13. březen 2002 | Reflex.cz
nahoru

13. březen 2002

Jiří Votoček13. března 2002 • 17:52

Tenhle týden opět lítám mezi Bohnicemi a Opatovem, tedy místy svého "starého" a "nového" života, strhávám tapety, platím účty, stěhuji počítače, gypsuju a natírám zdi a chodím po úřadech. Následkem toho pochopitelně nemám kdy (a ani kde) psát nějaké zápisky. Nicméně se musím podělit o jednu příhodu, která se mi přihodila právě před malou chvílí, když jsem si po delším čase opět sednul k počítači a vybíral svou e-mailovou schránku. V první polovině února jsem si intenzivně hledal nové místo a 12. jsem napsal i do jedné (zatím nejmenované) velké akciové společnosti, která sama sebe na svých internetových stránkách hodnotí jako "moderní a dynamickou farmaceutickou společnost."
Pochopitelně jsem jim nabídl své služby a pochopitelně jsem čekal, že dostanu nějakou přijatelně zamítavou odpověď. A dostal.
Jenže až dnes, 13. března. Podle očekávání jsem se dozvěděl, že "při výběrovém řízení dali přednost jinému uchazeči." Podepsána mgr. P. V., Specialista pro nábor a výběr.
Jaké to bylo výběrové řízení, když jsem od nich měsíc nic neslyšel? Proč se mě na nic nezeptali a proč mi neřekli v čem je jiný uchazeč lepší? Zeptali se hvězd, četli z kávové sedliny, nebo si prostě jen nechtěli nějakým obyčejným človíčkem přidělávat práci a jejich chování jim připadá naprosto korektní? Jestli se nemýlím, patří milá P. V. nejspíš mezi ty, kteří nechápou, co mají lidé proti velkým korporacím.

Jiří Votoček


Kurzy měn
25,630
22,570
28,780
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější