nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 31

Miloš Čermák 1. srpna 2003 • 10:31

Uvnitř článku najdete internetové tipy posledního červencového čísla Reflexu.

Hnutí nazvané "Matky proti čurání vestoje" si za cíl vytklo přesně to, co má ve svém jméně. V prohlášení jasně říká, že je bohapustou lží tvrdit, že muži jsou schopni se vyčurat vestoje, aniž by přitom "nepokropili" prkénko, nebo dokonce podlahu. Pánové, uvažte: "Čurání ve stoje ničí rodiny. Kdo uklízí koupelnu u vás doma? Vaše matky? Nebo manželky? A i kdybyste po sobě uklízeli vy sami, co se stane, když jste u někoho na návštěvě - například u kamaráda, u rodičů ženy nebo na veřejné toaletě? Proč musí kvůli vaší neochotě posadit se trpět někdo jiný?" Přemýšlejte o tom. Třeba na záchodě, ovšem hlavně vsedě.

www.mapsu.orgFlashová hra spočívající v požírání brouků. Vzhledem k nízké intelektuální náročnosti je to dobrá kratochvíle určená na začátek nebo na konec pracovní doby. Čas mezi tím je ovšem třeba vyplnit něčím rafinovanějším.

http://www.orangegray.com/butch01.html

Co všechno si v historii bylo možné koupit v prodejním automatu? Nejen použité dívčí kalhotky, což v comicsu na této dvoustraně před časem překvapilo i Hanu a Hanu, ale také například marihuanu (v Amsterdamu), román (v pařížském metru) nebo svěcenou vodu. To bylo v Alexandrii asi jedno století před naším letopočtem a prý jde o první zaznamenaný automat v historii.

www.chaparraltree.com/vending