgr.Milena Martanová, důchodkyně, Vimperk

2012. Jaroslav Hamáček, nezaměstnaný, Hradec Králové

2013. Filip Peer, živnostník, České budějovice

2014. Fr. Pelcl, důchodce, Loštice

2015. Jakub Rezek, student, Uherské Hradiště

2016. Doc. PhDr. Jan Lašek, CSc., psycholog, Hradec Králové

2017. Ivan Bouček, důchodce, Malá Skála

2018. Roman Hégr, OSVČ, Liberec

2019. Zdeněk Krása, důchodce, Teplice

2020. Ing. Michal Tabery, Technik, Prostějov

2021. Kroupa Josef, podnikatel, Praha

2022. Franěk, OSVČ, Plzeň

2023. Luděk Duchač, technolog v tiskárně, Hradec Králové

2024. Jiří Khol, stavební inženýr, Liberec

2025. ing. Pavel Nutil, místostarosta, Planá

2026. Ing. Libor Jinek , obchodní manager, Praha

2027. Ing.Štefan Molnár, ředitel odboru ochrany obyvatelstava, Praha

2028. Petr Prokop, Stavař, Liberec

2029. Stanislav Fořt, invalidní důchodce, Jablonec nad Nisou

2030. Ondřej Schmidt, student, Chomutov

2031. Jitka Müllerová, důchodkyně, Křenovice

2032. Karel Schovanec, OSVČ, Křenovice

2033. Hana Veselá, dokumentátor, Praha

2034. Martina Fořtvá, invalidní důchodce, Jablonec nad Nisou

2035. Milan Volf, OSVČ, Písek

2036. Ivana Johnová, Mgr., kulturní pracovnice, České Budějovice

2037. Kamil Sojka, grafik, Praha

2038. Fořtová Markéta, cukrářka, Jablonec nad Nisou

2039. Matyáš Novák, programátor, Praha

2040. Petr Kuneš, Inženýr kvality, České Budějovice

2041. Jan Hoák, Software Engineer, Praha

2042. Michal Bernacik, OSVČ, Tišnov

2043. Ing. Arch. Jaroslav Mareš, architekt, Brno

2044. jitka Štrausová , Výstaviště a.s., České Budějovice

2045. Petr Pokorný, advokát, České Budějovice

2046. ing.Ivan Pařízek, důchodce, Kyjov

2047. Václav Hamáček, logistik, Častolovice

2048. Alois Strejček, udržbář, Lipová-lázně

2049. Václav Hrázský, důchodce, Andělská Hora,Karlovy Vary

2050. Petr Kunc, vědecký pracovník, Praha

2051. Vladimíra Synková, speciální pedagog, Vyškov

2052. Michal Končický, logistik, Česká Třebová

2053. Ing. Robert Kičmer, konstruktér, Rajhrad

2054. Jiří Merčiak, Technik, Frenštát p.R.

2055. Dan Letovanec, Jednatel, Praha

2056. Martin Veselý, vysokoškolský student, OSVČ, Praha

2057. MUDr. Ladislav Pecháček, lékař, Pardubice

2058. Bohumila Pětrošová, chemička, Praha

2059. Ing. Miroslav Válek, IT manažer, Opava

2060. Jiří Paluřík, Ing., informatik, Uherské Hradiště

2061. Jiří Dvořák, IT specialista, Měřín

2062. Ing. Eva Spálenská, projektant, Liberec

2063. Lucie Malošková, Mateřská dovolená, Rohatec

2064. Stanislav Pulec, učitel v důchodu, Kovářov 398 55

2065. Ivana Batrlová, účetní, Valašské Meziříčí

2066. Tomas Hornik, Ph.D, Research associate, Chester, UK

2067. Milena Cyklová, důchodkyně, Praha

2068. Lukáš Hes, kurátor, Liberec

2069. Ivana Knížková, vědecká pracovnice, Praha

2070. Ing. Karel Disman, designer, Deštné v Orl. horách

2071. Ing. Ondřej Staněk, OSVČ, Brno

2072. Jeroslava Pulcová, učitelka v důchodu, Kovářov 121

2073. Václav Lipavský, učitel, Litomyšl

2074. Václav Sevald, student, Praha

2075. Jiří Bechyně, důchodce, Praha

2076. Zdeněk Čuchal, projektant, Ledeč nad Sázavou

2077. Marcela Blechová, ekonom, Český Těšín

2078. Bc.Jakub Machata, student, Ústí nad Labem

2079. Pavel Štěpánek, Manager, Praha

2080. Jan Kočí, OSVČ - kutura, Praha 6

2081. Radomir Svoboda, IT, Zlin

2082. E. TOCHÁČEK, OSVČ, TIŠNOV

2083. Vladimír Mužík, novinář, Praha

2084. Iveta Žižková , administrativa, Teplice

2085. Pavel Horníček, Odborný prodejce, Brno

2086. Karda Jaroslav, důchodce, 37008 Č. Budějovice

2087. Ing. Martin Blank, OSVČ, Žamberk

2088. Jan Holub, Odborný prodejce, Brno

2089. Stanislav Burián, podnikatel, Prostějov

2090. Jiří Šimeček, podnikatel, Třeboň

2091. Ing. arch. Ivo Wohlrab, architekt, Praha

2092. Nikola Šimková, OSVČ, Brno

2093. Anna Smětáková, státní zaměstnanec, Přerov

2094. Josef Buzek, OSVČ, Praha

2095. Petr Veselý, automechanik, Praha 6

2096. Jana Horová, ředitelka školící agentury, Praha

2097. Rudolf Kouřil, soukromý podnikatel, Vyškov

2098. David Repetný, OSVČ, Heřmaničky

2099. Jan Pop, energetik, Plzeň

2100. Milan Barbořík, obchodní manažer, Brno

2101. Petr Kubaník, IT Architekt, Praha

2102. Tomáš Luxík, správce sítě, Chocerady

2103. Eva Kopáčková, ., Praha

2104. Radek Zítek, manažer, Zeleneč

2105. Ing. Roman Bukáček, krajinný ekolog, analytik, Žďár nad Sázavou

2106. Ing. Lubomír Horňák, Obchodní zástupce, Praha4

2107. Petra Chvátilová, student, Praha

2108. Iva Bryndová, student VŠ, Žatec

2109. Míla Řádová, produkční, Praha

2110. Jaroslav Nejedlík, manažer, Ostrava

2111. Martina Baborová, geolog, Praha

2112. Michaela Obalová, Obchodní referentka, Nové Město nad Metují

2113. Jaroslav Směták, učitel, Jarcová

2114. Stanislav Chocina, Podnikatel, Lipová u Chebu 147

2115. Mariana Martiníková, rodičovská dovolená, Praha

2116. Michal Kičák, podnikatel, Cheb

2117. Josef Bláha, technik, Říčany

2118. Marie Dostálková, studentka, Praha

2119. Zdenka Pastyříková, referentka, Uherské Hradiště

2120. David Kopčáni, technik, Chrudim

2121. Jitka Chudějová, penzistka, Neratovice

2122. Martin Nechvátal, dělník, Mariánské lázně

2123. Jan Šícha, OSVČ, Hradec Králové

2124. Kateřina Filipiová, osvč, Praha

2125. Bc.Radka Švecová, studentka VŠ, Havlíčkův Brod

2126. Danuše Kočová, důchodce, Pardubice

2127. Alžběta Soukupová, studentka, Brno

2128. Hana Šandová, laborantka, Kladno

2129. Jaromír Kočí, důchodce, Pardubice

2130. ing. Jiří Kaláček, Konstruktér, Nový Jičín

2131. Dana Petrova, v domácnosti, Pardubice

2132. Ing. Kateřina Matulová, mateřská dovolená, Černošice

2133. Mgr. Milan Geršl Ph.D., Výzkumný pracovník, Brno

2134. Tomáš Levora, IT specialista, Brno

2135. Jaroslava Blahová, OSVČ, Bílovec

2136. Martin Schlosser, podnikatel, Herálec

2137. Martin Kuna, programátor, Mukařov - Srbín

2138. Jiřina Nová, admiinistrativa, Most

2139. JUDr.Zdeněk Jobánek, právník, Drásov

2140. Ing.Martin Skála, stavební technik, Praha

2141. Emilie Aberlová, úřednice, Praha

2142. Vladimír Henzl, MUDr, důchodce, Praha

2143. Vratislav Kříž, IT, Praha

2144. Pavel Řezníček, logistik, Dolní Dubňany

2145. Veronika Schejbalová, informatik, Olomouc

2146. Roman Kowalski, dispečer, Praha

2147. Václav Chmelík, důchodce a podnikatel, Bášť

2148. Lída Šeremetová, OSVČ, Teplice

2149. MgA. Ing. arch. Petr Janda, architekt, Praha

2150. Eva Kreissová, důchodce, Ostrava

2151. Vejr Pavel, důchodce, Praha

2152. Jiří Kreiss, důchodce, Ostrava

2153. Michaela Stejskalová, soukr.podnikatelka, Liberec

2154. Tomáš Láník, holič, Brno

2155. Pavel Kopeček, hydrolog, Klabava

2156. Mgr. Jiří Mareš, překladatel, Praha

2157. Jan Poluda, dělník stavař, Praha

2158. Tomáš Pátek, OSVČ, Mikulášovice

2159. Zdeněk Prachař, technik , Borovany

2160. Jan Ptáček, student, Čáslav

2161. Mgr. Pavel Janda, advokátní koncipient, Louny

2162. Josef Voda, důchodce, Kostelec n.O.

2163. Mgr. Jaromír Hamala, OSVČ, Bořetice

2164. Miloslav Lisner, student VŠ, Rakovník

2165. Lucie Schovancová, Studentka, Křenovice

2166. Gustav Novotný, student, Brno

2167. Hana Karasová, podnikatelka, Praha 10

2168. Iveta Hanuljaková, student, Brno

2169. Vladimír Kuba, Konstruktér, Brno

2170. Ing. Petr Kočka, GIS, DTP, IT; t.č. bez práce, Srbská Kamenice

2171. Stanislav Voral, jednatel společnosti, Skuteč

2172. Eva Válková, zdravotní sestra, nymburk

2173. Hana Dolíhalová, Důchdce, Brno

2174. Marta Obšilová, fyzioterapeut, Lipová - lázně

2175. Pavel Novák, pedagog, Vysoké Mýto

2176. Ladislava Kowalski, v domácnosti, Dolní Břežany

2177. Josef Hicl, OSVČ, Velké Pavlovice

2178. JUDr. Karel Mikulášek, advokát, Brno

2179. Ludmila Nohejlová, důchodkyně, Plzeň

2180. RNDr. Radim Špaček, OSVČ, Praha

2181. Ing. Jan Roškot, projektant, Neuměřice

2182. Ing. Ladislav Vosáhlo, důchodce, Karlovy Vary

2183. Marie Hamalová, ředitelka ZŠ a MŠ, Bořetice

2184. Tomáš Dryák, student, Praha

2185. Lubomir Kotek, Fotograf, Dolni Brezany

2186. Miloš kubelka, OSVČ , OPATOVEC

2187. MUDr Miloš Michálek, důchodce, Havířov

2188. Ing. Věra Šestáková, MSc., asistentka, Praha

2189. Miroslav Kašpar, Zemědělec, jihlava-Bezděkov

2190. JUDr. Petr Hampel, soudce, Ostrava

2191. Mgr. Kateřina Váňová, právník, Praha

2192. Ivo Foltýn, ekonom, Praha

2193. Jiří Němec, projektant, Ostrava

2194. Dušan Kulka, konzultant, Semín

2195. Jaromír Kolouch, důchodce, bývalý VŠ učitel, Brno

2196. Miroslav Křivánek, Procesní analytik, Louny

2197. Jan Nohejl, důchodce, Plzeň

2198. Mach Jiří, učitel, Malé Svatoňovice

2199. I. Čermáková, OSVČ, Brno

2200. František Válek, živnostník, Praha

2201. Blanka Menzelová, manažerka kvality, Praha

2202. Hana Nesrstová, důchodkyně, Olomouc

2203. Petr Loupanec, administrativní pracovník, Kroměříž

2204. Michal Kašpárek, advokát, Praha

2205. Jana Vejsadová, manažer projektů, Havlíčkův Brod

2206. Ing. Dana Krupková , projektantka, Praha

2207. Petr Marek, student, marketing, Praha

2208. Radka Zdrůbková, v domácnosti, Praha 10,Hostivař

2209. Ing. Malý Karel, projektant, Brno

2210. Ing. Stanislav Zdrůbek, chemik, Praha 10,Hostivař

2211. Martin Svitavský, zedník, Praha

2212. Vladimír Bastl, důchod, České Budějovice

2213. Vít Navrátil, tiskař, Ostrava

2214. Ing. Petr Lukáš, projektant, Kladno

2215. Vladimíra Bondy, podnikatelka, Ostrava

2216. Alexej Polanský, důchodce, Praha 11

2217. Petr Koritar, Podnikatel, Zlaté Hory

2218. Ing. Boris Navrátil, technický ředitel, Ostrava

2219. Ondřej Paulát, technik, České Budějovice

2220. Tomas Dostal, marketing analyst, Praha

2221. Šárka Petrová, výzkumný pracovník, Praha

2222. Bc. Horenská, zdravotní sestra, Uherské Hradiště

2223. Pavel Kraus, řidič, Olomouc

2224. Petr Ján, technik, Prostějov

2225. Marek Horenský, programátor, Pašovice

2226. Přemysl Hrůza, projektový manažer, Pyšely

2227. Antonín Helan, mistr údržby, Brno

2228. Pavel Sytař, IT specialista, Praha

2229. Mgr. Tomáš Havetta, IT, Brno

2230. JUDr.Skotnica Jaroslav, právník, Ostrava

2231. Přemysl Semorád, IT technik, Praha

2232. Ing. Petr Lidinský, IT analytik, Beroun

2233. Ing. Otto Kotýnek, důchodce, Praha

2234. Libuše Nováková, OSVČ, Praha

2235. ing. Zdeněk Pospíchal, technik, Zlín

2236. Ivana Průchová, mediální poradce, Praha

2237. MVDr. Aleš Bílek, manažer, Praha

2238. Jiří Chudoba, osvč, Strakonice

2239. Magda Ženíšková, Důchodce, Plzen

2240. David Šmída, OSVČ, Brno

2241. Jitka Heřmánková, důchodkyně, Říčany

2242. Jiří Mikeš, student, .

2243. František Ženíšek, Důchodce, Plzen

2244. Magdalena Staňková, studentka, Brno

2245. Milena Odvárková, důchodkyně, Žďár nad Sázavou

2246. Mgr. Pavel Hanák, jednatel reklamní společnosti, Brno

2247. Petr Kolek, seřizovač, Mladá Boleslav

2248. Olga Růžičková, studentka, Praha

2249. Bc. Jiří Fiala, IT, Brno

2250. Ing. Petr Malík, manager, Neratovice

2251. Oldřich Tichý, novinář, Zákolany

2252. David Marek, Student, Zlín

2253. Ing. Pavel Doško, IT manager, Olomouc

2254. Šnajdrová Barbora, překladatelka, Liberec

2255. Vladimír Lahoda, důchodce, Hradec Králové

2256. Aleš Toman, OSVČ, Chotěboř

2257. Lukáš Bocek, Zkušební Technik, Ostrava

2258. Naďa Petráňová, konstruktérka, Praha

2259. Petr Slípka, dělník, Česka Lípa

2260. Frula Martin, technik, Třebíč

2261. Pavel Jančík, OSVČ, Jablonec nad Nisou

2262. Jan Kučera, fotograf, Klášterec nad Ohří

2263. Lenka Hluší, projektant, Praha

2264. Anna Neuvirtová, Důchodkyně, Karlovy Vary

2265. Olga Merunková, logistika, Praha

2266. Pavel Buchta, účetní v soukromém sektoru, Praha

2267. Pavel Kutina, IT, Praha

2268. Jan Konopáč, důchodce, Dobříš

2269. Miloš Náděje, obchodník, Praha

2270. Ondřej Ježek, editor, Hradec Králové

2271. Ing. Petr Ullrich, manažer, Praha

2272. Frantiošek Rezek, podnikatel důchodce, Světlá nad Sázavou

2273. Ing. Jiří Janda, chemik, Č.Budějovice

2274. Miloslav Hledík, programátor, Velké Meziříčí

2275. Tomáš Racek, OSVČ, Praha

2276. Zdeněk Horák, důchodce, České Velenice

2277. Miloslava Konopáčová, důchodkyně, Dobříš

2278. Václav Klouda, podnikatel, Smržovka

2279. Evžen Šubrt, analytik, Praha

2280. Václava Ferklová, OSVČ, Vysoké Mýto

2281. Marcel Černý, údržbář, Praha

2282. Daniel Rabas, OSVČ, Praha

2283. Miroslava Lišková, důchodce, Brno

2284. Ing.Josef Liškoa, OSVČ, Brno

2285. Mgr. Marcela Lexová, asistentka výzkumu a vývoje, Brno

2286. PhDr. Ivana Křenová, režisérka, Praha

2287. Pavel Husarik, konzultant, Ostrava

2288. Křetínský Miroslav, technik, Brno

2289. Jiří Jarolímek, Prodejce, Teplice

2290. Michal Hejný, hlavní účetní, Praha

2291. Vít Štěpánek, publicista, Praha 5

2292. Ing. Adam Vlček, KM{RA, Praha

2293. Ing. Antonín Kolář, OSVČ, Brno

2294. Bc. Markéta Hauserová, student, Brno

2295. Vladimír Balšánek, důchodce, Litoměřice

2296. Petra Renthova, nakupci, Lety

2297. Ing.Stanislav Kubík, OSVČ, důchodce, Brno

2298. Robert Gescheidt, uchazeč o zaměstnání, Brno

2299. Zdenka Malíková, ekonom, Neratovice

2300. Emilie Bolcková, podnikatelka, Ostrava

2301. Markéta Dlouhá, Operation Manager, Praha

2302. Michal Harangozo, Marketing & PR, Brandys nad Labem

2303. Andrej Suchánek, student, Plzeň

2304. Tomáš Gola, OSVČ, Praha

2305. Pavel Nápravník, řidič autobusu, Náchod

2306. Mgr. Zdeňka Firstová, knihovnice, Plzeň

2307. Jaroslav Povolný, IT, Praha

2308. Hana Weingartova, duchodkyne, Koprivnice

2309. Jaroslav Jirák, programátor, Klecany

2310. Miroslav Weingart, duchodce, Koprivnice

2311. Jiří Jerie, projektant, Kadaň

2312. Petra Lukešová, manažerka, Praha

2313. Lukáš Černý, kuchař, Praha

2314. Linda Dlouhá, Account Manager, Praha

2315. Michal Kelíšek, rubač, Vyškovec

2316. Dita Jiráková, OSVČ, Klecany

2317. Mgr. Miloš Kubíček, úředník, Ústí nad Orlicí

2318. Tomáš Hrkalík, student, webdesignér, Uherské Hradiště

2319. Radek Nedbal, student, Veselí nad Moravou

2320. Markéta Křivánková, ekonomka, Praha

2321. Ilona Kolářová, redaktorka, Praha

2322. Karel Hrkalík, manažer, Uherské Hradiště

2323. Václav Vích, student, Louny

2324. Jiří Závladský, důchodce, Snšžné

2325. Lukáš Chrobák, Servisní technik, Horní Suchá

2326. Petr Horký, řidič, Dříteň

2327. Dagmar Nováková, invalidní důchodce, Malšice

2328. Milan Silha, podnikatel, Praha

2329. Aleš Horák, programátor, Olomouc

2330. Ladislav Švec, občan, Brno

2331. Doutnáč Tomáš, jednatel, Ústí nad Orlicí

2332. Nováková Hana, v domácnosti, Prostějov

2333. Petr Kukan, Kameník, Ustí nad Orlicí

2334. Irena Pyszko, sociální pracovník, Návsí

2335. Michal Relich, IT Specialista, Brno

2336. Radek Dvořák, zámečník, Praha

2337. Radim Remiáš, student, Havířov

2338. Pravoslav Kmenta, Zivnostnik, Bzenec

2339. Jana Chmelová, v domácnosti, Praha

2340. Veronika Przybylová, softwarová analytička, Havířov

2341. Ondřej Typolt, manažer, Praha

2342. Jana Žáková, podnikatel , Praha

2343. Anna Orságová, student, Uherský Brod

2344. Miroslav Žáček, důchodce, Řevnice

2345. V.Válek, důchodce, Bruntál

2346. Forman Lukáš, důchodce, Havířov

2347. Vlastimil Jašek, ddůchodce, Olomouc

2348. Libuše Kvítková, servírka, Ustí nad Orlicí

2349. Jaroslav Tomas, operator, Dvur Kralove n L

2350. Matilda Jašková, důchodkyně, Olomouc

2351. Božena Částková, důchodce, Brno

2352. Stanislav Nečesal, student, Plzeň

2353. Ing. Petr Čadek, státní zaměstnanec, Ústí nad Labem

2354. Alena Kotrbová, OSVČ, Praha

2355. Ing. Pavel Voříšek, projektant, Pardubice

2356. Eva Mičanová, důchodce, Ostrava

2357. Vladimír Remiáš, zámečník, Havířov

2358. Anna Hradilová, důchodce, Přerov

2359. Mgr. Libor Nakielný, podnikatel, Lipník nad Bečvou

2360. Jiří Mičan, důchodce, Ostrava

2361. Martina Petíková, účetní, Pardubice

2362. Lenka Mičulková, pečovatelka, Ostrava

2363. Barbora Kleinová, studentka, Ostrava

2364. ing. Radoslav Petík, manažer, Pardubice

2365. Daniela Remiášová, referentka, Havířov

2366. Ing.Otomar Kříž CSc., vědecký pracovník AV ČR, Praha

2367. Helena, referent, Praha

2368. Tomáš Vlček, podnikatel, Rtyně v podkrkonoší

2369. Miroslav Jelínek, prodejce, Říčany

2370. Jana Čapková, důchodkyně, Parduice

2371. Ivana Kleinová, asistentka, Ostrava

2372. Jan Švihálek, Projektant, Brno

2373. Jaroslava Červenková, účetní, Praha 9

2374. Jan Drdel, důchodce, Praha

2375. Ing. Josef Košťál, OSVČ-ovocnář, Hradec Králové

2376. Jana Kratochvílová, důchodkyně, děčín

2377. Martin Klein, barman, Ostrava

2378. Pavel Bělský, technik, Praha

2379. Saša Stelšovská, sekretářka, Praha

2380. Radek Pospíšil, jednatel, Teplice

2381. Jiří Večeřa, OSVČ, Slušovice

2382. Monika Formánková, ., Praha

2383. Petr Kačer, důchodce, Mukařov

2384. Magda Malá, úřednice, Hradec Králové

2385. Antonín Kratochvíl, důchodce, Děčín

2386. Gottwaldová Vladimíra, projektant, Hodonín

2387. Jelínková, podnikatelka, teplice

2388. Pavel Tóth, soukromý podnikatel, Hořice

2389. jitka kolečková, asistentka vychovatele, valašské meziříčí

2390. jirotkan milan, duchodce, Klatovy

2391. NAGY JAN, PODNIKATEL, BRNO

2392. Hana Benčíková, OSVČ, Hradec Králové

2393. Rickerová Hana, účetní, Teplice

2394. Ing. Dušan Marek, ekonom, Dohalice

2395. Ing. Josef Šereda, důchodce, Pelhřimov

2396. Vlasta Plíšková, důchodkyně, Děčín

2397. Pavlína Smolová, asistentka, Praha

2398. Alexandra Kovářová, biolog, Praha

2399. Vomáčková Blanka, ekonom, Praha 4

2400. David Palička, OSVČ, Třebíč

2401. Karel Šanda, Operátor CNC, Kdyně

2402. Jozef Pačkovský, mistr, Ostrava

2403. Petra Miklovičová, bankéř, Praha

2404. Ludvík Válek, policista, Hlučín

2405. Helena Jahodová, důchodkyně, česká Kamenice

2406. Ing.Michal Frolík, fin.ředitel, Praha

2407. Zuzana Nová, laborantka, Neratovice

2408. Ing.Pavel Benčík, technik, Hradec Králové

2409. Neumannová, koordinátor EDI, Praha

2410. Ing. Robert Jarý, plánovač, Brno

2411. Gabrirela Černocká, asistentka v soukr. firmě, Praha

2412. Kalvodová Renata, Kosmetička, Pardubice

2413. Vladimír Novák, důchodce, Volyně

2414. Jiří Niederle, školník, Praha 6

2415. Svoboda Miroslav, důchodce, Brno

2416. Marek Salay, Osvč, Brno

2417. Bohumír Hradil, důchodce, Přerov

2418. Jiří Jirka, osvč, plzeň

2419. David Jetelina, student, Praha

2420. Vendula Havlíčková, ČEZ, Děčín

2421. Kristýna Hájková, Kosmetička, Pardubice

2422. Emilie Nováková, důchodce, Volyně

2423. Ivana Goldšmídová, důchodkyně, Beroun

2424. Mirka Baštová, os. asistent, Plzeň

2425. Narie Kutílková, důchodkyně, Nové Dvory,

2426. I. Mazáčová, účetní, Duchcov

2427. JUDr. Hana Lojkásková, soudce, Praha

2428. Miroslava Matonohová, státní ůředník, Přerov

2429. Jaroslav Skalička, OSVČ, Obědkovice

2430. Jaroslav Skalák, servisní technik, Strakonice

2431. Josef Zettl, TO2, Praha

2432. Mgr. Jan Klozar, OSVČ, Praha

2433. Zubíčková Jarmila, státní úředník, Kroměříž

2434. Pavel Gabriel, důchodce, Vranov nad Dyjí

2435. ONDREJ MORCINEK, VEDOUCI PRODEJE, HAVIROV

2436. Bronislav Haltof, manažer, Třinec

2437. Procházka Jiří, zaměstnanec České pošty, Brno

2438. Jitka Rybaříková, Česká pošta s.p., Přerov

2439. Ing. Radka Chlubnová, na mateřské dovolené, Praha

2440. Emil Věříš, důchodce, Jičín

2441. Radka Beránková, referent specialista, Pardubice

2442. HANA MRKVICOVA, DUCHODCE, SEDLNICE

2443. Aleš Tluka, podnikatel, Praha

2444. mila rozhoňová, starobní důchodce, Blatná

2445. Zajiček Robert, zámečník, sokolov

2446. Hana Trnková, důchodce, Pardubice

2447. jaroslav vinklarek, osvč, veselí nad moravou

2448. Taťána Kolářová, spolupracující osoba, Jilemnice

2449. David Malina, řidič, Chodov

2450. Zdeněk Zicha, Podnikatel, Praha

2451. Ivana Svobodová, ekonom, Ostrava

2452. Vladimír Novák, technik, Praha

2453. Marie Kurfürstová, důchodce, Lobodice

2454. D.Gafová, účetní, Opava

2455. Roman Václavek, technik, Valašské Meziříčí

2456. Hana Vrbská, nezaměstnaná, Plzeň

2457. Lukáš Novák, Policie České republiky, Třebíč

2458. jan rozhoň, starobní důchodce, blatná

2459. Kučerova Gabriela, asistentka, Praha

2460. Jiří Skořepa, bankéř, Jablonec nad NIsou

2461. Přemysl Damec, mechanik , Ostrava

2462. Bedřich Kurfürst, důchodce, Lobodice

2463. Bulka Antonín, hudební režísér, Plzeň

2464. Tomáš Opatřil, Personalista, Brno

2465. Iveta Šťastníková, OSVČ, Vítkov

2466. Jana Smetáková, zdravotní sestra, Rokycany

2467. Milan Krátký, technik, České Budějovice

2468. Karel Kučera, zaměstnanec, Rychnov n.Kn.

2469. Lenka Herková, Obchodní zástupce, Hodonín

2470. Libor Havlena, kominík, Rudoltice

2471. Olga Šteinerová, zdravotně sociální pracovnice, Třebestovice

2472. radek mikel, dělník, uherský brod

2473. Šourek Pavel, obchodní referent, Liberec

2474. Alexandr Mironov, student, Štramberk

2475. David Beránek, OSVČ, Havl. Brod

2476. Vladimir Kisewettet, důchodce, Ostopovice

2477. Martin Vadas, pacient, Praha

2478. Vaněčková Růžena, důchodce, Praha

2479. Tomáš Křupala, podnikatel, Náchod

2480. Věra Nová, podnikatel, Benešov

2481. Ladislav Mazánek, důchodce, Hradec Králové

2482. Marcela Šuranová, OSVČ, -

2483. Dopitová Martina, call asistent, Hradec Králové

2484. Jiří Kunc , Dělník, česká lípa

2485. Blanka Piewaková, důchodkyně, Nový Hrádek

2486. Stanislav Obešlo, důchodce, Svratka

2487. Marie Štěpánová, genealog, Letohrad

2488. Janková Petra, návrhy vestavěných skříní, Brno

2489. Vlasta Mazánková, důchodkyně, Hradec Králové

2490. Lubomír Dvořák, údržbář, Česká Třebová

2491. Volhejnová J., účetní, V.Poříčí

2492. Lenka Skřivanová, hospodářka ZŠ, Praha

2493. Lenka Polinkova, nakupci, Brno

2494. Dagmar Řeháková, učitelka, Praha

2495. cap patrick, podnikatel, Lausanne Suisse

2496. václav zavoral, živnostník, krupka

2497. ŠIMEK JIŘÍ, OSVČ, BRNO

2498. Jiří Suchý, obchodník, Klášterec nad Ohří

2499. Mgr. Alena Langová, právník, Odolena Voda

2500. Katarína Zamazalová, všeobecná sestra, Karviná

2501. Jan Malý, dozorce, Pardubice

2502. Jana Ehrenhaftová, inv.důchodce, Říčany u Prahy

2503. Karel Šnajdr, nezaměstnaný, České Budějovice

2504. Antonín Vít, stavbyvedoucí, Humpolec

2505. Václav Ježek, v důchodu, Králíky

2506. M.Vlková, důchodce, Pečky

2507. Irena Příhodová, podnikatel, České Budějovice

2508. marek gregovsky, ridic-zachranar, rymarov

2509. miedler miroslav, osvětlovač, praha

2510. Milan Ožana, důchodce, Stod

2511. Mgr Jaroslava Humpolcová, konzultant, Praha

2512. Jiří Krýsl, podnikatel, Plzeň

2513. Škop Jiří, skladník, Kosmonosy

2514. Marcela Nekolová, důchodkyně, Brno

2515. Alena Bártová, péče o dceru, Kameničky

2516. Andrea Kobrlová, student, Vrchlabí

2517. Jana Meravá , vodohospodář, Hradec Králové

2518. O. Vlk, důchodce, Pečky

2519. Ing. Miroslav Říha, důchodce, Hostivice

2520. Josef Pohanka, důchodce, Olomouc

2521. Švejdová Jana, důchodce, Cvikov

2522. Jan Navrátil, Důchodce, Bystřice pod Hostýnem

2523. Radim Vaculík, manager, Uherské Hradiště

2524. Lenka Hrebíková, cukrářka , Choceň

2525. Vladimír Pisk, Technik, Třebíč

2526. Vladimír Dostálek, důchodce, Hradec Králové

2527. F.Novák, Důchodce, Praha

2528. Denisa Šturcová, finanční sektor, nymburk

2529. PetrZbirovský, finanční analytik, Praha

2530. Simona Machová, technik, Liberec

2531. Jaroslava Laštovková, Průvodčí , Choceň

2532. Tomáš Hanzlík, Ředitel společnosti, Praha

2533. Hana Havlová, inv důchodce, Praha

2534. Jiří Wojnar, elektromontér, Opava

2535. Michal Huml, IT, Praha

2536. Řeřicha Josef, v důchodu, Praha 8

2537. Petr Zach, podnikatel, Praha

2538. Jiří Blažek, důchodce, Plzeň

2539. Jitka Spěváčková, OSVČ, Praha

2540. Václav Macek, dělník, Praha 2

2541. Vladislav Rozman, důchodce, Praha

2542. Tomáš Petera, IT soukromník, Přerov nad Labem

2543. Dáša Binarová, operátor logistiky, Opava

2544. Ing. Tomanová Radka, učitelka, Velké Meziříčí

2545. Radmila Lišková, odbyt. manažer, Jablonec nad Nisou

2546. František Roznos, energetik, ŽABČICE

2547. Faltejsková Mária, důchodce, Praha

2548. Hedvika Hrubá, účetní, Ondřejov

2549. Vaňková, technik, Brno

2550. Věra Bělohlávková, konzultant, Olomouc

2551. Ing.Ladislav ANDRLE, inv.důch., Lipník nad Bečvou

2552. Bohuslav Psotka, OSVČ, Krnov

2553. Marie Bezděková, zdravotní sestra, Olomouc

2554. Miroslav Hruska, spravce IT, Nove Mesto nad Metuji

2555. Jarmila Urbanová, nezaměstnaná, Doksy

2556. Petr Švejda, důchodce, Cvikov

2557. Jaroslav Knor, OSVČ, Liberec

2558. Libor Hrubý, student, Ondřejov

2559. Iveta Kollertová, inv.důchodkyně, Litvínov

2560. lišková jana, zdravotní sestra, praha

2561. Milan Petr, MBA, Managing Director, Děčín

2562. Kateřina Boušová, knihovnice, Praha

2563. Jana Burešová, úřednice, Trutnov

2564. Ing.Pavel Stránský, technik, Praha

2565. Květa Vastlová, důchodkyně, Děčín

2566. Kateřina, administrativa, Plzeň

2567. Josef Mitáček, OSVČ, Rýmařov

2568. Ing. Miŕoslav Horák, ekonom, Kroměříž

2569. Alena Valešová, důchodce, Klášterec nad Orlicí

2570. Richard Žáček, Právník, Pohořelice

2571. Jiří Janča, OSVČ, Tachov

2572. jaroslav Hnitka, důchodce, Aš

2573. Ing. Milan Říkovský, ekonom, Roztoky

2574. Mgr. Jaroslav Hrubý, učitel, Opočno

2575. Libor Rajský, manažer, Žďár nad Sázavou

2576. Karla Mitáčková, duchodce, Rýmařov

2577. Milena Konečná, důchodce, Praha

2578. Dalibor Hrádek, reality, Praha

2579. Šárka Šimpachová, MD, Praha

2580. H.Dvořáková, důchodkyně, Liberec

2581. RNDr. Filip Krolupper Ph.D., programátor, Praha

2582. Hana Váchová, účetní, Hořice

2583. Burianová Jana, Učitelka mš, Praha

2584. Milena Vraná, státní zaměstnanec , Praha

2585. Marcela Fialová, osvč, Poděbrady

2586. Mgr. Barbora Zindrová, učitelka SŠ, Karlovy Vary

2587. Jiřina Kučabová, důchodkyně, Kadaň

2588. Jan Kadlec, autoškola, Třešť

2589. Lukas Bulin, Creative director, Praha

2590. Čapla Daniel, obchodní manažer, Volduchy

2591. Simona Pánková, servírka, Trutnov

2592. Jiřina Skořepová, školitelka, Pardubice

2593. Hana Středová, úřednice, Trutnov

2594. eduard netušil, živnostník, nymburk

2595. Adéla Jindrová, Zdravotní sestra, Havlíčkův Brod

2596. Petrová Helena, účetní, Jestřebí

2597. Mgr. Věra Vlčková, historička a publicistka, Náchod

2598. Renata Jetmarová, podnikatelka, Pardubice

2599. Zdeněk Breburda, konzultant, Benešov

2600. Václav Štěpař, učitel, Polička

2601. Miroslav Zeman, Chemik, Litvínov

2602. Daniela Pavlickova, OSVC, Praha

2603. Dvořáková Eliška, zdravotní sestra, Znojmo

2604. Jarmila Marešová, sociální pracovnice, Praha

2605. Ing. Daniel Čillík, manažer, Praha

2606. Ing. Václav Martinovský, důchodce, Plzeň

2607. Pavel Kotik, OSVC, Hlasna Treban

2608. Miloš Blabolil, podnikatel, Praha

2609. Škopová, realitní makléř, Kosmonosy

2610. Hanáková, porodní asistentka, zlín

2611. Zdeněk Nykl, řidič, Kolín

2612. Jan Fidler, obchodní ředitel, Praha

2613. Miroslav Hanák, dělník, Frýdek Místzek

2614. Eva Kulíčková, zdravotní sestra, Praha

2615. Daniel Slíva, Elektrikář, Orlová

2616. Yvona Morávková, účetní, Žamberk

2617. Ing.Milan Šamánek, projektant OSVČ, Brno

2618. Klára Hanzlová, administrátor, Praha

2619. Ivan Tomášek, finanční poradce, Planá

2620. Dana Friedlová, AŽD Praha s.r.o., Praha

2621. Botek Ludvík, technolog, Holešov

2622. Jan Pavlicek, OSVC, Praha

2623. Kuderna Jiří, geodet, Praha

2624. J.Šťastný, technik, Nymburk

2625. Radek Kozina, OSVČ, Uherské Hradiště

2626. Mgr. Lenka Havrlandová, HR expert, Praha

2627. Anna Bendová, zástupce vedoucího laboratoře, Přeštice

2628. marie jíchová, důchodce, plzen

2629. Eva Hýblová, důchodkyně, Trutnov

2630. Hanka Náglová, OSVČ, Červený Kostelec

2631. Jiří Janda, technik, Jablonec nad Nisou

2632. Michaela Bendová, zdravotní asistent, Plzeň

2633. Ludmila Kobosilová, ekonomka, Brno

2634. Jitka Kadaníková,ing., důchodkyně, Hradec Králové

2635. Ivan Matějka, důchodce, Most

2636. Jan Vítek, operátor, Praha

2637. Radek Kolmačka, jednatel, Mikulov

2638. IVA OBYTOVÁ, ÚŘEDNICE, NÁCHOD

2639. Zdenka Pomianovská, důchodce, Havířov

2640. Eva Pokorná, podnikatelka, Planá

2641. Helena Blažková, důchodkyně, Plzeň

2642. Marie Kračmarová, důchodkyně, Rouchovany

2643. Pavel Štefko, OSVČ, Dašice

2644. Michael Voříšek, logistik, Roudnice

2645. Václav Horský, ředitel společnosti, Havířov

2646. Josef Rejzek, konzultant, Chomutov

2647. Alena Hamplová, inv.důchodce, Horní Jelení

2648. Marie Kalova, laborantka, Praha

2649. Mirka Jelínková, Vedoucí VŠ koleje, Praha

2650. Olga Zvoníčková, inv. důchodce, klatovy

2651. Mgr. Pavel Kučera, pedagog, Hradec Králové

2652. Karel Dolejš, invalidní důchodce, Zabrušany - Všechlapy

2653. Pavla Benešová, ekonom, Kuřim

2654. Jolana Matějková, OSVČ, Světlá nad Sázavou

2655. Miroslav Bezděk, důchodce, Brno

2656. Jenda Křivánek, programátor, Praha

2657. Milena Kovaříková, důchodce, Příbram

2658. Jiří Fridrich, IT administrator, Praha

2659. Tomas Fojtik, kreativa, Praha

2660. Věra Hruboňová, prodavačka, Ostrava

2661. Karpáč Ladislav, Dělník, Vratimov

2662. Ing. Jan Valdauf, Ekonom, Praha 1

2663. Miroslava Vítková, účetní, Praha

2664. Jarmila Šocová, účetní, Hranice

2665. Jan Gavor, databázový administrátor, Těrlicko

2666. ing.Zvoníček, důchodce a podnikatel, Klatovy

2667. Simona Eliášová, koordinátorka, Praha

2668. Jindřiška Navrátilová, malířka porcelánu, Klášterec nad Ohří

2669. Bureš Aleš, řidič, Olomouc

2670. Pavel Kratochvíl, manažer, Zlatá

2671. Antonin Brustik, OSVC, Chodov

2672. Blanka Marková, daňový poradce, Sokolov

2673. Vladimíra Kaiserová, admin.prac., Brno

2674. Lenka Doukupová, školství, Varnsdorf

2675. Věra Doležalová, účetní, Žďár nad Sázavou

2676. Jiří Urban, Důchodce, Žatec

2677. Dostálová M. , důchodce, Studénka

2678. František Študent, OSVČ, Olomouc

2679. Pavlína Beránková, úřednice, Kadaň

2680. Dasa Dolezalova, duchodkyne, Praha

2681. Karla Robenková, důchodce, Havířov

2682. Milam Kynkor, důchodce, Hradec Králové

2683. Marie Brychtová, penzistka, Praha 15

2684. Antonin Hladik, financni controller, Neratovice

2685. Eva Lenčéšová, účetní, Fakultní nemocnice, Olomouc

2686. František Zelený, Důcodce, Praha 4

2687. Kamila Jirásková, AP, Kladno

2688. Jaroslav Kubeš, řidič, Přeštice

2689. Roman Kaiser, OSVČ, Brno

2690. Jiří Dostál, účetní, Pardubice

2691. Ing. Jan Pešek, Nákupčí, Ústí nad Labem

2692. Vladimír Macháček, důchodce, Praha

2693. Petra Horáčková, servírka, Praha

2694. Čechová Zdena, důchodce, Valašské Meziříčí

2695. Hana Bezděková, recepční, Brno

2696. Ing. Hana Kunčáková, OSVČ, Rybníky

2697. Petr Štrof, důchodce, Brno

2698. Ing. Lucie Hubaczová, student, Brno

2699. Jan Prček , Řidič , Nymburk

2700. Petr Kalina, manager, Praha

2701. Václav Kostka, dělník, Kaplice

2702. Nina Kotrčová, Bankovní úřednice, Ústí nad Labem

2703. Jana Novotná, asistentka, Praha

2704. Míla Dvořáček, podnikatel, Vrané nad Vltavou

2705. Josef Volák, důchodce, Rájec-Jestřebí

2706. Helena Zemanová, Důchodkyně, Praha 4

2707. Petra Sychrová, OSVĆ, Žacléř

2708. Pavel Čermák, číšník, Brno

2709. Jana Doležalová, lékařka, Praha

2710. Jaroslav Horák, personalista, Přelouč

2711. Jaroslava Hromadová, překladatelka, redaktorka, Praha

2712. Mária Hejcmanová, ekonom, Praha

2713. Jana Schwarz, úřednice, Šumperk

2714. Bihuslav Havel, podnikatel, Praha

2715. Roman Blahout, Stavbyvedoucí, Praha

2716. Jan Štok, dělník, Jihlava

2717. Karel Šašek, důchodce, Louny

2718. Jana Vernerová, účetní, Hradec Králové

2719. Radka Motlova, student, Rumburk

2720. Stanislav Novák, důchodce, Rychnov nad Kněžnou

2721. vanda moravová, péče o blízkou osobu, písek

2722. Horáčková Hana , důchodce, Praha

2723. Marian Kubista, ID, Ostrava

2724. Mgr. Markéta Mikuličová, reklamační oddělení, Břeclav

2725. Martin Kozák, IT, Praha

2726. Černý Pavel, ČD, Havlíčkův Brod

2727. Borároš Jiří, OSVČ, Chodov

2728. Martin Kotvas, zedník, Nový Bor

2729. Jaroslav Žiga, kuchař, opava

2730. VERA BORONOVA, HOME CARE, LYONS IL USA

2731. Zbyněk Fux, živnostník, Louny

2732. Jarmila Hájková , překladatelka, Praha

2733. Marie Kračmarová, důchodkyně, Rouchovany

2734. Ing. Jaroslav Skopec, svob. povolání, Ratboř

2735. Lenka Kopecká, manager, Praha

2736. Silvie Kochlíková, důchodce, Praha

2737. Vladimír Nedbal, Kuchař, Praha

2738. pavel jonáš, technik ndt, chrudim

2739. Ivana Čeňková, manager, Praha

2740. Václav Daniel , podnikatel, Otrokovice

2741. Markéta Krejčí , OSVČ, Praha

2742. Václav Horký, řidič, Ivančice

2743. Pavel Vlasák, montážní dělník, Vracov

2744. Michaela Bednářová, rodičovská dovolená, Svitavy

2745. Jana Hayná, zdravotní sestra , Brno

2746. Bedřich Sýs, důchodce, Dvůr Králové nad Labem

2747. Ladislav Kuchař, důchodce, Plzeň

2748. Zdenka Jonáková, účetní, Praha

2749. Martina Dyrčíková, sekretářka, Třinec

2750. Irena Rejlová, důchodkyně, Trutnov

2751. Ivana Fialová, prodavačka, České Budějovice

2752. MUDr, Zuzana Kalivodová, lékařka, Brno

2753. Luděk Klápa, podnikatel, Benešov

2754. Nápravníková Pavla, OSVČ, Jablonec nad Nisou

2755. Alena Kopecká, úřednice, ,

2756. JUDr. Miloš Holub, Ph.D., advokát, Praha

2757. stárková, důchodkyně, praha

2758. Martin Hlava, manažer obchodu, Most

2759. kubik jiri, delnik, hodonin

2760. Bořivoj Dostál, nezaměstnaný, Pardubice

2761. Jiří Šálek, Důchodce, Miroslav

2762. F.Prachař, důchdce, Troskotovice

2763. Vladimír Kojecký, obchodní ředitel, Přerov

2764. jitka stachowská, osvč, sokolov

2765. Věra Motlova, sanitárka, Rumburk

2766. Milan Mareš, Důchodce, Nalžovské hory

2767. Karel Polák, podnikatel, Hrádek

2768. Jindra Březinová , účetní, Praha

2769. Renata Mkšíková, grafik, Boršice u Blatnice

2770. ing.Jiří Jůna, účetní, Pelhřimov

2771. Lubomír Zbořil, duchodce , Orlova

2772. Marcela Čadová, účetní, Praha

2773. Ing.Skalský Luděk, podnikatel, Liberec

2774. Kateřina Čepelková, OSVČ, Praha

2775. Veronika Barešová, obchodní zástupce, Česká Lípa

2776. Jaroslava Půrová, důchodce, Havířov

2777. František Klimovič,Ing, finanční poradce, Břeclav

2778. Vojtěch Vávra, OSVČ, Dolní Heřmanice

2779. Ing.AntonínJílek, důchodce, Brno

2780. Hana Klimovičová, PhDr., psycholožka, Břeclav

2781. Pavel Žemba, OSVČ, Ostrava

2782. Karel Zeman, manažer, Chomutov

2783. Zdeněk Ouský, podnikatel, Uherské Hradiště

2784. Lubomír Vavrečka, zubní laborant, Smržovka

2785. JitkaHrebikova, zdravotnik, Praha

2786. Ma. Arch . Josef Novotný, architekt, praha

2787. Martina Klimovičová, studentka, Břeclav

2788. Vojtěch Horák, důchodce, Kladruby

2789. Vladimír Laibl, důchodce, Teplice

2790. Ladislav Vích, kvalitář, Lázně Bělohrad

2791. Radek Ketner, Chemik, Kolín

2792. Blanka Zaoralová, důchodkyně, Olomouc

2793. Olga Patáková, redaktorka, Praha

2794. Petra Lacušková, studentka, České Budějovice

2795. Jakub Klimovič, student, Břeclav

2796. Vladimír Miler, dělník, Česká Lípa

2797. Romana Kozakova, logistik, Pardubice

2798. Jaroslav Ingr, živnostník, Svatobořice - Mistřín

2799. František Ševčík, truhlář, Slavičín

2800. Roman Kříž, podnikatel, Praha

2801. Taťána Skřivanová, důchodkyně, Praha

2802. Leona Müllerová, OSVČ, Praha

2803. Eduard Kneifl, podnikatel ve stavebnictví, Prachatice

2804. Vaclav Holub, dělník, CHEB

2805. Milena Rosová, důchodce, Praha

2806. Jindřiška Ouřecká, důchodce, Praha 1

2807. Jana Marková, dúchodce, Mělník

2808. Ing. Petr Košacký, důchodce, Jeseník

2809. Jiří Kudrle, technik, Sokolov

2810. Jana Malá, důchodkyně, Zábřeh

2811. Helena Kepertová, důchodkyně, Brno

2812. Daniela Škvírová, nezaměstnaná, Olšany

2813. Olga Pavelková, prodavačka, Brno

2814. Jaroslav Salač, dělník, Nový Bor

2815. Dagmar Svatá, mechanik vak. zařízení, Jilemnice

2816. Jaroslava Padrtová, v důchodu, Brozany nad Ohří

2817. ferdusová Jana, důchodce, Brno

2818. Ludmila Lefnerová, konzultant, Praha

2819. Magda Řehová, expedientka, Kopřivnice

2820. Milan Čížek, důchodce, Praha

2821. JUDr. Eva Hlaváčková, advokát, Praha

2822. Petr Daniš, správce IT, Bučovice

2823. Václav Full, důchodce, Zábřeh

2824. Alena Zahálková, v důchodu, Praha

2825. Daniela Blahová, Testerka softwaru, Praha

2826. Lucie Řehová, nezaměstnaná, Kopřivnice

2827. Tomáš Frýbort, obchodní manažer, Brno

2828. František Čermák, OSVČ, Libchavy

2829. Ing. Martin Štus, projektant, Všestary

2830. Jaroslava Janoutova, duchodce, Svinare

2831. Novotny Milan, Dělník, Zlín

2832. Martin Full, nezaměstnaný, Zábřeh

2833. J.Nosel, důchodce, Znojmo

2834. Milan Braun,, jednatel společnosti RENOKOV PLUS s.r.o, ZNOJMO

2835. Johana Kurpilová, učitelka MŠ, Lhotka

2836. Krchňáková Blanka, designer, Brno

2837. Eliška Fullová, důchodkyně, Zábřeh

2838. Hana Fofová, nezaměstnaná, Štětí

2839. ing.Zdeněk Rosa, důchodce, Praha

2840. Dagmar Řehová, studentka, Kopřivnice

2841. Zdena Balcerová, pracovník PR, Praha

2842. Kateřina Chaloupková, rodičovská dovolená, Praha

2843. Miloslav Řeha, team-leader, Kopřivnice

2844. Veronika Radoňová, vizážistka, Slaný

2845. Dagmar Kroftová, technik, Plzeň

2846. Kozáková Iris, důchodkyně, Brno

2847. Krchňák Aleš, manager, Brno

2848. Skalická Marcela, mechanik, Lanškroun

2849. Petra Čistecká, Obchodník, Praha

2850. Pavlína Suchá, referent CK, Praha

2851. Petr Kaštan, zvareč, Časlav

2852. K.Reicheltová, účetní, Krupka 41741

2853. Ladislav Štěpánek, THP, Týnec nad Sázavou

2854. Eva Čumrdová, důchodce, Praha 4

2855. D.Ungersböcková, účetní, Havířov

2856. Zdeněk Hájek, OSVČ, Rokycany

2857. Libuše Holeňová, důchodkyně, Nový Jičín

2858. Dana Matoušková, účetní, Praha

2859. Ladislav Taišl, OSVČ, Hradec Králové

2860. Jan Majer, důchodce, Brno

2861. Mgr. Michaela Vosecká, lektorka , Praha

2862. Alexandra Laušmanová, office manager, Praha

2863. Aleš Balcárek, Seřizovač, Holešov

2864. Dienstbierová Petra, Oční optik, Kolín

2865. Novák Miloslav, právní asistent, Budišovice

2866. Kaňkovský Jiří, IT, Č.Budějovice

2867. Zdenek Zavadil, inv. důchodce, Kroměříž

2868. Ing. Martin Štus, projektant, Všestary

2869. Karolína Havelková, rodičovská dovolená, Praha

2870. Jaroslava Hájková, OSVČ, Rokycany

2871. Helt Josef, státní zaměstnanec, Roudnice nad Labem

2872. Jitka Ševčíková, v domácnosti, Praha

2873. Michal Hák, OSVČ, Rokytnice nad Jizerou

2874. Jana Pulkrábková, referentka, Hradec Hrálové

2875. Idesova Julie, důchodce, Praha

2876. J. Neumann, SVČ, Praha

2877. Tomáš Kyrián, vedoucí hrázný, Špindlerův Mlýn

2878. Patrik Novák, Student, Kadaň

2879. Ing. Lubomír Martiník, IT, Praha

2880. Jan Novák, logistik, Neratovice

2881. Malá Libuše, OSVČ, Valašské Meziříčí

2882. Kateřina Ševčíková, studentka, Praha

2883. Jan Horáček, důchodce, Turnov

2884. Robert Matouš, technik, České Budějovice

2885. Škrabal Miloš, důchodce, Olešnice

2886. Dalibor Ševčík, podnikatel, Praha

2887. Miloslav Štrynek, důchodce, Nový Bor

2888. Tomáš Strnad, řezník, Praha

2889. Martin Hájek, Podnikatel, Prostějov

2890. Pavel Maršálek, Duchodce, Praha

2891. Jan Oscadal, Zahradnik, Brno

2892. Josef Hab, obchodnik, Praha

2893. Petr Pluháček, horník, Hlučín

2894. Ing. Dana Černochová, důchodkyně, Olomouc

2895. brtník, osvč, jihlava

2896. Jan Kašpar, nezaměstnaný, Kdyně

2897. Jirina Oscadalova, Dorucovatelka, Brno

2898. Martina Fikarová, účetní, Albrechtice v jizerských horách

2899. St. Šílová, důchodkyně, Skuhrov n. B.

2900. Jitka Bartáková, důchodkyně, Židlochovice

2901. Zdeňka Šebestová, učitelka, Chomutov

2902. Ilona Skopcová, OSVČ, Ratboř

2903. Marta Šimánková, inval. důchodce, Praha

2904. Kylich Oldřich, Důchodce, Františkovy Lázně

2905. Josef Hlaváč, Učitel, Velké Meziříčí

2906. Čermáková Karla, krejčová, Jihlava

2907. Hana Hajflerová, důchodce, Srby 81

2908. Larisa Gerychová, účetní , Ostrava

2909. Vojtěch Ševčík, student, Praha

2910. Kateřina Šmídová, Operátoka tísňové linky 112, Hradec Králové

2911. Marie Vránová, důchodce, Kroměříž

2912. Jaroslav Heřman, Invalida, Stod

2913. Dagmar Langová, důchodkyně, Družec

2914. Marek Procházka, Manager, Praha

2915. Marie Havlíčková, v domácnosti, Nymburk

2916. František Čunderlík, právník, Praha

2917. Michal Ryba, provádění staveb, Praha

2918. Ivo Komár, /držbář, Olomouc

2919. Pavel Krupka, student, Litoměřice

2920. Jana Miláčková, zaměstnanec, Praha

2921. Ivana Kubátová, OSVČ, Praha

2922. Jakub Daněk, grafik, Praha

2923. POkorna Michaela, OSVČ, Teplice

2924. Ivan Kruml, konzultant, Most

2925. Martin Dračka, technik, Boršice u Blatnice

2926. Jaroslav Lang, důchodce, Praha 5

2927. Petra Vaculínová, vyšší soudní úřednice, Pelhřimov

2928. SAZEL PETR, dúchodce, BRNO

2929. Otmar Pospíšil, Řidič tramvaje, Ostrava

2930. Nova Anna, duchodce , Praha

2931. Alena Davidová, prodavačka, Praha

2932. Jiří Barták, důchodce, Židlochovice

2933. Kamila Murphy, podnikatelka, Praha

2934. Jana Slezáčková, účetní, Dvůr Králové nad Labem

2935. Papáček Václav, dúchodce, Vamberk

2936. Ing. Václav Černý, podnikatel, Plzen

2937. Petr Petráš, skladník, Orlová

2938. Zdeněk Bacil, důchodce, Hrob-Verneřice

2939. Pavel Sklenář, řidič san.vozu, Hořice

2940. Jiří Štěpánek, důchodce, Přerov

2941. Jan Slivoň, podnikatel, Karlovy Vary

2942. lukaš vonka, státní zaměstnanec, trutnov

2943. Jiří Kožešník, OSVČ, Hradec Králové

2944. Ing. Zuzana Andršová, studentka, Liberec

2945. RNDr.Dagmar Majerová, dúchodkyně, Brno

2946. Šárka Baťková, knihovnice, Ústí nad Labem

2947. Milan Vacula, OSVC - IT sluzby, Ricany u Prahy

2948. Soňa Nováková, florista, Česká Lípa

2949. RUDA Petr, zámečník, Teplice

2950. Ing Jindřich Gloser, důchodce, Hradec Králové

2951. Helena Skopcová, důchodce, Praha

2952. Jiskra Luboš ing., podnikatel, Pardubice

2953. Roman Špička, obchodník, Praha

2954. Tkačíková, úředník, Frýdek-Místek

2955. Lukáš Bulín, Creative director, Praha

2956. Zdena Sluková, manažer, Praha

2957. Kašparová Hana, účetní, Olomouc

2958. Ondřej Horák, manažer, Praha

2959. Ing. Josef Pleticha, ekonom, Kladno

2960. Dagmar Důbravová, státní úředník, Blansko

2961. Ing. Jaroslav Kubát , důchodce, Praha

2962. Petr Brožek, OSVČ, Rychnov nad Kněžnou

2963. PhDr. Libuše Duchoňová, jednatelka společnosti, Slavkov u Brna

2964. Ing.Vladimír Svoboda, důchodce, Pardubice

2965. Milada Bílková, důchodkyně, Brno

2966. Jiří Krojzl, učitel, Kyjov

2967. Pokorná Marie, duchodce, Teplice

2968. Vladimír Vašek, marketing manager, Brno

2969. berouskova františka, duchodkyně, brno

2970. Alena Kašparová, ošetřovatelka na mateřské dovolené, Vodňany

2971. Zuzana Nová, důchodkyně, Desná v Jizerských horách

2972. Ing. Věra Poláková, ekonom, Ostrava

2973. Martin Dvořák, konstruktér, Praha

2974. Josef Daněk, Konzultant, Praha

2975. Anna Kratochvílová, prodavačka, Příbram

2976. petr chocensky, nezamestnany, praha

2977. Pavel Kopecký, Důchodce, Mukařov-Žernovka

2978. lenka vlasáková, učitelka, praha

2979. Karel Kovářík, státní zaměstnanec, Klatovy

2980. Prokopcová Blanka, úřednice, Praha

2981. Radek Kopřiva, projektant, Praha

2982. Žák Stanislav, dispečer, Plzeň

2983. zdenka sachlova, materska dovolena, kaclehy,jindr.hradec

2984. Iva Hradilová, ředitelka pobočky banky, Žďár nad Sázavou

2985. Jakub Kučera, podnikatel, Praha

2986. Ivana Bražotikosová, OSVČ, Krnov

2987. Helena Lindaurová, ekonomka, Plzeň

2988. Rudová Jolana, duchodce, Teplice

2989. Helena Pelantová, referent, Opava

2990. Petra Horáčková, servírka, Praha

2991. Hořovský Jan, nezaměstnaný, Koclířov u Svitav

2992. Pavel Femiak, referent , praha

2993. Mirka Macová, OSVČ, Brno

2994. Konečná Růžena, důchodce, Břidličná

2995. Stanislav Rytir, krupier, Kynsperk nad Ohri

2996. Pavel Abrahám, důchodce, Aš

2997. Alexová Lubica, důchodkymě, ?ilovice nad Labem

2998. Lenka Šupová, v domácnosti, Hodonín

2999. Jana Podráská, jednatelka firmy, Petrov

3000. Romana Karasová, manažer, Zlín

3001. Navrátilová, obchodní referentka, Prah 1

3002. Olga Opatrná, v domácnosti, Praha

3003. Václav Honzejk, živnostník, Liberec

3004. Velíšek Milan, důchodce, Písek

3005. Anna Mašková, důchodce, Zlín

3006. Růžena Birtková, důchodce, Hlučín

3007. Konečný Zdeněk, důchodce, Břidličná

3008. Zdeněk Stehlík, důchodce, Nové Dvory

3009. Jaromír Oščádal, technik, Citov

3010. Vojtěch Šimoník, důchodce, Aš

3011. Jana Šrámková, úřednice, Plzeň

3012. Eva Hanáková, student, Stařeč

3013. Martin Mejzlík, obchodní manažer, Milovice

3014. Horáková Růžena, důchodce, České Budějovice

3015. Marie SOCHOVÁ, duchodkyně, Český krumlov

3016. Zdeněk Kunzl, ved. zkušební laboratoře, Praha

3017. Jiří Kučera, důchodce, Praha

3018. Eliska Smrzova, pravni asistentka, Pisek

3019. Ing. Naďa Fantová, podnikatel, Praha

3020. Jaroslav Pejchar, OSVČ, Praha

3021. Jiřina Součková, důchodkyně, Chrást

3022. Jiří Buček, důchdce, Krnov

3023. Ildiko Jelinkova, duchodce, Pocatky

3024. laduslavfremut, technik, Praha

3025. Vojtěch Ocelka, podnikatel, Zlín

3026. Olga Stehlíková, důchodkyně, Nové Dvory

3027. Milan, Zelenka, Volyně

3028. Oldřich Veselý, výtvarník, Liberec

3029. Lída Tesařová, podnikatelka, Chlum u Třeboně

3030. Anna Pokorná, osvč, Písek

3031. Iva Králová, SD, Praha

3032. Jaroslava Kohnová, účetní, Přerov

3033. veverkova alena, duchodkyně, trinec

3034. Petr Kapoun, Stavbyvedoucí, Praha 9

3035. Josef Nejedlík, pracovník pneuservisu, Uherský Brod

3036. Ing. Pavel Tannert, Vedoucí projekčního oddělení, Krmelín

3037. Mgr.JUan Štěpánek, důchodce, Loket

3038. Olga Pleslová, skladnice, Rychnov n.Kn.

3039. Jitka Dvořáková, učitelka, Pardubice

3040. Jan Strnad, soukromý podnikatel, Praha

3041. Boleslav Ulica, důchodce, Havířov

3042. Karel Hrabčík, důchodce, Ryžoviště

3043. Zdeněk Novák, OSVČ, Vojkovice

3044. Dana Černá, ekonomka, Rokycany

3045. Jana Fundová, analytik, Praha

3046. Standa Šimoníček , Dělník, Praha

3047. Martin Čábera, team leader, Humpolec

3048. Adam Dvořáček, podnikatel, Brno

3049. Alena Pauchová, úřednice, Olomouc

3050. Blanka Zedková, důchodkyně, Rumburk

3051. Bc. Tomáš Petermann, student, Ústí nad Labem

3052. Michaela Triskova, PA, Pardubice

3053. Jaroslava Foltová, dělnice, Suchdol nad Lužnicí

3054. Veronika Březinvá, mateřská dovolená, Praha

3055. Bc. Marcella Zadražilová, důchodkyně, Praha

3056. Jitka Staňková, personalistka, Brno

3057. Marcela Nitrianská, OSVČ , Ostrava

3058. Jaroslav Novotný, technik, Náměšť nad Oslavou

3059. Jaroslav Benda, úředník, Praha

3060. Anna Severová, důchodkyně, Měšice

3061. Martin Vlček, podnikateů, Proruby

3062. Amálie Nováčková, Kouty, důchodkyně

3063. JUDr. Vojtěch Lehár, důchodce, Praha

3064. Jarmila Benešová, OSVČ, Praha

3065. Luděk Beránek, důchodce, Jaroměř

3066. MICHÁLEK, SEŘIZOVAČ, OSTRAVA

3067. Patrik Hrůza, obchodník, Prostějov

3068. Karel Sodomka, pracující důchodce, Svitavy

3069. Robert Kryl, Fyzikální laborant, Trutnov

3070. Miroslava Mencová, tajemnice, Praha

3071. Tomáš Baran, Výtvarník, Český Krumlov

3072. Mgr. Hana Jandová, ekonom, Praha

3073. Miloslav Pospíšil, soustružník, Vojnice

3074. Zdenka Dudová, zdravotní sestra, Uherské Hradiště

3075. Marie Nováková, pečovatelka, Holešov

3076. Diviš Jiří, důchodce, Šumperk

3077. M.Vesela, v duchodu, Praha

3078. Simona Pekárková, prodavačka, Teplice

3079. Jiří Němec, IT specialista, Praha

3080. Jana Hromasová , pokladní ČD , Zruč nad Sázavou

3081. Michal Vomočil, strojni zamečnik, Litomyšl

3082. Jaromír Janiczek, technik, Nový Jičín

3083. Antonie Bittnerová, zdrav.sestra, 0strava

3084. Magda Benešová, bankéř, Praha

3085. Eva Andraščíková, OSVČ, Prostějov

3086. Alena Hradilová, důchodce, Olomouc

3087. Marcela Krátká , dělnice, Dešná

3088. Hana Čálková, důchodkyně, Praha

3089. klokanová, důchodce, praha

3090. Michal Grausgruber, číšník, Znojmo

3091. ŠIMEK JIŘÍ, OSVČ, BRNO

3092. Ladislav Bubník, dispečer LDS, Nový Bor

3093. Miloš Sklenář, konstruktér, Kroměříž

3094. Zdena Korbová, důchodce, Merklín

3095. Jiří Korba, důchodce, Merklín

3096. Božena Perglerová, důchodce, Zábřeh

3097. Lumír Nahodil, Geodet, Kroměříž

3098. Stossová Marie, dúchodkyně, Brno

3099. Mgr. František Codl, právník, Praha

3100. Michal Hanuljak, podnikatel, Brno

3101. Věra Horáková, helpdesk, Praha

3102. Michal Maruščák, OSVČ, BRNO

3103. Jitka Pomahačová, důchodkyně, Praha

3104. Jana Doskočilová, oborová asistentka, České Budějovice

3105. Petr Novotný, podnikatel, Praha

3106. Marie Nevrzalová, inval. důchodce, Oslavany

3107. Petra Procházková, úřednice, Praha

3108. L.Breburda, důchodce, Česká Třebová

3109. Michal Nedvídek, analytik, Zlín

3110. Petr Filous, státní zamestnanec, Liberec

3111. KAMILA KRATOCHVÍLOVÁ, OBCHODNICE, PRAHA 4

3112. Miloslava Branyšová, prodavačka, Praha-východ

3113. Jarmila Rathouská, důchodkyně, Brno

3114. Věra Machová, důchodkyně, Pardubice

3115. Daniel Poula, vlakový dispečer, Bečov nad Teplou

3116. Kalousek Jan , důchodce , Moravská Třebová

3117. Petr Kučný, technik, Zlín

3118. Hana Nýčová, důchodkyně, Liberec

3119. ing. JIří Vávra, důchodce, Praha

3120. Martin Kocum, živnostník, Klatovy

3121. Libor Kučera, Vedoucí pobočky, Pardubice

3122. Barbora Klímová, t. č. na rodičovské dovolené, Beroun

3123. Maťátko Václav, Finanční poradce, Praha

3124. Václav Šesták, student, Opočno

3125. J.a M. Jiránkovi, důchodci, Praha

3126. Kratochvílová, dělnice, Třebíč

3127. Marcela Němcová, studentka, Praha

3128. Milada Burianová, OSVČ, Černý Důl

3129. Jíří Mahula, důchodce, Hodonín

3130. Petra Šestáková, studentka, Opočno

3131. Hana Škopková, úřednice, Mukařov

3132. Irena Bittnerová, důchodce, Krnov

3133. Vlastimila Chládková, důchodkyně, Tábor

3134. Ivo Berounský, OSVČ, Děčín

3135. Milada Šramotová, důchodkyně, Praha

3136. Karel Duffek, důchodce, Hradec Králové

3137. martina walser, malirka, zurich

3138. Frntišek Jiroš, DiS, technik specialista, Praha

3139. Marie Nejedlíková, inv. důchodce, Uherský Brod

3140. Karel Kočí, bez, Č. Budějovice

3141. Václav Šesták, THP, Opočno

3142. Jarmila Škarýdová, učitelka, Rakovník

3143. Jiří Florian, dramaturg, Brno

3144. Ludvík Rathouský, důchodce, Brno

3145. Frajtová Marie, důchodkyně-dětská sestra, Brno

3146. Miloš Zajiček, Dělnik, Doksy

3147. Marie Nováková, OSVČ, Prostějov

3148. Jana Fabianová, Manažér, zubří

3149. Jan Bednář, důchodce, Praha

3150. Jiří Dušek, důchodce, Hostěrádky-Rešov

3151. Peggy Kýrová, manažer, Plzeň

3152. Jiřina Šreiberová, duchodkyně, Trutnov

3153. Luboš Jedlička ml., Podnikatel, Plzeň

3154. Jana Valová, technik, Nové Strašecí

3155. Zdeněk Lesák, Stavební technik, Plzeň

3156. Josef Chrápavý, důchodce, Brno

3157. ing.Miloslav Pančochář, zootechnik, Žeravice

3158. Dvořáková Marta, důchodce, Praha

3159. Jan Dykast, inv. důchodce, Velvary

3160. Lenka Černá, úřednice, Hodonín

3161. Kateřina Reisigová Dis., účetní, Mělník

3162. julie Černá, asistentka, Děčín

3163. Ditta Johanovská, projektantka, Kamenné Žehrovice

3164. Šafránek Stanislav, technik, Praha

3165. Tomáš Kratina, technik ve stavebnictví, Ústí nad Labem

3166. Jiří Škopek, nástrojař, Mukařov

3167. Jana Bečajová, student, Praha

3168. Josef Juhaňák, Instalatér, Jaroslavice

3169. Luboš Bečka, optik, Praha

3170. Zdeňka Sojková, zdravotní sestra, Praha

3171. Ing. František Vobořil, portfolio manager, Praha

3172. Michalička Bohuslav, dělník, Rychnov nad Kněžnou

3173. Pavel Samlík, hasič, Ivančice

3174. Libuše Hnilicová, Důchodce, Teplice

3175. Josef Matulka, důchodce, Lužice

3176. Rychtr Oldřich, technik, Heřmanův Městec

3177. Miloslava Konopáčová, důchodkyně, Dobříš

3178. Jana Kolářová, OSVČ, Praha

3179. Jaroslava Prokešová, důchodce, Praha

3180. Marie Kulhánková, důchodce, Ovčáry u Mělníka

3181. Karla Lohr, zdravotní setra, Praha

3182. Blanka Běláková, Asistentka, Brno

3183. lucie pivoňková, student, praha

3184. Miloš Federsel, zaměstnanec, Žďár nad Sázavou

3185. Milan Šramota, důchodce, Praha

3186. Vlastimil Sojka, číšník, Praha

3187. Jan Kupka, technik, Praha

3188. Evžen Lohr, manager, Praha

3189. Radka Grygová, administrativa, Zlín

3190. Bronislav Rymer, důchodce, Havířov

3191. ing.Jaroslav Kopřiva, aplikační technik, Praha

3192. Pavel Friedrich, Důchodce, Ostrava

3193. Jana Drtilová, lékařka, Rožnov pod Radhoštěm

3194. Božena Havelková, důchodkyně, Děčín

3195. VOLTR Viktor, Technik elektro, Trutnov

3196. Jiřina Formánková, důchodce, Praha

3197. Alena Dostálová, důchodce, olomouc

3198. Luba Doubková, administrativa, Praha 6

3199. JAROSLAV SOCHOR, zemědělec, Českokrumlovsko

3200. Irena Štěpařová, OSVČ, Polička

3201. Ellen Pitrová, důchodce, Praha

3202. Ing. Jiří ČEJKA, programátor, Liberec

3203. Polačkova Dana, Duhodce, Ostrava

3204. Jiří Štybr, podnikatel, Praha-Slivenec

3205. Zdeňka Suntychová, důchodkyně, Kolín

3206. Julie Lohrová, důchodce, Praha

3207. Marta Říhová, dúchodkyně, Hradec Králové

3208. Ing. Pavel Suchánek, technik, Ruda nad Moravou

3209. Lada Vágnerová, cestovní kancelář, Praha

3210. Heinz Kernbach, st.zaměstnanec, ostrava

3211. Antonín Kulíšek, podnikatel, Praha

3212. Pavel Prax, důchodce, Přelouč

3213. Karel Hnilica, Důchodce, Teplice

3214. Mgr. Jana Přikrylová, učitelka, Ostrava

3215. Hana Kubalčíková, administrativa, Hranice

3216. Petr Suntych, důchodce, Kolín

3217. Jiří Feryna, podnikatel, Tanvald

3218. Marie Kaňková, důchodkyně, Chrudim

3219. Miloš Novotný, Vývojový pracovník, Mladá Boleslav

3220. Jana Sojková, důchodkyně, Poniklá

3221. Emilie Titzová, učitelka, Uh.Hradiště

3222. Iva Picková, OSVČ, Mladá Boleslav

3223. Jana Cibulková, OSVČ, Praha

3224. František Černý, důchodce, Praha

3225. Vaníček V., učitel, Kopidlno

3226. Jiří Trávníček, Konzultant, Praha 8

3227. Monika Pokorná, účetní, Benešov

3228. Voltrová Renata, dělnice, Trutnov

3229. Svatava Praxová, důchodkyně, Přelouč

3230. Miroš Svatoň, důchodce, Praha

3231. Miluše Roupcová, účetní, Třebíč

3232. Romana Farská, na mateřské dovolené, Rychnov nad Kněžnou

3233. Marcela Sojková, studentka, Praha

3234. Pavel Kučera, OSVČ, Brno

3235. Jan Řeřábek, kino promítač, Třeboň

3236. Klemová Markéta, zdravotní sestra, Pardubice

3237. Karel Vaníček, skladník, Jičín

3238. Tomáš Měřínský, Truhlář, Brno

3239. Machač, zaměstnanec, Konice

3240. Josef Kašpar, živnostník, Vodňany

3241. Jiří Patočka, IT Specialista, Hradec Králové

3242. josef, duchodce, rychnov nad kneznou

3243. Hana Novotná, technik, Brno

3244. Jitka Hofmanová, mateřská dovolená, Pardubice

3245. Ing. Přemysl Juřička, OSVČ, Praha 5

3246. Mgr.Petr Titz, fotograf, Uh.Hradiště

3247. Ing. Jan Holík, stavebn. inženýr, Židlochovice

3248. Jaroslav Čáp, botanik, Brno

3249. Mgr. Josef Albrecht, důchodce, Břeclav

3250. Jakub Sojka, student, Praha

3251. martin štych, student vš, frýdek-místek

3252. Veselý, důchodce, Praha

3253. Alena Novotna, duchodce, Ostrava

3254. Kamila Kosinková, na mateřské dovolené, Poděbrady

3255. Radomír Cifr, jednatel společnosti, Vlčnov

3256. Jindřich Dvořák, Kuchař, Praha

3257. Jana Duffková, důchodkyně, Hradec Králové

3258. Veronika Jašková, podnikatelka, Přerov

3259. Anna Bartošová, důchodkyně, Znojmo

3260. Markéta Křížová, klientská pracovnice realit, Praha

3261. Michael Bufka MUDr., lékař, Praha

3262. Jan Cibuzar, důchodce, Rudolfov

3263. Roman Hradecký, OSVČ, Zliv

3264. Mgr. Eva Waldhansová, učitelka ZŠ, Přelouč

3265. Dana Navrátilová, prodavačka, OLOMOUC

3266. Petr Zeťka, kuchař, Krhanice

3267. Jiří Slach, podnikatel, Roudnice nad Labem

3268. Zdeňka Špechtová, důchodce, Praha

3269. Jaroslava Vaníčková, účetní, Libáň

3270. Alena Jurajdová, koordinátorka, Strakonice

3271. Mgr. Petr Menšík, Ph.D., aistent VŠ, Plzeň

3272. Košková, mateřská dovolená, Turnov

3273. JUDr. Zdeněk Šorm, OSVČ, Náchod

3274. Karel Ehrenhaft, technik, Říčany u Prahy

3275. Jan Chmelicek, duchodce, Brno

3276. Jana Přikrylová, invalidní důchod, Roštín

3277. Lenka Homolková, podnikatelka, Rychov nad Kněžnou

3278. Karel Jan De Angelis, revizní tech.a proj. elektro, Klatovy

3279. Ivana Kuncová, daňový poradce, Praha

3280. H.Fremutová, důchodce, Praha

3281. Durčák Dalibor, rentista, Havířov

3282. ing. Jiří Maštera, stavař, Nové Město na Moravě

3283. Ladislav Ent, důchodce, Vsetín

3284. Mgr. Sylvie Knězková, důchodce, Ostrava - Poruba

3285. Milan Pospíšil, stavbyvedoucí, Kladno

3286. Ing. Hynek Neruda, elektroprojektant, Tábor

3287. Jaromír Krček, důchodce, Přerov

3288. Zdeněk Klečka, OSVČ, Uherské Hradiště

3289. šváb milan, duchodce, kamenný most

3290. Dana Jurčíková, knihovnice, Teplice

3291. K. Vrbenský, důchodce, Ostrava

3292. Josef Machala, dělník, Tábor

3293. Vladislav Mandík, Důchodce, Poděbrady

3294. Mgr. Evžen Knězek, důchodce, Ostrava - Poruba

3295. Michal Jůza, IT specialista, Brno

3296. Alena Pospíšilová, adminstr.prac., Olomouc

3297. Jana Šenková, důchodce, Hlinsko v

3298. jan lampa, senior, příbor

3299. Baladová Renata, OSVČ, Praha

3300. Ing. Zdeněk Čejka, OSVČ, Brno

3301. Lenka Bufková DiS, dentální hyg., Praha

3302. Lucie Toulcová, majitelka cestovní agentury, Praha

3303. Jana Hauznerová, laborantka, Plzeň

3304. Hana Shejbalová, Prodavačka, Olomouc

3305. Martina Vičíková, na mateřské dovolené, Šternberk

3306. Jitka Kovářová, OSVČ, Třebíč

3307. Robert Anderle, důchodce, Brno

3308. Kamila Kašparová, rolník, Kdyně

3309. Lukáš Verner, projektant, Brandýs nad Labem

3310. Roman Hubáček, podnikatel, Praha

3311. Renata mančíková, jeřábnice, Ostrava

3312. Josef Novortný, duchodce, Kostelec nad Černymi lesy

3313. Petr Koritenský, podnikatel, Prachatice

3314. Karel Stoss, duchodce, Brno

3315. Ing. Jiřina Kellerová, OSVČ, Praha

3316. Ladislav Lipka, Podnikatel, Praha

3317. Hana Sefflova, duchodce, Praha

3318. Alena Zapletalová , zdrav.sestra v důch., Ostrava

3319. Marie Doskočilová, tutorka, Brno

3320. michal pekárek, lékař, Praha

3321. Božena Teissingová, cestovní kancelář, Praha

3322. karel dvořák, zemědělský inženýr, borovany

3323. Daniel Městka, kontaktní a terénní pracovník, Teplice

3324. Jiří Kynla, důchodce, Kr.Hora

3325. Jaroslava Daňková, důchodce, Letonice

3326. Ing. Jindřich Urban, IT expert, Rosice (CR)

3327. Svoboda Radek, Projektant, Jihlava

3328. ing. Jana Sucková, učitelka, Kamenice nad Lipou

3329. ing. petr masopust, úředník, praha

3330. Josef Matýsek, důchodce, Hradec Králové

3331. Ivana Stejskalová, účetní, Praha

3332. ing. Eva Kohlíčková, důchodce, Praha

3333. Markéta Novotná, mateřská dovolená, Hradec Králové

3334. Stanislav Paleček, důchodce, kraslice

3335. Peter Nitriansky, OSVČ, Ostrava

3336. zetkova alena, dělnice v pekárně, osoblaha

3337. MUDr.Alena Rýznarová, lékařka, Pardubice

3338. Alena Svarovska, invalidni duchodkyne, Tanvald

3339. Miroslav Zapletal, OSVČ, Olomouc

3340. Kateřina Mellová, UČITELKA, Ostrava

3341. Jan Fišer, student, Rokycany

3342. Robert Lačňák, projektant, Brno

3343. Václava Štěrbáková, MD, Příbram

3344. Frýbert jiří, podnikatel , řríčany

3345. Václav Vobecký, vedoucí, Roudnice nad Labem

3346. PETR KRATOCHVÍL, ZEDNÍK, PRAHA

3347. Petr Molík, OSVČ, Praha

3348. Zakouřilová Alena, učitelka, Liberec

3349. Petr Hladný, Ing. Ph.D., ředitel, Ostrava

3350. Matýsková Anna, důchodkyně, Hradec Králové

3351. Jiří Bahník, Důchodce, borohrádek

3352. Ladislav Daněk, dělník, Letonice

3353. Marie Košťálová, důchodce, Nová Paka

3354. Tomáš Prček, Skladník, Praha

3355. Marika Horálková, důchodce, Praha

3356. Pavel Kubát, vědecký pracovník, Praha

3357. Kateřina Rafajová, účetní, Zlín

3358. Ing. Jiří Freisler, technik, Ostrava

3359. Jiřina Molíková, úřednice, Praha

3360. Michaela Čermáková, administrativní pracovník, Olomouc

3361. Martin Daněk, dělník, Letonice

3362. Lucie Heřmánková, grafička na rodičovské dovolené, Praha

3363. Iva Molíková, student, Praha

3364. Jitka Kučerová, důchodce, Praha

3365. Ivan Dyba, překladatel, Praha

3366. Ludmila Kotěšovcová, důchodce, Praha

3367. Marie Málková, důchodce, Pardubice

3368. Radovan Macháň, dělník, Letonice

3369. Eliška Havelková, na MD, Praha-východ (Louňovice)

3370. Tomáš Bohočík, zámečník, Sedliště okr. Frýdek Místek

3371. J.Jeník, důchodce, Praha

3372. ivana kalmusová, krejčová, frýdek-místek

3373. Kos Eduard, důchodce, Roudnice nad Labem

3374. zdenek veverka, stavebni technik, most

3375. Helena Novotná, penzistka, Praha 1

3376. ivana solařová, manažer, brno

3377. Ing Oldřich Martinák, důchodce, Praha 8

3378. Olga Vicherová, Ing., ekonom, Ostrava

3379. Iva Dousková, vychovatelka, Hořice v Podkrkonoší

3380. Zdeňka Poděbradská, obchodní manažerka, Praha 11

3381. Stanislav Machač, OSVČ, Valašská Polanka

3382. Jana Kopalová, inv. důchodkyně, Praha

3383. Alena Tomanova, ekonom, Praha

3384. ing.Zdeněk Velecký, podnikatel, Ostrava

3385. Kortusová Hana, IT specialista, Praha

3386. Petr Novák, redaktor, Chrudim

3387. Petr Janda, obchodní referent, Praha

3388. Mária Menšíková, sekretářka, Pardubice

3389. Ing. Karel Rohr s manželkou, důchodci, Praha 4

3390. Štěpánka Beránková, úředník, Praha

3391. Helena Doležalová, referentka, Praha

3392. Kosová Libuše, kuchařka, Roudnice nad Labem

3393. Lenka Reitermanová, pedagog, Jihlava

3394. Eduard Boháč, podnikatel, Mníšek pod Brdy

3395. Hartmanová Kateřina, student, Praha

3396. Ladislav Kulisek, restaurater, Mikulov

3397. Stanislav Lysoněk, živnostník, Brno-Žabovřesky

3398. Iva Odehnalova, t.c. MD, Vídeň

3399. Jaroslav Kubát, podnikatel, Štětí

3400. Marek Grecman, technik, Praha

3401. Eva Pokorná, manažer, Praha

3402. Anna Pacáková, rodičovská dovolená, Praha

3403. Renata Svobodová, důchodkyně, Nové Město nad Metují

3404. Ivana Hudcová, šéfredaktorka, Velké Popovice, Petříkov

3405. Stanislav Zedek, důchodce, Rumburk

3406. Jarmila Nováková, důchodce, Vojkovice

3407. Jana Žurková, prodavačka, Brno

3408. Ing.Petr Lenhard, zaměstnanec, Bílovec

3409. Frynta Jaroslav, nezaměstnaný, Librantice 68

3410. komolik vladimir, ostraha, brno

3411. Iva Lišková, THP, Bohumín

3412. Radek Szabo, Elektro inženýr, Brno

3413. netrefa lubos, duchodce, Praha 10

3414. Jan Donát, obchodník, Lovosice

3415. Miroslav Pauch, technik, Olomouc

3416. Dana Pelcová, podnikatel, Jablonec nad Nisou

3417. Nelly Kárníková, podnikatel, Proruby

3418. Marie Bártíková, OSVČ, Vimperk

3419. Linertová, programátor, Praha

3420. Draksl Daniel, řidič, Praha

3421. Marta Netková, operátor, Prachovice

3422. Anna Gajdová, důchodkyně, Praha

3423. Petr Novák, strojírenství, Olomouc

3424. Miroslav Minář, důchodce, Strakonice

3425. Josef Průša, IT specialista, Kamenné Žehrovice

3426. Svatava Podhorská, operátor, Bohumín 3

3427. Pavel Prokeš, důchodce, Ivanovice na Hané

3428. Jiří Samek, OSVČ, Hořice

3429. Doc. Václav Dvořák, univerzitní pedagog, Praha

3430. elena vilímková, důchodce, strážnice

3431. Jiří Šmejkal, dúchodce, Hradec Králové

3432. jurasek zdenek, stavar, brezova

3433. David Novotný, podnikatel a pořadatel akcí, Náchod

3434. Jana Entová, důchodkyně, Vsetín

3435. Tomáš Veleba, řidič, brno

3436. Jan Matas, stavař, Plzen

3437. Jana Kostková, OSVČ, Hlučín

3438. Miroslav Adamčík, výpravčí, Petřvald

3439. josef vaněk, důchodce, tabor

3440. Marie Mičková , technik, Kopřivnice

3441. Jana Daňhová, korektorka, Praha 9

3442. Aleš Václav Vrba, nezaměstnaný, Praha

3443. Jan Kadlec, stav.inž., Brno

3444. Josef Jursík, referent státní správy, Praha

3445. Monika Walterová, OSVC, Prachatice

3446. Jan Minář, učitel, Lanškroun

3447. SLÁDKOVÁ, TECHNIK, MILIČÍN

3448. JAROSLAV KOPEL, DUCHODCE, KARVINA

3449. Ing. Magda Průchová, OSVČ, Jihlava

3450. Zdeněk Vašíček, rentier, Dubicko

3451. Marcela Jirásková, rodičovská dovolená, Česká Třebová

3452. Václava Simeonová st., OSVČ, Cheb

3453. ing. Jaroslava Faltýnová, daňový poradce, České Budějovice

3454. Sabina Budinská, podnikatelka, Praha 5

3455. Jiří Glac, OSVC, Frýdek-Místek

3456. josef vaněk, důchodce, tabor

3457. josef bezr, duchodce, jablonec n.n.

3458. Jana Králová, laborantka, Hodonín

3459. Pavel Soukop, taxislužba, Brno

3460. Libuše Němcová, důchodce, Česká Třebová

3461. Jiří Treml, důchodce, Praha

3462. Eduard Trtílek, státní zaměstnanec, Olomouc

3463. helena novotna, pokojska, harrachov

3464. Ing. Jiří Hlaváček, obchodník, Brno

3465. Jana Treglerová, technická pracovnice, Plzeň

3466. Pavel Škalda, controller, Mělník

3467. Ing. Jiří Štěpánek, jednatel, Švihov

3468. Josef Maštera, obchodník, Kostomlaty nad labem

3469. Michaela Fremrova, Financni kontroler, Praha

3470. Martina Czaková, zahradnice, České Budějovice

3471. Jana Kubecová, student, Tábor

3472. Jiří Nečas, OSVČ, Blansko

3473. Jana Maděrová, úřednice, Praha

3474. Luděk Gloza, jednatel firmy, Hustopeče

3475. Ing.Petr Tregler, technický pracovník , Plzeň

3476. Ivana Slížová, důchodce, Ostrava

3477. Jaroslava Černá, důchodkyně, Praha

3478. Borároš Jiří, OSVČ, Chodov

3479. Dana Doubravová, OSVČ, Hradec Králové

3480. Eva Lojdová, invalid.důchodce, Praha

3481. Pavla Šeremetová, úřednice, Teplice

3482. Libor , Vašíček, Mikulov

3483. Jan Jašek, důchodce, Janovice

3484. Věra Pokorná, účetní, Rájec - Jestřebí

3485. Zlata Křížová, důchodkyně, Praha

3486. Ilona Severinová, OSVČ, Hlinsko

3487. Martin Šára, ICT, Slatiňany

3488. věra drapáková, duchodce, jablonec n.n.

3489. bergrová , důchodce, trutnov

3490. Ing. Jaroslava Bouzková, učitelka, Třešť

3491. Anita Hamáková, důchodkyně, Děčín

3492. Lieselotte Jůzová, důchodce, Ralsko

3493. Petr Žižlavský , tiskař, Rumburk

3494. Miroslav Klier, Důchodce, Č.Budějovice

3495. Eva Homolková, zdrav. sestra nyní v důchodu, Kadaň

3496. Ing. Irena Rajdlíková, , České Budějovice

3497. Mgr. Dalibor Gazda, učitel, Ostrava

3498. Jana Staszková, úřednice ve zdravotnictví, Třinec

3499. Balaštíková Michaela, OSVČ, Troubsko

3500. Svobodová, důchodce, Praha 10

3501. Vondráček, důchdce, Vlašim

3502. Jaroslav Vízner, řidič, Veleň

3503. Pavel Hamák, důchodce, Děčín

3504. Jarmila Šetková, důchodkyně, Most

3505. Petr Zákostelna, výpravčí ČD a.s., Praha

3506. Milan Divoka, důchodce, Brno

3507. Barbora Bartůňková, učitelka, Příbram

3508. Jiří Hudec, Pokrývač, Volary

3509. Václav Vraný, technik, Praha

3510. Irena Skopalová, personalistka, Karlovarsko

3511. Jindřich Káňa, důchodce, BRNO

3512. Pavel Zeman, osvč, Praha

3513. Mezihorák Miroslav, podnikatel, Kyjov

3514. Svoboda, důchodce, Praha 10

3515. komárek, důchodce, Miroslav

3516. Andrea Rubešová, operátorka, Praha 4

3517. Pavel Krček, podnikatel, Brno

3518. Radmila Jankeová, laborantka, Veverské Knínice

3519. Bogdan Tomoszek, zámečník, Třinec

3520. Jana Kořistková, učitelka, Ostrava

3521. milada misikova, v duchodu, praha

3522. Ing. Petr Šeremeta, stavební technik, Teplice

3523. Oldřich Nechvátal, vychovatel, Brno

3524. Bžunková Jitka, zdravotnice v důchodu, Děčín

3525. Balaštík Petr,ing, manager, Troubsko

3526. Věra Valterová, inv. důchodkyně, Brno

3527. Válková Ivana, důchodce, Kamenice nad Lipou

3528. Jan Málek, Důchodce, Praha

3529. Ivana Benešová, důchodce, Brno

3530. Melicharová Hana, účetní, Liberec

3531. Milena Sochatzi, invalidní důchůdce, Mšeno

3532. Mezihoráková Dagmar, ekonom, Kyjov

3533. Ivana Budíčková, OSVČ, Tábor

3534. Balada Zdeněk, OSVČ, Praha

3535. Irena Bártová, OSVČ-účetní, Praha

3536. Ivana Kaňková, důchodce, Most

3537. Zdeněk Budíček, OSVČ, Tábor

3538. Zdenka Kolářová, důchodce, Svitavy

3539. Pavlína Komancová, učitelka ZŠ, Kladno

3540. tomáš vacek, montér vvn, hranice

3541. Zdeněk Budíček, Alupol spol. s r.o, Tábor

3542. Kamil Háza, OSVČ, Pardubice

3543. Vladimír Toman, Projektant , Orlová Poruba

3544. Michaela Kalivodová, státní zaměstnanec, Praha

3545. Ing. Martina Koutná, manažer inzerce, Praha 5

3546. Válek Petr, řidič, Kamenice nad Lipou

3547. Valčák Dalibor, Masér, Ostravice

3548. Tibor Bořek, technický pracovník, Chvaletice

3549. Vrabec Alois, důchodce (bývalý učitel), Most

3550. František mořický, nástrojař, Kyjov

3551. ;Pavlína Koucká, v důchodu, Sedlec

3552. Martin Běla, novinář, Hradec Králové

3553. Matějíčková, telefonní operátorka, Přerov

3554. Jiří Pípal, Důchodce, Pardubice

3555. Petr Hrubý, Obchodně-technický zástupce, Kamenice nad Lipou

3556. jaroslav Vaněček, důchodce , Praha

3557. Simona Růtová, zdravotní laborantka, Světlá nad Sázavou

3558. Jaroslava Kalousová, ekonom, Kralupy nad Vltavou

3559. Ladislav Otáhal, technik, Kojetín

3560. Rajda Ivan, sůchodce, Liberec

3561. ing.František Kouřil, Soudní znalec v oboru Doprava, Olomouc

3562. Burešovi, důchodci, Praha

3563. Ing. Karel Smola, důchodce, Písek

3564. Marie Kaňková, důchodkyně, Chrudim

3565. David Pánek, Obchodní zástupce, Ústí nad Labem

3566. PETR MAY, důchodce, Dobruška

3567. Benda, OSVČ, Tábor

3568. J. Krotký, důchodce, N.Město na Moravě

3569. Hanousek Jiří, důchodce, Sázava

3570. Kubíková Jana , starobní důchodce, JIMRAMOV

3571. zdena sid, operator, prostejov

3572. Matouš Kubík, Student, Blatná

3573. Luboš Karásek, technik, Brno

3574. Libor Kopecký, podnikatel, Praha

3575. ing.Jan Chmelina, důchodce, Uherský Brod

3576. Johanna Liska, pedagog, Ostrava

3577. Sylvie Mertová, důchodce, Ostrava

3578. Ludmila Stolárová, osvč, praha

3579. Naďa Hubáčková, domácnost, Kyjov

3580. Ivan Hrubý, důchodce, Praha

3581. Pavel Prokeš, důchodce, Ivanovice na Hané

3582. KUBÍK FRANTIŠEK, INVALIDNÍ DŮCHODCE, JIMRAMOV

3583. Kadlec Václav, důchodce, Dobříš

3584. helena bohacova, ucitelka, prostejov

3585. Vít Urbánek, skladník, Blansko

3586. kalodová, inval.duchodkyně, Brno

3587. Martin Junek, podnikatel, Hradec Králové

3588. Sasín Miroslav, Technik, Odry

3589. Eva Dušková, důchodce, Valašské Meziříčí

3590. Jiřina Ťuiková, dělnice, Ostrov

3591. Mgr. Anna Hálečková, státní zaměstnanec, Kladno

3592. Zuzana Kroupová, podnikatelka, Praha

3593. marta sid, mistrová, prostějov

3594. František Musil, OSVČ, Zlín

3595. Bruno Pszczolka, duchodce, Jablunkov

3596. Václav Doubrava,, dělník, plátce daní., Rychnov nad Kněžnou

3597. Martin Žilka, soukromý podnikatel, Čejč okres Hodonín

3598. Radan Matějka, řidič, Mladkov

3599. Jaroslav Holler, důchodce, Kolín

3600. Václav Meduna, rentiér, Radešín

3601. Božena Straková, důchodkyně, Dolní Dunajovice

3602. adam popelka, student, prostějov

3603. Ivo Háleček, student, Kladno

3604. Pavel Merta, důchodce, Ostrava

3605. Oháńková, Správní zaměstnanec ve škole, Prostějov

3606. Bittnerová , controlling, Nymburk

3607. Marcela Benešova, duchodkyne, Brno-mesto

3608. miloslav veselý, živnostník, Neslovice

3609. Jan Fitřík, technik, Ostrava

3610. Marek Hlavatý, správce sítě, Kostěnice

3611. Jana Fleková, asistentka, Hradec Králové

3612. Mgr. Ivana Kočová, redaktorka, Praha

3613. Jiří Vrána, podnikatel, Brno

3614. Zdeněk Novák, OSVČ, Rohatec

3615. Václav Rýč, IT specialista, Mladá Boleslav

3616. Schmidt Adolf, důchodce, Slavošovice

3617. Jiří Knězek, Živnostník, Praha

3618. Josef Lechner, manažer, Brno

3619. penkova, důchodce, šumperk

3620. Milan Třebín, dělník, Most

3621. Bc. Lukáš Carbajo, student, Bruntál

3622. Pavel Benhart, důchodce, Tábor

3623. Bohdana Hastíková, prodavačka, Uh.Hradiště

3624. Rudolf Menkal, důchodce, Ostrava

3625. penka, důchodce, čumperk

3626. Květa Schwarzová, stavební inženýr, Bruntál

3627. Blaťák Petr, Nezaměstnaný, Brno

3628. David Pokorný, PR manažer, Brno

3629. Miluše Svobodová, prodavačka, Olomouc

3630. svec vlastislav, servisni technik, stare mesto

3631. Vlaďka Šomková, v domácnosti, Beroun

3632. Macúchová Alena, Odborný referent - statistik, Praha

3633. Miroslav Šomek, automechanik, Beroun

3634. Jana Musilová, administrativní pracovník, Znojmo

3635. Danuše Nováková, důchodkyně, Praha

3636. Robert Zítko, dotekový terapeut, Česká Skalice

3637. Alena Steinerová , penzistka, Plzeň

3638. Roman Sulík, stavební technik, Praha

3639. Lucie Nováčková, asistenka, Praha

3640. rudolf pivrnec, osvč, ceska trebova

3641. Lucie Crmomanová, úředník, Havířov

3642. Olga Straková, učitelka, Příbram

3643. J.Havlena, elektromontér, Tišice-Kozly

3644. Petr Houska, Důchodce, Pčíbram

3645. Jiří Steiner, penzista, Plzeň

3646. Zdeněk Ryšánek, důchodce, Praha 10

3647. ota štych, zedník, frýdek-místek

3648. Václav Červený, řidič, Přeštice

3649. Mgr.Novák Ladislav, důchodce, Lázně Bělohrad

3650. Eliška Žilková, účetní, Terezín

3651. Ing. Lubomír Nejezchleb, důchodce, Blansko

3652. Jana Crmomanová, důchodce, Havířov

3653. Ludmila Malechová, účetní, Prostějov

3654. Heliman Václav, projektant v důchodu, Zruč-Senec

3655. Michaela Havierniková, OSVČ, Písek

3656. Eliška Koutná, na mateřské dovolené, Terezín

3657. Ing. Petr Pilát, důchodce, Praha

3658. Petruše Brožová, důchodkyně, Most

3659. Jaroslav Šibrava, důchodce, Žatec

3660. Imarie KOCOURKOVA, DUCHODCE, HRADEC KRALOVE

3661. Jaroslava Hajná, úřednice, Rakovník

3662. Marie Kulhánková, důchodkyně, Mělník

3663. Ondřej Koutný, mistr lakovny, Terezín

3664. Helena Fousková, penzistka, Praha

3665. Božena Štefková, důchodce, Prostějov

3666. martin rimon, důchodce, velke hamry

3667. ZUZANA DURIŠOVÁ, Ž.L., KARVINÁ

3668. Henry Destiny, invalidní důchodce, Ostrava

3669. Krejčí Alena, referent odbytu, Hrabětice

3670. Jozef Sondor, důchodce, Havířov

3671. Mgr. Vít Laitl, středoškolský učitel, Jáchymov

3672. Miroslava Janušková, OSVČ, Fryšták

3673. Drahomíra Vlachová, referent, Havířov

3674. Bc. Lucie Rýznarová, zdravotní sestra, Pardubice

3675. Brunátová, osvč, plzeň

3676. Jaroslav Hep, technický pracovník, Kaznějov

3677. Josef Kuželka, mistr, Telce

3678. Marian Bobko, živnostník, Neratovice

3679. Svoboda Pavel, Elektromechanik, Terezín

3680. Petr Prášil, zámečník, Švábenice

3681. Liběna Konečná, administrativa, Frýdek-Místeek

3682. Ing.Petr Vlčnovský, důchodce, České Budějovice

3683. Ladislav Tichý, učitel, Domažlice

3684. Míčkova, OSVČ, BRNO

3685. Vlasta Kulhánková, státní úředník, Praha

3686. Jana Holinová, referent, Plzeň

3687. Josef Zeman, podnikatel, Nová Ves

3688. ing.Emil Kadaník, důchodce, Hradec Králové

3689. Milan Ševčík, pracovník ostrahy, Slavičín

3690. Tříska Miroslav, důchodce, Uherské Hradiště

3691. Ing. Kurimský Štefan, Programátor, Kladno

3692. Jana Pekárková, důchodkyně, Davle

3693. JUDr. Ivo Háleček, OSVČ, Praha

3694. eva tluchorova, postovni doručovatelka, libčany

3695. Blanka Rojková, podnikatel, Česká Lípa

3696. Ladislav Polesny, Duchodce, Hodonin

3697. Jiří Pavlát, mistr, Jaroměř

3698. Jitka Pípalová, důchodkyně, Pardubice

3699. Miroslav Pawlus, tažec drátu, Orlová

3700. Sniegonva Daniela, recepční v hotelu , Praha

3701. Richard Král, stavební inženýr, Praha

3702. Pavla Svobodová, OSVČ, Havlíčkův Brod

3703. Blanka Trunkátová, důchodce - předtím 10 let v OUNZ, Fryšták

3704. Mgr. Dagmar Frantová, učitelka, Třešť

3705. Roman Borový, mediální konzultant, Letohrad

3706. Wittnerová Eva, podnikatel na pokraji krachu, Lenora

3707. Mgr. Alexandra Maděryč, advokátní koncipient, Praha

3708. Gabriela Volfová, na mateřské dovolené, Písek

3709. Radana Šovčíková, fyzioterapeut, Brno

3710. Václav Mlynář, nezaměstnaný, Olomouc

3711. JIří Visner, Učitel, Česká Lípa

3712. Vera Boudová, OSVČ, Brno

3713. Lucie Štefková, notářská tajemnice, Prostějov

3714. Šárka Dolečková, recepční, Praha

3715. Dvořák František, důchodce, Znojmo

3716. Dagmar Mlynářová, nezaměstnaná , Olomouc

3717. Josef Doleček, důchodce, Rybná nad Zdobnicí

3718. Jana Rýcová, důchodkyně, Brno

3719. Zdeněk Kratochvíl, mistr, Třebíč

3720. Jana Palová Filipová, account manager, Ostrava

3721. Ing. Marek Zuna, ekonom, Kladno

3722. Ilona Málková, grafička, Praha

3723. karel osmik, dělník, úpice

3724. Petr Reif, důchodce, Praha 4

3725. Milan Franc, provozní elektro, Praha

3726. Michal Juríček, zaměstnanec, Opava

3727. Jana Chvátalová, zdravotní sestra, Znojmo

3728. Jiří Lakota, technik, Ostrava

3729. Jan Jeřábek, Prodavač, Praha

3730. Bohumír Moškoř, skladník, Frýdek-Místek

3731. Luboš Dunovský, OSVČ, Vodňany

3732. Ota Javůrek, Mgr., podnikatel, praha 4

3733. Jan Baránek, obchodník, Břeclav

3734. Ludek Vorel, Account manager, Praha

3735. Alena Čechová, personalista, Otice

3736. Pavel ADAM, Medical rep., Brno

3737. Ing. Jarmila Vodvárková, jednatel společnosti, Pardubice

3738. Justina Hřibová, důchodkyně, Uh.Hradiště

3739. Josef Uhlík, OSVČ, Bojkovice

3740. Radana Šovčíková, studentka, Brno

3741. Jiří Chvátal, učitel AŠ, Znojmo

3742. Jiří Karafiát, podnikatel, Nupaky

3743. Kadeřábková, v důchodu, Praha

3744. Miloslav Buk, OSVČ, Roudnice

3745. Inf Tomáš Pleský, projektant, Brno

3746. Jiří Tomaštík, OSVČ, Brno

3747. Ladislav Pelc, OSVČ, Rožnov pod Radhoštěm

3748. Adéla Čechová, student VŠ, Otice

3749. Jana Svatoňová, inv.důchodkyně, Jablonec nad Nisou

3750. Klára Kolaříková, na MD, Putim

3751. Jiřina Sněhotová, důchodkyně, Hlučín

3752. Lenka Novotná, informatik, Kladno

3753. Ing. Jan FULÍN, důchodce, Praha 6

3754. Mirka Duchoňová, Mateřská dovolená, Vitějovice

3755. Milada Vlčnovská, personalistka, Boršov nad Vltavou

3756. Marcela Macáková, stomatolog, Hořice

3757. Ing.Lenka Bombera Piskačová, pedagog, Most

3758. Petr Kobza, důchodce, Olomouc

3759. Jaroslav Brnak, pracujici duchodce, korycany

3760. Höchsmann Vladimír, OSVČ, Prostějov

3761. Aleš Čihák, podnikatel, Stračov

3762. Pavel POSPÍŠIL, Nástrojař, MOHELNICE

3763. Hana Dunovská, prodavačka, Vodňany

3764. Regina Konopáčová, Dispečerka, Semily

3765. Jaroslav Peč, automechanik, Litovel

3766. Marie Riegrová, důchodkyně, Ostrava

3767. Dvorská Jarmila, důchodkyně, Moravský Písek

3768. Vlastimil Čoupek, podnikatel, Vrbice

3769. Rysová Lidmila, důchodkyně, Božejov

3770. Viera Toušková, důchodkyně, Vilémov u Sluknova

3771. Daniela Epsteinová, veterinární technik, Praha

3772. Eduard Sněhota, školník, Hlučín

3773. Novotná Ivana, uklízečka, Děčín

3774. Libor Nastulczyk, strojník, Havířov

3775. Albrechtová Jaroslava, důchodkyně, Vrchlabí

3776. JUDr. Jan Cvrček, důchodce, Plzeň

3777. Miroslav Sova, důchodce, Votice

3778. Jan Jakšl,, prodavač s inkasem, Praha

3779. Petra Kaňková, logistika, Jičín

3780. vlasta košková, důchodce, liberec

3781. Lenka Buráňová, jednatelka, Uherský Ostroh

3782. Milan Burian, obchodní manažer, Strakonice

3783. Hana Moserová, účetní, Česká Lpa

3784. Bendová Štěpánka, důchodce, Teplice

3785. Josef Kořán, elektrikář, Chomutov

3786. Anežka Kořánová, důchodkyně, Chomutov

3787. Andrea Hofmanová, manažerka, Praha

3788. Petr Šubert, OSVČ, Ostrava

3789. Štarhová Alena, pokojská, Pardubice

3790. Marie Košacká, Personalistka, Praha

3791. Zdeněk Kincl, důchodce, Zbiroh

3792. František Židek, důchodce, Opava

3793. Jiří Menšík, Výhradní pojišťovací agent, Jiřice

3794. H.Váchová, prodavačka, Husinec

3795. Gertruda Pravdová, důchodkyně, Hlučín

3796. Stanislav Charvát, Tiskař, Velké Meziříčí

3797. Jan Šváb, důchodce, Bratrušov

3798. Miloslav Mucha, důchodce, Havířov-Životice

3799. Eva Adámková, živnostník, Ostrava

3800. Eva Stavinohová, student, Chotěbuz

3801. František Janda, důchodce, Roštění

3802. Martina Stodolová, mateřská dovolená, Teplice

3803. Hana Olivová, důchodce, Tábor

3804. Ladislav Petr, soukromý podnikatel, Hradec Králové

3805. Martin Stodola, mistr, Teplice

3806. Mgr. Alexandra Maděryč, Advokátní koncipient, Praha

3807. Miloslava Trčková, starobní důchodkyně, Litvínov

3808. Pavla Čermáková, finanční účetní, Most

3809. Lenka Tomášková, montážní dělnice, Žďár nad Sázavou

3810. Miroslav Stodola, důchodce, Duchcov

3811. Chlubnová M., Vedoucí provozovny, Žďár nad Sázavou

3812. Jana Marie Jakšlová, prodavač s inkasem, Praha

3813. Renáta Harasimová, asistentka, Praha

3814. Marie Goszlerová, designer, Slabce

3815. Marta Skamenova, jednatelka firmy, Brno

3816. Božena Ottová, důchodce, Litvínov

3817. Rudolfa Chobotová, důchodkyně, Ostrava

3818. Miluše Stodolová, prodavačka, Duchcov

3819. Zdena Picková, Důchodce, Praha

3820. Josef Ott, důchodce, Litvínov

3821. Vlasta Valterová, pečovatelka, Dvůr Králové n.L.

3822. Vladimír Vávrů, důchodce, Šenov

3823. Jan Svoboda, důchodce , Opava

3824. Šárka Latináková, vedoucí prodeje, Jirkov

3825. Pavel Čermák, autojeřábník , Most

3826. Věra Murková, učitelka, Praha

3827. František Antoń, důchodce, Děčín

3828. Bohumil Silber, důcodce, Opava

3829. Picek Karel, důchodce, Praha

3830. Milena Mikudová, důchodkyně, Paha 4

3831. Petr Horvay, důchodce, Uherské Hradiště

3832. Anna Šebestová, důchodce, Stará Ves nad Ondřejnicí

3833. Pavel Fořt, Mechanik, Litoměřice

3834. Karel Drdel, lékař, Tábor

3835. Svatopluk Kucera, technik, Uherske Hradiste

3836. Jaromír Havlíček, automechanik, České Budějovice

3837. Karolína Čermáková, aupair, Most, t.č. Washington D.C.

3838. Josef Duchonˇ, důchodce, Hradec Králové

3839. Anežka Jandová, důchodkyně, Roštění

3840. Ota Cislar, Konzument, Frýdek-Místek

3841. Lucie Štefková, notářská tajemnice, Prostějov

3842. Tomáš Cmíral, ekonom, Osek

3843. VĚRA MINAŘÍKOVÁ, REFERENT, VAMBERK

3844. božena novákova, kuchařka, ostrava

3845. Libor Ševčík, Disponent MKD, Olomouc

3846. Zdeňka Vávrů, OSVČ, Šenov

3847. Daniel Badinka, podnikatel, Chomutov

3848. ing. Jan Linhart, podnikatel, Pardubice

3849. Václav Kuták, Projektant, Blovice

3850. Karel Plocek, architekt, Hradec Králové

3851. Jiří Zlámal, ředitel , Liberec

3852. Gajdošiková Jana , kadeřnice, Zlin

3853. Vlastimil Škurek, důchodce, Benátky nad Jizerou

3854. Dohnálek Petr, technik, Rožnov pod Radhoštěm

3855. lubomír jandus, elektrotechnik, praha

3856. Anna Nejezchlebová, důchodce, Blansko

3857. Kamila Drastichová, úřednice, Ostrava

3858. Bohumil Čagánek, elektrikář, Liberec

3859. ILadislav Klovrza, ekonom, Kolín

3860. Miroslav Kovanda, podnikatel, Valdice

3861. Jan Zbořil, osvč, Praha

3862. Franta Vopršálek, kominík, Jičín

3863. Jana Šteklová, recepční, Praha

3864. Svatava Jirsáková, na mateřské dovolené, Valdice

3865. Lenka Nedbálková, asistent poslance, Praha

3866. Olga Klapková, výtvarnice, Krouna - Čachnov

3867. Andrea Chvojková, student ČZU, Nasavrky

3868. Eva Zunová, zdravotní sestra, Domažlice

3869. Ludmila Byrtusová, důchodce, Lukavec

3870. Leona Tomášková, studentka, Žďár nad Sázavou

3871. Miroslav Rýdlo, OSVČ, Hradec Králové

3872. Kristian Teubner, důchodce, Ústí nad Labem

3873. Jaroslav Brendl, recitátor, Nymburk

3874. Miroslav Blaško, manuální pracovník, Janovice nad Úhlavou

3875. Jiří Boháček, osvč, Beroun

3876. Lubica Teubnerová, důchodkyně, Ústí nad Labem

3877. Václav Šmajstrla, technik, Frenštát p/R

3878. Barbora Blašková, student, Janovice nad Úhlavou

3879. Regina Stránská, advokát, Praha

3880. Mgr.Petra Bučková, nezaměstnaná, Olomouc

3881. Lubomír Švehelka, Knihkupec - antikvář, Litomyšl

3882. Pavel Halfar, obchodní zástupce, Ostrava

3883. Sikora Karel, elektromontér, Dolní Lomná

3884. Staněk Jiří, důchodce, Řevnice 712

3885. MUDr.Bohumila Košacká, soukromá lékařka, Jeseník

3886. Mgr. Ondřej Kroupa, státní zaměstnanec, Most

3887. Ryzák Miroslav, Důchodce, Brno

3888. Zbyněk Kachtík, podnikatel, Zlín

3889. David Joska, Mgr., učitel, Čermná nad Orlicí

3890. Hana Hobstová, Prodavačka, Brno

3891. Marek Kořínek, Technický manažer, Praha 2

3892. Jaroslava Schmidtová, úřednice, Příbram

3893. Anna Steidlová, důchodkyně, Čkyně

3894. Mikulancová Zuzana , administrativni pracovnik, Třebíč

3895. Pavel Radiměřský, Řidič, Březová nad Svitavou

3896. Iva Makaloušová, moment. nezaměstnaná, Praha 4

3897. Jakub Šikýř, nezaměstnaný, Praha

3898. Zdeňka Mikšová, odborná asistentka, Valašské Meziříčí

3899. Tomáš Přibyl, publicista na volné noze, Brno

3900. Kotalíková Zdeňka, důchodce, Teplice

3901. Michaela Stašová, asistentka ředitele, Zlín

3902. Rozsíval Jaroslav, důchodce, Praha

3903. Zuzana Dohnalová, státní zaměstnanec, České Budějovice

3904. Ella Sobelová, důchodce - zdrav. sestra, Hradec Králové

3905. Petr Kroupa, důchodce, Praha

3906. Vladimír Josefy, Dúchodce, Vzsoké Mýto

3907. Jarda Col, automechanik, Slušovice

3908. Placek Petr, Vyssi management, Liberec

3909. Vlasta Ptáčková, důchodkyně, Brno

3910. Jiří Fišer, invalidni důchodce, Tachov

3911. Jarmila Růžičková, inval.důchodkyně, Přerov

3912. Jan Kadlec, stav.inž., Brno

3913. Martin Resl, OSVČ, Praha

3914. milena, vychovatelka, zabreh

3915. Josef Ptáček, důchodce, Brno

3916. Karel Hybš, Webdesigner, Rumburk

3917. Strnadová, středoškolská učitelka, Praha

3918. Mirka Janoušková, malířka, Nový Jičín

3919. Miroslav Petr, podnikatel, Drahlovice

3920. Zdenek Krones, řidič, moravské třebová

3921. Hana Petrů, referentka, Žamberk

3922. Jiří Maruška, Majitel autoservisu, Mladá Boleslav

3923. Pavel Krčál, bankovní úředník, Praha

3924. Sádecka Z, referentka, Praha

3925. Ing.Pavel Simon, OSVČ, Nehvizdy

3926. Simona Zábranská, policistka, Strakonice

3927. Josef Procházka, důchodce, Ivančice

3928. Šárka Zajíčková, asistentka generálního ředitele, Plzeň

3929. Jiří Omelka, technik, Praha

3930. Michal Hromek, MND, Hodonín

3931. František Podhajský, důchodce, Dvůr Králové N.L.

3932. Šárka Šulcová, Inv.důchodce, Jablonec n/N

3933. Alois Schmidt, skladník, Příbram

3934. Iva Hromková, mateřská dovolená, Hodonín

3935. Pavel Kadeřábek, tiskař, Praha

3936. Petra Dvořáková, zdravotní sestra , Bílovice

3937. Svatava Klosova, duchodkyne, Ostrava

3938. Jitka Faltusova, Man. neprimeho nakupu, Hradec Kralove

3939. Ilona Vitoulová, mateřská dovolená, Brno

3940. Josef Batík, stavbyvedoucí, Plzeň

3941. Jana Gondeková, kuchařka, Kolín

3942. Marie Brychtová, Důchodce, Rosice u Brna

3943. Hana Kratochvílová, důchodkyně, Brno

3944. Eda Palička, senior, Přerov

3945. Ing. Pavel Pražák, Systémový inženýr, Praha

3946. Jana Krpatová, knihovnice, Praha

3947. Zdenek Klos, duchodce, Ostrava

3948. Pavel Gondek, nákupčí, Kolín

3949. Lucie Broulová, MD, Teplice

3950. Zdeeněk Želízko, důchodce, Brno

3951. Mgr.Marian Mucha, učitel, Ostrava

3952. Luděk Matějíček, důchodce, Cheb

3953. Marek Groll, Grafik a PR, Hradec Králové

3954. Jiří Kadlec,Mgr., důchodce - učitel, Valašské Meziříčí

3955. Karin Chmelíková, důchodkyně, Praha

3956. Miroslav Kovanda st., důchodce, Valdice

3957. Martina Šeremetová, na mateřské dovolené, Praha

3958. Vilém Daněk, Tiskař, Brno

3959. Kovářová Naďa, OSVČ, Ostrava

3960. Heřman Karel, Ovocnář, Klášterec nad Ohří

3961. Jana Batíková, důchodce, Plzeň

3962. Ing. Pavel Pražák, Systémový inženýr IT, Praha

3963. Mgr. Eva Pražáková, učitelka, Praha

3964. Květa Axmanová, dělnice, Vsetín

3965. Romana Assadová, podnikatelka, Plzeň

3966. Ing. Jakub Fleischman, controlling, Praha

3967. Jitka Holeczová, administrativa, Kyjov

3968. Mojmír Zámečník, učitel, Česká Třebová

3969. Lubomír Maxant, OSVČ, Karlovy Vary

3970. Řezníček Antonín, technik, Luhačovice

3971. Jindřich Marek, spisovatel a historik, Praha

3972. Monika Ladomerská, operátor výroby, Opočnice

3973. Ing. Michal Jarolím, Vedoucí odd. konstrukce, Plzeň

3974. Jiří Michek, úředník, Polička

3975. Karel Anders, důchodce, Hradec Králové

3976. Blanka Kadlecová, ředitelka mateřské školy, Valašské Meziříčí

3977. Ivo Ladomerský, mistr výroby, Opočnice

3978. Viera, dochodkyna, Dubnica nad Vahom

3979. Václav Petr, instalatér, Jestřebí

3980. Boštický Rudolf, důchodce, Čelákovice

3981. Milan Švorčík, Osvč, Červený Kostelec

3982. Jiří Pochman, důchodce, Praha

3983. Miloš Behenský, nástrojař, Praha

3984. Věra Pokorná, OSVČ marketing, Praha

3985. Aneta Blažková, mateřská dovolená, Hodonín

3986. Renata Gubášová, důchodce, Mělník

3987. Jarmila Cídlová, důchodce, Brno

3988. Václav Štroch, úředník, Ostrava

3989. vlcek miroslav, důchodce, šumperk

3990. Eva Fišerová, důchodce, Praha

3991. Jana Bedanova, mistr výroby, Brno

3992. lLadislav Limberg, důchodce, Velké Meziříčí

3993. Jan David, důchodce, Ostrava

3994. MUDr Jan Gubáš, důchodce, Mělník

3995. Jarmila Maxantová, úředník, Karlovy Vary

3996. Tomáš Beneda, IT, Praha

3997. Jaroslav Krsek , důchodce, Hradec Králové

3998. Luboš Zapletal, účetní, Brno

3999. Petr Kotrle, zeměměřič a překladatel, Rožnov p.R.

4000. Ciprys Josef, zámečník, Valtice

4001. Marie Šedivá, důchodkyně, Kladno

4002. Michal Rehak, technolog vyroby, Ceske Budejovice

4003. Marešová, dělnice, Hradec králové

4004. Jiří,Jana Broulíkovi , důchodci, Pardubice

4005. Petr Saidl, Důchodce, Chomutov

4006. Jiří Horčička, technik, Liberec

4007. Jiří Mladý, DiS., systemový analytik, Česká Skalice

4008. Milan Daněk, ředitel, Praha

4009. Fabiánová Zdena, jednatel s.r.o., Červený kostelec

4010. Jan Bárta, referent letecké přepravy, Praha

4011. Ing.Pavel Spilka, podnikatel, Praha

4012. mirek svoboda, technik dílen, třebíč

4013. Ing. Josef Svoboda, projektant, Buštěhrad

4014. Vladimír Vlastník, důchodce, Praha

4015. Galko Petr, OSVČ, Znojmo

4016. Jiří Trachta, Student, Rtyně v Podkrkonoší

4017. Lubomír Mareš, živnostník, České Budějovice

4018. Miroslav Vojáček, důchodce, Sokolov

4019. Bc. Jaroslava Páleníková, rodičovská dovolená, Brno

4020. Petr Ouřecký, OSVČ, Kutná Hora

4021. Marie Polívková, asistentka prodeje, Praha

4022. Jaroslav Blažek, důchodce, Kryry

4023. Dagmar Hytková, učitelka, Ostrava

4024. Ludmila Kadlecová, důchodkyně, Brno

4025. Marie Vojáčková, důchodce, Sokolov

4026. Jana Muknšnáblová, technik, Klatovy

4027. Fuchs Jiří, důchodce, Pardubice

4028. Václav Beran, nezaměstnaný, Polička

4029. Ing.Eva Flídrová, učitelka, Praha

4030. Dana Kučerová, kuchařka, Karlovy Vary

4031. Jiří Posekaný, důchodce, České Budějovice

4032. Jana Davidová, důchodkyně, Ostrava

4033. Zdeněk Marvan, Technik, Dobříš

4034. Jana Svobodová, důchodkyně, Buštěhrad

4035. Petr Scholze, student, Klášterec nad Ohří

4036. Ing.Helena Stachnikova, Duchodkyne, Ostrava

4037. Petra Přečková, rodičovska dov., Havířov

4038. Brandejsová Marie, důchodkyně, Dvůr Králové nad Labem

4039. Martin Kříž, architekt, Strakonice

4040. Jan Meliš, dělník, Ratiboř

4041. Lenka Vinklářová, kuchařka, Jablonec nad Nisou

4042. Iva Zemanová, zaměstnankyně, Praha 8

4043. Ing. Marešová, ekonom, Praha

4044. Bulová Klára, prodavačka, Brno

4045. Darina Přečková, administrativní pracovnice, Ostrava

4046. J. Kučerová, OSVČ, České Budějovice

4047. Ing. Dušan Jirásko, IT konzultant, Praha

4048. Jiří Marek, projektant, Chotěboř

4049. Ilona Zdvihalová, důchodce, Teplice

4050. Ing. Daniel Růžička, ekonom, Václavovice

4051. Neumann Karel, duchodce, Praha

4052. eva orsagova, urednice, praha

4053. Hana Kratochvílová, důchodkyně, Brno

4054. Jarmila Marešová, důchodkyně, České Budějovic

4055. Věra Jiránková, Inv. důchodce, Náchod

4056. Ota Novák, Programátor, Praha

4057. Zdeněk Lázinka, důchod, Praha

4058. František Hradecký, Duchodce, Plzeň

4059. Jana Saidlová, Důchodkyně , Zlonice

4060. Pavel Novák, důchodce, Dobšice n.Cidl.

4061. Jaroslav Fojtík, řidič, Frýdek Místek

4062. Jiří Ježek, správce, Kladno

4063. Říha Bronislav, podnikatel, Brno

4064. Jana Šináglová, Mateřská dovolená, Praha

4065. Věra Drahňáková, ekonomka, Kopřivnice

4066. Jan Soška, důchodce, Háj ve Slezsku-Lhota

4067. Zbyněk Volný, OSVČ, Veřovice

4068. Jana Dlouhá, v důchodu, Praha

4069. Stanislav Pleskot, duchdce, Hradec Králové

4070. Kozelský Vvladimír, Mechanik, Kladno

4071. Jakub Jiránek, student, Náchod

4072. Jaroslav Kyr, projektmanažer, Prostějov

4073. Dohnalová Alexandra, důchodce, Brno

4074. Bohumil Jiránek, kuchař, Náchod

4075. Ing. Jiří Hloušek, manager, Peklo

4076. Luděk Papoušek, důchodce, Hluboká nad Vltavou

4077. Bc. Martina Krčová, student, Prostějov

4078. Absolínová Františka, podnikatelka, Brno

4079. valentin kusák, osvč, hradec králové

4080. Milan Ječmen, důchodce, Chomutov

4081. Štolfová Jarmila, zdrav sestra, Otrokovice

4082. Jan Svatoň, projektmanažer, Ústí nad Labem

4083. ing.Zdeněk Podolský, gen.ředitel, Příbor

4084. Kamil Kolek, Podnikatel, Opava

4085. Mgr. Ivana Ulrychová, učitelka, Plzeň

4086. Eva Svozilová, kadeřnice, Praha

4087. Zdenka Lengoova, ZDRAVOTNÍ SESTRA, Karlovy Vary

4088. Ivo Mižák, soukromý podnikatel, Ostrava

4089. Miroslav Šmákal, technik, Plzeň

4090. Milan Šilar, Umělecký truhlář, Horní Čermná

4091. Martina Holánková, OSVČ, Neratovice

4092. Jarmila Poláková, v důchodu, Louny

4093. Ing. Petr Rod, OSVČ, Praha

4094. Pavel Šírek, důchodce, Praha

4095. Hana Červenková, vedoucí pracovník, Písek

4096. Jarmila Bečvářova, duchodkyně, Karlovy Vary

4097. Ivo Návrat, automechanik, Ostrava

4098. Říhová Ivana Ing., tech. pracovník, Brno

4099. Pavel Zeman, Student, Praha

4100. Pazourková Hana, dělnice, Dolní kounice

4101. Pavla Fraňková, OSVČ, Brno

4102. Jaromír Návrat, důchodce, Ostrava

4103. Martina Valíková, cukrářka, Brno

4104. Hašová Věra, osobní pokladní, Zábřeh

4105. Jana, důchodkyně, Jablonec nad Nisou

4106. Martin Übelacker, vedoucí prodeje, Kladno

4107. Stanislava Návratová, důchodce, Ostrava

4108. Zdenka Trnečková, důchodkyně, Karviná

4109. Jaromír Závůrka, zaměstnanec, Rychnov Nad Kněžnou

4110. Vladimí Zajíček, ing, CEO, Liberec

4111. Mgr. Petra Horynová, psycholožka, Praha

4112. Vladimír Pleský, ing, Důchodce, Brno

4113. Tomáš Tichý, student, Malešov

4114. Markéta Pleská, Mgr., administrativa, Brno

4115. Radka Urbánková, účetní, Ostrava

4116. Ing. Pavel Matys, OSVČ, Zlín

4117. Milan Bastl, důchodce, Dačice

4118. Jiřina Pleská, důchodce, Brno

4119. Josef Hégr, OSVČ, Podivín

4120. Jiří Loubal, ID, Klobouky u Brna

4121. Hron Karel, důchodce, Mnichovo Hradiště

4122. Mgr.Hana Hladikova, Ucitelka, Praha

4123. Karel Polanský, Ing., důchodce, Praha

4124. Filip Nágl, podnikatel, Červený Kostelec

4125. Růžičková Vlasta, důchodkyně, Varnsdorf

4126. Jana Míková, ekonom, Praha

4127. Jaroslava Bočková, účetní, Prostějov

4128. Petr Jasek, stavař, Frýdek-Místek

4129. Martin Koukal, živnostník, Praha

4130. Eva Švančarová, publicista, Jihlava

4131. Lucie Šteinerová, studentka, Třebestovice

4132. Ing. Jiří Boček, ekonomický pracovník, Prostějov

4133. Josef Štelbaský, důchodce, Česká Skalice

4134. Bozena Nelson, duchodce, Roznov pod Radhostem

4135. Vladimír Chadraba, Dělník, Česká Lípa

4136. Karel Zdvihal, ČID, Teplice

4137. Radovan Adamec, Dělník, Praha

4138. Jiří Šrámek, řidič, Brno

4139. Petra Karásková, v domácnosti, Praha

4140. Hana Muchová, matka, Ivančice

4141. Jana Gregorová, důchodce, Teplice

4142. Pavla Klabečkov, osvč, říčany

4143. Jaromír Javorek, ., Kolín

4144. Mgr.Jiří Kadlec, důchodce - učitel, Valašské Meziříčí

4145. Ivana Bártičková , mateřská dovolená, Mnichovo Hradiště

4146. Luděk Verner, technik, .

4147. Imrich Lengo, pekař, Karlovy Vary

4148. Růžičková Veronika, zdravotní sestra, Rumburk

4149. Petr Romanyšín, důchodce, Jaroměř

4150. Svatoslav Valoušek, manažer, Praha

4151. Jan Orel, starosta obce, Obyčtov

4152. Pavel Šírek, důchodce, Praha

4153. Lubos Heindl, I.D., Zbiroh

4154. Eva Skácelová, důchodkyně, Brno

4155. Jakub Mach, student, Liberec

4156. Tuček František, OSVČ, Otrokovice

4157. Jitka Lisova, duchodkyne, Decin

4158. Pavel Frydrych, Střední management, Lipník nad Bečvou

4159. Milan Jurášek, OSVČ, Zlín

4160. Kateřina Mandová, ředitelka MŠ, Kytín

4161. Hana Šebková, účetní, Žamberk

4162. Bedrich Jansky, duchodce, Pardubice

4163. Tomášek Stanislav, státní zaměstnanec, Neratovice

4164. Smetanová Kamila, zdravotní sestra, Praha

4165. Ivana Cardová, bankovní úředník, Praha

4166. Hudáčová Hana, technik, Pardubice

4167. Růžička Jan, obchodní zástupce, Rumburk

4168. Veronika Pokorná, sestra, Praha

4169. Petr Manda, OSVČ, Dobříš

4170. Alice Franková, Veterinární lékařka, Kladno

4171. Miloš Hostička, biolog, Plzeň

4172. Lucie Vojnová, v domácnosti, Praha

4173. Růžička Jiří, řidič, Varnsdorf

4174. Daniel Hájek, IT, Praha

4175. Pavla Hejná, knihkupec, Praha

4176. václav roháč, mmj, ve zdravotnictví, praha

4177. Markéta Šimurdová, dispečer, Bruntál

4178. Anna Hostičková, architektka, Plzeň

4179. ivana Červenková, úřednice , Praha

4180. Blažejová Zdenka, důchodce, Aš

4181. Michal Reznicek, Mechanik serizovac CNC stroju, Sternberk

4182. Bronislav Sládeček, technik, Město Albrechtice

4183. Sona Březíková, Prac.obchodního provozu, Zlín

4184. Jana Rožková, důchodce, Višňová

4185. Eva Hahnová, jednatelka, Praha

4186. Antonín Kolář, důchodce, Jalubí

4187. Věra Bártová, inv.důchodce, Praha

4188. Vladimíra Nezbedová, právník, Hradec Králové

4189. Anna Zavadilová, svobodné, České Budějovice

4190. Iva Kozová, na MD se třemi dětmi, Kralupy

4191. Kateřina Šulová, v domácnosti, Jihlava

4192. Jana Matoušková, důchodkyně, Ostrava-Poruba

4193. Jiří Pátek, středoškolský učitel, Chotěboř

4194. JUDr. Jaromír Flegel, důchodce, Praha

4195. Ing. Ivo Foltan, provozní technik, Brno

4196. Jaroslav Kerner, zootechnik, České Budějovice

4197. David STEPHAN, Výrobce bižuterie, Turnov

4198. Petr Lorenc, stavař, Praha

4199. Emílie Vojtíšková, dělnice, Valašské Meziříčí

4200. Ing. Jaroslav Dub, IT specialista, Ostrava

4201. Eva Bílá, obchodní zástupce, Moravské Budějovice

4202. Jana Knězová, důchodce, Žabeň

4203. Jindřich Vavřich, důchodce, Kosmonosy

4204. Věra Vavřichová, důchodkyně, Kosmonosy

4205. Mgr. Žaneta Hálková, těhotná rukojmí !, Ostrava

4206. MUDr.Vladimír Koza, lékař, Plzeň

4207. Pavel Rous, konstruktér, Bartošovice

4208. Václav Bystřický, valcíř, Rokycany

4209. Jana Hrubá, důchodce, Praha 1

4210. Jozef Sondor, důchodce, Havířov

4211. Jan Kříž, Student, Praha

4212. Zdeněk Nýdrle, řidič, Trutnov

4213. Jiří Sedláček, Kontrolor, Litomyšl

4214. Ing.Jan Hrubý, Důchodce, Praha 1

4215. Tuček Pavel, Pracující důchodce, Praha

4216. Ondřej Skoupý, Technik, Praha 5

4217. Irena Králová, důchodce, Plzeň

4218. Ing.Sylva Kohoutová, důchdkyně, Brno

4219. Bc. Dana Fusková, státní zaměstnanec, Rožnov pod Radhoštěm

4220. Jaroslav Horák, podnikatel, Liberec

4221. Chvalny Ivan, Tor, CHEB

4222. Jakub Borč, IT specialista, Praha

4223. Lukáš Outěřický, OSVČ, Praha

4224. Lenka Tesařová, důchodkyně, Pardubice

4225. Martin Novotný, dělník, Tábor

4226. Miloslava Tomanová Ing., úřednice, Havlíčkův Brod

4227. Ladislav Dušek, OSVČ, Ústí n.l.

4228. Mgr.Ivana Junková, učitelka, Brno

4229. Ing. Petra Slavíčková, učitelka, Brno

4230. Alena Janiková, důchodkyně , Brno

4231. Jan Prokop, manažer, Senomaty

4232. Lucie Kyrova, studentka, Williamsburg, Virginia

4233. František Šulák, vodohospodář, Bruntál

4234. Daniela Pabudová, osvč, Ostrava

4235. Libuše Prokopová, OSVČ, Rakovník

4236. Jitka Škopová, důchodkyně, Kosmonosy

4237. jana nováková, důchodce, klatovy

4238. Zdeňka Vondrášková, úřednice, České Budějovice

4239. Jakub Sedlák, OSVČ, Praha

4240. Lída Drhovská, učitelka, Plzeň

4241. Ing. Daniel Klíma, podnikatel, Praha

4242. Jiří Burian, živnostník , Zastávka u Brna

4243. Jan Rejšek, podnikatel, Praha

4244. Irena Kleinova, kvalitář, Brno

4245. Jiří Škop , důchodce, Kosmonosy

4246. Alena Hejná, důchodce, Roudná u Tábora

4247. Petr Příhoda, technik ndt, Ostrava

4248. Ing.Karel Drhovský, zahradní architekt, Plzeň

4249. Pavlína Konečná, administrativní pracovnice ve státní správě, Prostějov

4250. Milan Hrbáček, obchodní reprezentant, Hradec Králové

4251. Jiří Skotnica, DiS, Student, Havířov-Město

4252. Eva Koutná, vysokoškolák, Ostrava

4253. Roman Kříž ml., Student, Praha

4254. Helena Táboříková, důchodkyně, Rokycany

4255. PaedDr. Jindřich F. Bobák, pedagog, básník, spisovatel, Zlín

4256. Jiří Klug, OSVCˇ, Kralice na Hané

4257. Jana Vyletová, podnikatelka, Praha

4258. Miloslav Sehnal, důchodce, Česká Lípa

4259. Jindřich Stočes, Podnikatel, Praha

4260. Alena Karásková, důchodce, Praha

4261. Lukáš Moučka, obchodní zástupce, Hodonín

4262. Pavel Hůrka, zaměstnanec, Plasy

4263. Miloslava Burianová, bankovní poradce, Zastávka u Brna

4264. Radka Kovářů, úřednice, Praha

4265. Oldřich Blaha, architekt, Tábor

4266. Jana Žižková, ekonom, Most

4267. Helena Bystřická, důchodkyně, Rokycany

4268. Linda Bártová, učitelka, Litomyšl

4269. Zuzana Houdkova, inv duchodkyne, Praha

4270. Drahomíra Floriánová, Operátorka, Vlašim

4271. Martin Mráček, OSVČ, Praha

4272. Ing. Dušan SOBOTKA, Ved technik, Třebíč

4273. frantisek dvorak, technik, praha

4274. Ondřej Karásek, pracovník ve službách, Praha

4275. Milena Prokopová, důchodce, Brno

4276. Hrubcová zdena, zdravotník důchodce, ostrava

4277. IngJan Hrubý,CSc, důchodce, Brno

4278. ing.Lubomír Franta, technik, Praha

4279. Aleš Vegricht, Fotograf, Praha

4280. Martin Klíma, podnikatel, Ostrava

4281. Jindřich Ondrák, kontrolor, Brno

4282. Lelková Jaroslava, důchodkyně, Náchod

4283. Ing. Pavel Hořejší, důchodce, Liberec

4284. IIng. Renata Chloubová, účetní, Kladno

4285. Jana Šteklová, cestovní ruch, Praha

4286. Miloš Machar, důchodce, Lhota pod Kosířem

4287. hana vodičková, učitelka MŠ, nymburk

4288. RNDr. Magdaléna Illová, ředitelka školy, Pardubice

4289. Přemysl Svora, publicista, Ctiněves

4290. Olina Pořízková, t.č. nezaměstnaná, Kynšperk nad Ohří

4291. ing.Miroslav Blažek, penzista, Kyjov

4292. Josef Duda, bezpečnostní agentura, Kladno

4293. Absolínová Františka, OSVČ, Brno

4294. Radek Novák, jednatel, Zlín

4295. Pavel Vymĕtal, elektromechanik, Litovel

4296. Marie Jeníková, důchodce, Pardubice

4297. Zdeněk Řehák, důchodce, Frýdek-Místek

4298. pšenička, důchodce, Mladá Boleslav

4299. iveta kulhánkova, podnikatelka, kutná hora

4300. Jiří Stibor, servisní technik, Havířov - Prostřední Suchá

4301. Nekola Jiří, důchodce, Plzeň

4302. Hana Siberová, OSVČ, Pardubice

4303. Lasáková Ecila, inv.důchodkyně, Ostrava 3

4304. Bohumil Šourek, inv. důchodce, Praha

4305. Marek Antoš, VŠ učitel, Praha

4306. Libuše Šaffrová, ekonomka, Praha

4307. Petr Kudláček, výrobně-technický ředtel, Velké Meziříčí

4308. Pavlína Marešová, úřednice, Ústí nad Labem

4309. Jana Chvátalová, zdravotní sestra DŮCHODCE, ZNOJMO

4310. Otakar Loutocký, uzenář, Olomouc

4311. Miroslav Marek, důchodce, Praha

4312. Petr Nosek, Mistr, Příbram

4313. Milena Čapková, úřednice, Praha

4314. Vít Janda, důchodce, Praha 10

4315. Mgr.Anna Blažková, důchodkyně, Kyjov

4316. Martina Komárková, prodavačka , Prostějov

4317. Miroslav Vojáček, Projektant, Sokolov

4318. Milan Pavelka, strojvedoucí, Hulín

4319. Fröhlichová Zdeňka, důchodkyně, Ústí nad Labem

4320. Bohuslav Dobeš, údržbář, Sehradice

4321. Alena vranikova, ostraha zavodu, brandys nad labem

4322. Krsek Jaroslav, důchodce, Hradec Králové

4323. Jakub Bernáth, student průmyslové školy, Praha

4324. LUDMILA RENDOVA, KUCHAŘKA GYMNÁZIUM, U SOKOLOVNY 36 OLOMOUC

4325. Irena Dobešová, důchodce, Sehradice

4326. Eduard Pešír, podnikatel, Jindřichův Hradec

4327. Jiřina Svojanovská, advokátka, Brno

4328. jana zykova, duchodkyně, hradec králové

4329. Jiří Plch, Vysokoškolský student, České Budějovice

4330. Marcela Křivánková, referent SU, Loket n O

4331. Dědek Karel, řidič autobusu, Libiš 277 11

4332. František Lustig, učitel, Moravské Budějovice

4333. Michaela Benčíková, basketbalová trenérka, Hradec Králové

4334. Křivancová Zuzana, VOP MŠ, Jablonec nad Nisou

4335. Jiří Daněk, projektant, Vyškov

4336. Radim Dufek, OSVČ, Semčice 6

4337. Čestmír Irovský, podnikatel, Třebíč

4338. Michal Svoboda, živnostník, Milovice

4339. Alena Roháčková , Konzultant, Ústí nad Labem

4340. Ing.Jiří Štefek, středoškolský učitel, Baška

4341. Bc. Jiří Sedláček, vedoucí provozu, Most

4342. Miroslava Odehnalová, ekonomka, Žďár nad Sázavou

4343. Petr Prokop, řidič MHD, Brno

4344. Jaroslav Juříček, řidič MKD, Brno

4345. Petr Moták , marketingový pracovník, Pardubice

4346. Ing.Jiří Dufek, soukromý podnikatel, Praha

4347. Václav Král, důchodce, Plzeň

4348. Mirvaldová Dana, sociální služby, Libiš

4349. Lucie Benčíková, student, Hradec Králové

4350. Ing. Bohuslav Šefčík, CSc., dúchodce, Praha

4351. František Dudák, duchodce, Velešín

4352. Jaromír Novák, obchodník, Kvasice

4353. Pavel Smrček, živnostník, Chrudim

4354. Jaroslava Pecková, důchodkyně , Most

4355. MUDr Miroslav Lazák, praktický lékař-důchodce, Valdice

4356. Jana Zapletalová, důchodce, Všenory

4357. Jindřich Mazur, důchodce, Přerov

4358. Marie Jandíková, podnikatelka, Česká Lípa

4359. Eva Mazurová, důchodce, Přerov

4360. Vyskočil Václav, důchodce, Jihlava

4361. Hana Mádrová, ekonom, Plzeň

4362. Petra Nováková, na mateřské, Kvasice

4363. Veronika Pisova, logistik, Pardubice

4364. Liberdová Bohumíra, elektromechanik, Frenštát p.R

4365. M.Jurka, skladník, Praha

4366. krystynek josef, delnik, buchlovice

4367. Hedvika Radkovičová, Důchodkyně, Břeclav

4368. ing.Jiří Brenn, agronom, Přelíc

4369. Hana Majorová, učitelka, Kladno

4370. Vyskočilová Marie, důchodce, Jihlava

4371. Ing. Barbora Tesařová, Vysokoškolský pedagog, Hradec Králové

4372. Jaroslav Kratochvíl, technik, Brno

4373. Libor Kliner, technik, Kozlany

4374. Pavel Balko, nezaměstnaný, Podbořany

4375. Jan Malaska, Technik IT, Prostějov

4376. Jan Schwangmeier, důchdce, Těrlicko

4377. Miroslav Konečný, učitel , Koněšín

4378. petr harazin, truhlař, opava

4379. Pavel Mazal, projektant, Brno

4380. Daniel Necesany, nezamestnany, Praha

4381. Zdeněk Lejsek, skladník, Borovany

4382. Olbertová Dagmar, důchodkyně, Ostrava

4383. Dr. Josef Beníček, římskokatolický kněz, Pustiměř

4384. Vlastislav Mikeš, technik, Vyškov

4385. Monika Sindelarova, materska dovolena, Praha 10

4386. Stangar, duchodce, Praha

4387. Jana Roztočilová, důchodkyně, Hořovice

4388. Marcela Zouharová, konzultant, Praha

4389. Michal Heger, dispečer, Zlín

4390. Jiří Sádlo, invalid. důchodce, Křečkov u Poděbrad

4391. Michal Petrasek, podnikatel, Praha

4392. Alena Sluková, osobní bankéř, Kamenný Újezd

4393. alena drozdová, zdrav.sestra, praha

4394. Ing. Petr Olšák, elektronik, Vsetín

4395. Ing, Pavel Hejsek, důchodce, Stará Ves

4396. Ing.Jarmila Hubená,CSc., důchodkyně, Praha

4397. Jana Smrčková, OSVČ, Praha

4398. Michaela Knotková, OSVČ, Brno

4399. Miluše Hejsková, důchodce, Stará Ves

4400. Procházka, podnikatel, Slavkov u Brna

4401. Miroslava Posekaná, důchodkyně, České Budějovice

4402. Barbora Tejkalová, lékárnice, Praha

4403. Hana Štěpánková, důchodce, Olomouc

4404. Tomáš Komoň, řidič autobusu, Dubňany

4405. Vlastislav Šípal, řidič, Praha

4406. Eva Lejsková, dělnice, Borovany

4407. David Holecz, volná noha, Kyjov

4408. Absolín Jan, důchodce, Brno

4409. Vladimír Diviš, OSVČ, Aš

4410. Jiří Malý, důchodce, Brno

4411. JUDr. Jaromíra Sedláčková, soudní exekutor Příbram, Praha

4412. Ing.Karel Hubený, důchodce, Praha

4413. Klára Ledvinová, asistentka, Praha

4414. Aleš Macků, Nástrojař, Dačice

4415. Pavel Haloun, advokát, Praha

4416. Libuše Uhrová, důchodce, Pardubice

4417. Viera Malá, důchodkyně, Brno

4418. Hana Šlechtová, důchodce, Knínice

4419. Josef Hrdlička, podnikatel, Plzeň

4420. Jana Dolnikova, lekar, San Jose, California

4421. Miroslav Blaško, manuální pracovník, Janovice nad Úhlavou

4422. Jiří Vorel, důchodce, Stříbrná - Kraslice

4423. Jaromír Kutálek, technik výstupní kontroly, Frýdek-Místek

4424. Śkovran Jan, pracující, Olomouc

4425. Vlasta Jíšová, pojišťovací poradce, Benešov

4426. MARTIN, HOŘÁK, UHERSKE HRADIŠTĚ

4427. Eduard Vávra, důchodce, Blansko

4428. Mirek Tlaskal, obchodnik, Brno

4429. Robert Poláček, občan, Praha

4430. Ladislav Charous, Poradce pro ekologii, Pardubice

4431. Bohuslav Pribyl, Duchodce, Praha

4432. Jan Frank, elektrikář, Lanškroun

4433. Václav Bystřický, valcíř, Rokycany

4434. Lukas Urban, Automechanik, Praha

4435. Jakub Mouca, Interon s.r.o., Praha

4436. Kateřina Malá, produkční, Libčice nad Vltavou

4437. Olbert Peter, tavíč, Ostrava

4438. Vilém Vychodil, důchodce, Prostějov

4439. Jiří Chvátal, učitel AŠ DŮCHODCE, ZNOJMO

4440. Jitka Urbanova, Duchodkyne, Praha

4441. Daniel Samek, student, Praha

4442. Aleš Bystřický, Valcíř, Rokycany

4443. Vera Wunsova, Duchodkyne, Dvur Kralove

4444. Petr Berounský, fotograf, Ústí nad Labem

4445. Mgr. Jiřina Kupková, učitelka, Přerov

4446. Jan Horkel, učitel a překladatel, Praha

4447. Jana Chvátalová, zdravotní sestra DŮCHODCE, ZNOJMO

4448. Petr Přibil, student, Brno

4449. Michal Bystřický, pracovník kvality, Rokycany

4450. Miloslav Ryslavy, LPS, Žatec

4451. Alena Horáková, odborný referent, brno

4452. Milan Novak, Security, Hradec Kralove

4453. Eva Fischerová, důchodkyně, Opava

4454. David Štěpánek, student, Praha

4455. Kamila Krásná, podnikatelka, Plzeň

4456. Pavel Dušek, Manažer, Nový Jičín

4457. Marika Šálková, mateřská dovolená, Roudnice nad LaBEM

4458. KRHOVSKÝ Dalibor, podlahář OSVČ, BRNO

4459. jelínek karel, důchodce, brandýs n/L

4460. Marta Novakova, Mechanicka, Praha

4461. Alena Vychodilová, důchodkyně, Prostějov

4462. Lenka Jůchová, pracovnice sázkového provozu, Havířov

4463. Maruška Vojtěch , automechanik, Písek

4464. Fedor Šlechta, důchodce, Knínice

4465. Eva Vágnerová, právnička, Mladá Boleslav

4466. Šárka Hrůzová , Selka, Písek

4467. Zdenek Oháňka, konstruktér, Velešín

4468. Pavel Shrbený, geodet, Liberec

4469. Renata Bendova, Prodavacka, Sepekov

4470. Václav Vomočil, hostinský, Bystré

4471. Roman Handl, automechanik, Brno

4472. Marcela Čepelková, OSVČ, Liberec

4473. Jiří Sedláček, Konzultant prodeje, Praha

4474. Krhovská Božena, referent, BRNO

4475. Neussarová Věra, účetní , Ostrava

4476. Ing. Tomáš Slavíček, Relationship Manager, Brno

4477. Patricie Gojová, prodavačka, Ostrava

4478. Miroslav Kučera, na volné noze, Praha 3

4479. Radoslava Horčíková, účetní, Praha

4480. Barbora Vágnerová, studentka, Mladá Boleslav

4481. Radomír Neussar, důchodce, Ostrava

4482. Markéte Repetná, MD, Mratín

4483. Ing.Blanka Kubíková, důchodce, Brno

4484. Hana Datlová, důchodkyně, Kralupy nad Vlt

4485. Frantisek Vykysaly, podnikatel, Hýskov

4486. Novák Lubomír, důchodce, Brno

4487. Vladimír Hlinka, stavební technik, Strakonice

4488. Marta Purkyňová, důchodce, Ostrava

4489. Hana Řimsová ing., učitelka jazyků, Kralupy nad Vlt

4490. Lydie Pospisilova, pedagog, Troubsko

4491. Martin Koreček, jednatel společnosti , Pardubice

4492. Jiří Fabeš, státní zaměstnanec, Dačice

4493. Jan Báča, důchodce, Praha

4494. Pavel Kolarčík , Podnikatel, Frýdek-Místek

4495. VÁCLAVA BUDÍNOVÁ, PRODAVAČKA , KLADNO

4496. Michal Rameš, právník, Jablonec nad Nisou

4497. Adéla Šímová, studentka, Příbram

4498. Jiří Dlabaja , důchodce, Zlín

4499. Zdeňka Hrbková, důchodkyně, Ústí nad Labem

4500. Štěpánka Horáčková, důchodce, Brno

4501. Eva Dlabajová, dúchodce, Zlín

4502. Vilém Simeon, řidič, Cheb

4503. Lenka Krejčí, zdravotní sestra, Třeboň

4504. Ing. Kryštof Ivanec, obchodně technický zástupce, Ústí nad Labem

4505. Jitka Dobruská, Obchodní reprezentant, Praha

4506. Ing.Jana Maurerová, důchodce, Praha

4507. Klára Eliášková, učitelka, Třebotov

4508. Pavlína Čížková, podnikatelka, Hluboká nad Vltavou

4509. Lubomír Novosád, OSVČ, Český Dub

4510. Ing.Zdeněk Horáček, důchodce, Brno

4511. Petr Engliš, obráběč kovů, Opava

4512. Petr Hanzl, Elektrotechnik, Žatec

4513. Štěpán Dobruský, manager, Praha

4514. věra štádlerová, bankovní poradce, kadaň

4515. Antonín Štefan, podnikatel, Brno

4516. Škvárová Zdenka, důchodce, Praha

4517. Jan Hrůza, elektrikář, Hradec Králové

4518. Miroslav Bláha, podnikatel, Hluboká nad Vltavou

4519. Tomáš Hrbek, státní správa, Ústí nad Labem

4520. Zdeněk Kuhn, OSVČ, Rychnov n.Kn.

4521. Luboš Juračka, stavař, Příbram

4522. Jan Řehák, školník, Lichkov

4523. Jan Havlík, pedagog, Ouběnice

4524. Miroslav Musálek, technik, Frýdek

4525. Miloslava Tománková, důchodce, Praha

4526. K.Jeínek, důchodce, Brandýs

4527. Mgr. Aleš Drdla, podnikatel, Žďár nad Sázavou

4528. jaroslav štádler, stavbyvedoucí, kadaň

4529. Petr Zimek, učitel, Olomouc

4530. Alena Šebánková, referent, Praha

4531. Jan Taške, projektant, Ústí nad Labem

4532. Jan Svoboda, automachanik, Buštěhrad

4533. Ing.Jaroslav Nebeský, důchodce, Brno

4534. miroslav děd, bankovní úředník, praha

4535. Mandl Jan, monter slaboproudých zařízení, Praha 4

4536. BcA. Tereza Koutecká, fotografka, Praha

4537. Veronika Taškeová, farmaceutická asistentka, Ústí nad Labem

4538. Jan Chrudimský, úředník, Praha

4539. Ondrašík Tomáš, vedoucí v autoservisu, Napajedla

4540. Eva Krobová, podnikatel, Karlovy Vary

4541. Zapletalová Libuše, důchodkyně, brno

4542. Leona Nová, pokladní, Most

4543. Pavel Bär, technik, ústí nad labem

4544. MUDr Ladislav Jon, praktický lékař, Hartmanice,Kašp.Hory,Srní

4545. Michal Runštuk, Technik, Nový Hrádek

4546. Michal Ott, programátor, Praha 9

4547. Václav Kříž, technik, Ústí nad Labem

4548. Calabek Pavel, technik, Fulnek

4549. Aleš Bálek, OSVČ, Ostrava

4550. Ivona Vomočilová, hostinská, Bystré

4551. Leona Britaňáková, OSVČ, Uh. Hradistě

4552. Ing.Jan Kuliš, technik, Netolice

4553. Jana Fialová, referent, Litoměřice

4554. Milena Vaňásková, důchodce, Tábor

4555. RADOVAN VÁVRA, KONZULTANT, PRAHA

4556. Radmila Bálková, v domácnosti, Ostrava

4557. Martin Záhumenský, podnikatel, Zeleneč

4558. Ing.Ivan Mikenda, telekomunikační technik, Ostrava

4559. Drahomíra Řeháková, účetní, Lichkov

4560. Ing. Soňa Fialková, podnikatelka, Ledeč nad Sázavou

4561. Marie Foltýnová, seniorka, Kroměříž

4562. Tomáš Foltán, Konzultant, Brno

4563. Jitka Synková, vedoucí školní jídelny, Praha

4564. Zdena Novotná, pečovatelka, Chrudim

4565. Kučera Martin, brusič skla, Kryry

4566. Němečková Miloslava, osvč, Černá Řeka Domažlice

4567. Radka Žemličková, OSVČ, Praha

4568. Vlasta Ševčíková , skladnice, Olomouc

4569. Ig. Miroslava Smržová, jednatel společnosti, Písek

4570. Martin Popelka, tč na mateřské dovolené, Praha 4

4571. Oldřich Kelnar, důchodce, Frýdlant n.O.

4572. Tomáš Fialka, podnikatel, Ledeč nad Sázavou

4573. Denise Růžičková, důchodce-býv.zdrav.pracovník, Olomouc

4574. MUDr. Otakar Deyl, lékař, Praha

4575. Petr Rataj, Přijímací technik, Ostrava

4576. Eva Majorová, Expedientka, Poděbrady

4577. Marie Smržová, student, Písek

4578. Eduard a Alžběta Sedlářovi, technik, Holešov

4579. Jiří Medřický, důchodce, OSTROV 363 01

4580. Martin Kaska, chemik, Pardubice

4581. Alena Zimková, zdravotní sestra, Olomouc

4582. Zdenka Rambousková, důchodkyně, Praha

4583. Karel Červenka, montér, Písek

4584. Věra Medřická, důchodce, OSTROV 36301

4585. Gabriela Faltysová, mateřská dovolená, Praha

4586. Ladislav Kašpar, Důchodce, Lobodice

4587. Josef Němeček, OSVČ, Písek

4588. Marketa Stepankova, Vedouci pro nakup ze zahranici, Praha

4589. Petr Sviták, Administrátor, Rostkov

4590. Kristina Řehořová, obchodník a student, Praha

4591. Petr Němec, důchodce, Blansko

4592. Petra Kučerová, Vedoucí logistiky, Liberec

4593. Karel Kroulík, učitel, Pardubice

4594. Václav Mandík, řidič, Jitrava

4595. Roman Borový, mediální konzultant, Letohrad

4596. Ivana Lotocká, účetní, Brno

4597. Marek Zimčík, Zedník, Ostrava

4598. Mgr. Omar Jamaein, asistenční služby, Praha

4599. Jaroslava Jírová, podnikatelka, Praha 4

4600. Marie Vorlová, důchodce, Děčín

4601. Jan Nováček, student, České Budějovice

4602. Badin Pavel Ing., důchodce, Dolní Kounice

4603. Nikola Ptáčková, podnikatelka, Praha

4604. Emilie Šubrtová, učitelka, Praha

4605. Aleš Spálovský, dělník, Slavkov u Brna

4606. stanislav chovanec, klempíř, horni lideč

4607. Petra Šilarová, invalidní duchodce, letohrad

4608. ThDr. Milan Salajka, emeritus UK-HTF, Praha

4609. Petr Šiler, obchodně technický pracovník, Velké Přítočno

4610. Ivan Kolesa, frézař, Strakonice

4611. Jan Milovič, důchodce, Příbram

4612. Pavel Havrlant, technik, Opava

4613. Libor Hubáček, učitel, Most

4614. Jan Hluštík, proj. specialista, Praha

4615. Josef Švanda, důchodce, Březiny

4616. karel kocian, zemedelec, frenstat

4617. Miroslav Severin, podnikatel, Hlinsko

4618. Jarmila Koníčková, penzistka, Praha

4619. PhDr. Vlaďka Bezecná, redaktorka, Praha

4620. Ing. Táňa Štorková Severinová , na mateřské dovolené, Hlinsko

4621. křenek mirek , duchodce , opava

4622. dušan frank, důchodce, hradec králové

4623. Badinová Věra, OSVČ, Brno

4624. Seďa František, důchodce, Načeradec

4625. Milan Bludsky, hornik, Praha

4626. Libor Krejčíř, živnostník-stavař, Brno

4627. Dana Dědková, OSVČ, Praha

4628. svatopluk škaloud, duchodce, most

4629. Anna Dlasková, úřednice, Praha 1

4630. Miloslav Kohout, důchodce, Libiš

4631. Jiří Walter , Opsluha bowlingu, Hronov

4632. Vendolský Ondřej, finanční manager, Brno

4633. Monika Ježková, referent, Chrudim

4634. Petra Hubáčková, učitelka, Most

4635. Ing.Marie Devátá, učitelka, Praha

4636. Jarmila Rousová, podnikatelka, Praha

4637. Věra ČERNÁ, důchodkyně, Praha 7

4638. Pavel Kovář, novinář, Praha

4639. Ing Jaroslav Blažek, důchodce, Kryry

4640. ivana juříková, nezaměstnaná, karviná

4641. Ivana Hefková, sociolog, Praha

4642. Pavel Urban, technik, Vilémov

4643. Milena Machovcová, nezaměstnaná, Třebíč

4644. Ilja ČERNÝ, důchodce, Praha 7

4645. Matucha Jiří, dúchodce, Praha

4646. Monika Gruszová, úřednice, Mladá Boleslav

4647. Petr Pangrác, živnostník, Lipno nad Vltavou

4648. Petr Soukeník, OSVČ, Nivnice

4649. Ing. Miroslav Los, technik, Ostrava

4650. Mašová Liběna, kontrolor, Ostrava

4651. Blanka Dvořáková, důchodkyně, Praha

4652. Jiří Loner, kuchař, Chrudim

4653. Andrýsková Marie, inv.důchodce, Ořechov

4654. Václava Škaloudová, referent, Most

4655. Zdeněk Bouma, OSVČ, Praha

4656. Jaroslav Straka, důchodce, Příbram

4657. Ondřej Veselý, student, Praha

4658. Maša robert, OSVČ, Ostrava

4659. Leoš Drahota, technik, Praha

4660. JUDr.František Bražina, důchodce, Ostrava

4661. Helena Štelbaská, v důchodu, Česká Skalice

4662. Miroslav Suchánek, živnostník, Brno

4663. Marian Szotek, strojnik, Karviná

4664. Zdena Kohoutová, podnikatelka, Neratovice

4665. Lasáková Nikola, prodavačka, Ostrava

4666. Dalibor Zástěra, účetní poradce, Jihlava

4667. jan renda, duchodce, sternberk

4668. Ing.Vilibald Rimel, důchodce, Kobeřice

4669. Stanislava Milovičová, invalidní důchodce, Příbram

4670. Rivola Petr, manazer, Kyjov

4671. Kokešová L., státní zaměstnanec, Liberec

4672. Karel Svoboda, Důchodce, Brno

4673. Alena Svobodová, Důchodkyně, Brno

4674. Miroslava Filipová, důchodce, Hlinsko

4675. František Novák, důchodce, Vrdy

4676. Miloslava Voborníková, důchodce, Kostelec nad Labem

4677. Milan Laluha, technik, Olomouc

4678. Zdeněk Dalibor, Vedoucí výroby, Benátky nad Jizerou

4679. Gabriela Sekaninová, student, Karviná

4680. Bodiš Ivan, důchodce, Vyškov

4681. ing.Karel Pochman, důchodce, Jamolice

4682. Marta Sekaninová, referentka, Karviná

4683. Vlasta Walterová, Provozní, Hronov

4684. Ondřej Kafka, podnikatel, Praha

4685. Bodišová Dagmar, důchodkyně, Vyškov

4686. Zbyněk Lavička, Truhlář, Jemnice

4687. Jan Řezníček, důchodce, Domažlice

4688. Hana Stuchlíková, na mateřské dovolené, Třebíč

4689. Jiří Chmelař, technik, Bojkovice

4690. Jiří Menšík, důchodce, Duchcov

4691. Josef Novák, konstruktér, Plzeň

4692. Lenka Bernatíková , OSVČ, Ostrava

4693. ivanka rendova, duchodkyne, sternberk

4694. PhDr. Marie Ivancová, překladatelka, Ústí nad Labem

4695. Ing. Čtveráček, učitel autoškoly, Přerov

4696. Ing.Jana Novotná, projektantka, Praha 9

4697. Miloslav Synek, řidič, Pardubice

4698. Jiří Šálek, Důchodce, Miroslav

4699. Miroslav Strapina, překladatel technických textů, Mnichovo Hradiště

4700. Vladimír Hruška, důchodce, Praha

4701. Radmila Zbončáková, Mateřská dovolená, Lipník nad Bečvou

4702. PETR PRCHLIK, MECHANIK MERENI ELEKTRIKAR, NERATOVICE

4703. Radek Halouzka, OSVČ, Žďár nad Sázavou

4704. Ladislav Kršek, OSVČ, Nový Bydžov

4705. Radka Strnádková, OSVČ, Semily

4706. Lívia Chmelařová, důchodce, Bojkovice

4707. Helena Blažejová, v současnosti na mateřské dovolené, Praha

4708. Alexandra Byrtusová, projektový manažer, Hučín

4709. Juránková Eva, účetní, Ostrava

4710. Libuše Mokrá, kuchařka, Brno

4711. Jaroslav Novák, Podnikatel, Luka nad Jihlavou

4712. Danuše Kramolišová, důchodkyně, Třinec

4713. Vítězslav Jurčík, OSVČ, Hradec Králové

4714. Jana Maleckova, Software Development, Hradec Kralove

4715. Pavel Prášilík, zedník, Krnov

4716. Alena Juračková, učitelka, Olomouc

4717. TOMÁŠ VACEK , montér vvn, HRANICE

4718. Jakub Prášilík, elektromonter, Krnov

4719. Hana Macháčková, účetní, Praha

4720. Petr Zajíček, manažer, Praha

4721. Jitka Procházková, mateřská dovolená, Praha

4722. Jiří Paták, technik, Brno

4723. Kamila Sobotková, asistentka, Jihlava

4724. David Mareš, provozovatel restaurací, Hradec Králové

4725. Lubomír Loubal, OSVČ - technik, Všenory

4726. Pavel Zima, technik, Hranice

4727. Pavlína Komancová, učitelka ZŠ, Kladno

4728. MgA. Josef Hník, fotograf, Praha

4729. Jarmila Olivová, důchodce, Praha

4730. Ondřej Macek, podnikatel, Praha

4731. Václav Jaroš , řidič, Kožlany

4732. Karel Pospíšil, OSVČ, Brno

4733. Jana Jeníčková, administrativní pracovnice, Praha

4734. ing. Tomáš Mrózek, podnikatel, Chrudim

4735. Miloš, zámečník, Česká Třebová

4736. Michal Zaboj, Tesař, Svitavka

4737. Petr Trávníček, programátor, Frýdek-Místek

4738. Pavel Stejskal, učitel a výtvarník, Přerov

4739. Dana Novotná, učitel, Chomutov

4740. Jan Fisch, podnikatel, Ostrava

4741. Dana Petrová, OSVČ, Praha

4742. Tereza Maťková, call centrum v CA, Praha

4743. Lucie Křivková, výzkumný pracovník, Pardubice

4744. Jiří Schreier, nezaměstnaný, Opava

4745. Milan Řádek, technik, Hradec Králové

4746. Tereza Janatová, mateřská dovolená, Broumov

4747. Ing. Michaela Ambrožová, ekonom, Brno

4748. Irena Skopalová, personalistka, Karlovarsko

4749. Vera Arnoldova , duchodce, Bela nad Rabuzou

4750. Jan Kilingr, administartiva-technik, Hradec Králové

4751. ing.Eva Horčíková, chemik, Praha

4752. Daniel Bogdanoski, Student VS, Praha

4753. Antonín Votava, nástrojař, Trhové Sviny

4754. Monika Votavová, učitelka, Trhové Sviny

4755. Radka Šimůnková, učitelka, Planá nad Lužnicí

4756. Anna Machálková, OSVČ, Přerov

4757. Marcela Řezníčková, manager, Hradec Králové

4758. Vladimír Balcařík, manažer, Česká Třebová

4759. Pavel Brom, ekonom, Mezouň, 268 17 pošta Karlštejn

4760. Ing. Kateřina Picková, účetní, Pardubice

4761. Mgr. Miloslav Beránek, zaměstnanec, Praha

4762. Šárka Suchá, úřednice, Praha

4763. Bernik Jan, OSVC, Praha

4764. Michal Dubický, elektromechanik, Brno

4765. Antonín Faigl, řidič, Praha

4766. Černý Vladimír, technik, Brno

4767. Boris Hora, redaktor, Brno

4768. Dana Křivanová, administrativní pracovnice, Brno

4769. Jolana Farářová, OSVČ, Milín

4770. Jana Andrlova, Brusicka, Cvikov

4771. Luboš Dolíhal, Živnostník, Brno

4772. Markéta Feřteková, Finanční poradce, Praha

4773. David Havrlant, student, Opava

4774. Anna Vaněčková, důchodkyně, Bělá

4775. Kučerová Lucie, účetní, Pelhřimov

4776. Jan Čermák, OSVČ, Vranov nad Dyjí

4777. Jitka Weberová, mateřská, Praha

4778. Hannelore Beranová, v důchodu, Troubsko

4779. Prokopová Milada, učitelka, Most

4780. A.Tichopádová, důchodce, Ostrava

4781. Pavlína Žáková, studentka, Zlín

4782. Richard Kulhánek, Technik, Most

4783. Jiří Přeučil, řidič, Ostrava

4784. Zuzana Musilová, živnostník, Praha

4785. Věra Malá, úřednice, Ústí nad Orlicí

4786. Naďa Mullerová, právník, Praha

4787. Pavel Karlík, student, Zlín

4788. Jiří Dlouhý, prodejce, Praha

4789. Jaroslava Sikytová, OSVČ, Plzeň

4790. Jan Chvatík, právník, Brno

4791. Ladislav Kalaš, OSVČ, Chářovice

4792. Libusew Becvarova, duchodce, Praha

4793. David Horák, skladový referent, Uherské Hradiště

4794. Dana Kopelentová, OSVČ, Žlutice

4795. Mgr. Kateřina Neradová, Psycholog, Česká Lípa

4796. Jan Milovič, žák ZŠ, Kamýk nad Vltavou

4797. Pavel Zubík, OSVČ, Vítkov

4798. Petra Teřlová, účetní, Rokycany

4799. Martina Recmanová, dispečerka, Praha

4800. Tomáš Kozel, pedagog, Jičín

4801. Jan Schovánek, mechanik, Liberec

4802. JUDr. Habarta, právník, Brno

4803. Lenka Vostrá, prodavačka, Cheb

4804. oldřiška kubova, kuchařka, šakvice

4805. Miroslav Kugler Ing., technik, Jihlava

4806. Miroslav Haichel, podnikatel, Olomouc

4807. Hana Šírová, referent, Brno

4808. Ing.Maloň Ladislav, vedoucí firmy, Vyškov

4809. Marta Kášková, recepční, Praha

4810. Alžběta Plachá Králová, podnikatelka, Praha

4811. Josef Libora, technik, Praha

4812. Petr Šmíd, ekolog - důchodce, Brno

4813. Jiří Najvirt, stavební inženýr, Brno

4814. František Váňa, technik, Zlín

4815. Martin Setnička, zootechnik, hovorčovice

4816. Jana Holická, Student, Jindřichův Hradec

4817. Miroslav Vraník , Strojař, Brandýs nad Labem

4818. Vlasta Novická, účetní, Chotěboř

4819. Věra Hrdličková, OSVČ, Postoloprty

4820. karel, technik, Česká Skalice

4821. Hlavica Dusan, OSVC, Vizovice

4822. Stanislav Koupil, Nákupčí, Náklo

4823. Eva Václavková, vedoucí střediska stavebnin, Jihlava

4824. Dagmar Petreje, OSVČ, Hrochův Týnec

4825. Marie Váňová, účetní, Zlín

4826. Olinka, učiteľka, Vranov nad Topľou

4827. Macholdová Eva, Ing., projektant, Teplice

4828. Tomáš Hogen, technik, Plzeň

4829. Doležal Vlastimil, živnostník, ústí nad orlicí

4830. Karina Wantuloková, kuchařka, Třinec

4831. Aleš Musil, obchodník, Chrudim

4832. Jana Škodová, úřednice, Náchod

4833. Pospíšil Jan , důchodce , M.Třebová

4834. Barbora Pernicová, OSVČ, Blansko

4835. Miroslav Zvědělík, Obchodní zástupce, Jihlava

4836. Sarka Repikova, učitelka, Zlín

4837. Martin Korčák, OSVČ, Česká Třebová

4838. Kristina Kleinhamplová, inv.důchodce, Třinec

4839. Jaroslava Kroužková, podnikatelka, Most

4840. Schildberger Jiří, MUDr., lékař, Brno

4841. Mika MIROSLAV, důchodce, Šlapanice

4842. Milan Škoda, dělnik, Náchod

4843. Vladislav Novický, technolog, Chotěboř

4844. Ing. Jan Dubický, manažer, Turnov

4845. Hana Molnárová, administrativní pracovnice, Praha

4846. Novotný Jaroslav, v důchodu, Pardubice

4847. Ladislav Kohout, dispečer, Plzeň

4848. Jarka Benešová, operátorka, Č. Budějovice

4849. Vaclav Burda, podnikatel, Rakousko

4850. Alena Skálová, finanční poradce, Praha

4851. Hana Siberová, OSVČ, Pardubice

4852. Jan Dadik, IT specialista, Praha

4853. Jarmila Poláková, v důchodu, Louny

4854. Ladislava Zezuláková, učitelka, Ivančice

4855. Bžunková Jitka, zdravotnice v důchodu, Děčín

4856. Jiřina Kulová, Důchodkyně, Plzeň

4857. ing.Alois Zehnálek, důchodce, Čerčany

4858. Ondřej Holec, nezaměstnaný, Horní Lideč

4859. Aleš Morávek, OSVC, Brno

4860. Petr Benetka, kovář, Velenka

4861. Robert Czernek, obchodní manažer, Litoměřice

4862. Alena Veselá, OSVČ, Frýdek-Místek

4863. Navrátil, operátor-technik, Dolní Újezd

4864. Ing. Kateřina Mrózková, úřednice, Chrudim

4865. Martin Holeček, programátor, Pardubice

4866. JItka Poláková, specialista BOZP, Zbůch

4867. Luděk Matějka, technik, Brno

4868. Martin Koutecký, svatopěstitel, Praha

4869. Štastná Ivana, prodavačka, Vsetín

4870. Ballová Odorica, důchodce, Žamberk

4871. Jaroslav Vlasaty, technik, Praha

4872. Dagmar Chovancová, administrativní pracovnice, Havířov

4873. Jitka Klausová, administativa, disponent MKD, Zbůch

4874. Ladislava Reichová, úřednice, Smiřice

4875. Josef Kňáva, podnikatel, Teplice

4876. Lucie Hulová, Student, Hradec Králové

4877. Šimůnek, důchodce, České Budějovice

4878. Lada Zejda, řidič, Mochov

4879. Pavel Beneš, technik, České Budějovice

4880. Ing. Olga Pitrová, mateřská dovolená, Praha

4881. Emilie Radulayová, důchodkyně, Ostrava

4882. Milan Valenta, důchodce, Prostějov

4883. Eva Složilová, PM, Zlín

4884. Ing.Baltazar Balla, důchodce, Žamberk

4885. Špaček Jiří, osvč, Liberec

4886. Petr Opatřil, obalovy technik, Ostrava

4887. Fedošova Jitka, duchodce, Praha

4888. Martin Balarin, obchodník, Bohuslavice

4889. Tomáš Kremr, ředitel nakladatelství , Praha

4890. Ing. David Vilím, geodet, Praha

4891. Ing. Tomáš Ryška, vedoucí výroby, Tichá

4892. Mgr. Antonín Kuneš, MBA, manažer, CEO, Brno

4893. Petr Žežulka, hudebník, Praha

4894. Josef Eder, Referent, Zámostí - Blata

4895. Miloslava Habartová, ekonomka, Brno

4896. ing.Kateřina Borková, OSVČ, Praha

4897. Bc. Kateřina Ryšková, sociální pracovnice, Tichá

4898. Černošek jan, důchodce, Břidličná

4899. Peter Radulay, důchodce, Ostrava

4900. Věra Valentová, důchodkyně, Prostějov

4901. Ing. Tomas Kotrba, OSVC, Jihlava

4902. Dušan Ibrmajer, Státní zaměstnanec, Hradec Králové

4903. Bilek Bohumil, osvč, Zlín

4904. Pokorná Sylva, sekretářka, Brno

4905. Petr Krauz, jednatel firmy, Plzeň

4906. Marta Adamčíková, technolog, Petřvald u Karviné

4907. František Kučera, Telekomunikace, Chrudim

4908. Jaroslav Soukup, manager, Přerov

4909. Ing. Kateřina Vilímová, geodet, Přívory

4910. Jakub Sedlář, student, Kyjov

4911. JAROSLAV FUKSA, OSVČ, BRNO

4912. Jana Blahoutová, OSVČ, Praha

4913. Eva Čumrdová, důchodce, Praha

4914. Slavomír Šebesta, zlatník, Brno

4915. Ing. Jiří Chmelík, důchodce, Pardubice

4916. Husková Michala, konzultant, Praha

4917. Kadlčíková Iva, prodavačka, Olomouc

4918. Helena Gojdičová, na mateřské dov., Teplice

4919. Štefaqn Langer, řidič, Jabkonec n/N

4920. Eduard Berka, důchodce, Praha 10

4921. Vladislav Janeček, technik, Spytihněv

4922. Marie Schlejerová, důchodce, Chomutov

4923. Jana Šarlejová, OSVC, Brno

4924. Jiří Rezek, technik, Čerčany

4925. J. a M. Sochorovi, Inv.důchodci, Kladno

4926. Martina Vaňková, v domácnoti, Bystřice pod Hostýnem

4927. Tomanová, státní úředník, Pardubice

4928. Veronika Janečková, Studentka, Otrokovice

4929. Kateřina Struziaková, účetní, Ostrava

4930. Anna Chelíková, ekonom, Moravany

4931. ing.Dušan Šarlej, technik, Brno

4932. Jiří Pták, technik, Aš

4933. Dagmar Saranová, OSVČ, Vendryně

4934. Ing.Jan Prokop, Důchodce, Pěnčín, Alšovice

4935. Lenka Frantová, podnikatelka, Praha

4936. Helena Tichá, důchodkyně, Domažlice

4937. Mgr.Martin Škrobálek, učitel, Přerov

4938. Petr Žežulka, hudebník, Praha

4939. Věra Janečková, mzdová účetní, Zlín

4940. Pavel Strnad, OSVČ, Ústí nad Orlicí

4941. Dana Šebestová, plánovač. výr., Brno

4942. Tomáš Saran, OSVČ, Vendryně

4943. Aleš Strejček, důchodce, Adamov

4944. Marek Fuchs, opravář, troubelice

4945. Jaroslava Mátlová, referent, Rajhradice

4946. Alena Korčáková, účetní, Prostějov

4947. prokůpek jaroslav, důchodce, Třebenice

4948. Bohuslava Mejstříková, pedagog, Pardubice

4949. Soňa Naglíková, team leader, Ostrava

4950. Tereza Francová, prodavačka, Kutná Hora

4951. Patrik Loup, podnikatel, Velká Bíteš

4952. Karel Vydra, IT konzultant, Zlín

4953. Roman Gajdzica, technik, Frýdek-Místek

4954. Dana Holbová, učitelka, Brumov-Bylnice

4955. Valerie Zámečníková, účetní, Ostrava

4956. Jaroslava Kroužková, OSVČ, Most

4957. Stanislav Zámečník, OSVČ, Ostrava

4958. Pavel Sukeník, mezioperační kontrolor, Ústí nad Labem

4959. Hlavicova Gabriela, Delnice, Vizovice

4960. Marie Platilová, důchodce, Praha

4961. Milan Spurný, zámečník, Orlová

4962. Petr Brumovský, technik, Šumice

4963. Pavel Kafka, vývojový pracovník, Mladá Boleslav

4964. Ing.Vladimir Pacner, stavebni inzenyr, Janovice n.Uhl.

4965. Zbyněk Vopava, OSVČ, Lety

4966. Helena Pajerova, uklízečka, Pisek

4967. Martina Pecková, zdravotnictví, Šestajovice

4968. Anna Bačková, důchodkyně, Klatovy

4969. Jan Vavřík, OSVČ, Plzeň

4970. Martin Braun, student, Pardubice

4971. Eva Lahodová, zdravotní sestra, Praha

4972. Zdeňka Zbytková, OSVČ, Hustopeče

4973. Lenka Braunová, úřednice, Pardubice

4974. Jiřina Fousková, jednatel firmy, Praha 5

4975. Táňa Valošková, státní zaměstnanec, Havířov

4976. Mgr. Jan Podpěra, učitel, Boreč-Žebice

4977. Martin Balarin, obchodník, Bohuslavice

4978. Vladislav Hvízdal, jednatel společnosti, Plzeň

4979. Kamila Burešová, asistentka ředitele, Klášterec nad Ohří

4980. Stanislava Glancová, prodavačka, Ždírec nad Doubravou

4981. Alena Strejčková, celní deklarantka, Adamov

4982. Mgr. Jarmila Kodetová, novinářka, Plzeň

4983. Mirek Kopecký, důchodce, Žďár nad Sázavou

4984. Ing.arch.Lenka Pracná, projektant, Brno

4985. Michal Sehnálek, skladník, Otrokovice

4986. Jaroslav Páteček, důchodce, Velké Opatovice

4987. Radka Volfová, student, Domažlice

4988. Petr Šůs, Důchodce, Čísovice P.Z.

4989. Alžběta Grunvaldová, učitelka, Želešice

4990. Sylva Mertová, učitelka, Pražmo

4991. Magda Hrudková, MD, koordinátorka benefičních akcí, Mělník

4992. Jiří Hnát, právník, Praha

4993. Petr Hrubý, asistent, Ostrava

4994. Eliška Volfová, studentka humanitních oborů, České Budějovice

4995. Karel Lucák, důchodce, Oloví

4996. MUDr. Vladimír Palička, lékař, Písek

4997. Kateřina Matušíková, OSVČ, Milovice

4998. Darina Zemandlová , designerka, Prostějov

4999. Pavel Vaněk, živnostník, Mladá Boleslav

5000. Mgr. Ondřej Zloský, IT specialista, Mělník

5001. Dudková Marie, v důchodu, Hradec Králové

5002. Luboš Kučera, dělník, Zlín

5003. Aleš Matušík, státní zaměstnanec, Milovice

5004. Jarmila Stáňová, podnikatelka, Moravské Budějovice

5005. Danuše Ročková, učitelka, Třebíč

5006. Hana Vaňková, asistentka, Hradec Králové

5007. Černerová Hana, nezaměstnaná, Jirkov

5008. alice urbancikova, manager, praha

5009. Marek Ulík, systémový administrátor, Mladá Boleslav

5010. Kovářová Eva, učitelka, Hradec Králové

5011. Karel Janata, důchodce, Kolín

5012. Jílek Tomáš, řidič, Hradec Králové

5013. Dagmar Novozná, úřetní, Opava

5014. Magda Vopavová, administrátor, Praha-západ

5015. Hloušková Hana, v důchodu, Hradec Králové

5016. Martin Janošek, Fotograf, Břeclav

5017. Anna Komárková, důchodce, Havlíčkův Brod

5018. Příhonská Jiřina, administrativa, Ostrava

5019. Hana Ryšavá, Pokladní, Ústí nad Orlicí

5020. Jakub Paskuj, monter, trinec

5021. David Roth, OSVČ, Tábor

5022. Alžběta Valentová, studentka, Praha

5023. mudr.jan klíma, lékař.důchodce, uh.hradiště

5024. Pavel Bartoň, IT programátor, Ostrava

5025. Ing. Lukáš Bárta, živnostník, Ostrava

5026. Tomáš Nebeský, živnostník, Žebrák

5027. Ilona Lažová, důchodce, Jeseník

5028. Jana Žižková, učitelka MŠ, Liberec

5029. Čeladnikova Květa, operátor, Brno

5030. Zdena Stašková, RNDr., Brno

5031. Vladimír Výborný, podnikatel, Plzeň

5032. Blanka Smith, materska dovolena, Praha

5033. Mgr. Olga Bernhardtová, st.zaměstnanec, Praha

5034. Tomáš Brousek, student, Praha

5035. Zdeněk Ryšavý, Skladník, Ústí nad Orlicí

5036. Marie Kovaříková, dispečerka, Zlín

5037. Jana Kozlová, OSVČ, Frýdek Místek

5038. Stanislav Bernhardt, st.zaměstnanec, Praha

5039. František Bárta, OSVČ, Hradec Králové

5040. Hana Burešová, OSVČ, Český Kumlov

5041. ing.Dagmar Bartošová, vedoucí provozu, Kopřivnice

5042. Jiří Arazim, důchodc, Roudnice nad Labem

5043. Šestaubrová Helena, v důchodu, Hradec Králové

5044. Hana Vojtechova, Ucitelka, Praha

5045. Ing.Eva Šmídová, ekonom, Brno

5046. Mgr. Hana Sept, Ucitelka, Praha

5047. Jaromír Kovář, manager, Havířov

5048. Radka Wovrová , policistka, Chrudim

5049. Bury Zdena, v důchodu, Hradec Králové

5050. Jitka Duhová, referentka odbytu, Hradec Králové

5051. Petr Drahoňovský, vedoucí slévárny, Hradec Králové

5052. Marie Pilná, důchodkyně, Klatovy

5053. Eva Kabátková, důchodce, Praha

5054. Tomáš Koláček, kuchař, Nový Jičín

5055. Váňová Marcela, v důchodu, Hradec Králové

5056. Michala Hlavačková, lékárník, Praha

5057. Ivana Špuláková, úřednice, Pardubice

5058. Safronova Taťjana, podnikatelka, Mirotice

5059. Martina Plchová, rodičovská dovolená, Ostrava

5060. Emíia Habadová, OSVČ, Liberec

5061. Tichá Jitka, v důchodu, Hradec Králové

5062. Jarábková Helena, učitelka, Hradec Králové

5063. Zuzana Funioková, Junior Auditor, Ostrava

5064. David Jirušek, manager, Dolní Břežany

5065. Jindřiška Pátečková, důchodce, Velké Opatovice

5066. Jitka Koubová, učitelka, Česká Třebová

5067. Lucie Krůčková, podnikatelka, Nová Ves p. P.

5068. Marcela Dubánková, Office Manager, Havířov

5069. Ing. Jana Brabcová, student dsp, Praha

5070. Ing. Miroslav Chvátal, finanční poradce, Brno

5071. Vladimír Svoboda, Projektant, Frýdek-Místek

5072. Petr Krůček, CIT Coordinátor, Nová Ves p.P.

5073. Petr Minar, duchodce jeste docela zivy, Toronto

5074. Václav Žalud, řidič, Mirotice

5075. janousek oldrich, invalidni duchodce, znojmo

5076. Vlasta Bartošová, OSVČ, Praha

5077. ing. kateřina Borková, OSVČ, Praha

5078. Petr Dočkal, nezaměstnaný, Chropyně

5079. Drahoslav Večeřa, technik, Kuřim

5080. Michal Gezo, student, Mariánské Lázně

5081. Lenka Králová, manažerka marketingu, Praha

5082. Tomáš Jelínek, dělník, Pelhřimov

5083. Veronika Kellerová, žena v domácnosti, Zdiby

5084. Lysoněk, technik, Libiš

5085. Olga Zapletalová, senior, Olomouc

5086. Ing. Vladimír Černík, manažer, Blovice

5087. Ing.Duga Jaroslav, jednatel, Plzeň

5088. Robert Pařízek, chemik, Křepice

5089. Drahomíra Himerová, Důchodce, Uherský Brod

5090. Jakub Matoušů, grafik, Praha

5091. Ing. Zákrravská Dagmar, podnikatelka, Zlín

5092. Jaromír Peterka, soustružník, Velké Meziříčí

5093. Mgr.Hana Bartošová, manažérka, Praha

5094. Slavomír Farský, strojař, Liberec

5095. polcar zdenek, duchodce, bilina

5096. Pavel Řezáč, Podnikatel, Zlín-Napajedla

5097. Radka Ptáčková, student, Nové Město nad Metují

5098. Eva Farská, referentka, Liberec

5099. zdeněk jeřábek, stavební technik, český dub

5100. Jan Beneda, student, Praha

5101. Jan Černý, důchodce, Jindřichův Hradec

5102. Jiří Starý, projektant, Praha

5103. Ing.Josef Dušek CSc., jaderný fyzik, Praha

5104. Budinská Jiřina, důchodce, Praha

5105. Jiří Kuskula , důchodce, Frýdek-Místek

5106. Vladimír Mottl, lékař, Havlíčkův Brod

5107. Kateřina Cardová, farmaceutická asistentka, Křepice

5108. Zuzana Havlínová, mediální poradce, Praha

5109. Petr Herrman, OSVČ, Ostrava

5110. David Král, likvidátor, Praha

5111. Michaela Dauteová, na mateřské dovolené, české budějovice

5112. marta kubcova, prodavacka, kvasiny

5113. Zuzana Kuncová, konzultant, Praha

5114. Jiří Adamec, programátor, Dolní Čermná

5115. Kamila Valentová, servírka, Most

5116. Pavel Strnádek, manažer, Pardubice

5117. Vladimíra Dvořáková, pedagog, Praha

5118. Stanislav Misiak, kontrolor, teplice

5119. Pavel Havlík, důchodce, Plzeň

5120. dita marvanova, kadernice, prelouc

5121. Budinský Antonín, důchodce, Praha

5122. L.Petříček, technik, Jablonec nad Nisou

5123. emil demeter, hospodsky, horni jeleni

5124. Břetislav Kříž, dělník, Bolešín

5125. Dana Součková, ,, Jindřichův Hradec

5126. Jiří Lešetický, farmaceut, České Budějovice

5127. hana bártová, vychovatelka, chocen

5128. Dušan Ernest, státní úředník, Radnice

5129. Ivana Hucková, bez práce, Praha

5130. marie špryncová, učitelka, chocen

5131. M.Romanovská, učitelka, ostrava

5132. Daniel Prokop, vymahac dluhu, Praha

5133. Radim Šída, obchodník, Jablonec nad Nisou

5134. Ladislav F. Moravec, Technik, Liberec

5135. Ing. Zákravský Jaroslav, důchodce, Zlín

5136. Ing. Marie Gregůrková, zaměstnanec, Brno

5137. Korcová Mila , dělnice, Moravská Třebová

5138. Jiří Brož, student, Praha

5139. Gabriela Beniačová, rrecepční, Praha

5140. Petr Šindler, podnikatel, Rudná

5141. Alžběta Kubcová, prodavačka, Dobruška

5142. Jindra Skřivánková, důchodcd, Praha

5143. václav Soukup, důchodce, Praha

5144. Adam Stempl, Student, Skuhrov nad Bělou

5145. Jana Grézlová, zdravotní sestra, Plzeň

5146. Jan Janík, důchodce, Frýdek-Místek

5147. Hana Soukupová, důchodkyně, Praha

5148. Marek Lemfeld, Student, Svinné

5149. Marie Francová, Důchodkyně, Kvasiny

5150. Marie Janečková, důchodkyně, Praha

5151. Jiří Pišta, důchodce, Hradec Králové

5152. mikulas lucko, duchodce, mnichov

5153. Lubomír Hucek, strojvůdce, Praha

5154. Ivana Červenková, OSVČ, Děčín

5155. Petr Hodač, mistr, Hradec Králové

5156. Klára Bukovská, důchodkyně, Praha

5157. Alexandra Šimková, inv. důchodce, Příbram

5158. Antonín Malák, podnikatel, Žatec

5159. Petr Grézl, ved.provozu, Plzeň

5160. Jiří Navrátil, student, Valašské Meziříčí

5161. Olga Šimůnková, úřednice, Kamenický Šenov

5162. Monika Odkorková, mateřská dovolená, Ostrava

5163. Ladislav Vogeltanz, státní zaměstnanec, Chodov u Domažlic

5164. Tomas Kocarek, technik, Praha

5165. Pavel Meixner, čalouník, Praha

5166. Ing. Stanislav Šindler, IT , Frenštát p. Radhoštěm

5167. Martina Vostřezová, Studentka, Lično

5168. Václav Zeman, společník firmy, Dobříkovec

5169. Eva Baborová, bankovní úřednice, Praha

5170. Marie Vaněčková, důchodkyně, Praha

5171. Eva Švančarová, publicista, Jihlava

5172. Václav Štádler, inv.důchodce, Plzeň

5173. Jitka Kroupová , ´důchodce, Klášterec n. Ohří

5174. Ing. Linda Venosová, učitelka, Břeclav

5175. Jan Maťátko, služby, Praha

5176. Hana Škvorová, důchodkyně, Kolín

5177. Lucka Mikulenková, dělnice, Rožnov p./Radh.

5178. Jan Zábranský, penzista, Týniště nad Orlicí

5179. Renata Riglova, provozni pracovnik, Brno

5180. Lenka Kubcová, mateřská dovolená, Vydrov

5181. Jarmila Holubcová, podnikatel, Praha

5182. Alena Vogeltanzová, úřednice, Chodov u Domažlic

5183. Martina Mittelbachová, expedientka, Ústí nad Labem

5184. Zdena Škopová, mateřská dovolená, Kvasiny

5185. Jana Majerová, fotografka, Teplice

5186. Jaroslav Vaněk, Důchodce, Ústí nad Labem

5187. David Cihlář, Technický kontrolor, České Budějovice

5188. Miroslava Zímová, knihkupec, Beroun

5189. Radek Konečný, Key Account Manager a skaut, Brno

5190. Hana Hávová, podnikatelka, Brno

5191. Lenka Dusbabová, Dǔchodce, Praha

5192. Kačenka Provazníková, Studentka, Hroška

5193. Václav Škvor, důchodce, Kolín

5194. Ing. Vladimír Daťka, OSVČ, Zlín

5195. zuzana kolářová, hudebnice, české budějoice

5196. Martin Maďa, obchodní ředitel, Mariánské Lázně

5197. Dalibor Venos, OSVČ, Břeclav

5198. Martina Švecová, administrativní pracovnice, Příbram

5199. Milan Majer, strojní zámečník, Teplice

5200. Tomáš Hduec, interní auditor, Česká Lípa

5201. Dana Filipová, podnikatelka, Liberec

5202. Ing. Antonín Bastl, státní zaměstnanec, Drnovice

5203. Dagmar Vajdišová, kosmetička, Brno

5204. Tomáš Hrček, technik, Praha 9

5205. Biedermann Pavel, osvč, Plzeň

5206. Miloš Perkner, Doprava, Jičín

5207. Talaš Luděk , Montér ocelových konstrukcí, Ostrava

5208. Gabriela Miková, HR konzultant, Praha

5209. Simona Hejdová, ekonomka, Podbořany

5210. ing. eva jeřábková, OSVČ, český dub

5211. Jana Kernová, notářská tajemnice, Plzeň

5212. Štroblová Sylva, osvč, Plzeň

5213. Veronika Kolibová, mateřská dovolená, Nový Jičín

5214. Jiří Hanibal, režisér - spisovatel, Praha

5215. Pavla Pařízková, zdrav.sestra v důchodu, Kyjov

5216. Marcela Veselá, obchodní zástupce, Nové Veselí

5217. Jindřich Nováček, technik, České Budějovice

5218. Eva Kotková, výtvarnice, Ostrava

5219. Jana Janečková, v domácnosti, Nový Jičín

5220. Petra Honsová, na mateřské dovolené, Neratovice

5221. Petra Machaczkova, státní zaměstnanec, Albrechtice

5222. Vlasta Kubelková, důchodkyně, Pustějov

5223. Blanka Krutišová, důchodce, Ústí nad Labem

5224. Ondřej Vojta, voják, Kutná Hora

5225. ing.Miroslav Krejčí, jednatel, Plzeň

5226. Robert Pavlas, asistent, Most

5227. Jan Zuska, OSVČ, Praha

5228. Jana Krčková, zaměstnance, Praha

5229. Eliška Júzová, OSVČ, Praha

5230. Zdenka Patrochová, OSVČ, Praha

5231. Ivo Skutchan, operator, Kladno

5232. Edita Mackova, Pruvodkyne, Česky Krumlov

5233. Mgr. Pavla Tošnerová, rodičovská dovolená, Praha

5234. Ing. Pavel Lux, projektant, Neratovice

5235. Libor Macháček, mistr, Tlumačov

5236. Miroslav Frydrych, podnikatel, Praha

5237. Petr Vojtechovsky, programator, Jevicko

5238. Jan Andrle, důchodce, Ostrava

5239. Jana Palacká, důchodce, Praha

5240. Martin Kučera, IT Specialista, Hradec Králové

5241. Jozef Zuba, ředitel společnosti, Horoměřice

5242. Josef Bartoš, řidič, Dobříš

5243. Denisa Jašková, školství, Praha

5244. Ivana Nová, důchodce, Praha

5245. L.Zabranska, ekonom, Plzen

5246. Danka Zubová, sociální pracovnice, Horoměřice

5247. Zdeněk Krátoška, podnikatel, Pacov

5248. koloman slezak, ridic, vyskov

5249. Růžičková, asistentka, Mělník

5250. Blanka Hemelíková, chemik, Praha

5251. ing. Přikryl Drahoslav, projektant, Blansko

5252. Jana Kostková, OSVČ, Hlučín

5253. František Michalík, správce, Ostrava

5254. Vlastimil Johanovský, technik, Klášterec nad Ohří

5255. Zdenka Komárová, šatnářka, Ostrava

5256. Jan Macek, Vedoucí provozu, Česky Krumlov

5257. Karel Kučera, etnolog, Praha

5258. Vladimír Nádeniček, důchodce, Brno

5259. Frantisek Novak, zednik, Olomouc

5260. Zbyněk Matěj, nákupčí, Opava

5261. Hana Kornfeldová, MD, Praha - západ

5262. Alžběta Fišerová, důchodkyně, Tachov

5263. Zdeněk Musil, řidič, Havlíčkův Brod

5264. Zdeňka Johanovská, zdravotní laboranz, Klášterec nad Ohří

5265. Bidmanová Monika, mateřská dovolená, Jihlava

5266. Ladislav Dudek, manažer, Bystřice nad Pernštejnem

5267. Kateřina Heřmanská, Student, Praha

5268. Hana Michalíková, ekonomka, Ostrava

5269. Skácel Stanislav, podnikatel, Opava

5270. Lenka Mašková, administrativni pracovník, Kladno

5271. Helena Fojtášková, učitelka, Rožnov pod Radhoštěm

5272. Zdeněk Jindrák, Manager, Vědomice

5273. Brant Jiří, bezpečnostní služba, Lysá nad Labem

5274. Květoslava Heřmanská, lékařka na penzi, Praha

5275. Michal Hammerschmiedt, student, Brno

5276. Ing. Marcela Dostálová, geodet, Praha

5277. Jaroslava hutníčková, DiS, sociální pracovnice, Bohumín

5278. Jaroslava Musilová, sanitářka, Havlíčkův Brod

5279. Jaroslav Ulrich, technik, Vlašim

5280. Jana Fulínová, OSVČ, Praha 6

5281. jan kuba, zemědělec, šumperk

5282. Tomáš Pixa, Obchodní zástupce, Praha

5283. Eva Ulrichová, úřednice, Vlašim

5284. Michal Novák, strategy analyst, Praha

5285. Zdeněk Tomáš, Důchodce, Kutná Hora

5286. Jiřina Suková, důchodce, Vy soká Pec 431 59

5287. Markéta Slánská, asistentka, Horní Jelení

5288. Jaroslav Dvořák, promo manager senior, Kouřim

5289. Jitka Poláková, důchodce, český těšín

5290. Ing.Laschober Jindřich, technolog, FULNEK

5291. Jarmila Rašková, důchodkyně, Zlín

5292. Vlastimil Zajic, OSVČ, Velka Polom

5293. Miloslav Hlosta, správce majetku NEMFM, Frýdek Místek

5294. Ladislav Slánský, OSVČ, Liberec

5295. Naďa Kovaříková, důchodce, Vlašim

5296. Martin Moulis, ekonom , Nivnice

5297. Štefan Ševčík, OSVČ, Štětí

5298. Kateřina Matějová, zahr. architektka, Opava

5299. Ing. Lenka Jendželovská, tester SW, Plzeň

5300. Pavel Hradil, bagrista, Vsetín

5301. Vladimír Dostál, manažer, Rapotín

5302. Ing. Josef Raboch, důchodce, Nymburk

5303. Eliška Jůzová, OSVČ, PRAHA

5304. Ing.Dagmar Chlupová, správa daní, Lednice

5305. Jitka Erazímová, důchodce, Praha

5306. Lucie Pfeiferová, ekonom, Most

5307. Aleš Bubla, programátor, Brno

5308. Daniela Neumannová , Obchodní manažer, Teplice

5309. Nilan Brožovský, Technik, Hnátnice

5310. Jana Drábková, lektorka, Plzeň

5311. Hana Vozábová, úřednice, Pardubice

5312. Soňa Taušová, OSVČ, Plzeň

5313. Zdeněk Rada, technik, Otinoves

5314. andrea mrozková, manager, Praha

5315. Olga Lukášková, důchodkyně, Hradec Králové

5316. Karolína Mališová, sitotiskařka, Frýdek-Místek

5317. Miloš Ondřejík, obchodní manažer, Brno

5318. Vilma Lukeslová, důchodce, Holubice, okr. Vyškov

5319. Pavlína Hradilová, mzdová účetní, Vsetín

5320. Věra Witová, úřednice, Bohumín

5321. Květoslava Mališová, technik, Frýdek-Místek

5322. jiří dudek, dělník, vysoké mýto

5323. Miroslav Kokrda, system administrator, Opava

5324. Vladan Miškovský, technik, Praha

5325. Ing. Martin Slezák, podnikatel, Praha

5326. Eva Palátová, administrativní pracovnice, Valašské Meziříčí

5327. Martin Hlávka, IT specialista, Brno

5328. Ing. Zdeněk Lukášek , důchodce, Hradec Králové

5329. Tomáš Pixa, Obchodní zástupce, Praha

5330. Jaroslav Švanda, konstruktér, Cheb

5331. Radek Vošahlík, podnikatel, Majdalena

5332. Ludmila Štelarová, důchodkyně, Krnov

5333. Michal Dias, skladníK, Brno

5334. Milan Sýkora, Policista, Plesná

5335. Jiří Pavelka, konstruktér, Vsetín

5336. Jaroslav Klempíř, geograf, novinář, Praha 4

5337. Lebr Ondřej, Soukr. , Třeboň

5338. radka konarikova, ucetni, novy jicin

5339. Daniela Krpcová, recepční, Ostrava

5340. Alena Klempířová, geografka, novinářka, Praha 4

5341. Baťová Hana, důchodce, Litomyšl

5342. Jan Wasserbauer, pracovník ve službách, Praha

5343. Ing. Boris Nosek, CSc., systémový inženýr, Sázava

5344. Pavla Tomanová, THP, Nový Jičín

5345. David Kilingr, vedoucí prodeje, Hradec Králové

5346. Pavel Tláskal, mechatronik, Chomutov

5347. Kamila Kosinková, na MD, Poděbrady

5348. brtna miroslav, živnostník, nýrsko

5349. cervenak, duchodce, belgie charleroi

5350. Alena Jančová, administrativa, Nivnice

5351. Ing. Ivan Franc, metrolog, Hradec Králové

5352. Ilona Hanzelínová, podnikatelka, Milý

5353. Jana Široká, studentka, Velké Meziříčí

5354. Mgr. Romana Pudová, učitelka, Bohuňovice

5355. Gabriela Hladíková, mateřská dovolená, Dobšice

5356. Lukáš Tichý, OSVČ, Kdyně

5357. Milan Penc, technik, Praha

5358. Kočárkovi, provozní technik, Ustí nad Labem

5359. Lamichová Jaromíra, důchodce, Ostrava

5360. Martin Patočka, IT technik, Praha

5361. Miroslav Janda, konstruktér, České Budějovice

5362. Žabková Anna, důchodkyně, Litomyšl

5363. Josef Dvořák, důchodce, Hostomice

5364. Hana Dvořáková, důchodce, Hostomice

5365. Jana Benýšková, MD, Kravaře

5366. Miroslava Francová, OSVČ, Hradec Králové

5367. Vyroubal, obchodní manažer, Blansko

5368. Marie Bouřilová, bankovní úřednice, Klatovy

5369. Eleonóra Chromíková, asistentka, Praha

5370. Luboš Náhlovský, student, Praha

5371. Milan Nedvěd, strojník, Ústí nad Labem

5372. Tomáš Stehlík, IT, Liberec

5373. Dita Měchurová, finanční specialista, Praha

5374. Milan Poživil, technik, Pardubice

5375. Miroslav Zubina, manžer, Praha

5376. MUDr. Roman Gřegoř, lékař, Ostrava

5377. David Ryška, OSVČ, Ostrava-Poruba

5378. Kateřina Heřmanská, student, Praha

5379. Petr Stýskala, informatik, Bohumín

5380. Petra Ševečková, zdravotní sestra, brušperk

5381. Ing. Václav Perník, podnikatel, Přísečná

5382. Slapanská Ludmila, sanitářka, Jevíčko

5383. Jiří Šimek, jednatel, České Budějovice

5384. Pavel Hromek, dělník, Brno

5385. Eva Spieglová, zdravotní sestra, Holešov

5386. Zdeńka Tučková , OSVČ, Praha 8

5387. Jaroslav Mrázek, technik, České Budějovice

5388. Milan Jonák, úředník, Holešov

5389. Marek Džuvarovský, Jednatel Dopravní podnik Mladá Boleslav s.r.o., Mladá Boleslav

5390. Lukáš Doležal, Nakladatel, Praha

5391. Ing. Rene Svoboda, stavebni projektant, Londyn

5392. Vilém Houser, důchodce, Ústí nad Labem

5393. Marta Jedličková, učitelka, Havířov

5394. Jitka Lipšová, úřednice, Teplice

5395. Lukas Zajic, Statni zamestnanec, Velka Polom

5396. Miluše Hromková, důchodce, Brno

5397. Pavel Hortvik, Lektor, Hod.

5398. Hana Babůrková, důchodkyně, Praha

5399. Bobek Jaroslav, elektromontér, Jihlava

5400. Martin Čečil, vedoucí pracovník, Benešov

5401. Růžena Michalíková, důchodkyně, Ostrava

5402. Bobková Věra, dělnice, Jihlava

5403. Vladimír Wasyliw, učitel a manažer, Mšeno

5404. Ing. Žáčková, specialista, Praha

5405. Mgr.Kateřina Jelínková, učitelka , Opočno

5406. Jari Tichá, plný invalidní důchod, Domažlice

5407. Miroslav Pospíšil, technik, Brno

5408. Klára Vrbková, vedoucí kanceláře, Brno

5409. Šín Josef, Technik, Katusice

5410. Tomáš Horák, vedoucí směny ČD, Praha 9

5411. Martin Popelka, elektromechanik, Děčín

5412. Ing. Petra Pavlásková, ekonom, t.č. rodičovská dovolená, Prostějov

5413. Zdenka Ipserová, v důchodu, Praha 5

5414. Alena Slavíková, důchodkyně, Brno

5415. ing. BENEŠ MARTIN, PROJEKTANT - KRAJINA, BRNO

5416. JUDr. Václav Kycl, důchodce, Kroměříž

5417. Iva Steiningerová, recepční, Karlovy Vary

5418. Irena Svobodová, vedoucí oddělení, Praha

5419. Jana Šedivková, manikérka, Praha

5420. Jana Pulkrábková, referentka, Hradec Králové

5421. Linda Zákoucká, podnikatelka, Praha 9

5422. Jarmila Borovičková, ing., učitelka, Frýdek-Místek

5423. Iveta Porkertová, manager hotelu, Dobřichovice

5424. MuDr. Karel Kožehuba, patolog, Brno

5425. Marek Mittelbach, telekomunikace, Ústí nad Labem

5426. Ing. Zbyněk Krůta, IT, Hýskov

5427. Ing. Pavel Lampa, daňový poradce, Rumburk

5428. Vaclav Prochazka, manager, Pardubice

5429. Helena Mindlová, učitelka, Praha

5430. Ivo Miláček, operátor digitalizačního centra, Praha

5431. Ing. Zbyněk Krůta, stavař, Hýskov

5432. garčic patrik, strojník, praha

5433. Petra Vlčková, doplňovač, Ústí nad Labem

5434. Ing. Lukáš Mašín, technik, České Budějovice

5435. Hana Kratka, obch.referent, Praha

5436. Richard Paprskař, muzikant, Rožnov pod Radhoštěm

5437. Dagmar Čechová, vysokoškolská učitelka, Ostrava

5438. Jan Vojkůvka, zásobovač, Dolní Bečva

5439. Josef Koubek, strážný, Vyskytná nad Jihlavou

5440. Jakub Urban, geolog, Praha

5441. RNDr. Jana Šturcová, živnostník, Frýdek-Místek

5442. Ondřej Coch, nezamestnán, Říčany

5443. Petr Baláž, strážník, Česká Třebová

5444. JUDr. Jaroslav Knot, právník, Uherské Hradiště

5445. Josef Lysek, důchdce, Třinec

5446. Olga Zuckerová, Důchodce, Praha

5447. Věra Holíková, důchodkyně, Mikulov

5448. Věra Novotná, kadeřnice, Brno

5449. Kateřina Průšová, skladnice, Praha

5450. červenka ladislav , duchotce, uh brod

5451. Stanislav Frkal, soukromý podnikatel, Varnsdorf

5452. Ing. Miroslav Neckář, projektant, Kraslice

5453. JUDr. Václav Novák, Ph.D., státní úředník, Jihlava

5454. Luboš Ráček, manažer, Hodonín

5455. Ing. Pavel Božek, SW pracovník, Praha

5456. Alena Šťastná, v domácnosti, Lázně Bělohrad

5457. Blanka Lysková, důchodce, Třinec

5458. Mirek Michálek, dělník, Brno

5459. Gabriela Colakidi, referentka, Praha

5460. renata navarova, sekretarka, praha

5461. Lenka Suchánková, důchodce, Hradec Králové

5462. Štěpán Prokop, Provozní, Harrachov

5463. rada zdeněk, technolog, varnsdorf

5464. Monika Skřenková, řidič MHD, Zlín

5465. Stanislav Navrátil, technik, Toužim

5466. EVA KRÁLOVÁ, OSVČ, PRAHA 6

5467. Ondřej Vondra, programátor, Praha

5468. Eva Havlíčková, důchodce, Brno

5469. Ing.Hana Beníčková, Administrativní pracovník, Brno

5470. Jindřichová Hana, OSVČ, Praha 10

5471. Zdeněk Jeřábek, projektant, Kroměříž

5472. Jana Novotná, úřednice, Praha 6

5473. Boris Čermák, soukromý zemědělec, Skorošice

5474. Lucie Mamurovová, manažerka, Praha

5475. MUDr. Pavel Ovísek, lékař ORL, Brno

5476. Mikoslava Nyklová, Dúchodkyně, Krupka u Teplic

5477. Jindřich Josef, OSVČ, Praha 10

5478. Ing. Eva Havlíčková, podnikatelka, Praha

5479. Eva Havlíčková, důchodkyně, Brno

5480. Ondřej Šmejkal, projektant, Praha

5481. Ilek Václav, zednictví, Rychnov nad Kněžnou

5482. Ing. Petr Kijonka, podnikatel, Frýdlant nad Ostravicí

5483. JUDr. Josef Havlíček, důchodce, Praha

5484. Lenka Kellerová, zdravotní sestra jip, Plzeň

5485. Vladimír Steiner, OSVČ, Praha

5486. františek gross, důchodce, praha

5487. Pavel Senohrábek, manažer, Praha

5488. Jaroslava Stelclova, OSVC, Plzen

5489. Marcel Kotásek, podnikatel, Studénka

5490. Jiří Figer, akadem. malíř a grafik, Praha

5491. PhDr. Pavel Aujezdský, soukromník, Brno

5492. PhDr. Jana Slezáková PhD., odborná asistentka, Praha

5493. Libuše Janíčková, sociální pracovnice, Olomouc

5494. Daniálo Česal, OSVČ, Praha

5495. Jana Reichová, OSVČ, Pelhřimov

5496. jiří laube, zedník, rokycany

5497. Michal Kellner, Horník, Havířov

5498. Jana Kozakova, podnikatelka, Bezvěrov

5499. Václav Karásek, vedoucí technologie, Rosice

5500. Daniel Matuška, manažer logistiky, Olomouc

5501. Milan Doležal, projektant, Klatovy

5502. Jiří Urban, podnikatel, Praha

5503. Křížová Petra, MD, Pardubice

5504. Veronika Sládková, asistentka, Praha

5505. Helena Urbanová, ekonom, Praha

5506. Jitka Lacinová, OSVČ - kadeřnice, Cheb

5507. Markéta Boušková, student, Luže

5508. Daňhelka Petr, důchodce, Praha

5509. Hana Vykoukalová, studentka, Brno

5510. Stepankova, vdova, Jihlava

5511. Pavel Pech, Referent, Most

5512. Michal Altair Valášek, softwarový architekt, Praha

5513. Zdenek Michalcik, dispecer, Praha

5514. Jitka Knězů, úřednice, Praha

5515. Vladimír Pospíšil, OSVČ, Frymburk

5516. Pupová, masérka, Kamenný Most

5517. Roman Žilka, hasič, Slavkov u Brna

5518. Josef Strašík, informatik, Praha

5519. Josef Halaška, řidič, Nejdek

5520. Pavla Kopecká, administrativa, Pelhřimov

5521. Lucie Matušová, referent, Libhošť

5522. Kateřina Petrová, pracovník banky, Slavkov u Brna

5523. Lenka Rybářová, na mateřské dovolené, Praha

5524. Jana Andrlová, ekonom, Pardubice

5525. Věra Tomková, soukromě hospodařící rolník, Travčice

5526. Martina Blažková, učitelka ZŠ, Znojmo

5527. Zdeněk Zeman, OSVĆ, Ústí nad Labem

5528. Josef Roleček, důchodce, Rychnov nad Kněžnou

5529. Radek, OSVČ, třebíč

5530. Kateřina Kopecká, administrátor na rodičovské dovolené, Praha

5531. Michal Voráček, VŠ pedagog, Praha

5532. Klára Černá, v domácnosti, Prachatice

5533. Ondrej Pavelecky, IT specialista, Praha

5534. Vladislava Marešová, učitelka, Slaný

5535. Jan Kotuč, ve starobním důchodu, Brno

5536. MUDr.Přemysl Kotoul, lékař, Beroun

5537. Jana Hanusová, kvalitářka, Solnice

5538. Věra Pácalová, důchodkyně, Hradec Králové

5539. Václav Sýkora, zaměstnanec, Kladno

5540. Mgr. Jarošová Ilona, speciální pedagog, Kolín

5541. Martin Král, automechanik, Kroměříž

5542. Stossová Marie, dúchodkyně, Brno

5543. Král Jaroslav, Zámečník, Děčín

5544. Kristýna Hálová, učitelka, Sedlice

5545. Iveta Marková, soukromá podnikatelka, Ostrava

5546. Jakub Gajda, sochař a restaurátor, Ostrava

5547. Jana Kozelková, rodičovská dovolená, Bílovice

5548. Václav Švarc, dělník, Sušice

5549. Aleš Novotný, živnostník, Strašov

5550. Zuzana Salabová, podnikatelka, Harrachov

5551. Ing. Jan Friedlaender, CSc., sůchodce, Praha

5552. Eva Krejčí, všeobecná sestra, Olomouc

5553. Huptych Miroslav, výtvarník, Praha

5554. Mirek Mlynář, technik, Hlinsko

5555. Viktor Turek, stavební technik, Zábřeh

5556. petr hikl, vedoucí léčebné výživy, ostrava

5557. Ing. Jana Gregorová, manager, Brno

5558. Mgr. Martina Stocker, překladatelka, Vlašim

5559. Jaroslav Bican, důchodce, Liberec

5560. Petr Kotrle, zeměměřič, Rožnov pod Radhoštěm

5561. Věra Kotková, důchodce, Jaroměř

5562. Pavlačka Marian, Podlahar, Holesov

5563. ing. Josef Burian, meteorolog, Jesenec

5564. Bohuslav Šeda, zedník, Toužim

5565. Vladimír Kotas, hlavní ekonom, Blansko

5566. Ing. Jarmila Neubergová, důchodce, Praha

5567. Alena Šimonová, chemik, Praha

5568. Irena Langová, podnikatelka, Chrudim

5569. Petr Jaroš, hokejista, Praha

5570. Paulus Jeromír, důchodce, CHrudim

5571. Jindřich Patka, OSVČ, Jičín

5572. Jana Kalusová, prodavačka, Opava

5573. ing.Ráček Zdeněk, OSVČ, Podivín

5574. Paulusová Věra, dělnice, CHrudim

5575. Rostislav Kubánek, finanční ředitel, Praha

5576. Tomáš Klouček, CNC frézař, Liberec

5577. Martina Rychetská, PR manager, Jihlava

5578. Pavel Slivka, živnostník, Písek

5579. alexandr Pavlovič, provozní, Opava

5580. Daniela Wantulová, zdravotní sesra, Třinec

5581. Odeta Kyselová, vedopucí pošty, Horní Beřkovice

5582. Alžběta Jůzová, Na mateřské dovolené, Lomnice nad Popelkou

5583. Marie Ševčíková, důchodkyně, Podivín

5584. Jitka Kovaříková, úřednice, Sokolov

5585. MVDr. Ivo Urbánek, osvč, Velké Meziříčí

5586. Michal Endris, Kuchař, Praha 5

5587. Petr Pšánský, dělník, Bohumín

5588. Iva Rindová, pedagog, Hradec Králové

5589. Jirasek Adam, inzenyr, Praha

5590. miloslav čmejla, inv.důchodce, štětí

5591. Martin Zoubek, sanitář, Plzeň

5592. Jaroslav Pospisil, Duchodce, Prostejov

5593. Dana Klapačová, Realitní makléřka, Brno

5594. Petr Stibor, dělník, Chodov u Karlových Varů

5595. Helga Horká, účetní, Brno

5596. Lenka Zoubková , invalidní důchodce, Vejprnice

5597. Jiří Slavík, konstruktér, Zlín

5598. Ing. Tomáš Reichl, důchodce, Praha 6

5599. Martin Geprt, OSVČ, Litovel

5600. karel čížek, skladník, zábřeh

5601. Marta Javorová, úřednice, Praha

5602. Martin Kadlec, konstruktér, TŘEŠŤ

5603. Petr Suk, osvč, Praha

5604. Eva Šindlerová, keramička, Rudná u Prahy

5605. Kateřina Dupalová, osvč, Brno

5606. Lenka Smolcakova, hudebnik, Rudoltice

5607. Klára Štecingerová, úředník, Mníšek pod Brdy

5608. Jana Neumannová, OSVČ, Karviná

5609. Manželé Janíkovi, senioři, Jihlava

5610. František Sustr, důchodce, Vrchlabí

5611. sylva kučerová, v domácnosti, domanín

5612. Jolana Haismanová, studentka, Kladno

5613. Miroslav Svoboda, OSVČ, Praha 5

5614. Monika Ladomerská, operátor výroby, Opočnice

5615. PhDr. Zdenka Haismanová, výživový poradce, Kladno

5616. Michaela Frkalová, referentka, Varnsdorf

5617. Marcela Suková, osvč, Praha

5618. Lenka Frkalová, nezaměstnaná, Varnsdorf

5619. Pavel Kruliš, důchodce, Praha

5620. Ivo Ladomerský, mistr výroby, Opočnice

5621. Ing. Jiří Zucker, Důchodce, Praha

5622. Michal Kuliš, obráběč plastů, Praha

5623. Ondřej Nevšímal, IT, Praha

5624. Petr Lipský, manažer, Brno

5625. Richard Lukes, podnikatel, Brno

5626. Weclik Petr, pokryvač, Náchod

5627. Martin Ledvinka, Student VŠ, Chotěboř

5628. kolarik jaroslav, ridic, valasske mezirici

5629. Mgr. Jiří Vídeňský, důchodce, Jihlava

5630. Mgr. Petra Bednářová, ředitelka zařízení soc.služeb, Chrást

5631. Jiří Sochor, OSVČ, Větrný Jeníkov

5632. Mgr. Radomír Bednář, ředitel zařízení soc.služeb, Chrást

5633. Karel Hájek, podnikatel, Tábor

5634. Leoš Šustek, podnikatel, Zlín

5635. Roman Šiplák, Živnostník, Praha

5636. Vojtěch Farmačka, obchodník, Pardubice

5637. Květa Kožíšková, studentka , Hradec Králové

5638. Josef Fujera, správce, Trutnov

5639. Beranová Jitka, dělník, Ústí nad Labem

5640. Nováková Pavlína, učitelka MŠ, Varnsdorf

5641. Dana Navratilova, ucitelka, Plymouth

5642. Alexandra Grünseisenová, systémový specialista, Česká Třebová

5643. Jan Fiala, Projektant, Bílovec

5644. Růžena Sochorová, OSVČ, Větrný Jeníkov

5645. Jana Stárková, geografka, Brno

5646. Jitka Lacinová, OSVČ, Cheb

5647. Zuzana Sedláčková, překladatelka, Praha

5648. Monika Szmeková, účetní, Návsí

5649. Martin Hanzlík, student, Hlubočky

5650. Hana Krejsová, Výzkumný pracovník, Pardubice

5651. rosová ivana, pokladní, brno

5652. Richard Sýkora, důchodce, Ostrava

5653. Miloslav Dlábek, OSVČ, Brno

5654. Jiří Stárek, ekonom, Brno

5655. Anna Sýkorová, zdravotní sestra, Ostrava

5656. JUDr. Lenka Kohoutová, právník, Praha

5657. havránek milan, OSVČ, BRNO

5658. Ing. Rostislav Šulc, odborný asistent ČVUT, Praha

5659. marcela sichtarova, skladnik, valasske mezirici

5660. Boštický Rudolf, důchodce, Čelákovice

5661. ing.Miroslav Šebek, manažer, Kladno

5662. Jan Pospíšil, OSVČ, Vraclav

5663. Jiří Stárek, podnikatel, Brno

5664. červenka ladislav, duchotce, uh brod

5665. Vladimír Charvář, OSVČ, Český Krumlov

5666. Jana Mišáková, Administrativní pracovnice, Jezdovice

5667. prom.biolog Jiří Heteša, CSc., vědecký pracovník, Lednice

5668. Marta Blažková, rodičovská dovolená, Česká Třebová

5669. Jaroslav Moucha, číšník, Praha

5670. Ivo Mišák, osvč, Jezdovice

5671. Jan Kroha, obchodní manager, Praha

5672. Blanka Diová, team assistant, Praha

5673. Kalina Zdeněk, ČID skladník, Bechyně

5674. Vlasta Šilarová, Designer, Praha

5675. Stanislav Váňa, ekonom, České Budějovice

5676. Jiří Vítězník, technik, Dvůr Králové nad labem

5677. Petrů Martina, čalounuce, Praha

5678. Michal, Dio, Software designer

5679. Foltysovi, důchodci, ostrava

5680. Josef Procházka, důchodce, Ivančice

5681. Petra Řiháková, pedagog, Brno

5682. Viktor Turok, Učitel, Praha

5683. Petrová Olga, ČID, Děčín

5684. Helena Maršanová, v důchodu, Žamberk

5685. Ivana Hepnarová, účetní, Doudleby nad Orlicí

5686. Jiří Janoušek, invalidní důchodce, Milevsko

5687. martin jaroněk, FO, zlín-Vizovice

5688. Jitka Duhová, referentka odbytu, Hradec Králové

5689. Ing. Stanislav Vodrážka, lesník, Trojanovice

5690. marta gondolová, PvSS, svitavy

5691. Plháková Dagmar, účetní, Mohelnice

5692. Zdeněk Cihlář, státní zaměstnanec, Brno

5693. Jiří Beneš, projektový koordinátor, Praha 3

5694. Irena Drbalová, OSVČ, Praha

5695. Dvořáková, administr.pracovnice, Praha

5696. František Zbořil, vedoucí prodeje , Polička

5697. SIMONA HOLUBOVÁ, ŠKOLNICE, ČERNOŠICE

5698. Libor Kvita, učitel, Fulnek

5699. Rostislav Olšanský, svářeč, Paskov

5700. Marie Krejči, důchodkyně, Zlin

5701. Kateřina Měšťanová, osvč, Týn nad Vltavou

5702. Petr Zmeškal, OSVČ, Pelhřimov

5703. Jaroslav Lacina, technik, Mořkov

5704. Václav Mička, OSVČ, Jihlava

5705. zapletalová, dělnice, pardubice

5706. Lenka Doležalová, středoškolský učitel, Jablonec nad Nisou

5707. Jiří Vávra, důchodce, Nový Jičín

5708. Mgr. Michal Neuwirth, Product Manager, Jičín

5709. Dagmar Vávrová, důchodkyně, Nový Jičín

5710. J.Nohacek, dúchodce, Hrdlořezy u Mladé Boleslavi

5711. Tomáš Wetzler, geodet, Chomutov

5712. Ing. Lucia Potocká, účetní, Jesenice u Prahy

5713. František Cukr, novinář, Praha

5714. Ing. František Pokorný, důchodce, Jablonec nad Nisou

5715. Ondřej Horák, manager, Šternberk

5716. Lumír Petříček, státní zaměstnanec, Rychnov nad Kněžnou

5717. Hilpert Jiří, důchodce, Benecko

5718. Renata Pavlová, studentka, účetní, Očelice

5719. Denisa Jüptnerová, student, Svoboda nad Úpou

5720. Petr Zdobinský, podnikatel, Děčín

5721. Zuzana Pelzová, v domácnosti, Praha

5722. Lukáš Bezděk, referent, Brno

5723. Alžběta Gardavská, úřednice, Praha

5724. Mgr. Lenka Quadratová, právník na rodič. dovolené, Plzeň

5725. Jindřich Hubáček, důchodce, Litoměřice

5726. Burda Jiří, správce sítě, Liberec

5727. Martin Frydl, obchodni manager, Hradec Kralove

5728. PhDr. Jarmila Peterková, úřednice, Zlín

5729. Lubomír Sedláček, technik, Olomouc

5730. Hana Hájková, v dúchodu, Rokytnice v O.h.

5731. Zemanová Alice, důchodce, Opava

5732. Vojtová Božena, důchodce, Liberec

5733. Zeman Jiří, důchodce, Opava

5734. Hana Zemanova, Fyzioterapeut, Litvinov

5735. Eva Janoušková, důchodkyně, Kovářov

5736. Daniel Poláček, technik, Praha

5737. Plachá Marketa, asistentka, Praha

5738. Marek Dostál, programátor, Jeseník

5739. Jiřina Hepová, výtvarnice, Kaznějov

5740. Tomáš Kočnar, manažer, Brno

5741. Josef Tomáš, skladník, Dobruška

5742. Marie Húsková, důchodce, Brno

5743. Jiří Hlavatý, student, Praha

5744. Lubomír Kufner, geodet, Teplice

5745. K.HRACHOVEC, ŽIVNOSTNÍK, LOVOSICE

5746. Liana Zbořilová, odborná referentka , Polička

5747. Pavel Švarc, Senior JAVA developer, Praha

5748. Eva Kopecká, důchodkyně, Most

5749. Ptáčková Marta, MD, Havířov

5750. Zdenek Prokop, duchodce, Hradec Kralove

5751. Roman Juřík, OSVČ, Karviná

5752. Kristina Netáhlová, nezaměstnaná, Ostrov

5753. PhDr. Karel Chlubna, manager, Praha

5754. Zbyněk Habelt, technik, Bakov nad Jizerou

5755. Pavel Pilný, Dokumentátor, Milovice

5756. Romana Smáhová, servírka, Klatovy

5757. Kaftan Petr, jednatel-ředitel, Jílové u Děčína

5758. Vladimír Zonek, právník, Ostrava

5759. Milena Lakomá, student, Zlín

5760. Michal Čulák, IT, Mladá Boleslav

5761. Lenka Sutnarová, učitelka, Frýdlant

5762. Miroslav Dorušák, www.maservisni.eu, Uničov

5763. Vladimíra Trpišovská, účetní, Čáslav

5764. ing. Petr Čapek, jednatel zemědělské firmy, Petrohrad

5765. Pavel Sobíšek, analytik, Hostivice

5766. Mgr. Jiří Horňáček, učitel, Brno

5767. Václavíková Veronika, obchodní referent, Jilemnice

5768. Ing. Zdeněk Vykydal, ředitel společnosti, Pardubice

5769. Lenka Fojtíková, novinářka, Blatnice pod Sv. Antonínkem

5770. Jiří Maštalíř, Operátor, Orlová-Lutyně

5771. Ludvika Juřicová, ekonom, Frenštát pod Radhoštěm

5772. Dalibor Raiskub, OSVČ, Brno

5773. Radek Vlk, podnikatel, Teplice

5774. Jana Pěnčíková, rodičovská dovolená, Liberec

5775. Magda Slováčková, referent, Znojmo

5776. Jan Janoš, důchodce, Ostrava

5777. Jan Opálek, technik, Ostrava

5778. Celá Yvona , v důchodu, Brno

5779. Antonín Koplík, MORAM CZ,s.r.o. Majitel, Hodonín

5780. Vladimír Pour, důchodce, Praha

5781. Romana Schuhová, účetní, České Budějovice

5782. Hana Šedivá, účetní, Brno

5783. jílek jiří, produkční, praha

5784. Hana Jirkalová, překladatelka, Kamenné Žehrovice

5785. Hilpert Jiří, důchodce, Benecko

5786. Igor Trávníček, strojvedoucí ČD, Česká Třebová

5787. Jana Teplá, manažer, Pardubice

5788. Věra Konejlová, manažer, Brno

5789. Radek Matoušek, IT, Hradišťko I.

5790. Miloš Brůcha, referent, Mladá Boleslav

5791. Vladimír Schestag, programátor, Rožnov pod Radhoštěm

5792. Martin Lis, Duchodce, Kluky u Pisku

5793. František Blažek, důchodce, Teplice

5794. Václsv Čáp , úředník, Praha

5795. Jitka Koubová, učitelka, Česká Třebová

5796. Helena Huková, důchodkyně, Děčín

5797. Eva Brožová, důchodkyně, Vrané nad Vltavou

5798. Mgr.Helena Stráská, ředitelka dětského domova, Zlín

5799. Vladimír Hluchý, technik, Zruč nad Sázavou

5800. Martina Moravcová, na mateřské dovolené, Hustopeče

5801. Ing. Petr Moravec, ředitel firmy, Hustopeče

5802. František Beran, důchodce, Hajany u Blatné

5803. Pavla Malá, kadeřnice, Ostrava

5804. romana Palová, pokojská, Liberec

5805. Šebelová Jana, prodavačka, Jaroměřice nad Rokytnou

5806. Josef Karban, zedník, Ostrov

5807. JUDr. Petr Pour, právník, Praha

5808. Ing. Viktor Pravec, technik, Uherský Brod

5809. MUDr Ladislav Šimečečk, lékař, Vacenovice

5810. Hana Krtičková, podnikatel, Nové Město nad Metují

5811. Alena Kotlanová, realitní makléř, Perštejn

5812. Ivo Dubský, důchodce, Chlum u Třeboně

5813. Robert Kobera, podnikatel, Praha 4

5814. Věra Beranová, důchodce, Hajany u Blatné

5815. karel korejtko, instalater, ústí nad labem

5816. Ing. Dagmar Svobodová, účetní, Rapotín

5817. Mgr. B.Nováková, učitelka, Praha

5818. Marie Kubíčková, živnostník, Praha

5819. Drahomíra Krotká, účetní, Nové Město na Moravě

5820. Marek Krčál, matematik, Brno

5821. Zbyněk Souček, IT, Praha

5822. Lenka Bartošová, kuchařka, Štětí

5823. Miloslav Vomáčka, důchodce, Praha

5824. Vladimír Gottfried, manažer, Olomouc

5825. Jaroslav Kabátek, stavební technik, Znojmo

5826. Jan Warzel, frézař, Česká Lípa

5827. Pavel Koza, správce IT, Praha

5828. zdeněk kudrna, dělník, toužim

5829. Šebela Radek, dělník, Jaroměřice nad Rokytnou

5830. Miroslav Štefán, IT specialista, Brno

5831. Tomáš Hrdý, manažer, Valašské Meziříčí

5832. Jaroslav Hnátek, Manažér, Kolín

5833. Ing. Miloš Hojsák, podnikatel, Praha

5834. Ing. Jiří Nejezchleb, obchodník, Liberec

5835. Jaroslav Kotlan, řezník, Perštejn

5836. Martin Blahetka, obchodní zástupce, Bolatice

5837. petra brožová, fyzioterapeut, aš

5838. Ladislav Králíček, učitel, Dobříš

5839. Luboš Hruška, zaměstnanec, Praha

5840. Jiří Satinský, ekonom, Ostrava

5841. Věra Hořejší, důchodkyně, Praha

5842. ING.JAROSLAV DĚDIČ, DŮCHODCE, PRAHA

5843. cerny pavel, vrtař, dubnany

5844. Jan Faltýnek, student VŠ, Moravská Třebová

5845. Martin Pergel, vysokoskolsky vyucujici, Praha

5846. Ing. Eva Faltýnková, poradce, Moravská Třebová

5847. Renata Krůtová, účetní, Písek

5848. Václav Stehlík, mistr , Přerov

5849. Bohuslava Hojsáková, podnikatel, Praha

5850. Petr Pipek, Zivnostnik, Praha

5851. Miroslav Urban, podnikatel, Příbram

5852. Ing.Ján Martinkovič, OSV, Brno

5853. Judr Frančík Karel, Právník, Pardubice

5854. Jaroslav Havíř, důchodce, Liberec

5855. Milan Večeřa, technická inspekce, Velké Meziříčí

5856. Zdeněk Straka, důchodce, Jaroměř

5857. Plavec Ladislav, Jednatel, Stonařov

5858. Miloslav Apolín, mechanik MaR, Plzeň

5859. Josef Odstrčil, důchodce, Ostrava

5860. Ivo Puda, psycholog, Praha

5861. Markéta Zubrová, ředitelka pobočky, Praha

5862. Iva Komínková, živnostník, Chrast

5863. Radka Poláčková, bankovnictví, Praha

5864. Zdeňka Havířová, důchodkyně, Liberec

5865. Jiří Šorma, prodavač, Dvůr Králové nad Labem

5866. Hana Smělá, důchodce, Chrudim

5867. Zora Říhová, vězeňská služba , Příbram

5868. Josef Kukuczka, OSVČ, Jičín

5869. Eliška Zejšková, fyzioterapeutka, Kladno

5870. Věra Mátlová, výzkumný ústav, Praha

5871. Petr Jiráček, učitel, Jirkov

5872. Hana Hypšová, Ved.prodejny, Litvínov

5873. Kateřina Mustarová, účetní, Háj ve Slezsku

5874. Eva Hozová, zdravotník, Hradec Králové

5875. Ladislav Komínek, IT, Chrast

5876. Ing. Jiří Nudčenko, státní zaměstnanec, Vyškov

5877. Ing.Ján Martinkovič, důchodce, Brno

5878. Marie Faltýnková, důchodce, Moravská Třebová

5879. Petr Brož, důchodce, Praha

5880. Ing.Zdeněk Scheuer, ekonom, Ostrava

5881. Renáta Šelongová, konstruktér, Ostrava

5882. Miroslav Kremlička, podnikatel, Praha 5

5883. Martin Laky, truhlář, Sudějov

5884. Vladislav Polách, obchodní manager, Kopřivnice

5885. Tereza Zejšková, oční optička, Kladno

5886. Miroslav Smělý, THP, Chrudim

5887. Roman Pospíšil, dělník, Větřní

5888. Jana Zarečná, MD, Dačice

5889. zeman vaclav, duchodce, bzenec

5890. Antonín Polách, zámečník, Karviná

5891. Jiří Kuta, manažer, Hradec Králové

5892. Antonín Polách, horník, Karviná

5893. Miluše Hořavová, důchodkyně, Ostrava

5894. Anna Poláchová, učitelka, Karviná

5895. Karel Šrámek, architekt, Polička

5896. Radim Šelong, OSVČ, Ostrava

5897. Eva Novotná, dělnice, Větřní

5898. Karel Svoboda, podnikatel, Martin SR

5899. Jitka Bártová, sekretářka, Náchod

5900. Eva Krajčírová, -, Pardubice

5901. Jiri Mlch, osvc, Slany

5902. Ladislav Polách, soustružník, Karviná

5903. Ivana Vacková, duchodce, Přelouč

5904. Petra Baštová, podnikatelka, Ratenice

5905. Josef Jeřábek, OSVČ, Strážné

5906. Václav Šelong, student, Ostrava

5907. Mgr. Kateřina Smělá, mateřská dovolená, Praha

5908. Daniela Černá, důchodce, Pardubice

5909. Eva Šelongová, studentka, Ostrava

5910. Jana Páleníková, účetní, Kadaň

5911. Karel Hrubý, v důchodu, Praha

5912. Ing. Luboš Suchý, úředník, Praha

5913. Milan Burian, obchod. manažer, Strakonice

5914. Halama Ladislav, nezaměsnaný, Veselí nad Lužnicí

5915. Žaneta Košťálová, asistentka, Praha

5916. Vít Čapek, živnostník, Písek

5917. Vratislava Novotná, kontrolor, Nové Město na Moravě

5918. Věra Kavková, úředník, Havířov

5919. Ivana Jeřábková, změnový referent, Strážné

5920. Věra Farská, asistentka jednatele, Teplice

5921. Lenka Benčíková, admin.pracovnice, Zlín

5922. Jaroslav Tichánek, OSVČ, Jasenice

5923. Dana Hůlková, kadeřnice, Praha 6

5924. Alena Fencl, manger, Znojmo

5925. Milan Chalupa, strojník, Klatovy

5926. Jan Mynář, OSVČ, Brno

5927. RNDr. Jan Doubský, Ph.D., vývojový chemik, Praha

5928. Mgr. Olga Chlápková, na mateřské dovolené, Lukavice

5929. Začalová Libuše, strážná, Kostelec na Hané

5930. Hana Martinkovičová, důchodkyně, Brno

5931. Jiří Lhoták, důchodce, Praha

5932. Adéla Vlčková, účetní, Sedlčany

5933. Ing. Jakub Valoušek, programátor, Praha

5934. Jana Dužíková, duchodkyně, Ostrava

5935. Helena Kohoutová, důchodkyně, Jihlava

5936. Jiřina Hošková, důchodce (ekonomka), Ústí nad Labem

5937. Jiří Sochor, podnikatel, Blovice

5938. Ivana Kavanová, invalidní důchodkyně, Praha 10

5939. Tomáš Koukal, nákupčí textilu, Zlín

5940. Ing. Jiří Jakl, bankéř, Praha

5941. Marie Vavříková, důchodce, Strážnice

5942. Zdena Blažková,, důchodkyně, Brno

5943. Jiří Vávra, důchodce, Nový Jičín

5944. Karel Kašpar, servisní technik, Znojmo

5945. Roman Grigar, Dispečer, Praha

5946. Pavel Horák, OSVČ, Praha

5947. ing. Jakub Unucka, výkonný ředitel, Klimkovice

5948. věra houdková , důchodkyně, praha

5949. Alena Burešová, OSVČ, Praha

5950. Mgr. Petr Krula, Vedoucí prodeje, Třebíč

5951. Petr Peša, Manažér, Letovice

5952. Mirek Skopal, RNDr., 20% VŠ pedagog, metrolog a také důchodce, Brno

5953. Eva Hellerová, md, Beroun

5954. Košařová Jiřina, důchodce, Plzeň

5955. Ing. Kateřina Krulová, na mateřské dovolené, Třebíč

5956. Stanislava Hylmarová, referentka osobního oddělení, Nový Bydžov

5957. Ladislav Zemánek, bezp.pracovník, Brno

5958. Kludáková B., poštovní doručovatelka, Brno

5959. Tomáš Klečatský, student, Janovice nad Úhlavou

5960. stanislav janda, důchodce, sochovice.mirovice

5961. Marie Sasinová, duchodce, Ostrava

5962. Eliška Brázdilová, Pojišťovací poradce, Havířov

5963. Miroslav Svoboda, živnostník, Brno

5964. Urbánková Kateřina, spedice, Kutná Hora

5965. Pavel Černý, učitel, Hradec Králové

5966. Jaroslav Petrů, stavbyvedoucí, Č.Budějovice

5967. Věra Králová, důchodce, Přerov

5968. Blanka Pátková, učitelka - důchodkyně, Most

5969. Jaromír MEDO, technik, Praha

5970. Klubal Lukáš, OSVČ, Batelov

5971. Kateřina Kyselová, student, Kamenice nad Lipou

5972. Dana Hrbáč Remešová, Lektor, Havířov

5973. Lenka Tauerová, ostraha, karviná

5974. Hlávka Jaroslav, dúchodce, Praha

5975. Anna Čtveráková, zubní technik, Praha

5976. Eva Krombholzová, zdrav. sestra, Dobřichovice

5977. Olga Popková, účetní, Český Těšín

5978. Václav Černý, důchodce, Hradec Králové

5979. Milan Čechák, čerstvý důchodce, Rokytnice u Přerova

5980. Marie Stařičná, pedagog, Ostrava

5981. Martina Mikešová, t.č.na mateřské dovolené, Nový Jičín

5982. Mgr.Pavel Petržela, učitel SŠ, Opava

5983. Martin Vaněk, lokomotivář, Orlová-Lutyně

5984. Mudr Jiří Krombholz, lékař, Dobřichovice

5985. Petr Kramář, právník, Chrudim

5986. Kludák Jan, skladník, Brno

5987. Lubomír Lacman, technik, Hlízov

5988. Novotný Jaroslav, průměrný důchodce, Trutnov

5989. Anna Chládeková, inv.důchod, Čáslav

5990. Petra Charvátová, mateřská dovolená, Úvaly

5991. Petr Apes, zedník, Praha

5992. Bc. Dagmar Svobodová, student VŠ, Brno

5993. JUDr.Milada Něničková, právník, Strážnice

5994. Radek Mikeš, OSVČ, Nový Jičín

5995. Vladimír Znamenák, důchodce, HLOHOVEC

5996. Renáta Černá, uklízečka, Hradec Králové

5997. František Zach, důchodce, Praha4-Kunratice

5998. Antonín Procházka, OSVČ, České Budějovice

5999. Jan Kypr, IT specialista, Brno

6000. PETR HYLMAR, GRAFIK, Nový Bydžov

6001. Radek Hybšman, student, Hradec Králové

6002. Kapalová Miroslava, důchodce, Kostelec nad Černými lesy

6003. Alexander Novák, ekonom, Brno

6004. Jiřina Kotová, důchodkyně, Ostrava

6005. Veselovský Ján, technik, Plzeň

6006. Josef Turčík, důchodce, Benešov

6007. Jana Šantorová, studentka VŠE, Praha

6008. Weiner pavel, zámečník, Kopřivnice

6009. Vladimíra Výborná, účetní, OSVČ, Kolín

6010. Eva Kaštanová, zubní instrumentářka, Velké Meziříčí

6011. Lumír Kadleček, SNN v ČR, Praha

6012. Mgr. Bořivoj Malát, státní zaměstnanec, Stráž pod Ralskem

6013. Radomil Harazim, projektant, Brno

6014. Zuzana Fabiánová, středoškolská učitelka, Liberec

6015. Vladimíra Hradilová, OSVČ, Bruntál

6016. Kateřina Černá, studentka, Hradec Králové

6017. Stanislav Tauer, VBS, Praha

6018. BEROUNSKÝ Petr, fotograf, Ústí nad Labem

6019. Pavel Šporcl, houslista, Praha

6020. Markéta Juříčková, učitelka, Blansko

6021. Marcela Sevcikova, Personalista - MInisterstvo zivotniho prostredi, Praha

6022. Mgr. Radmila Šubrtová, učitelka, Vrchlabí

6023. Barbora Poláková, studentka VŠ, Praha

6024. Pavel Prášil, administrativní pracovník, Hradec Králové

6025. roupec, důchdce, znojmo

6026. Jan Novohradský, Technik, Kladno

6027. Jiri Krejsa, Duchodce, Drasov

6028. Ivan Kasl, duchodce, Revnice

6029. Tomáš Vlček, vedoucí potravin diskontu, BRNO

6030. Blanka, Huspeninová, Brno

6031. Stanislava Matulvá, účetní, Praha

6032. Miloš Kratochvíl, zemědělec, Roudnice nad Labem

6033. Leszek Lipka, poradce, Praha

6034. Kristýna Juřičková, státní zaměstnanec, UH

6035. Pavel Vabrousek, Projektovy manazer, Melnik

6036. Roman Jančiga, Projektový manažer, Tlustice

6037. Petr Melíšek, OSVČ, Středokluky

6038. Tereza Marečková, asistentka, Praha

6039. Hana Punčochářová, Na mateřské dovolené, Tábor

6040. Martina Suchá, dělnice, Strakonice

6041. Milan Fejfar, student, Sobotka

6042. Blanka Burghardtová, prodavačka, Duchcov

6043. Vladan Černohorský, OSVČ, Krnov

6044. Klára, právník, Brno

6045. Andrea, Medková, Praha

6046. Ing. Miloslav Javůrek, CSc., vědecký pracovník, Čáslav

6047. MARTIN KRŮČEK, OSVČ, FRÝDEK-MÍSTEK

6048. Čerevková Věra, důchodkyně, Otrokovice

6049. Valentová Jana, důchodkyně, Praha

6050. Igor Luhan, projektový manažer, Praha

6051. Martina Hašková, účetní, Domažlice

6052. Drahomíra Kaňková, úřednice, Pelhřimov

6053. Eva Benešová, OSVČ, Praha

6054. Petra Štanclová, podnikatel, Jihlava

6055. Dufek Václav, obchodník, Domažlice

6056. Jana Růžičková, prodavačka, Praha

6057. Jan Kaleta, SW Project Leader, Praha

6058. Vladimír Dočekal, invalidní důchodce, Smržovka

6059. Jitka Chaloupecká, referentka, Praha

6060. Jan Váňová, manažer, Praha

6061. Lenka Kourová, prodavačka, Velvary

6062. Pavel Quadrat, Mgr., , IT manager, Plzeň

6063. Alena Krátká, účetní, Most

6064. Milena Pětiletá, účetní, Praha

6065. hanaková marcela, zdravotní sestra, frýdek místek

6066. petr, duchodce, mistrin

6067. Martin Tomša, Telekomunikační specialista , Praha

6068. Miroslava Pálková, důchodce, Zdiby

6069. Čerevko František, důchodce, Otrokovice

6070. Doubský Jan Ing., důchodce, Praha

6071. Stota, autodopravce, Olomouc

6072. Novotna Karolina, pravnicka, Praha

6073. Miroslav Tvrdík, prodavač, Praha

6074. Milan Beran, důchodce, Hrobčice

6075. PhDr. Mgr. Aleš Pavelek, pedagog, Bílovec

6076. Dana Rašínová, DiS., OSVČ, Praha 4

6077. Jana Budinová, dělnice, Mohelnice

6078. Jitka Hanibalová, OSVČ, Benešov

6079. Marie Uhrová, důchodce, Praha

6080. Karel Matoušek, technik, Teplice

6081. Ivana Kyselová, důchodkyně, Praha

6082. Theodor Jareš, živnostník, Praha

6083. Marie Prazakova, duchodce, Praha 4

6084. František Peterka, Podnikatel, Praha

6085. Zdenka Docekalova, duchodkyne, Praha

6086. Michael Havlen, novinář, Liberec

6087. šlechta, důchodce, těrlicko

6088. hanak miroslav, zamečník, frydek místek

6089. Vlastimil Nohejl, elektrikář, Netvořice

6090. Lydie Hájková, inval. důchodce, Olomouc

6091. Petr Hůzl, osvč, Teplice

6092. Gabriela Gálová, studentka, Ostrava

6093. Stanislav Řežábek, projektant, Plzeň

6094. Roman Witt, strojvedoucí, Chodov

6095. Břetislav Nový, podnikatel, Pardubice

6096. Miroslava Pavlicová, OSVČ, Lipov

6097. Miroslav Křenek, servisní technik, Rožnov pod Radhoštěm

6098. Petr Chundela, technik, Žatec

6099. Ivana Kolbeová, jednatelka, Příbor

6100. Borovka, technik, Č. Budějovice

6101. Petr Král, vedoucí nákupu, Tábor

6102. Štendová Jana, nezaměstnaná, Orlová

6103. Jiří Suchý, dělník, Strakonice

6104. Zdeněk Hejda, OSVČ, Tlumačov

6105. David Mýlek, student, Opava

6106. Jan Hudský, student, Praha

6107. Ivo Tesárek, OSVČ, Praha 5

6108. Jakl Alois , důchodce, Znojmo

6109. Ondřej Kozubík, student/podnikatel, Brno

6110. Niemec Jozed, důchodce, Praha

6111. Gerta Henková, důchodkyně, Brno

6112. martin tichý, nástrojař, malešov

6113. Ing. Ewa Chmelíková, OPVV, Kostelec nad Černými lesy

6114. Forgáč, OSVČ, Brno

6115. šatra miroslav, Plyn revizor, kladno

6116. Holečková Libuše, MD, Staré Buky

6117. Petr Míček, ochrana majetku a osob, Šumperk

6118. Tereza Paděrová, OSVČ, Praha

6119. Robert Zelený, vedoucí pracovník, Rokytno

6120. Libor Hudák, soukromý podnikatel, Brno

6121. Martin Cikhart, architekt, Praha

6122. Jiří Jestřáb, OSVČ, Valašské Meziříčí

6123. Jitka Růžičková, prodavačka, Praha

6124. Eva Hořavková , účetní poradce , Praha

6125. David Valo, Technik, Praha

6126. Jana Janů, dispečerka, Praha

6127. Ing. Ladislav Polonyi, ekonom, Hořešovice

6128. Ing.Jiří Kos, důchodce, Praha

6129. Mgr. Aleš Ryšavý, SŠ učitel, Rudná

6130. Tomš Krabač, programátor, Brno

6131. Kittlová, referntka, Opava

6132. Alena Hornová, lékařka, Olomouc

6133. Jiří, zedník, Nové Město pod Smrkem

6134. BcA. Martina Balusikova, ., Praha

6135. Lenka Wagnerová, analytik, Praha

6136. Palkovská, důchodkyně, Ostrava

6137. Sarka Horovska, V domacnosti, Praha

6138. Zdenka Pánková, keramik, Mníšek pod Brdy

6139. Petr Čížek, manager, Praha

6140. Pavel Sedláček, OSVČ, Praha 3 Žižkov

6141. ing. Petra Stančevová, ekonom, Kladno

6142. Ing. Přemysl Plch, geodet, Blansko

6143. Lenka Kubáčková, mzdová účetní, Brno

6144. Ladislav Odehnal, technik, Brno

6145. Sýkorová, důchodkyně, Příbram

6146. Ing.arch.Jitka Paroubková, VŠ učitel, Praha

6147. jaromíra pazderová, učitelka, velká bystřice

6148. Marcel Fiala, Podnikatel, České Budějovice

6149. Miloš Svárovský, Důchodce, Velim

6150. Nepilý Miloš, nástrojař, Lochenice

6151. Miloš TRUHLÁŘ, Účetní, Trutnov 1

6152. Jan Káňa, učitel, Horní Benešov

6153. Jiří Weinfurter, OSVČ, Plzeň

6154. Jiří Buršík, podnikatel, Plzeň

6155. Jan Drábek, důchodce, živnostník, Jablonec nad Nisou

6156. Eva Neubauerová, správa KaM , České Budějovice

6157. Vaclav Neumann, duchodce, Praha

6158. Ing. Antonin Turecek, programator, Kyjov

6159. Petr Stopka , OSVČ , Plzeň

6160. ing. David Kesl, manažer, Praha

6161. Vlastimil Pavlica, OSVČ, Lipov

6162. Radek Tůma, manager, Praha

6163. Mgr. Michaela Široká, studentka, Přerov

6164. Spáčilová, administrativa, Olomouc

6165. piska jan, řidič, hradec králové

6166. Ing. Jana Lísková, důchodce, Ostrava

6167. ŠIMON Vlastimil, DĚLNIK, Nymburk

6168. Jana Soukupová, důchodkyně, Praha 5

6169. Milan Stáňa, úředník, Moravské Budějovice

6170. Cabal Vladislav, osvč, Chomutov

6171. Evžen Rejfíř, podnikatel, Praha

6172. Karel Hofhansl, Důchodce, Č.Budějovice

6173. Miroslav Hájek, THP, Kolín

6174. Ondřej Malý, OSVČ, Brno

6175. Schwalbová Anna, prodavačka, Opava

6176. Rudolf Kidoň, důchdce, Český Těšín

6177. Ing. Rudolf Böhm, vedoucí pracovník, Brno

6178. Ing, Petr Telčer, Technik, Rožnov pod Radhoštěm

6179. Michal Pokorný, ředitel, Mladá Boleslav

6180. Eva Matyášová, mateřská dovolená, Třebíč

6181. Ing. Jan Horák, finanční poradce, Praha 4

6182. Marcela Knotková, učitelka, Plzeň

6183. Vojtěch Štorc, manager, Praha

6184. Jana Drábová , student, Lačnov

6185. Iveta Skácelová, prodavačka, Hodonín

6186. Juklová, důchodkyně, Dobřichovice

6187. Miroslav Veleba, technik, Praha

6188. Lenka Smětáková, OSVČ, Praha 6

6189. Bc. Gabriela Červená, OSVČ - účetní, Jaroměř

6190. Ing.Pavlína Křováková, OSVČ, Děčín

6191. ŠUMBEROVÁ, PODIKATELKA, BRNO

6192. František Vyskoč, starobní důchodce, PUTIM u Písku

6193. Adam , Akers, Aš

6194. Ing. Zdislav Beránek, IT analytik, Velká Bíteš

6195. Tomáš Brotánek, Archeolog, Děčín

6196. Vojtěch Šulc, student, Praha

6197. Vlastimil Vysloužil, Uřad práce, Přerov

6198. Anna Sedlářová, důchodkyně, Lipov

6199. Jana Raková, produkční v důchodu, Praha

6200. Miroslav Citriak, IT specialista, Litvínov

6201. Marie Vaculíková, dělnice, Haluzice

6202. Ing. Jan Ježek, důchodce, Hrušovany n.J.

6203. Zdeněk Fiala, OSVČ, Světlá nad Sázavou

6204. Marie SKALICKÁ, OSVČ, PRAHA

6205. Tomáš Buchta, Inspektor, Havířov

6206. Renata Štěpánková, asistentka , Most

6207. Václav Ťulák, OSVČ, Brno

6208. Lucie Svobodová, účetní , Beroun

6209. Marie Košnářová, důchodce, Beroun

6210. Zdeněk Klímek, podnikatel, Olomouc

6211. Škutek Milan, důchodce, Havířov

6212. Ing. Aleš Sekera, technik, Šumperk

6213. Václav Kubla, admin.prac., Vimperk

6214. Martin Fara, technik, Mladá Boleslav

6215. David Svozil, jednatel firmy, HAVÍŘOV

6216. Václav Haasz, elektroinženýr, Praha

6217. Jan Žahourek, student, Praha

6218. Filip žahourek, grafik, Praha

6219. Tomáš Vlček, vedoucí potravin diskontu, BRNO

6220. Ivo Pavlík, důchodce, Praha

6221. Tomáš Hemala, analytik, Praha 6

6222. Martin Myška, vedoucí sektoru v energetice, Ústí nad Labem

6223. Jitka Kuřetová, pečovatelka, Kácov

6224. Fungáčová Hana, účetní, Ústí nad Labem

6225. Helešic, důchodce, Břeclav

6226. Tomčanyová Helena, obchodník, Cheb

6227. Marek Dulík, Skladník, Havířov

6228. Irena Dufková, důchodkyně, Doksy

6229. Mgr. Ondřej Tyl, OSVČ, Praha

6230. Jiří Malý, ..., Litvínovice

6231. Leoš Suchánek, OSVČ, Praha

6232. Antonín Rosický, učitel, Praha

6233. Ludmila Žižková, THP, Praha

6234. L.Chudoba, zdravotní personál, Praha

6235. Pavel Kuchař, operátor, Otrokovice

6236. Hager zdenka, poradce, Klatovy

6237. Ing.Božena Čejková, důchodkyně, Děčín

6238. Alena Boyková, OSVČ, Olomouc

6239. Ing. Jiří Rieger, konzultant, Šestajovice

6240. Vopálka František, řidič autobusu, Sokolov

6241. Mgr. Leona Wünschová, právník, t.č. na rodičovské dovolené, Teplice

6242. Lucie Strnadová, kuchařka, Rapotín

6243. Silvie Bočková, farm. reprezentant, Podolí

6244. Václav Hýka, důchodce, Pelhřimov

6245. Jarmila Novotná, obchodní zástupce, Zlín

6246. Marta Skalická, Manager, Praha

6247. kapinus, učitel, trabic

6248. Jana Kabátová, důchodkyně, Ostrava

6249. Blanka Vávrová, herečka, Praha

6250. Zdeňka TRUHLÁŘOVÁ, Účetní, Trutnov 1

6251. David TRUHLÁŘ, Student, Trutnov 1

6252. Jana Humhejová, chemik, Praha

6253. Pavel Janeček, IT specialista, Praha 1

6254. Marie Strnadová, důchodkyně, Praha

6255. Vladimír Kabát, důchodce, Ostrava

6256. Svatava Bezpalcová, důchodce, České Budějovice

6257. Jaromír Pauer, živnostník, Domažlice

6258. Miki Chobot, řidič, Hradec Kralové

6259. Petr Provaznik, produktovy manager, Hradec Kralove

6260. Markéta Zubrová, ředitelka pobočky, Praha

6261. Josef Veselý, důchodce, Teplice

6262. Wasik Pavel, důchodce, Ostrava

6263. Alena Vymlátilová, vedoucí recepce, Přerov

6264. Antonín Richtr, řidič, Brno

6265. Ing Miroslav Fiurášek, vývojový pracovník, Brno

6266. Slavomír Langmajer, podnikatel, Jihlava

6267. Renata Adlová, OSVČ, Praha

6268. Eva Gruntová, laborantka, Ostrava

6269. Petr Huspenina, zámečník, Brno

6270. Libor Huspenina, student, Brno

6271. Milan Kocourek, Inv. důchodce, Rosice u Brna

6272. Ivana Mikulášková, důchodce, Přerov

6273. Renata Kuldová, pedagog, Červený Kostelec

6274. Miroslava Preisslerová, kadeřnice, Ústí nad Labem

6275. František Jašek, Živnostník , Kroměříž

6276. Anna Márová, právník, Praha

6277. Věra Mařanová, pracující důchodkyně, Praha 6

6278. Bohumír Němčík, důchodce, Brno

6279. petr klepáček, DI, karlovy vary

6280. Ing. Radek Skládal, správce sítě, Prostějov

6281. Luděk boyko, OSVČ, Olomouc

6282. Alena Kšádová, OSVČ, Praha 9

6283. Petr Novotný, soukromý podnikatel, Zlín

6284. Bronislava Satková, účetní, Slatina

6285. Zuzana Machová, invalidní důchodce, Praha

6286. František Janík, důchodce, Staré Město

6287. Lenka Horáková, Qualiti manager, Hořovice

6288. Jiří Sedlák, fotograf, Praha

6289. Ing. Jiří Korhon, ekonom, Brno

6290. Petr Janáček, manažer, Ústí nad Labem

6291. Pavla Navrátilová, rodičovská dovolená, Přerov

6292. Ludmila Hledíková, účetní, Brno

6293. Miloslav Ondroušek, nezaměstnaný, Říčky

6294. Vilém Valder, důchodce, Ostrava

6295. Alexandra Pížlová, laborantka, Teplice

6296. MILAN NĚMEC, ŽIVNOSTNÍK, RAKOVNÍK

6297. Robert Lafuntál, OSVČ, Jihlava

6298. JUDr. Alena Kozlová, úřednice, Stochov

6299. Sabina Mařáková, nyní na mateřské dovolené, Praha

6300. Miloš Švadlenka, Technik, Heřmanův Městec

6301. Otakar Hájek, člen operního sboru, Ústí nad Labem

6302. Bendlová Mila, důchodce, Prostějov

6303. michal maryška, obchodník, humpolec

6304. Jaroslav Mach, důchodce, Praha

6305. Michal Sobotka, nákupčí, Havlíčkova Borová

6306. Ing. Blanka Sojková, učitelka, Ostrava

6307. Zdeněk Novák, policista, Blansko

6308. Milan Cvrkal, IT Specialista, Dolní Jirčany

6309. Martin Cícha, programátor, Zlín

6310. doc. Ing. Josef Štětina Ph:D., vysokoškolský učitel, Brno

6311. Svoboda, udržbář, Teplice

6312. Barbora Hradilová, student, Bruntál

6313. Martin Pastrňák, OSVČ, Ostrava

6314. Ivana Kyselová, důchodkyně, Praha

6315. Petar Introvič, hudebník, Praha

6316. Petr Loskot, specialista, Praha 4

6317. Radek Mařák, manager, Praha

6318. Martina Daťková, student, Litomyšl

6319. Jitka Soukupova, OSVC, Praha

6320. Jiří Novák, grafik, Pardubice

6321. Leona Mazochová, mateřská dovolená, Kozlovice

6322. Z.uzana Bimova, duchodce, Sedlčany

6323. Blanka Štěpánková, OSVČ, Praha

6324. Markéta Houdková, policie ČR, Litoměřice

6325. Radim Stehlík, Vedoucí projektu, Pardubice

6326. Jiří Kejdana, důchodce, Štětí

6327. Ing. Jana Dounerová, pedagog VOŠ, Kladno

6328. ing.J. TMEJ, projektant, LITOMYSL

6329. Ing. František Budín, podnikatel, Ústí nad Labem

6330. Jana Drozdová, důchodce, Lužná

6331. Karel Zikmunda, důchodce, Hradec Králové

6332. Danuška Zikmundová, důchodkyně, Hradec Králové

6333. Václav Bartoš, dělník, Ústí n.Labem

6334. Hana Petrásková, dokumentační pracovnice, Praha

6335. Lenka Vyšínová, administrativa, Praha

6336. Lenka Radauscherová, vedoucí prodejny, Brno

6337. Petr Tomek, důchodce, Praha

6338. Jana Pavlicová, t.č.bez, Netvořice

6339. Jitka Vlčková, invalidní důchodce, Benešov u Prahy

6340. Ing. Terezie Houdková, bankovní úředník, České Budějovice

6341. Jan Kočí, student, Pardubice

6342. Bohumil Holčák, dochodce, Brno

6343. A.TMEJOVA, duchodce, LITOMYSL

6344. Frisch, důchodce, Brno

6345. Karel SOMPEK, technik, České Budějovice

6346. I.Matiovský, bez, Valašské Meziříčí

6347. Jiří Honc, důchodce, Praha

6348. anna ivanovskaia, supply chain manager, brno

6349. Monika Pešoutová, Asistentka, Praha

6350. Jakub Hradil, student, Bruntál

6351. Helena Běloubková, asistentka, Praha

6352. Tomáš Stibor, občan, Ostrava

6353. Petra Průdková, designer, Břeclav

6354. Michal Cempírek, OSVČ, Teplice

6355. Marek Polák, stavební inženýr, Brno

6356. zdenek nemcik, delnik, bruntal

6357. Ing. Adam Cizek, generalni reditel, Praha

6358. Tomáš Klíma, vedoucí výroby, Chlum u Třeboně

6359. Petra Chyšková, na mateřské dovolené, Chrudim

6360. martin hurych, operations manager, brno

6361. Josef Rubáš, obchodník, Praha

6362. Ing.Kořínek Ivo, pojišťovací poradce, Praha

6363. Zelová Jaroslava, účetní, Zlín

6364. Milan Beran, OSVČ, Rychnov nad Kněžnou

6365. Lukas Synek, grafik, Plzeň

6366. Irena Říhová, OSVČ účetnictví, Praha

6367. Ing. Ladislav Blažek, PČR, Znojmo

6368. Janis Colakidis, Asistent, Praha

6369. Luboš Charvát, bez zaměstnání, Hradec Králové

6370. Tereza Rosolová, marketingový specialista na rodičovské dovolené, Praha

6371. Kristina Dalajková, HR consultant, Brno

6372. Jan Motyčka, OSVČ, Vysočina

6373. Sylva Barešová, v důchodu, Praha

6374. Daniela Kaslova, duchodce, Revnice

6375. Jakub Koudela, realitní poradce, Ostrava

6376. Ivan Zuzaník, invalidní důchodce, Vizovice

6377. Novák Lubomír, inv.důchodce, Zlín

6378. Luboš Edl, důchodce, Praha

6379. Leona Javůrková, učitelka, Praha

6380. Zdeňka Fröhlichová, seniorka, Ústí nad Labem

6381. Zuzana Čáhová, studentka, Praha

6382. Mgr.Pavel Petržela, učitel SŠ, OPAVA

6383. Ludmila Rychlá, Pracovník sociálních služeb, Opava

6384. Milan Švihel, Obchodník, Brno

6385. Ing. Martin Los, ředitel a.s., Hranice

6386. Dang, Poradce, Praha

6387. Ilona Herbrichová, Fyziotherapeut, Plzen

6388. Kateřina Schleissová, zaměstnanec , Litoměřice

6389. Miroslav Ptáček, analytik, Brumov-Bylnice

6390. Luboš Bílek, Penzista, Šternberk

6391. Ing.Ladislav Paukert, technik tč.důchodce, Vysoká nad Labem

6392. Daniela Bambasová, herečka, České Budějovice

6393. Ing. Kateřina Langerová, učitelka, Nové Město nad Metují

6394. Dana Vodičková, sociální pracovnice, Praha

6395. Pavel Opava, technik telefonních sítí, Ostrava

6396. JAROSLAVA TEPLÁ, ZDRAVOTNÍ SESTRA, KOLÍN

6397. ing.Kratochvílová Milada, důchodkyně, Roudnice nad Labem

6398. Vladimír Jágr, podnikatel, Turnov

6399. Rosmus Jiří, ivalidní důchodce, Přerov

6400. Josef Šmucr, důchodce, Ćervené Janovice

6401. Kamila Lafuntálová, OSVČ, Jihlava

6402. Kotek, revizní technik, Turnov

6403. Ing. Vladimír Stupavský, ředitel občanského sdružení,

6404. Vlach Frantisek, důchodce, Plasy

6405. František Souš, OSVČ klempíř, Doubravice nad Svitavou

6406. Petr Bobek, živnostník, Bruntál

6407. Věra Houdková, důchodce, Praha

6408. Hana Vašutová, rodičovské volno, Mratín

6409. Pavel Holub, soukromý dopravce, Praha

6410. Stanislava Pilnajová, referentka, Ústí nad Labem

6411. Michal Nadzon, manažer, Praha

6412. Hana Slabá, OSVČ, Brno

6413. Cieslarová Eva, zdravotní sestra, Brno

6414. Edward Tomas, podnikatel, Praha

6415. Martin Böhm, projektant, Želechovice nad Dřevnicí

6416. Aleš Svoboda, řidič, Beroun

6417. Anna Janská, OSVČ, Karviná

6418. Sedláčková Blažena, účetní v důchodu, Praha

6419. Igor Přadka, Podnikatel, Frýdek-Místek

6420. Miluše Mazalová, důchodce, Hradec Králové

6421. Marie Beranová, důchodce, Rychnov nad Kněžnou

6422. Krčmář Josef, technik, Třebechovice pod Orebem

6423. Václav Strouhal, technik, Hulín

6424. Jan Odehnal, OSVČ, Brno

6425. Stanislav Kočer, starobní důchodce, České Budějovice

6426. martin skalos, operator, praha

6427. Libuše, Začalová, Kostelec na Hané

6428. Svoboda Oldřich, OSVČ, Praha

6429. Jiří Vyšín, Důchodce, Jevany

6430. Mgr. Stanislav Kubů, důchodce, Praha

6431. Lucie Tylečková, administrativní pracovník, Frýdek - Místek

6432. Ing. František Toman, důchodce, Rousínov

6433. Hana Slabá, OSVČ, Brno

6434. Eva Staňková, rodičovská dovolená, Praha

6435. Aleš Švarc, ---, Rakovník

6436. Josef Lebduška, technik, Chrudim

6437. Rudolf Barták, Důchodce, Ostrava

6438. dana, důchodce, ústí n.l.

6439. Ing. Jakub Šrámek, IT, Praha

6440. Ing. Šolc, důchodce, Vrchlabí

6441. Jaroslav Malošek, důchodce, Mladkov

6442. Jiří Nožička, OSVČ, Uherské Hradiště

6443. JUDr. František Florián, právník, Jičín

6444. Jana Schneiderová, důchodce, Praha

6445. Eva Cajthamlová, průvodkyně, Praha

6446. Olga Holčáková, důchodce, Brno

6447. Petr Tramal, Kuchař, Brno

6448. Ing Jiří Drašar, důchodce, Třebíč

6449. Jan Vobořil, právník, Praha

6450. LUCIE HORCIKOVA, STUDENT VSE, PRAHA 2

6451. Blanka Huspeninová, školitel, Brno

6452. Marie Vlachová, OSVČ, Brno

6453. Mgr. Lukáš Bizoň, SW architekt, Ostrava

6454. Jan Valenta, inv.důchodce, Louny

6455. Michal, Švirga, Břeclav

6456. Eva Alexová, vedoucí oddělení, Praha

6457. Miloš Kašpar, soukr. podnikatel, Nupaky

6458. Mgr. Daniel Syrový, chocolatier, Praha

6459. Jindřich Uřinovský, důchodce, Přerov

6460. Fatrdle Tomáš, manager, Praha

6461. Hanka Jančigová, rodičovská dovolená, Tlustice

6462. Jiří Křivánek, ilustrátor, Praha

6463. Ivan Gábor, nezaměstnaný, Bernartice

6464. Milan Zagóra, důchodce, Havířov

6465. Pavel Truneček, solution architect, Praha

6466. Markéta Šedová, Mateřská dovolená, Liberec

6467. PhDr. Jan Škoda, archivář, Praha

6468. Patrik Velek, sfx specialist, Praha

6469. Petr Šikola, Policista, Jablonec nad Nisou

6470. Magdaléna Cíchová, obchodní referentka, Zlín

6471. Vladimír Fiker, Manager, Brno

6472. Václav Seidl, prodavač, Ústí n:L.

6473. Jaroslav Kovalský, OSVČ, Ostrava

6474. Antonín Horáček, řidič, Jičín

6475. Studenovská, ekonom, Praha

6476. Ing.Věra Benešová, úřednice, Ostrava

6477. Vladislav Nekvapil, OSVČ, Unhošť

6478. Kristýna Pochylá, account manager, Brno

6479. Jan Jedlička, stavební projektant, Praha

6480. Antonín Maněna, důchodce, Trutnov

6481. josef Sagim, průvodce, Praha 6

6482. Kratochvílová, OSVČ, Hradec Králové

6483. Věra Vranková, důchodkyně, Velké Přítočno

6484. Marie Šipková, důchodce, Praha

6485. Vendula Stárková, studentka, Brno

6486. Miroslav Klepl, OSVČ, Vrchlabí

6487. Josef Holub, důchodce, Plzeň

6488. Martin Hendrich, OSVČ, Mělník

6489. Tomáš Kučera, poradce, Brno

6490. Mgr. Pavla Fialová, důchodkyně, Praha

6491. Michal Kovářík, student, Klatovy

6492. ANNA ULLAGOVÁ, ID, VEJPRNICE

6493. Jarmila Boková, důchodkyně, Litoměřice

6494. Petr Trupl, živnostník, Třeboň

6495. Ing. David Kaprál, programátor, Praha

6496. Lišková Kamila, důchodkyně, Brno

6497. Jana Votroubková, studentka VŠ, rychnovsko

6498. Antonín Hanek, důchodce, Srbice

6499. Jiří Filko, podnikatel, Mikulov

6500. Emanuel Hájek, důchodce, Olomouc

6501. Vlastimil Bok, důchodce, Litoměřice

6502. Ing. Vlastimil Richter, důchodce, Jablonec nad Nisou

6503. Soukupová, důchodkyně, Praha

6504. Věroslav Hájek, CMS s.r.o., Mladá Boleslav

6505. Renata Francová, OSVČ-účetní, Olomouc

6506. Jiří Janíček, zootechnik, Ujezd

6507. Tereza Vejslíková, učitelka, Plzeň

6508. Ivo Štruml, zásobovač, Jablonné nad Orlicí

6509. Ilja Langmajer, důchdce, Blovice

6510. Miroslav Plicka, technik, Mělnicko

6511. Miloš Štantejský, jednatel společnosti, Náchod

6512. Bc. Miroslav Novak, Dip.Mgmt., Spravce nemovitosti, Praha

6513. petr kirchner, podnikatel, prostějov

6514. Jan Münster, OSVČ , Praha

6515. Josef Kropáček, důchodce, Neratovice

6516. Petr Tůma, důchodce, Praha 6

6517. Jarmila Cačevová, Důchodce, Ostrava

6518. Ing.Petr Gíza, technik, Pustá Polom

6519. J.Hološková, důchodkyně, Brno

6520. Jan Sídek, Invalidní důchodce, Volyně

6521. Mgr.Olga Paukertová, učitelka tč. v důchodu, Vysoká nad Labem

6522. Anna Ledererová, ekonom, Praha

6523. Lenka Petrášková, důchodkyně, Praha

6524. Elena Hartlová, senior, Praha

6525. Marie Kovalská, OSVČ, Ostrava

6526. Marek Světlík, nákupčí, Praha

6527. Martina Šebeňová, ..., Praha

6528. Pospíšilová Marie, důchodce, Praha

6529. Martina Ptáčková, studentka, Nové Město nad Metují

6530. Pensimusová Jaromíra,Mgr., důchodkyně, Fulnek

6531. Lenka Daníčková, asistent administrativy, Jablonec nad Nisou

6532. Věra Suchomelová, dělnice, Chlum u Třeboně

6533. Ivana Bednářová, V domácnosti, Havířov

6534. Pavel Možkovský, Bezpečnostní specialista, Nové Strašecí

6535. Eva Haislová, na mateřské dovolené, Praha

6536. Viliam Dubiel, IT konzultant, Praha

6537. Bc. Michaela Častulíková, studentka, České Budějovice

6538. Marie Vandrovcová, důchodkyně, Praha

6539. Jana Hanková, důchodkyně, Srbice

6540. karel tvaroh, osvč, česke budějovice

6541. A. Kudová, důchodce , Praha

6542. Čestmír Polák, důchodce, Praha

6543. Zdeněk Janeček, OSVČ, Praha 10

6544. Milan Bartoň, prodavač, Nový Jičín

6545. Jan Tomašík, OSVČ, Praha

6546. Josef Hruza, elektrikar, Cheb

6547. Majka, podnikatelka, Sezemice

6548. Mgr. Aleš Ryšavý, SŠ učitel, Rudná

6549. Oldřich Johan, dělník, Děčín

6550. Vaclav Burda , duchodce, Beroun

6551. Doubská Božen, důchodkyně, Praha

6552. Michal Piloušek, podnikatel, Praha

6553. Novák Jaroslav, podnikatel, Praha

6554. Barbora Hessová, dispečerka, Malá Hraštice

6555. Tomáš Indra, Autodopravce, Vestec u Prahy

6556. Zdeněk Vítů, OSVČ, Pacov

6557. marek pazdera, starosta, velká bystřice

6558. Vlasta Maněnová, důchodce, Trutnov

6559. Majka Schillerová, podnikatelka, Sezemice

6560. Ing. Martin Kolář, celník, Tábor

6561. Libuše Bouchnerová, prodavačka, Pardubice

6562. Jan Dušek , novinář, Česká Lípa

6563. Petra Dušková , statní zástupce, Česká Lípa

6564. Dita Kocurová, v domácnosti, Rožnov pod Radhoštěm

6565. Ludmila Zárybnická, účetní, Libice nad Cidlinou

6566. MUDr. Pavel Jindra, lékař, Plzeň

6567. Petr Kalkus, strojni zamecnik, Praha

6568. Ing. Jiří Jaroš, specialista IT, Teplice

6569. Tomáš Bílek, manager, Praha

6570. Miloslav Fouček st., OSVČ, Písek

6571. Mgr. Milena Konečná, důchodkyně, Ivanovice na Hané

6572. Jana Kratochvílová, podnikatel, Praha

6573. Libor Gottvald, Zahradník, Rosice

6574. Lenka Marková, úřednice, Bavorov

6575. Ing. Jan Baron, ref.kvality, Třinec

6576. Hana Tomášová, důchodce, Tábor

6577. Iva Strnadová Doc.PhDr.Ph.D., pedagog, Praha

6578. Rastislav, Suchy, grafik

6579. Škodová Helena, Důchodce, Tachov

6580. Sikorová, uřednice, Český Těšín

6581. Lina Trnavská, dispečerka, Praha

6582. Jiří Šulc, Nezaměstnaný, Chřibská

6583. Janis Hladký, skladník, Brno

6584. Milan Andraščík, OSVČ, Prostějov

6585. Silvie Slezáková, na MD, Dubňany

6586. Martin Bejvl, OSVČ, Brno

6587. Jan Veselý, podnikatel, Kájov

6588. Vera Krejsova, duchodce, Drasov

6589. Petr, Slováček, Praha

6590. Renata Fiedlerová, mateřská dovolená, Praha

6591. Tomáš Jakubec, autorizovaný technik, Roztoky u Prahy

6592. Metoděj Rajnošek, obch. zástupce, Lipník n/B

6593. Sláva Strnad, ra.asistent, Praha

6594. Ing. Jiří Semrád, CSc, důchodce, Říčany

6595. Andrea Milá, osvč, Hradec Králové

6596. Pavel Mamula, prodejce, Zlín

6597. Petr Vosecký, SAP konzultant, Poříčany

6598. Renata Prikrylova, manager, Kromeriz

6599. Naděžda Skovajsová, účetní, Brno

6600. Jan Kubesch, důchodce, Beroun

6601. Dana Gottvaldová, Nezamstnaná, Rosice

6602. Leona Hajná, v domácnosti, Olomouc

6603. Lukáš Trecha, vedoucí prodejny, Břeclav

6604. Kamil Stáňa, student, Brno

6605. olga beranová, důchodce, brno

6606. Stáňa Peprná, OSVČ, Beroun

6607. Ing. Jan Baron, ref.kvality, S3tež

6608. Milada Trávníčková, prodavačka, Praha

6609. Jan Navrátil, živnostník, Brno

6610. ALENA FILIPOVA, STATNI ZAMESTNANEC, PRAHA

6611. Percival, podnikatel, České Budějovice

6612. Tomáš Kabelka, Odborný lesní hospodář, Štětí

6613. Alena Herinková, administrativní pracovnice, Mělník

6614. Jan Kozel, servisní technik, Brno

6615. Ema Bačová, ekonom, Ostrava

6616. Tomanova, duchodce, Jihlava

6617. Martin Svoboda, řidič, Uh.Hradiště

6618. Mgr.Beata Marková, lékárnice, Nemojov u Dvora Králové

6619. vrabcova zdenka, duchodce, abertamy

6620. Máslo Miroslav, Státní zaměstnanec, Pardubice

6621. Věra Skoumalová, účetní, Brno

6622. Aleš Seidl, podnikatel, Brno

6623. Miloš Komanec , živnostník , Praha

6624. Miroslav Binder, zemědělec, Kdousov

6625. Juřičková Miroslava, administrativní pracovnice, Uh.Hradiště

6626. Miroslav Tenkl, Zámečník, Praha

6627. Daniela Sládková, důchodce, Kladno

6628. Šilhánková Božena, důchodkyně, Praha

6629. Ing. Pavel Langer, Export Manager, Nové Město nad Metují

6630. Tomáš Resl, invalidní důchodce, Česká Lípa

6631. jiří bajkr , řidič bus, ostrava

6632. LENFELD JAROSLAV, OSVČ, NOVÁ PAKA

6633. Michaela Pavlicová, dělnice, Lipov

6634. Jana Tůmová, důchodkyně, Praha 6

6635. Ing. Jaromír Kudlák, důchodce, Rožnov pod Radhoštěm

6636. Adéla Mikšovská, studentka, Praha

6637. Petr Kendziura, chemik operátor, Litvínov

6638. Irena Hrabětová, Foxconn s.r.o., Pardubice

6639. Dagmar Sedláčková, důchodce, Dvůr Králové nad Labem

6640. Ondřej Volf, policista, Praha

6641. Luděk Kotáb, živnostník, Praha

6642. Zdenek Hort, důchodce, Brno

6643. Helena Kubeschová, důchodce, Beroun

6644. Zuzana Ellerová, pokladní, Znojmo

6645. Taťána Stránská, soukromý podnikatel, Brno

6646. Karel Bartunek, důchodce, Praha

6647. anna artimovičová, na mateřské, hvozdnice

6648. František Slavíček, OSVČ, Praha

6649. Lenka Mostková, prodavačka, Libčice

6650. Vladimír Vaněk, důchodce, Břeclav

6651. Tomáš Hlaváč, OSVČ, Praha

6652. Jiří Kašpar, stavbyvedoucí, Louny

6653. Mgr. Markéta Ratkošová, sociální pedagog, Pardubice

6654. František Andrt, prodejce specialista, Milovice

6655. Jiří Král, technik, Dolní Jirčany

6656. Lucie Zvěřinová, OSVČ,

6657. David Pavlica, OSVČ, Lipov

6658. Václav Tesárek, důchodce, Praha

6659. Karl von, t.č. ÚP, Třebíč

6660. Štěpán Vaněk, IT manager, Praha

6661. Tomáš Johanides, zaměstnanec,

6662. Zuzana Filipčuková, pracovník v sociálních službách, Bernartice

6663. Petr Flanderka, ekonom, Litvínov

6664. Hana Suchá, asistentka, Kladno

6665. Ivan Veselý, důchodce, Turnov

6666. Bc. Vilém Novotný, jednatel firmy, Vranovice-Kelčice

6667. Jiří Horecký, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, Tábor

6668. vrabec jaroslav, duchodce, abertamy

6669. Ing.Božena Čejková, důchodkyně, Děčín

6670. Jan Petrášek, důchodce, Praha

6671. Jitka Bortová, důchodkyně, Praha

6672. Malej Pinďa, topidlo, Prágl

6673. Tomáš Brotánek, OSVČ, Praha

6674. Václav Janoušek, údržbář, České Budějovice

6675. Kateřina Stříhavková, dělník, Náchod

6676. Jana Morávková, OSVČ, Opatovice nad Labem

6677. Jitka Šenkyříková, mateřská dovolená, Frenštát pod Radhoštěm

6678. JUDr. Jitka Kotábová, právník, Praha

6679. Marek Březina, OSVČ, Brno

6680. Heidi Janků, zpěvačka, Praha

6681. Ing. Jiří Kazík, programátor, Veselí nad Moravou

6682. Tomáš Sedlák, IT, Praha

6683. Milan Kulovany, Technik, Plzen

6684. Pavel Zítek, důchodce, Kralupy

6685. Pavel Strnádek, manažer, Pardubice

6686. Mgr. Pavel Švrčina, lektor, Praha

6687. Helena Votavová, důchodce, Praha

6688. Žaneta Kubíková, ID, Uherský Brod

6689. Daniela Procházková, podnikatelka, Praha

6690. Hana Dolanská, asistentka, Fryšták

6691. Krejčová Lenka, účetní, Psáry, Dolní Jirčany

6692. Zdeněk Kalina, dělník, Rosice

6693. ilona krausová, pokojská, brno

6694. josef svoboda, duchodce, usti nad labem

6695. Roman Ludvík, hotelový recepční, Brno

6696. Ilona Illichová, důchodkyně, Úštěk

6697. TOMÁŠ BARDA, STUDENT , MILEVSKO

6698. Pavel Škarka, student, Uherské Hradiště

6699. ing. Roman Skácel, ekonomický manažer, Hodonín

6700. Blažková Eva, dělnice, Brno

6701. Milan Lašťovka, technik, Děčín

6702. Ladislav Novák, OSVČ, Beroun

6703. Jiří Musil, vedoucí prodejny, Třebíč

6704. Renata Kratochvilová, úřednice, Zlín

6705. čížek jaroslav, důchodce, plzen

6706. Viktor Žižka, IT technik, Praha

6707. Zdeněk Šrámek, -, Brno

6708. Vladimír Klenka, technik, Praha

6709. Radka Kostalova, architektka, Praha Z

6710. Zdeněk Žid, důchodce, Hradec Králové

6711. i. hlavac, soukromnik, horomerice

6712. Josef Holub, důchodce, Plzeň

6713. Vladimíra Frendlovská , právník , Třebíč

6714. vlasta šimečková, důcodkyně, Hodonín

6715. Alice Štětková, obchodní zástupce, Pardubice

6716. Petr Dušek, podnikatel, Ústí nad Orlicí

6717. Ing. Petr Strzyž, manažer, Petrovice u Karviné

6718. Vladimír Henžlík, lesní inženýr, Brandýs nad Labem

6719. Alena Boskovicová, vedoucí prodejny, Jablonec nad Nisou

6720. Petr Rudolf Manoušek, zvonař, Praha 5 Zbraslav

6721. Irena Dvořáková, úřednice, Hradec Králové

6722. Miouš Pouva, Důchodce, Lovvosice

6723. Ladislav Kukačka, důchodce (bývalý učitel), Turnov

6724. Crhová Eliška, důchodce, Plzeň

6725. shiferaw emilie, pruvodkyne, praha

6726. Sommerová Dana, důchodkyně, Hradec nad Moravicí

6727. Petr Skala, programátor, Ústí nad Labem

6728. Ing. Aleš Holub, důchodce, Most

6729. David Lukšů, novinář, Praha

6730. Ing. Hana Smetanová, OSVČ, České Budějovice

6731. Jaroslava Hamplová, účetní, Praha

6732. Ivan Linhart, směnový mistr, Nová Cerekev

6733. Tomáš Hluštík, podnikatel, Jablonec nad Nisou

6734. Soňa Nováková, recepční, Děčín

6735. Jaroslav Toufar, manažer, Napajedla

6736. Jukl Zdeněk, důchodce, Teplice

6737. Pavel Blažek, ekonom, Plzeň

6738. Jirik, Ú.P., Kladno

6739. Anna Márová, právník, Praha

6740. Eva Kroutilová, bankovní úředník, Olomouc

6741. Dagmar Fajmanová, dělnice, Pardubice

6742. Jaroslav Kovařík, Manažer výroby, Beroun

6743. Jana Zemanová, účetní, Jablonec nad Nisou

6744. Libor Červenka, vedoucí, Beroun

6745. Jan Šimeček, důchodce, Hodonín

6746. Zdeněk Lesák, OSVČ, Plzen

6747. božena Brzoňová, důchodce, Praha

6748. Ladislav Drábek, inv. důchodce, Holešov

6749. Jan Šebesta, důchodce, Hodonín

6750. Petra Holubová, mateřská dovolená, Zlín

6751. Petra Cejpková, knihovnice, Čisovice

6752. Petr Souček, jednatel, Praha

6753. Bohumil Jirgl, projektový manažer, Velká Bíteš

6754. Karel Arnold, duchodce, Bela nad Radbuzou

6755. helena mašková, zdr. sestra, třebíč

6756. Jarmila Čapková, důchodkyně, Ostrava

6757. Ing.Rudolf Konečný, HZS ČR, Ostrava

6758. Eva Plačková, účetní, Praha

6759. Ludmila Škabradová, laborant, Velvary

6760. Pavel Gabriel, st. zaměstnanec, Brno

6761. Miloš Fajman, zámečník, Pardubice

6762. Štefan Novosad, eMarketing Specialist, Praha

6763. Jiří Kalvoda, OSVČ, Brno

6764. L.BUBLÍK, OSVČ., ZLÍN

6765. Eva Mertová, referent , Bohumín

6766. Miroslav Hudeček, Technolog, Lipník n.B.

6767. matura, zivnostnik, sumperk

6768. Vladimmír Kos, marketingový manažer, Praha

6769. Jiří Kafka, flame operator / programátor / grafik, Praha

6770. Trčálek Miroslav, dělník, Mladá Boleslav

6771. Daniel Thám, student, Ostrov

6772. Jiří Hackenwald, ředitel gymnázia, Šternberk

6773. Petr Pěnička, technical writer, Brno

6774. Pavel Hlobil, soukromý zemědělec, Vyškov

6775. Lukáš Třešňák, student VŠ, Praha

6776. Z. Leština, technik, Vlašim

6777. Šárka Mrzenová, mateřská dovolená, Příbram

6778. Václav Šrámek, důchodce, Plzeň

6779. Marek Kobylka, nezam., Jabloňany

6780. Antonín Kostroun, podnikatel, Děčín

6781. Marie Krajčová , vychovatelka, Jirkov

6782. Josef Novák, OSVČ, Brno

6783. Milada Táborská, prodavačka, Praha

6784. Ivanka Černá, důchodkyně, Praha

6785. Dr Otakar Vochoč, vědec.pracovník AV, Praha

6786. Ivana Čížková, na mateřské, Praha

6787. Jaromír Hera, důchodce, Rudná

6788. Daniela Kotoučová, důchodce, Praha

6789. Jiří Kubica, technik, Frenštát pod Radhoštěm

6790. Petra Šatná, účetní, Praha

6791. MgA.Věra Benešová, střihačka, Praha

6792. Zdena, Ekonom, Kladno

6793. pinta, důchod, Tatobity

6794. Roman Posád, OSVČ, Třebestovice

6795. Dana Chytrá, duchodce, Most

6796. František Dietrich, důchodce, Brno

6797. aha, OVČ, yškov

6798. petr burian, vybirac vyhernich automatu, ostrava

6799. Bc.Jitka Vlasáková, kontrolorka, Most

6800. Milan Kocourek, Dúchodce, Rosice u Brna

6801. Dvorská Marie, asistentka, Ostrava

6802. Bijoková , prodavačka, Havířov

6803. Jiří Černý, OSVČ, Zlín

6804. dagmar Štěpánková, duchodce, Praha

6805. M.Košárková, důchodkyně, Praha

6806. Helena Oršulová, POB , Kopřivnic

6807. Lenka Zekry, delegát CK, Praha

6808. Jiří Krátký, jednatel společnosti, Plzeň

6809. Klára Vyskočilová, konzultantka, Praha

6810. Jindra Kucrová, Administrativa, Kolín

6811. Helena Frolíková, ředitelka, Most

6812. Jan, Kocourek, Prostějov

6813. Ing. Zdeněk Novotný, ředitel a.s., Zlín

6814. Jana Šumberová, studentka PedF UK, Praha

6815. Jaroslav Kadlec, ekonom, Praha 8

6816. Jana Kulovaná, sociální pracovnice, Rožmitál pod Třemšínem

6817. Daniela Bambasová, herečka, České Budějovice

6818. Jiří Kava, důchodce, Hradec Králové

6819. Ing. Karel Králík, podnikatel, Znojmo

6820. Jiří Donné, OSVČ, Brno

6821. Bohumil Svěcený Ing., důchodce, Starý Bydžov

6822. Martina strnadova, Ucitel, Pisek

6823. Marcela Soprová, důchodce, Nová Ves

6824. Jana Nováková, fakturantka, Karviná

6825. Jan Trávníček, důchodce, Zlín

6826. KarelTrojáček, seřizovač, Plzeň

6827. Luboč Šebrle, důchodce, Děčín

6828. Nepivoda Jiří, technik, Březnice

6829. Helena Doležalová, důchodkyně, Praha

6830. Lenka Veselá, technik, Kroměříž

6831. Halina Robotová, referent, Třinec

6832. Pavlína Černá, telefonistka, Most

6833. Marek Vařeka, obchodní zástupce, Kateřinice

6834. Alice Al - Rofai, Pokladní v dopravě, Karlovy Vary

6835. Ing.arch. Martin Materna, architekt, Opava

6836. Stanislav Görges, podnikatel, Plzeň

6837. Zdenka Vodrážková, učitelka, Trojanovice

6838. Jarmila Petrovská, důchodkyně, Krnov

6839. Ing. Vratislav Hlubuček,CSc., důchodce, Neratovice

6840. Mgr. Jiří Kučera, vedoucí odboru MěÚ, Blansko

6841. Ondřej Čavoj, student VŠ, Brno

6842. Marián Cveček, Revizní technik, Brno

6843. Václav Bureš, učitel, Kdyně

6844. Ing. Miroslav Lhotský, důchodce, Líbeznice

6845. Janoušková I., prodavačka, Ml. Boleslav

6846. Stanislav Šmejkal, programátor, Běleč

6847. Ilona Popperová, Důchodkyně, Praha

6848. Jiří Donné, OSVČ, Brno

6849. Dana Hrnčířová, vývojový pracovník, Roztoky

6850. Veronika Vlachová, strážník, Mariánské Lázně

6851. Petr Chocholka, OSVČ, Plzeň

6852. Novotný Miroslav, důchodce, Kladno

6853. Ing. Petr P. Veselský, Konzultant, Praha

6854. Karel Florian, IT, Nymburk

6855. Miloslav Šimek, technik, Otvice

6856. Jana Fišarová, geodet-techtik, Česká Třebová

6857. Antonín Žák, seřizovač, Plzeň

6858. Blanka Šturmová, důchodce, Benešov nad Ploučnicí

6859. Petr Triner, občan, Plzeň

6860. Pavel Adamec, OSVC, Zvíkovec

6861. Věra Kudláková, důchodkyně, Rožnov pod Radhoštěm

6862. Mgr.Miroslava Görgesová, učitelka,podnikatelka, Plzeň

6863. Jan Kovář, student, Brno

6864. Karolína Görgesová, studentka, Plzeň

6865. Krejčík, duchdce, Kosmonosy

6866. RNDr. Iva Tejnorová, důchodce, Praha

6867. Ladislav Horák, důchodce, Chrudim

6868. Ivana Komárková, důchodce, Praha

6869. Jitka Boušová, důchodkyně, Praha

6870. Jaroslav Holub, OSVČ, Zlín

6871. Radomír Maňák, důchodce, Rožnov p.R.

6872. Luděk Konopáč, Bc., Důchodce, Poděbrady

6873. Eva Nováková, Studentka, Praha

6874. Emil Chlubný, důchodce, Mikulov

6875. Pavel, Kocourek, Prostějov

6876. Hana Holá, dúchodkyně, Česká Lípa

6877. Jan Šebele, důchodce, Brno

6878. Pavel Bouška, ředitel, Kladno

6879. Pavel Pálka, penzista, Roztoky

6880. jaroslav Vystavěl, důchodce, Brodek u Prost.

6881. Cheníčková Danuše, podnikatelka, Sokolov

6882. Diana Vlachopoulos Kirschner, V domacnosti, Jesenik

6883. Mgr. Zdena Krömerová, důchodce, Ostrava - Poruba

6884. Vladimír Křesťan, obchodní ředitel, Libochovice

6885. Vladimíra Křesťanová, mateřská dovolená, Libochovice

6886. Milada Lenhartová, rentiérka :=), Brno

6887. Oldrich J Moravec, duchodce, Wichita

6888. J.Němec, podnikatel, Polička

6889. Jan, IT, Heřmanův Městec

6890. Jirina Dzurova, profesionalni manzelka, Praha

6891. Jitka Schreiberová, studentka zdr.školy, Most

6892. Lucie Dolasová, adm.pracovnice, Ostrava

6893. Zemanová, účetní, Pěnčín

6894. Pavlína Holcrová, nezaměstnaná, Teplice

6895. ladislav Haller, technik, varnsdorf

6896. Martin Hutníček, dělník, Bohumín

6897. Radek Novák, Technolog, Č.Třebová

6898. David Vitinger, zahraniční prodej, Praha

6899. Ing. Zdeněk Sládek, grafický designér, Kladno

6900. vrána k vráně sedá, penězovodu se jen, tak nevzdá

6901. Václav Pavelek, Regionální manažer, Praha

6902. Ing. Zdeněk Železný, učitel, Brno

6903. Ing, Zdenek Cech Ph.D., ekonom, Brusel

6904. Irena Dvořáková, úřednice, Hradec Králové

6905. Jarka Pešoutová, specialista, Praha

6906. Vladimír Kafka, ČID, Blatná

6907. JIří Kucr, Manager, Praha

6908. Dobromila Čermáková, důchodce, Hodonín

6909. Nela Bělohlávková, student, Chotěboř

6910. Pavel Bouška, ředitel, Kladno

6911. mynarik, pravnik, olomouc

6912. Jaroslava Lichková, klavíristka, Praha

6913. Libuše Nejezová, OSVČ, Praha

6914. Ing. Petr Steiner, důchodce, OSVČ, Praha

6915. ing. Pavel Černíček, podnikatel, Fulnek

6916. Dorota Havlíková, mluvčí, Český Těšín

6917. Petr Vik, dělník, Zlín

6918. Josef Vostrovsky, duchodce, Caslav

6919. Voleský Milan, vedoucí dopravy, Ústí nad Orlicí

6920. petras pavel, recepcni, praha

6921. Ing. Petr Kunát, úředník, Krmelín

6922. Jana Hubáčková, geodet, Česká Třebová

6923. Vladimír Máčel, klempíř, brno

6924. Jan Sedláček, konstruktér, Kunovice

6925. Margita Trojáčková, senior, Svojšín

6926. Pavel Škoda, Hotelový recepční, Roztoky

6927. Babůrek Jiří, prodavač, Praha

6928. Filip Říha, sazeč, Praha

6929. Tomáš Lebr, programátor, Praha

6930. Aleš Petrů, důchodce, Praha 5

6931. Petra Rulfová, Úředník, Praha

6932. Eva Gruntová, laborantka, Ostrava

6933. Ešner Karel, OSVČ, Plzeň

6934. martin peřina, student VŠ, blansko

6935. Martin Kyselý, četník, Praha

6936. Kulistak Josef, duchodce, Melton Mowbray,UK

6937. Jana Bobálová, účetní, Zlín

6938. Olga Hálová, důchodkyně, Praha

6939. fojtova, delnice, vsetin

6940. Ivana Škubalová, dispečer, Mladá Boleslav

6941. Vladimír Fencl, živnostník, Plzeň

6942. Králová, dělnice, Břeclav

6943. Ing. Leona Přibylová, středoškolská učitelka, Blansko

6944. Miloslav Zapletalík, Strojírenský technik, Přerov

6945. Hana Nováková, důchodkyně, Vrdy

6946. Hana Nováková, student, Praha

6947. Jiří Urban, krupiér, Karlovy Vary

6948. Alena Balonová, Personalistka a mzdová účetní, Praha

6949. Eva Čapková, důchodkyně, Sudoměřice

6950. Ing.Klára Nováková, ekonom, Trutnov

6951. Jiří Kuna, podnikatel, Ostrava

6952. Gajda Jakub, restaurátor, Ostrava

6953. Dušan SVOBODA, vedoucí výroby, BRNO

6954. Jiří Dřevjaný, Hudebník, Hlučín

6955. Ing. Václav Čapek, důchodce, Sudoměřice u Tábora

6956. Pavel Jindřišek, správce HW, Mimoň

6957. Michl Vladimír, důchodce, Vysoké Chvojno

6958. Zdeněk Pěnkava, OSVČ, Hradec Králové

6959. Petr Komárek , důchodce, Praha

6960. Jan Tobolík, OSVČ, Přerov

6961. Hana Michlová, důchodce, Hradec Králové

6962. Ivana Havlíčková, důchodce, Praha

6963. Konečný Jan, důchodce, 70800 OSTRAVA

6964. Marta Provazníková, účetní, Děčín

6965. Petr Smělý, konzultant IT, Vsetín

6966. Zdeňka Pražáková, nezaměstnaná, Praha

6967. Sekaninová, konzultant, Praha

6968. Václav Ševčík, broker, Zlín

6969. Vladimír Rychlý, učitel ZŠ, Dolní Životice

6970. Petr Boskovic, regionální vedoucí, Jablonec nad Nisou

6971. Blanka Zaoralová, důchodkyně, Olomouc

6972. FÉDEROVÁ IVANA, ASISTENTKA, ŠTERNBERK

6973. Zuzana Šulcová, stavební inženýr, Praha

6974. David Mužík, Ředitel v oblasti personalistiky, Praha

6975. Marie Novotná, důchodkyně, Hodonín

6976. Petr Duchoň, důchodce, Brno

6977. Ing.Rudolf Štěpančík, důchodce, Přerov

6978. Ondřej Věříš, IT technik, Praha

6979. Ondřej Michalík, Elektrikář, Ostrava

6980. Milena Svobodová, důchodkyně, Postřižín

6981. Zdeněk Kouil, důchodce, Otrokovice

6982. Mgr. Aleš Průcha, grafik, Třešť

6983. Zdenka Koupilová, důchodkyně, Otrokovice

6984. Vratislav Svoboda, důchodce, Postřižín

6985. Ing. Ladislav Šodek, podnikatel, Vodochody

6986. jiri petrov, důchodce, J.Hradec

6987. straková anna mgr., dúchodce, brno

6988. Mgr. Karel Němec, advokát, Praha

6989. Roman Kordas, skladnik, Prerov

6990. Pavel Šlesingr, IT specialista, Jičín

6991. Libor Chrastansky, podnikatel, Ceske Budejovice

6992. RNDr.Petr Jirásek, vysokoškolský učitel, Ústí nad Labem

6993. Michal Gadas, důchodce, Budišov nad Budišovkou

6994. majka, specialista RLZ, Č.B.

6995. Jiří Faltus, účetní, Liberec

6996. Zuzana Strolená, OSVČ, České Budějovice

6997. Jana Grische, manager, Pardubice

6998. Jarmila Hlavničková, důchodce, Praha

6999. Iveta Výborná, studentka, Kolín

7000. Mgr. Bedřich Jetelina, ředitel studia, Praha

7001. Pavla Holubová, účetní, Zlín

7002. MUDr. Michael Janoušek, lékař, Dobronín

7003. Kaniová Kristina, důchodce, Krnov

7004. Mgr. Hana Jandová, pacientka, Praha

7005. Roman Mísa , truhlář, Plzeň

7006. Vladimíra Skanderová, podnikatelka, Praha

7007. Slávka Javůrková, důchodkyně, Praha

7008. Marie Lukesova, duchodkyne, Vracov

7009. Hana Neborová, , svobodné povolání, , Praha

7010. Jiří Donné, OSVČ, Brno

7011. Tomáš Čermák, programátor, Kladno

7012. Ladislav Pamula, podnikatel, Ostrava

7013. Julius Holásek, osvč, Hrob

7014. František Kotrbatý, důchodce, Úpice

7015. Ing. František Šilar, důchodce dříve geodet, Praha

7016. Eva Kotrbatá, důchodkyně, Úpice

7017. Martina Babková, logistika, Praha

7018. ivo duchon, jednatel spolecnosti, nove straseci

7019. Bezděková, pokladní, Kralupy nad Vltavou

7020. Jana Zavřelová, mzdová účetní, Plzeň

7021. Hana Nová, projektant, Podivín

7022. Zdeněk Bínek, IT, Ostrava

7023. Lacina, OSVČ, Cheb

7024. Tomáš Šimon, Informatik, Praha

7025. Tomáš Plavec, technik, Nymburk

7026. Libuse, urednice, Domazlice

7027. Kroiher, penzista, Praha

7028. Jindřich Weczerek, Technik, Kravaře

7029. Svata Dvorakova, důchodkyně, Jablonec nad Nisou

7030. Hana Juklová, sociální pracovnice, Nové Město na Moravě

7031. Karel Beneš, insolvenční správce, Pernink

7032. Jindřich Rak, důchodce, Teplice

7033. Ing.Eva Málková, chemické poradenství, Praha

7034. Velacky Richard, seřizovač, Olomouc

7035. Vladimír Heger, podnikatel, Žabčice

7036. Lukáš Šmahel, IT specialista, Dobříř

7037. Kateřina Bártová, mzdová účetní, Praha

7038. RNDr. Jan Slouka, důchodce, Olomouc

7039. Mirka Hanusová, archivářka, Brno

7040. Šedivá, OSVČ, Kolín

7041. Mgr. Jana Langerová, OSVČ, Praha

7042. Josef Hrdina, servisní technik, Plzeň

7043. Tomáš Brázda, logistik, Praha

7044. Ivan Dolejš, Technik, Pardubice

7045. Karel Pánek, podnikatel, Praha

7046. Miroslav Láznička, přípravář, Radostín nad Oslavou

7047. Ing. Miroslav Svozil, technik, Chrudim

7048. Josef Linhart, galvanizér, Praha

7049. David Dvořák MBA, podnikatel, Brno

7050. Ing. Pavel Němeček, Přípravář stavebních projektů, Praha

7051. Jarka Goldmannová, důchodkyně, Lednice

7052. Pavlína Němečková, asistenka, Brno

7053. Ing.Pavel Polcar, manažer, Praha

7054. Miloslav Toman, projektant, Jihlava

7055. Božena Jeklová, podnikatelka, České Budějovice

7056. Miloš Fendrych, invalidní důchodce, Náchod

7057. Mgr.Tibor Kirsch, magistr, Brno

7058. Rudolf Francisko, ekonom, Sokolov

7059. Alena Růžičková, vychovatelka, Dráchov

7060. Bc. Tomáš Kučera, student, Praha

7061. M.Janoušková, učitelka, Brno

7062. m.kašpar, důchodce, šumperk

7063. Eduard Výmola, stavební technik, Brno

7064. Vratislav Němeček, projektant, Ústí nad Labem

7065. hruška jiří, důchodce, Praha

7066. Barcalová, důchodce, Kolín

7067. Božena Tichá, důchodce (rtg laborantka), Praha

7068. Richard Netopil, technický ředitel, Přerov

7069. Marie Hrdá, obchodní asistentika, Praha

7070. Zdeněk Kysela, personální ředitel, Čestlice

7071. Renata Krajčírová, prodavačka, Náchod

7072. Josef Přibyl, dělník, Horšovský Týn

7073. Jan Stuchl, Mistr ve výrobě, Cheb

7074. Miroslav Schneider, Důchodce, Hořovice

7075. Jiří Preiner, osvč, ostrava

7076. Ivan Švec, operátor TG, Sokolov

7077. Petr Andrlík, obchodní referent, Praha 10

7078. Marek Cigánek , OSVČ , Brno

7079. Petr Šlemar, stavební technik, Písek

7080. Andrea krumpolcova, Servirka, Stara boleslav

7081. František Novosad, vedoucí pracovník, Šumperk

7082. Vladimír Tlustý, Bezpečnostní služba, Planá nad Lužnicí

7083. Václav Pech, projektant, Mladá Boleslav

7084. Dagmar Henclová, uůchodkyně, Šumperk

7085. Radek Vonka, politik, člen Rady Ústeckého kraje, Ústí nad Labem

7086. Daniela Schneiderová, Důchodkyně, Hořovice

7087. Ivana Adámková, dělnice, Náchod

7088. Tomáš Jahoda, IT, Praha

7089. Robert Záhorský, soukromý podnikatel, Černošice

7090. viktor kubálek, důchodce, opava

7091. anna maturova, v domacnosti, sumperk

7092. Josef Trávníček, živnostník, Polička

7093. Antonín Kvíz, OSVČ, Chvalšiny

7094. Dusan Nulicek, mistr, Nove Mesto pod Smrkem

7095. Petr Veselý, programátor, Jihlava

7096. Marie Hanzlová, důchodce 60 let, Borohrádek

7097. Eva Kosová, sociolog, Praha

7098. Petr Beneš, hasič, Jihlava

7099. Miloslav Opa, technik, Pardubice

7100. Pavel Janiš, dělník, Zašová

7101. Martin Vašíček, ředitel regionální televize, Česká Třebová

7102. Martin Máca, Disc jockey, Praha

7103. Alena Fantová, právník, Břeclav

7104. Malaníková, fakturantka, Městec Králové

7105. Jana Jedličková, provozní účetní, Žichovice

7106. Alena Schwarzová, účetní, Jihlava

7107. MACH JIŘÍ, DŮCHODCE, NÁCHOD

7108. Čermák Vilém, dělník, Plzeň

7109. Naďa Holmanová, úřednice, Praha

7110. Petr Matoušek, Obchodní zástupce, Brno

7111. Vilém Čermák ing., důchodce, Rokycany

7112. Jana Jeřábková, v domácnosti, Plzeň-sever

7113. Štěpán Pospíšil, důchodce, Brno

7114. Petr Škop, IT, Plasy

7115. Stanislava Plemeníková, vedoucí obchodu, Tábor

7116. Jan Mlčoch, dúchodce, Prostějov

7117. Hana Skurovcová, účetní, Praha

7118. Miroslava Sikorová, referent, Ostrava

7119. František Kovář, nezaměstnaný, Milevsko

7120. Jaroslava Nesládková, personalistka, Havlíčkův Brod

7121. Dana Staňková, personalistka, Klobouky u Brna

7122. Marie Calábková, účetní, Olomouc

7123. Miloš Nevřala, podnikatel, Praha

7124. Libor Nečas, programátor CNC, Vyškov

7125. Roman Piskač, Chemik, Most

7126. Jiří Kolesár, ekonom, Frýdek-Místek

7127. Hynek Stiiehl, projektant, Trutnov

7128. Markéta Danková, referent, Praha

7129. Petra Svinčiaková, číšnice, Plzeň

7130. Vlastimil Jinoch, technolog, Česká Kamenice

7131. Janoušek, duchdce, Praha

7132. David Čermák, dělník, Plzeň

7133. Ing.Stadlerová Lenka, IT, Teplice

7134. šimková Lotta, důchodce, Příbram

7135. Jaroslav Jeřábek, důchodce, Plzeň-sever

7136. Zdena Pospíšilová, důchoce, Brno

7137. Jana Lukešová, účetní, Pardubice

7138. jiří Janoušek, důchdce, Praha

7139. Pavel Tomis, důchodce, Ostrava

7140. Miloslav Černý, obchodní referent, Žďár nad Sázavou

7141. Dana Weinzettlová, důchodce, Hradec Králové

7142. Alois Fridrich, technik, Olomouc

7143. Petr Vincenci, tech.pracovník, Hlinsko

7144. Juříková, ekonom, Hradec Králové

7145. Jan Grim, mistr, Nový Hrádek

7146. Stanislav Chalupný, živnostník, Varnsdorf

7147. Ivan Kundrát, důchodce, Brno

7148. Jitka Müllerová, Účetní, Blansko

7149. Dvorakova, úřednice, Pelhřimov

7150. Milada Dietrichová, administr. prac., Brno

7151. votapkova jana, invalidmí důchodce, Příbram

7152. Karel Šťastný, Důchodce, Lipník n B

7153. Andrea Čermáková, referentka, Plzeň

7154. Lubomír Střelec, ředitel organizace, Vsetín

7155. Zemanová, admin.pracovnice, České Budějovice

7156. Dana Košťálová, státní zaměstnanec, Praha

7157. Jan Nečas, obchodník, Brno

7158. Ivana Altrichterová, státní zaměstnanec, Brno

7159. Blahoslav Žaloudek, geodet, Brno

7160. Martínková, úřednice, Kutná Hora

7161. Martin Máslo, technický referent, Vrchlabí

7162. Spacek Franta , dělník, Zábřeh

7163. Ivo Plzák, technolog, Litvínov

7164. RNDr. Pavel Votava, IT administrátor, Jihlava

7165. Hana Ahmedová, ekonom, Kladno

7166. Jaroslava Seidlová, servírka, Praha

7167. Lumír Drhlík, manažer, Neratovice

7168. Ing.Jiří Majer,DiS, technik, Praha

7169. Jiřina Hrdličková, důchodce, Hradec Králové

7170. Dagmar Kubátová, Všeobecná sanitářka, Veselí nad Moravou

7171. Kateřina Trojáčková, operátorka , Plzeň

7172. Hendrych Stanislav, technik, Mladá Boleslav

7173. Křivková Michaela, TPV, Pardubice

7174. m mikulkova, duchodce, praha

7175. Milan Fiala, stavební technik, Břeclav

7176. Sodoma, dispečer, Kolín

7177. Dana Hašková, účetní, Třebíč

7178. Vlasta Hrubá, mzdová účetní, Úpice

7179. Vladimír Jičínský, technik, Pardubice

7180. Marie Drechslerová, Astroložka, Kladno

7181. Jindra Trčková, asistentka, Písek

7182. Jiří Babka, Duchodce, Strakonice

7183. Marcela Janečková, tajemník, Český Krumlov

7184. Svobodová Hana, účetní, Brno

7185. Jan Kábrt, IT specialista, Trutnov

7186. Robert Ježek, technik, Příbram

7187. Ing. Věra Grísová, účetní, Halenkov

7188. ing.et Bc.Jan Králík, Vedoucí řízení kvality, Zlín

7189. Jitka Tolarová, Úřednice, Blovice

7190. Lenka Broženská, účetní, Rudná

7191. Blažejová Dagmar, účetní, Havířov

7192. Benčík Miroslav, THP , Brno

7193. Monika Kratochvílová, státní zaměstnanec, Příbram

7194. Jaroslava Zábranská, důchodce , Chomutov

7195. Jan Vrána, CSR, Slaný

7196. Bohumír Kašík, technolog, Jihlava

7197. Petr Černohorský, Projekt Manager, Neratovice

7198. jan, telekomunikace, Třinec

7199. Václava Hiršalová, nezaměastnaná 2r. nemocná díky těmhle, Vrchlabí

7200. Eva, Gruntová, Ostrava

7201. Dvořáček, podnikatel ekonom, Praha

7202. Mgr. Andrea Dostalíková, Sociální pracovnice, F-M

7203. Karel Rulf, důchodce, Soběslav

7204. Ivo Polách, státní správa, Brumov-Bylnice

7205. Josef Kubín, duchodce, Ml.BOLESLAV

7206. Jiří Klušák, OSVČ, Martínkov 105

7207. Monika Oščádalová, Asistentka, Praha

7208. Honza Chlaň, moderátor, Praha

7209. Zdeněk Kašpar, historik, Olomouc

7210. Lenka Sobotková, podnikatelka, Kolín

7211. Petr Pavlíček, úředník, Přibyslav

7212. Soňa Vlachová, důchodkyně, Olomouc

7213. Blanka Kokešová, hygienik, Chomutov

7214. Karel Hanousek, řidič, Havlíčkův brod

7215. Jan Míčka, správa budov, Pardubice

7216. Bohumila heřmanová, vedoucí ubytovny, Plzeń

7217. Pešek Jan, Technik STK, Chotěboř

7218. Marie Kubátová, účetní, Pardubice

7219. Jiří Svoboda, konstruktér, Běstvina

7220. Malá, mateřská dovolená, Hradec Králové

7221. Mojmír Bolek, překladatel, Praha

7222. Josef Hruška, technik, Hořice

7223. Hana Jurnečková, technik, Brno

7224. Jan Holešovský, OSVČ, Střelice u Brna

7225. Zdeňka Dvořáková, vedoucí pošty, Nechvalice

7226. Jindřich Zuklín, student, Praha

7227. Ľukáš Čermák, barman, Plzeň

7228. Matoušková Věra, úřednice, Pelhřimov

7229. Marie Veselá, důchodce, Brno

7230. Václav Hampl, technik, České Budějovice

7231. Stanislava Bečicová, administrativní pracovnice, Zlín

7232. Petr Bečica, instalatér, Fryšták

7233. Galiová Eva, důchodkyně, Brno

7234. Helena Rubešová Ing., účetní, Brno

7235. Jaroslav Urban, technik, Ledeč

7236. Daniel Šilhán, Výrobní ředitel, Kladno

7237. Ivan Baborák, výtvarník, Chrudim

7238. Fryaufova, OSVC, Litomyšl

7239. Marcela Balášová, odborný referent, Praha

7240. Jana Novotná, účetní, Chomutov

7241. Edita Krupickova, duchodce, Praha

7242. REINER JIŘÍ, PROJEKTANT, BOSKOVICE

7243. Miroslav Pavlík, OSVČ, Červený Újezd,okr.Benešov

7244. Zdeněk Konfršt, Technik STK, Chotěboř

7245. Ing. Martin Bednár, konzultant, Praha

7246. Marie štětková, účetní, Beroun

7247. Ing. Vratislav Nývlt st., projektant, Červený Kostelec

7248. Petr Bartoš, projektant, Mladá Boleslav

7249. Bakrlíková Lucie, analytik, Praha

7250. Heranová Marie, OSVČ, Domažlice

7251. David Lacina, Technik, Praha

7252. Zuzana Sajlerová, účetní, Krnov

7253. JIřina Ledvinková, účetní, Kladno

7254. Bohunovský Miroslav, analytik, Praha

7255. Miluše Brzuchanská, referentka, Komorní Lhotka

7256. Jeníčková Pavlína, zdravotní sestra, Hloubětín

7257. Pavel Střílka, OSVČ, Valašské Meziříčí

7258. Miloš Hejsek, technik, Brno

7259. Malý Josef, důchodce, Letohrad

7260. Martišková Marta, technik, Kuřim

7261. Petra Kasanova, v domacnosti, Praha 10

7262. Jan Krčil, dělník, Strašice

7263. igor muller, zivnostnik, holice

7264. Žáčková, ved.tech.úseku, Pardubice

7265. Martin Sychra, OSVČ, Žacléř

7266. Vojtěch Chrastil, OSVČ, Praha

7267. Martina Hoferková, účetní, Zlín

7268. Ladislav Rubeš Ing., důchodce, Brno

7269. Richard Myslík, bezpečnostní pracovník, Pardubice

7270. Jiřina Guziurková , účetní ZŠ, Orlová

7271. Mrázková, Projektant, Ostrava

7272. Češková, účetní, Kolín

7273. Jana Vincenci, Recepční, Hlinsko

7274. Jan Motl, IT, Vápenný Podol

7275. blanka schoberová, důchodkyně, Liberec

7276. Yvona Zemancová, Ing., úřednice, Praha

7277. Hana Hudcová, důchodkyně, Praha

7278. Alžběta Staňková, účetní, Třebíč

7279. Pavel Rybáček, důchod, Litvínov

7280. Dagmar Adámková, THP, Ostrava

7281. Jana Böhmová, referentka, Diváky

7282. Kamila Madarová, manažerka, Ústí nad Labem

7283. Helena Kandová, knihovnice, Brno

7284. šimek Rudolf, důchodce, Příbram

7285. Jan Šašek, Důchodce, Újezd

7286. Věra Crlová, důchodce, Znojmo

7287. karlová zuzana, psychoilog, Praha

7288. Patrik Augustin, výškové práce, OSVČ, Žďár nad Sázavou

7289. Bohumír Trojáček, senior, Svojšín

7290. Vašák, dělník, Benešov

7291. Vilma Huspeková, předsedkyně, Děčín

7292. Václava vydrářová, účetní, Havlíčkův Brod

7293. Lumír Schenk, řidič, Ostrava

7294. ing.Jaromír Fárek, konstruktér, Vsetín

7295. Zajíček Jan, Filtakleen s.r.o., Praha 6

7296. Věra Adamková, sekretářka, Těrlicko-Hradiště

7297. Tomas Vladik, Stavebni inzenyr, Praha

7298. Petr Hudec, podnikatel, Praha

7299. Čermáková, úřednice, Plzeň

7300. Vladislava Tomášková, referent nákupu, Hradec Králové

7301. Jiřina Kadeřávková, důchodce, Praha

7302. Milan Heto, dělník, Olomouc

7303. pokorová, vrátná, Plzeň

7304. Pastyříková Věra, úřednice , Kyjov

7305. Pavel Andrlík, Technik, Přerov

7306. Jiřina Šmejkalová, důchodce, Hradec Králové

7307. Miroslav Kašpar, programátor, Vsetín

7308. Hana Nováková, referent, Praha

7309. Kunertová Helena, účetní, Praha

7310. Ing. Jiří Kotýnek, osvč, Praha

7311. Ivana Pekárková, OSVČ, Praha

7312. Nakladal, technik, olomouc

7313. Ilona Šilhartová, účetní, Chlumín

7314. Alena Rollerová, technický pracovník, Praha

7315. Renata Šebestíková, zdravotní sestra, Chropyně

7316. Jiří Rynda, podnikatel, Děčín

7317. Veronika janků, úřednice, Mladá Boleslav

7318. Simona Thomasová, personalista, Opava

7319. Ing. Petr Šrubař, technik, Zlín

7320. Věra Adamcová, účetní , Most

7321. Helena Wagnerová, účetní, Most

7322. Monika Hájková, kuchařka, Ostrava

7323. Marcela Jirešová, grafička na mateřské, Praha

7324. Jitka Vencálková, dělnice , Žďár nad Sázavou

7325. Eduard Linhart, manažer, Praha

7326. Daniela Sahánková, účetní, Praha

7327. Iveta kastnerová, dispečerka, Duchcov

7328. Věra Kašpárková, admin.pracovnice, Praha 9

7329. Milan Klos, operátor, Církvice

7330. Eva Kubelkova, Zdravotni sestra, Hradec Kralove

7331. Dagmar Pompová, účetní, Opava

7332. Hana Škopková, úřednice, Praha

7333. Lenka Žáčková, úředník, Humpolec

7334. Alena Havlová, ekonom, Praha

7335. Ing.Jiří Harszlak, Vývojový konstruktér, Senice na Hané

7336. Ing. Radek Slanina, Ph.D., manager, Plzeň

7337. Iva Pitnerová, úřednice, Mělník

7338. Alena Vymazalová, účetní, Brno

7339. Zdeněk Anděl, dělník, Polná

7340. Jandová, referent, úředník, Hradec Králové

7341. M Horáková, učitelka, Kutná Hora

7342. Alena Svozilová, obchodní referent, Olomouc

7343. Miroslav Jílek, Elektroinženýr, Praha

7344. S.ŠINDELÁŘOVÁ, ÚČETNÍ, Praha

7345. Švejda Jiří ing., důchodce, Písek

7346. král ladislav, podnikatel, praha

7347. Miroslav Venzara, IT technik, Hradec Králové

7348. Marek Nechanický, konstruktér, Jičín

7349. Jana Medová, rodičovská dovolená, Brno

7350. Jan Černý, Projektant, Hradec Králové

7351. Svoboda, Mechanik, Jirkov

7352. Josef Abrman, student, Praha

7353. Eva Sobotková, Úřednice, Český Krumlov

7354. Kriz Jaroslav, delnik, Nejdek

7355. Kateřina Šmahelová, fyzioterapeut, Dobříš

7356. Jiří Vrba, důchodce, xx

7357. Ivan Knap, podnikatel, Ostrava

7358. Jana Šimková, účetní, Brno

7359. Ing. Václav Honek, manažer, Praha

7360. I.Bartesová, důchodce, Brno

7361. Dagmar Kabelová, grafik, Karlovy Vary

7362. Strnad Sláva, ra.asistent, Praha

7363. Milan Mareš, technik IT, Pardubice

7364. KREJCAROVÁ SIMONA, ADM.PRACOVNICE, JIHLAVA

7365. Ivona Vérostová, asistentka, Ivančice

7366. Jana Dvořáková, referent, Blansko

7367. Ing.Kašpar Rpoman, technik, chrudim

7368. Alena Davidová, účetní, Pardubice

7369. Fuka, st.zaměstnanec, Tábor

7370. Ing. Pavel Cahlík, podnikatel, Brno

7371. Alena Remešová, dispečer servisní činnosti, Praha

7372. Ing. Pavel Roubal, důchodce, Litvínov

7373. Martina Tkačíková, zdravotní sestra, Ostrava

7374. Ing. Jiří Brokl, státní zaměstnanec, Polička

7375. Věra Trnková, zaměatnanec, Plzeň

7376. Petr Jirec, důchodce, Velké Popúovice P-východ

7377. MVDr.Milan Šturm, veterinární lékař, podnikatel, Nový Jičín

7378. Ing.Vadim Šikula, technický poradce, Brno

7379. Hemer, úředník, Příbram

7380. Václav Kabele, zámečník, Nová Role

7381. Jana Zímová, důchodkyně, Pozořice

7382. Růžena Donátová, důchodce, Nová Role

7383. RYBKA PAVEL, DUCHODCE, ČESKÁ TŘEBOVÁ

7384. Angela Kabelová, důchodce, Božičany

7385. Věra, Poláchová, Smolina

7386. Emilie Hrubanová, ekonom, Zábřeh

7387. Bílek, dispečer, Plzeň

7388. David Žatecký, podnikatel, Brno

7389. V. Hrubý, technik, Praha

7390. Miklík, hasič, Zlín

7391. ToMik, IT, Ostrava

7392. Jana, Benešová, Praha

7393. roman , technik, třebíč

7394. KUBA, POPELÁŘ, PRaha

7395. Eva , Konečná , Praha

7396. Ludvík , student, Olomouc

7397. Václav Karásek, OSVČ, Praha

7398. Mazuchová, operátor, Pardubice

7399. Nataša Brožková, účetní, Stochov

7400. Klára Dietrichová, zdravotní sestra, Brno

7401. Janáková, asistent, Olomouc

7402. JUDr. Alena Kozlová, právník, Stochov

7403. Milan Domanicky, Vedoucí oddělení f,Globus , Praha

7404. Ing. Ivana Polová, ekonomka, Pardubice

7405. Ing. Aleš Rybiář, podnikatel, Ostrava

7406. Ulrych, důchodce, Kladno

7407. manželé Koritenský, důchodci, Hradec Králové

7408. Nováčková, kalkulantka, Kolín

7409. Hladká, laborantka, Děčín

7410. Soustružníková, důchodce, Jablonec nad Nisou

7411. Lumír Baier, OSVČ, Ostrava

7412. Ing. Oldřich Novák, OSVČ, Prostějov

7413. Eva, personaistka a mzdová, Jihlava

7414. Dana Novotná, OSVC, Liberec

7415. Ptáčková Klára, recepční, Jičín

7416. Miloslava Přeučilová, důchodce, Havířov

7417. Tomanová, student, Zašová

7418. Jiří Králíček, podnikatel, Opočno

7419. Pavel Krepindl, technik, Žatec

7420. Petra Kurucz, referentka, Most

7421. Ludmila Přibilová, úřednice, Praha

7422. Iva Šedivá, úřednice, Krupka

7423. Miloš ŠOB, technik , Kralupy nad Vltavou

7424. Benčíková Dana, účetní, Brno

7425. Iva Robotková, administrativa, Brno

7426. N.Mikulášková, účetní, Praha

7427. Kočař Tomáš, THP, Bohumín

7428. Martin Staněk, projektový manažer, Náchod

7429. Irena Kašová, asistentka v RK, Rakovník

7430. Jaroslav Kresl, kontrolor, Rakovník

7431. Milan Smrčina, OSVČ, Děčín

7432. Břetislav Sládek, podnikatel, Cheb

7433. Martina Rubášová, Kuchařka, Kryry

7434. Jiří Svatoň, servisní technik, Praha

7435. Ing. Jiří Paovský, podnikatel, Lhota

7436. Ing. Petr Vavruša, technik, Zlín

7437. MUDr.Černá Stanislava, OSVČ, Nový Jičín

7438. Fílová , lékařka, Praha

7439. Ing. Petra Horáková Krištofová, ekonom, Praha

7440. Jiřina Macháčková, úřednice, Plzeň

7441. horajs, delnik, ledec nad sazavou

7442. Jaroslava Kučerová, invalidní důchodce, Praha

7443. Marta Fenclová , důchodce, Řež u Prahy

7444. Ladislav Šatný, technik, Brno

7445. Aleš Polcr, ekonom, Bruntál

7446. Milena Šimačkova, invalidni duchidce, Rapšach

7447. Lenka Albrechtová, úřednice, Plzeň

7448. Malinová Marie, ekonom, Uherské Hradiště

7449. Zdeňka Albrechtová, důchodkyně, Plzeň

7450. Monika Klemová, ekonomka, Ostrava

7451. Karin Musiolková, st. zaměstnanec, Praha

7452. Jiří Neumann, elektro inženýr, Valtice

7453. Jan Mužík, Sociální pracovník, Ústí nad Labem

7454. Ivana Balaštíková, péče o těl. postiž. dceru, Uherský Brod

7455. David Liška, prodejce, České Budějovice

7456. Marie Vítovcová, manager, Praha

7457. Šárka Klosová, OSVČ, Církvice

7458. František Mikula, M belt s.r.o., České Budějovice

7459. Renata Lachoutová, Zástupce vedoucí evidence, Brno

7460. Alexandr Římovský, důchodce (učitel), Uherský Brod

7461. Eva Bartáková, referent, Brno

7462. Marie Zábojníková, administrativa, Zlín

7463. Jana Kratochvilová, úřednice, Kroměříž

7464. Růžičková, referentka, Praha

7465. KARLA, POM.KUCHARKA, KLADNO

7466. Šašinková, referent, Slavičín

7467. Hana Smištíková, účetní, Blatnička

7468. Božena Vítková, účetní, Zlín

7469. Martin Strakoš, důchodce, Frýdek-Místek

7470. RNDr. Josef Horáček, CEO, Zlín

7471. Vlastimil Zikmund, technik,

7472. Lenka Poláčková, referentka nákupu, .

7473. Petr Drahovzal, vedoucí prodeje, Kutná Hora

7474. Jan Morkes, vedoucí prodeje, Kutná Hora

7475. Zuzana Drábková, účetní, Kladno

7476. Payer, důchodce, Chomutov

7477. Lada Trakalová, technik, Liberec

7478. michal, výrobní vedoucí, Hlinsko

7479. Petr Havel, elektromechanik, Světlá nad Sázavou

7480. jaroslav kalivoda, technik, praha

7481. Ing.Miroslav Tuma, jednatel společnosti, Liberec

7482. JUDr. Pavel Kučina, právník, Praha

7483. Jan Marek, elektrotechnik, Ústí nad Orlicí

7484. J. cICHRA, DŮCHODCE, TURNOV

7485. Petr Stuchlík, Výrobní ředitel, Jablonec nad Nisou

7486. karel kriz, kuchar, krchleby benesov

7487. Eduard Gabriel, důchodce, Průhonice

7488. Ludmila Římovská, důchodkyně (učitelka), Uherský Brod

7489. Iveta Chvapilová, státní úředník, Slaný

7490. Ludek Michal, Obchodni zastupce, Sezimovo Usti

7491. Jaromír Průša, Technik STK, Chotěboř

7492. Miroslava Stachová, státní zaměstnanec, Ředhošť

7493. Pavel FENCL, mechanik, Řež u Prahy

7494. Ing. Jaromír Dusílek, konstruktér, Praha

7495. Ing. Hana Křetínská, ekonomka, Brno

7496. Lida Zrníková, účetní, Zlín

7497. Jaroslava Hýková, v důchodu, Pelhřimov

7498. Andrea Procházková, úřednice, Plzeň

7499. Milan Pavlík, dúchodce, Lutín

7500. ing. Jiří Topinka, OSVČ, Brno

7501. Milada Tymlová, teferent, Bílovec

7502. Iva Kotorová, administrativní pracovník, H.Městec

7503. Hana Buiglová, sociální pracovnice , Čechy pod Kosířem

7504. Michaela Sedláková, finanční administrátor, Nedvědice

7505. Karel Ulrich, provozní šéf, Ostrava

7506. Rudolf Krettek, OSVČ, Hlučín

7507. Ivana Drahá, analytik, Ústí nad Labem

7508. Milan Kreisinger, ekonom, Praha

7509. Oldřich Kratochvíl, OSVČ, Svitávka.

7510. Miroslav Ulrich, zahradník, Opava

7511. Ing. Martin Ondráček, strojní inženýr, Brno

7512. Josef Petýrek, OSVČ, Týn nad Vltavou

7513. Pavel Podeszwa, učitel, Světlá nad Sázavou

7514. Iveta Navrátilová, státní zaměstnanec, Choceň

7515. Slehofer, duchodce, Pribram

7516. Venclová Věra, úřednice, Ústí nad Orlicí

7517. Ilona Šibíková, asitentka, Liberec

7518. Markéta Kašparová, na mateřské dovolené, Tábor

7519. Ladislav Kunz, technik, Třinec

7520. Miroslav Horák, stavební technik, Veselá

7521. Marcela Schwabová, ekonom, Šumperk

7522. Milena Jiránková, nákupčí, Kostelec

7523. Renata Mazáčová, účetní, Staré Město

7524. Vladimír Pavlíček, stavbyvedoucí, Velké Hamry

7525. Jana Tesařová, konstruktér, Otrokovice

7526. kamila hájková, student , ostrava

7527. Lenka , státní úředník, Ledeč nad Sázavou

7528. Jaroslav Martinec, důchodce, Náchod

7529. Lucie Gŕunerová, referentka, Praha

7530. Blažena Kolíková, důchodkyně, Praha

7531. Benešová, školství, Tábor

7532. Brabec Miroslav, podlahář, Karlovy Vary

7533. Válková Věra, důchodkyně, Ostrava

7534. Jaroslava Haismanová, účetní, Hradec Králové

7535. Dana Pospíšilová, důchodce, Klecany

7536. Jaromír Kosina, prodejce aut, Praha

7537. JUDr.Papoušek Vladimír, právník , Hluboká nad Vltavou

7538. Petr Janča, Technik staveb, Slavkov

7539. HREBIK JIRI, duchodce, Praha

7540. Karel Liška, podnikatel, Plzeň

7541. Robin Tesárek, Student, Kladno

7542. Albrechtová Lenka, úřednice, Plzeň

7543. Ilona Česlíková, OSVČ, Krnov

7544. Ing. Eduard Hanslík, CSc., vědecký pracovník, Praha

7545. Hana Třináctá, důchodkyně, Valtice

7546. Petra Lubojacká, student, Šumperk

7547. Milan Anděl, OSVČ, Hradec Králové

7548. Stanislava Kovářová, asistenka, Vizovice

7549. Marcela Serbousková, důchodce, Rychnov nad Kněžnou

7550. Vítězslav Vrbka, důchodce, Brno

7551. Jarmila Fialová, admin. pracvovnice, Brno

7552. Hana Maxová, účetní, Praha 4

7553. Lenka Macháčková, administrativní pracovnice, Opava

7554. Marcela Skaličková, ekonom, Brno

7555. Kajetan Kucera, Výkonný reditel, Ostrava

7556. Martin Slávik, pedagog, BRNO

7557. Věra Novotná, inv.důchod, Doubravník

7558. Ing. JosefVacek , ředitel, Brno

7559. Janas, technik, Olomouc

7560. Svatava Klabanová, OSVČ, Praha

7561. Roman Čižinský, živnostník, Velký Osek

7562. Jan Picka, stavbyvedoucí, Hojšín

7563. Václav Rambousek, důchodce , Plzeň

7564. staněk emil, podnikatel, ostrava

7565. Ing. Petr Popovič, důchodce, Žďár nad Sázavou

7566. Lenka Topinková, prodavačka, Brno

7567. Jiří Fiala, technik, Poděbrady

7568. Ing. Petra Karičková , KA manager, Praha

7569. Olga Veličková, účetní, Hustopeče

7570. Lenka Benčíková, administrativa, Zlín

7571. Vališová Hana, administrativní pracovnice, Brno

7572. Ing.arch. Roman Klimpl, projektant, Brno

7573. Jarmila Mírková, důchodce, Ostrava

7574. RNDr. Václav Hovorka, důchodce, Hradec Králové

7575. Renata Valešová, ekonom, Brno

7576. Eva , Růžičková, Poděbrady

7577. Václav Zvěřina, programátor, Cerhenice

7578. MUDr.Michal Jelínek, zubní lékař, Plzeň

7579. Wohanka Miroslav, OSVČ, Benecko

7580. Miloslava Šimáčková, účetní, Praha

7581. Eva Gebrtová, projektant, Svoboda nad Úpou

7582. Naděžda Bauerová, ekonom, Brno

7583. Jiří Čech, Výkonný ředitel, Praha

7584. Stanislav Studený, důchodce, Děčín

7585. Jan Vedral, invalidní důchodce, Vrchlabí

7586. Daniel Petřík, student, Dvůr Králové nad Labem

7587. Martina Dohaničová, mateřská dovolená, Kolín

7588. Jiřina Příbková, staniční sestra, Domažlice

7589. Ing.Bůžek, OSVČ, Praha

7590. Jana Bumbálková, projektant, Brno

7591. Ludmila Soukupova, vytvarnice, Brno

7592. Helena Soukupová, úřednice, Plzeň

7593. Jiri Vesely, FNOL, Olomouc

7594. Ing. Petr Kabelka, podnikatel, Žďár nad Sázavou

7595. Miroslav Brabec, student, Karlovy Vary

7596. Milada Kirschová, důchodkyně, Brno

7597. Milan Novak, duchodce, Pernink

7598. Jaroslava Fejfarová, asistentka nakladatelství, Praha

7599. Květa Štefanová, technická úřednice, Praha

7600. Zuzana Loquenzová, Prodavačka, Praha

7601. Petra Vodičková, zástupce ředitele CED, p.o., Brno

7602. Roman Růžička, fotograf, Dráchov

7603. Robin Pokorný, student, Chrudim

7604. Zdeněk Pošta, Mediální analytik, Praha

7605. Petr Macháček, strážník MP, Šumperk

7606. Jan Marek, OSVČ, České Budějovice

7607. Michell Olivová, na mateřské, plzeň

7608. Hana Havlová, Communication manager, Praha

7609. Anna Archmannová, důchodce, Teplice

7610. Břetislav Grabowski, dělník, Dolní Lutyně

7611. Petr KROFT , zedník, Osek

7612. J.Turpiš, technik, Děčín

7613. Ivan Čeček, Důchodce, Liberec

7614. Zimolová Miroslava, Důchodkyně, Brno

7615. Ing. Václav Capoušek, důchodce, Olomouc

7616. Karel Trojan, stavbyvedoucí, Karlovy Vary

7617. Jiří Růžička, technik, Praha

7618. Vladislav Jána Ing., projektant, Trutnov

7619. Jaroslav Kitschuch, Důchodce, Rýmařov

7620. Petr Olejníček, obchodník, Jihlava

7621. Bronislav Pokorný, adm.pracovník, Zlín

7622. Jiři Sedlický, podnikatel, Praha

7623. Přemysl Giecek, nezaměstnán, Věřňovice ok. Karviná

7624. Marie Sochorová, účetní, Kutná Hora

7625. Ing. Jan Bednář, technický poradce, Úvaly

7626. Tomáš Bugner, manager, Brno

7627. Martin Novák, vedoucí čerpací stanice, Mladá Boleslav

7628. Hana Nosková, důchodkyně, Jeseník

7629. Blboun Nejapný, tunelář, Odkudkoliv

7630. Tomáš Sviták, bankovnictví, ČB

7631. Ing. Stanislav Juráň, výzkumný pracovník, Šlapanice

7632. manž.Kejčovi, důchodci, brno

7633. Havlík, Stavbyvedoucí, Brno

7634. Oravcová Jiřina, důchodkyně, Rosice

7635. Eva Klatovská, dispečer, Teplice

7636. Iveta Kociánová, zdravotní sestra, hradec Králové

7637. Pavel Lipský, úředník, Praha

7638. BcA. Eva Končalová, studentka, Teplice

7639. Katarína Gubčová, důchodce, Ústí nad Labem

7640. Tomáš Petřík, student, Dvůr Králové

7641. Jiří Nedvěd, burzovní makléř, Kladno

7642. Alena Šumová, důchodce, Třemošná

7643. František a Růžena Kloudovi, důchodci, Okříšky

7644. Stanislava Strážnovská, dělnice, Slaný

7645. Marcela Martincová, důchodce, Náchod

7646. Eva Skoupá, na rodičovské, Brno

7647. František Adámek, truhlář, Náchod

7648. Jandová, asistentka, Kolín

7649. Anna Pospěchová, rozpočtářka, Opava

7650. Miroslav Bartoš, Dúchodce, Frýdek Místek

7651. Daniela Osvaldová, účetní, Praha

7652. Josef Štros, invalidní důchodce, Šlapanice

7653. Michaela Šeráková, OSVČ, Humpolec

7654. ILONA VLČKOVÁ, INVENTURNICE, RAŠKOV

7655. Věra Jánská, přípravář, Děčín

7656. Ing. Martin Dolák, OSVČ, Praha - západ

7657. Pavla Chmelařová, studentka VŠE, Žďár nad Sázavou

7658. Polachova Bohuslava, duchodkyne, Novy Jicin

7659. Vachniková Marie, důchodkyně, Jablonec n

7660. dagmar Ottová, Knihovnice, Zbiroh

7661. Dřízhalová, důchodce, Benešov

7662. Ing. Petr Tolar, technolog, Písek

7663. Leona Kotoulová, účetní, Vyškov

7664. Ivana Milá, referent, Příbram

7665. Dana Dušková, referent, Příbram

7666. Josef Vácha, v důchodu, Brandýs nad Labem

7667. Tomáš Král, Ing., ekonom, Teplice

7668. Pavel Valkoun, ekonom, Bílina

7669. Ing Eva Orsagova, urednice, Praha

7670. Elżbieta Čejková, výzkumný pracovník, Praha

7671. Josef Bouska, duchodce, Praha

7672. Roman Tomeš, OSVČ, Zlonice

7673. Petr Kica, správa budov, bohumin

7674. Jaroslav Knor, OSVČ, Liberec

7675. Jan Vobořil, právník, Praha

7676. Ota Cinka, Bezpečnostní služba, Tábor

7677. Marie Hrubá, invalidní důchodkyně, Brno

7678. Tereza J., asistentka, Praha

7679. Čiháková, důchodce, Kolín

7680. Barcal, referent, Kolín

7681. Bc. Lucie Virglová, asistentka, Hradec Králové

7682. Ing. Alena Čáberová, ekonomka, Humpolec

7683. Markéta Bláhová, účetní, Teplice

7684. Pavel Loužecký, hokynář, Praha

7685. Marie Kyprová, důchodkyně, Český Těšín

7686. Vladimír Zubík, podnikatel, Praha

7687. Ivana Šperlová, zdravotní sestra, Praha

7688. Polach Ladislav, duchodce, Novy Jičin

7689. Václav Žák, živnostník, Trhanov

7690. Martina Jánská, student, Děčín

7691. Stanislava Vondrová, úřednice, Praha

7692. F.Rampouch, řidič, Tanvald

7693. Jiří Herold, obchodník, Olomouc

7694. Julie Vaicová, knihovnice, Praha

7695. Jana Paštiková, redaktorka, Ostrava

7696. Michael Jakš, Výzkumný pracovník, Řevnice

7697. ing. Radko Nechvátal, odpadář, Praha

7698. Radka Podlipná, biolog, praha

7699. Jiří Mynář, jednatel, Frenštát p.R.

7700. Jaroslava Pang, podnikatelka, Ostrava

7701. Ludmila Richtárová, stavební referent, Zlín-Malenovice

7702. KUNC RADEK, NEZAMESTNANY, NOVE MESTO NA MORAVE

7703. Jiří Červenka, publicista, Beroun

7704. Ondřej Vejsada, Ph.D., vedoucí obchodního oddělení, Kolín

7705. Hana Prokšová, rozpočtářka, Opava

7706. ivana satrova, reditelka nadace, praha

7707. Jolana Černá, účetní, Ivančice

7708. Milena Komárková, účetní, Pardubice

7709. Olga Valčíková, asistentka, Praha

7710. Ivan Štroner, Technolog, Brno

7711. Kubát L., kooperant, Polička

7712. kalfařová hana, delnice, děčín

7713. Luboš Samec, záchranář, Praha

7714. Jana Šturmová, administrativní pracovník, Nový Jičín

7715. Romana Janska, MD, Znojmo

7716. Jan Hlavatý, důchodce, Děčín

7717. David Komeda , zásobovač, Liběchov

7718. Ing.arch.Miloš Dvořák, projektant, Brno

7719. Ing. Stanislav Vejrosta, Technický pracovník, Říčany u Brna

7720. Michal Volný, OSVČ, Fryčovice

7721. Prchalová, Operátor, Brno

7722. Bohumil Hrnčíř, důchodce, Český Brod

7723. Jana Žáčková, chemik, Orlová

7724. Jaroslav Kučera, důchodce, Žďár nad Sázavou

7725. ing Jaroslav Mašek, podnikatel, sumperk

7726. Vladimír Hons, důchodce, Praha

7727. Jan Šnokhous, důchodce, Suchdol nad Lužnicí

7728. Šplíchalová Eva, finanční účetní, Kuřim

7729. Pavla, důchodce, Praha

7730. Jana Žídková, inv.důchodce, Havířov

7731. Hana Hávová, úřednice, Praha

7732. Alena Endlova, lekarnik, Ostrava

7733. Ing. Jitka Bradáčová, zkušební technik, Praha

7734. Jitka Wiedová, důchodkyně, Chomutov

7735. Dana Kovaříková, programátorka, Brno

7736. Ladislav Křesťan, podnikatel, Havlíčkův Brod

7737. Dana Zahradníková, asistentka, Brno

7738. Ing. Jiří Černý, technik, Most

7739. Jiří Rychtera, duchodce, Děčín

7740. Ilona Marešová, poradce (vzděl. dětská sestra), Chomutov

7741. BrychtaJaroslav, důchodce inval.nezam., Příbram VII/385

7742. Karel Brada, důchodce, Brno

7743. Ing. Marian Berka, technik, Tábor

7744. Mgr. Jana Kreiselová, redaktorka, Olomouc

7745. Ing. Jana Lubojacká, středoškolský učitel, Šumperk

7746. Jiří Iskra, manager, Brno

7747. Ing.Jarmila Sedláčková, důchodkyně, Praha

7748. Miroslav Lubojacký, brusič, Šumperk

7749. Alena eselá, státní zaměstnanec, Kladno

7750. Martina Drbalová, veřejná správa, Brno

7751. Chomátová Blanka, mateřská dovolená, Plzeň

7752. Libor Salajka, Vedoucí výroby, Břeclav

7753. Jaroslav Kyncl, Důchodce, Praha 5

7754. Věra Víšková, důchodkyně, Poděbrady

7755. Stanislava Brendlová, kulturní pracovnice, Nové město nad Metují

7756. Marek Klusák, živnostník, Vír

7757. Ing. Marek Polka, bankéř, Praha

7758. Ladislav Karel, manažer, Havlíčkův Brod

7759. Jarmila Vošková, admin. pracovnice, Pardubice

7760. Pavel Hemek, Konstruktér, Brno

7761. Minaříková, obchodní referent, Kroměříž

7762. Večeřa Vladimír, důchodce, Olomouc

7763. Alena Růžičková, účetní, Holešov

7764. Fialová, konstruktérka, olomouc

7765. Gabriela Knorová, Office Manager, Kladno

7766. Ing. Karel Šubrt, technik, Brno

7767. Ladislav Vítovec, Důchodce, Praha

7768. Radek Švestka, OSVČ, Brno

7769. dobrotová vlasta, duchodce, plzen

7770. Peter Belička, Telekomunikačný technik, Banská Bystrica

7771. Ing.František Hereit,CSc., důchodce, Praha

7772. Libor Keitzl, řidič, Libina

7773. Miloslav Svoboda, důchodce, Olomouc

7774. Lucie Entová, všeobecná sestra, Byšice

7775. Vladimír Dobrovolný, geodet, Třebíč

7776. Venuše Strážnovská, důchodce, Pchery

7777. Zdeněk Doubrava, referent, Frymburk

7778. Lenka Novotná, asistentka, Brno

7779. Ivana Šumberová, referent, Opava

7780. Milan Krajčír, ponikatel, Náchod

7781. Dana Bryndová, redaktorka, Praha

7782. Silvie Adamčíková , účetní, Frenštát p.R.

7783. Věra Dymešová, Důchodce, Chrastava

7784. Monika Kučerová, nezaměstnaná, Šumperk

7785. Hana Kabelková, účetní, Žďár nad Sázavou

7786. Markéta Matoušková, grafik, Praha

7787. Kuchovská, důchodkyně, Zlín

7788. Ing. Zdeněk Kalčík, programátor, Praha

7789. Ing. Jan Schindler, programátor, Hradec Králové

7790. Jakub Cibulka, databazovy administrator, Praha

7791. Lukáš Ráth, student, Chvaletice

7792. Kamila Novotná , admin.pracovnice, Praha

7793. Milada Rathanová, asistentka, Praha

7794. Bc. Anita Dolejšová, Manažerka, Plzeň

7795. Silvie Federiková, student, Brno

7796. Milada Zavřelová, v domácnosti, Praha

7797. Adriana Šimková, zdravotní sestra, Kateřinice

7798. Jana Kaliszová, administrátorka, Ostrava

7799. Alice Vlčková, zdravotní sestra v důchodu, Praha

7800. Jana Buchtová, odborný referent, Podivín

7801. Jana Kučerová, účetní, Havířov

7802. Dana Trembačová, manager CK, Ostrava

7803. František Celta, důchodce, Opava

7804. Monika Smolíková, Obchodní zástupce, Praha

7805. Jiřina Procházková, podnikatelka, Hluboká nad Vltavou

7806. Miroslava Bednářová, mzdová účetní, Brno

7807. Jiřina Matoušková, překladatelka, Praha

7808. Romana Vašíčková, redaktorka , Praha

7809. Klabalová, obchodní referent, Kroměříž

7810. Olga Liehmová, účetní, Louny

7811. Alena Franková, důchodkyně, Přerov

7812. Dagmar Burianová, mzdová účetní, Příbram

7813. Václav Černík, konstruktér, Přelouč

7814. Andrea Krucinová, úřednice, Český Těšín

7815. Jarmila Nekvasilová, hlavní účetní, Krnov

7816. Petra Pešková, referentka, PRAHA

7817. Věra Petráková, úřednice, Hradec Králové

7818. Vladimír Novák, Důchodce, Brno

7819. Habartová Lada, důchodce, Zlín

7820. I.Bartesová, důchodce, Brno

7821. Růžena Schettlová, důchodce, Litvínov

7822. Radomíra Růžičková, zaměstnanec, Zlín

7823. Petr Šubrt, technik, Louny

7824. jiří Šritr, pracující důchodce, Bystré v Orlických horách

7825. Drahuše Huvarová, referent, Třinec

7826. Radek Matušů, technik, Vsetín

7827. St.Hůlka, geodet, Praha

7828. Dybczak, duchodce, Karvina

7829. Jaroslava Lottesová, úřednice, Praha

7830. Jaroslav Bárta, důchodce, Dobrá Voda

7831. Chadimová iva, recepční, Pardubice

7832. Petr Hájek, Horník, Havířov

7833. Jana Pospíšilová, ekonom, Olomouc

7834. Ludmila Rulíčková, vedoucí Call centra, Ostrava

7835. Jaroslav Pospíšil, referent nákupu, Brno

7836. Drahomíra Cachová, důchodce, Svitavy

7837. Roman Bula, zámečník, Zlaté Hory

7838. Řihošek Jan, Důchodce, Lobodice

7839. Ing. Josef Malinek, lesník, Jeseník

7840. Anna Domkářová, Důchodce, Pchery

7841. Havránková, asistentka, Kolín

7842. Jarka Partlová, důchodkyně, Brno

7843. Petr Bleha, OSVČ, Pardubice

7844. Ing. Jan Matěcha, technik IT, Pardubice

7845. Ilona Celtová, referent, Opava

7846. Pečenka Václav, živnostník, Praha

7847. Hana Náprstková, technická úřednice, Praha

7848. Kateřina Dospivová, účetní, Olomouc

7849. Petr Jakl, technik, Olomouc

7850. Bohdana Holátová, zdravotní sestra, Beroun

7851. Jiří Zelenka, HZS kV, Jihlava

7852. Josef Koleňák, starosta obce, Křišťanovice

7853. Jozef Lauro, státní zaměstnaec, Vyškov

7854. Javůrek, důchodce, Praha

7855. Marika Krejčová, referent, Lovosice

7856. Miroslav Ondříček, vedoucí pobočky, Toužim

7857. Eva Guzdková, správa nemovitostí-sam.ref., Ostrava

7858. Lenka Provazníková, v domácnosti, Náchod

7859. Vilma Zahradníková , úřednice, Praha

7860. Ing. Lucie Šťovíčková, Fundraisor, Příbram

7861. Václav Pychynski, invalidní důchodce, Třebeň 44

7862. Zdeněk Průcha, Vinárník, Třeboň

7863. Milena Luzumová, úřednice, Praha

7864. Václav Beran, dělník, Teplice

7865. František Smetana, Elektromechanik, Brno

7866. Jana Žahourová , důchodce, Nejdek

7867. Jaroslava Fialova, delnice, Tabor

7868. Jaroslav Šamárek, OSCČ, Liptaň

7869. Karel Stareček, důchodce, Praha

7870. Monika Brabcová, hospodářka školy, Karlovy Vary

7871. Ing. Jakub Jíra, stavbyvedoucí, Praha

7872. Stanislav Vasko, podnikatel, Příbram

7873. Ján Koňarik, důchodce, Praha

7874. Lanka Koňariková, nezaměstnaná, Praha

7875. Věra Pěnkavová, důchodce, Klášterec nad Ohří

7876. Václav Dlouhý, důchodce, Kněževes okr. Rakovník

7877. Ladislava Rejlová, důchodkyně, Rožnov

7878. Ladislav Hrdlička, konstruktér, České Budějovice

7879. Jan Šipula, analytik, Ostrava

7880. Jaroslav Pánek, důchodce, Mařenice

7881. Simona Guzdková, na mateřské dovolené, Ostrava

7882. Josef Kabát, úředník, Kladno

7883. Věra Červová, důchodkyně, Nezamyslice

7884. Lenka Šikalová, prodavačka, Hudlice

7885. Ing.Petr Pištora, zeměměřič, Most

7886. R.Hvižďová, čid, Prostějov

7887. Magda Borková, výtvarnice, Brno

7888. Edita Zimolová, úřednice, Brno

7889. Sklenářová Jana, personalista, Valašské Meziříčí

7890. Blanka Emmerová, dentální hygienistka, Jihlava

7891. Jan Škrna, důchodce, Neratovice

7892. Tomas Chodounsky, pilot, Praha

7893. Kadeřábková, účetní, Brno

7894. Josef Pavlík, podnikatel, Hradec Králové

7895. Emilie Krčmové, důchodkyně, Opava

7896. Klára Hanžlíková, provozní kavárny, Kladno

7897. Jarmila Oličová, důchodkyně, Kladno

7898. Mgr. Marcela Petrušová, ekonom, Tachov

7899. Bc. Renata Išková, Studentka, Olomouc

7900. Petra Nevělíková, personální referentka, Pardubice

7901. Jaroslav Čermák, mistr výroby, Děčín

7902. leona krovinová, zdrav.pracovník, vsetín

7903. Eva Gruntová, laborantka, Ostrava - Poruba

7904. Eva Burkotová, ekonom, Ostrava

7905. Aranka Kabeláčová, obchodní referent, Krhová

7906. Ing. Lucie Nachlingerová, controller, České Budějovice

7907. Radek Bukva, Dělník, Bruntál

7908. Karel Glogar, podnikatel, Opava

7909. Oldřich Šejna, bankovní úředník, Praha

7910. Milada Richtrvá, důchodce, Česká Lípa

7911. Renata Čermáková, technický pracovník, Brno

7912. Miluše Utěšená, důchodkyně, Náměšť na Hané

7913. Lucie Ilčíková, Dispečerka, Brno

7914. Mgr. Miloslava Matějíková, učitelka, Brno

7915. Jan Havlíček, podnikatel, Praha 6

7916. Ing. Zdeněk Vít, projektant, Praha

7917. MARCELA HUBERTOVÁ, OSVČ, OSTRAVA

7918. Lucie Provazníková, mateřská dovolená, Náchod

7919. Martin Mrázek, řidič, Praha

7920. Jan Čech, kuchař, Praha 5

7921. Jiří Kunce, kontrolor, Milovice

7922. KAREL HRACHOVEC, OSVČ, ČÍŽKOVICE

7923. Lenka Prestrová, účetní, Praha

7924. Oravec Jiří, důchodce, Rosice

7925. Helena Matějčková, projektantka, České Budějovice

7926. Julius Horvát, řidič, Praha 8

7927. Josef Doležel, průvodce, Antibes

7928. Radka Švábová, podnikatelka, Brno

7929. Vlasta Králová, úřednice, Praha

7930. Homolova, dispečer, Olomouc

7931. jiří stix, makléř, Žďár nad Sázavou

7932. Ing. Juraj Krivošík MA., ředitel obecně prospěšné společnosti, Hostivice

7933. Michaela Fléglová, laborantka, Česká Skalice

7934. Anna Šindelářová, úřednice, Praha

7935. Antonín Zdvihal, důchodce, Děčín

7936. Příhodová Iva, vedoucí ubytovny, Třemošná

7937. Jiří Houška, stavbyvedoucí, Prachatice

7938. Ales Zdarek, business reorganization manager, Varsava

7939. Luboš Zíka, ekonom, Kladno

7940. Helena Urbánková, pečovatelka, Zábřeh

7941. Dana Lišková, Vedoucí pobočky, Litomyšl

7942. Barcal, důchodce, Kolín

7943. Kateřina Vorlíčková, vychovatel, Loket

7944. Filip Stopka, Student, Plzeň

7945. Ivo Tauchman, podnikatel, Praha

7946. Ing. Václav Zeman, VŠ pedagog, Brno

7947. Martina Šlejtrová, referentka, Praha

7948. Josef Prokůpek, důchodce, Rakovník

7949. Lucie Patricie Komjátiová, studentka VŠ, Nejdek

7950. Ladislava Prokešová, úřednice, Libice nad Cidlinou

7951. Petr Sedláček, ředitel společnosti, Teplice

7952. Ivana Plačková, prodavačka, Ostrava

7953. František Novotný, učitel, Zákupy

7954. Christina Serafínová,Ph.D., Manager, Ostrava

7955. Ing. Zdeněk Motejzík, učitel, Liberec

7956. Kalman Balzar, důchodce, Děčín

7957. Blanka Melicharová, Rebal s.r.o., Praha 10

7958. Blanka Fúsiková, hospodářka školy, Příbram

7959. Ilona Blažková, disponent ž.p., Pardubice

7960. ing.Klepiš, důchodce, Bruntál

7961. ing, Jan Peška, prodokční, Praha

7962. Šárka Pokorná, studentka, Praha

7963. Petr Stloukal, student, Zlin

7964. Gráfová Bronislava, geodet, Třinec

7965. Věra Černá, důchodce, Ústí nad Labem

7966. Šumpich Zdeněk, Strojvedoucí, Číchov

7967. Jícha Jan, důchodce, Kladno

7968. Ing.Jindra Koštialová, ekonom, Žatec

7969. Pavel Gregorovič, Pokrývač, Ktiš

7970. Sobotiková, Důchodce, Brno

7971. Jana Stefanova, admin.pracovník, Žďár nad Sázavou

7972. Markéta Boušková, student, Luže

7973. Miroslava Husáková, důchodkyně, Přelouč

7974. Lubomír Hrubý , OSVČ, OLOMOUC

7975. Jitka Sklenářová, OSVČ, Tábor

7976. Svatava Zahradníčková, referentka, Praha

7977. Klára Pajdová, asistent, Mělník

7978. Milan Ondrášek, OSVČ, Brno

7979. Ing.Miloslav Kruták, důchodce, Břeclav

7980. věra závětová , dúchodce, frydlant v c

7981. miloslav Brdek, učitel, Praha

7982. Věra Smetanová, OSVČ, Hluboká nad Vltavou

7983. Darina Krčová, učitelka, České Budějovice

7984. Dr. Václav Šála, důchodce, Třemošná

7985. Daniela Struhačová, podnikatelka, Praha

7986. Zdeněk Parpel, důchodce, Plzeň

7987. Bc. Lorencová Renata, sociální pracovnice, Vizovice

7988. Jakub Zach, OSVČ, Kroměříž

7989. Mudr Eva Antosova, Duchodkyne, Praha

7990. Kamil Vývoda, úředník, Frýdek-Místek

7991. Jiří Klásek, ředitel,jednatel, Plzeň

7992. F. Matousek, techtik, C. Budejovice

7993. Ing. Magda Hauserová, moderátorka, Brno

7994. miloslav vlach, podnikatel, česká kamenice

7995. anna, duchodce, opava

7996. Jaroslava Helusová, důchodkyně, Kaznějov

7997. Vladimír Kratochvíl, důchodce, Nezamyslice

7998. Naďa Charvátová, úřednice, Praha

7999. Jiří Hůla, důchodce, Zbečno

8000. jiri zelinka, manazer, brno

8001. Božena Sekaninová, uklízečka, Brno

8002. Kieselová, důchodce, Brno

8003. Jarmila Kutějová, projektant, Brno

8004. Eva Vavříková, důchodkyně, Ostrava

8005. Michal Kupka, OSVČ, Praha

8006. Eva Harwotová, účetní, Brno

8007. Hana Čepeláková, učitelka, Turnov

8008. Marie Nová, důchodkyně, Děčín

8009. Benčík Miroslav, ved.dopravy, Brno

8010. Karel Vališ, Technik, Uherské Hradiště

8011. Jana Nagyová, administrativa, Praha

8012. Vlasta Burešová, účetní, Zlín

8013. Jan Zdvořák, pracovník pojišťovnictví, Klatovy

8014. Jiří, Krejčiřík, Zlín

8015. Ing. Radoslav Duchač, jednatel, Hradec Králové

8016. Pavel Bitala, topič - operátor, Česká Lípa

8017. Václav Bartoník, důchodce , Přerov

8018. Josef Zábranský, zaměstnanec, Praha

8019. Václavíková Jana , duchodkyně, Praha

8020. Jaroslav Kokeš, důchodce, Český Brod

8021. Jan Pospíšil, úředník, Troubsko

8022. Zuzana Staršíchová, marketing, Olomouc

8023. martina gašparová, administrativní pracovnice, karviná

8024. LENTILKOVÁ, THP, PRAHA

8025. Alena Brabcová, účetní, Znojmo

8026. Jana a František Matrasovi, starobní důchodci, Stráž nad Nisou

8027. Pivoda Bohuslav, SVOČ, Brno

8028. Jana Janišová, důchodce, Brno

8029. Radim Tichý , elektromontér, Frenštát p.R.

8030. Gabriela Juránková, na MD, Praha

8031. Fišerová, technik, Beroun

8032. Zuzana Sadílková, rozpočtářka , Praha

8033. Jaroslav Hřebenář, důchodce, Svoboda nad Úpou

8034. Marek Bor, obchodní ředitel, Praha

8035. Ing. Dagmar Soukupová , ., České Budějovice

8036. Korečková Ludmila, důchodkyně, Nasavrky

8037. Jarka Matoušková, asistentka, Čelákovice

8038. Petr Dlouhý, osvč, Praha

8039. Ing.Roman Pavlík, technik, Bílovice nad Svitavou

8040. JIŘÍ ŠKROBÁNEK, ZÁMEČNÍK, OPAVA

8041. Drahomíra Frýdlová, prodavačka, Brno

8042. Eva Cahová, úřednice, Třebíč

8043. Ladislava Kalášková, poradce, Bystřice nad Pern.

8044. Vladimír Vašíček, technik, Ostrava

8045. Jana Hudcová, státní správa , Praha

8046. Vavřín Miroslav, důchodce, Bohutice

8047. Mudr, Eva Antosova, Duchodkyne

8048. Ivana Kopecká, soudní zapisovatelka, Praha

8049. Jaromíra Bundová, účetní, Horní Jiřetín

8050. Brázdová Iveta, účetní v pekárně, Kroměříž

8051. Jana Novotná, technik, Příbram

8052. Brabcová Pavla, účetní, Praha

8053. Carmen Chloubová, účetní, Teplice

8054. Zdenq Horvátová, referentka, Praha

8055. Radmila Andělová, dělnice, Polná

8056. Fukalová Marcela, technik hygieny práce, Ostrava

8057. Jiří Ureš, technik, Příbram

8058. Kateřina Štěpánová, asistentka prodeje, Praha

8059. Jiří Michalík, dříve učitel, Plzeň

8060. Vít Lepeška, obchodník, Stochov

8061. Šumpichová Zdenka, Vedoucí vlakového doprovodu, Číchov

8062. Jaroslav Novotný, vrátný, Doubravník

8063. Oskar Vaňátka, živnostník, Pardubice

8064. Bořivoj Šenkýř, předčasný důchodce, Praha

8065. ing. Tomáš Dytrych Ph.D., jedený fyzik, Gonzalez / USA/

8066. Stanislav Hanzelín, konstruktér, Praha

8067. Jaroslav Volf, důchodce, Hracholusky

8068. Aleš Novák, stavební technik, Opava

8069. Václav Straka, učitel - důchodce, Soběslav

8070. Jana Měřínská, nezaměstnaná, Brno

8071. Jana Kylianová, technik, Praha

8072. hana červenková, důchodkyně, Praha

8073. Jaroslav Adamovič, kontrolor, Pečky

8074. Marek Plachý, OSVČ, ŠUMPERK

8075. Ungerova Ilona, pedikérka, Český Krumlov

8076. Ing. Jaroslav Bertl, projektant, Ústí nad Labem

8077. Petr Borůvka, řidič, Hradec Králové

8078. Štěpánka Kyliánová, ekonom, Brno

8079. Jaroslav Vérosta, podnikatel, Ivančice

8080. L. Bártová, OSVC, Loket

8081. Vlasta Horáková, personalista, Praha

8082. Mgr. Štěpán Janeček PhD., vědecký pracovník, Třeboň

8083. Kamil Černý, IT technik, Hradec Králové

8084. Petr Dědek, topenář, Zbýšov

8085. Aleš Tuček, projektový manažer, Plzeň

8086. Petra Červinková, účetní, Praha

8087. Ing. Miroslav Mrkvička, podnikatel, Hlinsko

8088. Miluše Bradová , úřednice, Olomouc

8089. petr pavlík, nezaměstnaný, havířov

8090. Ing. Jiří Žurek, konstruktér, Valašská Polanka

8091. Nejezchleba Bohumil, Důchodce, Bučovice

8092. Švesták, elektrikář, Mělník

8093. Martin Adamec, Student, Znojmo

8094. Ing. Ivo Šebek, středoškolský učitel, Klecany

8095. Kubátová N., studentka, Polička

8096. Václav Koryta, manager v pojišťovně, Plzeň

8097. Eva Málková, sš prof., Liberec

8098. VĚRA SYKÁČKOVÁ , DĚLNICE, LIBEREC

8099. Klára Ducháčková, asistentka , Mirošovice

8100. Pavel Hrdlička, v penzi, Praha

8101. Mgr. Martin Jabůrek, Ph.D., učitel, Olomouc

8102. Martin Franc, Technicky specialista, Votice

8103. Pavel Mazůrek, ekonom, Staré Město

8104. Růžena Podholová, důchodce, Praha 8

8105. Martin Hanáček, vedoucí montáží, Staré Město

8106. Petr Pomeisl, Protetický Technik, Liberec

8107. Alena Červená, duchodce, Praha6

8108. Michal Fišer, manažer, Brno

8109. Alice Kadlečková, důchodkyně, Pelhřimov

8110. Otokar Karásek, úředník , Praha

8111. Anna Šenková, důchodkyně, Pelhřimov

8112. Michaela Procházková, Překladatelka, Ćeské Budějovice

8113. Dagmar Strnadová, jazyková redaktorka - korektorka, Praha

8114. Petr Král, správce sítě, Hodonín

8115. Libor Nečas, programátor CNC, Vyškov

8116. Vlasta Šebečková, OSVČ, Koryčany

8117. Emilie Bartošová, Dúchodce, Frýdek Místek

8118. štěpán Kahánek, neřeknu :), UL

8119. Monika Petrová, ilustrátor, Praha

8120. Klier Gerhard, důchodce, Praha

8121. Alena Jirků, referent, Hořovice

8122. Jana Sedláčková, zdrav.sestra, Benešov

8123. Kachtíková Květa, referentka, Dřevohostice

8124. Tomáš Sedláček, topenář, Benešov

8125. Josef Bátrla, manažer, Valašské Meziříčí

8126. Vachníková Marie, důchodkyně, Jablonec n/Nisou

8127. Andrea Karlová, obchodní ředitelka, Olomouc

8128. Věra Kahovcová, zaměstnanec, Český Krumlov

8129. Borovička Jaroslav, Řidič - BusLine.a.s., Ústí nad Labem

8130. Karel Duchek, Důchodce, Mělník

8131. Ria Pavlíčková, technik, Hradec Králové

8132. Václav Lisý, správce léčebny, Mirošov

8133. Radmila Kapsová, porodní asistentka, Ostrava

8134. Antonín Vinický, podnikatel, Stará Boleslav

8135. Bc. Kamila Vlčková, úřednice, Litoměřice

8136. Alena Bartoňová, referent, Choceň

8137. Bohumil Havlík, manažer, Žďár nad Sázavou

8138. Petečelová Dagmar, účetní, Choceň

8139. Ivan Kazimour, archivář, Praha

8140. Pavel Vítek, technik, Uherské Hradiště

8141. Dana Pechová, technik, Brno

8142. Marcela Kobernová, ekonom, Karlovy Vary

8143. Jan Vaníček, Technik, Lánov

8144. Martin Sobotka, fotograf, Brno

8145. kovar jiri, technik, zlin

8146. Tondlová, účetní, Dolní Břežany

8147. Karel Otradovecr, osvč , Napajedla

8148. Miroslava Švecová, úřednice, České Budějovice

8149. Jana Mojziskova, účetní, Opava

8150. Ing. Drahoslav Dvořák Ph.D., manažer, Praha

8151. Mgr. Alexander Říha, OSVČ, Brno

8152. vašíčková, právník, vyškov

8153. Porupkovi, důchodci, Znojmo

8154. Holubová, úřednice, Třemošná

8155. Jarča, technik, Hradec Králové

8156. Jarmila Feltová, důchodkyně, Brno

8157. Ing. Václav Fürst, technik, Hradec Králové

8158. Zdeňka Kapalová, zubní technik, Praha

8159. Marta Bartůňková, úřednice, Deštná

8160. Richard Houška, ředitel společnosti, Karlovy Vary

8161. Ing. Alena Vodičková, kontrolorka, Brno

8162. ing. Václav Kališ, ředitel, Kyšice

8163. Pavel Auxt, obchodní ředitel, Studénka

8164. Skálová Ivana, účetní, Praha

8165. Ing. Karel Blažek, technik, Praha

8166. Ing. Karel Vodička, OSVČ, Brno

8167. Antonín Soukup, technik, Ostrava

8168. Štěpánka Boháčová, úřednice, Praha

8169. Miroslav Hynar, správce e-shopu, Opava

8170. Bernatrdína Vlasáková, důchodce, Ústí nad Labem

8171. Petr Malý, důchodce, Dobřany

8172. Miroslav Berger, automechanik , Havířov

8173. Zuzana Bendová, laborant, Velká Bíteš

8174. Tomáš Levý, Projektant, Praha

8175. ctirad krejci, majitel kuryrni sluzby, london

8176. Doris Popeláková, úřednice, Jičín

8177. Ing. Jiří Lejček, geodet, Říčany

8178. Ing.Jaroslav Procházka, univerzitní učitel, Žilina

8179. Járová, důchodce, Kolín

8180. Ivan Procházka, projektant, Plzeň

8181. Ludvík Čížek, důchodce, Šumperk

8182. Dana Dvorníková, úřednice, Praha

8183. zdenek kral, ucitel, frenstat p. r.

