nahoru

Jsem takový blb?

JAN POTŮČEK 21. prosince 2005 • 13:35

Poslední předvánoční týden mi začal vesele. Na pracovním stole v redakci mě čekal anonymní koresponďák od „nasraných občanů bývalé ČSSR“, podle poštovního razítka z Moravského Berouna. Nasraným občanům vadilo, jak jsem v Reflexu č. 49 psal o tom, že publicista Petr Žantovský bude moderovat pořad Před půlnocí na zpravodajském kanále České televize (viz http://www.reflex.cz/Clanek21987.html).

Poslední předvánoční týden mi začal vesele. Na pracovním stole v redakci mě čekal anonymní koresponďák od „nasraných občanů bývalé ČSSR“, podle poštovního razítka z Moravského Berouna. Nasraným občanům vadilo, jak jsem v Reflexu č. 49 psal o tom, že publicista Petr Žantovský bude moderovat pořad Před půlnocí na zpravodajském kanále České televize (viz http://www.reflex.cz/Clanek21987.html).Abych se tím anonymem nebavil sám, podělím se o tento zážitek i se čtenáři Reflexu Online:

Alespoň touto cestou dík „nasraným občanům bývalé ČSSR“, že už nemusím řešit, co legračního budu letos rozesílat jako PF 2006.

Jsem já to ale blb, co?

JAN POTŮČEK