nahoru

Podivný Horváthův návrat

Pavel Kovář15. září 2006 • 00:33

Do české fotbalové ligy se z ciziny vracejí někdejší hvězdy, kterým buď angažmá nevyšlo, to jsou například Jun či Pacanda, nebo přicházejí na „stará kolena“, co platí třeba o Wagnerovi, Fukalovi a nejnověji Horváthovi. Příchod (vlastně po letech návrat) posledně jmenovaného do Sparty coby spasitele je podivný přinejmenším ze dvou důvodů. Za prvé: i při všech jeho kvalitách nelze o něm mluvit jako o moderním a rychlonohém hráči. Za druhé: nový trenér Bílek vyprovodil z klubu vtipálky-kustody, aby snad byl přístup hráčů k fotbalu opravdovější a vážnější, a nyní si místo nich nasadil do kádru vtipálka ještě většího. Horváthovým agentem je však Ondřej Chovanec, příbuzný sparťanského ředitele Jozefa Chovance. Jestli je tenhle fakt v pozadí nečekaného přestupu, pak se Sparta z problémů hned tak nedostane.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,540
21,730
28,580
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější