nahoru

Komentujeme 4.4.2002

RX online 4. dubna 2002 • 10:25

Nákup několika granátů od anonymního obchodníka během natáčení reportáže o černém obchodu se zbraněmi vynesl reportéru televize Nova Josefu Klímovi hrozbu až tříletého vězení...


. Státní zástupkyně se totiž domnívá, že Klíma nadržuje pachateli, přestože novinář nakoupené výbušniny okamžitě odevzdal na policii.Možná jde o pokus vylepšit v médiích chabé výsledky policejního boje proti překupníkům zbraní.
Až dvacet tisíc korun - takovou částku platí taxikáři za to, aby jim úředníci odpustili povinné zkoušky. Ty by měli taxikáři skládat mimo jiné z místopisu a z ovládání taxametru, o ústní části zkoušek však neexistují žádné písemné záznamy. Úředníci korupci popírají a tvrdí, že chtějí vidět důkazy.Kdyby místo popírání raději naučili taxikáře zacházet s taxametrem a mapou, byl by to určitě větší přínos.
Lucie Bílá se včera na "utajené svatbě" vdala za osmadvacetiletého hudebníka Stanislava Penka. Zpráva o svatbě se ovšem objevila jak v bulvárních denících, tak i ve všech seriózních médiích včetně večerního zpravodajství České televize.Každý holt tajíme jinak.


RX online