nahoru

Zeman vyhraje o prsa i polonahý Feri. Internet si dělá legraci z útoku na prezidenta

Martin Bartkovský12. ledna 2018 • 17:05
Zeman vyhraje o prsa i polonahý Feri. Internet si dělá legraci z útoku na prezidenta
foto: Facebook.com

Prakticky pár minut poté, co se na prezidenta Zemana vrhla u voleb polonahá aktivistka z hnutí Femen, se internetem začaly šířit vtipné koláže. Ty znázorňují hlavu státu jako hvězdu videa pro dospělé, zaměňují nahou ženu za Dominika Feriho či z něj dělají obět v kampani #MeToo. Podívejte se.

To, že lidem není na internetu nic svaté, je obecně známá věc. Opět se to potvrdilo u útoku na hlavu státu. Na Zemana se vrhla polonahá aktivistka a ochranka musela bleskově zasahovat. Z celé scény se okamžitě stal virál, který začal na sociálních sítích žít vlastním životem.

Konečné výsledky po 1. kole
Vstup do speciálu
Sečteno: 100.00%
Účast: 61.92%

A co se vlastně ve volební místnosti stalo? Žena se před příchodem prezidenta ukrývala mezi čekajícími novináři. V okamžiku, kdy se chtěl Zeman před volební komisí legitimovat, si sundala košili a s výkřiky se rozběhla k hlavě státu. Viditelně otřeseného Zemana odvedla z místnosti dvojice členů ochranky. Po několika minutách se prezident vrátil. Uvedl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která nedávno napadla také papeže.

Na výběr nejlepších koláží se podívejte v naší fotogalerii:

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

O ekonomických dopadech prezidentských voleb čtěte na E15.cz

Diskuse ke článku