Technoparty - ať se mládí vydovádí? | Reflex.cz
nahoru

Technoparty - ať se mládí vydovádí?

RX online30. dubna 2007 • 11:44
Technoparty - ať se mládí vydovádí?

Sezona technoparty začíná. O víkendu se sjeli technaři na několika akcích, z nichž dvě pro neshody s majiteli pozemků skončily dřív, než začaly. Další proběhly relativně v klidu, byť za obvyklé asistence policie, záchranářů a hasičů. Podobné akce dělí společnost do několika nesmiřitelných táborů – pro jedny představují skvělou zábavu či symbol svobody, pro jiné zdevastované pozemky a vyhozené státní peníze, další je vnímají jako zvůli party vyhulenců. Co s tím? Zakázat technoparty, nechat je být, nebo nastavit podmínky a hlídat jejich dodržování? Jaký přístup by byl podle vás nejvhodnější?

Sezona technoparty začíná. O víkendu se sjeli technaři na několika akcích, z nichž dvě pro neshody s majiteli pozemků skončily dřív, než začaly. Další proběhly relativně v klidu, byť za obvyklé asistence policie, záchranářů a hasičů.
Podobné akce dělí společnost do několika nesmiřitelných táborů – pro jedny představují skvělou zábavu či symbol svobody, pro jiné zdevastované pozemky a vyhozené státní peníze, další je vnímají jako zvůli party vyhulenců.
Co s tím? Zakázat technoparty, nechat je být, nebo nastavit podmínky a hlídat jejich dodržování? Jaký přístup by byl podle vás nejvhodnější?

RX online


Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější