nahoru

Záhadná žena z titulní strany

Reflex.cz10. září 2009 • 10:17
Záhadná žena z titulní strany

Milan Tesař měl možnost prohlédnout si „Kristiánův“ život jinak než ze sedačky v biografu. Vešel se do deseti beden. V jedné z nich byla i fotografie, na níž je ON zachycen s krásnou, leč redakci neznámou herečkou...

Nesmrtelný OLDŘICH NOVÝ letos 7. srpna oslavil sté desáté narozeniny. Milan Tesař dostal při té příležitosti možnost prohlédnout si Kristiánův život jinak než ze sedačky v biografu. Vešel se do deseti beden.
V jedné z nich byla i fotografie, na níž je ON zachycen s krásnou, leč redakci neznámou herečkou. Snímek můžete vidět na titulní straně posledního Reflexu. Pomozte nám identifikovat ženu z obálky!

Mezi redakčními tipy se objevily tři prvorepublikové hvězdy: Truda Grosslichtová, Eva Gerová a Anny Ondráková. Všechny byly krásné, všechny točily s Oldřichem Novým. Ale nevylučujeme, že na snímku může být i jiná žena.
Znáte-li herečku z titulní strany, napište nám svůj tip na adresu milan.tesar@reflex.cz, nejlépe s vysvětlením či podložením vaší domněnky.
Čtenáře, který nás nejdříve a nejpřesvědčivěji přivede na správnou stopu, čeká stylová odměna! Dostane od nás reprodukci fotografie z titulní strany!

Dosud neznámé dopisy a fotografie, na nichž je ON, jak se pod narychlo načmárané vzkazy kolegům v divadle podepisoval Oldřich Nový, najdete V REFLEXU č. 37/2009 (vychází 10. 9. 2009).Scény a melodie naopak velmi známé...


KDYŽ DVA SE MILUJÍ a OČI TMAVOHNĚDÉ (Přítelkyně pana ministra, 1940)

JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN... (Kristian, 1939)
„ZAVŘETE OČI, NE, NEŘÍKEJTE NIC. ODCHÁZÍM..., ČEKÁM..., NA SHLEDANOU...“ (Kristian, 1939)

Reflex.cz


Kurzy měn
25,530
21,710
28,450
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější