nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 45

Miloš Čermák 7. listopadu 2003 • 09:52

Uvnitř článku najdete www tipy tohoto týdne.

Hra s hvězdičkou, která se vám bude líbit. Cílem je zachránit příští vydání erotického časopisu s názvem Boobs Illustrated. Šéfredaktor je v zoufalé situaci a potřebuje pět fotografií. Na prodej jsou od podivných lidí na podivných místech. Například v pornokině. Peníze můžete získat prodejem drog či hazardem v kasinu. Neříkejte to dětem a ani to nehlaste na policii, ale ta hra je vážně fajn.

http://www.mausland.de/
Máte nějaký problém? Například příliš velké uši, nevěrnou manželku nebo špatné výsledky v tenisových turnajích? Běžte ke zpovědi. Ovšem ne k té do kostela (i když to samozřejmě také můžete), nýbrž internetové. Na vašem problému se s chutí popase spousta dalších lidí. Někteří si z vás budou tropit žerty, jiným budete k pláči, ale někdo vám nakonec může i poradit. Každopádně cizí starosti vždy potěší, takže na tuhle stránku nezapomeňte.

http://www.zpovednice.cz/index.php?from=Okupanti, anebo osvoboditelé? Velký problém v každé válce. Když nemají jasno ani dospělí, tak jak to můžeme chtít po dětech? Aneb operace "Irácká svoboda" v dětských kresbách.

http://www.puffinroom.org/iraq/index.html
Stránka, již lze nejlépe charakterizovat anglickým slovem "disturbing". Aneb v detailu může být pohled na pravou svíčkovou či ruku přeříznutou cirkulárkou hodně podobný. Maso, nebo nehoda? Rozhodněte sami.

http://www.meatoraccident.co.uk/Stránka, již lze nejlépe charakterizovat anglickým slovem "disturbing". Aneb v detailu může být pohled na pravou svíčkovou či ruku přeříznutou cirkulárkou hodně podobný. Maso, nebo nehoda? Rozhodněte sami.

http://game.panlogic.net/
Samozřejmě že jste už mnohokrát jen tak seděli v kanceláři, na stole se vršil jeden fascikl nudné práce za druhým, a vy jste přesto neměli sílu se aspoň do jednoho z nich pustit. Když už jste se cítili hodně špatně, vzali jste z horního šuplíku poslední oběžník od svých nadřízených, zmačkali ho ... a zkusili hodit do koše pod stolem vašeho kolegy. A pak jste vzali další oběžník, zmačkali ho, hodili ... další oběžník, zmačkali ... a tak dál. No a přesně tohle se dá dělat i na Internetu. Sponzoruje to ctihodná BBC a výhodou je, že nemusíte uklízet.

http://game.panlogic.net/