nahoru

Tak kdo vás baví? (tentokrát Výstavka lidové tvořivosti)

Reflex online 29. května 2009 • 16:10

Nechcete se nechat zahanbit kreativitou politiků a v reakci na výrobky politické tvořivosti nám posíláte své příspěvky. Podívejte se ně!

Zřejmě se nechcete nechat zahanbit kreativitou politiků a v reakci na VÝSTAVKU VÝROBKŮ POLITICKÉ TVOŘIVOSTI (Reflex online, 28. 5. 2009) nám posíláte své příspěvky. Podívejte se ně!

Máte jiné oblíbence? Žádné straně (v mezích zákona) není vstup zakázán! Posílejte na mail krbcova@reflex.cz.K tématu: VŮNĚ PŘEDVOLEBNÍHO GULÁŠE

Falešné a prázdné předvolební billboardy
Miroslav Cvrček: FALEŠNÉ A PRÁZDNÉ PŘEDVOLEBNÍ BILLBOARDY (Reflex online, 26. 5. 2009)
Strany spoléhají na hloupost voličů. ČSSD nesmyslně viní ze světové krize Jana Zahradila. ODS, která kvůli Lisabonu neustále strašila Moskvou, zase tvrdí, že má řešení místo strašení…
Tomáš Tesař: Fotoreportáž HOLČIČKO, CHCEŠ ODZNÁČEK? (Reflex online, 26. 5. 2009)
Politici ODS bloumali poněkud opuštěni severem Čech. Snad hledali, kde leží městečko Řešení. Cestou trousili mezi domorodce balónky a lízátka.
Tomáš Tesař: Fotoreportáž PÁN S DEŠTNÍKEM ZASAHUJE (Reflex online, 26. 5. 2009)
Hrdinou mítinku ČSSD se vedle Jiřího Paroubka stal udatný důchodce, jenž zneškodnil odporného diverzanta. Dobrá práce s deštníkem, chlape!
Kdo vás baví? VÝSTAVKA VÝROBKŮ POLITICKÉ TVOŘIVOSTI (Reflex online, 28. 5. 2009)
...upřímný Standa. Klidná síla, co nás moc v klidu nenechala. S kosmonautem ke hvězdám; rozumí se zřejmě rudým. Kostlivec ve skříni „trendy“ rockera Kocába. A pak ta kampaň pro turisty...Pošlete nám vaše oblíbence!

Reflex online


Klíčová slova: