nahoru

Úterý, 6. 6. 2006

Petr Holec6. června 2006 • 05:35

Ležím doma a cítím velkou prázdnotu, marnost a zlost. A taky chuť tuzemáku v puse, když už jsme u vnitřních pocitů. Ani se nemůžu dívat na televizi, brečel bych. Dvanáct let v politice, dvanáct let obětování, dvanáct let nonstop práce pro lidi – a najednou nic. Osm let do důchodu a ti pitomci mě klidně nezvolí! Co budu teď dělat? A to jsem do kampaně dal všechno, co jsem uměl nebo měl. Všechny triky, všechnu špínu, všechny lži. S JJ jsme na to dokonce šli vědecky, analyticky. Vzpomínáte třeba na ty bagry u mého billboardu, co předstíraly stavbu obchvatu a v den voleb skončily práci? To jsme ukradli v Rumunsku. OK, peníze na kampaň samozřejmě nebyly moje, nejsem cvok. Ale i tak. Objel jsem všechny díry, co je jich tahle šílená země plná, a rozdal lidem stovky propisek, otvíráků na lahváče a čepic se svou fotkou a sloganem nad kšiltem. Zodpověděl jsem tisíce jejich stupidních otázek, které se vůbec netýkaly voleb. Vždycky jsem jim podal ruku, i když jsem cítil hygienický deficit. Šel jsem do rádia a televize a nechal se obviňovat. Když jsem dával, brali. Když měli dát oni, vysrali se na mě. Omluvte to peprnější slovo, ale pořád jsem plný emocí. Dokonce chápu i zpocenýho tlusťocha Rocca, že mu to v sobotu ujelo na plnou hubu s těma agentama a žoldákama. Umět prohrát volby chce pořádný koule. Což mě vede k tomu, že si s JJ ještě uděláme v mém poslaneckém bytě rozlučkový mejdan, asi ho totiž budu muset vyklidit. Doufám, že se se mnou do tý doby nerozejde, čubka je na to dost velká. A ze svých peněz si ji samozřejmě platit nebudu. Politika je povrchní svinstvo, v kterém neplatí žádný charakter! Teď už to můžu říct. Dokonce i starosta teď dělá, že mě nezná. Možná ale zapomněl, že jsem nezapomněl já, haha…. Budu končit, musím přemýšlet. Dost dlouho jsem to nedělal.

Ležím doma a cítím velkou prázdnotu, marnost a zlost. A taky chuť tuzemáku v puse, když už jsme u vnitřních pocitů. Ani se nemůžu dívat na televizi, brečel bych. Dvanáct let v politice, dvanáct let obětování, dvanáct let nonstop práce pro lidi – a najednou nic. Osm let do důchodu a ti pitomci mě klidně nezvolí! Co budu teď dělat? A to jsem do kampaně dal všechno, co jsem uměl nebo měl. Všechny triky, všechnu špínu, všechny lži. S JJ jsme na to dokonce šli vědecky, analyticky. Vzpomínáte třeba na ty bagry u mého billboardu, co předstíraly stavbu obchvatu a v den voleb skončily práci? To jsme ukradli v Rumunsku.
OK, peníze na kampaň samozřejmě nebyly moje, nejsem cvok. Ale i tak. Objel jsem všechny díry, co je jich tahle šílená země plná, a rozdal lidem stovky propisek, otvíráků na lahváče a čepic se svou fotkou a sloganem nad kšiltem. Zodpověděl jsem tisíce jejich stupidních otázek, které se vůbec netýkaly voleb. Vždycky jsem jim podal ruku, i když jsem cítil hygienický deficit. Šel jsem do rádia a televize a nechal se obviňovat. Když jsem dával, brali. Když měli dát oni, vysrali se na mě. Omluvte to peprnější slovo, ale pořád jsem plný emocí. Dokonce chápu i zpocenýho tlusťocha Rocca, že mu to v sobotu ujelo na plnou hubu s těma agentama a žoldákama. Umět prohrát volby chce pořádný koule. Což mě vede k tomu, že si s JJ ještě uděláme v mém poslaneckém bytě rozlučkový mejdan, asi ho totiž budu muset vyklidit. Doufám, že se se mnou do tý doby nerozejde, čubka je na to dost velká. A ze svých peněz si ji samozřejmě platit nebudu.
Politika je povrchní svinstvo, v kterém neplatí žádný charakter! Teď už to můžu říct. Dokonce i starosta teď dělá, že mě nezná. Možná ale zapomněl, že jsem nezapomněl já, haha….
Budu končit, musím přemýšlet. Dost dlouho jsem to nedělal.Kurzy měn
25,530
21,710
28,440
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější