Norman Mailer: Agresor, pijan, rasista a odpůrce hnutí za ženská práva. Ale i jeden z nejvýznačnějších literátů

4/5
Přehled fotografií
Zavřít
  • Během 59 let své literární kariéry napsal Norman Mailer dvanáct románů, ale také mnoho dalších textů. Třeba tuto životopisnou knihu o MM pořídíte za 15 000 korun.
    Během 59 let své literární kariéry napsal Norman Mailer dvanáct románů, ale také mnoho dalších textů. Třeba tuto životopisnou knihu o MM pořídíte za 15 000 korun.| Zdroj: Archív
  • Norman Mailer s Muhammadem Alim na terase jejich hotelu v San Juanu, 1965
    Norman Mailer s Muhammadem Alim na terase jejich hotelu v San Juanu, 1965| Zdroj: Profimedia.cz
  • Spisovatel Mailer se zpěvačkou Madonnou pořídil v roce 1994 obsáhlé interview pro americký magazín Esquire
    Spisovatel Mailer se zpěvačkou Madonnou pořídil v roce 1994 obsáhlé interview pro americký magazín Esquire| Zdroj: twitter
  • Mezi Mailerovy nejbližší přátele patřili spisovatelé William Styron a James Jones. Rozuměl si i s Philipem Rothem či Kurtem Vonnegutem Jr. S těmi všemi se ovšem do krve hádal a náruživě s nimi soutěžil. Zde (zleva) s filmovým režisérem Arthurem Pennem a s Williamem Styronem před Sorbonnou v únoru 1983.
    Mezi Mailerovy nejbližší přátele patřili spisovatelé William Styron a James Jones. Rozuměl si i s Philipem Rothem či Kurtem Vonnegutem Jr. S těmi všemi se ovšem do krve hádal a náruživě s nimi soutěžil. Zde (zleva) s filmovým režisérem Arthurem Pennem a s Williamem Styronem před Sorbonnou v únoru 1983.| Zdroj: Profimedia.cz
  • Stuart Whitman a Janet Leighová v Americkém snu (1966) režiséra Roberta Gista
    Stuart Whitman a Janet Leighová v Americkém snu (1966) režiséra Roberta Gista| Zdroj: Profimedia.cz
Během 59 let své literární kariéry napsal Norman Mailer dvanáct románů, ale také mnoho dalších textů. Třeba tuto životopisnou knihu o MM pořídíte za 15 000 korun.
Norman Mailer s Muhammadem Alim na terase jejich hotelu v San Juanu, 1965
Spisovatel Mailer se zpěvačkou Madonnou pořídil v roce 1994 obsáhlé interview pro americký magazín Esquire
Mezi Mailerovy nejbližší přátele patřili spisovatelé William Styron a James Jones. Rozuměl si i s Philipem Rothem či Kurtem Vonnegutem Jr. S těmi všemi se ovšem do krve hádal a náruživě s nimi soutěžil. Zde (zleva) s filmovým režisérem Arthurem Pennem a s Williamem Styronem před Sorbonnou v únoru 1983.
Stuart Whitman a Janet Leighová v Americkém snu (1966) režiséra Roberta Gista