nahoru

Karlovy Vary – Závodiště (9)

Andrej Halada16. listopadu 2007 • 14:47
Karlovy Vary – Závodiště (9)

Zdařile designované hřiště vzhledem k tomu, že je omezeno specifickým prostorem: je uvnitř karlovarské dostihové dráhy (takových hřišť je ve světě dost, u nás ještě Slušovice; kdysi se uvažovalo taky o vzniku hřiště v Chuchli). Osmnáct grýnů, devět fervejí, takže něco mezi devítkou a osmnáctkou; při první a druhé devítce se hraje vždy ze stejného odpaliště, ale na jiný grýn. Areál má originální atmosféru i díky tribuně v anglickém duchu, hraje se tu pohodlně, je to pořád rovina. Bankry, sem tam voda, občas nějaký strom. Relativně lehké, na trénink a hru po práci absolutně ideální, z centra města je to kousek. Okolní ruch města nevadí, spolehlivě ho přebije například krása stínů, které vrhají stromy, když tu slunce zapadá. A ve větru se ty břízy ševelivě vlní. Hrál jsem tady jen jednou, ale zážitek určitě zapamatovatelný.

HODNOCENÍ

Sport:
Estetika:
Servis:


Fotografie hřiště najdete v sekci Fotogalerie hřišť - Karlovy Vary – Závodiště

www.racingclub.cz

Andrej Halada

Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější