nahoru

Svatba X: Zázrak lásky JXD & Alex II

Reflex.cz & Bedna.tv 19. srpna 2009 • 14:59

Je tady druhý díl VIDEO „reality show“ Reflexu. Tentokrát o domácím vaření a hlavně významu dobrého jídla a pití pro kvalitu partnerského soužití. JXD navíc jako bonus přikládá recept na svůj feťácký guláš.

ZÁZRAK LÁSKY ALEX & JXD – REALITY SHOW REFLEXU
Tentokrát o domácím vaření a hlavně významu dobrého jídla a pití pro kvalitu partnerského soužití. JXD navíc jako bonus přikládá recept na svůj feťácký guláš.
Společně s vámi pravidelně sledujeme, jak starý a unavený volnomyšlenkář vstupuje do veskrze konzervativní instituce manželství s mladou a inteligentní ženou.
Jak ho to změní? Může se Alex a JXD tento kuriózní experiment podařit? Jsme u fáze předsvatebních příprav. Uvidíme, co bude dál …

RECEPT: Feťákův guláš podle JXD

Nedá mi než laskavému čtenáři k dílu naší reality show pojednávající o vaření předat technologii výroby mého nejoblíbenějšího vařeného pokrmu. Je to feťákův guláš — příprava je rychlá, snadná a zvládnutelná i pro pracujícího intelektuála.

Technologie výroby (pět porcí, je škoda práce vařit menší než malé množství):1. Opatříme suroviny. Budeme potřebovat kilo hezkého hovězího, kilo větší cibule, půl pytlíku pálivé a půl pytlíku nepálivé mleté papriky, sůl, olej, nůž, hrnec, vařečku a sporák — plynový je lepší.
2. Ubalíme si jointa.
3. Cibuli očistíme, pokrájíme na kousky maximálně 1 x 1 x 1 cm, v hrnci rozpálíme olej na mírném ohni a bez puklice. Na ten cibuli nasypeme.
4. Zapálíme jointa, kouříme a mícháme cibuli na oleji.
5. Když dokouříme, přidáme na cibuli očištěné a na kostky asi 2 x 2 x 2 cm nakrájené maso, zamícháme, přidáme čtvrt pytlíku sladké a čtvrt pálivé papriky a necháme směs restovat na mírném ohni.


6. Ubalíme dalšího jointa, a když dokouříme, směs v hrnci lehce podlijeme, přidáme zbytek papriky, ztišíme oheň, přiklopíme puklicí a za občasného podlévání balíme a kouříme, dokud není maso měkké.
7. Osolíme dle chuti a bez zahuštění servírujeme s tmavým, nejlépe rozpečeným či ještě z pekárny horkým pečivem.
Dobrou chuť přeje Legalizační lobby!
JXD
19. 8. 2009

Sledujte dál rubriku SVATBA X
Další VIDEO BE.X ze série SVATBA X zde
bude mít premiéru ve středu 26. 8. 2009
Reflex.cz & Bedna.tv


Klíčová slova: jxdsvatba