Demokratický rozhovor Igora Chauna s lepičem plakátů: Vede Miloš Zeman kampaň?! | Reflex.cz
nahoru

Demokratický rozhovor Igora Chauna s lepičem plakátů: Vede Miloš Zeman kampaň?!

Igor Chaun22. ledna 2018 • 15:10
1080p720p360p
Igor Chaun vs. lepič plakátů Miloše Zemana
• video: 
Igor Chaun

Igor Chaun natočil video s bohorovným lepičem plakátů právě ve chvíli, kdy byl v Praze vylepován jeden z nových billboardů Miloše Zemana. Došlo k částečně komické a částečně mrazivé výměně názorů. Podívejte se na video!

Naskýtá se otázka, zda jsme skutečně udělali dobře, když jsme volbu hlavy státu svěřili „hlasu lidu“. Nevyhrává snad proto průměr nad nadprůměrem a vulgarita nad slušností? A demagogie nad argumenty? Anebo má naopak „prostý lid“ pravdu a pletou se intelektuálové? A pouze naivní kavárenští pravdoláskaři a sluníčkáři by chtěli změnu na Hradě? A jsou tyhle skupiny lidí skutečné, nebo jde o umělé nálepky, které byly vytvořeny, aby lidi rozdělily? A kdo se bude už tento víkend radovat ze „svého prezidenta“? Režisér Igor, nebo neznámý lepič plakátů? 

Pro úplnost k tomuto videu dodejme, že když prezident Miloš Zeman oznamoval, že bude znovu kandidovat na Hrad, prohlásil, že nepovede žádnou kampaň. Před druhým kolem prezidentských voleb je však republika znovu polepena Zemanovými billboardy. S heslem Stop imigrantům a Drahošovi. Přestože Miloš Zeman dále tvrdí, že nevede kampaň, na svém webu uvedl, že za ni utratil 17 milionů. Většinu reklamy za Zemana zaplatila Strana práv občanů, spolek Přátelé Miloše Zemana nebo společnost Euro-Agency.

Poražení kandidáti očima politologa Kubáčka: Topolánek v důchodu, Fischer v EU a Hilšer…
Kontumace, či náhradník? Podívejte se, co se bude dít, když jeden z kandidátů na…

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

O ekonomických dopadech prezidentských voleb čtěte na E15.cz

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější