Mlčení Babišových jehňátek. Proč svého koně nepodpoří Váňa, Jágr nebo Kraus? | Reflex.cz
nahoru

Mlčení Babišových jehňátek. Proč svého koně nepodpoří Váňa, Jágr nebo Kraus?

Jiří X. Doležal9. května 2017 • 09:30
Jaromír Jágr a Andrej Babiš
Jaromír Jágr a Andrej Babiš
• foto: 
Twitter Andreje Babiše / Petr Bednář

Svět je nevděčný a neupřímný. Když byl Andrej nahoře, když startoval svou kariéru protikorupčního politika, podpořila jej řada nevládek i významných osobností českého kulturního i společenského života. Kde jsou nyní a proč tito Andrejovi přátelé mlčí? Pokusili jsme se zjistit důvody.

Mlčí Rekonstrukce státu. Tedy přesněji – nemlčí a nadále zveřejňuje poněkud zastaralé informace: „Hodnocení Andreje Babiše za všechny zákony: Drží slib.“

Prostě Rekonstrukce neuznala za vhodné – byť byla jedním ze subjektů, který Babiše udělal – jakkoliv reagovat na ten neuvěřitelný skandál, kterému Andy čelí. Podle našich informací je mlčení Rekonstrukce státu způsobeno tím, že momentálně místo státu rekonstruují Čapí hnízdo a jsou tím plně zaneprázdněni, tak nestíhají web aktualizovat.

Dobře maskované lži Andreje Babiše:

1080p 720p 480p 360p 240p
Bohumil Pečinka analyzuje dobře maskované lži Andreje BabišeVIDEO Martin Bartkovský

Mlčí Nadační fond proti korupci – na jeho webových stránkách najdeme osmého května poslední zprávu z 24. dubna, to jest více než čtrnáct dnů nepřibyl ani jeden článek a celá Andrejova causa Fondu zjevně nestála ani za zmínku. Podle našich informací na skandál nemohou protikorupčníci dostatečně dynamicky reagovat, neboť jsou plně zaneprázdněni vyjednáváním o držhubném pro pana Přibila.

Mlčí žokej Josef Váňa, který vyslovil Babišovi podporu do voleb a doslova ho adoroval rovnou ze závodiště. Verze vysvětlující sportovcovo mlčení jsou dvě. První říká, že ho kopl kůň, druhá verze pak uvádí, že se Váňa dozvěděl, že Babiš plánuje v Kostelci výrobu koňských uzenin.

Vše o parlamentních volbách 2017 na Reflex.cz >>>

Mlčí režisér a bývalý předseda KSČM Jiří Svoboda, který přes viditelné stopy stárnutí ještě před nedávnem vyslovoval v České televizi Babišovi co nejupřímnější podporu. Podle našich zjištění stárnutí pana režiséra pokročilo, že si začal plést Babiše s Husákem, a Andrejovi poradci mu proto zakázali mluvit.

Zaměstanec MF DNES Jan Sůra  o tom, proč dal výpověď:

1080p 720p 480p 360p 240p
Zaměstanec MF DNES Jan Sůra o tom, proč dal výpověďVIDEO Martin Bartkovský

Mlčí Jaromír Jágr, který před volbami pomáhal v reklamě Babišovi prodávat Vodňanské kuře. Podle informací naší redakce jsou možná vysvětlení hned dvě. První je, že Jágr dostal pukem do hlavy a není v současnosti schopen Andyho dále podporovat. Druhá, pravděpodobnější varianta Jágrova mlčení souvisí s mužskou ješitností. Hokejista se prý urazil, že Přibil nahrává lépe než on.

Jaromír Jágr v reklamě na Vodňanské kuře:

720p 480p 360p 240p
Reklamní spot na Vodňanské kuře.VIDEO Facebook

Mlčí Jan Kraus. U toho je to zvlášť překvapující, protože předvedl ve svém pořadu s Andrejem Babišem takovou verbální felaci, že by se na ni nezmohli dohromady Plesl s Komárkem, a to je nějaký kalibr! Kraus je však podle našich zdrojů momentálně zaneprázdněn a nemůže Andymu pomoct, protože doma uskladňuje zásobu košer vepřových párků z Kostelce, které dostal za svou dřívější podporu Babiše.

Takže volám: Chlapi, vzpamatujte se! Když byl Andrej na koni, byl vám dobrý, tak byste se ho měli zastat i teď!

Skutečný důvod vládní krize? Babiš se bojí, nic víc
Bohumil Pečinka 5. května 2017 • 19:31

Skutečný důvod vládní krize? Babiš se bojí, nic víc

Strana jako hračka aneb Když Andreje Babiše jeho věrní chtějí do čela volební kandidátky

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

O ekonomických dopadech voleb čtěte na E15.cz
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
22,740
30,040
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější