nahoru

Cannabis Cup 2007 se povedl!

Jiří X. Doležal 1. ledna 2008 • 01:25

Je jedna hodina po půlnoci, Nový rok. Přestože nejsem člen poroty, jen tiskový mluvčí veverky Huli, který třídí fotky a vyhazuje ty vyloženě špatné, mohu už nyní napsat tuto radostnou zprávu: Cup se letos opravdu povedl! Děkujeme všem soutěžícím a slibujeme, že v Reflexu číslo 4 naleznete opravdu luxusní fotky.


Třídím těsně po uzavření hlasování fotky do finále a vidím, že porota bude mít letos opravdu nelehkou práci. Na vysokou úroveň fotek i kytek jsme zvyklí už z let minulých, ale to, co letos naleznete na serveru cannabiscup.cz, lze bez uzardění nazvat chloubou našeho pěstitelství. To mluvím o kategoriích indoor a outdoor. V kategorii krásno a ikebana zase naleznete řadu tak kvalitních uměleckých kompozic, zátiší, přesněji záhaší, že by se za ně nemuselo stydět ani Czech Press Photo.

I když Cup letos nepříznivě poznamenal jeho bojkot nejen ze strany majitele serveru grower.cz pana Minxe, ale bohužel i řady uživatelů serveru grower.cz, kteří v minulosti patřili ke špičkám soutěže. Cup se, jak vidno, obešel i bez nich, ale pro příští roky bych byl rád, kdyby se naší soutěže zúčastnili bez ohledu na svůj názor na moji osobu. Jde o společnou věc - o konopí.
Nemám k dispozici ani jednoho z porotců, přesto však tento text, tuto tiskovou zprávu o uzavření příjmu fotek do Reflex Cannabis Cupu 2007, musím doprovodit některou z fotografií, které do soutěže přišly.
Jak vybrat? Jednoduše, jsem tiskový mluvčí veverky Huli, a tak jsem pro podobné případy vybaven pravomocí hodit si oříškem. Padl na fotku, kterou zde vidíte.


Související články:

J. X. Doležal: HLEDÁM VYHULENÉHO PROGRAMÁTORA... (27. 12. 2007)
J. X. Doležal: CHTĚLI UKRÁST CANNABIS CUP? (23. 12. 2007)
J. X. Doležal: REFLEX CANNABIS CUP JE OPĚT TADY! (13. 12. 2007)