Hřibovi Praha nejde tři roky, Zeman škodí republice čtvrt století. Odstoupí?

3/8
Přehled fotografií
Zavřít
  • Zdeněk Hřib, primátor
    Zdeněk Hřib, primátor| Zdroj: E15 Michael Tomeš
  • Primátor Hřib strávil státní svátek ve vinohradské nemocnici. Ve svém svátečním poselství Pražanům a obyvatelům České republiky vyzval k dobré vůli, uskrovnění a k překonání vlastní pohodlnosti.
    Primátor Hřib strávil státní svátek ve vinohradské nemocnici. Ve svém svátečním poselství Pražanům a obyvatelům České republiky vyzval k dobré vůli, uskrovnění a k překonání vlastní pohodlnosti.| Zdroj: Facebook / 3. lékařská fakulta UK - Third Faculty of Medicine
  • Prezident Miloš Zeman na zahájení školního roku v Brně (1.9.2021)
    Prezident Miloš Zeman na zahájení školního roku v Brně (1.9.2021)| Zdroj: ČTK / Pavlíček Luboš
  • Prezident Miloš Zeman na zahájení školního roku v Brně (1.9.2021)
    Prezident Miloš Zeman na zahájení školního roku v Brně (1.9.2021)| Zdroj: ČTK / Pavlíček Luboš
  • Německý prezident Frank-Walter Steinmeier s chotí česským prezidentem Milošem Zemanem a jeho manželkou Ivanou na Pražském hradě.
    Německý prezident Frank-Walter Steinmeier s chotí česským prezidentem Milošem Zemanem a jeho manželkou Ivanou na Pražském hradě.| Zdroj: Blesk
  • Zdeněk Hřib (Piráti).
    Zdeněk Hřib (Piráti).| Zdroj: Blesk:FOTO CNC / ALEXANDR MALACHOVSKÝ
  • Pražský primátor Zdeněk Hřib na tiskové konferenci.
    Pražský primátor Zdeněk Hřib na tiskové konferenci.| Zdroj: ČTK / Roman Vondrouš
  • Primátor Zdeněk Hřib je pod policejní ochranou. Přesný důvod nechce magistrát prozradit.
    Primátor Zdeněk Hřib je pod policejní ochranou. Přesný důvod nechce magistrát prozradit.| Zdroj: Jan Šibík, ALEXANDR MALACHOVSKÝ
Zdeněk Hřib, primátor
Primátor Hřib strávil státní svátek ve vinohradské nemocnici. Ve svém svátečním poselství Pražanům a obyvatelům České republiky vyzval k dobré vůli, uskrovnění a k překonání vlastní pohodlnosti.
Prezident Miloš Zeman na zahájení školního roku v Brně (1.9.2021)
Prezident Miloš Zeman na zahájení školního roku v Brně (1.9.2021)
Německý prezident Frank-Walter Steinmeier s chotí česským prezidentem Milošem Zemanem a jeho manželkou Ivanou na Pražském hradě.
Zdeněk Hřib (Piráti).
Pražský primátor Zdeněk Hřib na tiskové konferenci.
Primátor Zdeněk Hřib je pod policejní ochranou. Přesný důvod nechce magistrát prozradit.