nahoru

Jsem takový blb?

JAN POTŮČEK21. prosince 2005 • 13:35

Poslední předvánoční týden mi začal vesele. Na pracovním stole v redakci mě čekal anonymní koresponďák od „nasraných občanů bývalé ČSSR“, podle poštovního razítka z Moravského Berouna. Nasraným občanům vadilo, jak jsem v Reflexu č. 49 psal o tom, že publicista Petr Žantovský bude moderovat pořad Před půlnocí na zpravodajském kanále České televize (viz http://www.reflex.cz/Clanek21987.html).

Poslední předvánoční týden mi začal vesele. Na pracovním stole v redakci mě čekal anonymní koresponďák od „nasraných občanů bývalé ČSSR“, podle poštovního razítka z Moravského Berouna. Nasraným občanům vadilo, jak jsem v Reflexu č. 49 psal o tom, že publicista Petr Žantovský bude moderovat pořad Před půlnocí na zpravodajském kanále České televize (viz http://www.reflex.cz/Clanek21987.html).Abych se tím anonymem nebavil sám, podělím se o tento zážitek i se čtenáři Reflexu Online:

Alespoň touto cestou dík „nasraným občanům bývalé ČSSR“, že už nemusím řešit, co legračního budu letos rozesílat jako PF 2006.

Jsem já to ale blb, co?

JAN POTŮČEK


Kurzy měn
25,420
21,780
28,610
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější