Mlčení Babišových jehňátek. Proč svého koně nepodpoří Váňa, Jágr nebo Kraus? | Reflex.cz
nahoru

Mlčení Babišových jehňátek. Proč svého koně nepodpoří Váňa, Jágr nebo Kraus?

Jiří X. Doležal9. května 2017 • 09:30
Jaromír Jágr a Andrej Babiš
Jaromír Jágr a Andrej Babiš
• foto: 
Twitter Andreje Babiše / Petr Bednář

Svět je nevděčný a neupřímný. Když byl Andrej nahoře, když startoval svou kariéru protikorupčního politika, podpořila jej řada nevládek i významných osobností českého kulturního i společenského života. Kde jsou nyní a proč tito Andrejovi přátelé mlčí? Pokusili jsme se zjistit důvody.

Mlčí Rekonstrukce státu. Tedy přesněji – nemlčí a nadále zveřejňuje poněkud zastaralé informace: „Hodnocení Andreje Babiše za všechny zákony: Drží slib.“

Prostě Rekonstrukce neuznala za vhodné – byť byla jedním ze subjektů, který Babiše udělal – jakkoliv reagovat na ten neuvěřitelný skandál, kterému Andy čelí. Podle našich informací je mlčení Rekonstrukce státu způsobeno tím, že momentálně místo státu rekonstruují Čapí hnízdo a jsou tím plně zaneprázdněni, tak nestíhají web aktualizovat.

Dobře maskované lži Andreje Babiše:

Bohumil Pečinka analyzuje dobře maskované lži Andreje BabišeVIDEO Martin Bartkovský

Mlčí Nadační fond proti korupci – na jeho webových stránkách najdeme osmého května poslední zprávu z 24. dubna, to jest více než čtrnáct dnů nepřibyl ani jeden článek a celá Andrejova causa Fondu zjevně nestála ani za zmínku. Podle našich informací na skandál nemohou protikorupčníci dostatečně dynamicky reagovat, neboť jsou plně zaneprázdněni vyjednáváním o držhubném pro pana Přibila.

Mlčí žokej Josef Váňa, který vyslovil Babišovi podporu do voleb a doslova ho adoroval rovnou ze závodiště. Verze vysvětlující sportovcovo mlčení jsou dvě. První říká, že ho kopl kůň, druhá verze pak uvádí, že se Váňa dozvěděl, že Babiš plánuje v Kostelci výrobu koňských uzenin.

Vše o parlamentních volbách 2017 na Reflex.cz >>>

Mlčí režisér a bývalý předseda KSČM Jiří Svoboda, který přes viditelné stopy stárnutí ještě před nedávnem vyslovoval v České televizi Babišovi co nejupřímnější podporu. Podle našich zjištění stárnutí pana režiséra pokročilo, že si začal plést Babiše s Husákem, a Andrejovi poradci mu proto zakázali mluvit.

Zaměstanec MF DNES Jan Sůra  o tom, proč dal výpověď:

Zaměstanec MF DNES Jan Sůra o tom, proč dal výpověďVIDEO Martin Bartkovský

Mlčí Jaromír Jágr, který před volbami pomáhal v reklamě Babišovi prodávat Vodňanské kuře. Podle informací naší redakce jsou možná vysvětlení hned dvě. První je, že Jágr dostal pukem do hlavy a není v současnosti schopen Andyho dále podporovat. Druhá, pravděpodobnější varianta Jágrova mlčení souvisí s mužskou ješitností. Hokejista se prý urazil, že Přibil nahrává lépe než on.

Jaromír Jágr v reklamě na Vodňanské kuře:

Reklamní spot na Vodňanské kuře.VIDEO Facebook

Mlčí Jan Kraus. U toho je to zvlášť překvapující, protože předvedl ve svém pořadu s Andrejem Babišem takovou verbální felaci, že by se na ni nezmohli dohromady Plesl s Komárkem, a to je nějaký kalibr! Kraus je však podle našich zdrojů momentálně zaneprázdněn a nemůže Andymu pomoct, protože doma uskladňuje zásobu košer vepřových párků z Kostelce, které dostal za svou dřívější podporu Babiše.

Takže volám: Chlapi, vzpamatujte se! Když byl Andrej na koni, byl vám dobrý, tak byste se ho měli zastat i teď!

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

O ekonomických dopadech voleb čtěte na E15.cz
Prezidentské volby v USA

Kandidáti Volby online Donald Trump Elizabeth Warrenová Joe Biden Bernie Sanders Kamala Harrisová

Americké prezidentské volby budou probíhat po většinu roku 2020 a vyvrcholí 3. listopadu 2020. Volby už v únoru začínají primárkami. Přes špatný mediální obraz existují důvody, proč Donald Trump může znovu vyhrát. Ovšem uniklé průzkumy naznačují, že to bude mít těžké.

Reflex.cz mapuje volby po celém světě. Podívejte se na volební speciál.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější