nahoru

Prezidentský kandidát Hynek: Politický islám se pokusí převzít moc, říkají to studie

Pavel Štrunc, info.cz 8. prosince 2017 • 09:50
Premiér Babiš? Ne, šanci bych dal ODS, říká kandidát na prezidenta Hynek
• video: 
INFO.CZ

Přes nafukovací tank z kampaně Realistů až na Hrad? Strana sice ve volbách propadla, její kandidát na prezidenta ale partaji věří dál. „Nafukovací tank může fungovat jako nafukovací hrad, prezidentské volby jsou něco úplně jiného,“ říká prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky Jiří Hynek v rozhovoru s Pavlem Štruncem. 

Jeho hlavním tématem je bezpečnost, nejenom kvůli migrační krizi by prosazoval referendum o vystoupení z Evropské unie. A zasadit by se chtěl i o povinný tříměsíční vojenský výcvik. Při sestavování vlády by sehrál úplně odlišnou roli než Miloš Zeman – Andreje Babiše by premiérem nejmenoval a druhý pokus k sestavení kabinetu by už dopředu nabídl ODS. Varuje také před politickým islámem, jeho stoupenci by prý v krajním případě mohli i v Česku převzít moc. O jaké důkazy opírá takové tvrzení? Proč by Evropská komise místo Česka měla žalovat samu sebe? Podívejte se na rozhovor.

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

O ekonomických dopadech prezidentských voleb čtěte na E15.cz

Pavel Štrunc, info.cz


Klíčová slova: volby, prezident, VIDEO, Jiří HynekDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.