nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 30

Miloš Čermák 25. července 2003 • 10:15

Uvnitř článku najdete www tipy posledního Reflexu.

Poslal vám někdo mailem soubor a vy si s ním nevíte rady? Nemáte potuchy, jaká data by mohl obsahovat, anebo se dokonce bojíte, že by mohlo jít o virus? Podle nosa poznáš kosa, podle koncovky zase druh počítačového souboru. Jejich seznam plus doporučení programů, se kterými jdou konkrétní typy souborů otevřít, najdete na této stránce.

http://www.stack.com/file/extension/Nevážná flashová animace na vážné téma. Nebo skoro vážné. Dozvíte se hodně o tom, co jíte, a také co se s různými druhy stravy ve vašich střevech děje. Věc má název "Poopmachine", což by se s trochou překladatelské lehkovážnosti dalo převést do hezkého slova "hovnostrojek". Nezapomenutelná je poznámka doprovázející trávení pálivého mexického jídla: "Pamatujte, že co jde dovnitř, musí jednou také ven." Doporučení pro slabší povahy: pokud máte před obědem, navštivte raději jiný web.

http://www.poopyjoe.com/a/flash/thepoopmachine.htm

Jak přežít v krutém světě? Bez dobrého postřehu to nejde. Cvičte si ho při střelbě kachen, což je jedna z nejstarších internetových kratochvílí. Prásk!

http://www31.brinkster.com/eridanis/duck.html