nahoru

Komentujeme 19.3. 2002

RX online19. března 2002 • 05:38

Premiér Zeman se minulý týden na besedě s obyvateli Pardubic chlubil úspěchem, který se ve skutečnosti nestal. Ve výčtu toho, co jeho vláda pro region udělala, uvedl, že splavnila Labe až do Pardubic.


Už v polovině února ale vydalo ministerstvo životního prostředí rozhodnutí, kterým nepovoluje výstavbu poslední potřebné plavební komory na Labi mezi Přeloučí a Pardubicemi. Bez ní zůstane Labe pod Pardubicemi pro nákladní dopravu nesplavné.


Snad si myslel, že si toho v Pardubicích nevšimnou. Aspoň do voleb.
Rodiče žáků sedmé B Základní školy v Zastávce u Brna šokoval domácí úkol z předlistopadových učebnic, který dostaly jejich děti od učitelky matematiky. Dozvěděly se například to, že horníci Dolu 1. máj v Karviné vyhlásili k výročí VŘSR závazek zvýšit plán těžby. (iDnes)Nostalgie, paní učitelko?
Ministr Gross se stal terčem žertu realitní agentury. Ta dala na své internetové stránce do oběhu informaci, že manželé Grossovi opouštějí svůj luxusní byt na Barrandově a shánějí méně okázalé bydlení. Uvedl to dnešní Večerník Praha. "Je to samozřejmě nesmysl," řekl Gross.Šárka se taky umí ohánět, tak když pámbu dá, na luxusní byt mít budou.RX online