8184. Ferdinand Strnad, elektromontér, Praha

8185. Miloslav Hrbek, vedoucí prodeje vozů, Praha

8186. Miloslava Temrová, laborantka, Most

8187. Radek Šimon, manager, Jenišovice

8188. Ing.Naděžda Valášková, ekonom, Kroměříž

8189. ing. Blanka Rotenbornová, projektant, Plzeň

8190. Fenglová, mzdová účetní, Ústí nad Labem

8191. kovarova ivanka, duchodkyne, zlin

8192. Karel Ošlejšek, frézař, Moravská Třebová

8193. Dénes DEÁK, důchodce, Zlín

8194. Michal Seydl, technik, Praha

8195. Jana Marková, pracovník v soc. službách, Zlín

8196. Marek Svoboda, projektant, Praha 6

8197. ruml milan, duchodce, prerov

8198. Zdenek Halinár, technik, Olomouc

8199. Petr Bursa, výpočtář nábytku, Litoměřice

8200. Alana Mužíková, admintrativní pracovnice, Pardubice

8201. PharmDr. Jiří Sova, odborný ředitel, Hradec Králové

8202. Miroslav Mareš, bez, Česká Lípa

8203. Ing. Karásek Miloš, technik, Brno

8204. Jpsef Macháček, důchodce, Plzeň

8205. tomas hejda, podnikatel, prlhrimov

8206. Jana Šimůnková, obchodní zástupce, Mnichovice

8207. Ivana Sekyrová, účetní osvč, Plzeň

8208. Jana Klimešová, účetní, Praha

8209. MARŠÍČKOVÁ JIŘINA, ÚŘEDNICE, PRAHA

8210. Petr Paulů, obchodní zástupce, Vrchlabí

8211. Pecharová Helena, úřednice, Teplice

8212. Radka Janová, referentka, Rokycany

8213. Josef Matys, Projektant, Ústí nad Orlicí

8214. Václav Pěkný, důchodce, Dobřichovice

8215. Edita Mečířová, obchodní asistentka, Pardubice

8216. Ing. Antonín Machala, lesník, Vsetín

8217. Marcela Šafránková, úřednice, České Budějovice

8218. Petr Drábek, grafik, Praha 1

8219. Yveta Lehnertová, asistentka, Frýdlant n.O.

8220. Josef Louda, duchodce, Praha 9

8221. DAGMAR VEVERKOVÁ, ZDRAVOTNÍ SESTRA, MOST

8222. václav stašek, Kuchař, Stará Boleslav

8223. Michal Fořt, konzultant, Chrudim

8224. Františka Klvaňová, důchodce, Chrast

8225. Kravalová Vilma, důchotkyně(40 let zdravotníctví), Lipník nad Bečvou

8226. Zdeněk Bartovský, IT specialista, Praha

8227. Jan Vačkář, Programátor, Prostějov

8228. Ivana Marková , důchodkyně, Pardubice

8229. Hana sotkovska, laorantka, Ostrava

8230. Zítková Markéta, bankovní poradce, Praha

8231. Kučerová, OSVČ, Brno

8232. Vladimír Šťastný, revizní technik, Chomutov

8233. Valerie Kolaříková, důchodkyně, Havířov

8234. Ivana Weidischová, úředník, Praha

8235. Jaromír Pěnkava, důchodce, Klášterec nad Ohří

8236. Radek Matyáš, xxxxxxxxxxxx, Slavkov u Brna

8237. Petr Hodný,, důchodce,, Hulín

8238. Alena Paluříková, podnikatelka, Uherské Hradiště

8239. Helena Vincencová, v důchodu, Hejnice

8240. Miroslav Žďárský, redaktor, Praha

8241. Tereza Lubojacká, student, Šumperk

8242. Michal, Čouka, Olomouc

8243. Zuzana Homolová, fyzioterapeut, Šternberk

8244. Květa Grabowská, v důchodu, Dolní Lutyně

8245. Lubomír Skála, student, Svitavy

8246. Alena Kalousková, ředitelka, Praha

8247. Irena Krausová, účetní, Brno

8248. Zdeněk Toman, důchodce, Pardubice

8249. Zuzana Opletalová, specialista sortimentu, Praha

8250. Pavel Ponikelský , dispečer , Hradec Králové

8251. Alena Cahová, prodavačka, Třebíč

8252. Václav Trouška, lesník, Hořovice

8253. Petr Sívek, OSVČ, Kopřivnice

8254. Romana Schusterová, Prodavačka, České Budějovice

8255. Tomáš Pěcha, učitel, Poděbrady

8256. ¨Marie Solanská, podnikatel, Slušovice

8257. Jana Pintrová, inv.důchodce, Praha

8258. Vladimír Sýkora, správce SVJ, Brno

8259. Radka Rechtbergerová, mateřská, Mladá Boleslav

8260. Jana Kopecká, důchodkyně, Vysoké Mýto

8261. Michal Vlček , technik, Turnov

8262. Hana Kourová, vědecký pracovník AVCR, Praha

8263. Dana Hájková, konzultant, Ostrava

8264. Alice Kovaříková, ekonomka, Brno

8265. Jiri Novak, delnik, most

8266. Ing. MIchal Hlavatý, ředitel projekce mostů, Brno

8267. Jiří Kolář, technik, Praha

8268. Jarmila Hřibová, Stavební technik, Březová

8269. Jaroslav Valný, státní zaměstnanec v důchodu, Moravská Nová Ves

8270. Iveta Honsová, produkční, Praha

8271. Dagmar Knytlová, úřednice, Praha

8272. Simona Svatoňová, úřednice, Praha 10

8273. Jana Prymusová, účetní, Praha

8274. Helena Nešporová, účetní, Brtnice

8275. Marta Švédová, administrativa, Uničov

8276. Dagmar Vopičková, referent, Příbram

8277. Drašarová Anděla, důchodkyně, Třebíč

8278. Tamara Smolová, Marketingová manažerka, Praha

8279. Němečková, student, Praha

8280. Tomáš Šedivý, zeměměřič, Dýšina

8281. Ing. Karel Hotový, úředník samosprávy, Tábor

8282. Vlasta Mikolášová, duchodce, Nošovice F-M

8283. Miroslav Vodička, logistika, Nymburk

8284. Stanislav Lakomý, elektrotechnik, Hradec Králové

8285. František Melichar, důchodce, Praha 6

8286. Dušan Adamec, vedoucí IT, Nový Jičín

8287. Ing. Věra Syrovátková, ekologické poradenství, Hodonín

8288. Alena Topolová, úřednice, Praha

8289. Olina Linhartová, pomocná kuchařka, Vrchlabí

8290. chvátalová anna, skladová učetní, brno

8291. horak radim, živnostnik, brno

8292. Iveta Jánská, úřednice, Česká Lípa

8293. Růžena Matejková, tech.pracovník, Tábor

8294. R. Horsáková, OSVČ, Praha

8295. Iva Ostárková, kontrolor , Ostrava

8296. Petr Bednář, projektant, Praha

8297. Miloš Tregler, Technik IT ČP, Havlíčkův Brod

8298. SAGNER FRANTIŠEK, PODNIKATEL, NECHANICE

8299. Eva Jeřábková, inv. důchodce, Jablonec nad Nisou

8300. Tkáčová Zdena, dispečerka, Zlín

8301. Jana Malá, Supervisor, Kolín

8302. Lokajíčková Martina, Cestovní kancelář, Karlovy Vary

8303. Barbora Blažejová, t.č. mateřská dovolená, Havířov

8304. mach jaroslav, technik, Olomouc

8305. Helena Šefferová, důchodkyně, Havířov

8306. manželé Davídkovi, ., Svitavy

8307. Tomáš, Duda, Hranice

8308. Olga Nekvasilová, kuchařka, Ostrava

8309. Ing.Krystyn Jedrzejczyk, důlní technik, Orlová

8310. Jaroslava Pečenková, lektor , Hradec Králové

8311. Tomáš Straka, obchodník, Horní Slavkov

8312. vitova, operator, liberec

8313. Pavel Gruber, reklama, Plzeň

8314. Vladislav Zahálka, důchodce, Praha

8315. Ivana Daitlová, administrativa, Teplice

8316. Markéta Petřivá, učitelka, Jilemnice

8317. Marcel Caha, účetní, Třebíč

8318. Anna Jansová, jednatelka, Lužec nad Vltavou

8319. Schmidtova Drahoslava, zdravotni sestra, Slavosovice

8320. Marie Konečná, důchodce, Pelhřimov

8321. David Španěl, programátor, Drnovice

8322. Jiří Kohout, důchodce, Benešov

8323. Ludmila Cingrošová, učitelka, Františkovy Lázně

8324. Igor Sacký, sociální pracovník, Ostrava

8325. Lucie Žežulková, vychovatelka, Praha 4

8326. LOOS Jiri, Delnik, Z. Ruda

8327. jirka, osvc, brno

8328. Milena Martínková, Konstruktérka, Brno

8329. Robert Zelený, vedoucí pracovník, Rokytno

8330. Milan Jarkovský, návěstní dozorce, Třebechovice pod Orebem

8331. Ivo Sekyra, Insatalater, Plzeň

8332. Jitka Kovaříková, úřednice, Příbram

8333. Lenka Šarounová, účetní, Chlumec nad Cidlinou

8334. Vladimír Hlavačka, Skladník ČT, Praha

8335. Michal Pomp, podnikatel, Opava

8336. Bradáčová Jana, stud.referent, Pardubice

8337. Bartošová Jana, důchodkyně, Nový Jičín

8338. Šárka Šefrnová, metodik software, Praha

8339. Čermák, metodik, Praha

8340. Jaroslava Pilnáčková, kuchařka, Vrchlabí

8341. Simona Edlingerová, referent, Zlín

8342. Eva Šafarčíková, Finanční specialista, Praha

8343. Oldřich Koubek, programátor, Praha

8344. Jaroslav Šena, obchodník, Česká Lípa

8345. Roman Lukáč, stavbyvedoucí, Tábor

8346. Dagma Černíková, adm.pracovník, Březina

8347. Stanislav Kaisler, programátor, Veselí nad Lužnicí

8348. Naďa Vítová, senior, C

8349. Kubátová V., provozní, Polička

8350. Jana Bykova, PR Referent, Praha

8351. Jana Dítětová, důchodkyně, Velké Popovice P- východ

8352. Andrea Valášková, referentka, Hradec Králové

8353. Ladislav Hron, živnostník, Český Krumlov

8354. Oldřich Malucha, designer, Ostrava-Jih

8355. Ladislav Štván, podnikatel, Milevsko

8356. Vojtěch Weiss, IT Linux Administrátor, Praha

8357. Milan Husák, důchodce, Přelouč

8358. Honzíková Nada, st.důch., Liberec

8359. Sylva Juřičková, účetní, Cholina

8360. Mgr. Zuzana Formánková, pedagog, Pardubice

8361. Karolína Korbelová, Studentka, Rudolfov

8362. Petr Klimčuk, technolog, Rotava

8363. Hana Krčmová, účetní, Brno

8364. Vykoukal Arnošt, drobný podnikatel, Plumlov

8365. Simona Svobodová, zdravotní sestra, Domažlice

8366. Martin Rovenský, soukromý podnikatel, Praha

8367. Josef Snopek, programátor, Uherské Hradiště

8368. Hrubý Rostislav, vedoucí skladu a logistiky, Ostrava

8369. Ivan Hrančík, státní zaměstnanec, Nový Jičín

8370. Petra Bílíková, OSVČ, Hodonín

8371. Eva Kianicová, OSVČ, Hošťálková u Vsetína

8372. Jindřich Jirušek, Seřizovač, Příbram

8373. Alena Kučerová, asistentka, Hlinsko v Čechách

8374. Karel Rubáš, číšník, Kryry

8375. jiří Rymař, prodejce, Bohumín

8376. Střípková, úřednice, Brno

8377. Jana Najnarová, účetní, Ústí nad labem

8378. Marie Divišová, úřednice, Strakonice

8379. Jiří Klaban, interní auditor, Ostrava

8380. Aleš Baloun, čerpací stanice, Praha

8381. Petra Mášová, knihovník, Praha

8382. Aleš Rolenc, strojvedoucí, Brno

8383. Vebr Alan, konstruktér, ústí nad orlicí

8384. Miloš ŽItný, právník, Praha

8385. Kristyna Nordenová, ekonomka, Pardubice

8386. Doležalová, referent, Praha

8387. Ondráčková, státní zaměstnanec, Brno

8388. Freiberg Martin, nástrojař, Děčín

8389. Tomáš Houška, režisér a pedagog, Praha

8390. Petra Kotenová, student, Písek

8391. Petr Provazník, řidič MKD, Náchod

8392. Libor Juřina, technik, Ostrava

8393. Patricie Provazníková, student, Náchod

8394. Růžena Zajdáková, inv.důchodce, Svatobořice

8395. Karel Mareček, tuner, Brno

8396. Alena Šrejberová, sanitářka, Ústí nad Orlicí

8397. Karel Bartošík, státní zaměstnanec, Písek

8398. Jana Srbová, důchodce, Mimoň

8399. Pavel Sasín, technik, Strážnice

8400. David Šťastný, Produkt manažer, Praha 10

8401. Flégrová, OSVČ, Nové Město nad Metují

8402. Josef Steigl, v důchodu, Praha

8403. Miloš Rejl, důchodce, Rožnov

8404. Petr Hubáček, důchodce, Praha

8405. Blanka Kynčlová, knihovnice, Praha

8406. Ing. Oldřich Šputa, výzkumný pracovník, Olomouc

8407. Jaroslav Rendl, rentiér, Kaplice

8408. RNDr. František Krejčí, CSc., obchodní manažer, Brno

8409. Kverkova Ladislava, úřednice, Praha 4

8410. Jiří Kratochvíl, projektant důchdce, Praha

8411. Michal Větříček, programátor, Dříteč

8412. Helena Kopačková, účetní, Praha

8413. Ladislava Stará, referent, Český Těšín

8414. Vlasta Valná, redaktorka v důchodu, Moravská Nová ves

8415. Tomáš Růžička, student, Holešov

8416. Jiří Procházka, vedoucí hosp.oddělení, Brno

8417. Ivana Maškova, účetní, Deblín

8418. Hůlková, dokumentátorka, Roztoky

8419. Dušan Koliba, Technický pracovník, Hustopeče u Brna

8420. Ivo Skála, referent, Praha

8421. Michal Vymazal, skladník, Plumlov

8422. Ing. Michaela Pešinová, order management, Brno

8423. Jan Žalman, IT , Tehov

8424. Milada Martínková, učitelka, překladatelka, Hořovice

8425. Ivana Chrapková, účetní, Ostrava

8426. Ladislav Kral, podnikatel, praha10

8427. Viktor Jež, manažer, Praha

8428. Ing. Petra Latoňová, Product manager, Kobeřice

8429. Petr Polák, technik, Cheb

8430. Robert Kořínek, vědecký pracovník, Ostrava

8431. Jaroslav Jančařík, důchodce, Hodonín

8432. Blanka Kotrbáčková, Manager, Praha

8433. Štursa, důchodce, Chrudim

8434. Nina Haubová, důchodce, Praha

8435. Petr Rufer, učitel, Příbram a Praha

8436. Petr Kubec, úředník , Vrchlabí

8437. Miluše Bradová, úřednice, Olomouc

8438. Sylva Juřičková, účetní, Cholina

8439. Bohumil Fiala, osvc, Tabor

8440. Ivan Gubčo, důchodce, Ústí nad Labem

8441. Stanislav Křížek, důchodce, Drozdov

8442. Jitka Havlanová, OSVČ, Praha 4

8443. Věra Šauerová, administrativní pracovník, Brno

8444. SKÁCELOVÁ LUDMILA, PRODAVAČKA, MĚLNÍK

8445. Petr Kubíček, technik, Bolehošť

8446. Rostislav Lojda, ředitel, Plzeň

8447. Kateřina Pavlisková, referentka, Frýdek-Místek

8448. Jana Vacková, zdravotní sestra, Ústí nad Orlicí

8449. Pavel Čapek, technik, Karlovy Vary

8450. Václav Kapoun, podnikatel, Brno

8451. Slámová Taťána, administrativní pracovnice, Brno

8452. Bartáček, školství, Tábor

8453. Marketa Dočkalová, důchodce, Kroměříž

8454. Marie Kočová, technik, Praha

8455. Zdeněk Schneider, Důchodce, Liberec

8456. Marcela Jonášová, ekonom, Jihlava

8457. Karel, důchodce , Vsetín

8458. Lenka Scheidlová, administrativní pracovnice, Minkovice

8459. Helena Luppi, rozpočtářka, Spytihněv

8460. NUDr.Ludmila Hradilová, lékařka, Náchod

8461. Zdeňka Linhartová, referentka, Praha

8462. Němeček, student, Praha

8463. ing.Olga Brunckova, logistika, Praha

8464. Strmisková, důchodce, Hradec Králové

8465. Radek Palán, živnostník, Lípa okr.Zlín

8466. Ing. Ladislav Halouzka, podnikatel, Žďár nad Sázavou

8467. Miroslav Srba, jednatel, Šitbořice

8468. Marta Zemanová, úřednice, Praha

8469. ing. Dagmar Moslerová, technik správy, Brno

8470. Eva Kriegerová, ekonom-účetní, Praha

8471. Rostislav Dobeš, OSVČ, Kněžpole,okr.Bruntál

8472. Doc. Ing. Jiří Háze, Ph.D., VŠ pedagog a vědecko-výzkumný pracovník, Babice U Rosic

8473. Jarmila Cizlerová, účetní, Znojmo

8474. Marie Galgaňáková, referentka, Orlová

8475. lenka borufkova, na mateřské dovolené, česká lípa

8476. Petr Sturm, vedoucí nákupu, Trutnov

8477. Jana Málková , stavební technik, Lanškroun

8478. Ing. Gabriela Svobodová, živnostník, Praha

8479. Pavel Hruška, obch. zástupce, Teplice

8480. P e t r á k Miroslav, vedoucí provozu, P í s e k

8481. Pilát Fr., dúchodce, Jaroměř

8482. Ondřej Němec, administrativní pracovník, Praha

8483. M. Gregorová, účetní, Jimramov

8484. Miroslav Luža, programátor, Olomouc

8485. Vratislav Dámek, technik, Nový Jičín

8486. Alice Řehořová, účetní, Plzeň

8487. JARDA S RODINOU, INV.důchodce 3stupně, ostrava

8488. Věra Hartmanová, účetní, Neratovice

8489. Jaroslava Sabová, státní zaměstnanec, Praha

8490. Jaroslav Suchánek, důchodce, Brno

8491. Jana Sršňová, zdrav.prac., Praha

8492. RNDr.Jiří Spáčil, důchodce, Šumperk

8493. David Doležel, technik, Vsetín

8494. Glumbíková, pracovnice v soc.službách, Mirošov

8495. Eduard Pokorný, důchodce, Bystřice pod Hostýnem

8496. Nikola Ševečková, studentka, Plzeň

8497. Safiatou Camara, student, Náchod

8498. Petra Linhartová, referent, Kolín

8499. Třísková, důchodkyně, Brno

8500. Helena Brůžová, personalistka, Brno

8501. Tomáš Sauerstrom, podnikatel, Ostrava

8502. Petra Bujnochová, obchodní asistentka, Praha

8503. Simona Fialová, somelier, Brno

8504. Ludmila Maluchová, v domácnosti, Ostrava-Jih

8505. Naděžda Vránová, důchodce, Praha

8506. Adam Müller, administrator, Říčany

8507. Jiřina Marešová, důchodce, Praha 8

8508. Vlastislav Vlasák, OSVČ, Stříbro

8509. Karel Herčík, bez zamestnani, Mlada Boleslav

8510. Jiří Barták, osvč, Brno

8511. Hana Martínková, důchodce, Ostrava

8512. Milena Vańousová, hosp.pracovník, Hradec Králové

8513. Jana Samková, laborantka, Náchod

8514. Karel Messany, důchodce, Praha 4 - Bráník

8515. Kupková, kancelářská, Hostivice

8516. Maxipes Fík, Mistr světa ve skoku pro něco, Řáholec

8517. Michal Soukup, sportovní trenér, Praha

8518. Marcela Hoffmanová, důchodce, Pardubice

8519. Hana Kubánková, referentka, Ostrava

8520. Ladislav Kukačka, učitel v důchodu, Turnov

8521. Vilibald Prokop, technik, Jihlava

8522. Marcela Steiglová, v důchodu, Praha

8523. Vlasta Hájkova, OSVČ, Karlovy Vary

8524. Jašek jaroslav, traktorista, Polička

8525. Jana Matoušková, disponentka, České Budějovice

8526. Dáša Slováková, úřednice, Brno

8527. Hana Čechová, asistentka, Velký Osek

8528. Petra Matulová, MD, Valašské Meziříčí

8529. Vladimír Kocour, Nezaměstnaný, Benešov

8530. Ivana Burešová, recepční, Hradec Králové

8531. Zdeněk Konečný, důchodce, Pelhřimov

8532. Táňa Pavlíková, studentka, Ostrava

8533. Kubát P., student, Polička

8534. Hrdina Libor, Technik, Ústí nad Orlicí

8535. Jitka Možkovská, asistentka, Nové Strašecí

8536. Barbora Stašková, Na mateřské, Stará Boleslav

8537. Vlastimil Ištok, Kuchař, Třeboň

8538. Kateřina Vladařová, podnikatelka, Praha

8539. Tomáš Sýkora, technický pracovník, Nový Jičín

8540. Luděk Rohovský, projektant, Brno

8541. Ivan Procházka, důchodce, Brno

8542. Bc. Michal Šebeček, OSVČ, Koryčany

8543. Josef Holeček, OSVČ, Praha

8544. Kateřina Soukupová, úřednice, Praha

8545. ZDEŇKA SLAVATOVÁ, MATEŘSKÁ DOVOLENÁ, TÁBOR

8546. Adolf Sedlmayer, pracovník v soc. službách, Krnov

8547. Martin Petrů , důchodce, Děčín

8548. Jana Králová, zaměstnanec, Chrudim

8549. Karel Stulz, důchodce, Karlovy Vary

8550. Holáňová, OSVČ, Přerov

8551. Jana Hanáková, personalista, Brno

8552. František Lutovský, OSVČ, Tábor

8553. Ing. Jitka Božková, project manager, Praha

8554. Krauzová, důchodce, Pardubice

8555. Ivana, Kučerová, Karlovy Vary

8556. Kateřina Rašková, student, Teplice

8557. Ludmila Klicnarová, důchodkyně, Přísnotice

8558. Petra Kubíková, asistentka, Bruntál

8559. Marie Cahová, důchodkyně, Třebíč

8560. Radek Grman, OSVČ, Čáslav

8561. Veronika Kotučová, podnikatel, Brno

8562. Alice Voborská, klavíristka, Praha

8563. Iva Panská, manager, Praha

8564. Kašpárková, podnikatel, Praha

8565. Ing.Borovský, důchodce, Říčany

8566. Jitka Hahnová, úřednice, Prostějov

8567. Borovská, důchodce, Říčany

8568. Milada Deáková, důchodkyně, Zlín

8569. Jarmila Procházková, referentka, Boskovice

8570. Zedkova Lenka, prodavacka, Prerov

8571. Blanka, Administrátor, litvínov

8572. Jaroslav Pomp, řidič, Opava

8573. Věra Spodniaková, sociální pracovnice, Potštát

8574. Martin Sander, operátor, Praha

8575. Petra Valinová, účetní, Roudnice nad Labem

8576. Radek Zahel, účetní, Opava

8577. Hruška´František, analytik, Znojmo

8578. Martin Kalvar, dispečer, Ostrava

8579. Miroslava Volná, církevní tajemnice, Havířov

8580. Libor Jaroš, živnostník, Brno

8581. Emil Sliž, ředitel divize, Chotěboř

8582. Venca, dělnik, HULIN

8583. Petr Psohlavec, IT specialista, Praha

8584. J.Hobžová, úředník, Klášterec nad Ohří

8585. Martin Miškovský, Ing., kriminalista, Kutná Hora

8586. Jiří Holík, pracovník nákupu, Velká Bíteš

8587. Vladimír Bálek, úředník, Chrudim

8588. Pavla Šebestová, fakturantka, Brno

8589. Rudolf Haruda, stavbyvedoucí, Praha

8590. Štěpán Plíva, manager, Písek

8591. petr kašpar, důchodce, vsetín

8592. Rudolf Šindelář, důchodce, Žumberk Trhové Sviny

8593. Ing. Vratislav Tobola, systémový inženýr, Ostrava

8594. Lucie Gajdošová, mateřská, Česká Lípa

8595. Richard Tichý, úředník, Praha

8596. Lenka Vyslyšelová, hlavní účetní, Kladno

8597. Luboš Zima, dělník, Třebíč

8598. Jana Urbanová, účetní, Kunvald

8599. Jaroslava Bendová, v důchodu, Praha

8600. Jitka Blecherová, odborná referentka, Odolena Voda

8601. Jaroslav Novotný Ing., státní zaměstnanec, Přerov

8602. Katka Mašková, asistentka jednatele, Litvínov

8603. Kateřina Urbanová, Tester, Praha

8604. Jitka Balíková, ředitelka školy, Slaný

8605. Andrea Sturmová, operátor, Trutnov

8606. Petr Hudec, technik, Šlapanice

8607. Ing. Iveta Hauserová, projektantka, Brno

8608. Iva Vocásková, OSVČ, Lažany

8609. Josef Desenský, referent obchodu, Hradec Králové

8610. Irena Boušková, úřednice, Praha

8611. Mgr. Kristýna Maršálková, úřednice, Třinec

8612. Jiří Šír, zedník, Hostinné

8613. Ladislav Franc, obchodní ředitel, Mladá Boleslav

8614. Ing.Radka Nečásková, obchodní manažerka, Liberec

8615. Ludmila Dostálová, investiční technik, Ústí nad Labem

8616. Jana Vokatá, úřednice, Praha

8617. Drbal František, jednatel firmy, Pelhřimov

8618. Payerová, důchodkyně, Chomutov

8619. A. Urbánková, účetní, Jimramov

8620. Jana Petráňová, fakturantka, Nová Role

8621. Pilátová Eva, důchodkyně, Jaroměř

8622. Lukáš Trenz, právník, Brno

8623. Markéta Smrčková, architekt, Praha

8624. Ondra Vodička, tajemník fakulty VŠ, Brno

8625. Stanislava Kopecká, důchodkyně, Rožnov

8626. Jozef, Důchodce, Kutná hora

8627. Ivona Podstránská, referent, Praha

8628. Václav Doležel, stavbyvedoucí, Olomouc

8629. Milan Kylar, OSVČ, Rudice

8630. Alena Staňková, učitelka, Brno

8631. Zdeněk Petřivý, učitel, Jilemnice

8632. Jiří Veselý, důchodce, Brno,Svatopluka Čecha 106/A

8633. Patrik Vodička, obchodník, Praha

8634. Rudolf König, duchodce, Rychnov nad Kněžnou

8635. Petránová Františka, důchodkyně, Brno

8636. Žabenský David, IT, Ostrava

8637. marcikova marie, inval.duchodce, kvasice okr,kromeriz

8638. Ilona Hálová, vedoucí kina, Ostrov

8639. Šmejcová, důchodce, Jičín

8640. Jitka Karbašová, referent, Brno

8641. Daniela Šafránková, ekonom, Praha

8642. Daniela Šindelářová, důchodce, Žumberk Trhové Sviny

8643. Martina Marešová, účetní, Plzeň

8644. Ing. Milena Krejčů, programátorka v důchodu, Horní Jirčany, Jesenice

8645. Emília Balážová, státní úředník na soudě, Praha

8646. Ing. Vendula Sýkorová, metodik v pojišťovnictví t.č. na rodičovské dovolené, Praha

8647. Milena Vovsoá, grafik, Praha

8648. VÁCLAV SYKÁČEK, DĚLNÍK, LIBEREC

8649. Kateřina Sedláková, controller, Praha

8650. Jana Novovotná, účetní, Teplice

8651. Miroslav Raszka, ekonom, Ostrava

8652. Marek Satranský, zámečník, Rychnov nad Kněžnou

8653. Ing. Šuma Vladimír, majitel firmy, Třemošná

8654. Marie Štulzová, v důchodu, Odolenovice u Toužimi

8655. Hana Šťastná, laborantka, Praha

8656. Vrtišková, školství, Tábor

8657. Vojtěch Hruška, projektant, Praha

8658. Petr Červenka, důchodce, Praha

8659. Lucie Chramostova, administrativa, Ratiskovice

8660. Romana Rychetská, OSVČ, Praha

8661. Hofmanová, úřednice, Náchod

8662. Rudolf Kupka , invalidní důchodce, Ostrava

8663. Milada Kronenbergová, účetní, Kladno

8664. Vojtěška Švachová, zdravotní sestra, Nedašov

8665. Renata Kněžková, soudní znalec, Praha

8666. Jiří Sýkora, revizní technik elektro, Česká Lípa

8667. Ing. František Prošek, ministerský úředník, Praha

8668. Tomáš Caha, elektromontér, Třebíč

8669. Iveta Lincová, chemik operátor, Most

8670. Mlan Krejčiřík, nástrojař, Zlín

8671. simona krajcinovic, shop manager, praha

8672. Pavel Polok, podnikatel, Petřvald

8673. Helena Váňová, sekretářka, Pardubice

8674. Kateřina Bílková, operátorka, Děčín

8675. Věra Miňovská, operátorka, Děčín

8676. Petr Majer, referent, Dobřany

8677. Lenka Unzeitigová, Student, Ostrava

8678. Hynek Brzobohatý, technik, Turnov

8679. Tereza, duchodkyne, Cairns 4870.Australie QLD

8680. Málková Lenka, účetní, Přerov

8681. Kolmer Ivo, technik BOZP, Praha

8682. Václav Verner, analytik, Praha

8683. Jitka Adlerová, laborantka, Brno

8684. Krištof Waltr, redaktor, Česká Třebová

8685. Jana Marešová, finanční účetní, Pacov

8686. Bohumil Landa, technik, Praha

8687. Marcela Kořínková, zdravotní sestra, Ostrava

8688. Jiří Kučera, podnikatel, Plzeň

8689. Jan Svačina, důchodce, Prostějov

8690. Jiří Beneš, Konzultant, Hradec Králové

8691. Iva Hoffmannová, úvěrový referent, Liberec

8692. Libuše Soběslavská, důchodkyně, Brno

8693. Hůnová Dana, účetní, České Budějovice

8694. Jiří Nešpor, technik, Brtnice

8695. Němečková, makléř, Praha

8696. Stanislav Hupka, vedoucí NokiaCaRE Jihlava, Jihlava

8697. Michael Kaška, podnikatel, Třebíč

8698. Ing.Stanislav Uhlíř,Ph.D., důchoddce, Vyškov

8699. Kučerková, důchodce, Jičín

8700. Šmejc, důchodce, Jičín

8701. Vladěna Klukavá, vedoucí region. zastoupení, Ostrava

8702. Ing. Jan Červený, projektant, Plzeň

8703. Karel Mikoláš, duchodce, Nošovice F-M

8704. Petr Škuta, dělník v zemědělství, Jirkov

8705. René Šťastný, klempíř, Mladá Boleslav

8706. Marta Šáchová, vychovatelka, Včelná

8707. Jaroslav David, technik, Novy Hrozenkov

8708. Milena Teplá, fakturantka, Chrudim

8709. Jan Stejskal, , Praha

8710. M- Macek, fackovací panák, Praha

8711. Jiří Frič, podnikatel, Jirkov

8712. kozel karel a marie, správce DPS a zdrav.sestra, Temelín

8713. Andrea Jiráňová, úředník, Moravské Budějovice

8714. JUDr. Roman Heinz, Ph.D., asistent, Brno

8715. Ing.Jan Kvasnička, správce VIP rezidence, Praha

8716. Heřman Petr, technik, Pyšely

8717. Průšová, nezaměstnaná, Třeboň

8718. Nováček, osvč, Praha

8719. jaroslav zahradka, duchodce, chrudim

8720. Pavel Čížek, Technik, Valašské Meziříčí

8721. Regina Trojanová, podnikatel, Šumperk

8722. Jana Jančaříková, důchodkyně, Hodonín

8723. Hana Dolejšková, důchodce, Česká Lípa

8724. Dušan May, IT, Roudnice nad Labem

8725. Jitka Kvapilová, vedoucí prodejny, Liberec

8726. Milan Krátký, důchodce, Praha

8727. Alena Matoušková, ekolog, Praha

8728. Hamrsmid Karel, Reznik, Dolní Lukavice

8729. David Votruba, prodejce, Praha

8730. Zajdk Jiří, důchodce, Svatobořice-Mistřín

8731. Petra Nováková, na mateřské dovolené, Brno

8732. Alena Kholová, důchodce, Ústí n.L.

8733. V. Müllerová, důchodce, Praha

8734. Jana Doláková, důchodce, Ústí n.L.

8735. Ing.Bohuslav Macek, technik, Praha

8736. Dana Dvořáková, účetní, Praha

8737. Hana Hadravová, důchodce, Bílina

8738. lubomír hykel, osvč, kopřivnice

8739. Bohumil Grundloch, důchodce, Stříbro

8740. Jiří Šofronič, řidič, Dubičné

8741. Leoš a Katarína Heumannovi, dúchodci, Košice

8742. Ivo Sauerstrom, podnikatel, Ostrava

8743. Jarmila Kouřilová, laborantka, Praha

8744. Václav Waldhans, pensista, Brno

8745. Vilém Nonn, hodinář, Litomyšl

8746. Zdeňka Fendrychová, účet, Náchod

8747. Jaromír Závůrka, zaměstnanec, Rychnov Nad Kněžnou

8748. Martin Toman, řidič, PRAHA

8749. Filip Kmošek, student, Litomyšl

8750. Petr Votava, Student, Chomutov

8751. Moule Miroslav, Vedoucí Servisu LKW, Otrokovice

8752. PETRA KAŠOVÁ, DŮCHODCE , PRAHA

8753. Jarmila Čiňáková, fakturant, Ostrava

8754. Lenka Batthyányová, účetní, Liberec

8755. Ing. Tomáš Krejčiřík, konstruktér, Uherský Brod

8756. Aleš Lakota, team manager, Blansko

8757. Ing.Ladislav Mach, OSVČ, Jičín

8758. vojtech, pid, brno

8759. Beer Antonín, dělník, Kryry

8760. Křivancová Marie, důchodkyně, Most

8761. Vladislav Spanilý, šéfkuchař, Vrchlabí

8762. Mgr. Petr Králík, Ph.D., vědec, Brno

8763. Božena Kafková, starobní důchodce, Karlovy Vary

8764. Jan Zahrádka, nezaměstnaný, Brno

8765. Markéta Horváthová, kuchařka, Vrchlabí

8766. Robert Kořínek, vědecký pracovník, Ostrava

8767. Jiří Polenda, OSVČ, Praha

8768. Ing. Alexandr Lhotský CSc., metrolog, Praha

8769. Papoušková Václava, prodavačka, Hluboká nad vltavou

8770. Šindler Karel, podnikatel, Pchery

8771. Vladimír chajda Procházka, invalidní důchodce, Kladruby

8772. Milena Horvátová, účetní, Praha 8

8773. Martina Zvěřinová, v domácnosti, Cerhenice

8774. Dagmar Messanyová, důchodkyně, Praha 4 - Bráník

8775. Míla Sedláková, důchodce, Praha

8776. Ing.Karel Urbánek, důchodce, Jihlava

8777. Eva Schämerová, důchodkyně, Brno

8778. František Štěrba, důchodce, Telč

8779. Ivan Bazika, živnostník, Praha

8780. Libuš Budinská, rodičovská dovolená, Havířov

8781. Jarmila Trnková, obchodní činnost, podnikatelka

8782. Ing. Radek Pernekr, projektant, Prachatice

8783. ANNA KRAJČOVÁ, INV.DŮCHODKYNĚ, ZLÍN

8784. Michal Vitmajer, projektant, Mladá Boleslav

8785. Pavlína Janečková, OSVČ, Praha

8786. Lenka Vopatová, pomocnice, Domažlice

8787. František Dočkal, důchodce, Kroměříž

8788. Ivana Součková, tech.pracovník, Praha 7

8789. Jana Pavlíková, účetní, Jablonec nad Nisou

8790. Ladislava Pánková, důchodkyně, Mařenice

8791. vlasta kundrátová, důchodce, ustí n. labem

8792. Miroslava Žáková, živnostnice, Trhanov

8793. Josef Caha, OSVČ, Třebíč

8794. Lidmila Uvírová, důchodce, Opava

8795. Rudolf Volný, Dipečer, Havířov

8796. jana rumlova, duchodce, prerov

8797. Jitka Procházková, administrativní pracovnice, Liberec

8798. Halina Dobešová, v domácnosti, Kněžpole okr.Bruntál

8799. Milena Sejkaničová, účetní, Hradec Králové

8800. Milan Jirásek, Ing., specialista plánování, Plzeň

8801. Petra Pejsarová, účetní, Náchod

8802. Martin Švub, ved. nákupu, Praha

8803. Košatová Helena, zaměstnanec, Benešov

8804. Ivan Šeffer, důchodce, Havířov

8805. Richard Kohoutek, OSVČ, Mladkov

8806. Jana Marešová, specialistka v Telekomunikacích, Praha

8807. Eva Vojkůvková, učitelka , Oskava

8808. Mgr. Jan Vala, finanční analytik, Ostrava

8809. Milan Odehnal, OSVČ, Praha 8

8810. Pavel Bohoněk, podnikatel, Kladno

8811. Pavel Kousalík, technik, Zbraslav

8812. Jaroslava Janáková, Důchodce, Rudolfov

8813. Lucie Habětínová , nákupčí , Praha

8814. Jana Špidlenová, zdravotní sestra v důchodu, Hrobice

8815. Petr Bíma, grafik designér, Hostomice pod Brdy

8816. Miroslava Skoumalová, v důchodu, Šumperk

8817. Václav Dvořáček , technik, Trutnov

8818. IVANA MĚŘÍNSKÁ , prodavačka, BRNO

8819. Mgr.L.Vidrmertová, disponent, Brno

8820. Milena Vaňousová, hospodářský pracovník, Hradec Králové

8821. Ing.Jan Švarda, ekonom, Praha

8822. Soňa Samková, pracovnice přepážky, Nový Jičín

8823. Petr Šebesta, technik, Jihlava

8824. Josef Začal, technický a obchodní zástupce,

8825. Jitka Vlková, podnikatel, Slušovice

8826. Jaroslav Mašeja, důchodce, Petrůvky

8827. Patrik Sýkora, technolog, Brno

8828. Netopilová Ivanka, účetní, Kroměříž

8829. Tomáš Novák, Marketing director, Praha 2

8830. Eliška Havlíčková, účetní, Pardubice

8831. Pavel, truhlář, Jilemnice

8832. T. Kantorová, státní zaměstnanec, Praha

8833. Michal Jiroušek, Servisní technik, Pardubice

8834. Jitka Martonová, účetní, Třebíč

8835. Mgr.Alena Vlčková, učitelka, Turnov

8836. Mgr. Libor Sousedík, podnikatel, Znojmo

8837. Romana Lakomá, pojišťovací poradce, Albrechtice v Jizerských horách

8838. beate stolfova, duchodkyne, nove zvolani vejprty

8839. Karel Hudera, stavební technik, České Budějovice

8840. Alena karbanová, důchodkyně , turnov

8841. Vladimír Kořínek, technik, ostrava

8842. ŠÍMOVÁ MICHAELA, ÚŘEDNICE, PRAHA

8843. josef kutil, technik, praha

8844. Eva Kopáčová, na rodičovské dovolené, Praha

8845. Klier, IT, Liberec

8846. Konvička Ondřej, pekař, Tichá

8847. Miluše Kaločová, skladová účetní, Vratimov

8848. Jitka Foglarová, MD, Cheb

8849. Eva Čapková, účetní, Pelhřimov

8850. Dana, Kratochvíle, Praha 6

8851. Lucie Lánová, knihovnice, Ústí nad Labem

8852. Miloslav Roubík, technik, 182 00 Praha 8

8853. Lucie Bretfeldová, obchodní asistentka, Litoměřice

8854. Ing. Radek Malík, konstruktér, Opava

8855. Alice Kovaříková, ekonomka, Brno

8856. Josef Krupka, Ing., obchodní manažer, Praha

8857. Krupička Leoš, automechanik, Kryry

8858. Jitka Macháčková, státní zaměstananec, Olomouc

8859. Němeček, živnostník, Praha

8860. Beerová Marie, zdravotnice, Kryry

8861. Petr Šusták, konstruktér, Ostrava

8862. Strmisko, důchodce, Hradec Králové

8863. Ing. Martin Stehlík, projektant, Praha

8864. Růžičková Věea, důchodce, Bojkovice

8865. Michaela Bolková, Zdravotní sestra FNHK, Hradec Králové

8866. Váchalová Olga, ekonom, Mariánské Lázně

8867. Mgr. Marie Vašíčková, učitelka, Otrokovice

8868. Milan Baur, IT, České Budějovice

8869. Ján Martančík, dělník, Turnov

8870. Lenka Najmanová, archivářka, Lovosice

8871. Kateřina Spanilá, studentka, Vrchlabí

8872. Magdalena Richtáriková, prodavačka, Brno

8873. Dalibor Latzka, obchodní zástupce, Žďár nad Sázavou

8874. Dr. Karel Cvachovec, lékař, Praha

8875. Anežka Macková, Programátorka, Praha

8876. Ivana Stasiaková, personalista, Praha

8877. Vojtěch Dobeš, student, Kněžpole,okr.Bruntál

8878. Martin Meistr, programátor CNC, Praha

8879. jana, referent, Velké Losiny

8880. Jana Klečková, OSVČ, České Budějovice

8881. Markéta Vondrová, ekonom/technik, Soběslav

8882. Ing. Lenka Benovičová, učitelka SŠ, projektantka, Petrov

8883. Jan Minář, učitel, Lanškroun

8884. Lenka Bláhová, administrativní pracovnice, Ústí nad Labem

8885. Alice Zemanová, organizační pracovnice, Pardubice

8886. Petra Štréblová, , Praha

8887. Alice Hříbalová, studentka, Karviná

8888. Ivana Valentová, asistentka, Praha

8889. Milan Vyk, Důchodce, Kolin

8890. Miroslav Jurica, skladník, Lázně Bělohrad

8891. Lucie Macháčková, laborantka, Hradec Králové

8892. Pavel Šturma, důchodce, Benešov n. Pl.

8893. František Schlegel, technik, Bezdružice

8894. Vladimír Sklenář, skladník, Beroun

8895. Vrábliková, úřednice, Hodonín

8896. Martin Malý, podnikatel, Brno

8897. Anna Kožuchová, poštárka, Sereď

8898. Mgr. Pavel Quadrat, IT manager, Plzeň

8899. AGROMERAN a.s., zemědělství- 50 lidí, Trhonice

8900. Kolář Miloš , Autodopravce, Česká Třebová

8901. Michal Štěrba, logistik, Kladruby

8902. Miroslav Šturma, mechanik, Praha

8903. HAVLÍKOVÁ, prodavačka, Brno

8904. Miloš Holý, důchodce, Praha

8905. Zdeněk Strnad, důchodce, Praha

8906. Pavel Kmoch, živnostník, Praha

8907. Radim Vaňousek, provozní zámečník, Brodce

8908. Vrbová, účetní, Uherské Hradiště

8909. Ivo Růžička, OSVČ, Holešov

8910. Irena Koníčková, úřednice, Hradec |Králové

8911. Ing. Zdenka Burešová, obchodní referentka , Pardubice

8912. Zdeněk Salvet, technik, Praha

8913. Ing. Pavel Janda, projektant, Hradec Králové

8914. Věra Krejčiříková, technický pracovník, Uherské Hradiště

8915. Grunerova, důchodce, Jičín

8916. ing.Faltýnek Stanislav, podnikatel, Mladějov na Moravě

8917. Libuše Kargerová, asiatentka ředitele, Praha

8918. Roman Jevický, jednatel CROMTRYCK s.r.o., Kurdějov

8919. Roman Antoni, ekonom, Soběslav

8920. Olga Halouzková, důchodkyně, Žďár nad Sázavou

8921. Tereza Brabcová, účetní, Praha

8922. Jiří Zink, důchodce, Karlovy vary

8923. Jana Krupičková, státní zaměstnanec, Brno

8924. Beránková, THP, Praha

8925. Milan Kasl, obch.zástupce, Ostrava

8926. Naděžda Pešinová, účetní, Mikulov

8927. Jana Brádlerová, osvč, Praha

8928. Tomáš Nor, projekt manager, Ostrava

8929. Ludmila, Žižková, Praha

8930. JIŘÍ ŠIMEK, TECHNIK, PLZEŇ

8931. Markéta Entnerová, MD, Václavov u Bruntálu

8932. František Voneš, důchodce, Č.Budějovice

8933. Mgr. Jana Kočová, učitelka, Semčice

8934. L.Rampouchová, účetní, Tanvald

8935. Kachtík Petr, pekař, Zlín

8936. Dagmar Šebestová, správce, Jihlava

8937. Štěpán Drbohlav, důchodce, Česká Lípa

8938. Elena Piskáčková, administrativní pracovník, Neratovice

8939. Jolana Maurerová, herečka, Praha

8940. Eva Nicková, úřednice, Smržovka

8941. Blanka Růžičková, podnikatelka, Sušice

8942. Adéla Pavlíková, admin.prac., Hradec Králové

8943. Václav Mráz, DiS, stavbyvedoucí, Most

8944. Kotenová Zdena, důchodce, Ostrava-Poruba

8945. Ing.Jana Hozáková, OSVČ, Liberec

8946. Ondrej Šumberra, student, Opava

8947. Hana Sysalová, úředník, Ostrava

8948. Petr Kučera, důchodce, Praha

8949. Vašek Veselka, podnikatel, Sušice

8950. Leopold Balej, úředník, Sušice

8951. Gruner, důchodce, Jičín

8952. Zelenda, technik, Smiřice

8953. Helena, dělník, Hulin

8954. Martin Kasal, hasič, Karlovy Vary

8955. Petr Zeman, ekonom, Brno

8956. Miluše Hilmanová, účetní, Červený Kostelec

8957. františek rothschedl, podnikatel, praha

8958. Ing Drašar Jiří, důchodce, Třebíč

8959. Taťjana Vylegalová, OSVČ, Ostrava

8960. POLÁČKOVÁ, REFERENT, Žďár nad Sázavou

8961. Zdeněk Doležal JUDr., důchodce, Nové Město na Moravě

8962. Švecová Jaroslava, ekolog, Frýdek - Místek

8963. Bc. Lucie Stařinská, archivář, Ostrava

8964. Zdeňka Hlavínová, OSVČ, Praha

8965. Milan Hába, Důstojník letectva, Praha

8966. Martin Moltaš, referent, Znojmo

8967. Věra Zugarová, důchodkyně, Hodonín

8968. Petra Mikuličková, specialista, Ostrava

8969. Petr Beran, zkušební technik, Praha- Zličín

8970. Anna Potáčová, Vědecko-výzkumný pracovník, MU, Luleč

8971. Mgr. David Dvořáček, státní zaměstanec, Ústí nad Labem

8972. Jana Neuerová, zdravotní sestra, Brno

8973. Marcela Lockerová, účetní, Jiříkovice

8974. koucká Marie, důchodkyně, Křelovice

8975. Václav Mouca, důchodce, Praha

8976. Zdeněk Tesař, Manager, Praha

8977. Petra Forejtová, asistentka jednatele, Plzeň

8978. svoboda, řidič, brno

8979. Anna Schafranová, důchodkyně, Ústí nad Labem.

8980. Tomáš Dušek, SW analytik, Trutnov

8981. Jan Dubenský, učitel, Znojmo

8982. Josef Beran, Seřizovač, Kolín

8983. Jiří Špaček, JUDr., právník, Kopřivnice

8984. Jiří Kocián, star.důchodce, Zábřeh na Moravě

8985. Vojtěch Cekota, novinář, Zlín

8986. Lenka Pekova, manager, Praha

8987. Marie Kopecká, důchodce , Praha

8988. Šárka Zevlová, účetní, České Budějovice

8989. Rostislav Kroupa, instalatér, Brno

8990. Michaela Fialová, podnikatelka, Praha

8991. Miluška Stašková, důchodkyně, Zápy

8992. Lenka Fialová, konzultant, Praha

8993. Ing. Andrej Kovalev, student , Praha

8994. Kubaščík, Chemik, Praha

8995. Miroslav Gartner, OSVČ, Tábor

8996. Jana Chvostová, důchodce, Praha

8997. Jana Harmáčková, asistentka, Ostrava

8998. Jan Simr, obchodnik, Modletice

8999. Martina Dufková, účetní, Brno

9000. Nedorostek Josef, důchodce, Brno

9001. Oto Pruša, dramaturg, Brno

9002. Zdenka Tischerová, ekonom, Letovice

9003. Jana Krpatová, projektový manager, Louny

9004. Radek Pilař, OSVČ, Dvůr Králové nad Labem

9005. Schmidt Adolf, invalidni duchodce, Slavosovice

9006. Marie Štiková, asistent, Studénka

9007. Jiří Barták, OSVČ, České Budějovice

9008. Petr Adam, státní zaměstnanec, Ždírec nad Doubravou

9009. Jiří Bischof, starosta, Staré Buky

9010. Jiří Váňa, Spávce ASŘ, Písek

9011. já, bez zaměstnání, Havířov

9012. Helena Koligová, Důchodkyně, Bolatice-Borová

9013. Vladislav Krčma, důchochodce, Opava

9014. RNDr. Rudolf Hlavička, odborný asistent, Brno

9015. Jaroslav Ševela, manažer, Zlín

9016. Ing. Jaroslav Studený, státní zaměstnanec, Brno

9017. Šteflová Helena, důchodce, Kryry

9018. Renata Kutilová, technička, Praha

9019. Jan ČERMÁK, Soukromí podnikatel, Brno

9020. LudmilaBrabencová, Pracovník v sociálních službách, Jihlava

9021. Lenka Zimová, účetní, Třebíč

9022. Ludmila Prokopová, učitelka MŠ, Varnsdorf

9023. Vladimír Hanousek, IT specialista, Praha

9024. Culková, důcodce, Jičín

9025. Michal Grimm, projektant, Brno

9026. Ivana Klabíková, ekonom, Praha

9027. Václav Bína, státní zaměstnanec, Česká Lípa

9028. RNDr. Novotny Martin, , Brno

9029. jitka krotilová, pojišťovnictví, sedlčany

9030. Pavla Moravcová, managerka, Brno

9031. Ludmila Spanilá, ředitelka ŠJ, Vrchlabí

9032. Hana Vanzlová, kuchařka, Vrchlabí

9033. Ing. Pavel Hosnedl, vědecký pracovník, Plzeň

9034. pavla rybarova, v domacnosti, melnik

9035. Vladimír Žák, ekonom, Praha

9036. v. Jelínková, konstruktérka, Brno

9037. Vlček, projektant, Ostrava

9038. Lenka Filipová, účetní, Plzeň

9039. Lubomír Filip, OSVČ, Plzeň

9040. Slavomír Bajer, správce sítě, Letovice

9041. Petr Kačírek , Programátor , Karlovy Vary

9042. Oldřich Brejcha, řidič, Praha

9043. Jiřina Slabá, účetní, Praha

9044. Pavla, Kadlecová, Opava

9045. Olga Antonická, sekretářka, Praha

9046. Chytilová, úřednice, Praha

9047. Jana Poláková, fakturantka, Brno

9048. Milena Kloudová, referent, České Budějovice

9049. Karel Stýblo, jednatel společnosti, Praha

9050. Tikalová, manager, Praha

9051. Květa Konvalinková, konzultant, Praha

9052. Petr Zvolánek, Technik IT Policie, Havlíčkův Brod

9053. Tomáš Milfait, OSVČ, Brno

9054. Tomáš Trnka, státní zaměstnanec, Jihlava

9055. Zdeněk Hrbek, specialista, Olomouc

9056. Sochor, řidič, Praha

9057. Ing. Dagmar Hanzlová, CSc, ekonom, statistik, Praha

9058. Dana Čapková, úředník, Beroun

9059. Petrák Miroslav, vedoucí provozu, P í s e k

9060. Eva Melicharová, důchodkyně, Praha 6

9061. Jaroslav Terč, technik, Plzeň

9062. Vlaďka Treglerová, Dětská sestra, Havlíčkův Brod

9063. Eliška Knapová, recepční, Praha

9064. Brand |Stanislav ing., jednatel, Klatovy

9065. Bc. Milan Trnka, státní zaměstnanec, Ústí nad Labem

9066. Richard Gürlich, advokát, Praha

9067. Marie Válová, účetní, Praha

9068. S.Bejvl, tesař, Praha

9069. Jana Burešová, účetní, České Budějovice

9070. Jana Hagenštocová, finanční účetní, Slaný

9071. Jaroslava Adámková, účetní, Praha

9072. Vladimír Skoumal, důchodce, Šumperk

9073. Sarka Horovska, Rodicovska dovolena, Praha

9074. Hlaváč Vladimír , důchodce právník, Opava

9075. Josef Locker, podnikatel, Jiříkovice

9076. Marie Vinická, důchodce, Měchenice

9077. Jana Mračková, asistentka ředitele , Rokytnice nad Jizerou

9078. Lukáš Zeman, prodavač, Vrchlabí

9079. Ganická Vladimíra, správce IT, Praha

9080. Dagmar Moučková, účetní, Brno

9081. Kateřina Bobková, finanční koordinátor, Brno

9082. Tomáš Břicháček, právník, Praha

9083. Martina Soukupová, státní zaměstnanec, Nejdek

9084. Alex Dodová, lízátko JXD, Praha

9085. Kopečná Pavla, účetní, brno

9086. Anna Michalicová, student, Oslavany

9087. Dana Pavlíková, referent, Praha

9088. Ivana Šejvarová, zaměstnanec, Blatná

9089. jaroslav karas, důchodce, holice

9090. Dagmar Vykročilová, účetní, Plzeň

9091. Jarka Augustová, bankéřka, Praha

9092. vladimír volf, prodavač, mladá boleslav

9093. Ing.Josef Trojan, podnikatel, Šumperk

9094. Gabrielová Dana, Důchodkyně, Vranov nad Dyjí

9095. Zuzana Čížková, prodejce, Kostelec n.O.

9096. Petr Stromecký, OSVČ, Račice - Pístovice

9097. Jan Beneš, manažer IT, Praha

9098. Alena Vojtková, účetní, Prostějov

9099. Josef Buroň, Vedoucí, Žacléř

9100. Josef Dolanský, vojak v záloze, Košice

9101. Vlastimil Bok, důchodce, Litoměřice

9102. Jan Červený, živnostník, Praha

9103. Filip Repetný, OSVČ, Mratín

9104. Pavlína Marková, osvč, Příbram

9105. Ing. Dagmar Fuková, ekonomka, Ostrava

9106. Erik Blata, živnostník, Podivín

9107. Průša, zámečník, Třeboň

9108. Ondřej Husák, IT specialista, Praha

9109. Ing. Pavel Grauer, IT Specialista, Brno

9110. Radka Hulíková, OSVČ, Dvůr Králové nad Labem

9111. Ing. Václav Vodička, v důchodu, Roztoky

9112. Mgr. Jan Topercer, státní správa, Praha

9113. Maríe Papoušková, pečovatelka, Hluboká nad Vltavou

9114. Jana Brožová, OSVČ, Dolany

9115. Ing. Tomáš Vít, odborný pracovník, Praha

9116. Pavel Novák, dělník, Třebíč

9117. Jaroslav Cáb, mistr výroby el. motorů, Frýdek-Místek

9118. Vladimír Janák, Důchodce, Rudolfov

9119. Marie Konečná, důchodce, Pelhřimov

9120. Križan Timotej, Důchodce, Tuchlovice

9121. Petr Halas, OSVČ, Letovice

9122. Michalíková, důchodce, Ostrava

9123. Šmíd Miroslav, úředník, Praha

9124. mária hyklová, osvč, kopřivnice

9125. Miloslav Kadleček, důchodce, Pelhřimov

9126. Ing. Alice Roubíčková, komunikace a propagace, Praha

9127. Josef Dolanský, důchodce, Praha 2

9128. Renata Drncová, referentka, Plzeň

9129. Věra Forejtová, učitelka, Jabkenice

9130. Jursík Richard, důchodce, Příbram

9131. Jana Köcherová, OSVČ - projektant, Plzeň

9132. Vladimír Nejezchleb, knihovník, Praha

9133. Polanská Jaroslava, účetní, České Budějovice

9134. Josef Žák, dispečer, Pardubice

9135. Rudolf Roman, úředník, Trutnov

9136. Jiřina Romanová, pokladní, Trutnov

9137. Marie Raclavská, prodavačka, Bystřice pod Hostýnem

9138. Jaroslav Moulis, technik, Ústí nad Labem

9139. jaroslava, účetní, Branky

9140. Ivana Štěpánková, účetní, Říčany u Prahy

9141. Karel Rubinstein, důchodce, Praha

9142. Jiří Fejer, OSVČ, brno

9143. Martina Hrabětová, personalistka, Praha

9144. David Šimek, OSVČ, Kateřinice

9145. Ivana Krejcarová, technik, české Budějovice

9146. Jana Gregorová, dělnice, Nový Jičín

9147. Radek Kupica, podnikatel, Most

9148. Jarmila Bartoníková , důchodce, Přerov

9149. Petr janovský, projektant, Praha

9150. Alena Opatrná, úřednice, Broumov

9151. Ing. Igor Hrazdil, OSVČ, Ostrov

9152. Linda Berkel, letuška ČSA DIS, Beroun

9153. Michal Hromek, dělník, Hodonín

9154. Jiří Částka, fotograf, Liberec

9155. Milena Vránová, sekretářka, Praha

9156. Mgr.Alena Kotoučová, podnikatelka, Praha

9157. Jana Poppová, účetní, Znojmo

9158. Mgr. František Kopecký, středoškolský profesor, Praha

9159. Jana Blažková, na mateřaké , Praha 8

9160. Svatava, referentka, Praha

9161. Eva Janouchová, OSVČ, Praha

9162. Jan Kerber, Stavební technik v důchodu, Poděbrady

9163. Ing. Zuzana Petráková, Mktg. specialista, Praha

9164. Eva Skopalová, důcchodce, Ústí n.L.

9165. Libor, OSVČ, Kozmice u Hlučína

9166. Jana Čevelová, referent státní správy, Blansko

9167. Helena Smetanová, laborantka, Praha

9168. Martina Pauerová, překladatelka, korektorka na rodičovské dovolené, Praha 7

9169. Václav Přibyl, OSVČ, Kamenice nad Lipou

9170. Zdeněk Konečný, důchodce, Pelhřimov

9171. Petr Prchal, učitel PV, Liberec

9172. Jiří Surý, IT, Vsetín

9173. Jaroslav Mánek, administrátor, Vrchlabí

9174. Aleš Mikula, nástrojář, Ostrava

9175. Lenka Riedlová, správce SW, Příbram

9176. Jaroslav Vnenčák, Brigádník, České Budějovice

9177. Kropáčová, důchodkyně, Plzeň

9178. Ing. Z. Gregorová, účetní, Jimramov

9179. ing. Světlana Valová, OSVČ, Olomouc

9180. vondráček, referent, praha

9181. Martina Jetelinová, prodejní referent, Brno

9182. Zdeněk Ciml, technik, Praha

9183. Jana Vylíčilová, celní deklarant, Blansko

9184. Zdeněk Dvořák, technik, České Budějovice

9185. Ing.Petr Komrs, důchodce , Jihlava

9186. Ivana Nováková, důchodce, Plzeň

9187. Ing. Jakub Cejnar, technik, Pardubice

9188. Rapak Mikuláš, podnikatel, Plzeň

9189. Jan Krátký, obchodní referent, Sezemice

9190. Bína Václav, státní zaměstnanec, Česká Lípa

9191. Jiří Dostál, živnostník, Praha

9192. NOVÁČKOVÁ, OSVČ, Praha

9193. Jan Tomsa, manažer, Praha

9194. Jiří Ráčil, Manager, Brno

9195. Jana Jurníková, účetní, Olomouc

9196. Darja Schmiedová, Prodavačka, Brno

9197. Vladimír Mika, manažer IT, Ostrava

9198. Podhrázský, manager, Lipůvka

9199. Bohumil Ott, starosta, Dobré Pole

9200. Ing. Josef Smetana, manager, Liberec

9201. Marie Kazecká, důchodce, Vyšší Brod

9202. Vladimír Šebek, důchodce, Žatec

9203. Dana Vosecká, v domácnosti, Praha

9204. radka stixová, finanční ředitelka, Źďár nad Sázavou

9205. Hana Krejčíková, student, Pardubice

9206. Eva Konečná, sekretářka, Praha

9207. Renata Svobodová, vedoucí pobočky velkoobchodu, Chomutov

9208. Zdenka Skopalová, výtvarnice, Slapy

9209. mgr. Vladimíra Huberová, knihovnice, Brno

9210. Miroslav Čtvrtník, grfik, Praha

9211. JIŘÍ SLAVATA, KUCHAŘ, TÁBOR

9212. ing.Pavel Choc, manažer, Praha

9213. Lenka Jendřejkovová, OSVČ, Ostrava

9214. Renata Jírů, OSVČ, Chotětov

9215. Jana Hadaščoková, účetní, Ostrava

9216. Kachtík Zdeněk, dělník, Zlín

9217. Ing.Lucie Pilná, ekonom, Nový Jičín

9218. Jarda , duchodce , Rapšach

9219. Petra Jelínková, chemik operátor, Litvínov

9220. Ing. Jana Nezvalová, referentka, Seč

9221. Ludmila Moravcová, důchodkyně, dř.st. zam., PrAHA

9222. Šárka Růžičková, grafik, Praha

9223. Alena Vláčilová, podnikatelka, Hodonín

9224. Lubor Mezulanik, podnikatel, Brno

9225. Petr Báša, projektant, Praha

9226. Ondřej Ruml, zpěvák, Praha

9227. Petr Šidlik, živnostník, Náměšť nad Oslavou

9228. Jitka Berková, referentka, Praha

9229. Stanislav MAREK, v důchodu, Loučovice

9230. Ing. Michael Hýža, programátor, Zlín

9231. Věra Škrnová, invalidní důchodce, Neratovice

9232. Ing. Jan Matěcha, technik IT, Pardubice

9233. BcŠlégr Antonín, OSVČ, Most

9234. Martin Komárek, technik, Uherské Hradiště

9235. Pavel Pilch, Logistics, Ostrava

9236. Mirka Ferdanová, důchodce, Praha 8

9237. Ing. Jitka Čápová, úřednice, České Budějovice

9238. Eva Smrčková, úřednice, Praha

9239. Jiřina Šestáková, podnikatelka, Děčín

9240. Dana Koubová, státní úřednice, Husinec

9241. Miroslav Matěj, student, Uherský Brod

9242. Mojmír Ošťádal, OSVČ, Benešov

9243. Marie Strašáková, účetní, Brno

9244. Blanka Toncarová, na mateřské, České Budějovice

9245. Aneta Koptová, notářská tajemnice, České Velenice

9246. Aleš Ferra, mistr dílny, Soběslav

9247. Petr Nárožný, otec teplometa, Praha

9248. Ing. Ivan Schwarz, IT Konzultant, Trutnov

9249. Petr Zbránek, programátor, Vsetín

9250. Simona Matušková, úřednice, Praha

9251. Jaroslava Kořínková, důchod.(zdrav.sestra), Rumburk

9252. J. Beneš, technik, Jimramov

9253. Zdenka Ondrová, projektantka, Praha

9254. Ing. Luděk Šulc, stavební manager, Praha

9255. Ing Bohuslav Jaroš, Referent, Brno

9256. Jana Řádová, sociální pracovnice, Pelhřimov

9257. Denisa Štěrbová, kuchařka, Liberec

9258. Pavla Mrázková, Projektant, Ostrava

9259. Josef Götz, důchodce, Břeclav

9260. Marta Křenková, archiv, Děčín

9261. Monika Doležalová, úřednice, Praha

9262. Josef Hrbata, technik, Kladno

9263. Jiří Plch, ekonom, Nové Hrady

9264. Pavla Červená, v domácnosti, Praha

9265. Petra Čáslavová, mateřská dovolená, Karlovy Vary- Doubí

9266. Zuzana Zárubová, učitelka, Blšany

9267. Zdenka Mejsnarová, úřednice, Vrchlabí

9268. Petr Mejsnar, živnostník, Vrchlabí

9269. Tomáš Jakl, projektant, Brno

9270. Jan Havelka, ekonom, Praha

9271. petra weissová, asistentka, ostrava

9272. Lenka Petříčková, mateřská dodolená, Ovesná

9273. Šeplavá, důchodce, Hořice

9274. Ing.Kraval Jiří, důchodce (40 let v energetice), Lipník nad Bečvou

9275. Zdeněk Lorenc, OSVČ, Svitavy

9276. Ing.Daniel Knápek, stavební technik, Brno

9277. Jan Kosan, Technik, Praha 10

9278. Zbyněk Lajpert, jednatel firmy, Praha

9279. Helena Burdíková, úřednice, Praha

9280. Ing.Marcel Kušta, stavbyvedoucí, Praha

9281. Zlínský Antonín, důchodce, Hluk

9282. Ing. Adolf Šicner, podnikatel, Prachatice

9283. Jakub Müller, student/podnikatel, Prostějov

9284. Bc.Lucie Mautnerová, zdravotní sestra, Domažlice

9285. Hana Šťastná, laborantka, Praha

9286. Jaroslava Rajnochova, důchodce, Otrokovice

9287. Josef Novák, invalidní důchodce, Liberec

9288. Marie Jíšová, účetní, České Budějovice

9289. Jana Nedvědová, účetní, Brno

9290. Ing. Jindřich Kvapilík, DrSc., vědecký pracovník, Vikýřovice

9291. M. Žaloudková, účetní, Jimramov

9292. Lenka Trenzová, asistentka, Brno

9293. Ing.Milan Jedlička, soukromý podnikatel, Blansko

9294. Miroslav Kalousek, technolog, Prostějov

9295. Hana Pavelková, OSVČ, Plzeň

9296. Bohuna Šejvarová, důchodce, Blatná

9297. Tomáš Lengál, manažer, Velké Hostěrádky

9298. Ing.František Nešpor, důchodce, Rýmařov

9299. klára plisková, hudebník, brno

9300. Kateřina Hovorková, referentka, Praha

9301. Helebrant Jiří, vedoucí oddělení, Kralovice

9302. Dostalová Františka, důchodkyně, Litoměřice

9303. Jarmila Štolfová, účetní, Praha

9304. Růžková Šárka, operátorka, Kolín

9305. Petr Novák, úředník, Praha

9306. jiří a anna, duchodci, mimon

9307. václav kodýtek, dělník, litoměřice

9308. Marcel Beneš, podnikatel, Teplice

9309. Šturma, mechanik, Praha

9310. Freiberg Josef, nezaměstnaný, Děčín

9311. Stanislava Zbirovska, důchodce, Hradec Králové

9312. M.Vymazal, ridic, Brno

9313. jan truksa, duchodce, rasovice 68501

9314. Holubová Valérie,ing., ekonom, Hukvaldy -D.Sklenov

9315. Václav Hochman, Technolog, Chotěboř

9316. Eva Jasanská, úřednice, hradec Králové

9317. Jiří Šimšálek, Automation Engineer, Horní Bludovice

9318. František Pavlis, evngelický duchovní, Sokolov

9319. Jan Musil, Výrobní nženýr, Praha

9320. Ing. Martin Likler, ekonom, Praha

9321. Martin Kulíšek, důchodce, Prostějov

9322. Jiří Tuž, skladník, Hradec Králové

9323. Tomáš Chochole, učitel, Plzeň

9324. Anna, Duchodkyě, Brno

9325. Svobodová Dobruše, úřednice, Žatec

9326. Petr Kadera, manažer, Praha

9327. Petr Koutník, podnikatel,

9328. Petr Ševela, manažer, Zlín

9329. Kůstová, státní zaměstnanec, Plzeň

9330. Lukáš Prát, ostraha, břeclav

9331. Štefan Bém, podnikatel, Praha

9332. Lubomír Vozdecký, Obchodník, Kuřim

9333. Slávka Vytisková, redaktorka, Praha

9334. Roman Pála, technik, Praha 7

9335. Nina Řezníčková, OSVČ, Teplice

9336. Mgr. Ing. Petr Žídek, privátní finanční poradce, Dubňany

9337. Petr Koláček, osvč, Brno

9338. Ing. Jiří Novák, státní úředník, Chrustenice

9339. Jiří Paroulek, senior, Kolín

9340. Roman Pilař, OSVČ, Dvůr Králové nad Labem

9341. Michal Dastych, Nezaměstnaný, Kutná Hora

9342. Kateřina Geroldová, MD, Přerov

9343. Jiří Jirovský, manager, Praha

9344. Dagmar Pokorná, účetní, Kmetiněves

9345. Jarmila Kociánová, důchodkyně, Zábřeh na Moravě

9346. Ludmila Keitzlová, dispečer, Libina

9347. Jan Filák, THP, Klášterec nad Ohří

9348. Pavel Václavek, dispečer, Olomouc

9349. Jarmila Sojáková, důchodce, LOBODICE

9350. Vlastimila Sedláčková, Důchodce, Troubsko

9351. Bc. Michaela Levčíková, studentka, Hořovice

9352. Lubomír Sedláček, Důchodce, Troubsko

9353. Petr Malý, Ing., podnikatel, Praha

9354. Markéta Piloušková, vedoucí cestovní kanceláře, Prachatice

9355. Mgr.Roman Dostál, logistik, Praha

9356. Petečelová Dagmar, účetní, Choceň

9357. V. Ehrenbergerová, účetní, Jimramov

9358. Jiří Michl, technik, Hradec Králové

9359. Bochořák Jaroslav, programátor, Kroměřéž

9360. Pavel Varmuža, technik, Brno

9361. Jaroslava Farkačová, úřednice, Praha

9362. Pavla Kalinová, studentka VŠ, Hradec Králové

9363. ing. Jiří Šulc, ekonom, Praha

9364. Petr Mužík, automechanik, Pardubice

9365. Naďa Malinová, účetní, Uherské Hradiště

9366. Kateřina Sárkányová, asistent, Kladno

9367. Marie Tejklová, důchodkyně, Praha

9368. Vojířová Libuše, účetní, Praha

9369. Kovářová, sekretářka, Praha

9370. Ivana Gabrielová, bankovní zaměstnanec, Liberec

9371. Kateřina Skabová, úředník, Ostrava

9372. Monika Srholcová , na mateřské d., Ustí nad Labem

9373. Ivana Kurkova , OSVČ, Kutná Hora

9374. Ing. Eva Kropáčková, stavař, Praha

9375. Bartoš Rostislav, dúchodce, Beroun

9376. marek jonas, kuchar, wien

9377. Jiří Kříž, Důchodce, Chodov

9378. Emil Vitásek, programátor, Praha 4

9379. Miroslava Junková, státní zaměstnanec, Praha

9380. Novotný, důchodce, Hlinsko

9381. Marek Štancl, soukromý podnikatel, Brno

9382. Ing. Miroslav Podlipný, OSVČ, Rtyně v Podkrkonoší

9383. Markéta Dlabalová, účetní, Vejprnice

9384. IVANA KOPECKÁ, PRODAVAČKA, PŘEROV

9385. Jan Volín, referent, Praha

9386. Ladislava Prokešová, admin. pracovnice, Libice nad Cidlinou

9387. Ing. Miroslav Vacek, manažer, Turnov

9388. Pavel Novák, důchodce, Praha

9389. Andrea Bandíková, prodavačka, Česká Lípa

9390. Ing. Lukáš Tošovský, stavebnictví, Týniště nad Orlicí

9391. Karolína Brzobohatá, kuchřka, Turnov

9392. Radek Srott, redakce, Praha

9393. Eva Pletichová, účetní, Praha

9394. Petr Pěčonka, OSVČ, Ostrava

9395. Mirka Mrňáková, geodet, Kutná Hora

9396. Zdenka Ševelová, učitelka, Hodonín

9397. Milada Misikova, duchodkyne, Praha

9398. kristyna Paukerova, studentka, Praha

9399. Petr Byron, řidič, Teplice

9400. Kroča Pavel, skladník, Uherské Hradiště

9401. Vlk Jiří, jednatel, Kolín

9402. Ing. Ivan Wallenfels, OSVČ, Březnice

9403. Petr Hampejs, Product Manager, Teplice

9404. Kloučková, důchodce, P r a h a

9405. Jaroslav Ryjáček, učitel, Praha

9406. Škutková Olga, důchodkyně, Havířov

9407. Martin Sitár, vrcholový manažer, Praha

9408. Janál, technik, Prostějov

9409. Jitka Jeřábková, ekonom, Frýdlant nad Ostravicí

9410. Marta Severová, učitelka, Kolín

9411. Jitka Oktábcová, grafik, Praha

9412. Gabriela Kašparová, finanční referent, Brno

9413. Eliška, důchodce, Vsetín

9414. Ing. Drahomíra Maťová, informatik, Frýdek-Místek

9415. svoboda, skladník, mělník

9416. Stanislav Mužík, řidič, Pardubice

9417. ing. Věra Mašková, ekonomka, Loket

9418. Jana Koutová, úvěrový analytik, Praha

9419. Mgr. Ivana Harazinová, učitelka, Opava

9420. Jana Klímová, fakturantka, Praha

9421. Jana Uhlářová, asistentka, Ostrava

9422. Ing. Eva Janoschcová, podnikatelka, Most

9423. Tomáš Kukutsch, Automation Engineer, Ostrava

9424. Petr Tvaróg, OSVČ, Přerov

9425. Eva Musilova, referent, Svitavy

9426. S. Klos, osvč, Praha

9427. Roman Srholec, OSVČ, Ustí nad Labem

9428. Jarmila Dolanská, dôchodkyna, Košice

9429. Jaroslava Vorlíčková, asistentka, Praha

9430. Hana Fuková, na mateřské dovolené, Jindřichův Hradec

9431. Mgr. Helena Klučinová, učitelka, Praha

9432. Hamáček Josef, důchodce, Břidličná okr. Bruntál

9433. sona cerna, referentka, plzeň

9434. Dalibor Ondruch, člověk, Ostrava

9435. Jiří Černík, IT pracovník, Karlovy Vary

9436. Adéla Pilařová, mateřská dovolená, Dvůr Králové nad Labem

9437. Jiří Kasan, nezaměstnaný, Kolín

9438. Monika Procházková, dispečerka, Praha

9439. Petr Popelka, projektant, Brno

9440. Helena Chalupová, ředitelka, Velké Meziříčí

9441. Lucie Zetochová, technicko-administrativní pracovnice, Valašské Meziříčí

9442. Václav Leibert, dělník, Příbram

9443. Ing,Miroslav Reichstater, projektant, Brno

9444. Dušan Kresl ml., security, Mariánské Lázně

9445. Helena Babická, spisovatelka, podnikatelka, Praha

9446. Rudolf Štemberka, invalidní duchodce, Rudník u Vrchlabí

9447. Jan Hodoušek, živnostník, Mladá Vožice

9448. Klára Majvaldová, zdravotní sestra, Ústí nad Orlicí

9449. Jiří Hübsch, důchodce, Praha

9450. Libuše Plačková, administrativa, Pardubice

9451. Ilona Šurinová, penzistka, Ostrava

9452. Mgr. Karel Mareš, důchodce, Ostrava

9453. Vít Kozelek, programátor, Kněžpole

9454. Helena Horáková, manažerka, Brno

9455. Alena Jančíková, administrativa, Blansko

9456. Vlasta Louzecka, podnikatelka, Praha

9457. Pavel Horský, OSVČ obor elektro, Podbořany

9458. Vlastimil Herna, živnostník, Praha

9459. Vinkler Jiří, důchodce, Mor.Třebová

9460. Mgr. Ing. Daniel Kovářík, advokát, Brno

9461. Vladimír Tišer, rentier , Praha

9462. Ivo Procházka , účetní, Ústí nad Labem

9463. moravcová, duchodce, praha9

9464. Zuzana Horáčková, úřednice, Praha-západ

9465. Milan Vaněk, nezaměstnaný, Děčín

9466. Miloslava Němečková, OSVČ, DOMAŽLICE

9467. Jarka Felixová, dělnice, Plzeň

9468. Freibergová, v důchodu, Děčín

9469. Lucie Kozáková, na mateřské, Praha

9470. karel živnůstka, důchodce, české budějovice

9471. Zdena Šťastná, důchodkyně, Česká Lípa

9472. Jan Horák, právník, Praha

9473. Josef Uhlík, OSVČ, Bojkovice

9474. Ladislava Zeidlerová, úvěrový analytik, Praha

9475. Bc. Marie Stehlíková, sociální pracovnice, Česká Lípa

9476. K. Vacek, ridic, Olomouc

9477. Ivana Janderková, dopravní dispečer, Jihlava

9478. Čančík Arno, brusič skla, Nqvý Bor

9479. Miroslav Burian, manager, Praha

9480. Kateřina Ráčková, účetní, Třebotov

9481. siláková ludmila, zdravotní sestra, břeclav

9482. Čančíková Marie, v důchodu, Nqvý Bor

9483. Alena Hamplová, sekretářka, Karlovy Vary

9484. Soňa Ružbacká, účetní, Praha

9485. Třesohlavá, důchodce, Praha

9486. Ing. Václav Ševčík, důchodce, Mladá Boleslav

9487. Milan Žampach, dúchodce, Bystřice pod Hostýnem

9488. Marek Mikušek, Nástrojař, Valašská Polanka

9489. Bláhová Olga, zaměstnanec, Újezdec

9490. Ing. Jan Kvasnička, sparáva VIP rezidence, Praha

9491. Nela Ermlová, grafik, Zlín

9492. MIROSLAV DANĚK, KONSTRUKTÉR, STARÉ NECHANICE

9493. Ing. Ota Hajzler, ekonom, Dobříš

9494. jana kostalova, duchodce, brno

9495. Václav Krutilek, vedoucí pneuservisu, Nový Jičín

9496. Adriana Hojdová, účetní, Praha

9497. Dr.Kozderová Ivana, asistentka, Brno

9498. Ing. Miroslav Vlk, obchodník, Plzeň

9499. Jan Linhart, stav.technik, Praha

9500. Marie Spěváčková, technik, Praha

9501. Iva Častulíková, účetní, Praha

9502. Libuše Adamcová, THP, Krahulčí

9503. Jitka Brdková, ekolog, Praha

9504. Tomáš Volný, manažer, Opava

9505. Miroslav Žouželka, Project manager, Prostějov

9506. Ing. Pavol Stano, Obchodní manažer, Kladno

9507. Vlastimil Vránek, dělník, Jindřichův Hradec

9508. Ivo Svatoň, ved.velkoobchodu, Neratovice

9509. Mgr. Jana Samková, učitelka, Praha

9510. Miroslav Fuka, defektoskopista, Ostrava

9511. Ing. Martin Patera, statní správa, Pardubice

9512. Dana Hejtmánková, specialista marketingu, Brno

9513. ŠTEMBERKOVÁ, GUMAŘ, VRCHLABÍ

9514. Jiri Valenta, technik, Praha

9515. Petr Hulík, OSVČ, Dvůr Králové nad Labem

9516. Michal Nadzon, manažer, Praha

9517. MUDr Miluše Bačova, pediatr, Zlín

9518. Rudolf Votruba, Ing., starosta obce, Sazená

9519. Marek Horský, Programátor, Třebíč

9520. Pavla Hrnčířová, projektant OSVČ, Pardubice

9521. Jiří Hloušek, pracovník IT, Blansko

9522. Jiří Stromšík, germanista, Praha

9523. Jiří Petrů, úředník, Ústí nad Labem

9524. Eva Leibertová, účetní, Příbram

9525. Alena Lakomá, v domácnosti, Věrovany

9526. Ilija Jančev, mechanik , Přerov

9527. Kateřina Foltysová, dispečerka, Opava

9528. Jarmila Nedomová, účetní, Brno

9529. Jiří Nekut, OSVČ, Č. Budějovice

9530. Antonia Konečná, mzdová účetní, Olomouc

9531. Marešová Václava, účetní, Mladá Boleslav

9532. Bohumil Štícha, penzista, Jihlava

9533. Věra Dymešová, Důchodce, Chrastava

9534. Martin Kratina, technik, Praha

9535. Josef Adam, důchodce, Jihlava

9536. Radoslav Švarc, důchodce, Otrokovice

9537. Lakotová Doboslava, důchodce, Žatec

9538. Tomáš Burian, Projektant, Most

9539. Luděk Mosný, zámečník, Opava

9540. Pavel Macák, novinář, Louny

9541. Capouskova, OSVC, Pardubice

9542. Jiří Hanke, revizní technik elektro Nemocnice, Frýdek- Místek

9543. Ing. Petr Chládek, zemědělec, Roudnice n.L.

9544. Marie Boušová, účetní, Praha

9545. Eva Pátková PhDr., překladatelka, Praha

9546. Luboš Göge, Svářeč, Havl.Brod

9547. Oldřich Juřina, programátor, Klatovy

9548. Alena Váchová, technik, Most

9549. Lucie Koželská, Disponentka mezinárodní přepravy, Praha

9550. Ing. Lubomír Zahrádka, jednatel firmy, Praha

9551. Smekalová, manager, Brno

9552. Milan Žurek, zámečník, Opava

9553. Weisserová, laborantka, Praha

9554. Michal Mrázek, továrník, Slušovice

9555. Sedlmajer, podnikatel, Praha

9556. Šeplavý Miroslav, důchodce, Hořice

9557. Helena Schwanová, důchodkyně, Děčín

9558. Milada Richtrová, důchodce, Česká Lípa

9559. Kamila Mikovcová, asistentka, Králův Dvůr

9560. Svatava Vičíková, sekretářka, Fulnek

9561. Vladimír Sommer, úředník, Žďár nad Sázavou

9562. Stejskalová Jiřina, Pokladní, Kostelec nad orlicí

9563. Robin Patkan, Strojník, Lipník nad Bečvou

9564. David Červenka, manager obchodu, Praha

9565. MUDr. Vladimír Mottl, lékař, Havlíčkův Brod

9566. Jaroslava Hrabětová, administrativní pracovnice, Praha

9567. František Patkan , Důchodce, Lipník nad Bečvou

9568. Martin Mikes, chemik, Praha

9569. milada typovská, důchodkyně, olomouc

9570. MUDr. Jan Mojžíš, manažer, Praha

9571. Dáša Patkanová, Lakýrnice , Lipník nad Bečvou

9572. Stanislav Gebauer, zámečník, Opava

9573. Hana, důchodco, Ohrobec

9574. Lenka Steinerová, architektka, Praha

9575. Eva Nováčková, admin.prac., Vysoké Mýto

9576. Ing. Vladimír Valchař, vedoucí technik, Žatec

9577. Lišková Jana, důchodce, Most

9578. Eva Štěpánová, účetní, Sušice

9579. Stejskal Vlastimil, řidič, Kostelec nad Orlicí

9580. Helena Křížová, Důchodce, Chodov

9581. Ing. Zuzana Funioková, Auditor, Český Těšín

9582. Mgr. Eva Brachtlová, farmaceutka, Chrudim

9583. Fojtík Antonín, důchodce, Brno

9584. Eva Frišová, asistentka, Česká Lípa

9585. ˇCapík Jan, důchodce, Most

9586. Eduard Filip, soustružník, Opava

9587. Iva Bínová, účetní, Praha

9588. Martina Mastná, na mateřské dovolené, Třebíč

9589. Lenka Praizlerová, asistentka, Plzeň

9590. Herrmannová Jana, důchdkyně bývalá zdrav. sestra, Praha

9591. Jan Marek, elektrotechnik, Ústí nad Orlicí

9592. Nada Novotna, mzdova ucetni, Brno

9593. Monika Kužmová, dispečerka, Ostrava

9594. Tomáš Novotný, Technolog, Praha 8

9595. Viera, v nucenem duchodu, OSTRAVA

9596. Holubová Vladimíra, pokladní, Praha

9597. Bohumil Janyš, VŠ pedagog, Kladno

9598. Filip Werner, technik, Praha 5

9599. Michal Novotný, technik, Pečky

9600. Miroslav Forster, Logistics supervisor, Kutna Hora

9601. Ludmila, Zjadinová, účetní

9602. Markéta Houfová, asistentka, Praha

9603. Bc. Tomas Baier, technik IT, Opava

9604. Ing.Holman Ludvík, hotel manager, Plzeň

9605. ing. Jiří Havel, důchodce, Brno

9606. Dana Dušková, Finance Manager, Praha

9607. Kristýna Vyorálková, na rodičovské dovolené, Praha

9608. Jana Krumpholzová, úřednice, Zlín

9609. Jana Fesslová, odborný konzultant, České Budějovice

9610. Vladimír Dofek, důchodce, Brno

9611. Kachlíková , sekretářka, Brno

9612. Pavlina Minariková, referent, Ostrava

9613. Renáta Daňková, OSVČ, Čáslav

9614. Jitka Vomočilová , důchodce , Trutnov

9615. Milan Hamerník, Výtvarník, Ostrava

9616. Kateřina Kadlecová, administrativa, Praha

9617. Pavel Jarolímek, technik, Příbram

9618. Marie Štanclová , účetní , Uherské Hradiště

9619. Ivana Neužilová, podnikatelka, Hradištko

9620. Jan Klepek, Programator, Brno

9621. Tonda Šimek, pracující,

9622. Tomáš Vranovský, logistik, České Budějovice

9623. Pavel Štěpán, Auditor, Opočno

9624. Veronika fuchsová, barmanka, Šumperk

9625. Ivana Čapková, administrativní pracovnice, Olomouc

9626. Pavel Jirásek, důchodce, Liberec

9627. Edita Bergerová, překladatelka, Přerov

9628. Renata Wedlichová, důchodce, Benešov nad ploučnicí

9629. Jiri Hynek, duchodce, Kladno

9630. dr. Boris Weber, právník, Brno

9631. Petra Košnarová, vedoucí, Nymburk

9632. Martina Koutná, OSVČ na mat. dovolené, Hulín

9633. stela, hylova, karvina

9634. Švadlenová Helena, důchodkyně, Tábor

9635. emilie, duchodce, sobotka

9636. Hana Jandlová, účetní, Ostrava

9637. Marie Michalkova, důchodkyně, Praha 4

9638. Ondřej Klíma, podnikatel, Praha

9639. hana Basicova, ucitelka, Jesenik

9640. Carda František, šamotář, Krupka

9641. Bc. Josef Polívka, Student, Litoměřice

9642. Jana Váchová, v důchodu, Brandýs nad Labem

9643. Zdenka Hůlová, důchodce, Zbečno

9644. Simona Vlčková, ekononka, Turnov

9645. Tomáš Celta, strojník, Opava

9646. Václav Kopecký, důchodce, Vysoké Mýto

9647. Milan Šír, projektant, Liberec

9648. Květa Sedláčková, důchodkyně, Liberec

9649. Magdalena Dlouha, na mateřské, Neratovice

9650. Šárka Hilscherová, administrativní pracovnice, Nový Jičín

9651. Markéta Tišerová, adm. pracovnice, Praha

9652. Milena Bílková, soc.pracovnice, Děčín

9653. Jitka Hájková, důchodkyně, Hradec Králové

9654. Hupkova Jarka, zaměstnanec, Praha

9655. Helena Salvetová, architekt, Ostrava

9656. Řehořová, účetní, Úpice

9657. Ing. Patrik Feith, OSVČ, Ivančice

9658. Ing. Miloslav Krajl, projektant, Benešov

9659. Zdeňka Tučová, administrativní pracovník, Praha

9660. Slavíková Jitka, OSVČ, Praha

9661. Zdeněk Žurek, důchodce, Ostrava

9662. Jiřina Procházková, senior, Strakonice

9663. Michal Šimek, student, České Velenice

9664. Jan Prorok, překladatel, Otročín

9665. Ivana Komárková, důchodce, Praha

9666. Ing. Milan Nožička, OSVČ, Mladá Boleslav

9667. Petr Hartman, kominík, Trutnov

9668. Tomáš Jursík, marketing manager, Praha

9669. Jana Homolová, ekonom, Zlín

9670. Tomáš Kadlec, technik, Opava

9671. Kamila Knedlová , servírka, Napajedla

9672. Marek Heinzke, ekonom, Opava

9673. Bořivoj Lipovský, technik, Letovice

9674. Lenka Novotná, referent, Praha

9675. Alena Čeřovská, RTG asistent, Prostějov

9676. Vilibald Prokop, úředník, Jihlava

9677. Adam Teper, zahradník , Nymburk

9678. Irena Hondlová, likvidátor, Praha

9679. Jana Slámová, prodavačka, Brno

9680. Ing. Michal Klíma, technik, Sušice

9681. Eva Křivohlavá, právník, Praha

9682. Rudolf Holz, překladatel, Brno

9683. Petr Sauer, vedoucí výroby, Ústí nad Labem

9684. Marie Pětová, univerzitní učitel, Praha

9685. gabriela.skořepová, důchodkyně, Praha

9686. Ing. Jiří Straširipka, OSVČ, Praha

9687. Jindřiška Svobodová, živnostník, Klatovy

9688. Dana Procházková, operátorka, Děčín

9689. Jiří Zajíček, konzultant, Vsetín

9690. Vlasta Volná, agronom, Pernarec

9691. Dvořáčková, nezaměstnaná, Přerov

9692. Tomáš Krpata, OSVČ, Pardubice

9693. Ladislav Rauvolf, Vyprava filmu, Praha

9694. Zdeňka Kolmanová, úřednice, Praha

9695. Ivana Demutová , notářka, Žatec

9696. Povrová Věra, důchodkyně, Liberec

9697. Ilona Hrdinová, účetní, Praha

9698. Radka Kynčlová, úřednice, Harrachov

9699. chlebna z., osvc, praha vychod

9700. Martin Orlovič, obchodní manažer, Praha

9701. Herbert Riegl, technik, Praha

9702. Alena Krumpholzová, uklízečka, Napajedla

9703. Ing. Roman Košnar, softwarový specialista, Plzeň

9704. Ing. Petr Šandera, projektant, Praha

9705. Ludmila Janíčková, účetní, Brno

9706. Bohumil Chlevišťan, misrt, cheb

9707. Miroslav Bubník, nezaměstnaný, Frýdek - Místek

9708. Ivana Lipská, OSVČ, Nové Město nad Metují

9709. Ivana Nedvědová, technik, Praha

9710. jitka černá, účetní, praha

9711. Jan Brtoun, řidič, Benešov u Prahy

9712. Anna Hromasová, pojišťovací poradce, Český Šternberk

9713. boris holub, designer, ostrava

9714. Anna Doskočilová, vědecký pracovník AVČR, Praha

9715. Jana Sazamová, nezaměstnaná, Hyršov všeruby

9716. Martin Haisman, operátor digitalizace, Kladno

9717. Ilona Němečková, účetní, Praha

9718. Jana Těšíková, důchodce, Praha

9719. Alena Růžicková, ekonom, Brno

9720. Pavel Jurčík, ekonom, Brno

9721. Jitka Klikoá, důchodkyně, ostrava

9722. Helena Tejkalová, technik, Liberec

9723. Ladislav Čechák, dělník, olomouc

9724. Bohumil Hajný, dúchodce, Praha

9725. Ing. František Juráň, projektant, Brno

9726. Iva Dvořáková, úednice, Praha

9727. Juklová Blanka, důchodce, TEPLICE

9728. Pavel Skalický, Řidič, Praha

9729. Jitka Jirásková, Důchodkyně, Liberec

9730. ing. Karel Šimánek, stavební inženýr - projektant, Česká Lípa

9731. Zdeňka Kamzíková, důchodce, Praha

9732. Kateřina Veselá, administrativa, Dvůr Králové nad Labem

9733. Josef Ambrož, účetní, Zlín

9734. Jiří Bradáč, IT account manager, Liberec

9735. Petr ˇˇRepka, dělník, Bruntál

9736. Lenka Jašková, porodní asistentka, Ústí nad Orlicí

9737. Blanka Bláhová, ing, důchodce, Praha

9738. Jarka Betková, asistentka, Praha

9739. Jana Jůnová, ekonom, Praha

9740. Hana Nová, operátorka, Děčín

9741. Aleš Čepelák, student, Turnov

9742. Alena Víčanová, účetní, Rudná

9743. Pavel Liška , Řidič, Zbůch

9744. Gilarová Martina, vedoucí provozu, Jablonec nad Nisou

9745. Jan Porteš, podnikatel, Praha

9746. Tomáš Plánka, hasič, Vsetín

9747. ludmila korečková, ekonom, Praha

9748. chlebnova l., konecne v duchodu, praha vychod

9749. Ing. Jan Kvasnička, správa VIP rezidence, Praha

9750. Radka Hladká, logistik, Praha

9751. Tomáš Paluřík, barman, Cork

9752. Jiří Zůbek, Důchodce, Havířov

9753. Vratislav Bělský, programátor, Brno

9754. Tomáš Mosler, technik, Brno

9755. josef matulik, delnik, zlin

9756. Pavel Jakubec, Důchodce, Praha

9757. Jan Mohr, projektant, Bruntál

9758. Vladimír Škoda, ., České Budějovice

9759. Jana Vavrušová, asistent, Brno

9760. Miroslav Kukan, odborný referent, Plzeň

9761. Martin Pauer, IT specialista, Praha

9762. František, Dania, Brno

9763. Tomáš Markl, Podnikatel, Lanškroun

9764. Blanka Steinerová, fotografka, Hradec Králové

9765. Václav Bublík, operátor CNC, Strakonice

9766. Filip Pavel, duchodce, Benesov

9767. Vlček Vladimir, duchodce, Roudnice n L

9768. Milan Hajný, učitel důchodce, Ševětín

9769. Andrea Jirásková, student, Rakovník

9770. Marek Kujawa, OSVČ, Vendryně

9771. Martin Šinták, projektant - technik, Přerov

9772. Jindřiška Urbánková, důchodce, Popice

9773. Hana Gocalová, operátorka, Ústí nad Labem

9774. Jan Šmid, důchodce živnostník, BRNO

9775. Jan Blahuš, OSVČ, Hlučín

9776. Manželé Novákovi, důchodci, Lázně Bělohrad

9777. Radek Ječný, finanční poradce, Raspenava

9778. Karel Poloczek, zámečník, Třinec

9779. Ilona Ječná, pokladní, Raspenava

9780. Michaela Boháčová, obchodní zástupce, Praha 10

9781. Jitka Boháčová, podnikatelka, Praha 10

9782. Svoboda Michael, truhlíř, Praha

9783. Pavla Němcová, asistentka reditele, Praha

9784. Pavel Záviška, projektant, Brno

9785. M.Ševčíková, úředník, Brno

9786. Martina Červenková, manager, Praha

9787. Zdenka Foltová, důchodkyně, Nový Jičín

9788. Blanka Volejníková, důchodce, Pátek

9789. Jiří Čevela, důchodce, Ostrava

9790. Tomáš Krs, OSVČ, Holýšov

9791. Lucie Zmatlíková Baďurová, právník, Praha

9792. Radomila Lexová, uklízečka, Konice

9793. Koldovská Eva, v důchodu, Liberec

9794. Petr Komárek , důchodce, Praha

9795. Petr Vysočan, muzikoterapeut, Znojmo

9796. Jiří Bogar, úředník, Zlín

9797. Soňa Korfová, státní zaměstanec, Jičín

9798. Karel Janovec, inv.důchodce, Plasy

9799. Tomáš Strmiska, Strojník,silničář, Přítluky

9800. Jiřina Šleichrtová, geograf, Praha

9801. Ing. Jiří Podlipný, technik, Jilemnice

9802. Václav Horáček, řidič, Praha-západ

9803. Jan Bonczek, Student, Ostrava

9804. Vinklerová Hana, důchodkyně, Mor.Třebová

9805. Hana Vavříková, účetní, Kladno

9806. Lenka Fialová, konzultant, Praha

9807. Hana Opálková, vedoucí IT projektů, Úvaly

9808. Ing. MIchal Hlavatý, projektant, Brno

9809. Josef Soukup, projektant, Praha

9810. ing Magdalena Benčíková, učitelka, Brno

9811. Jiří Jakeš, OSVČ + pilot, Liberec

9812. Jan Staníček, zedník, Ledeč nad Sázavou

9813. Blanka Růžičková, podnikatelka, Sušice

9814. Hana Rudová, účetní, Jablonec nad Nisou

9815. Jitka Lelková, nezaměstnaná, Jílovice

9816. jan hraběta, herec, praha

9817. Michal Fořt, montér suchých staveb, Teplice

9818. Hladik Josef, elektrikář, Jablonec nad Nisou

9819. Petr Kolář, technik , Šenov

9820. Vladimír Kroupa, Údržbář, Brno

9821. Andrea Karpytová, dispečerka, Ostrava

9822. Helena Bakalárová, dispečerka, Most

9823. Ing. Jana Jirušková, MD, Dolní Břežany

9824. Kratochvíl, Řidič, Hradec Králové

9825. Stanislav Hron, grafik, České Budějovice

9826. Marie Psotová, důchodce- zdravotní sestra, Opava

9827. Svobodová, úřednice, Praha

9828. Yvona Parmová, analytik, Praha

9829. Ing Jiří Nosek, důchodce, Opava

9830. ING. ZDENĚK FEJT, OSVČ, 59213BOHDALOV

9831. Petr Bartoš, student a obchodník, Praha a Mladá Boleslav

9832. Ondřej Kozák, projektant, Plzeň

9833. alexej cýrek, restaurátor, praha

9834. Jaroslava Kněnická, studijní poradkyně, Praha

9835. Daniela Sládková, důchodce, Kladno

9836. Jana Urbanová, asistentka, Praha

9837. Procházka Miloš Ing., Důchodce, Praha

9838. Lehar, důchodce, Pardubice

9839. Ing.Richard Boháč, podnikatel, Praha

9840. Michaela Hrdá, referent zahr. obchodu, Liberec

9841. Pavel Sobek, OSVČ, Roztoky

9842. Ing. Hlavatý Jiří, důchodce, Ostrava

9843. Martin Nováček, Administrativní pracovník, Ostrava

9844. Miroslav Hruška, ředitel a.s., Plesná

9845. Mirka Poláková, úřednice, praha

9846. Lenka Antoniazi, asistentka , Přerov

9847. Alena Kranátová, OSVČ, Trutnov

9848. Radovan Farid, podnikatel, Poděbrady

9849. Stanislav Růžička, ekonom, Praha 4

9850. Miloš Voborník, důchodce, Stěžery

9851. Radek Štykar, úředník, Otrokovice

9852. Pavla Hovorková, prac. v administrativě, Praha

9853. Jaroslav Moravec, technik, Liberec

9854. Renáta Gostalová, asistentka prodeje, Praha - Vinohrady

9855. Richard Kubec, zřízenec, Domažlice

9856. Jarmila Lipovská, důchodkyně, Letovice

9857. Ing. Martin Nožička, soukromý podnikatel, Mladá Boleslav

9858. Juliana Lásková, účetní, Praha

9859. Šárka Radilová, sekretářka, Praha

9860. Jaroslav Michálek, důchodce, Praha

9861. JaroslavaČerná, důchodce , Kladno

9862. Marek Nechanický, konstruktér, Jičín

9863. Martin Trojan, OCVČ vydavatel, Praha

9864. Juraj Václavík, IT, Dobříš

9865. Václav Sedláček, důchodce, tURNOV

9866. Ondřej Stejskal, student, Nymburk

9867. Pavel Zikmund, zaměstnanec, Liberec

9868. Jaroslav Miňovský , kapitán, Děčín

9869. Zuzana Herníková, vedoucí knihkupectví, Olomouc

9870. Jan Blažek, novinář, Praha

9871. Stáňa Borská, prodejce, Smržovka

9872. jaroslava volková, účetní, týn nad vltavou

9873. Ing. Pavel Tošovský, manažer, Ústí nad Labem

9874. Ostrihoňová Marie, prac.důchodce, Kutná Hora

9875. Václav Pikrt, dispečer, Sokolov

9876. Miroslav Radimec, invalidní důchodce-hlídač, Chomutov

9877. Jiří Kratochvíl, mechanik, Příbram

9878. Patrik Valchář, Pivovarník, Orlová

9879. Petr Holeček, technik, Zlín

9880. Pepa Kučera, řidič, Děčín

9881. Kučera, OSVČ, Hradec Králové

9882. Dagmar Vojtova, důchodce, Rokytnice v Orl.h

9883. Konečná Alena, úřednice, Petrov

9884. Jan Houzar, podnikatel, Jihlava

9885. ing.Zuzana Podobova, důchodce, Rokytnice v Orl.h

9886. Jaroslava Tóthová, úředník, Habartice

9887. K.Rychnovská, referent, Praha

9888. Pavlína Sluková, administrativní pracovnice, Praha

9889. Jakub Cerny, delnik, Praha

9890. Ing.Bc. Olga Trčková, t.č. na rodičovské dovolené, Praha

9891. Karel Slánička , důchodce, Praha

9892. Pavel Vach, HASIČ, Kolín

9893. Jiří Pejchar, podnikatel, Teplice

9894. Jaromíra LAMICHOVÁ, důchodkyně, OSTRAVA 3

9895. Jitka Hozáková, příjemce sázek, Liberec

9896. Joseph, duchbodce, 4870 Cairn, Qld,Australie

9897. bohumila velová, skladni, jablonec nad nisou

9898. miloš gregor, řidič vzv, Nový Jičín

9899. Dáša, účetní, Ostrava

9900. Emil Chlubný, důchodce , Mikulov

9901. Jaroslava Bémová, laborantka, Praha

9902. Ivana Černá, účetní, Zlín

9903. Ludmila Procházková, spedice, Praha

9904. Věra Bednářová, důchodce, Zlín

9905. Jiří Kašný, instalatér, Napajedla

9906. Ludmila Šišková, MD, Znojmo

9907. František Musil, důchodce 76 let, Česká Lípa

9908. Aleš Najnar, podnikatel, Ústí nad Labem

9909. Miroslav Novák, živnostník, Brno

9910. HANA KUCHAŘOVÁ, pracující důchodkyně, Praha

9911. Mareček, důchod, Čakovičky

9912. Vancura Jaroslav, Stavitel, Praha

9913. Pavel Řehák, úředník, Nová Paka

9914. bob, mistr, cheb

9915. Košulič, důchodce, Lanžhot

9916. ivana Kyselová, důchodkyně, Praha

9917. Martina Kopecká, na mateřské dovolené , Meziboří

9918. Viktor mejstřík,PhD., ředitel CETA, Pardubice

9919. Ladislav Anger DiS, Manager, Praha

9920. Pavel Kopecký, učitel, Meziboří

9921. Martin Budina, student, Ostrava

9922. Veltruská Dana, ekonom, Teplice

9923. Mirka Kratošková, podnikatelka, Praha

9924. Jiří Zrůst, Vedoucí dopravy, Jílové u Prahy

9925. Šárka Čepeláková, IS konzultant, Praha

9926. Miroslava Kašparová, asistentka, Praha

9927. Zdeňka Měntielová, sekretářka, Ostrava

9928. Jana Fabianová, úředník, Moravská Třebová

9929. Radim Kočár, skladník, Valtice

9930. miroslav, delnik, sobotka

9931. Mirka Andrýsková, účetní, Ostrava

9932. Jaroslav Polívka, penzista, Praha

9933. Ota Bublik, Jednatel soukrome firmy, Hradec Králové

9934. Ivan Janoušek, OSVČ, Tišice

9935. Petr Král, montér, Praha

9936. jan paraniak, laminér, č.budějovice

9937. Jiří Ježek, technik, Poděbrady

9938. Michaela Pernicová, rozpočtářka, Brno

9939. Jitka Češková, úředník, Praha

9940. Josef Janus, důchodce , Turnov

9941. Božena Stružková, důchodkyně, Kdyně

9942. Vladimír Lipský, důchodce, Děčín

9943. Jiří Jaroš, architekt, Praha

9944. Karla Gottwaldová, důchodce, Ústí n.l.

9945. Lenka Deverová, Student, Babice

9946. Renata Hejdová, skladový operátor, Vráž u Berouna

9947. Jaroslav Sedlák, OSVČ, Hodonín

9948. Jarmila Holubcová, vedoucí školní jídelny, Trutnov

9949. Jarmila Dudáčková, účetní, České Budějovice

9950. Robert Jeník MUDr., Vedoucí lékař, Kroměříž

9951. Jana Poláchová, administrativní pracovnice, Zlín

9952. Jana Hobžová, úřednice, Klášterec n.Ohří

9953. Boubelíková Jaroslava, důchodkyně, Praha

9954. Ilona Kocmánková, ing., důchodce, Brno

9955. HANA ČERNÁ, INSTRUKTORKA PLAVÁNÍ, PLZEŇ

9956. Miroslava Valchářová, Auditorka, Orlová

9957. Ing. Jiří Hojgr, ředitel akciové společnosti, Hradec Králové

9958. Kpt. Ing. Jindřich Vodička, manažer, Praha

9959. Ondřej Šebek, Obchodník, Praha

9960. Radek Pernica, IT Specialista, Praha

9961. Jaromir Zíma, technik, Olomouc

9962. Adéla Tomšovicová, mateřská dovolená, České Budějovice

9963. Jitka Vávrová, MD, Pardubice

9964. Ing. Jan Slajer, Podnikatel, Praha

9965. miroslav komárek, důchodce, Miroslav

9966. Jindřich Trejbal, ved.technický pracovník, Liberec

9967. Markéta Kraus, Herečka, Praha

9968. Martin Vendolský, stavbyvedoucí, Brno

9969. Adolf Petráš, důchodce, Zlín-Kostelec

9970. Jiří Havlíček, svářeč, Olomouc

9971. Helena, asistentka ředitele, Brno

9972. Ing.Lucie Budinková, OSVČ, Tábor

9973. Dagmar /atkanová, tč. Mateřská dovolená, Lipník nad Bečvou

9974. Jiří Přibyl, důchodce, Velké Meziříčí

9975. Bc. Jan Tománek, IT, Brno

9976. Ing. Jiří Malík, důchodce, Brno

9977. RNDr. Renata Šulcová, Ph.D., VŠ pedagog, Praha

9978. Ing. Blanka Přibylová, podnikatelka, Velké Meziříčí

9979. Cyril Grüner, důchodce, Jičín

9980. Alice Kantorová, referentka, České Budějovice

9981. Čestmír Polák, pracující důchodce, Praha

9982. Jiří Moravec, podnikatel, Pardubice

9983. Alena Perničková, ekonom, Zlín

9984. Miloš Šturm, správce ,energetik, Dvůr Králové nad Labem

9985. Marie a Martin Böhmovi, OSVČ , Praha 9

9986. Vladimir Korejtko, pomocny personal, Chrudim

9987. Alena Havlikova, OSVC, Prerov

9988. Petra Mášová, knihovník, Praha

9989. Jana Škurlová, dělnice, Ostrava

9990. Fendrichová Jana, laborantka, Hradec Králové

9991. Vašíček Jaroslav, důchodce, Brno

9992. Ing. Jaroslav Moravec, lesník, Petrovice - Krásný Les

9993. Musil A, důchodce, Plzeň

9994. Moravec Libor, podnikatel, Šumperk

9995. Klára Slaninová, projektový manažer, Olomouc

9996. Blanka Nosková, důchodkyně, Opava

9997. Eva Smetánková, star.důchodce, Most

9998. ales vlk, ligistik, Písek

9999. Svobodová Patricie, manager, Praha

10000. Kocman, Důchodce, Brno

10001. Věra Dymešová, Důchodce, Chrastava

10002. Pavel Tomášek , ekonom, Zlín

10003. Marie Čepeláková, důchodkyně, Turnov

10004. Vladimíra Krebsová, referent, Kralupy n/Vlt.

10005. Ivo Procházka, účetní, Ústí nad Labem

10006. Josef Šulc, podnikatel, Ústí nad Labem

10007. Ing. Vladimír Rebec, Rebal s.r.o., Praha 10

10008. Milena Vodičková, účetní, Praha

10009. Jiří Kalcovský, stavební technik, Praha

10010. Jitka Šumichrastová, adm. pracovník, Litoměřice

10011. Jitka Skokanová, účetní, Kladno

10012. Alena Horáková, dan.poradkyně, Brno

10013. Josef Szczurko, dělník, Dvorce

10014. Ing.Vladimír Kyliánek, OSVČ, Tábor

10015. Michal Vyčichl, finanční poradce, Praha 8

10016. Jan Fuka, střihač, Praha

10017. Lenka Závodská, laborant, Česká Lípa

10018. Jindra Vodehnalová, specialista sítí, Praha

10019. Ludmila Horáková, důchodce, Ludgeřovice

10020. Markéta Šináglová, nákupčí, Praha

10021. Helena Svěráková, důchodce, Otnice

10022. Simona Vozobulová, MD, Kladno

10023. Jiřina Frišová, důchodce, Doksy

10024. Lenka Nemravová, ekonomka, Kunovice

10025. Bohuslav Měkýš, technik, Opava

10026. Ota Buzek, technik, Hradec Králové

10027. Bc. Viera Mazalová, úřednice, Moravská Třebová

10028. Josef Bartek, OSVČ, Uherský Brod

10029. Jan Šoufek, důchodce, Praha

10030. Jitka Janoušková, účetní, Liberec

10031. Alena Kovářová, OSVČ, Praha

10032. Bohumil Pospisil, MgA, fotograf, Praha

10033. Doc. RNDr. Eduard Fuchs, CSc., matematik, vysokoškolský učitel, Brno

10034. Zdeněk Kratochvíla, realitní makléř, Prostějov

10035. Novotná, důchodce, Ostrava

10036. David Vlček DiS, obchodní zástupce, České Budějovice

10037. Ivana Tichá, dispečerka, Most

10038. ZUZKA KEMPNA, DUCHODKYNĚ, ŠENOV

10039. Pavel Knedlík, manažer, Ostrava

10040. Jan Šmid, důchodce živnostník, BRNO

10041. M.Bednářová, referentka, Ústí nad Orlcií

10042. Jitka Knížková, účetní, Kaplice

10043. Jaroslav Bradáč, podnikatel, Nové Hamry

10044. Richard Vegera, manager, Praha

10045. V.Štolbová, důchodce, Praha 5

10046. Regina Sedláčková, grafik, Most

10047. Iva Beránková, podnikatelka, Praha

10048. Ptáčková, úřednice, Praha

10049. Luděk Cholasta, technik, Zlín

10050. Vladimir Klisc, podnikatel, Hradec Kralove

10051. Jan Štabla, Důchodce, Kostelec u Holešova

10052. Vladana Kubalová, Mgr. , důchodce, Hrabyně

10053. Radek Mottl, OSVČ, Praha

10054. Martin Laskovský, slévárna, Ostrava

10055. JIří Hanousek, dělník, Liberec

10056. Marketa Laitlova, chemik, Plzeň

10057. Petr Wedlich , důchodce, Benešov nad Ploučnicí

10058. Alois Kozák, zaměstnanec-podnikatel, Březina

10059. David Mikeš, stavbyvedoucí, České Budějkovice

10060. záviška františek, duchodce, jilemnice

10061. Bc. Kateřina Kuglerová, vysokoškolský student, Svitavy

10062. Dagmar Pávková, technik, Praha

10063. Bedřich Čapek, důchodce, Soběslav

10064. Jaroslava Divišová, Podnikatel, Oskava

10065. Alena Krausová, důchodkyně, Praha 11

10066. Ivana Vítková, důchodce, Plzeň

10067. Jan Kneifl, OSVČ, Kamenný Újezd

10068. Jana Pětivoká, důchodkyně, Ústí nad Orlicí

10069. JItka RIchterová, ekonomka, Pardubice

10070. JUDr. Tomáš Mach , advokát, Praha

10071. Vaclav Pražský, důchodce, Praha

10072. Zima Vl., podnikatel, Žiželice n.Cidlinou

10073. Mgr. Roman Mach, právník, Domažlice

10074. Martin Unčovský, číšník, Praha

10075. Václav Doležel, stavbyvedoucí, Olomouc

10076. Alice Tomášková, důchodce, Praha

10077. Veronika Tomášková, studující, Říčany

10078. Tomáš Merkl, PČR, Hradec Králové

10079. Svatopluk Bláha, ing, důchodce, Praha

10080. Jaroslav Papež, OSVČ, Praha

10081. Michala Hornová, kadeřnice, liberec

10082. Ivona Pešková, účetní, Praha

10083. Vlaďka Miňovská, operátorka, Děčín

10084. Vratislav Fišer, operátor, Liberec

10085. Benčíkova Dana , účetní, Brno

10086. Kůrková Květa, již v důchodu(Nemocnice personalista), Pardubice

10087. václav janek, skladník, brno

10088. Lucia Žilinková, zdravotní sestra, Brno

10089. Vladimír Vejrosta, důchodce, Brno

10090. Milouš Novotný, technik, Plzeň

10091. Petra Křišťanová, studentka, Praha

10092. Jindra Balarinová, učitelka, Vítkov

10093. Iva Novotná, úřednice, Kyjov

10094. Bohumil Zeidler, technik, Praha

10095. Eva Brokešová, prodavačka, VRACOV

10096. Petr Kramarik, pomocny personal, chrudim

10097. Nováková Magda, úklid , Bílovec

10098. Vladimír Janda, OSVČ, Děčín

10099. JUDr. Petr Pour, právník, Praha 8

10100. Josef Adamec, technik, Klatovy

10101. JITKA DOBROVOLNÁ, DŮCHODKYNĚ, 59101 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

10102. Lenka, Fučíková, Brno

10103. Tereza Veselá, referentka marketingu, Plaňany

10104. Jan Křesťan, strojník, Libochovice

10105. Libuše Martinů, laborantka, Pelhřimov

10106. Lucie Jelínková, administrativní pracovnice, Karlovy Vary

10107. Miroslav Vičík, finanční poradce, Fulnek

10108. Marie Nováková, učitelka, Zlín

10109. Špačková Lenka, osvč, Česká Lípa

10110. Ing. Zdeněk Zikmunda, projektant, Čáslav

10111. Monika Pellová, OSVČ, Brno

10112. Lucie Barešová, admin, Varnsdorf

10113. Bc. Jan Ondruch, student VŠ, Ostrava

10114. Eva Krellerová, laborantka, Praha

10115. Zlata Kolářová, účetní, Praha

10116. Antonín Ollinger, důchodce, Zábřeh

10117. JUDr. Jiří Bečička, právník, Náchod

10118. Jitka Matějů, redaktorka, Praha

10119. Ing. Vladimír Mařík, IT analytik, Lhenice

10120. Jaroslav Hájek, státní zaměstnanec, BRNO

10121. Štěpán Vomáčka, Student, Praha

10122. Bohuslav Ulrich, adm. pracovník, Lišov

10123. Vosyka František, učitel, Chomutov

10124. Lancová Jarmila, důchodkyně, Praha

10125. Jaromír Roštínský, ekonom, Brno

10126. Alena Faldusová, důchodce, Praha

10127. Ing. Richard Keler, Ph.D., manager, Olomouc

10128. Zdeňka Svobodová, důchodce, Mladaá Boleslav

10129. Jan Sládek, podnikatel, Vrchlabí

10130. Gabriela Ferancová, studentka, Louny

10131. Růžičková Blanka, referentka, Hudlice

10132. MÍLA, ŘIDIC SAN. VOZU, PRAHA

10133. Miroslav Matěj, student, Uherský Brod

10134. Ing. Jiřina Grycová, státní zaměstnanec, Brno

10135. Jiřina Janusová, důchodkyně, Turnov

10136. Benešová Marie, důchodce, |Praha

10137. Jaroslav Varga, technik, Roztoky u Jilemnice

10138. Oldřich Müller, Ph.D., odborný asistent, Zlín

10139. Ing. Miroslav Fiala, OSVČ, PRAHA

10140. Lenka Plánková, zdravotní sestra, Vsetín

10141. Milan Hvězda, dúchodce, Ústí nad Orlicí

10142. Marcela Krásová, důchodkyně, Teplice

10143. Iva vankova, zdr.sestra, ryhnov nad kn.

10144. Otakar Flégr, důchodce, Varnsdorf

10145. Plodek Petr, duchodce, Jičín

10146. Jitka Otmarová, pedagog, Liberec

10147. Pavel Nosek, Podnikatel, Praha

10148. Strašák Miloš, stavební Ing., Brno

10149. Jana Nosková, Mateřská dovolená, Praha

10150. Stanislav Heissler, vedoucí provozu, Praha

10151. Kulhavá Zdeňka Mgr., důchodce, Náchod

10152. Miloslav Hloucal, stavební inženýr, Hradec Králové

10153. Petr Brzobohatý, obchodní ředitel, Zábřeh

10154. Kamila Pfauserová, Ing., ekonom, Praha

10155. Miroslava Blecherová, rodičovská dovolená, Neratovice

10156. Kristýna Gaberová, Kadeřnice, Týn nad Bečvou

10157. Alena Červinková, matrikářka, Doudleby nad Orlicí

10158. Antonín Radil, Student, Znojmo

10159. Marcela Chytilová, projektová manažerka, Zlín

10160. Luděk jelínek, Knihkupec, Praha

10161. Jindřiška Urbánková, technický pracovník, Brno

10162. Ilona Ječná, pokladní, Raspenava

10163. Jana Blaschková, jednatelka, Ostrava

10164. Moravec, ředitel, Brněnec

10165. Vladimír Škorpík, chemik, Praha

10166. Bc. Jan Vomočil , technik , Trutnov

10167. Jana Hladíková, referent, Praha

10168. Valdova Jitka , dělnice, Dačice

10169. Marie, Čermáková, Praha

10170. Ing. Milan Smékal, agronom, Přemyslovice

10171. Jitka Fuchsova, adm.pracovnice, Prachatice

10172. Robert Řezníček, IT, Praha

10173. Ladislav Fuchs, duchodce, Prachatice

10174. Dagmar Králíková, důchodkyně, Praha

10175. Romana Fuchsova, kuchařka, Šumperk

10176. Vojtech Prasil, programator, Plzen

10177. JOSEF PLATIL, DŮCHODCE, PRAHA 4

10178. Václav Kaplan, důchodce,brigádník, Pardubice

10179. Margit Snášelová, účetní, Ostravice

10180. Petr Erban, obchodní zástupce, Praha

10181. Petra Zachová, státní zaměstnanec, Beešov nad Ploučnicí

10182. Dana Skálová, prodavač, Hrabová

10183. Drahoslav Soukup, elektromechanik, Jirkov

10184. Vlastimila Pospíšilová, ekonom, Bedřichov

10185. Ing.Jiří Doležal, Technolog, Jablonec nad Nisou

10186. Martina Sedláčková, administrativní pracovnice, Jaroměř

10187. Barbora Buzovská, studentka, Břeclav/Liberec

10188. Markéta Hrdinová, zdravotní sestra, Praha

10189. Táňa Heinzová, knihovnice, Luhačovice

10190. Milada Kalinová, pracující důchodkyně, Brno

10191. Martina Dvořáková, učitelka ZŠ, Svépravice

10192. Ivo Přeček, dělník, Ostrava

10193. Ervin Stahl, zedník, Kdyně

10194. Tereza Nekutová, studentka, Č. Budějovice

10195. Alena Walczysková, personalista, Plzeň

10196. moravec, duchodce, praha

10197. Jiří, podnikatel, Liberec

10198. Zdeněk Staňka, grafik, Praha

10199. Roman Žilinka, prodejce, Brno

10200. Marie Kostkubová, referent, Plzeň

10201. Věra, důchodkyně, Liberec

10202. neklova, důchodce, Ostrava

10203. oldřich žampach, v v., Brno

10204. Vladimír Dudáček, hasič, České Budějovice

10205. Jaroslava Hromadová, prodavačka, Liberec

10206. Radek Varada, správce budov/domovní tecnik, OPAVA

10207. Karolína Janečková, Důchodkyně, Plzeň

10208. Radim Čermák, číšník, Kyjov

10209. Petr Belhocine, OSVČ, Klanovice

10210. Miroslav P e t r á k, vedoucí provozu, P í s e k

10211. Věra Janečková, prac.elektronických služeb, Březová u Vítkova

10212. Milan Klos, operator, Církvice

10213. Marie Ryšavá, pracující důchodce-VŠ, Brno

10214. Blanka Beštová, úředniice, Habartov

10215. Miroslav Pěkný, důchodce, Moldava

10216. Jiří Pšajdl, Veterinární technik, Klatovy

10217. Vlasta Víchová, účetní, Praha

10218. Ing.Miroslava Halfarová, účetní, Brno

10219. Jana Benešová, účetní, Praha

10220. Drahomíra Malíková, důchodce, Brno

10221. Miroslav Seidl, Pomocny personal, Chrudim

10222. Ilona Čeřovská, referent, Černošice

10223. Blanka Sláničková, zdrvotní sestra v důchodu, Praha

10224. Ing.Karel Strašil, podnikatel, Brno

10225. Ivo Doležal, vedoucí pracovník, Lanškroun

10226. Ing. Tomáš Felix, soukromý projektant, Praha 4

10227. eva meisnerová, st.zaměstnanec, ústí nad labem

10228. Miloslav Bláha, strojvedoucí, Varnsdorf

10229. Bohumír Dirn, podnikatel, Netolice

10230. Jiří Záleský , mechanik , Broumov

10231. Eva Kulvajtová, důchodce, Praha

10232. Ing.Monika Balova, quality engineer, Praha

10233. Michaela Křivánková, asistentka - právní odd., Zruč nad Sázavou

10234. Ing. Pavel Pokorný, pojistný matematik, Praha

10235. Radek Odl, půjčovna nářadí, Dvůr Králové n.L.

10236. Martin Kozelský, Area Manger, Velešín

10237. Šuláková, ekonom, Havířov

10238. Vítězslav Malina, Správce budov, Havlíčkův Brod

10239. Ing. Helena Ježková, ekonomka, Žatec

10240. Ivo Novotny, tajemník úřadu, Praha

10241. Edda Hánová, důchodkyně, Habartov

10242. Věra Vavrů, inv.duchodce, Česky Rudolec

10243. Věra Grünerová, důchodkyně, Jičín

10244. František Hejpetr, technik, Sokolov

10245. pavel kott, grafik, praha

10246. Ladislav Sokolt, úředník, Praha

10247. Jana Davdová, důchodyně, Praha

10248. Ing. Daniel Rulíček, programátor, Ostrava

10249. Svobodová Martina, vrchní disponent, Praha

10250. MVDr Martin Roubal, veterinární lékař, Praha

10251. Eva Švarcová, účetní, Kolín

10252. Stanislav Bartoněk, zaměstnanec MU, Brno

10253. Milada Badinková, MD, Český Těšín

10254. Marek Buchtel, překladatel, Praha

10255. Jindřich Bludský, ing., projektant, Praha

10256. Petr Janak, podnikatel, Arvika (S)

10257. Hořejší Marie, invalidní důchodce, Tábor

10258. Daniel Novák, technik, Budišovice

10259. Jaroslava Galentová, důchodkyně, Roudnice n.Lab.

10260. Irena Doleželová, studentka, Vsetín

10261. Jiří Škorpil, technik, Liberec

10262. Václav Materna, OSVČ, Most

10263. Alena Maděrová, důchodkyně, Mladá Boleslav

10264. František Maděra, důchodce, Mladá Boleslav

10265. Michal Borák, pokrývač, Ostrava

10266. Dana Kučerová , sekretářka, Praha

10267. Jaroslav Láf, podnikatel, Nové Hrady

10268. Z. Jaroš, IT, Praha

10269. Věra Kulvajtová, důchodkyně, Český Brod

10270. Lenka Pacalová, administrativní pracovnice, Velké Meziříčí

10271. Dr. P. Bosák, vedoucí vědecký pracovník, Praha

10272. Brabcová Alena, THP, Brno

10273. Hana Malá, OSVČ, Zlín

10274. Michal Tomšovic, obchodní referent, Č. Budějovice

10275. Lubomír Šimek, manager, Písek

10276. Ladislav Mittelbach, důchodce, Karlovy Vary

10277. Pavel Šmejkal, novinář, Praha

10278. Vedlík Jaroslav, živnostník, Lužec nad Vltavou

10279. PhDr. Jana Žáková, učitelka, Lanškroun

10280. špaček karel, duchdce, kladno

10281. Martina Janovská, OSVČ, Praha 4

10282. Ing. Jiří Kubálek, programátor PLC, Brno

10283. Hubáčková, manažer, Praha

10284. Fiala Daneš, podnikatel, Hronov

10285. františek Jirotka, důchodce, Soběslav

10286. Petr Bilík, řidič, Lovosice

10287. Lucie Mašátová, mateřská dovolená, Tlučná

10288. Martina Kadeřábková, mateřská dovolená, Poděbrady

10289. Ing.Dana Müllerová, manager, Praha

10290. Denisa Patrmanová, Asistentka prodeje, Jablonec n/N

10291. ing. Dana Stančeková, manager, Praha

10292. Peter Laco, autodopravce, Plzeň

10293. Burešová, OSVČ, Kroměříž

10294. Petra Řepková, administrár¨tor, Bruntál

10295. Petr Novák "SEN", ředitel jakosti ve výslužbě, MODŘICE, Brno-venkov

10296. Mirek Škurla, valciř, Ostrava

10297. ing. Václav Kulas, chemik, Jablonec nad Nisou

10298. Marie Třísková, důchodce, Zliv

10299. Magdaléna Smetivá, duchodce, Praha

10300. Naděžda Fialová, účetní, Sázava

10301. Jaroslav Pavlinak, vedouci oddeleni, Brno

10302. Horáková Magda, zahradnice, Chropyně

10303. Anna Káňová, stavební technik, Modřice

10304. Miroslav Sedláček, analytik, Praha

10305. Ing Jiří Svítil, důchodce, Praha

10306. Jan Dušek, geodet, Lanškroun

10307. Pavel Vítek, správce pohledávek, Klatovy

10308. Cajthamlova, technik, Praha

10309. Mgr. et Bc Michal Blokša, učitel, Olomouc

10310. Mgr. Jiří Mráček, učitel v důchodu, Havířov

10311. Josef Cibulka, elektrikář technik, Dvůr Králové n.L.

10312. Jana, admin.prac, Praha

10313. Martina Horáková, účetní metodik, Praha

10314. Martin Jandejsek, elektrikář, Ústí nad Labem

10315. Ondřej Demut, zástupce notáře , Žatec

10316. Josef Demut, dělník , Žatec

10317. žampachová vlasta, důchod, Brno

10318. Ivan Sázavský, programátor, Praha

10319. Jana Čemáková, zdravotní sestra v důchodu, Králův Dvůr

10320. JAROMÍR KUNEŠ, DŮCHODCE, BRNO

10321. Zdeněk Beneš, důchodce, Ostrava

10322. Miroslava Skutková, OSVČ, Brno

10323. Oldřich Bureš, invalidní důchodce, Česká Lípa

10324. Miloslav V a ň á k, VŠ učitel, Praha

10325. František Dočkal, důchodce, Kroměříž

10326. Tomáš Löffler, Student, Liberec

10327. Kateřina Musilová, studijní referentka, Brno

10328. Ing. Renata Karasová, redaktorka, Praha

10329. Ing. Petr Dočkal, projektant, Zlín

10330. Monika Kotkova, Manažerka, Kladno

10331. Přemysl Čulík, IT, Praha

10332. Daniel Dolanský, konzultant, Praha

10333. Anna Machová, účetní, Vranovice

10334. Marta Klváčková, odborný referent, Budětsko

10335. Pavel Spálený, programátor, Kolín

10336. Eva Sádovská, účetní, Žďár nad Sázavou

10337. Josef Kohlíček, důchodce, Praha

10338. Doležalová Věra, OSVČ, Týnec

10339. Hana Kalhousová, vedoucí prodejny, Frýdek - Místek

10340. Bedřich Nechvátal, podnikatel, Brno

10341. Ing. jiří Imlauf, ředitel společnosti, Praha

10342. MUDr Rebjonková Marie, lékařská ředitelka, Karlovy Vary

10343. Dlouhá , účetní, Praha

10344. Milan Schlosser, konstrukter, Pardubice

10345. Ing. Pavel Novák, důchodce, Zlín

10346. Ing Karel Vítek, důchodce, Praha

10347. Kateřina Pokorná, podnikatelka, Jaroměřice nad Rokytnou

10348. Andrt Miloš, podnikatel, Praha

10349. Jarmila Šturmová, ekonom, Poděbrady

10350. Ing. Josef Trčka, IT architekt, Vestec

10351. Josef Vokurka, OSVČ, Praha 9

10352. Naďa Šturmová, důchodkyně, Dvůr Králové nad Labem

10353. Jiří Balda, podnikatel, Valdice

10354. Zbyněk , Programátor, Odry

10355. SOCHOR, ZÁSOBOVÁNÍ, LIBEREC

10356. Ing. Libor Potočiar, technik, Červená Píska

10357. Franková Hana, admin.prac., Brno

10358. Michaela Brichcínová, OSVČ, Praha

10359. Evženie Lolloková, účetní, Ostrava

10360. Josef Myslín, VŠ učitel, Čisovice

10361. Petr Novák, technik, Český Brod

10362. Vladimír Janáč, účetní, Hodonín

10363. Vladěna Kloboučková, pečovatelka, OPAVA

10364. Vladimíra Rybínová, ekonom, Praha

10365. Ján Vongrej, důchodce, Brno

10366. Štědronská Marcela, důchodce, Unhošt

10367. Petr Pelčák, OSVČ, Šaratice

10368. Vlasta Doležalová, archivář, Lány

10369. jaroslava špačkova , duchodce, kladno

10370. Marta Vašíčková, důchodkyně, Brno

10371. Mazůrka Rad., manažer, Šumperk

10372. Irena Kratochvílová, důchodce, Paha

10373. kadeřávek josef, ....., praha

10374. Jan Biskup, referent, Ostrava

10375. Pavel David, projektant, Počátky

10376. Erich Hruby, důchodce, Vysoká Pec

10377. Dagmar Malinová, obchodní referent, Valašské Meziříčí

10378. Ondřej Hanka, technik, Náchod

10379. Alexandra Moučková, fakturantka, Praha

10380. Svoboda Zdeněk, řidič, Praha

10381. Patočková Marta, státní zaměstnanec, Praha

10382. Přemysl Čulík, IT, Praha

10383. Růžena Hrubá, důchodkyně, Vysoká Pec

10384. Jan Havel, podnikatel, Velké Hamry

10385. Ladislav Nidrle, technik, Liberec

10386. Ing. Jan Štěpán, OSVČ, Hradec Králové

10387. Ing. Petr Boháč, podnikatel, Praha

10388. Martin Hroch, administrativa, Děčín

10389. Miroslav Bolek, technik, Praha

10390. Hana Skalická, expedientka, Praha

10391. Ing. Libor Holanda, důchodce, Děčín

10392. Dvořáková Alena, dlchodce, Vejprty

10393. Petra Družbová, designer, Zlin

10394. Miloslava Skalická, důchodkyně, Praha

10395. Ivana Jelínková, manažerka, Praha

10396. Milan Polívka, vedoucí skladu, Žákava

10397. Hana Boháčová , důchodkyně, Praha

10398. Mgr. Rudolf Vybíral, ředitel ZŠ, Přerov

10399. Milan Volejnik, důchodce, Pátek

10400. Mgr. Alena Vávrová, knihovnice, Kladno

10401. Pesova Monika, obsluha ČS, Čejč

10402. Pavel Kunc, důchodce, Havířov

10403. Martin Rajšner, Sales Manager, Praha

10404. Jaroslav Císař, projektový manažer, Habry

10405. jan galuška, dúchodce, zlín

10406. Lubomír Pařil, Projektant, Most

10407. Lukáš Mečíř, System Engineer, Pardubice

10408. Ing Josef Vaculík, manager, Vsetín

10409. Prisacari Petra, Prodavačka, Česká Třebová

10410. Tomáš Jankovský, Logistik, Zábřeh

10411. Pavel Doležal, důchodce, Týnec

10412. Jana Daňková, státní úředník, České Budějovice

10413. Františka Čevelová, důchodkyně, Ostrava

10414. Miloslav Pilát, IT konzultant, Kostomlaty nad Labem

10415. Daniel Dostál, imagemaker, Brno

10416. Ladislav Cigánek, OSVČ, Praha

10417. Ivo Heger, podnikatel, Havířov

10418. Lenka Barešová, mateřská dovolená, České Budějovice

10419. Šárka Blažková, asistentka, Klimkovice

10420. Jaroslav Jandera, Mechanik opravář, Česká Třebová

10421. Eva Čančíková, zaměstnanec, Praha

10422. František Kundrát, důchodce, Valašské Meziříčí

10423. Pavel Ollinger, stroj.mech., Zábřeh

10424. Vladimír Žilka, finanční ředitel, Praha

10425. Jitka Martinů, důchodce, Brno

10426. Zdeněk Masařík, OSVČ, Zlín

10427. Markéta Pilkzová, artdirector, Praha

10428. Petr Bareš, podnikatel, České Budějovice

10429. Pavel Topinka, IT, Brno

10430. Petr Šidlik, živnostník, Náměšť nad Oslavou

10431. Eugenie Nechvátalová, důchodce, Brno

10432. Ivana Ollingerová, technik, Zábřeh

10433. David Krs, marketing, Holýšov

10434. Bedřich Nechvátal Ing., důchodce, Brno

10435. Radka Tučková, sekretářka, Česká Lípa

10436. Šimková, dělnice, Janovice

10437. Radek KADERKA, dispečer MKD, OSTRAVA

10438. Davidová Jana, důchodce, Praha

10439. J. Šilhavecká, personalistka, České Budějovice

10440. B.Procházková, produkt manažer, Praha

10441. Jindřiška Hajná, vrchní sestra, Hranice

10442. MIROSLAV SAKULIN, DUCHODCE, KARVINA

10443. MVDr. Ivo Kotas, důchodce, uherské hradiště

10444. Stanislav Urbánek, nezaměstnaný, Valašské Meziříčí

10445. Milan Gröger, technik, Otrokovice

10446. Tomáš Szturc, OSVČ, Ostrava

10447. Ing. Josef Jirotka, projektant, Praha

10448. JUDr. Jozef Bohdan, advokát, Frýdek-Místek

10449. Josef Nikodém, úředník, Praha

10450. Marcela Kostelecká, Péče o osobu blízkou, Palkovice

10451. Alena Divišová, důchodce, Vrbno p.P.

10452. Lenka Placherová, účetní, Brno

10453. Miroslav Štajner, důchodce, Valašské Meziříčí

10454. Milada Antošová, důchodce, Brno

10455. Kateřina Novotná, statní zaměstnanec, Benešov

10456. Helena Kovandová, prodavačka, Plzeň

10457. MichaelaVacínová, účetní, Lukavice

10458. Alena Koranova, duchodce, Praha

10459. Povr Jiří, podnikatel, Liberec

10460. Iva Cibulková, fakturantka, Hradec Králové

10461. Ing. Lubomír Voska, podnikatel, Brno

10462. Radek Sedmak, IT, Praha

10463. Pavla Formánková, důchodkyně, Praha

10464. Lenka Vondrušková, asistentka, Praha 1

10465. A NTOŠ Otakar a Milada, duchodci, Praha

10466. Basík Zdeněk, technik, Praha 5

10467. Procházka Václav , dělník, Pištín

10468. Mgr. Švábová, důchodkyně, Nový Bor

10469. Bzenecká Jana , studentka, Pištín

10470. Zuzana Ningerová, referent, Chotěboř

10471. Lucie Štefáčková, referent, Ždírec nad Doubravou

10472. Eva Tomášková, veterinární asistent, Praha

10473. Jiří Šťastný, vedoucí ptovozu defektoskopie Dekra Industrial s.r.o., Pardubice

10474. Tomaňa Jiří, důchodce, Uh-Hradiště

10475. Vladislav Nosek, důchodce, Ústí nad labem

10476. Petr Lakota, OSVČ, Zlín

10477. David Mrázek, DB specialista, Roztoky

10478. Urbanovský Jaroslav, důchodce, Bor u Tachova

10479. Drahomíra Frýdlová, prodavačka, Brno

10480. Aleš Suchopárek, OSVČ, Děčín

10481. Jan Řehoř, korektor, Praha

10482. Sedlářová, nezaměstnaná, Brno

10483. Hana Kašpaříková, důchodkyně, Přerov

10484. Ota Mach, důchodce, Trutnov

10485. Zdenka Jančovičová, úřednice, Praha

10486. Andrej Hronec, úředník, Praha

10487. E.Drobná, kuchařka, Pardubice

10488. Milan Kubík, obchodník, Praha

10489. A.Glončáková, Administrativa, Praha

10490. Dalibor Šubrt, živnostník, Praha

10491. Václav Svoboda, důchodce, Mladá Boleslav

10492. Jakub Čihák, OSVČ, Praha

10493. Jiří Čeřovský, RNDr., metodik celoživotního učení, Jablonec nad Nisou

10494. Ing.Jana Navrátilová, ekonom, Blansko

10495. DAGMAR, ZDRAVOTNÍ SESTRA, BRNO

10496. Miloslav Střihavka, invalidní důchodce, Jablonec nad Nisou

10497. Miroslav Vatěra, podnikatel, Kladno

10498. Mirka Kratošková, OSVČ, Nižbor

10499. Tomáš Pěcha, pedagog, Poděbrady

10500. Věra Hrdličková, OSVČ, Postoloprty

10501. Jana GROSZOVÁ, dispečer MKD, BOHUMÍN

10502. Richard Fuksa, kameraman - OSVČ, Brno

10503. Mgr. Ivo Václavek, Informatik, Frýdek - Místek

10504. Mgr. Martin Bauer, podnikatel, Jablonec nad Nisou

10505. Jiří Kejda, Duchodce, Třebíč

10506. Richard Trsťan, herec, Praha

10507. Ivana Pavlíková, studentka, Hustopeče nad Bečvou

10508. Javorská Marie, v důchodu, Bor u Tachova

10509. Karel Pospíšil, OSVČ, Brno

10510. Tomáš Císař, finanční reprezentant, Praha

10511. Ladislav Vrkoč, dělník, Strakonice

10512. Jan Hodač, programátor, Praha

10513. Marcela Urbanová, referent, Frýdek-Místek

10514. Jarošová Lenka, asistentka podnikatele, Kladno

10515. ing. Hana Valentová, ekonom, Praha

10516. Josef Buchta, , Hradec Králové

10517. Adolf Matějka, podnikatel, Brno

10518. josef Vlk, důchodce, Praha

10519. Miroslav Pavlas, advokát, Ostrava

10520. Jar. Chvojka, duchodce, Novy Bor

10521. Ing.Bc.Jana Dudová, učitelka, t.č. na rodičovské dovolené, Hulín

10522. Lea Dokupilová, propagační výtvarník, Ostrava

10523. Karel Zarečný, důchodce, Dačice

10524. Mgr. Pavel Švrčina, lektor, Praha

10525. Radka, THP, Harrachov

10526. Dalibor Šubrt, živnostník, Praha

10527. Helena Křížová, učitelka, Č.Budějovice

10528. Jitřenka Čejková, OSVČ, BRNO

10529. Jan Hejna, důchodce, Havířov

10530. Miloslav , Čermák, důchodce

10531. Kulhavý Ludvík Ing., důchodce, Náchod

10532. Zdeňka Černá, účetní, Praha

10533. Lajana Uldrichová, skriptka, Praha

10534. Marta Šťastná, Sociální pracovnice, Pardubice

10535. Jaroslav Šmíd, vychovatel, Načeradec

10536. Danuše Nováková, ekonomka, Praha

10537. Pavlína Fořtová Hyková, asistentka, Teplice

10538. Ing. Pavel Ramík, učitel, Horní Bludovice

10539. Doc Václav Martinec, vysokoškolský pedagog, Praha

10540. Hana Jandlová, účetní, Praha

10541. Ludmila Polášková, účetní, Petrov

10542. Ing. Kateřina Bečková, překladatelka, Bečov n/Teplou

10543. Tomáš Sládek Ing., bezp. technik, Ostrava

10544. Roman Pelar, architekt, Brno

10545. Glaser, ex ředitel ČSÚ, Ústí nad Labem

10546. Luděk Šprongl, biochemik - analytik, Šumperk

10547. Eva Rezková, starostka obce Kocbeře, Kocbeře

10548. Jarmila Řepková, Prodavačka, Bruntál

10549. Petr Jedlička, podnikatel, Praha

10550. Ing. Jaroslav Fišák, CSc., vědecký pracovník, Nižbor

10551. V.Drobný, kontrolor kvality, Pardubice

10552. Michal Volf, technik, Zábřeh

10553. Andrea Alexová, rodičovská dovolená, Jaroměřice nad Rokytnou

10554. Anna Sádlová, úřednice, Praha

10555. Pavel Sahula, programátor, Praha

10556. Ivana Jindřichová, důchodkyně, Neratovice

10557. Janušová, prodavačka, Vsetín

10558. Monika Pošívalová, úřednice, Praha

10559. Zikmund, technik, Benešov

10560. Ing.Oldřich Novotný, OSVČ - Projektant el. zařízení, Brno

10561. Petr Kahoun, stavbyvedoucí, praha

10562. Bc. Ing.Jiří Pohořelý, učitel, Jihlava

10563. Otakar Frank, PhD., vědec, Praha

10564. B.Filípková, důchodce, Zlín

10565. Jiřina Balicová, účetní, Povrly

10566. Depčinský Jaroslav, důchodce, Ostrava

10567. Hana Eichlerová, důchodkyně, Praha

10568. Vladimír Jurda, Důchodce, Havířov

10569. David Vondrášek, asistent, Praha

10570. Esmeralda Olahová, Výkupčí železa, Vítkov

10571. Stanislav Vondra, důchodce, Praha 6

10572. Miroslav Klíma, důchodce, Praha

10573. Alena Foldynová, jednatel společnosti, Zlín

10574. Šampalíková, policistka, Praha 9

10575. Tomáš Petráček, konzultant IT, Praha

10576. Věra Souchopová, nákupčí, Brno

10577. Lucie Linhartová, likvidátorka motorových vozidel, Praha

10578. Marie Picková, pracujicí důchodce, ÚSTÍ NAD |lABEM

10579. Blanka Vorlova, OSVĆ, Praha

10580. vlasta hrabětová, důchodce, praha

10581. Jana Králová, zaměstnanec, Hlinsko

10582. Jaroslav Vidlák, jednatel firmy, Třebíč

10583. Petr Krejcar, dělník, Jablonec nad Nisou

10584. Zítka Lubomír, sklad., Valašské Meziříčí

10585. Šárka Čiková, OSVČ, Liberec

10586. Pavel Skulil, programátor, Lipník nad Bečvou

10587. Jitka Polášková, asistentka, Kroměříž

10588. Vladimír Pazdera, konsultant, Praha

10589. Ing. Vladimír Matějovský, projektant, Praha 6

10590. Marcela Ševčíková, personalista - MŽP, Praha

10591. miloslava bendova, osvc, trutnov

10592. Fišer Jiří, v důchodu, Vysoké Mýto

10593. Linda Chmelařová, vysokoškolský učitel, Olomouc

10594. Ing. Iveta Nocarová, konzultant, Praha

10595. Ladislav Sýkora, Projektant, Chomutov

10596. Irena Navrátilová, účetní, Zlín

10597. Mgr. Ing. Aleš Konečný, advokátní koncipient, Frýdek-Místek

10598. Věra Kotrbová, prodavačka, Česká Lípa

10599. Miloš Hantke, kontrola kvality, Nový Jičín

10600. baloun jiří, technik, H.Brod

10601. Faksová Alena, prodavačka, Litovel

10602. Prasková, důchodce, Děčín

10603. Tomáš Sehnal, hudebník, Praha

10604. Černý Roman, Programátor, Majetín

10605. Janeková, administrativa, Praha

10606. Jarmila Hajdíková, podnikatelka, Ostrava

10607. novák jan , dúchodce, louny

10608. Irena VENCLOVA, duchodce, Praha 5

10609. Marie Lukavcová, v důchodu, Praha

10610. Josef Forman, Technik, Zlín

10611. Adéla Pitnerová, úřednice, Mělník

10612. Stanislav Prais, obchodní ředitel, Ostrava

10613. Jana Skalová, učitelka, Ústí nad Labem

10614. Miloslava Staníčková, invalidní důchodce, Ledeč nad Sázavou

10615. Václav Klaun, hradní pán, Praha

10616. Pavel Uher, IT Administrator, Praha

10617. Vlková Monika, jednatelka, Kolín

10618. Martin Miksa, student, strančice

10619. Jan Korbel, programátor, Heřmanův Městec

10620. Marie Matulíková, státní zaměstnanec, Nový Jičín

10621. kolacna, referent, most

10622. Miroslav Dvořák, Obchodní manažer, Žďár nad Sázavou

10623. BEINHAUEROVÁ IRMA, PRODAVAČKA, OPAVA

10624. vladimír vašíček, mechanik, opočno

10625. Václav Šlapka, student, Kramolna

10626. Michaela Fialová, úřednice, Praha

10627. Jitka Jílková, úřednice, Kamenický Šenov

10628. Renata Soukupova, nezamestnana, Dubi 2 u Teplic

10629. Roman Touš, technik, Praha 3

10630. Procházková Mirka, recepční, Pištín

10631. Pavel, důchodce, Kostelec

10632. Foltýn Miroslav, OSVČ, Praha

10633. Tomáš Matušek, hasič, Olomouc

10634. Bohdana Vítámvás, OSVČ, Mohelnice

10635. Renata Štelcíková, důchodce, Mělník

10636. Marie Švecová, důchodce, Praha

10637. Mikulenková Jarmila, důchodkyně, Živanice

10638. Zavadilová Miroslava, důchodce, Ostrava

10639. Irena Rosenkranzová, důchodce, Kopřivnice

10640. Jiřina Pelcnerová, prodavačka, Teplice

10641. Jana Kahabková, asistentka, Praha

10642. Romano Pizzal, stavební technik, Vsetín

10643. Roman Hraška, Klempíř, Neratovice

10644. Jan Šmejkal, chemik, Beroun

10645. Jozef Barta, dohodca, Uhlirov

10646. Alena Tetaurová, galeristka, Poděbrad

10647. Penková Jindra, asistentka, Praha

10648. Thurn František, řidič, Říčany u Prahy

10649. Marcela Tománková, účetní, Nová Říše

10650. Hana Bílá, učetní, Praha

10651. Karel Coural, důchodce, Brno

10652. Pavel Koubek, ředitel a.s., Hodonín

10653. Miloslav Cvetler, živnostník, Chrudim

10654. MUDr. Alexandra Macková, posudková lékařka, Zábřeh

10655. Petra Bartošová, kadeřnice, Praha

10656. Roman Bedřich Bauer, loutkoherec, Jaroměř

10657. Jiří Kazda, Vedoucí kalírny, Dívčice

10658. JIŘÍ FEJFAR, TECHNIK, PRAHA

10659. Brandejs Josef, důchodce, Dvůr Králové nad Labem

10660. Zdeněk Zeman, manažer, Pelhřimov

10661. Ondřej Bicenc, IT konzultant, Jindřichův Hradec

10662. Lucie Hejnová, obchodní zástupce, Praha

10663. Ladislav Samek, manager, Most

10664. Roman Plha, manažer, Praha

10665. Miloslava Staníčková, dělnice, Ledeč nad Sázavou

10666. Dana Filipová, tech.-hospod.pracovník, Ostrava

10667. Ing.Zdeněk Havliš, referent, Kladno

10668. Blanka Součková, technik, Praha

10669. kostrba, zkušební technik, jablonec nad nisou

10670. Marketa Dočkalová, důchodkyně, Kroměříž

10671. Milan Blažek, podnikatel, Zlín

10672. Růžena Honsová, důchodce, Semily

10673. Josef Hrdlička, podnikatel, Postoloprty

10674. Andrea Křížová, na mateřské dovolené, Jablonec nad Nisou

10675. Renata Hofbauerová, státní zaměstnanec, Praha

10676. Jan Skramoušský, kurátor, Praha

10677. Mgr.Josef Mareš, učitel, Praha

10678. Dáša Kostelecká, v důchodu, Praha

10679. Miroslav Pavelka, udrbar, Novosedlice

10680. Roman Nikodýmnovinár, novinár, Praha

10681. Václav Randula, důchodce, Ostružná

10682. Lhotková Milada, geodet, Praha

10683. Tomáš Plavec, technik, Nymburk

10684. Václav Plánka, důchodce, Jihlava

10685. Ing.Rostislav Rumpela, technik, Vyškov

10686. Ondrej Murčo, student, Praha

10687. Andree Zíková, mateřská dovolená, Praha

10688. Jana Kestrankova, duchodce, Kladno

10689. Otakar Antoš, OSVČ, Praha

10690. Ivana Chocová, administrativní pracovnice, Praha

10691. Erik, Hromek, Blansko

10692. Vlastislav Staštík, OSVČ, Mohelnice

10693. josef smid, dochodce, teplice

10694. František Janeček, Důchodce, Plzeň

10695. Marie Juroszová, ekonom, Opava

10696. Bc. Hana Tomášková, zdravotní sestra nyní na MD, Dvůr Králové nad Labem

10697. Kotková Hana, expedient, Kolín

10698. Michal Peroutka, student, Praha

10699. Vilém Hoger, Technolog, Nejdek

10700. Dalibor Pšenička, stavební inženýr, Hradec Králové

10701. Michalíková, účetní, Olomouc

10702. Miroslav P e t r á k, vedoucí provozu, P í s e k

10703. Pavel Fišer, důchodce, Ostrava

10704. PaedDr. Hana Mikulenková, šéfredaktor, Olomouc

10705. Ing. Vladimír Kraus, CSc., důchodce překladatel, Praha 11

10706. Simona Pokorná, referent, praha

10707. Ladislav Antoniazi, komandující, Přerov

10708. Jarmila Nováková, recepční, Budišovice

10709. Ing. Lenka Týčová, manažer, Praha

10710. Eva Němcová, recepční, Praha

10711. Petr Menčík, technik, Brno

10712. Jiří Noss, podnikatel, Řícmanice

10713. Alena Slámová, učitelka, Chomutov

10714. jaroslava Uhlířová, referentka, Příbram

10715. Silvie Cvetlerová, vedoucí prodejny, Žďár nad Sázavou

10716. Eva Pulicarová, důchodce, Praha

10717. Daniel Bažant, Směnový mistr, Pardubice

10718. Tomáš Tichý, Specialista IT Service Desk, Liberec

10719. Jaromir Skřehot, skladnik, olomouc

10720. Zdena Rolincová, důchodce, Brno

10721. Věra Ruferová, DiS., ekonom, t.č. na MD, Česká Třebová

10722. Zdeněk Sádovský, podnikatel, Pardubice

10723. Zdeněk Průcha, důchodce, Rokycany

10724. Jan Moravec, personalista, Praha

10725. ing.Votava petr, duchodce, Rychnov.nad Kn.

10726. Irena Krolikowská, šička, Havířov

10727. kateřina havelková, svobodné povolání, praha

10728. Miroslav Císař, Statik, Praha 14

10729. Eva Loukotová, důchodkyně, Plzeň

10730. Michal Hofer, výzkumník, Brno

10731. Ing. Petr Uhlíř, Aplikační inženýr, Rožnov pod Radhoštěm

10732. Jana Vokáčová, účetní, Praha

10733. Karel Ferus, OSVČ, Praha

10734. Dr. Oldřich Zouhar, PR - specialista, Brno

10735. Natalie KoubkovÁ, Vedouci spedice, Č.Budějovice

10736. Pouzarová, důchodkyně, Brno

10737. Jiřina Serbusová, účetní, Lysá nad Labem

10738. Soňa Vunschová, na mateřské dovolené, Třebíč

10739. Ing. Roman Loos, státní úředník, Ústí nad Labem

10740. RNDr.Vlasta Řemínková, CSc., asistentka na VŠ, Brno

10741. Pouzar, bankéř, Brno

10742. Jana Mauritzová, asistentka, Uherský Brod

10743. Tereza Rogalewiczová, geodet, Praha

10744. Vlasta, Křemenová THP, Praha

10745. Milan Galenta, důchodce, Roudnice n.Lab.

10746. Milan Pekar, důchodce, Ústí nad Labem

10747. Pěnkavová Iva, podnikatel, doubravčice

10748. Vlasta Kasalová, důchodce, Praha

10749. Ivana Budská, sekretářka, Praha

10750. Martin Masopust, manažer provozu, Praha

10751. Jaroslav Carda, podnikatel, Ústí nad Labem

10752. V.Drobný, kontrolor, Pardubice

10753. Roman Smetivý, výčepní, Praha

10754. Svoboda P. , důchodce, Praha

10755. Ing. Zdeněk Glänzner, úředník, Plzeň

10756. Tůma , důchodce, Slaný

10757. Dana Jágrová, podnikatelka, Turnov

10758. Trefil Karel, důchodce, Orlová 4

10759. Petr Holec, důchodce, Stod

10760. Kalinová Lenka, účetní, Praha 9

10761. Jaroslava Sedláčková, referent prodeje, Třeboň

10762. Lenka Klečanská, účetní, Havlíčkův Brod

10763. Trefilová Jana, důchodkyně, Orlová 4

10764. Josef Gruber, obchodní manažer, Děčín

10765. Helena Randulová, OSVČ, Ostružná

10766. Dana Rzepková, .., Ostrava

10767. Jiřina Kulová, Důchodkyně, Plzeň

10768. Jarmila Doleželová, laborantka, Olomouc

10769. Karel Smrž, Prodavač, Benešov

10770. Vladimír Máca, podnikatel, Praha

10771. kamil Tomášek, OSVČ, Praha

10772. ing Věra Hořejší, v důchodu, Praha

10773. Monika Přenosilová, nezaměstnaná, Chomutov

10774. Zdeněk Tomášek, důchodce, Praha

10775. Libor Holub, podnikatel, Nový Jičín

10776. Lenka Kratochvílová, OSVČ, Brandýs nad Labem

10777. ing.Marta Helusová, podnikatel, Plasy

10778. Karel Rosenkranz, důchodce, Kopřivnice

10779. Holý Květoslav, živnostník-specializovaný sortiment, Chomutov

10780. Josef Záluský, ředitel spol.KAPEYA s.r.o, Praha

10781. frantisek , hyl, karvina

10782. Losíková Jana, účetní, Ostrava

10783. Bc. Jana Kutáčová, student, Ostrava

10784. Ivana Zimová, manager, Praha

10785. Sochorová Jaroslava, účetní, Studénka

10786. Ing. Mgr. Alice Zdvihalová, vysokoškolská učitelka, Praha

10787. Josef Konečný, soukromník, Víceměřice

10788. Lucie Gubalová, OSVČ, Praha

10789. Šalátová Eva, zdravotní sestra, zdravotní sestra

10790. Judr. Karel Vlk, důchodce, Praha

10791. Pavel Cvetler, živnostník, Žďár nad Sázavou

10792. Robert Koura , šéfkuchař, Praha

10793. Hana Myšková, úředník, Praha

10794. Koulák Jiří, důchodce, Litovel

10795. Tomáš Eichler, technik, Praha

10796. Sylva Machálková, telefonistka, Brno

10797. Hana Šloserová, dispečerka, Bílina

10798. Jaroslav Forýtek, vedoucí výroby, Kroměříž

10799. Aleš Nedoma, finanční ředitel, Klatovy

10800. Aleš Pelikán, dělník, Drahanovice

10801. Lída Šramarová, projektant, Náchod

10802. Staněk Jiří, bezpečnostní služba, Ústí nad Labem

10803. Ing. Miroslav Onderka, důchodce, Kroměříž

10804. stanislav šedina, duchodce, mirova

10805. Placher Petr, podnikatel, Brno

10806. Jana Břinková, zaměstnanec státní správy, Brno

10807. Jan Janovský, podnikatel, Most

10808. Jitka Suchdoláková, úředník, Nové Sedlo

10809. Josef Hodek, technik, Plzeň

10810. Jana Bílková, asistentka, Veselí nad Moravou

10811. Vladimír Karlík, vedoucí nástrojárny, Zlín

10812. Vladimír Košárek, OSVČ, Kutná Hora

10813. Jarmila Paldová, důchodce, Praha

10814. Daniela, důchodkyně, Praha

10815. ing. Zuzana Podobova, důchodce, Rokytnice v Orl.h

10816. Markéta Poláková, projektant, Praha

10817. Mgr. Lenka Růčková, asistentka, Praha

10818. Lenka Milá, účetní, Praha

10819. Robert Daněk, živnostník, Kuřim

10820. Michaela Vacatová, student, Desná

10821. Soňa Vrkočová, důchodce, Sokolov

10822. Hana Menclová, projektantka, podnikatelka, Náměšť nad Oslavou

10823. farkašovský, důchodce, Plzeń

10824. Ing. Blanka Koblížková, IT analytik, Praha

10825. ing. Rudolf Jonák, ekonom, Ústí nad Orlicí

10826. Jan Jaroš, technik, Lázně Toušeň

10827. Jiří Zavoral, podnikatel, Pardubice

10828. Jiří Šácha, důchodce, Včelná

10829. kabourek jan, pilot, slany

10830. Feitlová Zdeňka, důchodce, Most

10831. Marie Sixtová, důchodce, Praha - Suchdol

10832. Šimandl, OSVČ, Plzeň

10833. Milan Matyáš, technolog, Hradec Králové

10834. Kremser Otmar, elektrotechnik, Opava

10835. Michal Šimon, produkt manažer, Praha

10836. Kučerová Jitka, důchodkyně, Praha

10837. Eva Tichá, projektový administrátor, Tábor

10838. Lucie Pučeglová, podnikatelka, Český Krumlov

10839. Vladimír Müller, nezaměstnaný, Opava

10840. Alena Tetaurová , galeristka, Poděbrady

10841. Milena Přichystalová, pečovatelka Charita, Brno

10842. Gavendová, referentka, Praha 4

10843. Miroslav Fišer, duchodce, české budějovice

10844. Luděk Jirák, manažer, Praha

10845. Alena Churá, Městský soud Praha, Praha

10846. Bohouš Kodym, revizní technik, Kl. Lhota

10847. Krupka Mirek , PhD sociolog, Pardubice

10848. Zdenek Stodůlka, řidič, Valašské Meziříčí

10849. Pavla Pražáková, účetní, Praha

10850. Zdeněk Kadlec, Technik, Olomouc

10851. Ladislav Pantlík, číšník, Kladno

10852. Jaroslav Lévek, technik, Bzenec

10853. Staňková Jitka, invalidní důchodce, Ústí nad Labem

10854. Miroslava Hrašková, Kuchařka, Neratovice

10855. Nowak Pavel, technik, Karviná

10856. Zita Wimmerová, OSVČ, Nový Přerov

10857. Marek Juráček, as.režie, Praha

10858. Eva loukotová, důchodkyně, Plzeň

10859. Marek Novák, technik, Praha

10860. Lenka Kučerová, prodavačka, Praha

10861. Jana Antošová, OSVČ, Praha

10862. Kateřina Štěpánková, DiS, grafička, Druztová u Plzně

10863. Šárka Velichová, hlavní účetní, Dolní Benešov

10864. Radek Bláha, Manažer, Praha

10865. Ladislav Loukota, důchodce, Plzeň

10866. renata , dúchodkyně, ostrava

10867. Pavel, OSVČ, Klášterec nad Ohří

10868. Ing. Marek Rojdl , referent, Trhové Sviny

10869. Michal Švehla, elektrotechnik, Brno

10870. Jitka Hrbková, referent, Poděbrady

10871. RNDr Stanislav Vacek, geolog, Machov

10872. V.Drobný, kontrolor kvality, Pardubice

10873. Vojtěch Kolář, prodejce, pardubice

10874. Mgr. Josef krahulec, Programátor, Prostějov

10875. Iveta Dvořáčková, úředníce, Praha

10876. Věra Klímová, technik, Zliv

10877. ing. Pavel Dobeš, programátor, Praha

10878. Michaela Bůnová, Student VŠ, Jilemnice

10879. Mgr.Karel Matúš, OSVČ, Zlín

10880. Vrbický Jaroslav, důchodce, Červený Kostelec

10881. Jana Lenartová, Vedoucí týmu, Budišov nad Budišovkou

10882. Radek Čáp, grafik, České Budějovice

10883. Jaroslav Eichler, důchodce, Praha

10884. Iris Heclová, ekonom, Český Těšín

10885. Olga Krejčová, sekretářka, Cheb

10886. karel Červený, důchodce, Česká Třebová

10887. Jiří Mikula, manažer, Opava

10888. Miloslava Brožová, úřednice, Louny

10889. Eva Pavelková, prodavačka, Šumperk

10890. Blanka Putnová, důchodkyně, brno

10891. Hana Deszkásová, prac.elektronických služeb, Vítkov

10892. Jiřina Kubová, Důchodce, Havířov

10893. Bílková Jindra, důchodce, Praha

10894. Roman Sobotka, IT specialista, Praha

10895. Jana Hrdá, důchodce, Frymburk

10896. Jaroslava Martináková, ekonom, Ústí nad Orlicí

10897. Bohumila Kábrtová, IT manager, Praha

10898. Renata Spurna, invalidni duchodce, Brno

10899. Lenka Matušková, účetní, Olomouc

10900. Kučera Václav, důchodce, Praha

10901. Jiří Matoušek, důchodce, Praha

10902. Mgr. Zdeněk Vostrý, ředitel školy v důchodu, Slaný

10903. Pavel Bokůvka, živnostník, Prostějov

10904. Zdenka Matoušková, důchodce, Praha

10905. Lenka Kovářová, recepční, Nymburk

10906. Helena Stehlíková, prodavačka, Praha

10907. Jakub Novotný, podnikatel - Autodoprava, Roudnice nad Labem

10908. Jaroslav Hruška, maskér, Praha

10909. Mgr.Naďa Mráčková, důchodce, Havířov

10910. N.Drobná, studentka, Pardubice

10911. Hana Machová, obchodní referentka, Praha

10912. Miluše Prchalová, nezaměstnaná, Mohelnice

10913. ing.Olga Krásenská, projektant, Brno

10914. Jaroslav Plaček, programátor, Hradec Králové

10915. Maria Bartova, dohodca, Uhlirov

10916. nováková věra, důchodce , louny

10917. J.Čigelský, rentier, Pardubice

10918. Ing. Martin Mastný, šlechtitel rostlin, Třebíč

10919. Jana Folbrechtová, důchodkyně, Praha

10920. Ing. Roman Benža, OSVČ, Brno

10921. Radka Kvasničková, rodičovská dovolená, Velké Výkleky

10922. Jarmila Beránková, účetní, Praha

10923. Michal Černý, architekt, Hradec Králové

10924. Jarmila Teglová, důchodce, Brno

10925. Miloš Petráš, konzultant AV techniky, Olomouc

10926. Martin Malý, Student, Chabařovice

10927. Jan Hovězák, st. zaměstnanec, Praha

10928. Marie Kneiflova, dohodca, Hradec nad Moravyci

10929. Šindelářová , referentka, Praha 4

10930. Kateřina Holá, mateřská dovolená, Nýřany

10931. Jarmila Veselska, dohodca, Hradec nad Moravyci

10932. Zdeňka Dočekalová, Personalistka, Jihlava

10933. Josef Rada, důchodce, Karviná

10934. Jana Tučmandlová, směnárnice, Olešná

10935. Gavendová, recepční, Praha 5

10936. Žlábková Markéta, metodik, Praha

10937. Halfar Pavel, řidič, Starý Jičín

10938. Matušek Lukáš, Podnikatel, Olomouc

10939. Helena Pajerova, uklízečka, Pisek

10940. Roman Nesrsta, OSVČ, Turnov

10941. Ing. Jitka Uhlířová, obchodní manžerka, Praha

10942. Jarka Zrzavá, v důchodu, Rosice u Brna

10943. Lubomír Smrček, OVČ, Boskovice

10944. Ing. Albert Foldyna, soukromý podnikatel , Zlín

10945. Eva Radová, důchodce, Karviná

10946. Marek Prokop, obsluha linky, Dobrá Voda u Hořic

10947. Ing. Zbyněk Škopán, IT , Praha

10948. oldřich dolejský, důchodce, dačice

10949. Jana Tučmandlová, směnárnice, Olešná, okr

10950. Ing. Luděk V.Wellner, projektant a spisovatel, Praha

10951. RNDr. Milada Kozlovská, OSVČ, Brno

10952. Miloš Rybáček, podnikatel, Praha

10953. Vachudová, mareřská dovolená, Praha 4

10954. Jana Štarhová, důcodce, Frenštát p.R

10955. Ing. Jiří Kozlovský, OSVČ, Brno

10956. Ludmila Kožnarová, účetní, Praha

10957. Ondřej Fürbacher, dispečer, Nový Bor

10958. Josef Boček, důchodce, Příbram

10959. kamila dolejská, vychovatelka, dačice

10960. Novotná Monika, asistentka, Čelákovice

10961. Junková, důchodce, Praha 4

10962. Radim Šantrůček, student, Choceň

10963. Petra Kechnerová, PTK, Hrob

10964. Antonín Molek, technik, Velké Meziříčí

10965. Jana Plšková, úředník, Teplice

10966. Janatová, kadeřnice, Praha 4

10967. Bláha R., důchodce, Liberec

10968. marie kovářová, kuchařka, most

10969. Stanislava Marková, personalistka, Brno

10970. Pavel Skovajsa, technik, Brno

10971. Ščobak, číšník, Praha 4

10972. Jana Kořínková, důchodce, Vlašim

10973. Čejka Jaroslav, instalater, Plzeň

10974. Luděk Malec, důchodce, Louny

10975. Schönbecková Helena, účetní, Kamenický Šenov

10976. Jiri Kubecek, technik, Domazlice

10977. Radek Štokman, Správce odbavovacích systémů, Břeclav

10978. Marie Uhlířová, IT specialista, Praha

10979. Dana Matúšová, asistentka ředitele, Zlín

10980. Helena Šimíčková, programátorka, Plzeň

10981. Ing. StanislaV Sypěna, důchodce, Frenštát p. Radhoštěm

10982. Eva Pouzarová, architekt, Praha

10983. Miroslav Beneš, IT specialista, Praha

10984. Romana Jonášová, bezpečnostní pracovník, Brno

10985. Karel Smejkal, podnikatel, Třebíč

10986. Miroslav Rieger, důchodce, Praha

10987. Kateřina Krejčí, úřednice, Humpolec

10988. Václav Urban, důchodce, Beroun

10989. Jiřina Lhotská, důchodce, Kladruby

10990. Klára Tesařová, referent, Praha

10991. otakar zapletal, dělník , KRNOV

10992. Miloslav Daříček, důchodce, Zlín

10993. Jiří Bělík, důchodce, Jablonec nad Nisou

10994. Petr Bajer, manažer, Brno

10995. Ing. Ivan Kašparec, technik, Veverská Bítýška

10996. Frantisek Vicar, ridic, Plymouth

10997. Eva Vondrášková, účetní, Liberec

10998. Pavla Šikolová, učitelka MŠ, Vysoké nad Jizerou

10999. Tereza Pozlerová, mateřská dovolená, Hradec Králové

11000. Machová, důchodkyně, Střelice

11001. Roobová Zuzana, Servírka, BRNO

11002. Irena Bártová, OSVČ - účetní, Praha 3

11003. Volf, Pdnikatel, Mn.Hradiste

11004. Marcela Vacková, důchodkyně, Ústí nad Labem

11005. Ladislava Reifová, administrativa, Brno

11006. ing. Jaromír Rác, podnikatel, elektrotechnik , Teplice

11007. Glučovi, podnikatelé, Brno

11008. Ing. Miroslav Geisselreiter, starobní důchodce, Brno

11009. Milada Kotačková, zdravotní sestra v důchodu, Praha

11010. Jiří Vašíček, důchodce, Jablonec nad Nisou

11011. Ludmila Jakovljevičová, důchodce, Slapy

11012. Zuzana Srbená, asistentka, Praha

11013. Martin Jakl, Programátor, Praha

11014. Josef Dytryh, duchodce, Jicin

11015. Ing. Vladislav Ševčák, stavební inženýr, Ostrava

11016. Jana Matoušová, účetní , Jičín

11017. Vendula Šerá, student, České Budějovice

11018. Ivana Sojková, produkční, Praha

11019. Jan Kocmánek, ing., důchodce, Brno

11020. Jaroslav Vávra, jednatel společnosti, České Budějovice

11021. Aleš Hrabovský, dělník, Brno

11022. Zýma Michal, OSVČ, Praha

11023. Jechovi - manželé, důchodci, Čerčany

11024. Junek, noční hlídač, Hříměždice

11025. Soňa Pylypecová, technik, Ústí nad Labem

11026. Martina Abd El Wahab, mateřská, Praha

11027. Petr, Vácha, systémový inženýr

11028. Michaela Štokmanová, Cukrářka, Břeclav

11029. Petr Hadaščok, důchodce, Ostrava

11030. Mojmír Lindaur, technik, Plzeň

11031. Milan Tomeš, Programátor, Česká Lípa

11032. VACLAV ZEMAN, DUCHODCE, BZENEC

11033. Aleš Střílka, OSVČ, Opava

11034. Petra Smržová, obchodní referentka, Brno

11035. Kareš Zdeněk, podnikatel, spojil

11036. Jindřich Marek, historik, Praha

11037. Jarmila Čechová, starobní důchodce, Olomouc

11038. Jana Tučmandlová, směnárnice, Olešná, okr . Písek

11039. Kubeckova, urednice, Domazlice

11040. Dana Vávrová, učitelka, Č.Budějovice

11041. René Konopasek, Vedoucí servisu, Praha

11042. Barbora Ligačová, personalistka, Praha

11043. Mgr. Gabriela Strejčková, právník, Praha

11044. Jan Biheller, chemik, Praha

11045. Ing. Petr Huk, technik, Liberec

11046. Marie Juroszová, ekonom, Kobeřice

11047. Ivona Holá, důchodkyně, Brno

11048. Kalhousová Eva, účetní, Pardubice

11049. Zdena Štemberová, důchodce, Vrchlabí

11050. Patrik kmínek, svářeč, Zlaté Hory

11051. Ing. Karel Naiman, důchodce, Trutnov

11052. Mgr. Hana Leberová, speciální pedagog, Ostrava-Poruba

11053. M. KRUMPOLCOVÁ, MANAŽERKA , zLÍN

11054. Vaclav Praveček, důchodce, Karlovy Vary

11055. Kamila Závodná, důchodkyně, Praha

11056. Marie Kopecká, důchodce, Litomyšl

11057. Jaromíra Bočková, Prodavačka, Příbram

11058. Ing. Rostislav Beneš, analytik, Praha

11059. Veronika Matúšová, mateřská dovolená, Zlín

11060. Čabla Vladimir, duchodce, Zlin

11061. Ing Josef Čihák, Ekonom, Liberec

11062. Aleš Horák, product manager, Blatná

11063. Kantorová Jiřina, administrativa, Brno

11064. Marta Skamenova, jednatelka firmy, Brno

11065. Karel Pospíšil, Student, Boskovice

11066. Jana Smejkalová, referentka, Třebíč

11067. Jarka Zapletalová, zaměstnanec, Znojmo

11068. Karel Kopecký, důchodce, Brno

11069. Hana Rybarová, controller, Třebíč

11070. Věra Malinkova, Dámská krejčová, Pardubice

11071. Ondřej Vik, operátor, Hradec králové

11072. Vančurová Františka, důchodkyně, Přerov

11073. Luboš Rábl, dělník, Hranice na Moravě

11074. E.Pešinová, důchodce, Praha

11075. Vladimíra Pudilová, sekretářka, Praha

11076. Šárka Kýrová, asistentka, Olomouc

11077. SIMONA PEKARKOVA, PRODAVACKA, TEPLICE

11078. Barbora Šerá, student, České Budějovice

11079. Pavel Horák, důchodce, Praha 4 - Háje

11080. Věra Bronová, důchodce, Praha

11081. Jana Batíková, OSVČ, Plzeň

11082. Dana Flegrová, asistentka, Praha

11083. jaroslav přikryl, dúchodce, uh.brod

11084. marie přikrylová, dúchodce, uh.brod

11085. Jiří Horák, podnikatel, Dvůr Králové nad Labem

11086. Zdena Čermáková, OSVČ, Skorošice

11087. Jindřich Houška, nezaměstnaný, Praha

11088. Radka Lorková, prac.elektronických služeb, Větřkovice u Vítkova

11089. Václav Macíček, zámečník, Nový Jičín

11090. Šlajs, důchodce, Praha

11091. Miroslava Honzíková, ředitelka Domova pro seniory, Jičín

11092. Michala Koubková, kadeřnice, Praha

11093. Menšík, důchodce, Kroměříž

11094. Jiří Abramcov, Strojník, Nový Bor

11095. Jarka Krejčová, manažer obchodu, Teplice

11096. Evžen Pečenka, důchodce, Vrčeň

11097. Koláčný Zdeněk, senior, Rokycany

11098. Jaroslava Pečenková, zdravotní sestra, Vrčeň

11099. Václav Mach, živnostník, Postoloprty

11100. Dr. Romain Nacu, advokát, Pardubice

11101. Karla Frohlichova, duchodce, Zlin

11102. Jaroslava Cikánová, prodavačka, Praha

11103. Anna Macíčková, nezaměstnaná, Nový Jičín

11104. Lubomír Poul, úředník, Praha

11105. Zdeněk Richtár, stavební projektant, Zlín-Malenovice

11106. Věra Košťálová, inv.důchodce, Praha

11107. Jolana Kašparová, účetní, Otrokovice

11108. Jindřichová, účetní, Praha

11109. JUDr. Miluše Farská, právník, Praha

11110. Ing. Jaroslava Lešková , ekonomka, Hostouň

11111. Božek Třináctý, důchodce, Valtice

11112. masek jaroslav, duchodce, c budejovice

11113. Jaroslav Valtr, důchodce, Písek

11114. Zdena Frohlichová, seniorka, Ústí nad Labem

11115. Anežka Wohlmuthová, vysokoškol. učitelka, Praha

11116. Pavel Minařík, Dopravoprojekt Brno a.s., Kounicova 271/13

11117. Andrea Rozkošová, zdravotní sestra, Prostějov

11118. Lída Kolárová, referent, Ústí nad Labem

11119. Kadlec Jaroslav, OSVČ, Plzeň

11120. Vlasta Kunová, analytik, Praha

11121. Petr Hadaščok, -, Ostrava

11122. Martin Bauman, restauratér, Praha

11123. Boris Kučera, Podnikatel, Praha

11124. Ivo Koneš, referent CK, Mikulov

11125. Drahomíra Šejnová, důchodce, Plzeň

11126. Boris Čermák ml., student, Skorošice

11127. Eva Seidlová, učitelka- důchodce, Bolatice

11128. roll miroslav, ridic, tabor

11129. Ing. Petr Kolenko, Ph.D., vědec, Praha - přechodně Halle (Německo)

11130. Luboš Prchal, stavební technik, Veltrusy

11131. Bc.Viktor Šimůnek, staniční sestra, Tanvald

11132. Ing. Jaroslav Čajka, živnostník, Klentnice

11133. Alena Zacharová, aktivizační pracovnice nez.org., Zlín

11134. Irena Novotná, důchodkyně, Brno

11135. Suchomelova, duchodce, Vyskov

11136. Ladislav Stejskal, důchodce, Pardubice

11137. Eva Štěpánová, učitelka MŠ, Nový Jičín

11138. Vácha Jiří, OSVČ, Hradec Králové

11139. Eva Schejbalová, fakturantka, Praha

11140. Kučerová J., velkoobchod, Příbram

11141. petr kvapil, osvč, bučovice

11142. Jiří Kamenský, řidič, Brno

11143. Věra GAVLASOVÁ, důchodce, Ostrava

11144. Daniela Fialová, v domácnosti, Ostrava

11145. Albrechtová Zdeňka, důchodkyně, Plzeň

11146. Helena, Březovská, Chomutov

11147. Tomáš Baxa, student, Praha

11148. Jiřina Antonínová, ekonom, Čebín

11149. Petr Budín, technik, Třebíč

11150. Jan Maštalíř, Služby, Praha

11151. Boris Martínek, technik, Frýdek-Místek

11152. Jiří Musil, Ph.D., vědec, biolog, Praha

11153. Alena , Pendlová, Praha

11154. Zdenek Sudek, inval.důchodce, Plzeň

11155. Barbora Fellnerová, studující VŠ, Olomouc

11156. Jiří Čermák, ekonom, Praha

11157. Jana, vedoucí prodejny, Zlín

11158. Vrzáková, pokojská, CHrudim

11159. Roman Maliha, soukr. konstruktér, Pardubice

11160. Vrzák , elektrikář, Roztoky

11161. Zdeňka Nerudová, účetní, Brno

11162. Ondřej Motl, programátor, Pardubice

11163. Vítězslav Novotný, podnikatel, Klatovy

11164. Věra Honzíková, důchodkyně, Praha

11165. Petr Adelsberger, důchodce, Praha

11166. Cyprián, důchodce, Chrudim

11167. Jan Podráský, OSVČ, Praha 5

11168. Jana Zítková, studentka VŠ, Havířov

11169. Miloslav J. Dvořák, důchodce, Bílovec

11170. Tomáš Kramný, obchodní zástupce, Opava

11171. Jaromír Fridrich, novinář, Hradec Králové

11172. MUDrWeiserová liana, lékařka, Praha

11173. Kobr, důchodce, Jablonec nad Nisou

11174. Ing Karel Ostřanský, projektant, důchodce, Litovel

11175. Ing.Ondříšek Jiří, důchodce, Ostrava

11176. Petr Kratochvil, konzultant, Praha

11177. Monika Pavlíčková, administrativní prac., Brno

11178. Jana Pavlínková, asistentka, Praha

11179. Musilová J., důchodce, Ševětín

11180. Jiří Stejskal, ředitel, Kolín

11181. Petr Kuřík, organizátor reg.dopravy, kraj. zastupitelKHK, Nová Paka

11182. Martin Hrabák, OSVČ, Dobříš

11183. Hana Slavatová, pokladní ČD, Planá nad Lužnicí

11184. Jan Malínek , Důchodce, Pardubice

11185. Zdenka Staufčíková, důchodce, Havířov

11186. Věra Kubíková, důchodce, Praha

11187. Ing. Kovačovský Jozef, účetní, Praha

11188. Vladimír Kotas, důchodce, Adamov

11189. Tomáš POkorný, OSVČ, Praha

11190. Antonie Kolingerová, živnostník, Uhříněves

11191. Marta Minářová, soukromý podnikatel, Žďár nad Sázavou

11192. Jaroslava Šerá, obsluha čerpací stanice, České Budějovice

11193. Miloš Pichovec, technik, Říčany

11194. Milena Valoušková, OSVČ, Praha

11195. Božena Odvárková, t.č.důchodce, dříve zdravotník, Poděbrady

11196. rollova jaroslava, farmarka, tabor

11197. Marie Pospíšilová, v důchodu, Praha 6

11198. Vladislav Tesárek, Podnikatel, Kladno

11199. Milan Svoboda, IT pracovník, Praha

11200. Simandlová, důchodce, Louny

11201. Jarmila DOBIÁŠOVÁ, účetní, Ostrava

11202. Jaroslava Malcová, důchodkyně, Louny

11203. Ing. Josef Kellner, redaktor, Praha

11204. Muller, OSVČ, Smržov u Smiřic

11205. Helena Jarolímková, podnikatelka, Plzeň

11206. Vlasta Janderková, důchodkyně, Slavičín

11207. Jana Říhová, psycholožka, Praha

11208. Matoušek, důchodce, Praha

11209. Martin Kobr, programátor, Praha

11210. Vlčková, invalida, Dobroměřice

11211. PhDr. Dana Kyndrová, fotografka, Praha

11212. Marková, důchodkyně, Tachov

11213. Ivana Zálešáková, osvč, Karlovy Vary

11214. Lucie Jančičková, asistentka AK, Praha

11215. Jiří Sochor, stavbyvedoucí, Chomutov

11216. Gabriela Velínská, asistentka, Praha

11217. Ota Sládek, publicista, Praha

11218. Luděk Papoušek, důchodce, Hluboká nad Vltavou

11219. Jitka Panovcová, důchodce, Jihlava

11220. Marie Kurelová, důchodce, Praha

11221. Marek Ladislav, ing., ekonom, Ústí nad Orlicí

11222. Helena , Trinkewitzová, knihovnice

11223. Zdeněk Kárník, nakladatel, Praha

11224. Luboš Souček, důchod, Podmokly

11225. Zdenka Mlčochová, Dúchodkyně, Prostějov

11226. Ondrej Büchler, cash collector, Praha 2

11227. Daniel Chládek, supervisor, Praha

11228. Vančura Petr, provozní chemik, Přeov-Čekyně

11229. Libuše Korbelová, Mateřská dovolená, Rudolfov

11230. Otto Klímek, OSVČ, Sokolov

11231. Eliška Nováčková, Cash aplication specialist, Praha

11232. ALENA LOBLOVA, PRODEJNÍ ASISTENT, PRAHA

11233. Vaclav Matějka, úředník, Jablonec n/Nis.

11234. Karel Ondroušek, důchodce, Veverská Bítýška

11235. Jana Holubová, referent, Liberec

11236. ˇˇCestmír Kozák, pensista, Brno

11237. Tomáš Brabec, manažer, Červený Kostelec

11238. Aleš Fritzen, IT Specialista, Praha

11239. Alena Geisselreiterová, invalidní důchodkyně, Brno

11240. Marie Dytrychova, duchodkyne, Jicin

11241. Vojáček Jiří, dělník, Frýdlant v Čechách-Višnová

11242. Jana Jakešová, účetní, Praha

11243. Eva Štouračová, studentka, Praha

11244. Andrea Procházková, úřednice, Plzeň

11245. Petr Novotný, technolog, Třemošnice

11246. Josef Novák, důchodce, Kuřim

11247. Roman Čajka, jednatel společnosti, Brno

11248. Mgr.Ctibor Martínek, právník, Frýdek-Místek

11249. Tomáš Chramosta, vedoucí prodejny, Velké Popovice

11250. Šárka Lavičková, studentka, Praha

11251. Vladimíra Bydžovská, OSVČ, Tachov

11252. RNDr. Magda Vítková, Ph.D., vysokoškolská učitelka, České Budějovice

11253. Josef Vašina, podnikatel, Třebíč

11254. Josef Holý, důchodce, Brno

11255. Jaroslav Kaláb, soukromý podnikatel, Slavíkovice

11256. Vladimír Weinzettl, fyzik, Praha

11257. Božena Mikolášová, asistentka, Opava

11258. Pavel Lička, živnostník, Brno

11259. Hana Piharová, uklizečka, Břeclav

11260. Jaroslava Janečková, technik, Praha

11261. Ing. Václav Petroš, OSVČ, Frýdek Místek

11262. Zdeněk Brousil, důchodce, válečný veterán, Praha

11263. Josef Bílek, projektant, Praha

11264. Jiří Havlica, Technik, Ústí nad Labem

11265. Hana Kučerová, Manager, Praha

11266. Eduard Pazourek, živnostník, Pardubice

11267. Fantišek Pipota, pensista, Litvínov

11268. Ivana Mullerová, asisientka, Smržov

11269. Jiří Gabriel, jednatel, Zlín

11270. Daniela Vondrová, důchodce, Mirosov

11271. Miriam Dlabačová, asistentka, Brandýs nad Labem

11272. Blaha Vlastislav, Grafik, Uherské Hradiště

11273. Markéta Dostálová, účetní, Milovice

11274. Filip Antoš, podnikatel, Praha

11275. Pavel Hurdálek, Záchranář, Stárkov

11276. Mgr. Jitka Podráská, na mateřské dovolené, Praha 5

11277. Luděk Huml, podnikatel, Praha

11278. Čablova Jitka, podnikatel, Zlin

11279. Marian Karas, státní zaměstnanec, Brno

11280. René Lang, projektový inženýr, Benátky

11281. Vlastimil Šenkýř, ekonom, Kostelec nad Labem

11282. Vít Žlábek, student, Praha

11283. Reinhold Šturm, důchodce, Český Těšín

11284. Ing. Jarmila Kaňoková , ekonom, Frýdek-Místek

11285. Jiří Dvořák, důchodce, Děčín

11286. Božena Švecová, důchodce, CHomutov

11287. Ingrid Vokřálová, ing, manažer kvality, Plaňany

11288. Karel Tejkal, informatik, Roztoky

11289. Petr Ješuta, bankovní úředník, Praha

11290. Hanka Červenková, referent, Praha

11291. Jitka Baláčová, důchodkyně, Ostrava

11292. Marie Kuříková, fyzioterapeutka, Nová Paka

11293. Ondřej Šalát, Student, Tábor

11294. Eva Pudilová, účetní, Praha

11295. Ostřížek Martin, Rodičovská dovolená, BRNO

11296. Vladimír Krejčí, podnikatel, Praha

11297. Jiří Křídlo, důchodce, Veselská Lhota

11298. Jan Fiala, technik, Tábor

11299. Ing.arch.Nina Janská, důchodce, Praha

11300. Vilém, důchodce, Velké Meziříčí

11301. Vladimír Novák, plátce daní a pojištění, Praha

11302. Petr Rybka, Produkce, Praha

11303. Lenka Kovářová, student, Praha

11304. Pavel Semrád Ing., CEO, Brno

11305. mgr. M. Králová, důchodkyně (budoucí lékaře učila), Chomutov

11306. Leona Pavlíková, kulturní referentka, Ostrava

11307. Anna Vařeková, důchodce, Ostrava

11308. Daniela Fialová, manažer, Černošice

11309. Ing, René Fejl, OSVČ, Přelouč

11310. Ondřej Jakubek, vězeňská stráž, Ostrava

11311. Rybová Zdeňka, účetní, Obříství

11312. Ing. Petr Křivohlávek, státní úředník, Praha

11313. Petr Václav, obchodník, Praha

11314. Milan Kalfas, voják z povolání ve výslužbě, CHrudim

11315. Miloslav Slaba, ekonom, Praha

11316. Blanka Novotná, zdravotní sestra, Praha

11317. Jiří Novák, osvětlovač, praha

11318. Alena Staňková,, technik, Brno

11319. Kamila Krčmářová, porodní asistentka, Ústí nad Labem

11320. václav kovář , zámečník, most

11321. Ing.Jan Beránek,CSc., důchodce, Praha

11322. Josef JAVŮREK, důchodce, Vrchlabí

11323. Lucie Dvouletá, asistent, Babice

11324. Rudolf König, duchodce, Rychnov nad Kněžnou

11325. Lucie Petráková, studentka, Praha

11326. Ondřej Adámek, informatik, Ostrava

11327. Marie Holá, zpěvačka, Praha

11328. Antonín Bron, důchodce, Praha

11329. Zdena Podávková, duchodce, Hradec Králové

11330. Jiří Tříska, disponent, Děčín

11331. Milan Lešek, důchodce, Hostouň u Horš. Týna

11332. Aleš Kočí, živnostník, Kouřim

11333. Monika Holá, vysokoškolský pedagog, Brno

11334. Jaroslava Vaňková, podnikatelka, Praha

11335. Koláčná Táňa, senior, Rokycany

11336. Jiří Dostál, pedagogický zaměstnanec, Olomouc

11337. Ing.Ladislav Mach, OSVČ, Lužany

11338. Herrmannová Luďka, knihovnice, Plzeň

11339. Ing. Karel Gregor, student, Cheb

11340. Jaromír Kratochvíl, důchodce, Hostivice

11341. Robert Miksa, OSVČ, Neratovice

11342. Jitka smržová, účetní, Brno

11343. Ing. Ladislav Tintěra, konzultant, Praha

11344. Jiří Váňa, OSVČ, Ludkovice

11345. Ladislav Kopřiva, Důchodce, Praha

11346. Jiří Gren, vedoucí skladu, Konice

11347. Radka Chválová, ekonom, Praha

11348. Václav Češka, Dozorce-VSČR, Lomnice nad Popelkou

11349. Ing. Pavel Bříza, IT technik, Mladá Boleslav

11350. Jiří Havlíček, penzista, Týnec nad Sazavou

11351. Tomáš Löffler, Student, Liberec

11352. doc. Ing. Josef Štětina, Ph.D., vysokoškolský učitel, Brno

11353. MVDr Lenka Opitzová, soukr.veteriář, Hradec Králové

11354. Doc.Ing.Jan Vorlíček,CSc., důchodce, Brno

11355. Josef Novák, projektant, Zlín

11356. Jitka Bednářová, v důchodu, telč

11357. Jiří Černý, student, Litomyšl

11358. libuše skutilova, invalidni duchodce, Roztoky

11359. Anna Suchánková, uklizečka , Břeclav

11360. Ivan Vermousek, biochemik , Brno

11361. Mgr.Karel Matúš, podnikatel, Zlín

11362. Marie Lhotková, admistrativní pracovnice, Praha

11363. Humpolík Jiří , důchodce , Hodonin

11364. Věra Pražáková, úřednice, Praha

11365. Zdeněk Ptáček, OSVČ, Cheb

11366. Petrová Helena, studentka , Jestřebí

11367. Lukáš Nejdr, technik laboratoře, Brno

11368. magda mikulkova, duchodce, praha

11369. Ing.Jakub Kříž, technik, Praha

11370. Michael Králík, student, Zlaté Hory

11371. Michal Smékal, technik, Smržice

11372. Přemek Radil, IT specialista, Brno

11373. RNDr Hana Horáková, konzultant, Praha

11374. Sedlářová Eva, důchodce, Prostějov

11375. Bc. Petr Dubský, kriminalista, Praha

11376. Bohumil Serbousek, invalidní důchodce, Rychnov nad Kněžnou

11377. Alois Šůstek, jednatel společnosti, Luhačovice

11378. Antonín Skopal, důchodce, Rožnov p. Radh.

11379. Milena Sládková, referent, Most

11380. Jan Ištvánek, grafik, Praha 9

11381. Šťastná, účetní, Mělník

11382. Aronová Naďa, úřednice, Žatec

11383. Roman Bouda, operátor, Žatec

11384. Jana Dvořáková, účetní, Třebíč

11385. Antonín Šimon, obráběč kovu, Opava

11386. Jakub Jirák, Student, Praha

11387. Ing. Petra Vinterová, OSVČ, Praha

11388. Jiří Havel, důchodce, Praha

11389. Miroslav Pytlík, účetní, Nový Bor

11390. Michal Pavlíček, ekonom, Praha

11391. Jiří Mikenda, důchodce, Ostrava-Poruba

11392. Vlastimil Tlustý, Manažer, CHomutov

11393. Jarmila Martínková, ekonomka, Plzeň

11394. Marie Dabergotzová, Soc.pracovnice, CHomutov

11395. Jiří Dabergotz, Podnikatel, CHomutov

11396. Veronika Nejdrová, technik laboratoře, Brno

11397. Pavla Rážová, učitelka, Děčín

11398. KLDr.Jiří Rozsypal, klíčový doktor, Brno

11399. Ing.Petr Synek, účetní, Hanušovice

11400. Daniel Balaško, vedoucí projektu, Nová Ves

11401. Branka Petráčková, vychovatelka, Praha 5

11402. Martin Tomša, telekomunikační specialista , Praha

11403. Stejskal Petr, důchodce, Brno

11404. Martina Martinková, žena v domácnosti, Morávka

11405. Karel Vinkler, důchodce, Ostrava

11406. Marie Hovězáková, referentka CK, Bohumilice

11407. Jan Ošlejšek, Podnikatel, Praha

11408. Víětzslav Prášilík, podnikatel, Vyškov

11409. Zdena Moudrá, účetní, Praha 5

11410. PaedDr. Hana Nováčková, Podnikatelka, Ostrava

11411. Simona Sedláčková, vedoucí provozu, Mladá Boleslav

11412. Ivana Tlustá, učitelka, CHomutov

11413. Renáta Gostalová, asistentka prodeje, Praha

11414. Martina Šalapová, asistentka ředitele, Praha

11415. Mgr. Jiří Hudeček, důchodce, Olomouc

11416. Ing. Petr Abrahámek, Obchodní manažer, Držovice - okr. Prostějov

11417. Lucie Jílková, účetní, Třebíč

11418. Naděždfa Grenová, učitelka, Konice

11419. poláchová, v důchodě, brno

11420. Ing. Dagmar Kunešová, momentálně pracující důchodce, Praha

11421. Pavlína Kuzníková, rodičovská dovolená, Branka u Opavy

11422. Ing. David Benža, manažer, Brno

11423. Ondříšková Dana, důchodce, Ostrava

11424. Nina Haubová, důchodce, Praha

11425. RNDr Stanislav Vacek, geolog, Machov

11426. Bc. Jitka Marková, učitelka, Ústí nad Orlicí

11427. Vratislav Břenek, manager, Praha

11428. Michal Baláček, ředitel a.s., Chomutov

11429. Dana Prokopcova, důchodce, Ostrava

11430. Václav Vaněček, IT, Praha

11431. Jarmila Dostálová, zdravotní sestra, Ostrava

11432. Iva Pavlíčková, finanční ředitelka, Praha

11433. Jitka Dubravcová, učitelka, Ostrava

11434. Michal Brázda, dělník, Uničov

11435. Zdeněk Slavata, obsluha topných zařízení, Planá nad Lužnicí

11436. ING.LUBOS ZILKA , VYROBNI REDITEL, NOVE MESTO NA MOR.

11437. Anna Součková, důchod, Podmokly

11438. hUML, DUCHODCE, pRAHA 9

11439. Paštěková Monika, ekonom, Otrokovice

11440. Daniel, Chládek, Praha

11441. Lucie Hrabáková, prodavačka-momentálně v PN, rizikové těhotenství, Dobříš

11442. Adolf Fišer, OSVČ, Pěčín

11443. Eva Šostá, ekonom, Frýdek-Místek

11444. Kateřina Tomášková, studentka VŠ, Tišnov

11445. Petr Jindra, Student VŠ, Ústí nad Orlicí

11446. Pavel čotek, Opravář na pojízdné dílně, vsetín

11447. Králová Dagmar, Ing., vedoucí administrativy, Brno

11448. Jarmila Turková, knihovnice, Praha

11449. Vladimír Pitřík, důchodce, Ostrava

11450. Ladislava Záňová, učitelka, Hradec Králové

11451. Antonín Kubík, důchodce, Praha

11452. František Nasadil, důchodce, Jindřichův Hradec

11453. Pavel Vidlař, technický pracovník, Otrokovice

11454. Martina Zadinová, mateřská dovolená, Pardubice

11455. Josef Kostelecký, obchod, Zdiby

11456. RND- Radim Perlín, Ph, geograf, Praha

11457. Petr Odehnal, svářeč, Borač

11458. MgA. Jana Hübnerová, Marketing and PR Executive, Praha

11459. Novotná Ivana, účetní , Praha

11460. Sylva Křemečková, účetní na mateřské, Včelary

11461. RNDr. Radim Perlín, Ph.D., geograf, Praha

11462. Marie Kotasová, důchodce, Adamov

11463. Ladislav Veselý, Programátor, Nymburk

11464. Ostřížková Drahomíra, Kuchařka, BRNO

11465. Jitka Richterová, laborantka, Č.Budějovice

11466. Tomáš Doležal, IT Manager, Brno

11467. ZDENĚK PECINA, VEDOUCÍ PRODEJNY, ČESKÁ LÍPA

11468. Martin Sladky, programatort, Plzen

11469. Ing.Jiří Dvořák, podnikatel, Brno

11470. Weiss Roman, obchodník, Ostrava

11471. Lenka Černá, ředitelka Dobrovolnického centra, Ústí nad Labem

11472. Mojmir Přecechtěl, dělník, Litovel

11473. Josef Petráček, živnostník, Praha 5

11474. Eva Filipová, podnikatelka, Turnov

11475. Tomáš Jurčík, student, Hradec Králové

11476. Martin Plevka, kuchař, Praha

11477. Jarmila Hendrychová, důchodkyně, Krnsko, okres Mladá Boleslav

11478. Martin Klimánek, stavební technik, Frýdek-Místek

11479. Eva Křídlová, prodavačka, Veselská Lhota

11480. Lubomír Ryšavý, Systémový inženýr, Ostrava

11481. František Vencálek, lakýrník, Nové Dvory

11482. Jiří Hron, podnikatel, Písek

11483. Zdeněk Pavlas, stavební inženýr, Svatava

11484. Dana Slavíková, vedoucí prodejny, Jihlava

11485. Dana Matúšová, asistentka ředitele, Zlín

11486. Martina Mišáková, učitelka, Pardubice

11487. Lenka Kazdová, personalistka, Dívčice

11488. Hana Vaňková, důchodkyně, Ústí n.L.

11489. Markéta Novotná, účetní, Příbram

11490. Anežka Nováková, projektant, Zlín

11491. Jaroslav Kupa, směnový mistr, Třebíč

11492. Alexandr Kubáček, živnostník, Ptice

11493. Simona Hechtová, provozní restaurace, Teplice

11494. Jindřich Pešek, podnikatel, Chřenovice

11495. Františka Ziombrová, důchodce, Poděbrady

11496. Andrea Dvořáková, referent, Opava

11497. Luďka Kamenská, sociální asistent, Brno

11498. Jaromr Novotný, důchodce, Kolín

11499. Lucie Hofmanová, vrchní sestra, Tanvald

11500. Anna Křenková, důchodkyně, Ostrava

11501. Zdeněk David, soukromník, Plzeň

11502. Jiří Chropovský, OSVČ, Brno

11503. I.Jirásková, laborantka, Praha

11504. Marklová, důchodce, Mar.Lázně

11505. Antonie Mikynová, studijní ref., Ústí nad Labem

11506. Pavel Švec, softwarový vývojář, Město Touškov

11507. Jaroslav Štebral, důchodce, teplice

11508. Jiří Pavelka, stavba tunelů, Zlaté Hory

11509. Noemi Lisníková, projektová asistentka, Frýdek-Místek

11510. borovičková hana, důchodce, praha

11511. Lucia Bartošivá, lekárnik, Praha

11512. Šárka Marková, personalistka, Doudleby nad Orlicí

11513. Ivana Jakubec, zdravotní laborantka, Praha

11514. Marie Kyprová, důchodkyně, Český Těšín

11515. Jana Topolová, prac.důchodce, Praha

11516. Petra Benčová, úředník, Český Krumlov

11517. ing. Otakar Brabec ml., analytik, Týnec nad Sázavou

11518. Jaroslava Hálová, dělnice, Kolín

11519. Dana , Suchopárková, úřednice

11520. Martin Houfek, úředník, Nymburk

11521. Jan Král, OSVČ, Chrudim

11522. Václav Korn, technik, Praha

11523. H.Vaňková, důchodkyně, Ústí n.L.

11524. Dana Soukupová, manager, Harrachov

11525. Konečná, důchodce, Opava

11526. Matěj Outrata, OSVČ, Praha

11527. Jarmila Zavadilová, bezpečnostní technik, Plzeň

11528. Petr Mikšík, OSVČ, Jihlava

11529. Jana Součková, výzk. pracovník, Praha

11530. Ivana Halešová, pomocná síla, Opava

11531. ing.Lukáš Krejčí, manažer, Praha

11532. Tomáš Vlasák, konzultant, Pardubice

11533. Straková Jarmila, stavební technik, Brno

11534. Kučera, dispečer, Jirkov

11535. Kubín, projektant, Brno

11536. Ing. Petr Lebiš, projektant, Brno

11537. Jaroslav Kratochvíl,, důchodce, Praha

11538. Pavla Wimmerová, účetní, Kaplice

11539. Petr Odvárka, důchodce, Poděbrady

11540. Ing. Jana Kováčiková, odhadce majetku, Praha

11541. Václav Fiala, podnikatel, Sezimovo Ústí II.

11542. Filip Kříž, prodejce , Praha

11543. Pavla Mikysková , asistentka firmy, Praha 5

11544. Lucie Teichmannnová, DiS., vedoucí pobočky cestovní kanceláře, Opava

11545. Věra Fialová, důchodce, Černošice

11546. Kamila Holubová, analytik, Ostrava

11547. Jitka Fialová, podnikatelka, Sezimovo Ústí II.

11548. MUDr. Jana Fűchslová, zubní lékařka, Zlín

11549. Ilona Fialová, student VŠE, Sezimovo Ústí II.

11550. Věra Salvová, podnikatelka, České Budějovice

11551. Ing. Jana Fialová, finanční manažer, Sezimovo Ústí II.

11552. Konrád Seidel, důchodce, Bolatice

11553. Jaroslav PAVEL, podnikatel, Hradec Králové

11554. Michaela Farská, studentka, Praha

11555. Libuše Vlková, koordinátor, Praha

11556. Martina Kotěšovcová, OSVČ, Praha

11557. Josef Špaček, Nezaměstnaný, Kopřivnice

11558. Markéta Novotná, účetní, Příbram

11559. Hana Kalová, technický pracovník, Praha

11560. Marie Fialová, důchodce, Vrčeň

11561. pavel Šula, šefkuchař, Praha

11562. Vladimír Holý, programátor, Brno

11563. Pavel Michalík, technik, Zlín

11564. David Skowronek, IT Manažer, Ostrava

11565. Miroslav Klika, horník, Karviná

11566. František Záň , živnostník, Hradec Králové

11567. Vladimira Kancnýřová, důchodce , Brno

11568. Z. Král, důchodce, Chomutov

11569. Věnka Brabcová, knihovnice, Čeevený Kostelec

11570. Jana Hlídková, invalidní důchodce, Hradec Králové

11571. Zdeňka Jašková, důchodkyně, Studénka

11572. František Bílek, účetní, praha

11573. Jaroslav Fila, technik, Nové Město na moravě

11574. Václav Markl, důchodce, Mariánské Lázně

11575. Pták Karel, dělník, strava

11576. Václav Kunstýř, důchodce, Poděbrady

11577. Radoslava Kaderková, důchodkyně, Ostrava Poruba

11578. Milada Kuncová, účetní, Kroměříž

11579. Tomáš Pečenka, soukromý podnikatel, Vrčeň

11580. Marie Slámová, administrativní pracovnice, Brno

11581. Magda Stradiotová, knihovnice, Hradec Králové

11582. Marcela Majková, admin. pracovník, Pardubice

11583. Gabriela Masárová, státní zaměstnanec, Most

11584. Žáková Jitka, účetní, Praha

11585. Miloslav a Drahomíra Šestákovi, Důchodci, Stod

11586. Miluše Urbánková, referent pers.práce , Přerov

11587. Jolana Břečková, administrativní pracovnice, Opava

11588. Šulcová, dispečer, Praha

11589. Martin Fiedler, OSVČ, Lysá nad Labem

11590. Marie Fraňková , obchodní manažerka, Čelákovice

11591. Michal Kříž, student, Žimrovice

11592. Vendulka Jakubková, laborant, Ostrava

11593. Petra Kantorová, asistentka, Kladno

11594. Karel Šerý, nezaměstnaný, České Budějovice

11595. Vlastimil Dolezal, důchodce, Červený Hrádek

11596. Drahomíra Buršíková, důchodkyně, Chropyně

11597. PETR HÁLEK, KONSTRUKTÉ, Děčín

11598. Gabriela Bartošová, návrhářka, Ostrava

11599. Petr Plachý, prodejce, Praha

11600. Jitka Štěpánová, v domácnosti, České Meziříčí

11601. Jana Novotná, úřednice, Praha

11602. Jana Vodičková, Student, Most

11603. ing. Karel Vyhlídal, vývojový pracovník, Brno

11604. Marie Fűchslová, učitelka, Zlín

11605. Jiří Salva, podnikatel, České Budějovice

11606. Irena Slámová, důchodce, Praha

11607. Tomáš Lelek, elektromontér, Jílovice

11608. Ing. Martin Školák, Finanční ředitel, Brno

11609. Lumír Tlustý, Důchodce, Mělník

11610. Vladimír Májský, OSVČ, Praha

11611. Jan Jašek, důchodce, Studénka

11612. Ing.Rejent Zdeněk, ekonom, Svitavy

11613. Alena Kuropatová, důchodce, Jihlava

11614. J.Jandera, živnostník, Litomyšl

11615. Václav Kareš, vedoucí metrologického střediska, Hradec Králové

11616. Tomáš Pečenka, Student, Vrčeň

11617. Martin Čejka, IT manager, Praha

11618. Ladislav Drábek, inv. důchodce, Holešov

11619. Hana Havličkova, duchodu, Ponilkla

11620. Bc. Libor Novák, ředitel hotelu, Jihlava

11621. Jří Mundil, prodejce vozidel, Mariánské Lázně

11622. Ing. Pavel Tomek, servisní technik, Trutnov

11623. Otto, Krejci, Praha

11624. Jiří Dotřel, důchodce, Teplice

11625. Daniel Pátek, student, Praha

11626. Jitka Lerchová, dělnice, Sušice

11627. Jaroslav Svůra, OSVČ, Brno

11628. Pavla Hašková, osvč, Praha

11629. Sláma, důchodce, Praha

11630. Pašek Miroslav, OSVČ, Teplice

11631. Jenč, OSVČ, Praha

11632. Gabriela Ditrichova, v domácnosti, Kolín

11633. marketa matulova, student, zdounky

11634. Magdaléna Bíla, Důchodce, Libečov

11635. Marie Minaříková, účetní, Heřmanův Městec

11636. Zdeněk Šedivý, důchodce, Praha

11637. Miroslav Slavik, Osvč, Brno

11638. Hana Tomova, OSVČ, Brno

11639. Jiří, Kapitula, Třinec

11640. Hora, Důchodce, Praha

11641. saymon, skladnik, pulice

11642. Alan Zubr, úředník, Praha

11643. Josef Endler, státní zaměstnanec, Jiřetín pod Jedlovou

11644. Gabriela Miklošová, radiologický asistent, Hradec Králové

11645. Luděk Schichor, Předák Slévárny, Ostrava

11646. Helena Bimrová, důchodce švadlena, Březnice

11647. Marie Pospěchová, důchodkyně, Ostrava

11648. Martin Vidumský, řidič autobusů, Radiměř

11649. Zahradník Robert, geodet, Znojmo

11650. Božena Juchelková, důchodkyně, Branka u Opavy

11651. René Kempný, podnikatel, Ostrava

11652. Hana Bukovanská, sociální služby, Popov

11653. Miloslava Zmrzlíková, kuchařka, Šlapanice

11654. Eliška Hrbatá, učitelka , Slaný

11655. Ivana Vávrů, Zaměstnanec MO, Uherské Hradiště

11656. Karel Necas, Zdravotni asistent, Brno

11657. Milan Pokorný, důchodce, Praha

11658. Machálek Květoslav, v důchodu, Moravská Třebová

11659. Ing. Jan Markvart, manažer, Praha 9

11660. Zuzka Jarošová, důchodce, Mrákotín

11661. Marcela Rošková, podnikatelka, Havířov

11662. Vlasta Džurná, důchodce, Týnec nad Sázavou

11663. Lucie Folvarčná, , Ostrava

11664. Eva Řípová, bankovní úřednice, Bristol

11665. Milena Bahenská, švadlena, Kamenné Mosty

11666. Jitka Hýblová, vychovatelka, Pardubice

11667. Jiřina Farská, OSVČ, Semily

11668. Jan Furman, technik, Přerov

11669. Jaroslav Kaprál, důchodce, Ostrava

11670. Vaverka Pavel, důchodce, Prostějov

11671. František Moravec, důchodce, Břehy

11672. ing.Čestmír Pommer, OSVČ, Praha

11673. Pavlová Zuzana, OSVČ, Č.Budějovice

11674. Miluše Fabianová, důchodce, Litovel

11675. Dagmar Markova, obchodni zastupce, Sumperk

11676. Jitrka Kašparová Mgr., důchodce, Praha

11677. Zelený Jaroslav, cenař, Litvínov

11678. Ivo Burian, technik, Praha

11679. František Chowaniec, důchodce, Havířov

11680. Dlabalová Irena, zdravotní sestra, Praha

11681. Jarmila Balabánová, důch., Ostrava

11682. Jana Bokrošová, prodavačka, Chomutov

11683. Pavel Toman, obchodník, Praha 2

11684. Kiří Protiva, důchodce, Praha

11685. Mgr.Dagmar Jugasová, pedag.pracovník, Zlín

11686. Jiří Bimr, důchodce vrátný, Březnice

11687. Rostislav Procházka, operátor svařování, Pelhřimov

11688. Dalibor Juchelka, dělník, Branka u Opavy

11689. Miroslav Plachý, důchodce, Praha

11690. Dana Dudková, asistentka, Rybniště

11691. Dusová Věra, Důchdce, Praha

11692. Král Josef, Důchodce, Praha

11693. Oldřich Moulis, důchodce, Třebíč

11694. Karel Hodák, podnikatel, Liberec

11695. Dieržová Alena, důchodce, Rychvald

11696. Jakub Kvasnica, student, Praha

11697. MVDr. Vít Suchý, podnikatel, Brno

11698. David Jiřík, podnikatel, Ostrava

11699. Iva Ostárkova, kontrolor, Ostrava

11700. ing.arch. Martina Černá, architekt, Velatice

11701. Martina Kramarová, v domácnosti, Milovice

11702. Vilém Drahoš, ostraha, Jablonec nad Nisou

11703. Mgr. Stanislava Vidumská, moderátorka, redaktorka, Radiměř

11704. Kripner Josef, důchodce - OSVČ, Kostelec nad Labem

11705. Dlabal Karel, konzultant, Praha

11706. Roman Bartoš, Důchodce, Humpolec

11707. Ilona Hrabáková, OSVČ , Teplice

11708. Hana Bartošová, Učitelka, Humpolec

11709. Milan Dudka, ekonom, Rybniště

11710. Miroslav Rouš ing., technik, Brno

11711. František Heřman, fotograf, Praha 4

11712. Josef Zmrzlík, důchodce, Šlapanice

11713. Anna Štampferová, důchodkyně, Havlíčkův Brod

11714. Petr Sobotka, OSVČ, Velké Meziříčí

11715. Karel Zajíček, OSVČ, Zlín

11716. Martin Bílek, BBA, Projektový manažer, Praha

11717. Miloslav Strombach, Strojvedoucí Č D Cargo , Most

11718. Ludek Kaspar, Duchodce, Olomouc

11719. Pavel Rundštuk, obchodní zástupce, nové město na moravě

11720. Petr Švarc, Logistika, Praha

11721. Adéla Skopová, studentka, Praha

11722. B. Holý, projektant, Pardubice

11723. Aleš Richter, ekonom, Praha

11724. Renata Pesova, Prodavacka, Brno

11725. James Stanbury, manažer, Sydney, Australie

11726. zdeněk Jansa, důchodce, Chocen

11727. Milada Zunová, důchodce, Praha 9 - Prosek

11728. Mgr. Štěpánka Omámiková, pedagog, Hoštka

11729. Jan Kadlec, revizní technik, Plzeň

11730. Schubert František, důchodce, Praha

11731. Schubertová Alena, důchodkyně, Praha

11732. Jan Brabec, finanční poradce, Olomouc

11733. Vilém Adamec, technik, Velké Meziříčí

11734. Vladimír Trnka, obchodník, Holešov

11735. Zdeněk Stuchlík, projektant, Hradec Králové

11736. Adela Kubinkova, sazkova kancelar, Chomutov

11737. Ing. Pavel Skalický, technik, Sedlčany

11738. Zdenek Rec, pracovník kovovýroby, Domažlice

11739. jiří šimon jurka, truhlář, praha

11740. Josef Machala, OSVČ, Ostrožská Nová Ves

11741. Veronika Jandová, studentka, Libčice nad Vltavou

11742. Jaromír ERLE,Ing., důchodce, Příbor

11743. Jana Bícová, důchodkyně, Kaplice

11744. Zelená Ivana, asistentka, Litvínov

11745. Dagmar Šklubalová, prodejní asistentka, Liberec

11746. Josef Němec, důchodce, Praha

11747. Antonín Krátký, dělník, Sušice

11748. j.horňák, živnostník, liberec

11749. Petr Saitl, invalidní důchodce, Praha

11750. Balwar Rostislav, OSVČ, Petřvald u Karviné

11751. Dus Pavel , Nezaměstnaný, Praha

11752. Karbanová Stanislava, Důchodce, Praha

11753. Marie Štětinová, důchodce, Příbram

11754. Antonín Zaoral, hasič, Přerov

11755. Julie Dvořáková, student, Bor

11756. Olga Trnková, důchodce, Holešov

11757. Pospíšilová Marie, důchodce, Moravská Třebová

11758. Jaroslav Hartih, důchodce, Ústí nad Labem

11759. Ing.Milan a Jana Hamingerovi, důchodci, Tišnov

11760. MUDr. Alena Svobodová, důchodce, Praha

11761. Jiří Muzikář, živnostník, Lednice

11762. Macková Jaroslava, v důchodu, Praha

11763. Jaroslav Kerys, důchodce, Praha

11764. Marcela Jeníčková, učitelka, Turnov

11765. Daniela Šmejkalová, důchodkyně, Náměšť nad Oslavou

11766. Jiří Brabec, OSVČ, Praha

11767. Jiří MANCvedoucí pracovník, Vedoucí pracovník, PRAHA Modřany

11768. Ing. Vít Brych, ekonom, Říčany

11769. Bohumil Kašpar Ing., důchodce, Praha

11770. Rudolf Bahník, operátor, Praha

11771. Pavel Cvetler, student ČVUT , Žďár nad Sázavou

11772. Jiří Jeníček, OSVČ, Turnov

11773. Helena Kučerová , dělnice, Brno

11774. Ing. Jiří Pavlica, IT technik, Netvořice

11775. Řezníčková Dagmar, Důchodce, Praha

11776. petr klečka, důchodce, příbor

11777. Matyásko Jiří, Duchodce, Hodonín

11778. Štěpánková Jana , ved.prodejny , Letohrad

11779. Tomáš Linhart, OSVČ, Kladno

11780. Miloš Koller, podnikatel, Plzeň

11781. Štolová Jitka, OSVČ, Petřvald u Karviné

11782. Russová Lenka, Důchodce, Česká Kamenice

11783. Matoušková Lída, důchodce, Praha

11784. PhDr. Dagmar Ihringová, státní úředník, Brno

11785. Alois Kryštof, stavební inženýr, Přelouč

11786. Sekaninová Věra, v domácnosti, Moravská Třebová

11787. Recová Dana, švadlena, Domažlice

11788. Ing. Petr Linx, finanční analitik, Praha

11789. Jan Dvořák, Zaměstnanec, Náměšť nad Oslavou

11790. Jarmila Složilová, filmová laborantka, Zlín

11791. Ivan Bochníček, OSVČ, Praha

11792. Martin Daniel, podnikatel, Chotěboř

11793. Aranka Ševčíková, důchodce, Ostrava

11794. Richard Adamec, technik, Velké Meziříčí

11795. Iveta Márová, Vedoucí prodejny, Prostějov

11796. Hana Jurová, účetní, Hrubčice

11797. Miloš Rejman, podnikatel, Hořice

11798. Mgr. M.Staňková, pedagog, Praha

11799. Petr Malík, důchodce, Praha

11800. Milada Koldová, důchodce, Litoměřice

11801. Ivana Mahdalová, pedagog, Ostrava

11802. Renata Bešťáková, na mateřské, Frýdek-Místek

11803. Pavel Číla, provozovatel penzionu, Jablonec nad Nisou

11804. Lenka Junová, studentka VŠ, Adršpach

11805. Dohnal Karel Ing., projektant, Brno

11806. Ing. Miloš Spurný, podnikatel, Olomouc

11807. Vinovská Dagmar, důchodce, Petřvald

11808. Jiri Vyplel, důchodce, Praha

11809. ing.Josef Ospalík, programátor, Prostějov

11810. Petr Hadrovsky, duchodce, Praha

11811. Michal Petrov, policista, Trutnov

11812. Renáta Menšíková, zdravotní sestra, Olomouc

11813. Hana Moravová, důchodce, Praha

11814. Mgr. Eva Machová, právnička, Brno

11815. Alena Kovářová, expedientka, Tanvald

11816. Mgr. Pávková, důchodkyně, Praha 3

11817. věra a pavel eliášovi, úřednice a osvč, kolín

11818. miroslav vujtech, duchodce, černošice

11819. Pavlína Pospěchová , kuchařka, Hlučín

11820. Alena Sefcikova, OSVC, Kladno

11821. Eva Skalická Chládková, manažerka restaurace, Lanškroun

11822. Čada Petr, důchodce, Praha 15

11823. Petr Zemlák, revizní technik tlak.nádob, Zlín

11824. Antonie Urbancová, studentka VŠ, Zlín

11825. Tomáš Kadlčík, v zemědělství, Václavov u Bruntálu

11826. Vlach Martin, Živnostník, Liberec

11827. Zikmund Pavel, lékař, Dolmí Loučky 594 55

11828. romana halaksová, učitelka, třinec

11829. Ladislava Doležalová, referentka, Brno

11830. Drbohlavová, důchodkyně, Praha

11831. Václav Krajný, Zedník, Praha 4

11832. Pavel Rous, dispečer, Brno

11833. Jaroslav Vágner, důchodce, Kladno

11834. Václav Uhlíř, Zedník Obkladač, Jezeřany Maršovice

11835. Ondřej Švára, , Lukavec

11836. Pěcha Jaroslav, důchodce, Ostrava

11837. Radim Jasan, živnostník, Zlín

11838. Pavel Došlý, účetní, Praha

11839. ALENA NOVÁ, ekonomka, Zlaté Hory

11840. M. Hamšíková, důchodce, Litoměřice

11841. Pavla Beranová, mzdová účetní, Roudnice nad Labem

11842. Eliška Viktorie Puchrová , OSVČ, Brno

11843. Zdeněk Dopita, důchodce, Olomouc

11844. Josef Pechacek, Podnikatel, Praha

11845. Petr Bína, Malíř, Velichov

11846. Vlastimil Kučera, řidič kamionu, Brno

11847. Zavoral Lubos, Truhlař, Usti nad Labem

11848. Iveta Jirousková , prodavačka, Vrchlabí

11849. Liliana Štěpánová, stavební technik, Plzeň

11850. Anna Bejčková, důchodce, Kladno

11851. Josef Sanitrák, OSVČ, Křtomil

11852. Iveta Jubngová, důchodce, Prasha 1

11853. Radim Vinovský, celník, Petřvald u Karviné

11854. Korpala Martin, Student, Horní Beřkovice

11855. Tomáš Königsmark, podnikatel, Dvůr Králové nad Labem

11856. Jozef Novák, svářeč, Jihlava

11857. Martin Vošta, ředitel AWT VADS, Děčín

11858. marie mikova, duchodce, presticeú

11859. Ladislav Matěj, důchodce, Zábřeh

11860. Alena Klempířová, novinářka, Praha 4

11861. Roman Bašta, manager, Praha

11862. Helena Kočí, důchodkyně, Ostrava

11863. Helena Růžičková, ekonomka, Kolín

11864. Ilona Kryštofová, vychovytelka, Přelouč

11865. Ing. Ondřej Kormoš, OSVČ, Kovářská

11866. Reihnold Wojatschke, muzikant, Frýdek-Místek

11867. Kateřina Vacková, OSVČ, Dobříš

11868. Ing. Marian Maják, důchodce, Praha

11869. Kateřina Týřová, mateřská dovolená, Praha

11870. MIlan Budina, manažer, Hluboká nad Vltavou

11871. Marie Hartmannová, Student, Lomnice nad Lužnicí

11872. František Vrtiška, OSVČ, Chýnov

11873. Vinovský Oto, důchodce, Petřvald

11874. Jana Rabyšková, důchodce, Praha

11875. Marie Svobodová, učitelka, Havířov

11876. Ivana Barančíková, kadeřnice, Chrustenice

11877. Martina Jahodová, poradce, Stará Huť

11878. Jaroslav Klempíř, novinář, Praha 4

11879. Petr Hájek, důchodce, Praha

11880. Ing. Ivana Burešová, zam. v soukr. obch. firmě, Uherské Hradiště

11881. Pěchová Renata, důchodce, Ostrava

11882. Martin Pospíšil, programátor, Praha

11883. MUDr.Jana Novotná, lékařka, Blansko

11884. Petra Ungureanu, koordinatorka, Heinsberg, Nemecko

11885. Karolina Voštová, na mateřské dovolené, Děčín

11886. Lukáš Chmela, kurýr, Libeř

11887. Bronislav Kujel, OSVČ, Ostrava

11888. Petr Matoušek, správce sítě, Praha 11

11889. Jindřiška KOVÁŘOVÁ, mateřská, dub nad moravou

11890. Jan Giesel, zámečník, Havířov

11891. Jilonka Godulová, důchodce, Frýdek Místek

11892. Pavlína Wozniaková, OSVČ, Ostrava

11893. Martin Pečka, student, Ostrava

11894. Pavel Eger, bankovní úředník, Jablonec nad Nisou

11895. Poláková Jana, důchodkyně, Brno

11896. Václavík Vladimír, důchodce, Vrchlabí

11897. Alan Bogdan, student, Ohrobec

11898. dasa trnkova, ucitellka, jablonec nad nisou

11899. Anna Behenská, důchodkyně, Roupov

11900. Milan Malásek, Obchodník, Brno

11901. Evženie Máčová, rozpočtářka, Český Krumlov

11902. Antonín Tylšar, podnikatel, Opava

11903. Dagmar REZNEROVÁ, mateřská, dub nad moravou

11904. Zdeněk Rezner, zedník, dub nad moravou

11905. Emilie Gieselová, prodavačka, Havířov

11906. Zuzana kučerová, důchodce, Litoměřice

11907. Petr Lukáč, důchodce, Frýdek-Místek

11908. Miroslav Kindl, důchodce, ČESKÉ BUDĚJOVICE

11909. Kučerová Věra, důchodkyně, Brno

11910. Pavel Doležal, technik, Třebíč

11911. marie novotná, důchodkyně, hlinsko

11912. Havelková Dagmar, důchodkyně, Praha

11913. Jan Kašpar, DiS , ekolog, Slatiňany

11914. Marie Zábranská, důchodce, Praha

11915. Josef Zábranský, důchodce, Praha

11916. Ladislav Čumr, ostraha, Jihlava

11917. Šťotová Ludmila, OSVČ, Lipník nad Bečvou

11918. Doc. Miroslav Škopán, vysokoškolský učitel, Brno

11919. Alois Behenský, OSVČ, Roupov

11920. Zuzana Jettmarová, vysokoškolský pedagog, Praha

11921. Kateřina Bílá, PR manažerka, Praha

11922. Lenka Lehká, podnikatelka, Pardubice

11923. Václav Kovář, konzultant, Bohumín

11924. Dana Bolková, nezaměstnaná, Frýdek-Místek

11925. Radek Trejtnar, dispečer, Česká Třebová

11926. Viola Weissová, ing., ekonom, Brno

11927. Jaromír Gadula, OSVČ, Ostrava

11928. Magdalena Vinšová, podnikatelka, Rychnov u Jablonce nad Nisou

11929. Pavel Zamrzla, podnikatel, Praha 6

11930. Slouková Jarmila, důchodce, Jablonec nad Nisou

11931. Petra Michálková, asistentka, Praha

11932. Miroslav kříž, kuchař, Turnov

11933. Breuerova Marie, důchodkyně, Opava

11934. Lenka Kupková, zdravotní sestra, Ostrava

11935. Vlastimil Pewner, prodavač sanitární techniky, Mladeč (okres Olomouc)

11936. Martina Kolandová, studentka, Kladno

11937. Vratislav Chadraba, státní zaměstnanec, Praha

11938. Václav Vlasák, podnikatel, Bělčice

11939. Michaela Musilová, nezaměstnaná, Česká Třebová

11940. Eva Hanzalová, zahradnice, Praha

11941. Mízner Antonín, živnostník, Hostěradice

11942. Jana Bartošová, důchodkyně, Břeclav

11943. Jan Vojvodík, důchodce, Valašské Meziříčí

11944. Ladislav Juráň, OSVČ, Praha

11945. Milan Rypka, podnikatel, Praha

11946. KŮŽEL MIROSLAV, ELTECHNIK , FRYDEK-MISTEK

11947. Mgr. Naďa Chytilová, sociální pracovnice, Litoměřice

11948. RNDr. Petr Rybář, ekolog & publicista (emer.), Hradec Králové

11949. Jaroslav Juráň, technik, Nivnice

11950. Jakub Ladman, vývoj elektroniky, Praha

11951. Mirek Bursa, OSVČ, Praha

11952. Jan Ponížil mladši, student, olomouc

11953. Bureš Václav, OSVČ, Mladá Boleslav

11954. Mgr. Dagmar Mondoková, Pedagog, Mladá Boleslav

11955. Tereza Fuka, projektová manažerka, Praha

11956. Antonín Fojtík, důchodce, Brno

11957. Jan Výborný, Hasič, Kolín

11958. Alena Burešová, dělnice, Mladá Boleslav

11959. Silvia Ambrogini, knihovnice, Mladá Boleslav

11960. Kateřina Kolandová, prodavačka, Kladno

11961. Starka Ladislav, důchdce, Dačice

11962. Pavel Prell, starobní důchodce, Děčín

11963. Romana Vystavělová, Studentka filologie, Kroměříž

11964. EMANUEL PATERA, DUCHODCE, HAVIROV

11965. Pavel Pastrňák , vedoucí , Havířov

11966. Ing.Viktor Pěch, penzista, Rychvald

11967. Fabiánová Jarmila, kalkulant, Jablonec nad Nisou

11968. Martin Veselý, student, projektant, Praha

11969. Jiří Matějka, důchodce, Mikulovice

11970. Jaroslav Tichý, soukr.podn., Kutná Hora

11971. Kulíšková Anna, starostka, Bečice

11972. hudeček petr, dělnik, uvalno

11973. Jaroslav Filipek, duchodce, Praha

11974. Dominika Weidlová, studentka, Havířov

11975. Pavel Kundrát, strojník, Ostrava

11976. Štěpán Vavrek, Důchodce, Kutná Hora

11977. Z.Pelešková, státní zaměstnanec, Most

11978. Milan Křemenák, CNC programátor , Litomyšl

11979. Breuer Richard, důchodce, Opava

11980. Kateřina Pěluchová, administrativní pracovník, Opava

11981. Miloslav Vítek, technický redaktor, Praha

11982. Opava Jiří, řidič, podolí I

11983. Ing. Veronika Bambasová, laborantka, Praha

11984. veselá m., duchodkyně, chlumec n. c.

11985. Marie Matějková, důchdkyně, Mikulovice

11986. Morchová Irena, účetní, Praha

11987. Slouka Jan, důchodce, Jablonec nad Nisou

11988. Ivan Drábek,, blbec, Osegg

11989. Tomáš Sedláček, student, Praha

11990. Marie Grmelová, důchodce, Svitavy

11991. Jiřina Klingerová, důchodkyně, Praha

11992. Tomáš Brožek, student, Jablonec n. N.

11993. Radim Cabák, OSVČ, Nov Jičín

11994. Ing.Miroslav Satora, důchodce, Orlová

11995. Jarmila Satorová, důchodce, Orlová

11996. Lubomír Lébl, zámečník, Litoměřice

11997. Pavlíček Lubomír senior, Duchodce, Hrádek nad Nisou

11998. Pavla Cabáková, inval.důchodce, Nový Jičín

11999. Miroslav Škrabala, karosař, Holešov

12000. Lenka Hiklová, dělnice, Opava

12001. Zítková Věra, hodinářka, Černčice

12002. Jaroslav Šmejc, makléř, Rumburk

12003. Natália Bednárová, v obchode, Brno

12004. Ivana Zachariová, managerka, Praha

12005. Kop Pavel, Manager, Rokycany

12006. Vojtěch Bureš, novinář, Běleč

12007. Ing.Radim Kupka, technik, Ostrava

12008. karla ludvíkobvá, úřednice, brno

12009. Martin Baran, OSVČ, Český Krumlov

12010. Jaroslava Velková, důchodce, Mirovice

12011. Jan Pervolf, Zivnostnik, Praha 8

12012. Aleš Zítko, seřizovač cnc linek, Černčice

12013. Pavlíček Lubomír junior, Invalidní duchodce, Hrádek nad Nisou

12014. Pavlíčková Ružena , Duchodce, Hrádek nad Nisou

12015. Michal Mára, student práv, Praha

12016. Spejchal Petr, strážný, Jablonec nad Nisou

12017. Tereza Valentíková, účetní, Praha

12018. Petra Nedvědová, úřednice, Praha

12019. Zbyněk Přibyl, důchodce, České Budějovice

12020. Ctirad Brda, dělník, Opava

12021. Michal Ullmann, Obchodní zástupce, Praha

12022. Jozef Chrenko, Státní zaměstnanec , Žatec

12023. Věra Sudková, důchodce, Plzeň

12024. Ing. Miroslav Hajžman, důchodce, Plzeň

12025. Milan Jansa, manažer projektů, Chabařovice

12026. Katerina, Zittova, Managerka

12027. Viktor Pospíšil, OSVČ, Mělník

12028. Draha Jochmanová, důchodkyně, Brno

12029. Zítko Pavel, seřizovač obráběcích center, Černčice

12030. Anna Solichová, nezaměstnaná, Ostrava

12031. Ivana Hrubá, obchodní manažerka, Karviná

12032. Václav Pribula, důchodce, Litvínov

12033. Jana Vojvodíková, inv.důchodce, Valašské Meziříčí

12034. Stanislav Vaníček, Vedoucí servisu, Praha

12035. Zdenek Zapletal, důchodce, Olomouc

12036. Jiřina Diblíková, OSVČ, Praha

12037. Eduard Pauřík , technik, Kunovice

12038. Tomáš Dáňa, živnostník, Horní Blatná

12039. Jana Míčová, v domácnosti, Praha

12040. Michal, Fiser, reditel EMC Praha

12041. Olexova Jitka, duchodkyne, Usti nad Labem

12042. Lucie Donátová, OSVČ, Hlinsko

12043. Pavel Novotný, šéfredaktot týdeníku SuperSpy a portálu Super.cz, Praha - Řeporyje

12044. Jan Řáda, Vedoucí pracovník, Pelhřimov

12045. Lada Jankovská, účetní, Zábřeh na Moravě

12046. Adina Greslová, ivalidní důchodce, Zlín

12047. Petr Vojtěch, řidič, Liberec

12048. Petr Velek, instalatér/topenář, Mirovice

12049. Daniel Hrdina, dílař, Brandýs nad Labem

12050. Hegeroíva Eva, duchodce, Praha

12051. Petr, Samok, Písek

12052. Alena Kocichová, duchodce invalidní, Ostrava

12053. Ladislav Řehák, důchodce, Česká Třebová

12054. Vera Salacova, duchodkyne, Usti nad Labem

12055. Miroslav Jílek, důchodce, Tatenice

12056. JUDr. Karel Choc, právník, Prah

12057. Renáta Pastrňáková , účetní , Havířov

12058. Aneta Šmejcová, učitelka, Rumburk

12059. Jana Dvořáková, v důchodě, Telč

12060. Josef Velek, důchodce, Mirovice

12061. Opavová Jana, Servírka, písek

12062. Martin Krasanovský, technik, Praha

12063. Ing. Petra Holubová, produktový manager, Ostrava

12064. Pavel Pešek, důchodce, Brno

12065. Mgr.Jana Svobodová, lékárnice, Kolín

12066. Ing. Josef Říha, elektrotechnik, Praha 4

12067. Věra Ambrosová, důchodce, Třebíč

12068. Petr Suchár, OSVČ, Neratov

12069. Miroslav Milion, student, Břeclav

12070. Ladislav Řehák, dělník , Česká Třebová

12071. Bohumil Kollár, OSVČ, Bojkovice

12072. rudolf blažek, prodavač, trojanovice

12073. Miloš Lukáš, Dělník, Plzen

12074. Smrek Jan, důchodce, Ostrava

12075. Plíštil, důchodce, Dolní Bělá

12076. Petra Beránková, prodavačka, Koleč

12077. E.Rákos, důchodce, Chlumec

12078. Lidmila Boudová, důchodkyně, Praha

12079. Jana Baslová, školnice, Mýto

12080. Tanglová Heda, důchodec/ekonom, Nymburk

12081. Yveta Jílková, prodavačka, Tatenice

12082. Zbyněk Fišr, zámečník, Prostějov

12083. Denisa Čejková, studentka VŠ, Praha

12084. Nataša Beránková, fakturantka, Praha

12085. Eva Rodová, student VŠ, Praha

12086. František Vávra, OSVČ, Uherské Hradiště

12087. Dagmar Vítková, odborný referent, Praha

12088. Ing. Miroslav Kopecký ml., electro designer, Slušovice

12089. Hana Kvapilová, učitel autoškoly, Valašské Meziříčí

12090. Aiena Hujová, referent, Ústí nad Labem

12091. Iveta Pokorná, dělnice, Havlíčkův Brod

12092. Eva Kastnerová, prodavačka, Praha

12093. Stanislav Moravec, manažer, Praha

12094. Iveta Ambrožová, na mateřské dovolené, Tatenice

12095. Zahálková Věra, prodavačka, Doubravník

12096. Jakub Mrózek, student, Chrudim

12097. JANA BĚLOHLÁVKOVÁ, DŮCHODCE, KADAŇ

12098. Josef Ambros, důchodce, Třebíč

12099. Jaroslava Nováková, důchodce, Praha

12100. Petr Vylegala, brisič, Ostrava

12101. Lukáš Komár, brusič, Jablunkov

12102. Zuzana Řezníčkova, Manažer, Praha

12103. Martin Kopťák, vedoucí pracovník, Opava

12104. Vladimír Kastner, kuchař, Praha

12105. Karel Vácha, důchodce, Praha

12106. Václav Pokorný, důchodce, Praha

12107. vladimir ton, vytvarnik, praha

12108. Jan Klein, řidič, Ostrava

12109. Jana Prskavcová, úřednice, České Budějovice

12110. Provazníková Hana, referent, Praha

12111. Romana Fučíková, Péče o postiženého syna, Znojmo

12112. Zdenka Holpuchová, důchodkyně, Dvůr Králové n.L.

12113. Ing.Václav Bouda, důchodce, Praha

12114. JUDr. Bartušková Zdeňka, právník, Praha

12115. Markéta Vrajová, vrchní sestra , Praha

12116. Ludmila Milanovičová, obchodní zástupce, Zlín

12117. FRANTIŠEK, DUŠEK, pracující důchodce

12118. Klára Roubínková, Provozní restaurace, Praha

12119. Miloslava Říhová, důchodkyně, Praha 4

12120. Jaroslava Rácová, důchodce, Plzeň

12121. Martin Červinka, Podnikatel, Brno

12122. Lenka, úřednice, Chrudim

12123. Marek Řezníček, živnostník, Znojmo

12124. Ing. Alexandar Sušič, konzultant, Plzeň

12125. Jiří Dvořák, důchodce, Česká Třebová

12126. Alena Winzigová, důchodce, Česká Třebová

12127. Miroslav Hefner, stavební technik, Česká Lípsa

12128. Ondřej Hefner, odborný prodejce, Praha

12129. Ing. Michal Štulík, Programátor, Veltrusy

12130. VĚRA SKŘÍPALOVÁ, invalidní důchodkyně, VIMPERK

12131. Jana Kaňová, Student, Dubňany

12132. Bohumil Tomek, ředitel společnosti, Kolín

12133. Věra Vlasáková, podnikatelka, Bělčice

12134. Pavel, důchodce, Brno

12135. Jaroslav Salac, duchodce, Usti nad Labem

12136. Helena Dušková, důchodkyně, Praha

12137. Petr Zatyko, obchodní zástupce, Odolena Voda

12138. Michal Červinka, Malíř, Brno

12139. Nikola Prokůpková, student, Český Krumlov

12140. Iva Vlášková, živnostník, Hradec Králové

12141. Milena Řeháková, důchodkyně, Česká Třebová

12142. Michal Svoboda, Manazer, Praha

12143. Dalibor Jungvirt, vedoucí prodejny, Praha

12144. Lucie Řeháková, na mateřské dovolené, Česká Třebová

12145. Irena Sedláková, Kurátorka , Teplice

12146. Smreková Dagmar, ekonomka, Ostrava

12147. Miloš Červinka, Technik, Brno

12148. Ing. Petr Goral, Facility manager, Brno

12149. Jana Ramiková, stroj.dělnice, Orlová

12150. Renáta Čechová, prodavačka, Lovosice

12151. Karel Ryvola, daňový poradce, Moravské Budějovice

12152. Pavel Pošar, technik CNC, Plzeň

12153. Martin Řehák, seřizovač, Česká Třebová

12154. Vlastimila Prellová, ekonom, Děčín

12155. Ing.Vladimíra Brejchová, geodet, Praha

12156. Ing. Antonín Jurák, důchodce-st. zaměstnanec, Příbram

12157. Miloslav Vrána, OSVČ, Svor - Rousínov

12158. Václav Strnádek, důchodce, Doksy

12159. Olšák Petr, Hasič, Vsetín

12160. Mgr. Michal Klusák, referent, Plzeň

12161. Eva Křivánková, důchodce, Most

12162. Petra Láfová, MD, České Budějovice

12163. Petr Zrubecký, OSVČ, Praha 9

12164. Josef Sokol, dělník, Fulnek- Lukavec

12165. Ing. Bohumil Čipera, OSVČ, Starý Plzenec

12166. Jana Kozáková, učitelka důchodkyně, Praha

12167. Ondřej Šmotek, stavební dělník, Bystřice pod Hostýnem

12168. Pavla Skořepová, učitelka, Sokolov

12169. Miluše Smetanová, důchodce, Tábor

12170. Tichý Jan, inv.důchodce, Šestajovice u Jaroměře

12171. Vlasta Kaplanová, důchodkyně, Hradec Králové

12172. Anna Ehrenbergerová, důchodce, Brno

12173. Marie Nováková, uklizečka, Veselí nad Lužnicí

12174. Petr Skořepa, geodet, Sokolov

12175. hudcová, duchodkyně, orlová

12176. Jitka Nejedlá, studentka zdravotní školy, Chomutov

12177. Tomáš Vítek, nezaměstnaný, Prostějov

12178. Jaroslava Kocůrová, účetní, Žatec

12179. Eliška Trmalová, studentka, Praha

12180. Marie Kramerová, důchodkyně, Varnsdorf

12181. Jan Mališ, podnikatel, CEO, Horní Bludovice

12182. Lukáš Ruda, státní zaměstnanec, Velká Bíteš

12183. Zdeněk Váňa, technik, Kopřivnice

12184. Václav Křivánek, důchodce, Teplice

12185. Dagmar Křivánková, důchodkyně, Teplice

12186. Lucie Hamršmídová, účetní, Dolní Lukavice

12187. Lukešová, zdravotní sestra, Chropyně

12188. Zdeněk Balek, vedoucí výroby, plzeňsko

12189. Pavel Štěpán, obchodní ředitel, Zliv

12190. Karla Štěpánová, student, Zliv

12191. Bc. Bohumila Štěpánová, ředitelka, Zliv

12192. Kubová Jana, sekretářka, Praha

12193. Jana Stehlíková, učitelka MŠ, Křižanov

12194. Petr Schulz, bezpečnostní prac., Mohelno

12195. Kuthan Miloš, architekt, Praha

12196. Miroslav Nejedlý, strážný ve věznici, Chomutov

12197. Zbyněk Sedloň, OSVČ, Tábor

12198. Kamila Tabiová, soc.pracovnice, Česká Lípa

12199. Anna Roháčová, překladatelka, Brno

12200. Marie Augustová, důchodce, Heřmánky

12201. RNDr. Ľuboš Baja, IT architekt, Tišice

12202. Jiřina Brunová, důchodkyně, Hradec Králové

12203. Lucie Novotná, studentka VŠ, Brno

12204. Martin Vrzal, Obchodní manažer, Brno

12205. Kamil Trmal, manager, Praha

12206. Anna Bartošová, důchodce, Turnov

12207. Šárka Karlíková, podnikatelka, Vsetín

12208. Vladimír Hejduk, Revizní technik el. zařízení, Brno

12209. Jitka Mullerová, účetní, Praha

12210. Pazourková Alice, elektromechanička, Pardubice

12211. Pazourková Tereza, student, Pardubice

12212. Novák Vlastimil, soukromý podnikatel, Varnsdorf

12213. Zdeněk Kramer, důchodce, Varnsdorf

12214. Jiřina Molíková, úřednice, Praha

12215. Tomáš Polák, Mgr., výzkumný asistent, Berlín

12216. Jakub Caithaml, student, Kladno

12217. Schnider Petr, knihkupec, Milovice

12218. Ivana Baláková, učitelka hudby, České Budějovice

12219. Marie Dolejšová, důchodce, Mníšek pod Brdy

12220. Jana Foretková, obchodní referentka, Olomouc

12221. Jarmila Urbankova, Zdravotnictvi, Prerov

12222. František Kovářík, projektant, Nová Bystřice

12223. saifrtová jana, zdravotní sestra, divišov

12224. KATERINA HRUSOVA, NEZAMESTNANA, DVUR KRALOVE NAD LABEM

12225. Pazourek Eduard, student, Pardubice

12226. Petr Sova, důchodce, Praha

12227. Antonín Freudl, technik, Praha 2

12228. Václav Tomka, archeolog-dokumentátor, Šternberk

12229. Markéta Mentzlová, památková péče, ochr.přírody, Uherský Brod

12230. Martin Horký, student, Pelhřimov

12231. František Pils, důchodce, Mcely

12232. Martin Fořt, skladnik-prodavac, Praha

12233. Václav Charvát, Podnikatel, Kladno

12234. Jaroslav Vansa, důchodce, Chrášťany

12235. Kateřina Sokolíková, referent, České Budějovice

12236. Miroslav Marek, Chemik, Jirkov

12237. Vlasta Musilová, OSVČ, Damníkov

12238. Monika Majvaldová, kouč, Praha

12239. Jiří Synek, řidič, Vysoké Mýto

12240. Jaromír Novotný, nezaměstnaný, Pacov

12241. Soňa Moravcová, účetní, Praha

12242. Jiřina Marková, recepční, České Budějovice

12243. Michaela Furiaková, učitelka AJ, Chodov

12244. Ing. Romana Zukalová, ekonomka, Olomouc

12245. Martin Drchota, osvč, Bor

12246. Jan Lasevič, úředník, Ostrava

12247. Jana Smržová, důchodkyně, Česká Třebová

12248. Ing.Richard Barbořík, OSVČ, Fryšták

12249. Hana Kalinowská, důchodkyně, Krnov

12250. Radek Kučera , operátor, Praha

12251. Arnošt Vrba, důchodce, Jeseník

12252. Jaroslava Bláhová, důchodkyně, Děčín

12253. Jaroslav Voráček, obchodní zástupce, Zdiby

12254. Renáta Mecová, Reklamní agentura, produkce, Ostrava

12255. Martin Richter, ošetřovatel, Praha

12256. Hana Drchotová, učitelka, Bor

12257. Antonín Mikšánek, technik, Holešov

12258. Vlasta Sovová, ConvaTec, konsultant, Praha

12259. Martin Chovanec, Horský průvodce, Chomutov

12260. Jiří Hodan, dělník, Plzeň

12261. Roman Pohlreich, OSVČ, Liberec

12262. Eva Nováková, ekonomka, JIhlava

12263. Danuše Soukupová, učitelka, Krupka

12264. Lubomír Barbořík, zaměstnanec, Přerov

12265. Alena Bilská, odb.referent, Zábřeh na Moravě

12266. Jiří Čermák, Ing., ve výslužbě, Kralupy nad Vltavou

12267. Jiří Šídlo, projektant, Praha

12268. Dagmar Dohnálková, DiS., všeobecná sestra, t.č. na RD, Rožnov p.R.

12269. Pavel Maier, technik, Praha

12270. Hana Vohadlová, referentka, Praha

12271. Bertík Kovář, důchodce, Sokolov

12272. Jan Vašků, ekonom, Praha

12273. Zdenka Saláková, důchodce, Suchdol nad Lužnicí

12274. Veronika Nevřalová, asistentka, Přerov

12275. RNDr. Luděk Zahradníček, diplomat, Harare

12276. Michael KIŠA, Specialista zakázek, Bohumín

12277. Vladislav Bláha, důchodce, Děčín

12278. J Jandura, duchodce, Ponikla

12279. tomáš eisner, osvč, ústí nad labem

12280. PhDr. Zdena Michálková, officer, Praha

12281. Dana Kučerová , sekretářka, Praha

12282. VALIŠ IVAN, PEDAGOG, BRNO

12283. Jan Václavík, obchodník, Halenkov

12284. Milena Šedivá, OSVČ důchodce, Praha

12285. Sedlářová Eva, důchodce, Prostějov

12286. Martin Kunc, Nezaměstnaný, Plzeň

12287. Dvořáková Mirka, učitelka, Praha

12288. Dagmar Nosková, důchodce, Brno

12289. Jiří Růžička, IT technik, Vsetín

12290. Zdeněk Novák, řidič, Rychnov nad Kněžnou

12291. Petr Korbélyi, lékař, Prostějov

12292. Stanislav Ditrich, podnikatel, Kolín

12293. Lenka Veličková, výkonná ředitelka, Ostrava

12294. ing.Jiří Stocký, důchodce, Hradec Králové

12295. Marie Lindová, OSVČ, Dobříš

12296. Lumír Čvančara, důchodce, Praha

12297. Jana Hasmuková, jednatel, Praha

12298. Pavel Matěcha, řidič autobusu, Hradec Králové

12299. Mgr Pavlína Běhalová, učitelka, Praha

12300. Pařízek P., důchodce, Plzeň

12301. Ondřej Malý, účetní , Litoměřice

12302. Jan Novotný, důchodce, Chodov

12303. Stanislava Karabcová, pracující důchodce, Děčín-Boletice

12304. Filová Miroslava, OSVČ, Olomouc

12305. Petr Šesták, Student, Stod

12306. Svabikova Jitka, rodicovska dovolena, kyjov

12307. Blanka Vítovcová, účetní poradce, České Budějovice

12308. Mgr.Ingrid Vrbová, důchodkyně, Jeseník

12309. Přikrylová Marie, důchodce, Uherský Brod

12310. Renata Szydlová, nezaměstnaná, Brno

12311. Rudolf Langhamer, důchodce, Moravská Třebová

12312. Jiří Hrubý, automechanik, Krnov

12313. Gabriela Škrétová, student, Kolín

12314. Ing. Jarmila Modrá, odborný poradce, Praha

12315. Milena Šlajerová, úřednice, Plzeň

12316. Štěpán Horák, soukromý podnikatel, Praha

12317. Marie Kočová, důchodkyně, Plzeň

12318. Eva Šedová, důchodce, Uherský Brod

12319. matějovská hedvika, duchodce, mnišek pod brdy

12320. Ing.Stanislava Höklová, personalista, Brno

12321. Michal Švanda, projektant, Praha

12322. Pavel Mondschein, překladatel, hráč, Praha

12323. maskova ivana, duchodkine, c budejovice

12324. Procházková, důchodkyně, Kralupy nad Vltavou

12325. Jiří Sedláček, energetik, Praha

12326. Ing. Ludvík Paseka, ekonom, Příbram

12327. Daniela Fišerová, úřednice, Milovice

12328. Simona Bártů, teferent MTZ, Praha

12329. Kubačák Zdeněk, OSVČ, Frýdek-Místek

12330. Pavel Kunát, mistr, Krmelín

12331. Ing. Jiří Pech, důchodce, Liberec

12332. minář otto, důchodce, cheb

12333. Petra Neumannová, dělnice, Hudlice

12334. Hana Neumannová, důchodce, Praha

12335. Bc. Pavel Bílý, úředník, Nýrsko

12336. Ing.arch. Soňa Albrechtová, státní zaměstnanec, Brno

12337. Tomáš Balvín, ekonom, Praha

12338. Mrkos Petr, jednatel, Brno

12339. Alena Kyselová, důchodkyně, Krnov

12340. Dana Paličková, Důchodkyně, Studénka

12341. Václav Pich, v důchodu, Čelákovice

12342. David Bareš, manažer, Praha 5

12343. Romana Lacková, účetní, Hostivice

12344. Ing. Miroslav Beran, technik, Most

12345. Mgr. Tomáš Svoboda, analytik, Frýdek-Místek

12346. Tomasz Szeliga, dispečer , Bohumín

12347. Karel Tomášek, důchodce, Plzeň

12348. Jan kadlec, důchodce, Praha

12349. Lucie Benešová, controller, Praha

12350. Mgr. Pavel Šimek, výzkumný pracovník, Neratovice

12351. Alice Drahokoupilová, OSVČ, Kadaň

12352. Ing. Petr Kyjovský, programátor, Praha

12353. Hattori Hanzó, nindža, Anegawa

12354. Mgr. Jiří Novotný, Učitel, Plzeň

12355. Tomáš Košmider, Obchodní zástupce, Havířov

12356. ing.Vlastimil Fojtík, v důchodu, Pardubice

12357. František Veselý, důchodce, Karlovy Vary

12358. Gustav Kloda, pastor, Třinec

12359. Bohumír Volf, Důchodce, Pacov

12360. Danuše Čvančarová, důchodkyně, Praha

12361. Jitka Kraftova, prodavačka, Plzen

12362. Marie Hodanová, administrat.pracovnice, Plzeň

12363. Ing. Zdeněk Kobr, důchodce, Praha

12364. Martin Čejka, policista, Příbram

12365. Ivana Hromadová, dělnice, Praha

12366. Kozáková, dúchodce, Mimon

12367. Kateřina Bínová, učitelka, Pelhřimov

12368. Alena Čechová, důchodce, Střední čechy

12369. Jaroslav Vondráček, důchodce, Slatiňany

12370. Martin Hlavaty, dělník, Vsetin

12371. Hana Morinová, Mgr., zdravotní sestra, Staré Město

12372. Milada Krulová, důchodkyně, Praha

12373. Eva Černá, v důchodu, Jindřichův Hradec

12374. PhDr. Hana Němcová, marketingová manažerka, Brno

12375. Josef Bílý, Důchodce, Libečov

12376. Eva Stadtherrová, důchodce, Rychvald

12377. ing. Dalibor Haubelt, IT administrátor, České Budějovice

12378. MVDr.Jan Sedlák, veterinární lékař, Šošůvka

12379. Radomila Denglerová, úřednice, Praha

12380. Michal Vokoun, IT technik, Kroměříž

12381. Marie Pařízková, vedoucí, Žďár nad Sázavou

12382. jaromír zíma, duchodce, olomouc

12383. Hana Slezáková, MD, Zlín

12384. Ing. Pavel Jurtík, Ekonom, Chropyně

12385. Veronika Lopatová, OSVČ, Praha

12386. Jiří Bartoň, důchodce, Teplice

12387. Petr Kindl, jednatel, Praha

12388. Ing.Čestmír Sládek, technik, Bruntál

12389. Vladislav Kysela, důchodce, Krnov

12390. Tomáš NERAD, podnikatel, Lipůvka

12391. Jaroslav Harcuba, živnostník, Poniklá

12392. PhDr. Květa Kliková, důchodce, Praha

12393. Blanka Hlávková, zdravotní sestra, Husinec-Řež

12394. Jiří Herynk, mechanik, Příbram

12395. Vladimír Nový, Důchodce, Praha

12396. Drahoslava Janderová, překladatelka, Praha

12397. Mirka Štěpařová, referentka záv. stravování, Brno

12398. Miloslav Fiala,, důchodce, Horní Radouň

12399. Ing. Miloš Plaček, ředitel, Hradec Králové

12400. Ing. Josef Jarolímek, jednatel, Plzeň

12401. Zuzana Kulasová, Mateřská dovolená, Česká Lípa

12402. Zdeněk Oulehla, daňový poradce, Třebíč

12403. Radek Svoboda, IT specialista, Praha

12404. svec františek, montér, praha

12405. Mgr. Jiří Lopata, Provozní ředitel, Praha

12406. Zbyněk Přibyl, dispečer, České Budějovice

12407. Veronika Bernardová, student, Opava

12408. Martin Svoboda, manažer, Třebíč

12409. Barbora Míková, Ing, důchodce, Ostrava

12410. Radek Prokeš, Student, Praha

12411. Alena Zemanová, kalkulantka, Písek

12412. Rudolf Tudor, Důchodce, Teplice

12413. Hana Červinková, Úřednice, Netvořice

12414. Lev Suchora , Duchodce, Bohumin

12415. Andrzej Chlebik, grafik, Havířov

12416. Martin, Verner, Chlumec

12417. Petr Halík, Prodejce, Praha

12418. Hošek Petr, ID, Hradec Králové

12419. Jana Janoušová, OSVČ, Praha

12420. Ivana Kocifajová, v domácnosti , Kamenné Žehrovice

12421. Kučírková Věra, důchodce, Praha

12422. Iva Kozderová, archivář, Brno

12423. Markéta Čermáková, asistentka geodeta, Rožnov pod Radhoštěm

12424. Leonhard Valehrach, důcodce, Ostrava

12425. Vladimír Čech, důchodce, Střední čechy

12426. Eva Tučková, důchodkyně, Moravský Krumlov

12427. Šalanda Vítězslav ml., obchodní zástupce, Jihlava

12428. Alena Dušková, Laborantka, Hradec Králové

12429. Tomáš Vytiska, Technolog, Pelhřimov

12430. Tomáš Táborský, obchodní ředitel, Brno

12431. Pokorný Vladimír, stavitel, Pardubice

12432. Dalibor Mašek, geolog, Praha

12433. Přemysl Steiger, slévárenský dělník, Doloplazy

12434. Mgr.Michaela Felendová, kurátorka, české budějovice

12435. Stanislava Barnetová, vedoucí zákaznického oddělení, Hradec Králové

12436. Lukáš Sumerauer, student, Kaplice

12437. RUTH ŠTURMOVÁ, důchodce, Český Těšín

12438. Miroslav Cimrman, důchodce, Zlonice

12439. Karel Strašil, procesák, Brno

12440. Mgr. Bohumila Hanáková, v současné době na rodičovské dovolené, Ústí nad Orlicí

12441. Vít Dvořák, strojník, Jihlava

12442. Jana Galušková, důchodkyně, Velké Přítočno

12443. Leona Wunderlichová, Mgr., akademický pracovník - asistent, Uherské Hradiště

12444. Eva Valášková, nezaměstnaná, Uherské Hradiště

12445. Aleš Chlad, seřizovač, Uherské Hradiště

12446. Alena Hlubučková, podnikatelka, Příbram

12447. PhMr. Růžena Rubnerová, důchodkyně, Uherské Hradiště

12448. Hana Zatloukalová, OSVČ, Ústí nad Labem

12449. Karel Novák, důchodce, Jihlava

12450. Zdeněk Richter, Technik, Louny

12451. Ing. Julius Faragó, OSVČ, Valašské Meziříčí

12452. Vojtěch Vlček, RSDr., správce casina, Vimperk

12453. Ivan Polák, Programátor, Prostějov

12454. Ing. Karel Papik, Podnikatel, Praha

12455. Jan Baštínský, vedoucí, Ostrava

12456. Irena Havlíčková, Laborantka, Hradec Králové

12457. Miloslav Kočí, důchodce, Plzeň

12458. Helena Bryknarová, důchodkyně, Nýrsko

12459. Bc. Gabriela Lasevičová, rodičovská dovolená, Ostrava

12460. Petra Kuncová, účetní, Kroměříž

12461. Jiřina Hošková, důchodka ekonomka, Ústí nad Labem

12462. Iva Pirkovská, lektor BOZP, Brno

12463. Petra Lízalová, účetní, Ivaň

12464. Miroslav Martin , osvč, Klatovy

12465. Jiří Sovíček, technický pracovník, Praha

12466. ing.Oldřich Talaš, živnostník, Kyjov

12467. Marie Kadlecová, OVČ, Praha

12468. Alois Šůstek, jednatel společnosti, Luhačovice

12469. Ing. Tomáš Hrabal, IT specialista, Praha

12470. Radek Vondráček, OSVČ, Klecany

12471. Roman Hroch, Podnikatel, Olomouc

12472. Lukáš Kopecký, manažer nákupu, Litomyšl

12473. Ing. Petr Pihera, Statkář, Volyně

12474. Libuše Dobiášová , MUDr., Hradec Králové

12475. Krejčí Jiří, osvč, Žamberk

12476. jaromíra zímová, duchodce, olomouc

12477. Poštová Jaroslava, důchodkyně, Praha

12478. Petr Fiala, překladatel, Praha-Kbely

12479. Bc. Patrik Siegelstein, pedagog, Frýdek-Místek

12480. Benčíková Zuzana, student VŠ, Zlín

12481. Jakub Sklář, student, Praha

12482. Jan Smisitel , pomocný dělník, Borohrádek

12483. Petr Šebrle, OSVČ, Hradec Králové

12484. Kamila Janošová , THP, Ostrava

12485. David Kukla, student, Česká Třebová

12486. Mgr. Jan Borecký, právník, Hradec Králové

12487. Zdenka Vychodilová, důchodkyně, Slatiňany

12488. Ing. Jaromír Sleha, ekonom, Hněvotín

12489. Luboš Pék, řidič, Malé Svatoňovice

12490. Martin Neckář, podnikatel, Praha 4

12491. Ivan Zajíček, osvč, Krmelín

12492. Jana Gorová, Bankéř ČS,a.s., Havlíčkův Brod

12493. Eva Ertelová, účetní, Chodov

12494. Květa Špitálská, podnikatelka, Litvínov 8

12495. Pavel Janoš, projektant, Valašsé Meziříčí

12496. Heda Hovorková, na mateřské dovolené, Praha

12497. Josef Kolařík, důchodce, Havířov

12498. Jitka Greššová, finanční poradce, Čerčany

12499. Ludmila Pospíšilová, důchodkyně, Viničné Šumice

12500. Miroslav Zeman, technik STK, Písek

12501. Anna Holendová, Učitelka , Frýdek-Místek

12502. Ing. Tomáš Saifrt, projektant, Praha

12503. RNDr. Vladimír Kuthan, CIO, Praha

12504. Alena Vacková , učitelka , Praha

12505. Zuzana Belháčová, účetní, Brušperk

12506. Vlasta Nováková, důchodce, Zlín

12507. jiří čermák, živnostnik, rychvald

12508. Halíček Jan, Důchodce, Brno

12509. Jan Václavík, obchodník, Halenkov

12510. Pilař Jakub , IT, Praha

12511. Ing.Jiří Tregler, manažer kvality, Drahany

12512. Jindřich Drápela, důchodce, Brno

12513. Dita Šilingerová, konzultant, Praha

12514. Mgr.Hrušovský Norbert, podnikatel, Nučice

12515. Karel Novotný, zastupitel MČ Praha 5, Praha 5

12516. Ing. Karel Tenk, Tlumočník, Veverská Bítýška

12517. Andrea Tučková, mateřská dovolená, Oslavany

12518. Jana Hrabovská, laborantka, Karviná

12519. Mgr. Jitka Baťková, metodik, Jílové u Prahy

12520. Václav Roztočil, lesník, Rpety

12521. PharmDr. Alena Hrdinová, podnikatel, Jihlava

12522. Zdeněk Hruška, ředitel NZZ, Vrchlabí

12523. Vlastimil Charvát, požární a bezpečnostní technik, Rokycany

12524. PhDr. Pavla Žídková, IT manažerka, Praha

12525. JUDr. Aleš Linhart, Ph.D., advokát, Praha

12526. Dagmar Hlavčková, Ošetřovatelka, Kroměříž

12527. Josef Neumann, důchodce, Praha

12528. Ing.Petr Holásek, technický manažer, Praha

12529. Pavel Janata, Webový administrátor, Zlín

12530. Jiřina Nerudová, účetní, Jablonec nad Nisou

12531. Jan Bužga, důchodce, Praha 7

12532. Ilona Bartoníčková, účetní, Pardubice

12533. Vilém Pajkrt, duchodce, Líšný

12534. Smetanová, Obsluha ČS, Frýdek-Místek

12535. Janečková Věra, prac.elektronických služeb, Březová u Vítkova

12536. Miroslav Seidl, důchodce, Praha

12537. Božena Procházková, důchodkyně učitelka, Zlín

12538. Hana Lesáková, podnikatelka, Choceň

12539. Ing. Ivo Zikeš, analytik, Frýdek-Místek

12540. Pavlína Čajková, Ing., OSVČ, Klentnice

12541. Marie Pichová, knihařka, Čelákovice

12542. ing.arch. Ivo Štaudner, projektant, Praha

12543. Vlasta Dostálová, úřednice, Praha

12544. Miroslav Bajgar, Živnostník, Český Těšín

12545. Jiří Bohuslav, podnikatel, Praha

12546. Jana Mauderová, úřednice, Praha

12547. Robert Javaš, OSVČ, Ostrava

12548. Josef Tvarda , uřednik, Bučovice

12549. Petr Kovář, úředník, Tanvald

12550. Jiřina Jíšová, důchodkyně, České Budějovice

12551. Lenka Benešová, účetní, Bechyně

12552. Ing.Jaroslav Rašovský, důchodce, Brno

12553. Veronika Dostálová, asistentka, Praha

12554. Jakub Šanda, student, Kutná Hora

12555. Hana Grofová, účetní, Praha

12556. Marie Drápelová, v důchodu, Brno

12557. Michaela Novotná, zdravotní sestra, Litvínov

12558. Lenka Svobodová, na mateřské dovolené, Plzeň

12559. Jiří Hucl, podnikatel, Radnice u Rokycan

12560. ing.Martin Dědič, technik, Sokolov

12561. Mgr. Petr Zemlák, advokátní koncipient, Ostrava

12562. Emil Veselý, důchodce, Liberec

12563. Irena , Hrobská, Jaroměř

12564. Jana Grygarová, důchodce, Ostrava

12565. Jiří Pelikán, hlídač, Doloplazy

12566. Hana Ludvíková, důchodce, Beroun

12567. Věra Hudáková, výzkumný pracovník, Libčice nad Vltavou

12568. Pavel Kamenář, strojvedoucí, Malešov

12569. Iva Stíbalová, OSVČ, Beroun

12570. Marie Malcová, důchodce, Teplice

12571. Dagmar Králová, st.zam., Kryry

12572. Jan Mandelíček, podnikatel, Kynšperk nad Ohří

12573. Tomáš Asszonyi, obchodní zástupce, Ostrava

12574. Bořivoj Rampír, důlní tečchnik, Ostrava

12575. Šalanda Vítězslav, důchodce, Třešť

12576. Karel Brus, Obchodní zástupce, Sokolov

12577. Jana Měrtlová, mateřská dovolená, Plzeň

12578. Petra Adámková, grafička, Praha

12579. Jan Votánek, technik, Praha

12580. Karel Pešek, vedoucí prodejny, Praha 4

12581. Jan Černý, student, Otnice

12582. Ing.Iva Kuklová, výzkumný pracovník, Praha

12583. jaroslav škodný, soukromý podnikatel, kuřim

12584. Libuše Maštalířová, asistentka, Praha

12585. Ing. Vladimír Chuchler, ředitel, Plzeň

12586. Havránková, historička, Praha

12587. Alena, Bobková, Bruntál

12588. Ing. Jan Dedík, důchodce, Pardubice

12589. Petráňová Milada, důchodce, Jilemnice

12590. Eduard Pražák, důchodce, 0strava

12591. Vladimír Linhart, důchodce, Praha

12592. Radka Arnicanová, účetní, Písek

12593. Roman Štěpánek, stavbyvedoucí, Havlíčkův Brod

12594. Jana Bůžková, důchodce, Brno

12595. Marie Pelikánová, student, Doloplazy

12596. Ing. Lenka Gorčáková, zaměstnanec, Ostrava

12597. Jiří Rambousek, OSVČ, Borek

12598. Bohdana Orálková, referent CK, Křenovice

12599. Rudolf Skalický, důchodce, Č.T.

12600. Krista Scheffcziková, technik, Bohuslavice

12601. ThDr. Marek Krupica, Th.D., pravoslavný kněz, Litoměřice

12602. Lubomír drahoš, technik, Brandýs n L

12603. Jan Žižka, student, Slaný

12604. Evženie, důchodkyně, Turnov

12605. Karolína Váňová, asistentka, Praha

12606. Radim Koch, IT specialista, Ostrava

12607. Josef Dušánek, Podnikatel, Chrudim

12608. Jiří Sedláček, důchodce, Praha

12609. Hana Přibylová, operátor, Veselí nad Moravou

12610. Tomáš Enenkel, student, Příbram

12611. Stanislava Schupplerová, vysokoškolská studentka, Šumperk

12612. Mgr.Viktor Fischer, fotograf, Praha

12613. Bc. Jarmila Hrdličková, učitelka v MŠ, Třebíč

12614. Jana Jelínková, administrativa, Hradec Králové

12615. Naďa Jančíková, úřednice, Praha

12616. Jiří Hron, důchodce, Praha

12617. Valter, učitel, Praha

12618. Lenka Hralová, studentka, Tábor

12619. Pavel Šáda, živnostník, Horní Cerekev

12620. Miroslav Teml, důchodce, Nové Město na Moravě

12621. Eva Laixnerová, důchodkyně, Praha

12622. Jakub Týle, úředník, Opava

12623. Hana Maštálková, OSVČ, Hradec Králové

12624. Michaela Zajíčková, prodavačka, Zlín

12625. Martin Podola, programátor, Brno

12626. Anna Podrazilová, důchodce, Hradec Králové

12627. Pavel Kupský, Student, Brno

12628. Robert Cesar, student, Praha

12629. Miroslav Král, bezpeč.ag., Moravský Krumlov

12630. Ivana Zelenková, živnostník, Praha

12631. Ing. Jan Zelený, konzultant, Praha

12632. Ivana Zajíčková, účetní, Karlovy Vaty

12633. Miroslav Hanák, důchodce, Brno

12634. Lenka Rybarová, student, Třebíč

12635. ing. Jan Hohn, konstruktér, Brno

12636. Jaroslav Harcuba, metalurg, Praha

12637. Jan Procházka, učitel - důchodce, Zlín

12638. Josef Hruška, konzultant, Praha

12639. Magdaléna Šťastná, asistentka, Hradec Králové

12640. Řadek Šenkyřík, Soukromý podnikatel, Trojanovice

12641. Ladislav Čarnoký Ing., Technik, Ostrava

12642. Eva Piskláková, referentka nákupu, Kopřivnice

12643. Dušánek Josef, Živnostník, Chrudim

12644. Božena Piknerová, analytik, Olomouc

12645. Jakub Hofbauer, počítačový grafik, Zlín

12646. Miluše Beranová, důchodce, Teplice

12647. Polulina Permanenta, v domácnosti, Řím

12648. František Malec, důchodce, Teplice

12649. Jan Falta, elektrikar, Usti nad Labem

12650. Jan Papež, automechanik, Ostrava

12651. Marie Vaculíková, důchodce, Zlín

12652. Vojtěch Trš, penzista, Praha

12653. Petr Šíp, Technik, Bílina

12654. Straka Jaromír, důchodce, Prostějov

12655. Jan Žižka, stavbyvedoucí, Slaný

12656. Mgr. Jana Hanušová, konzultantka, Hradec Králové

12657. Jana Novotná, ekonom, Ostrava

12658. Naděžda Špačková , OSVČ, Bystřice nad Pernštejnem

12659. Jindriska Dolezalova, duchodkyne, Dobris

12660. Jan Staněk, řidič, Blatná

12661. Monika Kačírková, dělnice, Strunkovice n.Bl

12662. Dana, Ciganiková, Teplice

12663. Jan, Ciganik, Diváky

12664. Mgr. Zdeněk Kettner, učitel, Teplice

12665. Vojtěch Pospíšil, klarinetista, Prostějov

12666. Monika Zemanová, právnička, Praha

12667. Jarmila Křížová, duchodce, Brno

12668. Lenka Klusová, zaměstnanec, Ostrava

12669. Manželé Čmejrkovi, senioři, eské Budějovice

12670. Karel Čacký, důchodce, Chomutov

12671. kamila zimová, úřednice, praha

12672. Oldřich Polák, důchodce, Vizovice

12673. Tříska Martin, bytový designer, Praha

12674. Marie Knotková, důchodce, Praha

12675. večeřova jiřina, kuchařka, třebič

12676. ing. Lamoš M., OSVČ, Zlín

12677. Petr Martinek, CTO marketingové společnosti, Ostrava

12678. Jindřich Donát, bagrista, Týnec nad Sázavou

12679. Vlasta Palková, Ing., úředník, Olomouc

12680. Jiří Váleček, vychovatel, České Budějovice

12681. Petr Ševčík, Důlní elektrikář, Ostrava

12682. Zdena Hadrbolcová , herečka, Praha

12683. Lucie Zelenková, studentka, Praha

12684. NASKOVÁ, DŮCHODKYNĚ, BŘECLAV

12685. Milena Váňová, úřednice, Praha

12686. Frantisek, Šebo, Brno

12687. Koblicová, prodavačka, Strakonice

12688. Milan Wetter, OSVČ, Brno

12689. Lenka Poláčková, účetní, Praha

12690. Bohumila Kružberská, OSVČ, Praha - západ

12691. Ing. Jaroslav Macháček, důchodce, Liberec

12692. Jiří Choc, důchodce, Beroun

12693. Věra Valečková, důchodce, Plzeň

12694. Svatava Zaciosová, důchodkyně, Praha

12695. Ing. Jaroslav Myslivec, Ph.D., VŠ učitel, Pardubice

12696. Lenka Fulínová, v domácnosti, Ronov nad Doubravou

12697. Josef Zajíc, Ing., Technik, Třebíč

12698. Jan Fulín, mistr výroby, Ronov nad Doubravou

12699. Petra Langmajerova, delnice, Plzen

12700. Magda Konetzná, učitelka, Bohumín

12701. Hana Náprstková, důchodkyně, Praha

12702. Ladislav Šinágl, technolog, Žleby

12703. Vaclav Pivný, podnikatel, Praha 4

12704. Zdeňka Maderová, molekulární biolog, Praha

12705. riana peštálova, IT specialist, brno

12706. Jiří Plhák, laborant, Štěpánov u Olomouce

12707. Antonín Klenec, student, Lanžhot

12708. David Müller, logistik E-SHOP, Kladno

12709. Alena Temelová, OSVČ, Praha

12710. Ing. Simona Papežová, manager kvality, Ostrava

12711. Ivana Valtrová, ID, Písek

12712. Tereza Hojsáková, administrativní pracovnice, Kralupy nad Vltavou

12713. Vladimír Saska, důchodce, Chraberce

12714. Karolína Řezáčová, důchodkyně, Šumice

12715. Jiří Romanovský, OSVČ, Ostrava

12716. L.Kutišová, důchodce, České Budějovice

12717. Tomáš Surovka, vedoucí projektů, Krnov

12718. Bc. Jana Slezáková, studentka, Bruntál

12719. Ing. Ludmila Pohlová, důchodce, Praha

12720. Jindřich Kulhavý, důchodce, Mariánské Lázně

12721. Jiří Němeček, důchodce, Praha

12722. ing. Blanka Urbanová , důchodce, Libchavy

12723. MUDr Jana Uhrová, lékařka, Dobříkov

12724. Lenka Holubová, podnikatelka, Slaný

12725. Jindra Horáčková, úřednice, Rokycany

12726. Jana Kutnohotská, důchodce, Praha 10

12727. Petr Los, důchodce, Olomouc

12728. Jaromír Stojan, důchodce, Brno

12729. Karel Toman, ředitel dopravy, Praha

12730. Daniela Fialová, manager, Černošice

12731. Libuše Čiperová, ředitelka , Plzeň

12732. Jana Němečková, důchodce, Praha

12733. Ing. František Lorenc, podnikatel, Tábor

12734. Jakub, Vaňous, Praha 5

12735. Bc. Tomáš, Valenta, DiS., Havířov

12736. Miluše Peteříková, personalista, Plzeň

12737. Svatopluk Lukšík, traťový strojník, Litvínov

12738. Květoslava Zaviačičová, důchodkyně , Kroměříž

12739. Vladimir Filkorn, svařeč, Chrudim

12740. Václav Novák, podnikatel, Česká Třebová

12741. Vlastimil Dubský, technolog, Kolín

12742. Věra Zimková, zdravotnický pracovník, Vsetín

12743. Pavol Vráblica, důchodce, Příbram

12744. Martínková Věra, důchodkyně, Praha

12745. Ing. Petr Stejskal, OSVČ, Brno

12746. Marcela Peňázová, referent, Žďár nad Sázavou

12747. Ivan Hlávka, důchodce, Husinec-Řež

12748. Kamila Skřejpková, pokladní, Opava

12749. Helena Semianová, IT, Tábor

12750. Zuzana Svobodová, soukromá podnikatelka, Brno

12751. Miloslav Šlesinger, školník, Plzeň

12752. Růžena Šeligová, předsedkyně o.s. HandiJobs, Dětmarovice

12753. Ivan Kmínek, vědecký pracovník, Praha

12754. Ing. Jiří Starý, ekonom, Praha

12755. Miroslav Rýdl, podnikatel, Nehvizdy

12756. Hazucha Jan, lékaři zfušovaný důchodce, České Velenice

12757. Vlastislav Pospíšil,jr., skladník, Olomouc

12758. Margita Cibulková, důchodce, Praha

12759. Ivana Zmátlíková, referent, Praha

12760. Blanka Linhartová , Důchodkyně, Praha

12761. Jana Ulmannová, referent, Frýdek-Místek

12762. Lukáš Kofroň, Data Network Administrator, Praha

12763. marie olomouc, důchodce, Olomouc

12764. Kučera Aleš, strojník energetických zařízení, Zlín

12765. Michal Vavřina, OSVČ, Praha

12766. Darina Mičková, vedoucí úseku, Praha

12767. Mgr.M.Štorch, učitel, Praha

12768. Jan Vraštil, Technik, Olomouc

12769. Josef Boštík, IT, Vysoké Mýto

12770. Marie Jonášová, žena v domácnosti, Turnov

12771. Martin Jonáš, student, Turnov

12772. Emil Surovec, hasič, Halenkov

12773. Petr Gregor, Specialista IT Service Desk, Praha

12774. Marie Pilařová, osvč, Ostrava

12775. Adam Bartošek, Obchodní zástupce, Zlín

12776. Antonín Klenec, Transroll, Lanžhot

12777. Ludvík Odehnal, policista nyní důchodce, Brno

12778. Radka Kvasničková, programová asistentka, Praha

12779. Bc. Zuzana Nováková, porodní asistentka, Pardubice

12780. Jirka Keller, technik, Praha

12781. Jana Fejfarová, Office Manager, Praha

12782. Josef Mastný, důchodce, Pelhřimov

12783. Ing.Ivan Vondráček, státní zaměstnanec, Železný Brod

12784. Antonín Vácha, Zedník,ale v současné době důchodce, PrahA 4

12785. Milena Vondráčková, důchodkyně, Železný Brod

12786. Miroslav Vostrý, Servisní technik, Praha

12787. Lysacek Miloslav, duchodce, Brumov

12788. Jaroslav Duchac, duchodce, Hradec Kralove

12789. Martina Mikšová, Farmaceut, Valašské Meziříčí

12790. Alena Lacinová, referent, Praha

12791. Ivana Kopáčová, OSVČ, Ostrava

12792. Jakub Růžička, student, Praha

12793. Hana Vašková, knihovnice, Zlín

12794. Petra Lipovová, VŠ učitel, Tursko

12795. David Kružberský, logistik, Praha- západ

12796. Jiří Vopátek, duchodce, Č.Budejovice

12797. Jan Filas, webdesigner, Madrid

12798. jAROSLAV HADAŠ, podnikatel, Uh.Hradiště

12799. zdenek kratochvil, zamecnik eo, kadan

12800. Franta Dlabač, Řidič, Zlín

12801. Pavel Konetzný, OSVČ, Hať u Hlučína

12802. Ivan Brožek, důchodce, Plzeň

12803. Jaroslav Malina, manažer , Praha

12804. A.Tichá, studentka, Kutná Hora

12805. Tomíček Vladimír, OSVČ, Dubenec

12806. Z.chudikova, důchodce, Boršice

12807. Stanislav Lemfeld, důchodce, Rychnov n. Kn.

12808. Jaroslav Palát, architekt, Vsetín

12809. Svoboda Luboš, Vodohospodář, Třebíč

12810. Antonin Langer, automechanik, Brno

12811. Milan Zachariáš, podnikatel, Praha 6

12812. Jaroslav Vitásek, důchodce, Náchod

12813. Rücker Vilém, dělník, Třebechovice

12814. doc.Mgr, Vladimír Kozlík, pedagog, fotograf výtvarník, Praha

12815. Koštál Josef , Fakultní nemocnice, Hradec Králové

12816. Hloušek Jindřich, OSVČ, Praha

12817. Alois Majer, důchodce, Žďár

12818. Zlata Cíchová, učitelka MŠ, Ústí nad Labem

12819. Rakovi, důchodci, Praha

12820. Hošek Jan, dělník, Husinec

12821. Hlavešová Jaroslava, svobodné povolání, Praha západ

12822. Hlaveš Mikoláš, student, Jílové u Prahy

12823. František Pešák, důchodce, Budišov nad Budišovkou

12824. Kamil Žárský, OSVČ, Tábor

12825. vladimir podest, podnikatel, zlín

12826. Miroslav Jonáš , stavebník, Turnov

12827. Hana Rýznarová, technicko-hosp. pracovník, Brno

12828. Svata Dvorakova, seniorka, Jablonec nad Nisou

12829. Adéla Mandíková, důchodce, Praha

12830. Milada Urbánková, podnikatelka, Žďár n.Sáz.

12831. Miroslava Doláková, úřednice, Senice na Hané

12832. jan vele, podnikatel, liberec

12833. Monika Kalátová, doručovatelka, Nový Knín

12834. Věra Zgažarová, učitelka, Spálov

12835. Ivana Čížková, účetní, Prostějov

12836. Olga Jeřábková, Referentka, Praha

12837. Marie Mazancová, důchodkyně, Uherský Ostroh

12838. Zdenka Blatná, Rodičovská dovolená, Brno

12839. zuzana zímová, telefonistka, olomouc

12840. Anna Priglová, důchodkyně, Mnichovice u Prahy

12841. Ing. Kamila Boháčková, účetní, Spytihněv

12842. Marie Loosova, invalidni duchodce, Zelezna Ruda

12843. miroslav beran, ID, Praha

12844. Barbora Zárubová, obchodní poradce, Nový Knín

12845. Oto Kotek, OSVČ, Děčín

12846. Květa Němečková, V důchodu, Praha

12847. Marek Exner, invalida, Ostrava

12848. Marie Matulová, důchodce, Brno

12849. Viktorie Rajtrová, státní zaměstnanec, Hradec Králové

12850. Ing. Houserová, býv. prac. výzkumu, Praha

12851. Jiří Zmeškal, důchodce, Křemže

12852. Dana Hornová, důchodkyně, Železný Brod

12853. Miloslava Železňáková, administrativa, Olomouc

12854. Ing. Jan Lapiš, technik, Ostrava

12855. Eva Muláčková, obchodnice, příbram

12856. Jana Mikešová, vedoucí obchodního týmu, Jihlava

12857. Jana Žárová, asistentka, Mladá Boleslav

12858. Simona Jelínková, státní zaměstnanec, Jablonec nad Nisou

12859. Václav Hrbek, OSVČ, Vraný

12860. Lada Kalvasová, asistentka , Praha

12861. Ladislav Valeš, Skladník, Praha

12862. Patrik kmínek, svářeč, Zlaté Hory

12863. Pavel Víteček, ddůchodce (za naše kč studovali), Oslavany

12864. Hana Jarošová, důchodce, Chraberce

12865. Jiri Jurkovic, Product Specialist, Brno

12866. Květoslava Palmeová, strojařka - důchodkyně, Boskovice

12867. Radim Paseka, IT, Sviadnov

12868. Vaněčková, referentka, Úhonice

12869. Vaclav Fiřt, důchodce, Liběšice

12870. Dagmar benešová, fakturantka, Česká Lípa

12871. Ivana, vychovatelka, Jablonec

12872. Břetislav Dohnálek Ing., manažer, Praha

12873. Kateřina Benešová, herečka, Praha

12874. Anna Urbanová, zaměstnanec, Bruntál

12875. Pavel Čech, elektrotechnik, Brno

12876. Jindřich Janeček, kovolijec, Vamberk

12877. Pavel Mráček, podnikatel, Kroměříž

12878. Milada Krauskopfová, účetní, Turnov

12879. Šiková, důchodce, Stupice

12880. Martin Půta, starosta města, Hrádek nad Nisou

12881. Pavel Krajíček, důchodce, Šumperk

12882. Helena Belatková, referent, Žďár nad Sázavou

12883. Jan Knotek, důchodce, Praha

12884. Josef Pešl, důchodce /stav. technik/, Heřmanův Městec

12885. Jana Klímová, účetní, Praha

12886. Ivana Sochová, podnikatelka, Chrudim

12887. František Adamec, údržbář, Studená

12888. Vladimír Ferles, Feneztra s.r.o., Nová Paka

12889. Bořivoj Vejr, důchodce, Želiv

12890. Milan KRÁTKÝ, důchpdce + OSVČ, Praha 2

12891. Bronislav Chalupa, OSVČ, Albrechtice nad Vltavou

12892. Věra Hajátková, referent, Žďár nad Sázavou

12893. Bohumil Buršík, důchodce, Chropyně

12894. Ludmila Crdová, učitelka, Praha

12895. Zdeněk Havlíček, důchodce, Cheb

12896. Vlasatá Martina, administrativní pracovnice , Příbram

12897. Zdeněk Matěja, student, Pardubice

12898. Jan Dudek, podnikatel, Praha

12899. Libor Švec, podnikatel, Brno

12900. Marie Trčková, prodavačka, Žďár n.Sáz.

12901. Kurial Frant., Duchodce, Břeclav

12902. Ing. Petr Pavlinec, CSc., důchodce, Brno

12903. Jana Eggerová, aplikační manažer, Praha

12904. Radka Kašparová, zdravotní sestra, Praha

12905. vÁCLAV Růžička, důchodce, Nechanice

12906. Karel Šmíd, důchodce, Beroun

12907. Josef Macháček, obchodník, Plzeň

12908. Jaroslav Jelen, podnikatel, Praha

12909. jestřáb petr, inv.duchodce, liberec

12910. Maliszaková, logistik, Tábor

12911. Pavel Kuba, student, Jirkov

12912. Ondřej Liška, student, Vlašim

12913. Muhammad Hosni Sayyid Mubarak, politik, prezident, t.c. na uteku, Kahira

12914. Ing. Zdeněk Kobrle, učitel, Slaný

12915. Alexandra Míková, asistentka, Praha

12916. Pavel Tvrdík, technik, Praha

12917. Jan Nováček, učitel, Ostrov

12918. Svatopluk Filípek, důchodce, Zlín

12919. Hana Jandová, důchodkyně, Praha

12920. Martincová, důchodce, Hodonín

12921. Jakub Šesták, Lektor, Liberec

12922. Martin Kuchna, Koordinátor Tesco, Most

12923. Irena Holíková, uklízečka, Plzeň

12924. Alfréd Palička, Důchodce, Studénka

12925. Ing. Hana Neuschlová, agronom, Ostrava

12926. Martin Holubář, Account Manager, Zaječice, Pyšely

12927. Kučera Mojmír, podnikatel, Praha 4

12928. Hana Třináctá, důchodce, Valtice

12929. Jan Nechvátal, delník, Vlčice okr.J Hradec

12930. Lubomír Pavelka, směnový mistr, Šumperk

12931. Malvína Krepsová, účetní, Kutná Hora

12932. Tomáš Lesák, podnikatel, Choceň

12933. Jana Švelblová, bankovní úřednice, Praha

12934. Novák Frant., důchodce, Znojmo

12935. Renata Žižková, živnostník, Slaný

12936. Luboš Staněk, řidič, Most

12937. Milena Mazalová, ekonom, Olomouc

12938. Michal Rogozný, OSVČ, Ostrava

12939. Libor Tribus, IT administrátor, Krnov

12940. Lukáš Prstek, manažer, Rožnov pod Radhoštěm

12941. Ludmila Kočendová, pracující důchodkyně, Zlín

12942. Jiří Dvořák, IT, Tetín

12943. Petr Marek, kreativec, Praha

12944. Tomáš Horyna, důchodce, Hlinsko

12945. Pavla Čermáková, it prodejce, Liberec

12946. Filip Hejkrlík, Projektant, Pardubice

12947. Iveta Dlouhá, admin.pracovník, Praha

12948. Alena Brábníková, důchodce, Chlumec nad Cidlinou

12949. Zbyněk Lebduška, OSVČ, Cheb

12950. Vaclav Sulista RNDr,, lekarnik duchodce, Drahotesice

12951. JAROMÍR ŠMEJKAL, ŽIVNOSTNÍK, BRNO

12952. Slávek Kolman, ekonom, Slivenec

12953. Ing. Jan Klíma, lesník, Pardubice

12954. Pavel Sedlář, podnikatel, Bludov

12955. Eva Kučerová, důchodkyně, Brno

12956. Martin Kopecký, Country Manager agentura, Praha

12957. Ing.Petr Caha, podnikatel, Olomouc

12958. Znamenáčková Božena, zdr.sestra-důchodce, Litoměřice

12959. Mgr.Věra Mikulíková, učitelka v.v., Jilemnice

12960. Eva Lehečková, asistentka, Brno

12961. Pavel Hruškoci , školník - údržbář, Bno

12962. Ludmila Dobešová, důchodce, Hulín

12963. Antonie Fišerová , důchodkyně, Dobruška

12964. Veronika Bohdanecká, zdravotní laborantka, Hradec Králové

12965. David Andr, Student VŠ, Praha

12966. Faltová Helena, pečovatelka, Chlumec

12967. Markéta Píšková, na mateřské dovolené, Brno

12968. Václava Kolaříková, důchodce, Praha

12969. Patrik Schneider, důchodce, Jihlava

12970. Ing. Miroslav Tauchman, technik, Zálesní Lhota

12971. Jitka Seidlová, důchodkyně, Praha

12972. Radek Choc, prodejce, Praha 2

12973. Miroslav Seidl, odborný referent-poradce, Praha

12974. Jakub Šindelář, student, Praha

12975. Libuše Kopová, důchodkyně, Sušice

12976. Anna Pilchová, účetní , Ostrava

12977. Veronika Strapinova, materska dovolena, Uherske Hradiste

12978. František Kočenda, živnostník, Zlín

12979. Eva Horká, švadlena, Pelhřimov

12980. Zdeněk Boháček, soukr.podnikatel, Spytihněv

12981. Luboš Holubář, OSVČ, Kostelec nad Labem

12982. Jana Vítková, úřednice, Cheb

12983. Miroslav Pazlar, dělník, Praha

12984. Beranová, důchodce, Praha

12985. Ing. Štefan Bešina, středoškolský učitel, Přerov

12986. Zapletal Miroslav, školství, Most

12987. Vladimír Loukotka, Invalidní důchodce, Žatec

12988. MIchaela Čížková, Mateřská dovolená, Plzeň

12989. Jana Fialová, střihačka, Praha

12990. Jiřina Holá, stř. učitelka, nyní důchodce, Praha

12991. alena Spáčilová, seniorka, olomouc

12992. Ing. Drešer Miroslav, obchodní zástupce, Hradec Králové

12993. Jaroslav Jahoda, důchodce, Sehradice

12994. Štěpánka Matějková, Manager, MD, Praha

12995. Cinkl Miroslav, důchodce, Velká Bystřice

12996. Rostislav Kačírek, Obsluha čs., Znojmo

12997. Kateřina Karlínová, studentka, Pelhřimov

12998. Pavel Palme, strojař - důchodce, Boskovice

12999. Božena Tomaňová, důchodce, Uh.Hradiště

13000. Mgr.Bohuslav Koštanský, manažer obchodní sitě, Prostějov

13001. JUDr.Vladimír Galuška, advokát, Kladno

13002. Jaroslav Havlíček, důchodce, Rozhraní

13003. Pavel Horký, řidič, Pelhřimov

13004. Josef Enderle, student, Žďár nad Sázavou

13005. Pavel Klíma, OSVČ, Praha

13006. Králová , důchodkyně, Břeclav

13007. Stanislav Lemfeld ml., zaměstnanec-logistik, Rychnov n. Kn.

13008. Bc. Andrea Slívová, logistik, Bohumín

13009. Alena Baranová, účetní, Frýdek-Místek

13010. Josef Sumerauer, živnostník, Svatý Jan nad Malší

13011. Petra Tomešová, vysokoškolák, Zlonice

13012. Ing. Jakub Čejka, stavební technik, Libice nad Cidlinou

13013. Olga Boušková, mistrová, Praha

13014. Ing. Pavel Cichra, manažer, Praha

13015. PhDr. Richard Růžička, CSc., sociolog, Praha

13016. Ludmila Stanovská, důchodkyně, Opava

13017. Radana Pavlasová, referentka prodeje, Ostrava

13018. Eliška Budová, kuchařka, Ostrava

13019. Alice Pazourková, mechanička, Pardubice

13020. Jaroslav Vobornik, skladnik, Terezín

13021. Martin Molík, řidičvzv, Vedrovice

13022. Ing.Martina Heralová, ekonom, Praha

13023. Michal Beran, Student, Dolní Čermná

13024. Mgr. Martin Lukeš, učitel, Pardubice

13025. M.Zemíková , dělnice, Mikulov

13026. HOFHANS JAN, INVALIDNÍ DŮCHODCE, PRAHA

13027. Zdeněk Anděl, vedoucí skladu, Polná

13028. Pavel Zeman, IT konzultant , Brno

13029. Irena Bendová, v domacnosti, Plzen

13030. Miroslav Januš, důchodce, Praha

13031. Miroslav Maňásek, IT specialista, Uherské Hradiště

13032. Hrůzová Helena, důchodkyně, Brno

13033. Milan Weiner, invalidní důchodce, Praha 10

13034. Vyskocilova Vera, Pecovatelka, Brno

13035. Helena Weingartnerová, Důchodce, Kamenický Šenov

13036. Alena Hanselová, podnikatel, Český Krumlov

13037. Marcela Janyšková, důchodce, Nový Jičín

13038. Miroslav P e t r á k, vedoucí provozu, P í s e k

13039. Milada Mužná, důchodkyně, Kopřivnice

13040. Jan Betko, drevorubec, Černava

13041. Květoskav Hlavička, řidič, Kroměříž

13042. Michal Svěrák, obchodník, Praha

13043. Pavel, Koblížek, technik, Praha

13044. Lamošová, účetní, Zlín

13045. Roman Sršeň, Podnikatel, Velichovky

13046. Josef Gažak, Elektroudržbář, Mikulovice

13047. Lubomír Bláha, personalista, Praha

13048. Lucie Urbánková, podnikatelka, Žďár n.Sáz.

13049. Červenka, lékař-důchodce, Praha

13050. Milan Fiala, student, Sokolov

13051. Šárka Ševčíková, Vychovatelka, Ostrava

13052. Ivana Belfínová, asistentka, Praha

13053. RNDr. František Čunderlík, starobní důchodce, Praha

13054. Ladislav Chromáček, podnikatel, Praha

13055. Dagmar Lazárková, průvodce, Tábor

13056. Radek Ciganik, Podnikatel, Teplice

13057. Vilos Musalek, programator, Praha

13058. Hana.Rosenhoferova, vychovatelka, Otvovice

13059. Josef Macák, důchodce, Úholičky

13060. Šárka Bělohlávková, referent, Otrokovice

13061. Ing. Oskar Turcsányi, analytik, Praha

13062. Pavla Koštanská, učitelka, Prostějov

13063. Marek Pavlíček, ing., projektant, Dvůr Králové n/L

13064. Dvořáková Anna, důchodkyně, Mirošov

13065. Novotná Jindřiška, účetní, Pardubice

13066. Petra Nováková, úřednice, Praha

13067. Helena Hermanová, OSVČ, Brno

13068. Ing. Ivo Neuwirth, důchodce, Ostrava

13069. Petr Svoboda, informatik, Brno

13070. Taťána Černá, programátorka, Říčany

13071. Jitka Andrejsová, ved.ŠJ, Karlovy Vary

13072. Evženie Čapková, důchodce, České Budějovice

13073. Jitka Veinfurterová, účetní, Praha

13074. Petr Ivičič, Geodet, Čejkovice

13075. Pavel Kubina, Biomedicínský inženýr, Ostrava

13076. Marie Vroubková, důchodkyně, Šluknov

13077. David Thiele, Konzultant, Praha

13078. Eva Baxová, úřednice, Praha

13079. Pavla Binarova, vedecky pracovnik, Praha

13080. Košťálová Barboea, na MD, Brno

13081. Miroslav Kobera, důchodce, Semily

13082. Milan Vácha, jednatel, Nýřany

13083. Drahomíra Korejčíková, farmaceutická asistentka, Liberec

13084. Marcela Bednářová, personaliska, Pardubice

13085. Ing.arch. Dagmar Smejkalová, projektant, ostrava

13086. vlasta holíncová, důchodce, ostrava

13087. Zdeněk Halamíček, technik, Frýdek Místek

13088. Pavel Froněk, důchodce, Hostivice

13089. Beytler Vít, OSVČ, Varnsdorf

13090. Jaroslav Roubal, podnikatel, Klatovy

13091. Mgr. Kateřina Dobruská, učitelka na ZŠ praktické, spec. a logopedické, Žatec

13092. Žaneta Ševčíková, Učitelka, Ostrava

13093. Petr Urban, manažer, Teplice

13094. Josef Pecka, starob.důchdce, Mladá Boleslav

13095. Lenka Fošenbauerová, ekonom, Chomutov

13096. Nováková Alena, vychovatel, český krumlov

13097. Jiří Kundrát, živnostník, Praha

13098. Jaroslav Kovařík, technik, Rousínov

13099. Jitka Šimková, knihkupec, Soběslav

13100. mgr. Zdena Hůlová, logopedka, Újezd

13101. Marie Hlubučková, důchodkyně, Nechanice

13102. Blanka Kulvajtová , důůchodkyně, Praha

13103. Ing. Vladimír Černoch, důchodce, Olomouc

13104. slavek hradil, ridic, trutnov

13105. Dana Palečková, důchodkyně, Radešínská Svratka

13106. Magdalena Dřímalová, bez práce a bez peněz, Víceměřice

13107. Dana Bémová, dělnice, Praha

13108. Irena holičová, grafik-výtvarník, Praha

13109. Daniel Maruna, Informatik, Český Krumlov

13110. Marcela Šuranová, OSVČ, -

13111. Kučová Hana, důchodce, Luhačovice

13112. Ing. Jindřich Kalabza, zeměměřič, Zbraslav, Praha 5

13113. Petr Nožička, publicista, Břeclav

13114. Jana Duchonova, zdravotni sestra, Pribram

13115. Karel Strašil, procesák, Brno

13116. Jiřina Paličková, podnikatelka, Přerov

13117. Michaela Borsová, referent , Brno

13118. Květoňová Michaela, úřednice, praha

13119. Jiří Vyoral, strojař, Brno

13120. Antonín Ulík, celní specialista, Plzeň

13121. Radim Čech, ekonom, Havířov

13122. Dagmar Voborská, ekonomka, Olomouc

13123. Miloš Fučík, důchodce, Pardubice

13124. Miloslava Dušánková , Prodavač, Chrudim

13125. Ing. Jiří Humpl, technik, Ústí nad Labem

13126. Anna Zavadilová, důchodkyně, Praha 4

13127. Bohumír Černý, technik, Přelouč

13128. Jiří Dudek, student VŠB-TU, Ostravice

13129. Marie Pavková, důchodce, Veselí nad Moravou

13130. JUDr.Vladimír Ibl, právník, Mnichovice

13131. Doc.Ing.Zdenko Doskočil,CSc., vysokoškolský pedagog, BRNO

13132. Bc.František Zeman, Finanční poradce, Rokycany

13133. Zdrážilová Věroslava, důchodkyně, Ostrava

13134. Miloš Zábranský, automechanik, Strakonice

13135. František Hloch, důchodce, Vodňany

13136. Tomáš Heidenreich, soukromý podnikatel, Plzeň

13137. Olga Rymplerová, vet.technik, Nymburk

13138. Jaromír Jandl, dispečer, Ostrava

13139. MAREK ONDRACEK, ŽIVNOSTNÍK, BRNO

13140. Milan Vajďák, prodejce, Frýdek - Mistek

13141. Mgr. Romana, Harcubová, Praha

13142. Kusyn Kamil, OSVČ, Ostrava

13143. Vlastimil Ehrenberger, důchodce, Olomouc

13144. Ivana Štěpánová, MD, Uherské Hradiště

13145. Jan Kalina, analytik, Praha

13146. Petr Bartl, zaměstnanec, Klášterec nad Orlicí

13147. jitka Grigarová, důchodce, Praha

13148. Jiří Mikšík, farmář, Valašské Meziříčí

13149. Roman Holub, Technik, Kralupy na Vltavou

13150. Petr Vaňásek, obchodní zástupce, Lipoltice

13151. Martin Zelinka, řidič, Děčín

13152. Ivo Červený, OSVČ, České Budějovice

13153. Idesová Julie, důchodce, Praha

13154. Vlastimil, opravář, seřizovač stojů a zařízení.obsluha CNC., Frýdek Místek

13155. Veronika Matúšová, na mateřské, Zlín

13156. Arny Pešák, dělník, Polná

13157. Martin Mattauch, Technik, Praha

13158. Jarmila Brennerová, prodavačka, Praha

13159. Milan Chotětický, spojový mechanik, Praha

13160. Mgr. Zuzana Štěpánková, právnička, Praha

13161. Růžena Hamplová, důchodce, Jaroměř

13162. Pavel, zedník, Černošice

13163. Marcela Lukšíková, úřednice, Litvínov

13164. JAN KUBÁK, DŮCHODCE, JAROŠOV NAD NEŽÁRKOU

13165. Dagmar Mayerová, důchodkyně, Ostrava

13166. Petra Bobovičová, fakturantka, Česká Lípa

13167. Jana Hazuchová, recepční, jižní čechy

13168. Pavel Dolezal, in stalater, Drevniky

13169. Jana Muravecká, nezaměstnaná, Příbram

13170. Blanka Hlavatá, provozni restaurace, Praha

13171. Božena Hladká, kadeřnice, Praha

13172. MONIKA DOLEŽALOVÁ, ÚŘEDNICE, PRAHA

13173. Milan Jahn, elektromontér, Habry

13174. Ivana Růžičková, důchodce, Nechanice

13175. Závacká Hana, hlavní účetní, Ostrava

13176. Vladislav Husák, důchodce, Mladá Boleslav

13177. Mgr Josef Endlicher, OSVČ, Žár u Nových Hradů

13178. Karel Hladík, skladník, Dobšice

13179. Hana Mikulenková, pedagog, Olomouc

13180. Radka Gočová, prodejce, Praha

13181. Michal Čvančara, energetika, Praha

13182. Irena Kovaříková, důchodkyně, Praha

13183. Jaromír, Fous, Rudná

13184. Cyril Mores, důchodce, Krnav

13185. Tomáš Starý, Systémový specialista, Kolín

13186. Eva Kasíková, důchodce, Pardubice

13187. Ing. Petr Pytloun, Ph.D., manažer, Říčany

13188. Alena Jahodová, vedoucí oddělení, Chrastava

13189. Markéta Muijsenberg, inženýr, Vsetín

13190. Zbyněk Kryl, IT manažer, Mimoň

13191. Stanislav Jirka, důchodce, Brno

13192. Marie Matulková, sadařka v vinařka, Lužice u Hodonína

13193. Marcela Beňová, účetní, Jáchymov

13194. Ivan Huml, důchodce, Praha 4

13195. Milena Vrbická, důchodkyně, Červený Kostelec

13196. ing Karel Rajnoch, důchodce, Otrokovice

13197. Jan Švarc, ředitel společnosti, Praha

13198. Miroslav Vojtíšek, osvětlovač, Teplice

13199. Jitka Černá, skladnice, Přelouč

13200. Jan Schejbal, podnikatel, Plzeň

13201. Josef, Holakovský, Praha

13202. Ing. Jiří Lorman, OSVČ, Praha

13203. Václav Klím, důchodce, Pstruží

13204. Jan Korba, zaměstnanec inf., Merklín

13205. Jaromír Drápal, osvč, Zbraslav u Brna

13206. Ing. Jaroslav Vrabec, projektant, Liberec

13207. Brož J., důchodce, Ustí n.L.

13208. Jarmila Hloušková, ekonom, Náměšť nad Oslavou

13209. Jiří Bubela, údržbář, Olomouc

13210. Šimečková, účetní, Praha

13211. Věra Malá, Prodavačka, Frýdek-Místek

13212. Jan Černý, controller, Třebíč

13213. Aleš Kratochvíl, správce OS, Plzeň

13214. ing.P.Nekvinda, důchodce, Hodonín

13215. ing Magdalena Benčíková, podnikatelka, Brno

13216. Erika Drbalova, Asistentka, Praha

13217. Tomanová Božena, důchodkyně, Jihlava

13218. Petr Šrejber, Kuchař, Poděbrady

13219. Schusterová, nezaměstnaná, České Budějovice

13220. Monika Moravčíková, pedagóg, Praha

13221. Petr Myslivec, kuchař, Pardubice

13222. Radka Sakerová, t.č. mateřská dovolená, Želešice

13223. Petr Maršálek, Autoservis, CHeb

13224. RNDr. Štegena, geolog, Ostrov

13225. Jindra Sobová, ekonom, Praha

13226. Drahomíra Kasalová, obchodní zástupce, Přibyslav

13227. J.Beneš Mgr., učitel, Plzeň

13228. Renáta, dělnice, Nový Jičín

13229. Ladislav Faldus, stavbyvedoucí - rozpočtář, Kadaň

13230. Lucie Bošková, krupiér, Praha

13231. Simona Volfschützová, podnikatelka, Cesky Krumlov

13232. Pavel Ziecina, Manažer obchodu, Plzeň

13233. Jitka Jirkova, nezamestnana, Luze

13234. Václav Zelenka, řidič, Obora

13235. Ing. Tomáš Šalamon, MBA, Ph.D., manažer, VŠ učitel, Roztoky

13236. Lenka Švihálková, důchodce, Praha 8

13237. jana nedomová, zdravotník, ústí

13238. Hamrusová Jana, sociální pracovnice, Beroun

13239. Ing. Martin Vítek, Ph.D., Programátor, Branka u Opavy

13240. Tereza Mišková, student, praha

13241. Mgr. Svatopluk Vokurka, pedagog, Volary

13242. Mgr. Jana Vokurková, pedagog, Volary

13243. Patrick William Phillips, lektor, Praha

13244. Mgt František Lefan, Vedoucí vychovatelů, Tábor

13245. Manžélé Markovi, Důchodci, Vejprty

13246. Jiří Střelec, invalidní důchodce, Praha 8

13247. Jan Kraus, student IT, Brno

13248. Nicola Paclíková, studentka, Moravská Třebová

13249. Patrik Vojtech, student, Zlín

13250. Myloň Šimerský, pedagog, Praha

13251. Miloslava Vojtěchová, duchodce, Zlín

13252. Martin Svoboda, student, Libice nad Cidlinou

13253. Věra Rajchertová, Studentka, Brno

13254. Marie Jensenová, obchodní zástupce, Kolín

13255. Ota Zima, Student, Praha

13256. Iva Procházková, důchodce, Praha

13257. Jaromír Lambor, OSVČ, Jablůnka

13258. Jiřina Strnadová, v důchodu, Praha

13259. Miroslav Machát, karosář, Třebíč

13260. Karla Řápková , učitelka angličtiny , Mělník

13261. Vladimír Hamouz, důchodce, AŠ

13262. Monika Michnová, zdravotní laborant, Havířov

13263. Irena Pilařová, asistentka, Praha

13264. Antonín Vincourek, stavební technik, Zábřeh na Moravě

13265. PAVEL BENDA, DŮCHODCE, ČÍŽKOVICE

13266. Nikol Ševčíková, Studentka, Ostrava

13267. Petra Dušánková , Mateřská dovolená, Chrudim

13268. Miro Koštrna, architekt, Praha

13269. Radim Jakubec, IT, Opava

13270. Šárka Hrubantová, účetní, Praha

13271. Věra Hrubá, OSVČ, Plzeň

13272. Jitka Marková, sociální pracovnice, Jirkov

13273. Ivana Dvorská, biolog, Praha

13274. Petr Šedý, OSVČ, Adamov

13275. Richard Kostecký, programátor, Praha

13276. Michal Nožička, osvč, Náchod

13277. Tomíček Vladimír, OSVČ, Dubenec

13278. Eva Chudomelová, důchodce, Praha

13279. Ivo Novak, podnikatel, Melbourne

13280. Karel Žauda, projektový manažer, Ostrava

13281. Miroslav Dryják, Ing., stavební dozor, Ostrava

13282. Karel Scholz, Vývojář informačních systémů, Praha

13283. Petr Novák, OSVČ, Praha

13284. Eva Vlčková, v domácnosti, Praha

13285. Jitka Zdeňková, vedoucí marketingu, Praha 9

13286. Vlasta Růčková, OSVČ, Rožnov pod radhoštěm

13287. Rudolf Bernášek, technik, stavař, Praha 5

13288. Pavel Kavalek, elektrikář, Pardubice

13289. stepanek jan, podnikatel, praha

13290. Ivo Brabec, OSVC, Rakovnik

13291. Jana Štrojsová, Jednatelka, Turnov

13292. Lucie Studená, dokumentaristka, Praha

13293. Jitka Tomešová, OSVČ, Zlonice

13294. Miloš Kružej, ekonom, Plzeň

13295. Zdeněk Nevlud, OSVČ, Pustá Polom

13296. Zuzana Pyšková, učitelka, Plzeň

13297. Josef Bouška, živnostník, Praha

13298. Zdeněk Novák, důchodce, Otrokovice

13299. Kadlec Martin, truhlář, Ovesná Lhota

13300. hesoun, důchodce, české budějovice

13301. Evžen Zaviačič, důchodce- voják z povolání, Kroměříž

13302. ing.Dana Blahoutová, ekonom, Jablonec nad Nisou

13303. Holuša, technik PC, Ostrava

13304. Šlechta, invalidní důchodce, Stupice

13305. Eva Michálková, zdr.laborantka,důchodce, PLZEN

13306. Lubomír Pantůček, OSVČ, Šumperk

13307. Vladimír Svoboda, bankovní úředník, Praha

13308. vlasta , holíncová, ostrava

13309. Martina Jelínková, asistentka, Praha - západ

13310. Vlastimil Nohejl st., mechanik měř.aregulace, Zhoř 7

13311. Milada Václavíková, důchodkyně, Všechovice

13312. Věra Lipovská, důchodce, Židlochovice

13313. Mai Kawada, Sales administrator, Praha

13314. Marlena Hlaváčková, prodavačka, Žatec

13315. Milan Soldán, důchodce OSVČ, Krnov

13316. Otto Vokál, technik, Praha

13317. Dita Šejnová, v domácnosti, Heřmanice

13318. Miloslava Brožová, úřednice, Louny

13319. Ing. Dalibor Matějů, soukromý konzultant, Praha 4

13320. Andrea Vuová, recepční, Praha

13321. Robert Melichar, projektový manažer, Praha

13322. Andrea Zimčíková, asistentka , Praha

13323. Lenka Drechslerová, knhovnice, Šumperk

13324. Mikuláš Kaprál, OSVČ, Chrastava

13325. Michal Berger, technik, České Budějovice

13326. Šeligová, knihovnice, Šumperk

13327. Bc. Veronika Poláková, student, Ústí nad Labem

13328. Bojanovský Zdeněk, důchodce, Znojmo

13329. Mgr. Pavel Kobera, archivář, Praha

13330. RNDr. Ivo Liška,Ph.D., důchodce, Brno

13331. Stanislav Křída, ekonom, České Budějovice

13332. Luboš Martínek, svářeč, Klimkovice

13333. Jiří Čapek, OSVČ, Prachatice

13334. Eva Bučilová, právník, Teplice

13335. Blažena Vondráčková, důchodkyně ,podnikatelka, Mariánské Lázně

13336. Michal Prokeš, pracovník v logistice, Brno

13337. Hana Zachová, účetní, Brno

13338. Alena Ošmyková, zdrav.sestra, Tábor

13339. Bc. Jakub Langr, DiS., student UTB, Prostějov

13340. IVANA KUBÁKOVÁ, DŮCHODCE, JAROŠOV NAD NEŽÁRKOU

13341. Richard Wagner, fyzik, Praha

13342. Ales Javurek, conultant, Praha

13343. dana jiroušová, osvč, liberec

13344. Lenka Navrátilová, ekonom - účetní DS Náměšť na Hané, Náměšť na Hané

13345. Martin Sukdolák, Technolog, Týnec nad Sázavou

13346. Božena Hejtmánková, obchodník, Praha

13347. Petr Kašpar, OSVČ, Praha

13348. Denisa Šubertová, asistentka, Praha

13349. Zdeněk Rubáš, student, Klatovy

13350. Jan Riedl, Duchodce, Veverská Bitýška

13351. Marek Pola, Odborný asistent, Pardubice

13352. Petr Šarman, student, Krnov

13353. Marie Vlachová, důchodce, Smržice

13354. Jiřina Kalužová, dúchodkyně, Víceměřice

13355. Monika Dvořáková, podnikatelka, Dobřichovice

13356. Michaela Herzánová, fakturantka, Velké Pavlovice

13357. Jitka Pfeiferová, pedagog, Ostrava

13358. Vít Žíla, programátor, Praha

13359. Jan Novák, pekař, Praha

13360. Jan Chochola, IT helpdesk, Praha

13361. Tomáš Kurfürst, rodičovská dovolená, Brno

13362. Ivana Vojtíšková, Procesná specialista, Praha

13363. Andrea Faltejsková, učitelka, Smržovka

13364. Turková Anna, důchodce, Varnsdorf

13365. Marcel Petřík, OSVČ, Trutnov

13366. Attila Kovács, důchodce, Hradčany

13367. Pavel Pokorný, zaměstnanec muzea, Mikulov

13368. Beáta Fedáková, zdravotní sestra, Tanvald

13369. Ing. Petr Pracný, zeměměřič, České Budějovice

13370. Pensimusová Jaromíra,Mgr., důchodkyně, Fulnek

13371. Libuše Krejsová, podnikatelka ekonom, Týnec nad Sázavou

13372. Michal Hejda, vedoucí servisu, Praha 4 - Braník

13373. Barbora Urbanová, editorka, Praha

13374. Krakovský Václav, duchodce, Ostrava

13375. Oldřich Brzokoupil, podnikatel, Olomouc

13376. jezkova iveta, v domacnosti, pardubice

13377. Věra Zikmundovská, ekonom, Ústí nad Labem

13378. Zdeněk Vokoun, podnikatel, Jihlava

13379. Josef Macák, důchodce, Úholičky

13380. Irena Tomášová, prodavačka, Hradec Králové

13381. Závacká Hana, hlavní účetní, Ostrava

13382. Ivana Hájková , Prodavačka, Černošice

13383. Josef Balán, důchodce, Dolany

13384. Bohuslava Kavalírová, důchodkyně, Olomouc

13385. Luboš Opiela, Operátor výroby, Číněves

13386. Kratochvílová, projektantka, Pardubice

13387. Jan Kovanic ml., konzultant, Praha

13388. Ing. Josef Strnad, podnikatel, Brno

13389. Ing. Jaroslav Salava, důchodce, Libušín

13390. Ing.Petr Slavík, manažer, Jindřichův Hradec

13391. Lániová Jaroslava, důchodce /dříve zdrav.prac./, Horšovský Týn

13392. Mgr. Svatava Oroszyová, středoškolská učitelka, Frýdek - Místek

13393. Josef Šťastný, důchodce, Praha

13394. Kateřina Mašínová, student, Ústí nad Labem

13395. Aleš Janáček, Dělník, Milevsko

13396. Robert Kania, provozní elektrikář, Praha

13397. Petr Kolomazník, dělník, Neratovice

13398. Zdeněk Švamberk, Projektant , Řež

13399. Tomáš Jurkovič, Projektant, Brno

13400. Karel Žoch, důchodce, Uničov

13401. Iveta Kozlíková, OSVČ, Praha

13402. Petra Kohoutová, učitelka, Praha

13403. Igor Daxner, podnikatel, Jaroměř

13404. Termer Petr, pojišťovací poradce, Šumperk

13405. Jiří Hanzlovský, systémový analytik, Chrudim

13406. Veronika Rýpalová, studentka, Moravský Písek

13407. Antonin Kozel, OSVČ, Šenov

13408. Miroslav Michna, Důchodce, Zdice

13409. Richard Klenovský, právník, Praha

13410. Martin Halíř, OSVČ, České Budějovice

13411. Zoja Kozlová, vychovatelka, Praha

13412. Barbora Kadlecová, student VŠ, Praha

13413. Stanislav Kopačka, technik, Tursko

13414. Voštová Marie, prodavačka, Tábor

13415. Lenka Klímová, úřednice, Praha

13416. rajsky karel, duchodce, vysoke myto

13417. Rudolf König, duchodce, Rychnov n Kn

13418. Rostislav Langr, strojník, Hradec Králové

13419. Petra, Jonová, studentka

13420. Jiří Kostolný, Bakk., Student, Veselí nad Moravou

13421. Jiří Rympler, technik, Nymburk

13422. Ladislav Mach, nezaměstnaný, Milovice

13423. František Václav Melichar, technik, Praha 6

13424. Ing. Robert Čejda, projektant, Brno

13425. Daniel Palát, student, Nymburk

13426. Richard Biliček, Elektrikař, Horni Benešov

13427. Daniel Palát, podnikatel, Nymburk

13428. Alan Najzar, IT specialista, Ostrava

13429. Pavel Kozubek, Mechanik , Těrlicko

13430. Ing.František Orálek, důchodce, Uhřičice

13431. Kateřina Fojtíková, Student, Brno

13432. Josef Melč, Key account manager, Rakovník

13433. Monika Péterová, matka, kolín

13434. Milan Šimák, řidič, Praha

13435. Jana Burgerová, sektor manager, Plzeň

13436. Lukáš Tkačík, KŘJ, Bohumín

13437. Lenka Ševčíková, číšnice, Brno

13438. Ing.Václav Bečvář, CSc., výzkumný pracovník, Praha

13439. Mirek Švihel, programátor, Krnov

13440. rudolf holínec, důchodce, ostrava

13441. Šlechtová, důchodkyně, Praha

13442. Martin Krám, obchodní manažer, Praha

13443. Marie Bžunková, starobníé důchodce, Štětí

13444. Tomáš Falta, inval.důchodce, CHlumec

13445. Lucie Kubečková, zaměstnanec, Praha

13446. Michal Cícha, podnikatel, Zlín

13447. Ing.František Vroubek, důchodce, Šluknov

13448. Ing. Miroslava Koníčková, státní zaměstnanec, Praha

13449. Ivana Bláhová, zdravotní sestra, Praha

13450. Josef Beran, OSVČ - Klempíř, Kladno

13451. Ing. Eva Košařová, důchodce, Praha

13452. Jiří Bubela, student, Olomouc

13453. Bc. Darina Pálková, studentka, Litoměřice

13454. Ing. Jan Černek, finančníporadce, Fryšták

13455. Tomáš Vobruba, IT konzultant, Brno

13456. David Roškot, IT specialista, Praha

13457. Lucie Vomáčková, Prodavačka, Nové Město nad Metují

13458. Michal Rett, podnikatel, Praha

13459. Vladimír Turek, elektromontér osvč, Praha

13460. Hedvika Jahodová, důchodce, Sehradice

13461. Ing. Josef Mathes, úředník, Nové Město nad Metují

13462. JUDr. Pavel Hail, důchodce, Teplice

13463. Dušan klein, nabytkař, praha

13464. Lukáš Tunka, student, Brno

13465. Lenka Zientková, Účetní, Ostrava

13466. Stanislav Zientek, Student, Ostrava

13467. Jiří Toman, obkladač, Paseka

13468. Petr Slechan, jednatel společnosti, Jindřichův Hradec

13469. Věra Cveková, důchodce, CHomutov

13470. Libor Podhola, soukromý podnilkatel, Praha

13471. Josef Pecenka, Ridic, Stremosice

13472. Zdeněk Brenner, soukromník, Praha

13473. Hana Husníková, pracovnice SK, Slaný

13474. Mgr. Josef Mareš, předseda představenstva, Rožnov pod Radhoštěm

13475. Jan Komínek, IT specialist, Praha

13476. Vlasta Krátká, úřednice, Praha

13477. Pavel Podlucký, OSVČ, Ostrava

13478. RNDr. Jiří Kadleček, obchodní manažer, Praha

13479. Hana Phillips, výtvarník, ilustrátor, Praha

13480. Náhlovská Vlasta, důchodkyně, Praha

13481. Svoboda Jindřich, vedoucí pracovník, Trmice

13482. Ing. Helena Sallakuová, v důchodu, Praha

13483. Petr Paleček, vedoucí prodejny, Opava

13484. Monika Suchomelová, administrativa, Lovosice

13485. Ivan Vojtech, duchodce, Zlín

13486. Eva Tluková, právník, Velké Přílepy

13487. MVDr. Nytra jan, vet. lékař, Ostrava

13488. Jan Ratzka, Obchodní referent, Most

13489. Pěnička František, důchodce, LIBEREC

13490. Adin Vyhlídka, důchodce, Přerov

13491. Jana Švecová, operátorka, Praha

13492. Josef Ondra, Důchodce, Lomnice u Tišnova

13493. Selig Rudolf, OSVĆ, Studénka

13494. Marika Urbánková, OSVČ, Moravské Budějovice

13495. Mgr. Petr Stejskal, učitel, Holešov

13496. Soňa Nekvindová, učitelka, Hodonínj

13497. Jiří Dobruský, úředník, Žatec

13498. Milouš Jakeš, eskamotér, bavič, Červený Hrádek

13499. Jan Varmuža, Student, Havířov

13500. Milada Rozsívalová, důchodce, Hranice

13501. Jakub Mahdalík, projektant, uherské hradiště

13502. Lenka Linhartová , úředník, České Budějovice

13503. Emilie Holdová, důchodkyně, Brno

13504. Schneider František, OSVČ, Praha

13505. Ondřej Pávek, OSVČ, Měšice

13506. jana šaffková, osvč, teplice

13507. doc.Ing. Miroslav Šír, CSc., vysokoškolský pedagog, Liberec

13508. Petr Baránek, Realitní makléř, Opava

13509. Ondřej P., student, Plzeň

13510. Jana aPavel Novotný, důchodci, Chodov u K.V.

13511. Marie Benešová, důchodkyně, Velké Meziříčí

13512. Luděk Burian, technik, Hořice

13513. Simona Ulagova, prodavacka, Plzen

13514. Horák Antonín, operátor, Kladno

13515. Věra Mráčková, důchodce, Ostrava Hrabová

13516. Marie Vavřínková, důchodce, Spytihněv

13517. Nechvátal Jan, student, Praha

13518. Jaroslav a Pavla Janíčkovi, důchodci, Valašské Meziříčí

13519. Vlasta Šmolíková, řidička tramvaje, Praha

13520. karel kořán, důchodce, tichá

13521. Petra Šebestová, mateřská dovolená, Nupaky

13522. Jaroslav Bláha, důchodce, Loděnice

13523. Kettnerova Zdenka, duchodkyne, Tuchlovice u Kladna

13524. Vladimír Holý, Som´s Thai massage, Praha

13525. Karel Voráček, OSVČ, Praha

13526. Jan Kolář, Ing., servisní technik, Praha

13527. ing. Alexandra Kocková, ekonomka, Praha

13528. Mgr. Pavlína Hábová, speciální pedagog, Dobruška

13529. Magdaléna Gelnarová, starobní důchodce, Kravaře

13530. Jaromír Bahenský, Jednatel firmy EKONA, Čáslav

13531. Josef Knot, Ing., projektant, Česká Lípa

13532. ing.Pavel Neděla, Důchodce, Mokré Lazce

13533. Ing. Tomáš Mikuš, Senior staff, Praha

13534. Lubomír Loutocký, technik, Uničov

13535. Lenka Samková, pracovník marketingu, Týniště nad Orlicí

13536. David Blahušek, správce, Zlín

13537. Aleš Kratochvila, obchodní manažer, Přerov

13538. Jaroslav Krupička, důchodce, Hodkovice nad Mohelkou

13539. Tom Polák, Konzultant, Praha

13540. ing.Jana Čermáková, podnikatelka, Liberec

13541. Daniel Rabas, OSVČ, Praha

13542. Mgr. Jana Duštírová, podnikatelka, Turnov

13543. Jiří Vláha, důchodce, Ostrava

13544. Ing. Radek Břenda, úředník v soukr. sektoru, Praha VIII

13545. Michal Pavlíček, Student, Vratimov

13546. blanka kutinová, zdravotní sestra, třebíč

13547. Karel Pouzar, IT specialista, Praha

13548. Zdenek Becvar, area sales manager, Ceske Budejovice

13549. Petr Maršálek, podnikatel, Opava

13550. Václav Kráčmera, technik, Benešov

13551. FRANTIŠEK ŘEŠÁTKO, DŮCHODCE, MLADÁ BOLESLAV

13552. Kašpar, důghodce, jiřice

13553. Dr. Rene Szabo, Ph.D., majoritni akcionar zahranicni a.s., Praha

13554. Ing. Martin Studnička, projektant, Praha

13555. Wohldann Roman, Státní zaměstnanec, Rožmitál pod Třemšínem

13556. Vladislav Janík, stav.technik, Ostrava

13557. Tomáš Verner, svářeč, Dobruška

13558. Marek Krygel, student, Ostrava

13559. Jana Sedláčková, pracující v zemědělství, Olešná u Pelhřimova

13560. Milan Matyáš, logistik, Brno

13561. Marta Urbanová, důchodkyně, Praha

13562. zelinková h., dělnice, zdounky

13563. Janáčková, učitelka, České Budějovice

13564. Kadlec Luděk, IT technik, Praha

13565. Věra Houšková,DiS., mateřská dovolená, Prachatice

13566. Jan Heřman, Taxikář, Praha

13567. Petr Koukolík, řidič, Brno

13568. Roman Turek, vedoucí v obchodě, Horní Slavlov

13569. Ing. Bc. Pavel HOLOTÍK, státní zaměstnanec, Hradec Králové

13570. Miroslav Krpec, důchodce, Ostrava

13571. Lenka Prokešová, účetní, Postřelmov

13572. Jan Skopalík, Kuchař, Olomouc

13573. Ing Jan Mandelik, duchodce, Praha

13574. J.Mrva, důchodce, BRNO

13575. František Soba, technik, Praha

13576. Zdeněk Dražil, technik, Bělá u Jevíčka

13577. Ondřej Kříž, Umělecký kovář, Praha

13578. Jaroslav Zelený, technik údržby, Řečany nad Labem

13579. Jiří Maryška, živnostník, Humpolec

13580. Leona Studýnková, chemik, Praha

13581. radomir mikulas, delnik, roeselare belgie

13582. Jiří Hubka, product manager/děvečka pro všechno, Praha

13583. Jiří Krčma, podnikatel, Brno

13584. Jaroslav Vysoký, řidič, Louny

13585. vondráčková, fakturantka, čelákovice

13586. PavlaKusá, uklízečka, Vedrovice

13587. Petr Brabec, důchodce, Česká Lípa

13588. Ing.Jan Jaroš, podnikatel a hoteliér, Praha

13589. MUDr.Darja Palzerová, praktická lékařka , Hrabyně

13590. Miroslav Souček, Product Manager, Praha

13591. Schenk František, potravinářský technik, Šumperk

13592. Anna Obdržálková, referent, Uherské Hradiště

13593. Růžýena Šeligová, důchodkyně, Dětmarovice

13594. vlastimil pospisil, malir-naterac, sternberk

13595. Zdeněk Kreps, účetní, Kutná Hora

13596. Ivana Jirkovská, účetní, Praha

13597. Magdalena Fiurášková, studentka, Brno

13598. Jan Veselý, důchodce, Praha

13599. Tomáš Kubín, kartograf, Sedlčany

13600. Věra Procházková, důchodce, čelákovice

13601. Martin Rufer, správce e-shopu, Česká Skalice

13602. Jan Chlumský, Podnikatel, Černošice

13603. Ing. Ladislav Kýr, projektant, Praha

13604. Petráň Luboš, důchodce, Jilemnice

13605. Lenka Valecká, Školnice, Bohutice

13606. Andrea Linhartová, v domácnosti na mateřské, Praha

13607. Sarka Holubova, lingvistka, Praha

13608. Dana Farská, důchodkyně, Vrchlasbí

13609. Alena Nesvadbová, úřednice, Nový Jičín

13610. Vladimíra Křížková, ředitelka domova pro seniory, Hodonín

13611. Suchopárková, účetní, Jílové u Prahy

13612. Tomáš Saidl, IT technik, Hradec Králové

13613. Mečislav Kozel, zahradník, Gottwaldov

13614. Ladislav Truska, OSVČ služby v oblasti dopravy, Praha 10

13615. Marie Všelichová, obchodní referent, Praha 4

13616. Petr Michl, ekonom, Česká Lípa

13617. Jitka Drahá, OSVČ, Jirkov

13618. Renata Kolářová, asistentka, České Budějovice

13619. Vladimír Talůžek, technik, České Budějovice

13620. Jaroslav Kocourek, inv. důchodce, Vamberk

13621. Šonský, OSVČ, Praha

13622. Jindřich Dráždil, seřizovač, Šerkovice

13623. ženčuch jan, elektroinstalace, libeznice

13624. Václav Hora, důchdce, Chomutov

13625. Václava Mastná, důchodce, Pelhřimov

13626. David Samler, Dělník, Varnsdorf

13627. Miloš Poláček, konzultant, Praha

13628. Miloslav Novák, řidič, Hranice okr.Přerov

13629. Barbora Arvayová, makléř, Brandýs nad Labem

13630. Daniel Milyan, technik, Žatec

13631. Gabriela Hálová, úředník, Sedlice

13632. Miloš Pechar, operátor, Praha

13633. Lenka Pacltová, studentka, Jirkov

13634. Jindřich Novák, dúchodce, Jihlava

13635. Sergej Karel, student, Letohrad

13636. Ing. Hana Jahodová, učitelka, Odolena Voda

13637. Ing. Václav Říšský, ekonom, Protivín

13638. Pavla Pospíšilová, v důchodu, Moravská Třebová

13639. Slavomír Nesvorný, důchodce , Most

13640. Květoslava Pamánková, úřednice, Praha

13641. Jitka Bohatová, dělnice, Tři Dvory

13642. Petra, Ciganiková, Diváky

13643. Jan Ciganik, podnikatel, Krupka

13644. Ing. Petr Roubínek, OSVČ, Olomouc

13645. Vlasta Daníčková , stavební inženýring, Praha

13646. Ladislav Pokorný, úředník, Karlovy Vary

13647. Markéta Štolbová, administrativní pracovnice, Tišice

13648. Miroslav Svoboda, technik, Plzeň

13649. Zuzana Vávrová, mzdová účetní, Praha

13650. Petr Daniel, projektant-statik, Brno

13651. Jiří Kozák, ředitel společnosti, Praha

13652. Ivana Šálková, AO, Praha

13653. Lenka Hradilová, studentka VŠ , Návsí

13654. Ing. Petr Šterc, :), Olomouc

13655. Martin Justel, brusič kovů, Karolinka

13656. Iva, Ošlejšková, Prostějov

13657. Tomáš Verner, svářeč, Dobruška

13658. Nikolas Niku, provozní, Zlaté Hory

13659. Mgr. Simona Kafoňková, tajemnice OS ČLK, Třebíč

13660. Hertlova Jiřina, cukrařka, Teplice

13661. Ivana Lukešová, podnikatelka, Praha

13662. Vlasta Buryanová, OSVČ, Brno

13663. Jana Hralová, Operator výroby, Brno

13664. Vysluchová Hana, důchodce, Karviná

13665. Alena Šodková, kosmetička, Děčín

13666. Mgr. Matej Skalicjy, Pravnik, Praha

13667. Robert, Cihla, Ledeč nad Sázavou

13668. Věra Baierová, důchodce, Staré Těchanovice

13669. Ing.Milan Truhlář, důchodce, Brno

13670. Eva Košťálová, uklizečka, Světlá nad Sázavou

13671. Marie Polehňová, grafik, Uherský Brod

13672. Iva Vlková, úřednice, Cerhenice

13673. Jaroslava Smejkalová, Důchodce, Havlíčkův Brod

13674. Miroslav Štáfek, operátor, Bílina

13675. Martina Pytlová, laborantka, Praha

13676. Jiřina Münsterová, vedoucí obchodu, Valašské Meziříčí

13677. Silvie Pospíšilová, student, Olomouc

13678. PhDr. Ing. Jiří Nováik, středoškolský učitel-důchodce, Praha

13679. Martin Weber , řidič, České Budějovice

13680. Miroslav Vinický, důchdce, Otrokovice

13681. R.Gavlas, OSVČ, Ostrava

13682. Vítězslav Vičar, důchodce, Velká bystřice

13683. Jindřich Šnýdl, maloobchodní specialista, Chrastava

13684. Kraus, duchodce, Milešov

13685. Petr Brábník, OSVČ (důchodce), Chlumec nad Cidlinou

13686. MUDr.Ivan Blažek, lékař, Třebíč

13687. Hana Vychroňová, všeobecný sanitář, Trutnov

13688. Mira Wolker, záchranář, České Budějovice

13689. Aneta Gregorová, studentka, Olomouc

13690. Alois Nývl, dvojník ministra zdravotnictví, Praha

13691. Vladimíra Kubínová, zdrav sestra, opava

13692. Veronika Jakšová, student, České Budějovice

13693. Dagmar Kadlecová, manažer prodeje, Praha

13694. Daniel Oborák, student, Ostrava

13695. Jiří Habrman, podnikatel, Praha

13696. Miroslav Příkopa, manažer marektingu a komunikace, Lysá nad Labem

13697. Václava Nečinová, důchodkyně, Plzeň

13698. Radomila Fleischhansová, referent, Praha

13699. Jakl Petr, podnikatel, Praha

13700. Miroslav Navrátil, řidič, Polna

13701. Jaromír Šrek, školník, Opava

13702. Zdeněk Fryč, důchodce, Tábor

13703. Dušan Brabec, úředník, Písek

13704. Praveček Jaroslav, prodavač, Pacov

13705. Pavel Hradecký, účetní, Praha

13706. Jiří Tomášek, učitel, Praha

13707. Petr Soukup, analytik, Praha

13708. Ladislav Gesl, řidič, Praha

13709. ing. Jan Žáček, zeměměřič, Zlín

13710. Ing. Ludmila Nováiková, středoškolská učitelka-důchodkyně, Praha

13711. Pavelková Eva, referentka, Opava

13712. Jaroslava Kolaříková, prodavačka, Zlín

13713. Martin Mrázek, Operátor, Ostrava

13714. Eva Zelenková, administrativa, Praha

13715. J.A.Vaňková, důchod, Praha

13716. Ing. Ivan Kratochvíl, nezaměstnaný, Slaný

13717. Petr Miška, podnikatel, praha

13718. Jiří Miška, podnikatel, praha

13719. Jarmila Nováková, vedoucí prodejny, Tábor

13720. Helena Chválová, důchodce, Velká Chyška

13721. Ing. Roman Buš, elektrotechnik, MOST

13722. Ing. Karel Příhoda, programátor, Praha

13723. ing.Dana Švihálková, OSVČ, Roztoky

13724. Pavel Richter, Ing, manažer, Poděbrady

13725. Vladimir Rak, duchodce, Praha

13726. Miloš Geisler, důchodce, Praha

13727. Vladimír Hofman, dělník, Kralupy nad Vltavou

13728. Miloslav Bouda, Důchodce, Nový Bydžov

13729. Hana Dudíková, učitelka, Litovel

13730. marie petrakova , duchotce, dolni benešov

13731. Gajda, školství, Hodonín

13732. Ivo Kuděla, agronom, Bílovec

13733. Jana Valentová, OSVČ, Olomouc

13734. Václav Dvořák, důchodce, Kroměříž

13735. Mgr Kamrádová Dagmar, ekonom, Štěpánkovice

13736. Bc. Petr Kunát, podnikatel, Krmelín

13737. Tomš Johánek, novinář, Praha

13738. Jan Fišer, důchodce, Brno

13739. Petr Oliva, technik, Pacov

13740. Barbora Slabová, referent, Praha

13741. Jindra Žochová, důchodkyně, Uničov

13742. Ing. Jaroslav Němec, ekonom, Plzeň

13743. Jiri Krejsa, duchodce, Drasov

13744. Bozena Sulistova, zdrav. sestra v duchodu, Drahotesice

13745. VERONIKA DAŇHELOVÁ, FLORISTKA, BRNO

13746. Mgr. Martin Skácel, Software developer, Rychvald

13747. Ing. Oldřich Axman, důchodce, Praha

13748. Ilona Nesvadbová, Vedoucí MŠ, Trutnov

13749. Martin Grégr, Technik, Brno

13750. Vladimír Juhas, ostraha objektu, Frýdek-Místek

13751. Renata Kazdová, dělnice, Dvůr Králové n.Labem

13752. Mgr.J.Světnička, podnikatel, Praha

13753. Soňa Rakovská, recepční, Praha

13754. Antonín Vlček, konstruktér, Náchod

13755. Štěpánková, OSVČ, Benešov

13756. Věra Zemanová, OSVČ, Ostrava

13757. Richard Růžička, řidič kamionu, Postřelmov

13758. Mgr. Lubor Dvořák, právník, Praha

13759. Eliška Drůbková, studující zdravotní školy, Písek

13760. Laura Drůbková, uklízečka, Písek

13761. Růžena Procházková, důchodce, Děčín

13762. Martin Weingart, student, Praha

13763. Irena Palátová, podnikatelka, Nymburk

13764. Eva Zavranská, OSVČ, PRAHA

13765. Radka Krakovská, zdravotní sestra, Zlín

13766. Stanislav Zientek, vlakvedoucí, Ostrava

13767. Miluška Walterová, důchodkyně, Praha

13768. Šafková, důchodkyně, Hořice

13769. Ivanka Kyzlinková, důchodkyně, Blansko

13770. Irena Závišková, administrativa, Pardubice

13771. Bronislava Koubková, mzdová účetní, České Budějovice

13772. Jana Šimonová, analytik, Ostrava

13773. ing.Josef Šubert, ekonom, Praha

13774. Petr Stanislav, technik, Most

13775. Petrov Milan, důchodce, Trutnov

13776. Denis, dělník, Nový Jičín

13777. René Pícha, OSVČ, Praha

13778. Miroslav Kala, živnostník, Roztoky

13779. Kučera Zdeněk, mistr, Mladá Boleslav

13780. Měřičková, důchodce, Praha

13781. Antonín Musil , Řidič, Želetava

13782. Klimešová Zdena, prodavačka, Hronov

13783. Ing. Čeněk Smejkal, důchodce, Čáslav

13784. Tůma Rudolf, důchodce, Praha 9

13785. Pavla Dočekalová, Vedoucí odbytu a servisu, Křenovice okres Vyškov

13786. Richard Zálešák, pošták, Přerov

13787. Zdena Zaplatilová, důchodce, Brno

13788. Dana Juřičková , uklízečka, Uh. Hradiště

13789. Alena Šebrlová, OSVČ, Lanškroun

13790. Naděžda Kučerová , asistent hygienické služby, Most

13791. Lenka Bártová, vychovatelka, Polná

13792. Milan Šamšula, umelec, Příbram

13793. Iveta Janáková, dělník, Kopřivnice

13794. Ludmila Horská, OSVČ, Bruntál

13795. Mgr. Pavel Kolář, jednatel, Brno

13796. Mordovancová , účetní , Sokolov

13797. Tomáš Nagy, student, Ostrava

13798. Rostislav Kolář, invalidní důchodce, Sadská

13799. Petr Žižka, obchodník, Praha

13800. Blažena Rottová, v důchodu, Praha 3

13801. Petr Matys, podnikatel, Hradec Králové

13802. Vlastimil Škurek, důchodce, Benátky nad Jizerou

13803. Ing, Jan Bejšovec, projektant, Praha

13804. Milan Moravec, produktový specialista, Praha

13805. Bc. Pavel Janyška, OSVČ, Bruntál

13806. Hana Pajankova, invalidni duchodkyne, Havlickuv Brod

13807. ANNA HRADILOVA, DUCHODCE, MORAVSKY BEROUN

13808. Zdeněk Richtr, živnostník, Boršov nad Vltavou

13809. Annastázie Simaichlová, důchodce, Praha

13810. Jiří Mikeš, Technik, Ostrov

13811. Ing. Yvona Gajdíková, účetní, Ratíškovice

13812. Martin Skála, programátor, Plzeň

13813. Jitka Baxová, referent, Příbram

13814. Marketa Dobrovská, důchodkyně, Praha

13815. Ivana Látalová, obchodní manažer, Brno

13816. Milan Kopecký, důchodce, Praha

13817. Václav Martínek, ekonom, Praha

13818. Stanislav Kasík, chemik, Pardubice

13819. Ing. Bohumír Matějka, projektant, Šluknov

13820. Jaroslav Vítek, elektromontér, Stará Paka

13821. Jarmila Boková, důchodce, Olomouc

13822. Jana Kaprálová, technik, Chrastava

13823. Marcel Chudárek, strojní operátor, Napajedla

13824. ing.Kouřil Petr, OSVČ, Teplice

13825. Ing. Hruboš Zdeněk, Technolog - chemický průmysl, Pardubice

13826. Marie Řezníčková, důchodce, Praha

13827. D.Risler, stavební asistent, Praha

13828. Jiří Tesner, IT technik , Hradec Králové

13829. Anna Mikšátková, pedagog, Brno

13830. Štěpán Petrů, programátor, Praha

13831. Anna Pražáková, zdravotní sestra, 0strava

13832. Brožová H., důchodce, Ustí n.L.

13833. Pavel Mostecký, hasič, Vsetín

13834. Ing Mojmír Dírka, důchodce rentiér, Valašské Meziříčí

13835. ZLATAVA ŠMEJKALOVÁ, ŽIVNOSTNÍK, BRNO

13836. Ilona Votavová, důchodce, Varnsdorf

13837. Milan Vychroň, truhlář, Trutnov

13838. Jan Jakůbek, Vědecký pracovník, Fyzik, Hýskov

13839. Zdeňka Nožičková, důchodce, Praha

13840. Marie Saidlová, invalidní důchodce, Lovčice

13841. Ing. Miroslav Nováček, IT Administrátor, Písek

13842. David Fridrich, Vedoucí pobočky, Praha

13843. Ludmila Michková, účetní, Havlíčkův Brod

13844. miroslav vosátka, truhlář, velké popovice

13845. Bohumíra Kubínová, důchodkyně - zdrav. sestra, ostrava

13846. Daniela Poláková, manažerka, Praha

13847. Jaroslav Kašpar Ing., technik, Zlatníky

13848. Ing. Aleš Měřínský, státní zaměstnanec, Vsetín

13849. Gregorová Jana, důchodce, Herálec

13850. Milan Telařík, důchodce, Příbor

13851. Novák, řidič, Prachatice

13852. květa melounová, důchodkyně, židlochovice

13853. Marie Veselá, důchodkyně, Praha

13854. Jiří Rosenhofer, řidič, Otvovice

13855. Lýdie Dedíková, nezaměstnaná, Pardubice

13856. Vojtěch Jurčík, technik, Holešov

13857. petr kylianek, lesník, orlík

13858. Jiří Urban, Vývojový pracovník, Mladá Boleslav

13859. Jaroslava Pešíková, admin.pracovnice, Liberec

13860. Lenka Voláková, studentka gymnázia, Praha

13861. jan gresla , duchodce, tremosnice

13862. Jan Skřička, jednatel, Prostějov

13863. JuDr. Irena Vezsenyiová, právní poradce(ekonomie), Uhlanbátar

13864. Nováková Jana, důchodce, Vyškov

13865. Jelinek Zdenek, řidič, Cvikov

13866. Marek Kout, OSVČ, Praha

13867. Mgr. Ivana Nemcova, referent mzdovych sluzeb, Plzen

13868. Eva Pohlová, důchodce, Plzeň

13869. Vošta Zdeněk, důchdce, Tábor

13870. Mgr. Jarmila Horáková, překladatelka, Praha

13871. Pavel Lavička, důchodce, Plasy

13872. Miloslav ULIP, důchodce, Zbuzany

13873. Cvek Miloslav, důchodce, CHomutov

13874. Jaroslav Münster, OSVČ, Valašské Meziříčí

13875. Věra Křížová, účetní, Praha

13876. Josef Záleský, inv.důchodce, Skuteč

13877. Jiří Slanina, důchodce, Hradec Králové

13878. RNDr. Jiří Svoboda, Office Manager, Olomouc

13879. Romana Věžníková, student, Brno

13880. Petrželka Tomáš, skladník, Nymburk

13881. Ing. Jaroslav Šístek, manažer, Brno

13882. Kraftová Helena, důchodkyně, Mirošov

13883. Roman Kalík, sklad ND MB, Zlín

13884. Karel Kreidl, manažer, Brno

13885. Mgr. Martina Mikušová, státní zaměstnanec, Ostrava

13886. Petr Reichelt, podnikatel, Teplice

13887. Tomáš Vašut, úředník, Mratín

13888. Ivan Nejedlý, právník, Praha

13889. Vladimíra Husáková, důchodkyně, Mladá Boleslav

13890. Vladimír Havlíček, důchodce, Praha

13891. Jaroslav Zíka, OSVČ, Praha

13892. Zdeněk Tomášů, Dělník, Chlumec

13893. Marie Babničová, úřednice, Bruntál

13894. Aleš Novoveský, Plánování výroby, Liberec

13895. Eliška Schmied, marketing, Ústí nad Labem

13896. Jana Kubová, starostka, Ostrava

13897. Michal Šádek, dělník-mechanik, Nová Paka

13898. Iva Bylinová, bankéř, Kadaň

13899. Pavel Bartušek, ekonom, Brno

13900. Ing. Jan Poskočil, ekonom, Příbram

13901. Lukáš Ságner, sw programátor, Červený Kostelec

13902. Martin Beneš, exportér, Praha

13903. Ivana Jechová, účetní, Příbram

13904. Jaroslava Mufová, důchodce, Zlonice

13905. smékal.m, zámečník, fulnek

13906. Jana Grabmüllerová, kadeřnice, Praha

13907. Romana Helcelová, OSVČ, Havířov

13908. Petra Potůčková, komerční pracovník, Pardubice

13909. Jitka Turbáková, OSVČ, Třebíč

13910. Jiří Hlavatý, manažer, Praha

13911. Jan Brejcha, dělník, Vchynice

13912. Marie Křiváčková, důchodce, Praha

13913. Dalibor Tomáš, project manager, Praha

13914. Jitka Matějcová, Recepční, Trutnov

13915. Vladimíra Cvetlerová, prodavačka, CHRUDIM

13916. Alexandra Nosková, technik, Teplice

13917. novák václav, lekař, praha

13918. Ilona Bertramová, prodavačka, Dolany

13919. Dagmar Kořenková, analytik-programátor, Vysoké Pole

13920. Gerd Jahn, důchodce, Jablonec nad Nisou

13921. Kamila Kosinková, na MD, Poděbrady

13922. Blanka Píšová, důchodkyně, Jeseník

13923. Lenka Janoušková, OSVČ, Olomouc

13924. Václav Bláha, pracující důchodce, Semily

13925. Pavel Bartoš, student , Kladno

13926. Zdeněk Složil, obchodník, Kojetín

13927. Jan Fabinger, programátor, Praha

13928. Anna Schneiderová, důchodkyně, Praha

13929. Jiří Štindl, učitel, Opava

13930. Mgr. Vladimír Mrázek, Functional QA Engineer, Praha

13931. Ivana Kaniová, kadeřnice, Praha

13932. Zdeněk Švarc, OSVČ, Praha 9 - Vinoř

13933. Jtika Dvořáková, invalidní důchodce, Pelhřimov

13934. Miroslav Karásek, dělník, Ústí nad Orlicí

13935. Petr Drbohlav, humanitární pracovník, Jičín

13936. Miroslav Kučera, důchodce, Brno

13937. PAVEL HANÁK, důchodce, Prostějov

13938. MUDr.Zdenka Marková, lékařka, Plzeň

13939. Popelka, st.technik, Prostejov

13940. Marie Žlábková, důchodkyně, Praha

13941. Olga Karlínová, dispečer, Pelhřimov

13942. Alžběta Fleischhansová, student, Praha

13943. Martina Križanová Morová, OSVČ, Plzeň

13944. Lenka Jiroutková, grafička, Liberec

13945. Pernikář Jan, učitel, Brno

13946. Šimanovská, důchodkyně, Plzeň

13947. Alena Pospíchalová,, zdravotní sestra,, Lhoty u Potštejna

13948. Ing. Karel Sysel, důchodce, Roycany

13949. Květoslav Blbeček, hospodský povaleč , Praha 6 - Dejdar

13950. Pavel Hladílek, sklenář, Lukavec

13951. Jaroslav Novotný, důchodce, Křižánky

13952. Soňa Lindovská, student, Ostrava

13953. Jiří Pospíšil, důchodce, Hradec králové

13954. Alžběta Němcová, důchodkyně, Praha

13955. Radmila Kudrová, obchodní referent, Ostrava

13956. EVA HANOUSKOVÁ, DŮCHODCE, NOVÝ BOR

13957. Veronika Pospíšilová, vychovatelka, Olomouc

13958. Alena Kohoutová, obchodník, Praha

13959. Tomáš Bolek, student , Praha

13960. Milan Ohrazda, podnikatel, Rohatec

13961. Alena Smejkalová, starostka Sokolské župy Havlíčkovy, Čáslav

13962. Čech Roman, automechanik, Ml. Boleslav

13963. Klimeš Oldřich, dělník, Hronov

13964. Ivana Přibilová, nezaměstnaná, Praha

13965. Ing. Pavel Kalina, OSVČ, Plzeň

13966. Jiří Lahner, Technolog, Olomouc

13967. Michal Nožička, osvč, Náchod

13968. miroslava rajchlova, cid. duchodce, praha

13969. Karel Houdek, hlídač parkoviště, Pardubice

13970. ALENA BOCANOVA, OSVČ, PŘEROV

13971. Doc.Ing.Jaromír Novák,CSc., vysokoškolský učitel, Vyškov

13972. Martin Nekvapil, Strojní technik, Brno

13973. Ing Arch Ivan Jirkal, architekt, Jablonec nad Nisou

13974. František Syrovátko, důchodce, Klášter Hradiště n.J.

13975. Jana Bubelová, úředník, Olomouc

13976. Martin Grabmüller, řidič, Praha

13977. ing Radim Polášek, v domácnosti, Kopřivnice

13978. Oldřich Pospíchal, Technolog, Žďár nad Sázavou

13979. Romana Strnadová, účetní, Čerčany

13980. Zdeněk Strnad, dispečer, Čerčany

13981. Vladimír Pišan, OSVČ, Vitín

13982. MVDr.Marcela Mathesová, soukromý podnikatel-prevence a ochrana zdraví, Nové Město nad Metují

13983. JUDr. Lubomír Karlín, advokát, Pelhřimov

13984. Jan Stejskal, učitel, Olomouc

13985. Dalibor Čada, živnostník, Brno

13986. Novotný Ant., Důchodce, Přáslavice

13987. Jiří Havel, OSVČ, Praha

13988. Zdeňka Dufková, důchodkyně, Brno

13989. Hana Dolíhalová, Důchodce, Brno

13990. Martin Stejskalík, manažer, Frýdek - Místek

13991. adela lackova , duchodkyne, pelhrimov

13992. Roman Král, Dispečer, Praha

13993. Lenka Jeřábková, studentka, Pelhřimov

13994. pETR Smékal, operátor, světlá

13995. Jaromír Smékal, technik, Havířov

13996. Jana Kováčová, , Praha

13997. Linda Plastow, Důchodce, CHeb

13998. Věra Laníková, důchodce, Hradec Králové

13999. Denisa Rollerová, studentka, Ústí nad Orlicí

14000. Marie Gebauerová, důchodce, Opava

14001. Pavel Šanda, podnikatel, České Budějovice

14002. Barbora Kudrnová, účetní, Praha

14003. Lenka Švihálková, důchodce, Praha

14004. Margita Machová, OSVČ, Postoloprty

14005. Šárka Kučerová, úřednice, Praha

14006. Ing. Petra Hradecká MBA, Analytik, Praha

14007. Rostislav Gerych, živnostník, Zlín

14008. MUDr.Jana Novotná, lékařka, Blansko

14009. miroslav běl, technik, Ostrava

14010. Eva Štosová, regionální ředitelka, Chocerady

14011. Jan Váňa, důchodce, Teplice

14012. Jaroslav Surma, dispečer, Kladno

14013. Jiří Marek, dělník, Praha

14014. Ing Věra Jankovská, v důchodu, Brno

14015. Andrea Jarošová, OSVČ, Opava

14016. Marcela Štroblová, studentka, Praha

14017. Rostislav Harman, řidič, Stříbro

14018. Ing.Stanislav Staněk, podnikatel, Nikolčice 132

14019. Zuzana Bulířová, zemědělec, Opava

14020. IRENA mrázová, dúchodce, ZLÍN

14021. Pavla Vidlařová, student, otroovice

14022. David Lenc, pracovník v IT, Mokrá - Horákov

14023. Eliška Kubicová, státní zaměstnanec, Ostrava

14024. Dana Skomielská, Realitní makléřka, Ostrava

14025. Marek Pulkrábek, nákupčí, Brno

14026. Eva Paterová, fotografka, Ústí nad Labem

14027. Strniskova Lenka, v duchodu, Rakovnik-Ryšín

14028. Josef Pacula, statik, Rožnov pod Radhoštěm

14029. Mgr. Halina Šimková, forenzní genetička na rodičovské dovolené, Pardubice

14030. Liba Jánská, prodavačka, Olomouc

14031. Fránková Petra, mateřská dovolená, Praha

14032. Ing. Leo Komárek, manager, Praha

14033. Ludmila Šlamborová, Důchodce, Uherské Hradiště

14034. David Křížek, sportovec, Plzeň

14035. Jarmila Kubalová, účetní, Ostrava

14036. Jaroslav Kořínek, poradce, Praha

14037. Eva Vláhová, důchodce, Ostrava

14038. ing.Emil Fiala, důchodce, Praha

14039. Jan Váňa, student, Praha

14040. Ing. Viktor Nýč, Stavební inženýr, Kolín

14041. Jana, Šulcová, Křivoklát

14042. Olga Drozdová, učitelka, Valašské Meziříčí

14043. Oldřich Dvořák, ČID, BRNO

14044. Rostislav Růžička, programátor, Brno

14045. Mgr. Eva Kočová, osvč, Praha

14046. Martin Klípa, IT Technik, Praha

14047. Petr Navrátil, programátor, Liberec

14048. Antonin Drabek, elektro, Prostejov

14049. Ing Petr Dobrovský, důchodce, Praha

14050. Zdenek Maidl, shipping specialist, Světlá nad Sázavou

14051. Magdalena Vesela, účetní, Nezamyslice

14052. MATLOCH BOGDAN, podnikatel, TRINEC

14053. Pavel Šebesta, vysílací technik ČT, Praha

14054. Martin Němec, makléř, Třebíč

14055. Josef Dřímal, strojník, Víceměřice

14056. Marie Kubasková, důchodce, Praha 10-Vršovice

14057. Tomáš Malý, podnikatel, Tábor

14058. Karolína Venclová, taxikářka, Praha

14059. Miroslava Studnařová, důchodkyně, Bohdalice

14060. Leona Rysová, MD, Česká Lípa

14061. Martin Štulla, Skladník, České Budějovice

14062. Josef Rada, důchodce, Karviná

14063. Věra Benešová, důchodce, Liberec

14064. Petr Kopecny, Programator, Olomouc

14065. Ing. Jiří Šindelář, Obchodník, Brno

14066. Ilona Slánská, administrativní prac., Chotouň

14067. Zuzana Dulanská, studentka, Ústí nad Labem

14068. Miroslav Hatka, živnostník, Litoměřice

14069. Ing, Renata Bohadlová, OSVČ, Broumov

14070. Eva Jandlová, bývalá zdravotní sestra, Praha

14071. Jan Votoček, student, Ústí nad Orlicí

14072. Josef Martínek, důchodce, Plzeň

14073. Miroslav Pipota, důchodce, Litvínov

14074. Miloslava Říhánková, textilní výtvarnice, Písek

14075. Josef Michek, důchodce, Havlíčkův Brod

14076. Vladislav Ostrejš, Manažer, Nové Město na Moravě

14077. Lukáš Vinter, Bankovní poradce, Praha

14078. Tremlová Růžena, důchodce, Tursko

14079. Ivan Kadlec, důchodce, Praha 5

14080. Petr Boudis, poradce IT, Praha

14081. Renata Lysoňková, výrobní controller, Libiš

14082. Michal Maděra, operátor TMP, Pelhřimov

14083. Zdeněk Adámek, prodavač, Brno

14084. Josef Maděra, Technik, Pelhřimov

14085. Petr Plachý, řidič, Jihlava

14086. Miroslav Dorfl, důchodce, Jihlava

14087. Miroslav Holeček, technik , Jirkov

14088. Simona Fastová, realitní makléř, Rokycany

14089. Jana Kučerová, advokát, Most

14090. Tomáš Kalivoda, soukromý podnikatel, Praha

14091. Vlasta Došková, sestra, Blansko

14092. Stanislav Hruška, IT Administrator, Praha

14093. Miroslav Horovsky, project manager, Praha

14094. Miloslav Šlambor, Důchodce, Uherské Hradiště

14095. Romana Hájková, PR manažerka, Praha

14096. Ing. Luboš Boxan, ředitel domu pro seniory, Náměšť na Hané

14097. Milan Pelc, manažer, Praha

14098. Janca Jan, obchodni reditel, Brno

14099. Vrhel Mirosla, důchodce, Sušice

14100. Pavel Pobříslo, důchodce, Kolín

14101. Libor Čech, dělník, Uničov

14102. Strakošová, bez zaměstnání, Opava

14103. Ivana Polívková, laborantka, Praha

14104. Petr Bartl, , IPS, Brno

14105. Ing.jitka Kulajtová, Ekonom, Valašské Meziříčí

14106. Svatava Klímová, personalista, Pstruží

14107. Štěpánek Luděk, st.zaměstnanec, Jihlava

14108. Petr Černý, OSVČ, Pardubice

14109. Petr Kuneš, podnikatel, Praha

14110. Helena Salavová, důchodce, Libušín

14111. Petr Soukeník, technik IT, Hradec Králové

14112. alena pešková, úřednice, Pardubice

14113. Zdeněk Bryknar, řidič, Nýrsko

14114. Ivana Sladkova, v domacnosti, Duncanwille Texas

14115. Eva Radová, důchodce, Karviná

14116. Dostálíková Jana, důchodkyně, Kojetín

14117. Ing. Josef Biša, důchodce, Praha 4

14118. Jiří Pužman, pracovník IT, Praha

14119. Josef Drašar, bývalý stavbyvedoucí ZTI, Brno

14120. Marie Milcová, důchodkyně, Příbram

14121. Eva Beranová, voják, Olomouc

14122. Ing.Karel Macháč, vedoucí zahraniční energetické stavby, Praha

14123. Miroslav Sova, důchodce, Votice

14124. Ivo Ryška, OSVČ, Odry

14125. Jan Kociján, hasič, Ústí nad Labem

14126. Alena ULIPOVÁ, laborantka, Zbuzany

14127. Petra Hlídková, dělnice, Nymburk

14128. Dalibor Říhánek, akademický malíř, Písek

14129. Eva, Škarvanová, Praha 5

14130. Dagmar Nevidalová, realitní makléřka, Ostrava

14131. Vlastimil Bednář, administrativní pracovník, Opařany

14132. Věra Biličková, Dělnice, Horni Benešov

14133. Petr Stibor, Student, Praha

14134. Josef Čábela, technik, Kolín

14135. Ladislav Tyl, projektant, Praha

14136. Hana Mikulová, Důchodce, Senožaty

14137. Petra Kolaříková, Vychovatelka, Zlín

14138. Markéta Procházková, referent., Praha

14139. Jana Němcová, matka, Milovice

14140. Aleš Zedník, servisní technik, Biskupice

14141. slizak roman, skladnik, opocno

14142. Eva Málková, personalista, Boč,p.Ostrov n.Ohří

14143. Jana Hladová, referentka, Rokycany

14144. František Hartman, důchodce, Trutnov

14145. Libor škárka, důchodce, Mělník

14146. Františka Maršálková, Důchodce, Cheb

14147. Ivan Chmelík, na volné noze, Plzeň

14148. Tonda HUML, metalurg, Komárov u Hořovic

14149. Božena Ohrazdová, podnikatelka, Rohatec

14150. Taťana Kuhnová, středoškolská učitelka, Slaný

14151. Josef Podrazil, živnostník, Hradec Králové

14152. Jan Beneš, podnikatel, Brno

14153. Pavlína Kemrová, student, Karlovy Vary

14154. Jiří Švec, OSVČ, Zlin

14155. Klíma Jaroslav, důchodce, Mšeno

14156. Ondřej Čada, zvukař, Praha

14157. Simona Krišandová, osvč, Praha

14158. Emilie Miková,, kuchařka, Libhošť

14159. Ing Helena Přerostová, důchodkyně, Plzeň

14160. Petr Felt, živnostník, Světlá nad Sázavou

14161. Miloslav Weiss, Teamleader, Praha

14162. Jan Cihla, dělník, Ledeč nad Sázavou

14163. Alois Václavík, Lisař, Valašské Meziříčí

14164. Hana Soukupová, v důchodu, Příbram

14165. Aleš Grygara Dis., umělecký kovář a restaurátor, Vsetín

14166. Jarmila Poláková, účetní, Vyškov

14167. ing.Marie Dvořáčková, ekonom, Praha

14168. Macháček Milan, Důchodce, Brno

14169. Gebauer Karel, důchodce, Opava

14170. Jiří Pavlíček, technik, Brno

14171. Petr Janecek, úředník, Česko

14172. Pavlína Jindrová, MD, České Budějovice

14173. Rudolf Sláma, důchodce, Praha 8

14174. Radek, Malík, Technik

14175. Antonín Janošec, duchodce, Osoblaha

14176. Karolína Oulehlová, na mateřské, Velká Bíteš

14177. Herbert Zelinka, důchodce, 67904 Adamov

14178. Hamrus Rostislav, Mistr vyroby, Beroun

14179. F. Vegeš, státní zaměstnanec, Český Krumlov

14180. Pavel Svoboda, podnikatel, Frýdek Místek

14181. Jan Hejl, student, Lanškroun

14182. Miroslav Hudec, podnikatel, Jihlava

14183. Skacha Oldrich, fotograf, Praha

14184. Ladislav Pořický, důchodce, Praha

14185. Ing. Josef Kokta, důchodce, Brno

14186. Jaroslava Koktová, důchodkyně, Brno

14187. Ing.Jan Mašek, Senior technik, České Budějovice

14188. Michal Procházka, projektant, Praha

14189. Bc. Nikola Káňová, na mateřské dovolené, Praha 7

14190. Marek Hájek, Elektronik, Čáslav

14191. josef Maly , Delnik, Unhost

14192. Ing. Ladislav Volek, technik, břidličná

14193. Štěpánek , důchodce, Brno

14194. Jiří Kejkrt, rolník, Veltrusy

14195. Petr Štěrba, Kvalitář, Ostrava

14196. Alexander Zinzer, důchodce, Červené Pečky

14197. Ludvík Zeman, důchodce, Ostrava

14198. Zdeněk Průcha, důchodce, Praha

14199. Ing. Petra Rejzlová, ekonom, Praha

14200. Milan Fireš, programátor, Praha 4

14201. Pavel Jachim, manazer v telekomunikacich, Chyne

14202. Petra Matysová, studentka gymnázia, Hradec Králové

14203. Andrea Vladyková, mateřská dovolená, Praha

14204. Miloslav Rybář, provozní mistr, Praha

14205. Vladimír Kuděla, invalidní důchodce, Ústí nad Labem

14206. Karel Kalát, živnostník, Nový Knín

14207. Ivana Mašíčková, živnostník, Jablonec nad Nisou

14208. Ing. Alica Medková, úředník, Karviná

14209. Václav Dvořák, důchodce, Jablonné nad Orlicí

14210. Jaroslav Matuška, důchodce, Praha

14211. Jan Troller, student, Příbram

14212. Mgr. Petr Balat, programátor, Praha

14213. Mgr. Helmut Reinisch, učitel, Krásná Lípa

14214. Zbynek Hrbata, fotograf, Moravska Trebova

14215. Ing. Josef Řihák, osvč, Zlín

14216. Marta Dostoupilová, redaktorka, Praha

14217. Ing. Kateřina Škvorová, pedagog, Jilemnice

14218. Marta Mišáková, administrativa , Plzeň

14219. Martin Hájek, student, Vrahovice

14220. Stanislav Polák, důchodce, Jablonec nad Nisou

14221. Emil Křoupal, důchodce, Havlíčkův Brod

14222. Ladislav Kopka, Důchodce, Vsetín

14223. Bohumila Šťastná, důchodkyně, Praha

14224. Ludmila Růžičková, podnikatelka, Zlín

14225. Jitka Spurná, OSVČ, Kačice

14226. Zdeněk Honzík , důchodce, Plzeň

14227. Kupková, účetní, Praha

14228. Michal Havelka, státní zaměstnanec, Neratovice

14229. Aleš Pechočiak, programátor, Liberec

14230. JANA ANTALOVÁ, DŮCHODKYNĚ, FRÝDLANT

14231. R. Müllerová, student, Přerov

14232. Eva Pipotová, důchodce, Litvínov

14233. Marta Cihelková, důchodkyně, Kytín

14234. Daniela Lebedová, studentka, Beroun

14235. Helena Macháčková, důchodkyně, Ústí nad Labem

14236. Vítězslav Lukeš, podnikatel, Praha

14237. Vladimíra Pálková, úřednice MÚ, Litoměřice

14238. Ing.Václav Kristl, projektant, Frenštát p.R.

14239. Nora Michálková, na mateřské, Praha

14240. Ivana Pišanová, vychovatelka, Vitín

14241. Lubomír Jan, ID, Pardubice

14242. Petr Pomikálek, technik, Praha

14243. Karel Vrzák, Instalater, Litvínov

14244. Hana Richtrová, na rodičovské dovolené, Lanškroun

14245. Marta Mrázková, učitelka, Rychnov u Jablonce nad Nisou

14246. Pavel Fast, Obchodní zástupce, Rokycany

14247. Lucie Ondrejcikova, Ergoterapeutka-materska dovolena, Ravensburg,Nemecko

14248. Robert Král, osvč, Praha 3

14249. Jana Halačková, státní zaměstnanec, Praha

14250. Aleš Musil, Ing., stavbyvedoucí, Brno

14251. V.Sura, důchodce, Praha 9

14252. Magdalena Formandlová, odd.pohledávek, tč na mateřské, Praha

14253. Kamil Krbeček, ad lib., Světlá Hora

14254. Pavel Kotula, ekonom, Ostrava

14255. Tomáš Pytloun, obsluha ČS, Praha

14256. Karin Mičková, plánovač, Opava

14257. Arnošt Mikunda, OSVČ, Hutisko Solanec 313

14258. Jana Svobodová, středoškolský odborný učitel , Jihlava

14259. Michal Zelenka, administrativa, Praha

14260. Michael Macák, Student, Budišov nad Budišovkou

14261. Václav Beran, Živnostník, Turnovsko.

14262. Petr Horák, obchodník, Děčín

14263. Milan Bažil, farmaceut, Štěchovice

14264. Roman Parkán, Technik, Praha

14265. Hana Rybová, důchodce, Troubsko u Brna

14266. Pavlína Jílková , prodavačka, Brno

14267. Jan Habr, Grafik, Praha 10

14268. Jan Cholasta, programátor, Zlín

14269. Maruše Rusová, důchodkyně, Ústí nad Labem

14270. Ladislav Šott, Makléř, Praha

14271. Mgr. Lenka Bláhová, lékárnice, Bukovina nad Labem

14272. Lukáš Křivánek, administrativní pracovník, Praha

14273. Natálie Sázelová, důchodkyně, Ostrava - Poruba

14274. Wolf František , dělník, Kladno

14275. Bc. Stanislav Lada, pracovník v cestovním ruchu, Litoměřice

14276. Miroslav Tošer, manažer, Kravaře

14277. Dagmar Chvílová, Mgr., učitelka ZŠ, Drslavice

14278. Alena Augustová, důchodce, Jihlava

14279. Ing. Luděk MICHAL, Obchodně technický referent, Sezimovo Ústí

14280. Vlastislav Pešík, důchodce, Liberec

14281. Karel Vrána, pedagog, Hradec Králové

14282. Radek Platoš, Mgr, analytik, Praha

14283. Alžbeta Slováková-Spáčilová, novinárka, Bratislava

14284. Mach Miroslav, důchodce, Přelouč Jižní 1363

14285. Daniel Livečka, nákupčí, Ostrava

14286. Jana Ponrtová, zubní laborant, Ústí n.L.

14287. Dana Bémová, dělnice, Praha

14288. Kříbala Oldřich, potravinář, J.Hradec

14289. Jiří Veleman, důchodce, Lovosice

14290. Roman KNOR, zedník, Libovice

14291. Jiří Knor, svářeč, Radešín

14292. Jan Svoboda, programátor, Česká Lípa

14293. Jana Knorová, studentka, Libovice

14294. Anna Machová, pomocná pracovnice, Milovice

14295. Marta Brabencová, důchodkyně, Rymáně

14296. Ing. Renata Straková, podnikatel - energetika, Praha

14297. Lucie Žalmanová, mateřská dovolená, účetní, Tehov

14298. Vorlíčková Věra, dúchodkyně, Praha

14299. Libuše Rosenbergerová, důchodkyně, Kolín

14300. Monika Bartelová, učitelka Mš, CHomutov

14301. Marek Moudrý, student, Ústí nad Labem

14302. Mirek Sobek, duchodce, Ostrava-Bartovice

14303. Pavel Rosendorf, Finanční poradce, Odolena Voda

14304. Zdenka Vaverková, důchodce, Mokra u Brna

14305. Mgr.Michal Ondrejcik, pedagog, Ravensburg,Nemecko

14306. Roman Matula, skladník, Nový Bor

14307. Ing. Vladimíra Nováková, středoškolská učitelka, Chomutov

14308. Karel Svoboda, řidič, Český Těšín

14309. Marcela Galíčková, důchodce, Prostějov

14310. Dagmar a Václav Popelkovi, OSVČ, Zlín

14311. Jahoda Miroslav, důchodce, Sezimovo Ustí

14312. Jitka Fejtková, referentka, Březnice

14313. Petra Mazancová, učitelka, Žalhostice

14314. Patrik Hruška, Student, Praha

14315. Anna Kavanová , nezaměstnaná , Krnov

14316. Zdena Husníková, důchodkyně, Slaný

14317. Jana Polesná, důchodkyně, Plzeň

14318. Veronika Prchalová, chemik, Praha

14319. Ing. Tomáš Juřík, podnikatel, Zlín

14320. Iveta Martiníková, Železničář, Ostrava

14321. Zdeňka Krasanovská, dělnice, Kladno

14322. David Blecha, OSVČ, Kopřivnice

14323. Bořivoj Wojnar, zvukař, Ostrava

14324. Miroslav Jedlička, OSVČ, Řevničov

14325. Alena, Jedličková, Řevničov

14326. Renata Víchová, důchodkyně, Praha

14327. Stana Mala, Duchodkyne, Unhost

14328. Milena Kahovcová, služby, administrativa, Praha

14329. Václav Rus, důchodce, Ústí nad Labem

14330. Elliška, Mullerová, Praha

14331. Ing.JanZapletal, důchodce, Šumperk

14332. Miroslav Hlaváček, mechanik, Havířov

14333. Zuzana Marešová, učitelka, Polička

14334. Ing. Oldřich Pavlůsek, manager, Provodov

14335. Jaroslav Herian, důchodce, Horšovský Týn

14336. Lumír Vaníček, Podnikatel, Bolatice

14337. ING.ILONA ČESLÍKOVÁ, SOUDNÍ ZNALEC, KRNOV

14338. Strniskova Miichaela, Lesni delnice, Rakovnik-Ryšín

14339. Ivan Šlachta, důchodce, Třebíč

14340. Knot Josef, Duchodce, Dubá u České Lípy

14341. Bc. Anna Prajzlerová, administrativní pracovnice, Praha

14342. ing. Vlasta Odvárková, Inspaktorka ÚKZÚZ, Choceň

14343. Pavla Figurová, učitel, České Budějovice

14344. Stanislav , Mazač, Dobrovice

14345. Josef Gińa, OSVČ, Aš

14346. Marie Kovaříková, důchodce, Praha

14347. Josef Leskovjan, řidič, Velké Karlovice

14348. Alena Sedlářová, referentka, Praha

14349. Václav a Ivana Růžičkovi, důchodci, Nechanice

14350. Miloslava Mrvíková, důchdce, Ústí n.L.

14351. Martina Stehlíková, Mateřská dovolená, Uherský Brod

14352. Robert Šimák, Podnikatel, Praha

14353. Doležalová Hana, úřednice, Karlovy Vary

14354. Martin Honajzer, konzultant v IT, Brno

14355. Vojtěch Trlica, Web editor, Ostrava

14356. Petr Toušek, skladník-obchodník, Strunkovice

14357. Jan Ondřejka, šéfkuchař, Praha

14358. Jaroslav Fiala, Dělnik, Františkovy Lázně

14359. Pavlína Jochcová, student, Praha

14360. Hana Adamová, lékárník, Praha

14361. Jan Nosek, ekonom, Praha

14362. Karel Polák, OSVČ, Dvůr Králové nad Labem

14363. MVDr. Ing. Miloslav Valenta, manažer, Jivina

14364. Katerina Beranova, fyzioterapeut, Londyn

14365. Tamara Kobělková, důchodkyně, Praha

14366. Karel Škaroupka, technik, Olomouc

14367. ing Šlégl Otto, technik, Brno

14368. Adam Harmáček, Student, Ostrava

14369. Tereza Wondráčková, podnikatel, Praha

14370. Jaroslav Filipek, duchodce, Praha

14371. Matěj Skalický, student, Valašské Meziříčí

14372. Daniel Duda, zaměstanec, Praha

14373. Dana Šilarová, úřednice, Kolín

14374. Luděk Doležal, řidič, Dolní Dobrouč

14375. Ing. Kateřina Klímová, procesní analytik, Praha

14376. Milan Tošovský, důchodce, Kozojedy

14377. Karel Novotný, policista, Děčín

14378. Roman Novotný, grafik, Pardubice

14379. Ing. Ostřanský Jiří, provozní restaurace, Valašské Meziříčí

14380. Vasi Zdeněk, řidič, Trutnov

14381. Markéta Hornová, student, Praha

14382. Jan Mička, stavbyvedoucí, Opava

14383. Miroslav Erben, ekonom, Praha 5

14384. Zdeněk Köhler, vedoucí skladu, Česká Třebová

14385. Renata Šaštinská, překladatel, Praha

14386. Marie Vrbová, OSVČ, Velké Bílovice

14387. Markéta Bílková, student VŠ, Velké Bílovice

14388. Klára Večeřová, na mateřské dovolené, Brno

14389. Bohm Petr, nezaměstnaný, č budějovice

14390. Fialová Ludvíka, důchodce, Praha

14391. Veronika Chánová, manažer, Praha

14392. milan školník, kulturní pracocník, praha

14393. Elvíra Mádlová, student, Trutnov

14394. Kateřina Mullerová , ekoložka, Mladá Boleslav

14395. Alena Vilímková, důchodkyně, Val.Klobouky

14396. Jaromír Kočí, údržbář, Radim

14397. Monika Kalná, Pracovník helpdesku, Plzeň

14398. Flégl Ladislav, důchodce, Kamenický Šenov

14399. Mgr. Jaroslav Ohlídal, e-business manager, Ostrava

14400. Jaroslava Třešňáková, Ing., v důchodu, Praha

14401. Vlasta Olmerová, administrativní pracovnice, Praha

14402. Ing. Zuzana Štěpánková, výrobní ředitelka, Žamberk

14403. Jaroslav Sodoma , dělník, kolín

14404. Bc. Adéla Harcubová, studentka, Praha

14405. Lukáš Kanta, podnikatel, Plzeň

14406. Zuzana Dědková, na mateřské dovolené, Frýdlant

14407. Lucie Černohousová, OSVČ, Hradec Králové

14408. Pavel Drlík, stavbyvedoucí, Uherské Hradiště

14409. Stanislava Pellone, důchodce, Liberec

14410. Eva Ličková, dělník, Frýdlant nad Ostravicí

14411. Miroslav Jenčík, OSVČ, Klášterec nad Ohří

14412. Pavel Šťěpánek, manažer, Mnichovo Hradiště

14413. Hamrus Vítězslav, student, Beroun

14414. Martina Stezková, účetní, Roztoky u Prahy

14415. Michal Bednar, graficky designer, Liberec

14416. Jiri Palacky , technik, Praha

14417. Stanislav Vaňkát, invalidní důchodce, Praha

14418. Jana Hlaváčková, administrativa, Praha

14419. Eduard Prachovský, důchodce, karviná

14420. Ivana Uzlová, učitelka, Roztoky

14421. Pavel Studýnka, obchodní zástupce, Zbýšov u Brna

14422. PhDr.Danka Davidová, důchodce, Šumperk

14423. Jan Kysela, past. asistent CĆSH, Praha

14424. Jan Fišer, logistik, Brno

14425. Havrlant Josef, dělník-truhlář, Bartošovice na Moravě

14426. Václav Strnad, jednatel společnosti, Praha

14427. Jana Šašková, OSVČ, Ledce

14428. Emil Norek, stavbyvedoucí, Ústí nad Labem

14429. Tomáš Kaplan, pracovník zahraničního obchodu, Praha

14430. N. Cechlová, důchodce, Praha

14431. Jiří Kraus, důchodce, Votice

14432. Věra Šicnerová, zaměstnankyně, Prachatice

14433. Šajnerová, důchodce, Říčany

14434. Eva Cimrová, důchodkyně, Hradec Králové

14435. Jaroslav Ondra,Ing., stavební inženýr, Brno

14436. Milan Homola, obchodnik, Olsany

14437. Květa Tomášová, důchodkyně, Beroun

14438. Bohumil Kupa, ridic, Trebic

14439. Hlásková, účetní, pRAHA

14440. František Skála, dělník, Lanškroun

14441. Lucie Skálová, M.D., Lanškroun

14442. Petr Kuzník, svářeč, BRANKA U OPAVY

14443. Jana Kolářová, referentka, Praha 8

14444. Martina Krymova, Nezaměstnaná, Jihlava

14445. vladimir bark, delnik, trutnov

14446. Macháč Jan, invalidní duchodce, Zlín

14447. Jar.Jakšová, důchodce, Jitoměřice

14448. Václav Faldus, elektromontér, Č. Brod

14449. Emil Nezbeda, důchodce, Ustí nad Labem

14450. Eliška Stillerová, podnikatelka, Turnov

14451. Eva Juráňová, učitelka, Praha

14452. Urbanovský Jaroslav, důchodce, Bor u Tachova

14453. Ing. Jan Cizek, Ph.D, vysokoskolsky pracovnik, Praha

14454. Mgr. Pavel Kobera, archivář, Praha

14455. Eva Kalendová, učitelka , Liberec

14456. Jitka Benková, na mateřské, Praha

14457. Javorská Marie, v důchodu, Vysočany-Bor u Tach

14458. Alois Dostálek, důchodce, Vápenná

14459. Daniel Kalenda, historik, státní zaměstnanec, Liberec

14460. ing. Váňová, soukr. podnikatel, Praha

14461. Antonín Mariánek, důchodce, Olomouc

14462. Marie Mariánková, důchodkyně, Olomouc

14463. Viktor Dostál, umělec, Olomouc

14464. Ing. Vladimíra Matějková, učitelka, Šluknov

14465. Petr Švihálek, obchodní zástupce, Brno

14466. J. Gajdos, Product manager, Praha

14467. Alena Koldínská, ekonom, Kladno

14468. Marek, Ouředník, Praha

14469. Kateřina Fajová, OSVČ, Třinec

14470. Vlastislav Troják, prodejce, Praha

14471. Karel Trhlik DiS., konstrukter, Trutnov

14472. JUDR.Jiří Bauer, advokát, Sušice

14473. Karel Stix, živnostník, Brno

14474. Eliška Kaspříková, senior, tábor

14475. JUDr. Jitka Maierová, Ph.D., právnička, Praha

14476. Ondřej Beneš, student, Holetín

14477. Petr Jurik, delnik, Prostejov

14478. Jan Černošek, vysokoškolský student, Lanškroun

14479. Rostislav Dufek, důchodce, Brno

14480. Pavel, Podnikatel, Ledeč nad Sázavou

14481. Mgr. Barbora Leschová, právnička, Praha

14482. Jarmila Zelinková, důchodce, Libuň

14483. Kateřina Preisslerová, student, Polička

14484. Jaroslav Vaněk, důchodce, Praha 8

14485. Milan Kvasnička, důchodce, Uherský Brod

14486. Ing. Daniel Vík, vedoucí dopravy, Frýdek-Místek

14487. Jan Čeřovský, OSVČ, Prostějov

14488. Milan Rusek, důchodce, Březí

14489. Görner, důchodce , Praha

14490. Karel Grigar, důchodce, Praha

14491. Dagmar Zwyrtková, úřednice, Rudník

14492. kabičkova hana, kvalitářka, liberec

14493. Jaroslava Vonková, OSVČ, Praha

14494. Bořivoj Věchet, podnikatel, Roztoky u Prahy

14495. Hamrusová Kateřina, t.č.mat.dovolená, Beroun

14496. Lenka Kočandrlová, geometr, K.Vary

14497. Blanka, Navrátilová, Slatinice

14498. Helena Mitasová, důchodkyně, Jindřichův Hradec

14499. Kateřina Dittrichová, student farmacie, Pardubice

14500. Marek Gonda, osvč, Praha

14501. konig jan, źivnostník, turnov

14502. Miloš Huja, OSVČ, Ředhošť

14503. Vít Král, OSVČ, Praha

14504. Bémová Miluše, důchodce, Plzeň

14505. Tomáš Kühnl, podnikatel, Praha

14506. Josef David, důchodce, Šumperk

14507. Marta Kroulíková, důchodkyně, Praha

14508. Barbora Půžová, právník, Praha

14509. Jitka Černá , zaměstnanec, Kralupy nad Vltavou

14510. Marie Kabrhelová, předsedkyně Svazu žen, Odplatov

14511. Stanislav Florián, řidič, Cheb

14512. Jan Musil, technický ředitel, Praha

14513. Daniel Madry, Gastronomie, Plzen

14514. Ing. Tomáš Kupka, podnikatel, Ostrava

14515. Petr Polák, technik, Kladno

14516. Markéta Pipková, student, Praha

14517. Marcela Novotná, zdravotní sestra, Praha

14518. Antonín Číhal, obchodník, Brno

14519. Jiří Zemánek, skladník, Praha

14520. Přemysl Pavka, kartograf, Olomouc

14521. Josef Marek, poradce, Praha

14522. Jiří Roleček, Důchodce, Pardubice

14523. Karel Fischer, důchodce, Brno

14524. Věra Kotulova, důchodkyně, Ostrava

14525. Petra Widtmanová, logistik, Praha

14526. Martina Podhradská, Student, Sulovice

14527. Hana Uhrová, nezaměstnaná, Brno

14528. Zdenka Martinů, prodavačka, Střelice

14529. Martin Sedláček , dispečer, Pelhřimov

14530. Marek Nádeník, OSVČ, Praha

14531. Jana Mauderová, úřednice, Praha

14532. Bc. Hrazdíra Karel, Student, Sezimovo Ústí II

14533. Jiří Šedina, podnikatel, Praha východ

14534. Hadrava Václav, d§chodce, Bílina

14535. Tereza Veverková, referent, Praha

14536. Skřivánková Anežka, seniorka, Příbram

14537. Daniel Pospíšil, Student, Praha

14538. Spalkova, THP, Brno

14539. Zdeněk Bohatý, OSVČ, Olomouc

14540. Leon Tomev, technik, LTM

14541. Vítězslav Svoboda, obchodní ředitel, Brno

14542. HANOUSEK JOSEF, DŮCHODCE, NOVÝ BOR

14543. Hana Kubaskova, duchodkyne, Praha

14544. Iva Šmejkalová, administrátor, Krušovice

14545. Ing. Věra Juráňová, úřednice, Brno

14546. FERTIGOVA, MATKA, BRNO

14547. Vlasta Holečková, operátorka, Jirkov

14548. Jiřina Halačková, důchodce, Praha

14549. Jiří Smejkal, Důchodce, Havlíčkův Brod

14550. Petr Pařízek, důchodce, Hostivice

14551. Stanislav Birošík, elektrikář, Karlovy Vary

14552. zlamal, lekar, nove mesto nad metuji

14553. Sandra Martinková, studentka, Uherské Hradiště

14554. Hana Schröttrová, důchodkyně, Praha

14555. Jancova Marie, učitelka, Březová

14556. Pavel Zelner, dělník, Klášterec nad Orlicí

14557. Ladislav Brabec, Dělník, Brno

14558. Marek Kutáč, technik, Kopřivnice

14559. Daniel Kuziv, hasič, Ústí nad Labem

14560. Jaroslav Večeřa, technik, Praha

14561. Michal Klíma, Hasič, Karolinka

14562. halačka stanislav, dělník, praha

14563. Michaela Vranková, rodičovská dovolená, Sentice

14564. Martin Simandl, hudebník a textař, Praha

14565. Václav Kubín, zaměstnanec, Plzeň

14566. Ing. Jaroslav Škoda, důchodce, Praha

14567. Jaroslavas Bláhová, důchodce¨, Cheb

14568. Karel Novotný, důchodce, Mnichovice

14569. koranova ludmila, důchodce, tichá

14570. Lenka Doležalová, učitelka, Trutnov

14571. Viktor Jurcuk, delnik, Tišnov

14572. karel korejtko, instalater, ústí nad labem

14573. Martin Paidar, učitel, Praha

14574. Lucie Šimánková, Manager provozu, Jindřichův Hradec

14575. Bc.Ivana Vlasáková, emeritní ředitelka Farní Charity, Jindřichův Hradec

14576. Jaroslav Lstibůrek, OSVČ, Domažlice

14577. Jakub Petr, Student, Liberec

14578. Jan Jánský, lesník, Teplice

14579. Ing. Jiří Záškodný, technik, Ostrava

14580. Vlastimil Tumpach, technik, Kadaň

14581. Ivan Bárta, jednatel společnocti, České Budějovice

14582. Radek Winiarski, OSVČ stavební technik, Jeseník

14583. Vlastimil Tumpach, technik, Kadaň

14584. Ing. Ondřej Dus, IT development, Brno

14585. Jirina Kubiasová, zdrav.sestra, Kostelc n.Orlicí

14586. Petr Cabrnoch, programátor, Praha 6

14587. Jana Drašarová, důchodkyně, Brno

14588. Michal Chytil, Konzultant, Praha

14589. Ing. Ondřej Valta, IT, Praha

14590. Lenka Šeremetová, studentka, Teplice

14591. Josef Dolejší, zamečník, Česká Lípa

14592. Alžběta Lžičařová, rodičovská dovolená, Praha

14593. Jaroslav Vašíček, obsluha CNC, Blansko

14594. kroupová, důchodkyně, babice

14595. Jan Váňa, kovář, Praha 4

14596. Miroslav Zeman, právník, Praha

14597. frýdl, důchodce, trutnov

14598. Lenka Šrámková, zdravotní sestra, Hradec Králové

14599. Ladislav Rutrich, penzista, Aš

14600. Jakub Moudrý, student, Praha

14601. Jan Bouček, Starobní důchodce, Nečice okr.Pelhřimov

14602. Monika Weizerová, zdravotní laborant, Znojmo

14603. Mgr.Petra Rychtaříková, učitelka, Brno

14604. M. Hejsek, servisní poradce, Jihlava

14605. Naděžda Vymazalová, důchodce, Šumperk

14606. Jana Frolcová, MD, Dolní Bojanovice

14607. Jiří Martinec, vedoucí autoservisu, Praha

14608. M.Surová, důchodce, Praha 9

14609. Bočková, IT specialista, Plzeň

14610. Roman Oharek, podnikatel, Otrokovice

14611. Daniel Prostecky, IT Specialista, Rudná

14612. Zbyněk Štíbr, bankovní úředník, Praha 6 - Řepy

14613. Vladimír Cvajniga, programátor, Praha

14614. Ing. Karel Fojtík, ekonom, Hradec Králové

14615. Slivková Alžběta, důchodce, Opava

14616. Richard WYSOGLAD, Podnikatel, České Budějovice

14617. Vratislav Batala, řidič, Průhonice

14618. Jiří Pelc Ing., podnikatel, Jeseník

14619. Mgr. Ondřej Hůlek, učitel, Náchod

14620. Daniel Blažek, osvč, Kladno

14621. Ing. Petr Černoch, ředitel závodu, Znojmo

14622. Ladislav Mrvík, řidič, Ústí n.L.

14623. Jana Pospíchalová, účetní, Zlín

14624. Renata Nosková, účetní, Liberec

14625. Hana Ekrtová, ekonom, Praha

14626. Jan Jonák, obchodník, Praha

14627. Jiří Kratochvíl, jednatel firmy, Pardubice

14628. Ladislav Trávnicka, obchod, Hradec Králové

14629. Pazourek Josef, důchodce, Tábor

14630. Jiří Dolanský, student, Most

14631. Zdenka Nešporová, jednatel, Brno

14632. Dulíková, nezaměstnaná, Praha

14633. Ing. Miroslav Kubiš, technik lesní výroby, Uhřínov

14634. Lubos Mikula, hudebník, Praha

14635. Vladimír Vintr, hudebník, Praha

14636. Pluháčková L., důchodce, Ostrava

14637. Pluháček J., důchodce, Ostrava

14638. Karel Stejskal, důchodce, Dvůr Králové n/L.

14639. Ouředníček Zdeněk Ing.arch., projektant, Benešov

14640. Peták Zdeněk, velkostavitel - v exekuci, Voznice

14641. Petr Trojan, student, Karlovy Vary

14642. František Schneider, důchodce, Praha

14643. Dana Barnetová, Knihkupec, Břeclav

14644. Dvořák Václav, Bezp. pracovník, Nymburk

14645. Filip Římek, Senior Operátor - Telesales, Liberec

14646. Marie Vítková , penzistka , Plzeń

14647. Petr Vojáček, dispečer, Rumburk

14648. ing. Zdenek Duchoň, konzultant IT, Příbram

14649. Matěj Macháček, mediální konzultant, Praha

14650. Nikola Slavík, student, Praha

14651. Monika Rybářová, servírka, Svojetice

14652. Jan Zerzán, důchodce, Rovensko pod Troskami

14653. Adam Vookurka, ing. Ph.D., odborný asistent ČVUT v Parez, FSv, Praha

14654. Pavel Šťasný, OSVČ, Praha

14655. Černohorská Alena, důchodkyně, Příbram

14656. Ing Milan Valenta, dúchodce, Brno

14657. Zbyšek Stýblo, architekt, Kamenice

14658. Jitka Maděrová, Zdravotní sestra, Humpolec

14659. Martina Stará, prodavačka, Praha

14660. Plachá Eva, recepční, Jihlava

14661. Mgr. Petr Hlásný, státní úředník, Praha

14662. Václav Mikula, Důchodce, Senožaty

14663. Bronislava Stašová, Osvč, Napajedla

14664. Josef Krčál, programátor, Brno

14665. Alice Babánková, redaktorka, Praha

14666. Tomáš Svoboda, OSVČ, Tábor

14667. František Šebela, důchodce, Brno

14668. MUDr. Ivana Růžičková, penzistka, Praha

14669. Hošková Zdena, učitelka, Ostrava

14670. Jaroslava Bálintová, dělnice, Chvaleč

14671. Michal Uttendorfský, autolakýrník, Havlíčkova Borová

14672. Jan Rehanzl, státní zaměstnanec, Praha

14673. Jaroslav Vyhnálek, OSVČ, Vrbová Lhota

14674. králova, důchodce, praha

14675. Broženský Josef, řidič, Rudná

14676. Jiří Matlas, správce IT, Branišov

14677. Ivana Brabcová, středoškolská učitelka, Rakovník

14678. Jana Votrubová, důchodkyně, Sazená

14679. Michal Uher akad arch, Architekt, Frystak

14680. Jaroslava Fischerová, důchodce, Kolín

14681. Petr Neugebauer, důchodce, Ostrava

14682. JUDr. Vladimír Gros, OSVČ, Praha

14683. Anna Švehlová, důchodkyně, Praha 4

14684. petr podlipny, servisni technik, horice

14685. Ivana Viktorová, Dalkia,a.s.Industry - laborantka, Karviná

14686. slepičková, důchdce, havl. brod

14687. Anna Rodáková, důchodce, Opava

14688. Jiří Myslivec, Podnikatel, Mladá Vožice

14689. Anna Ptáková, důchodkyně, Kout na Šumavě

14690. Libuše Procházková, lékárník, Brno

14691. Karel Ludvík, podnikatel, Praha

14692. Lukáš Januš, Strážník, Praha

14693. Miroslava Zavadilová, účetní, Praha

14694. Jiří Zedník, živnostník, Teplice

14695. Ivana Šimáková, učitelka, Praha

14696. Radka Malečková, webmaster, Praha

14697. zbynek Mirad, technik, Praha

14698. Milada Rusková, dělnice, Březí

14699. Válek Josef, důchodce, Nový Jičín

14700. Radek Břečka, programátor, Praha

14701. Miloš Lehar, důchdce, Prostějov

14702. Miloslava Pacáková, důchodkyně, Praha

14703. Zdeněk Klímek, podnikatel, Olomouc

14704. Milena Kolářová, podnikatelka, Kamenice nad Lipou

14705. Vlastimil Bašek, zdravotník, Duchcov

14706. Jana Zetochova, Duchodce, Sumperk

14707. Ing.Rudolf Šimeček, ředitel sport.klubu, Nymburk

14708. Ludvík Hradílek, OSVČ, Přerov

14709. Marcela Mišková, OSVČ, praha

14710. ing. Lukas Rosulek, manazer, Praha 7

14711. Štěpán Rožnovský, ladiž pian, Praha - Smíchov

14712. Naďa Beníčková, důchodce, Brno

14713. Tomáš Sahulka, Služby, Česká Lípa

14714. Jan Kovařík, soukromý podnikatel, Bruntál

14715. Burák von Hubka, fretka - ležící, spící, Praha

14716. Miroslava Dlabačová, důchodce, Praha

14717. Tomáš Jakl, student, Moravská Třebová

14718. Helena Táborová, ÚP, Tlumačov

14719. Pavel Vondruška, THP, Praha

14720. jeřábková s., důchodce, litvínov

14721. Bohdana Dolínková, výrobní ředitelka, Drásov

14722. jana Svobodova, v domacnosti, praha

14723. Josef Lukeš, podnikatel, Tábor

14724. Ivy Malina, ekonom, Ústí nad Labem

14725. Dana Langerová, úřednice, Praha

14726. Zdeněk Zedník, OSVČ, Křelov

14727. lenka kalmová, prodavačka, děčín

14728. Zuzana Kostková, řidička tramvaje, Praha

14729. Ing.Petr Brož, Praha, Praha

14730. Šajner, podnikatel, Říčany

14731. Jiří Hoke, živnostník, České Budějovice

14732. Václav Balík, řidič, Praha

14733. Anna Borková, důchodce, Vsetín

14734. L. Novák, důchodce, Přerov

14735. Petr Komžík, OSVČ, Praha

14736. Ing. Jaromír Kobrle, projektant, České Budějovice

14737. Martin Štěrba , živnostník, Ostrov 37, okr.Příbram

14738. Renata Mašindová, knihovnice, Šumperk

14739. Martin Vencl, podnikatel, Praha

14740. Jiří Nácovský, živnostník, Praha

14741. Monika, podnikatel, Jičín

14742. Marcela Bryknarová, účetní, Nýrsko

14743. Antonín Wlček, OSVČ, Děčín

14744. Mgr. Zuzana Dolečková, vychovatelka VÚ, Česká Skalice

14745. Kučerová Jaroslava, sekretářka, Pelhřimov

14746. Jorik Jakubisko, Student, Praha

14747. Jaroslava Stehlíková, úřednice, Brno

14748. Miloslav Řezanka, důchodce, Uh.Hradiště

14749. Marcela Novotná, OSVČ, Ústí nad Labem

14750. Václav Chylík, obchodní zástupce, Písek

14751. Šárka Dzurinová, vychovatelka, Havířov

14752. Soldán Lubomír, elektromontér, Bučovice

14753. Aleš Klíma, Hasič, Karolinka

14754. Jan Raboch, obchodní referent, Praha

14755. Vladimír Fischer, důchodce, Kolín

14756. Robert Sivulka, Obchodní zástupce, Karlova Studánka

14757. Jaroslava Fischerová, důchodkyně, Plzeň

14758. František Škobis, důchodce, Zvole u Prahy

14759. Ing. Jaroslav Trnka, bankéř, Praha

14760. Ladislav Loukota, důchodce, Plzeň

14761. Ing. Milan Pinter, důchodce, Chvaletice

14762. Dagmar Zeisbergerová, na mateřské, Bohumín

14763. Pavel Sedlák, důchodce, Hrob

14764. Ivo Klímek, Daňový poradce, Frýdlant nad ostravicí

14765. Pavel Baier, důchodce, Staré Těchanovice

14766. Jana Peterková, učitelka, Děčín

14767. Václav Tomášek, Důchodce, Praha

14768. kristina wehbe, technik, praha

14769. KRISTINA NOVÁKOVÁ, STUDENTKA, VŠETATY

14770. Jarmila Austová, učitelka, Ostrava

14771. Jiří Stuna, stavbyvedoucí, Plzeň

14772. Daniel Macoun, Důchodce, Mladá Boleslav

14773. Svobodová Iveta, živnostnice, Český Těšín

14774. Rudolf Sikora, technologie, Tábor

14775. MonikaČermáková, referent, Kyjov

14776. Alžběta Strzelczoková, důchodkyně, Karviná

14777. RNDr.Václav Řezníček, důchodce, Praha

14778. Hana Jandečková, překladatelka, Praha

14779. Helena Máčková , živnostník, Sušice

14780. Pavel Cibuzar, student, Stříbro

14781. Petr Jelínek, prodavač, Praha

14782. Beranová, penzistka, Praha

14783. Ivanka Šimáková, Důchodce, Praha

14784. Vlasta Holečková, operátorka, Jirkov

14785. Monika Sedláková, důchodce, Hrob

14786. Rybák, podnikatel, Praha

14787. Ing.Tomáš Komínek, odborný referent, Praha

14788. Mgr. Jan Vincenc, sociální pracovník, Ostrava

14789. Görnerová, důchodce, Praha

14790. Petr Matzke, Správce, Buštěhrad

14791. Lenka Šulcová, administrativa, P

14792. Miroslava Vernerová, OSVČ, Sokolov

14793. Renáta Janoušková, OSVČ, Zlín

14794. Pavel Janoušek, vedoucí pracovník, Zlín

14795. Iveta Smolková, pekařka, Zlín

14796. Ludmila Velemanová, důchodce, Lovosice

14797. Vasek Krpejs, Manazer, Krasno

14798. Jan Klesa, OSVČ, Kralupy nad Vltavou

14799. Bohumil Krátký, důchodce , Ústí nad Labem

14800. Syslová Jaroslava, ved. skladu, Nový Knín

14801. Ludmila Pexová, Obchodní manager, Pardubice

14802. Blanka Vlková, důchodce, Mladá Boleslav

14803. Martin Koller, IT, Praha

14804. Honza Jacek, pekař, Praha 21

14805. Ing.Jan Mašek, Senior technik, České Budějovice

14806. Zbyněk Svoboda, webdesignér, Praha

14807. Richard Bolla, student, Plzeň

14808. Ondřej Šesták, kurýr, Praha

14809. Jana Vildová, důchodkyně, Ústí nad Labem

14810. Roman Rak, Pojišťovací poradce, Mělník

14811. Ing. Hojer Zdeněk, důchodce, Plzeň

14812. Jaromír Klimeš, skladník, Praha

14813. Eva Batalová, marketing, Průhonice

14814. Olga Moltašová, důchodkyně, Praha

14815. Jana Šimáčková, administrativa , Praha

14816. Radek Nováček, Stavbyvedoucí, Praha

14817. Akram Staněk, grafik, režisér , Praha

14818. Riedl karel, Osvc, Praha

14819. Jaruška Jelínková, důchodkyně, Ostrava

14820. Milena, sekretářka, hradec králové

14821. Rudolf Hajek, duchodce, Beroun

14822. Alois Wild, stavební inženýr, Praha

14823. Pulda Josef, řidič, Dobříš

14824. Jiřina Vacková, důchodce, Praha

14825. Petželkovi, důchodci, Česká Třebová

14826. Pavel Staněk, elektrotechnik, Praha 5

14827. Hana Kopičková, oční optik, Moravský Krumlov

14828. Vyskocil Lubomir, OSVC, Brno

14829. Franta Pekař, podnikatel, Smržovka

14830. Petra Daňková, OSVČ, ZNOJMO

14831. Prášilová, důchodce, Bartošovice

14832. Miroslav Štampfer, projektant, Havlíčkův Brod

14833. Bláhová Božena, důchodce, Loděnice

14834. Vojtěch Hettner, Student, Volary

14835. Václav Šesták, OSVČ, Jestřebí

14836. Jan Běhůnek DiS, ošetřovatel-Rakousko, Horažďovice

14837. ing.Balabán Milan, bývalý senátor, Ostrava

14838. Lucie Vrzalová, podnikatelka, Písek

14839. Hlaváčová Danuše, důchodce, Holešov

14840. Jaromír Hanuš, dělník, Přibyslav

14841. Jiří Krym, Autoeletrikář, Jihlava

14842. Kamila Blafková, Student, Opava

14843. Milada Jedličková, mateřská dovolená, Teplice

14844. Jan Vašků, vedoucí KC, Praha

14845. Brezinová J., referentka, Ostrava

14846. Marian Tvrdy, IT Analytik, Ostrava

14847. Jan Jagoš, OSVČ, Uherské Hradiště

14848. Martin Pflugmacher, Rozpočtář, Praha

14849. Bc. Martin Konkol, programátor, Plzeň

14850. Milan Judas, vysokoškolský student, Břeclav

14851. Jana Veselá, Důchodce, Praha

14852. Antonín Bielich, důchodce, Praha

14853. Věra Valová, ekonom, Brno

14854. Ing.Stanislav Moravec, OSVČ, Chrudim

14855. Michal Palán, student Masarykovy univerzity, Brno

14856. Ing.Karel Kadavý, OSVČ, Praha

14857. Jiřina Humlová, důchodce, Praha 4

14858. Marcela Novotná, referentka, Ústí nad Labem

14859. Jiri Masek, disponent, Jicin

14860. Novotný, ved.výr.tech.úseku, Český Brod

14861. Miloš Tichý, OSVČ + důchodce, Ostrava

14862. Milan Drábek, elektrikář, Povrly-Ústí nad Labem

14863. Michal Šindelář, Student, Brno

14864. Jana Nováková, státní správa, Pardubice

14865. Ivana Filipovičová, podnikatelka, Brno

14866. Miloslava Pavleková, důchodce, Hanušovice

14867. Hana Čápová, invalidní důchodce, Hořovice

14868. Libuše Svobodová, manažerka, Tábor

14869. Ing. Jana Pavlasová, referent státní správy, Litoměřice

14870. Petr Hroch, projektant, rozpočtář, Nová Ves u Světlé

14871. machacek jan, duchodce, rajhrad

14872. Ladislava Geslová, důchodce, Praha

14873. Bc. Věra Sešínová, student, Praha

14874. Marie Novotná, důchodce, Děčín

14875. Karel Neubauer, t.č.invalidní důchodce, Moravská Třebová

14876. Robert Krahulec, kuchař, Vrbno pod Pradědem

14877. Oldřiška Josífková, účetní - důchodkyně, Bílá Třemešná

14878. Milan Ešík, OSVČ, OPAVA

14879. martin jančík, elktromechanik, Halenkovice

14880. Zdenka Stejskalová, důchodkyně, Karlovy Vary

14881. Jaroslava Jandová, důchdkyně, Blatnice

14882. Mgr. Vít Musil, technik IS, Jihlava

14883. Dagmar Novohradská, Účetní, Kladno

14884. Milan Houdek, technik, Stan

14885. Kateřina Hejnalová, OSVČ, Družec

14886. Ing. Bc. Lenka Likeová, učitelka, Rokycany

14887. Martin Novák, technik, Chvaletice

14888. Jaroslav Kasan, Strojí zámečník, Rycho v Jablonce n.N

14889. Marie Šillerová, úřednice, Staré Ransko

14890. David Petrenko, státní zaměstnanec, Písek

14891. RAŠKA RUDOLF, DŮCHODCE, OLOMOUC

14892. Miloš Dvořák, technik, Pelhřimov

14893. Marika Gurgulová, operátorka, Praha

14894. Ludmila Palánová, v důchodu, Havlíčkův |Brod

14895. Lubomír Rulík, techn.ředitel, Ústí nad Labem

14896. Ing Kocourková Eva, programatorka, Praha

14897. RNDr. Radim Holát, PhD, biolog, Olomouc

14898. Kettner milan, duchodce, Tuchlovice u Kladna

14899. Jana Tichopádová, nezaměstnaná, Ostrava

14900. Antonín Koudelka, důchodcde, Praha

14901. markéta pospíšilová, rodičovská dovolená, kutná hora

14902. Jana Novakova, prodavacka, Plzen

14903. zdena wallsteinová, SD, Hradec Králové

14904. Milena Steklá, výroba operačního krytí, Golčův Jeníkov

14905. Pavel Janota, dělník, Kateřinice

14906. Vašíčková Dana, důchodkyně, Brno

14907. karel mach, elektromontér, Plzen

14908. Mašín Antonín, Strojník, Voleč

14909. Pavel Toušek, důchodce, Valchov

14910. Luděk Novotný, záchranář, Tábor

14911. Bronislava Vrzalová, státní zaměstnanec, Kroměříž

14912. HOFMAN, TECHNIK, BRNO

14913. Linda Plachá, studentka gymnázia, Jihlava

14914. Josef Kořen, zemědělec, Louny

14915. Bc. Roman Guráň, student, Brno

14916. Václav Štajnc, ČUKR, Praha

14917. Vladislav Špulák, důchodce, Pardubice

14918. Milada Prašivková, v domácnosti, Frenštát pod Radhoštěm

14919. Petr, Baláš, Praha

14920. Martin Jehlička, Koordinátor, Dobrovice

14921. Pácha Josef, OSVČ, Jihlava

14922. Klára Zedníková, obchodní referentka, Biskupice

14923. Kateřina Dudková, administrátor, Ostrava

14924. franc, podnikatel, ledce

14925. kuzma, dopravce, opocno

14926. Židek Jiří, důchodce, Ostrava

14927. Eva Kenderešová, studentka, Žihle

14928. Ing.Daniel Knápek, stavební technik, Brno

14929. Sabina Hauserová, studentka, Brno

14930. Šárka Bočková, RD, Praha 10

14931. Pavel Petrovič , podnikatel, Praha

14932. Josef Holeček, důchodce, Karlovy Vary

14933. MILENA hOLEČKOVÁ, DŮCHODKYNĚ, Karlovy Vary

14934. Blanka Staníková, důchodkyně, Praha 4

14935. Barbora Běhalová, administrativní pracovník, Olomouc

14936. Čipkala Mikuláš, řidič MKD, Zlaté Hory

14937. Petr Otoupal, podnikatel, Praha

14938. Anna Cieslarová, důchodce, Třinec

14939. Lubomír Nerušil, důchodce, Litovel

14940. MVDr.Ducháček Pavel, důchodce, České Budějovice

14941. Mirek Topolánek, OSVC, Praha

14942. Petr Neugebauer, důchodce, Ostrava

14943. Tesařová, rodičovská dovolená, Havlíčkův Brod

14944. Andrea Fontánová, MD, Štěchovice

14945. Michaela Míčková, Studentka , Praha

14946. Pavel Kofroň, klempíř, Praha

14947. František Steiner, důchodce, Kladno

14948. Hana Šourková, nezávislý finanční konzultant, Žamberk

14949. Petr Tvrdý, student, Havlíčkův Brod

14950. Bobková Irena, důchoidce, Brno

14951. Jiří Tůma Mgr., zaměstnanec, Praha

14952. Martin Zyka, SVO, Praha

14953. Květuše Mašková, Obchodník, Praha

14954. Petra Kmínková, prodavačka, Zlaté Hory

14955. Ing. Josef Veškrna, Technický ředitel, Brno

14956. Marie Lukešová, důchodkyně, Račice nad Trotinou

14957. Dagmar Střelcová, invalidní důchodce, Praha 8

14958. Jaroslav Lukeš, důchodce, Račice nad Trotinou

14959. Bedřich Pešek, strojař-niní důchodce, Ostrava

14960. Michal Holas, stavař, Praha

14961. Fantysova Marie, duchodce, Praha

14962. Zdeňka Sedláčková, důchodkyně, Brno

14963. Bohuslav Jirásek, elektrikář, Praha

14964. Jiří Nikodem, ÚP Brno, Brno

14965. Blanka Zaoralová, důchodkyně, Olomouc

14966. Ing. Jiří Čihák, důchodce, Brno

14967. František Michalica, technik, Mikulčice

14968. Václav Drahońovský, důchodce, turnov

14969. Jan Jindra, důchodce, Písek

14970. Stanislava Dyrynková, důchodce, Praha

14971. Eva Wildová, stavební inženýr, Praha

14972. Ivana Pistulková , účetní , Praha

14973. Wolfová Věra, kuchařka, Kladno

14974. Ivana Zapletalová, dělnice, Olomouc

14975. Pavel Tomášek, rodičovská péče, Praha 3

14976. Pavel Drobník, jednatel firmy, Malá Skála

14977. Mgr. Petr Oroszy, supervizor, lektor, Frýdek-Místek

14978. Petr Novák, administrativní pracovník, Soběslav

14979. Erhard Tschernoster, programátor, Praha

14980. Jan Tošovský, realitní makléř, Praha

14981. KVĚTA STRÁNSKÁ, PEDAGOG, MĚSTEC KRÁLOVÉ

14982. Jindřich Melíšek, manager, Praha

14983. Miroslav Buchel, podnikatel, Praha

14984. Petr Bláha, obsluha CNC strojů, Pelhřimov

14985. Petra Šemberová, kinopromítač, Šluknov

14986. Stanislav Uvíra, důchodce, Přerov

14987. Tomáš Brokeš, personální manažer, Litoměřice

14988. Jan Šebelík, OSVČ, Lázně Bělohrad

14989. Ludmila Novotná, důchodce, Tábor

14990. Hana Daňková, důchodkyně, Brno

14991. Roman Pech, Mistr, Třeboň

14992. Ludmila Jordanovová, nezaměstnaná, Ostrava

14993. Radek Kulíšek, referent, Praha

14994. Tusnelda Burešová, důchodkyně, Česká Třebová

14995. Jana Benešová, IT specialistka, Praha

14996. Lubomír Kalina, důchodce, Brno

14997. Jakub Richter, student, Dobřany

14998. Alena Hrabíková, student, Plzeň

14999. Jan Švec, Technik, Klatovy

15000. Kamil Sandleiter, podnikatel, Liberec

15001. František Kovář , zámečník, SEMILY

15002. Petra Janků, rodičovská dovolená, Uherské Hradiště

15003. Klaus Hubáček, Důchodce, Ústí nad Labem

15004. Jaroslav Toman, učitel,nyní taxikář, České Budějovice

15005. Štěpánka Šoupalová, PR asistentka, Český Brod

15006. Jaromír Černý, řidič, Sokolov

15007. Milena Sedlářová, na MD, Bludov

15008. Nataša Talůžková, dokumentátorka, České Budějovice

15009. Zuzana Brychtová, studentka, Jihlava

15010. Josef Šilar, údržbář, Kolín

15011. Ing. Ivo Bešťák, technik, Příbram

15012. Štěpán Němec, Ph.D., MBA, Key Account Manager, Tábor

15013. vysehradova, ucitelka, dobroduska

15014. Zdeněk Plecháč, důchodce, Vrchlabí

15015. Přemysl Šrámek, živnostník, Hradec Králové

15016. Jana Demuthová, OSVČ, Praha

15017. Ludmila Geslová, učitelka, Bor

15018. Miroslava Hrochová, státní zaměstnanec, Nová Ves u Světlé

15019. Mgr. David Smejkal, OSVČ, Čáslav

15020. Petr Cvek, dúchodce, Osvětimany

15021. Eva Ruchařová, úřednice, Praha

15022. Věra Šimánková, finanční poradce, Česká Lípa

15023. alena novotna, kuchařka, kladno

15024. Petr Skyva, Delnik, Sumperk

15025. Šárka Tichá, mistr provozu, Chýnov

15026. Zdeňka Vránková, důchodce, Praha 10

15027. Martin krasny, Manazer, Roznov

15028. Helena Fojtášková, učitelka, Rožnov pod Radhoštěm

15029. Elena Paclíková , učitelka, Moravská Třebová

15030. Jan Pražák, autodopravce, Horní Loučky

15031. Nytra jan, vet. lékař, ostrava

15032. Jarmila Rajnyšová, asistent prodeje, Karlovy Vary

15033. Alexandr Strach, student, Luby

15034. Petr Saidok, bezp.pracovník, Ostrava

15035. Zdeněk Klimeš, živnostník, Plzeň

15036. Jiri Bavor, výkonný ředitel, Praha

15037. Studnickova Milada, Duchodkyne, Praha

15038. Ing.Petr Jílek, podnikatel, Brno

15039. Mgr. Magdalena Boukhemisová, konzultant, Říčany

15040. Mgr.Anna Boušová, učitelka, Klatovy

15041. Jan Zíma, vedoucí, Dresden - Ústí nad Labem

15042. Alena Richterová, obchodník, Praha

15043. Dalibor Gřešák, OSVČ, Přerov

15044. Jan Homola, Makléř, Opava

15045. Vojtěch Bulíř, zemědělec, Praha 10

15046. Karel Schwamberger, důchodce, Vimperk

15047. Alena Pedrová, prodavačka, Olomouc

15048. Libor Štěpánek, předák energetiky, Olomouc

15049. Martin Heřmánek, vývojový inženýr, Olomouc

15050. Alena Klímová, důchodkyně, Sokolov

15051. Ing.Daněk Vlastimil, důchodce, Znojmo

15052. Miroslav Velísek, Důchdce, Napajedla

15053. Vendulka Smetanová, Obsluha ČS, Frýdek-Místek

15054. Soňa Švarcová, důchodce, Praha

15055. Mibistr Vypečený, MZ, Praha

15056. Josef Černoch, důchodce, Bechyně

15057. Ivan Marek, podnikatel, Praha

15058. Jansová Jaroslava, důchodce, Planá nad Lužnicí

15059. Bohumil Starý, projektový manažer, Liberec

15060. Alexandr Rődig, pohostinství, Praha

15061. Jaroslav Potůček, učitel - důchodce, Rumburk

15062. Martin KOVÁŘ, státní zaměstnanec, Olomouc

15063. Prášilová, kuchařka, Bartošovice

15064. Lenka Jiranová, učitelka, Hostinné

15065. Adéla Tesaříková, vychovatelka v dětském domově, Praha

15066. Otto Němec, servis manager, Česká Lípa

15067. Miloš Moravec, obchodní zástupce, Sázava

15068. Rudolf Dostál, dělník, Mohelnice

15069. Rudolf Hlúšek, OSVČ, Nové Město Na Moravě

15070. Miloš Neužil, podnikatel, Hradištko

15071. Jan Marek, Manager, Praha

15072. BAUCHNEROVÁ, ZDRAV. SESTRA, CHOMUTOV

15073. František Čeloud, Důchodce, Telč

15074. Ludmila Štědrá, herečka, Hněvošice u Opavy

15075. Ivo Slánský, OSVČ, Slaný

15076. R.Vráželová, důchodce, Ostrava

15077. Marie Fischerová, důchodce, Kolín

15078. Jiří Pavlas, krupiér, Chotěboř

15079. Josef Salinger, důchodce, Přerov

15080. Eva Mšřičková, prodavačka, Brumov

15081. ivana pribilova, invalidni duchodkyne, praha

15082. Landovský, technik, Praha

15083. Tadeáš Dvořák, mladiství, Hradec Králové

15084. Jaroslav Sklenář, skledník, Litvínov

15085. Ing. Pavel Dvořák, Podnikatel, Říčany

15086. helena dolezalova, prodavacka, opocno

15087. rydlo, duchodce, opocno

15088. nemcova, materska dovolena, rychnov

15089. Jana Boháčková , v domácnosti, Běrunice

15090. Květa Michálková MUDr, důchodkyně, Havířov

15091. Čerch Vladimír Ing., aktivní důchodce, Paskov

15092. Václav Popelka, OSVČ, Zlín

15093. Luboš Ton, fotograf, Praha 6

15094. Martina Indrová, projektant, Nový Malín

15095. Zdeněk Herink, Jednatel, Litvínov

15096. Dušan Rašín, inženýr, Brno

15097. Zdeňka Škodová, důchodkyně, Praha

15098. Martina Machatová, zdravotní sestra, Opočno

15099. Ludmila Dvořáková, v důchodu, Praha

15100. Měřička, důchodce, Praha

15101. Zdeněk Sudek, sol .baletu-v důchodu, Plzeň

15102. Zdeněk Pawlas, důchodce, Havířov

15103. Kateřina Pryszczová, nezaměstnaná, Ostrava

15104. Petr Janek , OSVČ, Jirny

15105. Horák Radim, obchodní referent, Chropyně

15106. Jan Beneš, internista, Brno

15107. jakub Hornik, IT Profesional, Praha

15108. Mojmír Strakoš, IT Analytik, Praha

15109. Ing. Jan David, obchodní manager, Hradec Králové

15110. Eva Horníková, projektantka, Hradec Králové

15111. Uganbe Ludvíková, štětka, Benin

15112. Eva Vostatkova, manazer, Praha

15113. Romana Stránská, učitelka, Liberec

15114. Veronika Dittrichová, vedoucí org. složky, Praha

15115. Jana Bemova, vytvarnice, Praha

15116. Zdeněk Daněk, důchodce, Brno

15117. ladislav rainer, důchodce, praha

15118. Tereza Blažková, asistentka, Praha

15119. Karel Vítek, Student, Opava

15120. Vlastimil Střelec, elektrikář, Cheb

15121. Martina MULLEROVA, lis, Svitavy

15122. Jindra Rybářová, důchodkyně, Tehov

15123. Pils František, důchodce, Mcely

15124. Ing. Miroslav Frydryšek, učitel, Praha

15125. Jana, mateřská dovolená, Brumov

15126. Robert ŠEBEK, státní zaměstnanec, Zlaté Hory

15127. Marie Revayová, důchodkyně, Praha

15128. Dana Posíšilová, technik, Brno

15129. Tomáš Hrdlička, skladnik-řidič, Pardubice

15130. Kracmanová Hana, důchodce, Děčín

15131. Libuče Kupková, v domácnosti, Praha

15132. Alena Študentová, ředitelka MŠ, Bystřice pod Hostýnem

15133. Anna Salingerová, důchodkyně, Přerov

15134. Dagmar Neugebauerová, makléř, Ostrava

15135. Stěhula Mirek, Osvč, Semily

15136. Martin Sýkora, Státní zaměstnanec, Brno

15137. Jakub Halamíček, Geodet, Rožnov pod Radhoštěm

15138. Kateřina Pěluchová, nelékařský pracovník ve zdravotnictví, Opava

15139. Ing Jaroslav Semenec, důchodce , Hradec Králové

15140. Zdenka Foltýnová, inv.důchodce, Praha

15141. Stanislav Holinka, státní zaměstnanec, Horní Slavkov

15142. Jan Trojánek, podnikatel, Praha

15143. Páchová Eva, v důchodu, Jihlava

15144. Lenka Tiefova, soucasne v domacnosti, Johannesburg (Praha)

15145. Jana Závodná , učitelka, Znojmo

15146. Ilona Pařilová, laborantka zdravotního ústavu, Most

15147. Marie Navrátilová, v domácnosti, Kroměříž

15148. Vladimir Kozák, operátor, Bezvěrov

15149. Kučera Mojmír, podnikatel, Praha 4

15150. Lada Baletková, MD, Vizovice

15151. Ing. Pavel Zbořil, nezaměstnaný, Brno

15152. ivan svozilosvc, osvc, hodonin

15153. Ivana Jeřábková, sociální pracovnice, Praha

15154. Štefánková Vratislava, úřad práce, Praha

15155. Jaroslav Janota, Student, Lhenice

15156. Tomáš Horák, Obchodní zástupce, Praha

15157. Michaela Haklová, prodavačka, Praha

15158. Robert Šimek, IT technik, České Budějovice

15159. Drahomíra Vospělová, Dělnice, Havlíčkův Brod

15160. Antonín Satora, důchodce, Mladeč

15161. Marek Lehuta, prodavač, Nymburk

15162. Ilona Pažoutová, podnikatelka, Hradec Králové

15163. Polišenská , učitelka, Kroměříž

15164. Petr Soukup, manager, Praha

15165. Pavel Hrabovský, technik, Zlín

15166. Václav Janda, důchodce, Blatnice

15167. Veronika Daňhová, mateřská dovolená, Praha

15168. Vlastimil Maly, delnik, Unhost

15169. Kateřina Kubantová, studentka, Praha

15170. Rudolf Peterka, St.zaměstnanec, Praha

15171. Jiří a Lída Zobačovi, důchodci, turnov

15172. Nováková Věra, úřednice, Praha

15173. Hana Mikulenková, pedagog, Olomouc

15174. Randová J., zdravotní sestra, Praha

15175. Helena Lipková, vysokoškolský pedagog, Praha

15176. ludvik wágner, důchodce, tábor

15177. Rudolf, dělník, Brumov

15178. Jaroslav Kulhánek, Podnikatel, Tachov

15179. josef pribil, invalidni duchodce, praha

15180. Ilona Nádeníková, OSVČ, Praha

15181. Anna Měřičková, nezaměstnana, Brumov

15182. Irena Galášová, Referentka, Brno

15183. Renata Hrubá, OSVČ, Brno

15184. Ing. Anna Veselá, důchodkyně, Praha

15185. Dagmar Šebestová, účetní, Brno

15186. Karina Vondráčková, Na mateřské, Klecany

15187. Jana Bronová, rodičovská dovolená, Praha

15188. Kamil, Fiala, Římov

15189. stanislav Ječmínek, důchodce, olomouc

15190. Martina Lišková, mateřská dovolená, Beroun

15191. Vladimír Hruška, podnikatel, Praha

15192. Helena Němcová, majetkový správce, Brno

15193. Lenka Procházková, učitelka, Liberec

15194. Rostislav Omelka, projektant, Zlín

15195. Radek Zeman, elektrikář, Byšice

15196. Viktor Jakimič, podnikatel, Liberec

15197. Bc. Petr Bursík, podnikový zlepšovatel, Praha západ

15198. Ludmila Peňázová, mateřská dovolená, litomyšl

15199. Bc. František Svoboda, student, Tišnov

15200. Anna Vyskočilová, důchodce, Plzeň

15201. Gustav Kysilka, revizní technik, Mariánské Lázně

15202. Mgr. Hana Čapková, překladatelka, Praha

15203. Vladimír Hájek, supervisor produkce, Čáslav

15204. Petra Jirečková, studentka, Nučice

15205. Karel Veselý, policista, Praha

15206. Jan Bruncko, živnostník, Chramosty

15207. Antonín Frey, řidič, Opava

15208. Aleš Hrdlička, Student, Ostrava

15209. Florián Miloslav, letecký operátor, PRAH