nahoru

Končící redaktor Sůra: Po zveřejnění nahrávek nechci, aby mé jméno bylo spojováno s MF DNES

Jana Bendová, Martin Bartkovský 4. května 2017 • 16:55
Video se připravuje ...
Zaměstanec MF DNES Jan Sůra o tom, proč dal výpověď
• video: 
Martin Bartkovský

Pro MF DNES psal redaktor Jan Sůra přes 13 let zprávy z oblasti dopravy. Velký bojovník za modernizaci železnice dnes ale podal výpověď. Důvod? Zveřejněné nahrávky Andreje Babiše, ve kterých se s jiným redaktorem domlouvá na očerňování politiků. Poslechněte si jeho exkluzivní rozhovor pro Reflex.

"I když na mě nikdy nebyl vyvíjen nátlak, abych psal věci jinak, než jak skutečně jsou, rozhodl jsem se skončit v MF DNES. Po zveřejnění nahrávek Andreje Babiše si nedokážu představit, že by mé jméno bylo nadále s tímto deníkem spojováno," říká v rozhovoru pro Reflex redaktor Jan Sůra. 

Vše o parlamentních volbách 2017 na Reflex.cz >>>

Odchází na vlastní žádost na rozdíl od přímého aktéra nahrávek Marka Přibila, se kterým vydavatelství MAFRA rozvázalo pracovní poměr. Poslechněte si jeho rozhovor. Co na celou kauzu nahrávek říkáte?

Video se připravuje ...
Zaměstanec MF DNES Jan Sůra o tom, proč dal výpověďVIDEO Martin Bartkovský

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

O ekonomických dopadech voleb čtěte na E15.cz

Jana Bendová, Martin BartkovskýPrezidentské volby v USA

Kandidáti Volby online Donald Trump Joe Biden Termíny voleb

Americké prezidentské volby probíhají kvůli složitému systému po většinu roku 2020 a vyvrcholí 3. listopadu 2020. Volby už v únoru začaly primárkami. Předvolební průzkumy ukazují, že Donald Trump to bude mít s obhajobou velmi těžké. Reflex.cz mapuje volby po celém světě. Podívejte se na volební speciál.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.