nahoru

Co dělají vaše děti, když zrovna nejste doma? Sjíždějí se pikem

mc 11. května 2021 • 14:00
Z deníčku pikové mládeže, budoucí elity národa
• foto: 
Mall TV

Jestli si myslíte, že máte doma svatouška po tom, co vám to vaše robátko na den matek koupilo kytku, bonboniéru nebo něco jinýho, co se dá během pěti minut splašit v sámošce, máme pro vás smutnou zprávu. Piko zase nabralo na oblibě a sjíždí se s nim každej, kdo je cool. Co na tom, dělaly to i děcka v devadesátkách, jenže teď tu svou jízdu, při který jim IQ klesá z už tak nízkých čísel ještě hloubš, sdílejí na sociálních sítích. Hitparádu toho nejlepšího si pusťte na Mall.tv v Síťovinách.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.