nahoru

Miliony lidí získají práci a budeme nejlepší zemí na světě! Trumpův vítězný projev s českými titulky

Martin Bartkovský9. listopadu 2016 • 12:25
1080p720p480p360p240p
Trumpův vítězný projev - české titulky
• video: 
YouTube.com, Reflex.cz

Agentura AP ho právě označila za vítěze voleb a jeho mobil rozezvučil příchozí hovor od Hillary Clintonové. Budoucí americký prezident Donald Trump přijal gratulaci od své sokyně a vystoupil před dav příznivců s prvním povolebním projevem. Podívejte se na video s českými titulky.

Trump začal projev smířlivě. Demokratické kandidátce Hillary Clintonové poděkoval za roky služby vlasti a za tvrdou kampaň, kterou proti němu vedla. Pak vyzval volbami rozdělenou zemi, aby se spojila. Nyní je čas, aby demokraté, republikáni i nezávislí opět táhli za jeden provaz. Donald Trump chce být totiž prezidentem všech Američanů.

Nejstarší a nejbohatší. 5 "nej" nového amerického prezidenta
Zdeněk Fučík 9. listopadu 2016 • 06:26

Nejstarší a nejbohatší. 5 "nej" nového amerického prezidenta

V roli prezidenta chce navázat na svůj život úspěšného podnikatele. Svůj hlavní úkol vidí v tom, aby objevil skrytý potenciál celé země a pomohl ho naplnit. Lidé dostanou příležitost ukázat a uplatnit své přednosti. Bude prezidentem, který slyší potřeby lidu a chce, aby taková byla i vláda. 

Vybudujeme nejsilnější ekonomiku na světě a snížíme nezaměstnanost

Ve svém projevu dále řekl, že jeho tým má skvělý ekonomický plán, jak udělat z USA nejmocnější zemi světa. Chce obnovit americký sen a znovuvybudovat infrastrukturu. Právě stavební práce zaměstnají miliony lidí po celých Spojených státech a nastartují ekonomiku.

Největší prohra celebrit, šarlatánů s průzkumy, establishmentu a médií v historii

Amerika se podle něj musí naučit znovu odvážně snít. Žádná výzva není nepřekonatelná, žádný cíl není nedosažitelný.  A Trump chce dle svých slov snít o krásných a velikých věcech. 

Úspěšná kampaň je pouze začátek revolučního hnutí

V závěru proslovu Trump poděkoval za podporu svému týmu, rodině a všem voličům. Svůj úspěch ve volbách považuje za historickou událost, kterou nyní hodlá podpořit svými činy. Kampaň se sloganem Make America Great Again označil za pouhý začátek velkého hnutí, za kterým stojí miliony tvrdě pracujících Američanů a které dosáhne historických věcí.

Můžete ho milovat i nenávidět, ale jedno je jisté. Potřebujeme více Donaldů Trumpů

Slíbil, že své voliče nezklame a bude prezidentem, na kterého mohou být hrdí i za rok, za dva nebo dokonce za osm let, v případě jeho znovuzvolení. Dnešek je pro něj úžasným dnem, který zakončil pro něj již typickou větou „miluji svoji zemi“.

VŠE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH V USA >>>

Horší než 11. září. Trhy reagují na Trumpovo tažení
Existuje země, kde mají Donalda Trumpa rádi – ve Slovinsku, odkud je jeho žena


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,590
22,530
29,880
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější