nahoru

Nový trailer k filmu Pohádkář: Trochu sexu, vražda a napětí jak to dopadne

ref29. srpna 2014 • 11:27
Nový trailer k filmu Pohádkář: Trochu sexu, vražda a napětí jak to dopadne
Nový trailer k filmu Pohádkář: Trochu sexu, vražda a napětí jak to dopadne
• foto: 
Youtube.com

Pohádkář, příběh o muži uvězněném ve vlastních lžích a životě mezi dvěma ženami, patří k nejprodávanějším titulům Báry Nesvadbové, do současnosti se knihy prodalo na 80 tisíc výtisků. Šestého listopadu pak vstupuje do kin filmová love story režiséra Vladimíra Michálka, která z knihy vychází.

 

V hlavních rolích se potkají Jiří  Macháček, pětinásobná držitelka Českého lva Anna Geislerová a poprvé v českém filmu hvězda světového modelingu Eva Herzigová.

„Pro mě je to příběh o vášni, která může být spalující a která si dříve nebo později vybere svou daň,“ říká režisér Vladimír Michálek. „S vášní se nedá kalkulovat, je to velice špatný obchodní artikl. Doufám, že tohle se nám podařilo do filmu dostat,“ dodává.

„Moje postava je vlastně určena vztahem k ženám,“ vysvětluje Jiří Macháček „Má několik identit a on sám vlastně ani nepovažuje za důležité, která z nich je ta pravá.“

Další trailer k filmu najdete zde:

ref


Klíčová slova: reflex, pohadkar


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,830
22,140
29,040
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější