nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 34

Miloš Čermák22. srpna 2003 • 09:23

Uvnitř článku najdete naše akutální internetové tipy.

Rolling Stones jsou z Prahy už dávno pryč, a ať už patříte k těm, kteří si myslí, že svůj koncert na Letenské pláni odehráli se stejnou energií jako leklé ryby (což se po oslavě šedesátin ani nelze divit), anebo naopak zastáváte názor, že Mick Jagger je Bůh, můžete si vzpomínku na koncert oživit na monitoru počítače. Flashová hra "Satisfaction" vznikla jako součást propagační kampaně placené nejmenovaným mobilním operátorem (ano, tím, co zároveň podporuje mladé a nemajetné tenisové manželství Agassi-Grafová), to však ani trochu nesnižuje její hodnotu. Podobně jako členové slavné kapely máte na pódiu tři úkoly: 1. chytat s pomocí myši létající podprsenky, 2. vyhýbat se létajícím lahvím a 3. opět s pomocí myši kliknutím odrážet nalétávající pánské spodky. Dobrou zábavu!

http://www.whatwillyoustart.com/game.phpBlog tajemného Iráčana Salama Paxe je už starou internetovou vestou. Zmíněný architekt žijící v Bagdádu navíc píše pravidelné sloupky do britského Guardianu, takže ho už ani nelze považovat za klasického bloggera. Ale stále překvapuje! Nedávno začal z Iráku dělat nový blog s fotografiemi čili takzvaný fotoblog. Je to k nevíře: ten člověk umí nejen skvěle psát, ale i dobře fotografovat. Sudičky mu přály - tedy samozřejmě až na to, že se ze všech míst na světě narodil zrovna v Bagdádu.

http://salampax.fotopages.com/


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější