nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 10

Miloš Čermák11. března 2002 • 07:12

Tady najdete Internetový adresář - www tipy z tištěného Reflexu číslo 10. O tom, jak se jezdí vlevo, dále o jednom českém spisovateli a o netradičních znameních. Horoskopu se zrovna příliš netýkají.


Zapletalovy internetové stránky"Píšu pro slávu a pro peníze. Přece se kvůli nějaké blbé realitě nevzdám svých pubertálních snů a představ," je moto webové stránky spisovatele Zdeňka Zapletala. Najdete tu i vcelku pravidelně vedený deník. Aneb co dělají, na co myslí a o čem sní spisovatelé v Čechách.


http://www.zdenekzapletal.comPravou na volantu a levou na páce..Po jaké straně silnice se jezdí v Singapuru, na Kypru nebo třeba v Japonsku? Správně. Nalevo. Na této webové stránce najdete všechny možné informace o divném světě, kde řidiči řadí levou rukou. Volant v takovém případě ovládají pravou. Že je to logičtější než naopak? Také si myslím.


http://www.travellibrary.com/general/driving/ drive_which_side.ht mlZnamení: blondýna v plavkách (nebo bez nich)Zapomeňte na Blížence, Lva a Váhy. Vaším znamením může být i nahá ženská. Najděte si, kdo byla playmate v časopise Playboy v roce a měsíci vašeho narození. Ta moje je po pás ve vodě a vypadá zatraceně dobře.


http://jodrell.uk.net/playmate.html