nahoru

Zárodky technického plánu přechodu na digitální vysílání

JAN POTŮČEK29. ledna 2006 • 17:38

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) se domnívá, že by Česká republika měla přejít na zemské digitální vysílání před rokem 2012, který Evropská komise označila za hraniční pro vypnutí analogových televizních kmitočtů v členských zemích EU. Podle člena Rady ČTÚ Pavla Dvořáka jsou ve hře v podstatě dva termíny: roky 2009 nebo 2010. V první fázi stát zprovozní čtyři celoplošné digitální sítě,z toho jednu v III. televizním pásmu a dvě až tři ve IV. pásmu. Další sítě úřad zkoordinuje pro digitální rozhlas v systému T-DAB.

JAN POTŮČEK

Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,550
21,730
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější