nahoru

SOUTĚŽ CESTUJTE
S REFLEXEM – DIVOKÝ BERLÍN

PETR BÍLEK10. července 2008 • 15:23
SOUTĚŽ CESTUJTE<br> S REFLEXEM – DIVOKÝ BERLÍN

Reflex City Guide vás provede již třetí světovou metropolí. Po Paříži podle Jana Šmída a Londýnu Luďka Staňka se vypravíme berlínským U-Bahnem s Jaroslavem Rudišem. Spisovatel, autor románu Nebe pod Berlínem nabízí spolu s fotografem Petrem Jedinákem literární bedekr, jehož spojovacím článkem jsou linky a stanice tamního metra.


Reflex City Guide vás provede již třetí světovou metropolí. Po Paříži podle Jana Šmída a Londýnu Luďka Staňka se vypravíme berlínským U-Bahnem s Jaroslavem Rudišem. Spisovatel, autor románu Nebe pod Berlínem nabízí spolu s fotografem Petrem Jedinákem literární bedekr, jehož spojovacím článkem jsou linky a stanice tamního metra.
Foto

SOUTĚŽ CESTUJTE S REFLEXEM!

Chcete se podívat do Berlína?
Zúčastněte se naší SMS soutěže a vyhrajte dvě zpáteční autobusové jízdenky do Berlína od společnosti STUDENT AGENCY.


OTÁZKA ZNÍ:

S KTERÝM DATEM JE SPJATA STAVBA BERLÍNSKÉ ZDI?

a) 13. srpna 1961
b) 13. září 1978

Ze všech správných odpovědí vyhrává 1 výherce.
Svou odpověď nám zasílejte prostřednictvím SMS odeslaných výhradně mobilním telefonem v období od 10. 7. 2008 0:00 hodin do 16. 7. 2008 24:00 hodin na telefonní číslo 907 99 09 ve tvaru:
BERLINmezeraodpověďmezerajménosoutěžícíhomezerapříjmenísoutěžícíhomezeraadresa soutěžícíhomezeraPSČ
Příklad:
BERLIN A EVA NOVAKOVA HLAVNI5PRAHA2 12000


VÍTĚZKYNÍ SMS SOUTĚŽE O DVĚ ZPÁTEČNÍ AUTOBUSOVÉ JÍZDENKY DO BERLÍNA OD SPOLEČNOSTI STUDENT AGENCY SE STALA ANETA TŘASÁKOVÁ Z PARDUBICCena jedné SMS zprávy je 9 Kč vč. DPH pro všechny mobilní operátory v ČR. Soutěž provozuje a technicky zabezpečuje RINGIER ČR a.s.


Vítězkyní SMS soutěže o dvě zpáteční autobusové jízdenky do Londýna od společnosti Student Agency je EVA TAJCHMANOVÁ z Hronova.Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností RINGIER ČR a.s. Do soutěže o ceny budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou odpověď, které došly nejpozději do uzávěrky. Do soutěže nebudou zařazeny SMS odeslané prostřednictvím internetových SMS portálů. Jméno výherce zveřejníme v Reflexu číslo 32/2008, který vyjde 7. 8. 2008 a na našich webových stránkách. Výherce budeme též kontaktovat telefonicky. Výhra bude výherci zaslána poštou prostřednictvím společnosti Event Marketing na adresu uvedenou v SMS, a to do 30 dnů ode dne uveřejnění jmen výherců v Reflexu. Pokud výherce nepřevezme výhru do tří měsíců od prvního zaslání výherci, propadá cena ve prospěch organizátora (dle data na podacím lístku).

Organizátorem a technickým provozovatelem soutěže je společnost RINGIER ČR a.s. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky. Účastí v soutěži dávají soutěžící souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu neurčitou, a to k zajištění účasti soutěžícího v soutěži a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti RINGIER ČR a.s. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům.
V případě potřeby si organizátor vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti RINGIER ČR a.s. a jejich rodinní příslušníci.

PETR BÍLEK