nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 31 - Převlékací kabinky, záchodky ...a další podivná místa

Miloš Čermák 4. srpna 2005 • 12:10

Máte rádi spíše vlasy blond, nebo tmavé? Dáváte přednost postavě plnější, anebo hubené? Oči ráčí být spíše modré, nebo hnědé? The only Bush that I trust, is my own. Tak prý zní doslova opsaný nápis na dámské toaletě v baru Marquis de Sade v centru Prahy.


Máte rádi spíše vlasy blond, nebo tmavé? Dáváte přednost postavě plnější, anebo hubené? Oči ráčí být spíše modré, nebo hnědé? Všechno může být, stačí si to dobře rozmyslet a pak pečlivě „naklikat“. Na stránce nazvané případně „dívej se na mě, jak se převlékám“ si můžete vyrobit ženu (ale i muže, vždycky zapomenu, že mé mužsky šovinistické tipy na stránky mají i několik čtenářek) přesně podle přání. A pak ji (ho) pozorovat, jak se v diskotékovém rytmu převleče do vybraného oblečení. Když k tomu přidáme dráždivou atmosféru převlékací kabinky v obchodním domě, vychází z toho zajímavá kratochvilná stránka pro letní relaxaci. Plus dobrá zpráva pro prudérní typy: není zde žádná nahota!


http://www.watchmechange.com


The only Bush that I trust, is my own. Tak prý zní doslova opsaný nápis na dámské toaletě v baru Marquis de Sade v centru Prahy. Tvrdí se to aspoň na serveru Zvědavec, kde najdete skvělou sbírku nápisů z veřejných toalet (většinou ovšem pánských). Některé jsou vtipné, některé jsou vtipné a sprosté a některé pouze sprosté. Pokud vstoupíte na tuto stránku s vědomím tohoto rizika, rozhodně neodejdete zklamáni. A možná přispějete i nějakým vlastním úlovkem. Mimochodem, najde se dáma, která autorovi tohoto tipu ověří, že zmíněný citát na dámských toaletách pražského baru opravdu je?


http://www.zvedavec.org/zachody.htm