Reflex. č. 15 | Reflex.cz
nahoru

Reflex. č. 15

RX online14. dubna 2003 • 01:00

Úřady práce v některých českých okresech řeší nezaměstnanost netradičním způsobem. Jaká je koncepce legalizace prostituce v Čechách? Ruský Versace Slava Zajcev přijíždí do Prahy, Veronika Bednářová ho nedávno navštívila v Moskvě. Al-Džazíra už dávno není jen sdělovacím prostředkem. Lepší budoucnost bez EU?

Zde najdete kompletní obsah čísla 15 s články k přečtení.


Po kliknutí se obsah čísla otevře v novém okně. Celý časopis je samozřejmě přístupný také z archívu tištěného Reflexu v hlavním menu.
Foto

Foto
V okresech Chrudim, Kutná Hora a Semily vyzkoušely úřady práce prospěšnou novinku: vybraným uchazečům o zaměstnání poskytli krátký jazykový kurs a poslali je do západního zahraničí na zkušenou. Nikdo si zatím nestěžoval. Více Jan Zvelebil.


Foto
Zdá se, že na veškeré poskytovatelky sexuálních služeb dopadne ruka státu. Krom eráru z toho budou především zdravotně profitovat jak děvčata, tak jejich kunčafti. Jak se dozvíte v článku Jiřího X. Doležala, německý příklad varuje před přílišnou byrokratizací.Foto
Ruský Versace Slava Zajcev přijíždí do Prahy. Čilý pětašedesátník se v minulosti musel vyrovnávat se sovětskou realitou, nyní čelí té nové, mafiánsko-kapitalistické. Ostentativně se s nikým nepaktuje, tvrdě pracuje a o svých pappenheimských si myslí své. V Moskvě ho navštívila Veronika Bednářová.

Foto
Al-Džazíra je něco jako arabská CNN. Díky lidem, kteří ji uvedli v život a pracují v ní je pro Evropany i Američany překvapivě demokratickou a otevřenou agenturou. Na pověsti jí ubírají pouze nikým nedokázaná podezření ze spolupráce s islamistickými teroristy. Informuje Dan Hrubý.

Foto
Buď EU, nebo propadliště dějin. Tak vyznívá současná propagandistická kampaň pro náš vstup i většina příspěvků v tisku na dané téma. Je to opravdu tak? Publicista Benjamin Kuras se vás pokusí přesvědčit, že naše budoucnost je mimo EU nejen myslitelná, ale dokonce lepší.

RX online


Kurzy měn
25,630
22,570
28,790
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější