nahoru

Pravá tvář JXD

Jiří X. Doležal 13. dubna 2006 • 03:22

"V soukromí je J. X. Doležal velmi sdílný a nepožaduje před rozhovorem anální sex, jak se o něm říká." Ne, vážení čtenáři, to není těma drogama. To skutečně vyšlo na vážně míněném serveru, nejde o citaci kompostu.cz!

Ano - říkal jsem té dívce: "Vidíte, ani nechci před rozhovorem anální sex, jak se o mně říká!" Myslel jsem, že by tam mohla napsat cosi o tom, že jsem oplzlý hulvát, případně mě citovat doslova. Nakonec vyšlo - na nezávislém studentském serveru, ve (SIC!) Vzdělávací sekci:
Jiří X. Doležal: „Do ročenky o marihuaně bych šel.“
Publicista, který píše od roku 1991 pro Reflex, je znám především díky svému otevřenému vztahu ke konopí. Na toto téma napsal několik článků i knih. Na veřejnosti vystupuje také jako mluvčí veverky Huli, maskota a předsedkyně soutěže Reflex Cannabis Cup o nejlepší fotku konopí. V poslední době zaujal koupí neregistrovaných želv, aby upozornil na laxní přístup inspekce. Ta mu želvy posléze odebrala. V soukromí je J. X. Doležal velmi sdílný a nepožaduje před rozhovorem anální sex, jak se o něm říká. Podpis - šifra asi
Ne, nestěžuji si tímto článkem, naopak onen server doporučuji. A osobně mi onen odstavec vyřešil dlouholetou identitní krizi, už vím, kdo jsem. Jsem ten, který nepožaduje anální sex před rozhovorem.