nahoru

Sparta jako Manchester United...

Pavel Kovář8. prosince 2005 • 13:52

Ale taky jako Panathinaikos Atény. Přirovnání českého mistra k slavnými evropským klubům zní lichotivě, kdyby ovšem nešlo o nelichotivé vyřazení z účasti v Poháru UEFA. Co se stalo se Spartou a co se v ní děje? Odpověď prý nikdo nezná. Při komentování zápasu Letenských se slabým Thunem, jenž přesto Spartu předčil, prohlásil host televizního studia a někdejší sparťanský hráč i trenér Jozef Chovanec, že na vině by mohl být špatný skauting, vyhledávání posil. Možná. Ve čtvrtek přišla zpráva, že novým stoperem bude Michal Hanek (25), Slovák hrající v Dynamu Moskva; zná ho trenér Griga. Nedávno objednával posily již vyhozený trenér Hřebík. Nyní bude nové tváře přivádět Griga. Chaotický skauting pokračuje? Koncepce ve vytváření týmu je však asi nereálná, když ty nejlepší hráče je nutné prodat do ciziny, aby ti zbylí plus vedení klubu mohli pobírat miliónové platy.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější